Wiosno przybywaj - Therm Line Fast - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 21:23   #1
Dragomira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pomiechówek
Wiadomości: 10

Wiosno przybywaj - Therm Line Fast


Witam serdecznie.

Jutro rano rozpoczynam testowanie Therm Line Fast. Dziś po pracy zastałam w domu dwa opakowania i teraz nie mam wymówek.
Po przeczytaniu składu ciekawi mnie czy będę musiała ograniczyć kawę (w składzie jest kofeina). Obecnie wypijam 4 filiżanki dziennie. Cóż, zobaczymy.

Ostatnie pomiary wskazują u mnie przygnębiające 80 kg, z więc od prawidłowej wagi dzieli mnie 7 kg, od wymarzonej - 15.

Tyle do zrobienia, a tylko dwa miesiące
Dragomira30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:16   #2
Dragomira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pomiechówek
Wiadomości: 10
Dot.: Wiosno przybywaj - Therm Line Fast

Pierwszy dzień z Therm Line Fast.

Zrezygnowałam z kawy, tak na wszelki wypadek i dobrze, bo czuje się jak po mocnej kawie.

Działanie odwadniające tabletki już daje o sobie znać.

Pełna optymizmu czekam na pierwsze ważenie za tydzień
Dragomira30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:56   #3
Dragomira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pomiechówek
Wiadomości: 10
Dot.: Wiosno przybywaj - Therm Line Fast

Dzień drugi.

Zauważyłam, że mam po tej tabletce sporo energii, co byłoby mile widziane w weekend (dobrze, że nadchodzi), ale niekoniecznie w środku tygodnia, bo ciut mnie nosi, a pracę mam siedzącą. Zamieniłam dziś krzesło na piłkę i tak sobie siedząc/ćwicząc stukam na klawiaturze.

Wczoraj zbyt późno wzięłam drugą (18:00) i długo nie mogłam usnąć
Dragomira30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:46   #4
Dragomira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pomiechówek
Wiadomości: 10
Dot.: Wiosno przybywaj - Therm Line Fast

Poranną kawę zastąpiłam Inką. Kofeiny dostarczam już dosyć w Therm Line Fast. Mam dużo energii i dobrze mi z tym.

Z natury jestem niskociśnieniowcem i nawet pilnowanie wypijania tych 2,4 l wody dziennie cudów nie zdziałało, a Therm Line sobie poradziło z moim cisnieniem doskonale. Wczoraj mierzyłam i proszę 120/80 książkowe.

Dziś rano krytycznym okiem oceniłam cellulit i trudno mi orzec mniej go czy tyle samo? Wydaje się, że jakby mniej widać w okolicach talii. Chyba zacznę zdjęcia robić, żeby nic mi nie umknęło
Dragomira30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 21:12   #5
Dragomira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pomiechówek
Wiadomości: 10
Dot.: Wiosno przybywaj - Therm Line Fast

Pomiary miały być co tydzień, ale kusiła czasem czekolada, oj kusiła, a waga łazienkowa straszyła niedotrzymanymi postanowieniami, a jednak... 1,5 kg mniej, 1 cm z bioder mniej,3 cm z talii i 1 cm z ud, a cellulit też jakby mniejszy. W każdym razie mąż zapewnia, że w ogóle go nie dostrzega. Oby tak dalej.

Pomiary mówią same za siebie. Dodam, że mam, mimo czekoladowych grzeszków, mniejszy apetyt na słodycze. Być może dlatego, że całą tę kofeinową energię muszę jakoś spalić więc odkurzyłam kijki do nordic walking i dalej w łąki. w moim przypadku zazwyczaj sport = chęć na steki lub choćby na sałatkę z kurczakiem.

Edytowane przez Dragomira30
Czas edycji: 2015-03-16 o 21:13
Dragomira30 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-16 22:12:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.