Jak zacząć... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 18:08   #31
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez komicznie Pokaż wiadomość
Każda para ma swoje tępo. może zostanę tu zaraz zlinczowana ale mnie mój TŻ rozebrał do połowy po miesiącu znajomości (i dwóch tyg związku) sam będąc tylko w bokserkach i nie kryjąc wzwodu. I oboje nie żałujemy, chyba, że tego że nie posunęliśmy się dalej ;P
Powinnaś robić to co podpowiada Ci instynkt, oczywiście biorąc pod uwagę sygnały od faceta Łapanie za kroczę to może zbyt śmiałe po miesiącu, patrząc tak ogólnie, ale pocałunki po całym ciele, pieszczenie uszu, szyi, wodzenie językiem czy gorącym oddechem po brzuchu może być dobrze przyjęte
Dlaczego miałabyś zostać zlinczowana? Każdy ma prawo iść do łóżka kiedy ma na to ochotę (choćby i na pierwszej randce). Wydaje mi się, że rozterki na temat "po jakim okresie iść do łóżka żeby mnie nie uznał za łatwą" mijają z wiekiem. Seks jest dla ludzi, my jesteśmy dorośli i skoro chcemy się bawić w ten sposób, to się bawimy... Poza tym śmieszą mnie rozterki typu "on uzna mnie za łatwą" - przepraszam, a on łatwy nie jest? Czas zmienić to podejście - może i to walka z wiatrakami, ale ja i tak będę robiła to z uporem maniaka .
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 15:09   #32
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez molasses disaster Pokaż wiadomość
Dlaczego miałabyś zostać zlinczowana? Każdy ma prawo iść do łóżka kiedy ma na to ochotę (choćby i na pierwszej randce). Wydaje mi się, że rozterki na temat "po jakim okresie iść do łóżka żeby mnie nie uznał za łatwą" mijają z wiekiem. Seks jest dla ludzi, my jesteśmy dorośli i skoro chcemy się bawić w ten sposób, to się bawimy...

W sumie to masz racje a pisząc zlinczowana miałam na myśli liczne sytuacje krytykowania związków takich jak np mój, gdzie jest facet i małolata.
Wyjęłaś mi to z ust
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:20   #33
sloneczko42s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Jak zacząć...

.

Edytowane przez sloneczko42s
Czas edycji: 2012-06-12 o 16:24
sloneczko42s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 14:22   #34
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez sloneczko42s Pokaż wiadomość
Też mam związek gdzie jest facet i małolata
nie Ty i Ja pierwsze i ostatnie, wiele jest takich związków ale już kiedyś była na forum sytuacja że coś się komuś nie spodobało (jeśli sie mylę to proszę mnie w te pędy poprawić. ) zresztą, wszystko zależy od osobistych upodobań ;-)
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:00   #35
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Jak zacząć...

heh powiem szczerze że nie ma reguły po jakim czasie można iść z sobą do łóżka. Ja mojego chłopaka zaczęłam dotykać "tam" po ponad pół roku związku. A po mniej wicej roku zaczęliśmy się kochać...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.