Tadeusz Różewicz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 10:01   #1
kxxa_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6

Tadeusz Różewicz


Witam! Czy nie posiada ktoś może książki gdzie napisane jest 'kilka słów' o wierszu Tadeusza Różewicza "Żywi umierali" bądź o jego tomiku "Niepokój" albo np. o jego poezji dotykającej problemu Holocaustu, Żydów? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jest mi to potrzebne do bibliografii, a niestety nigdzie nie mogę znaleźć tych pozycji....
kxxa_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 15:19   #2
Panna _K
Raczkowanie
 
Avatar Panna _K
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 33
Dot.: Tadeusz Różewicz

Jedyne, co mogę ci zaproponować, to zajrzeć na stronę Biblioteki Narodowej, gdzie znajduje się internetowy katalog pozycji. Co prawda szukanie w tych zasobach wymaga pewnej wprawy, ale myślę, że szybko się połapiesz.

Myślę, że powinnaś zajrzeć i podpytać w bibliotece szkolnej, miejskiej, powiatowej itp. Te osoby mają naprawdę dużą wiedzę i potrafią znaleźć to, co jest ci najbardziej potrzebne. Wiele takich opracowań można znaleźć w popularnej gazecie Cogito (masz pełne prawo zamieścić to w bibliografii)

Doskonałym źródłem będzie też internet. Tylko żadne ściągi, bryki itp. Musisz poszukać dobrych opracowań np. klp.pl
Pozdrawiam
__________________
Kobiecy punkt widzenia to moje miejsce w sieci
Panna _K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 16:19:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.