Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 20:41   #2131
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
podczytuję Was od czasu do czasu i postanowiłam się ponownie ujawnić (bo odezwałam się kilka razy chyba z...rok temu).

Kupiłam mini Lunę i jest mam pęknięte naczynko przy nosie, zapomniałam o nim i kilka razy szorowałam je Luną i nic- ani się nie powiększyło, ani nie zmniejszyło, więc jest ok. Używam z żelem Biodermy i na niższej prędkości. Jeden z lepszych wydatków ostatnich czasów

Chciałam zapytać, czy odzywanie się z doskoku jest bardzo źle widziane? Obawiam się, że nie będę mogła udzielać się regularnie ale czasami widzę że piszecie o czymś i mam ochotę dodać swoje trzy grosze ale głupio mi trochę
odzywaj się ile będziesz chciała zobaczysz jak to wciąga nie wyobrażam sobie dnia bez wizażu
Edit. Tez mam lunę i jestem zadowolona, ale od jakiegoś czasu używam co 2,3 dni, bo mi pryszczochy na brodzie wyskakują :/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:42   #2132
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wyglądają pysznie

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Witam i ja

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------






---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Takie włosy chcę mieć docelowo, tylko jeszcze raz muszę zejść z pigmentu i dopiero na to szara farba.

Szary to wg mnie odwazny kolor i nie kazdemu pasuje, ale niektore babki wygladaja w nim slicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:42   #2133
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie to ze sie boje, ale sie nie znam na tym co powinnam , ile powinnam, etc. A tym bardziej nei jestem w stanie sie kapnac, czy pale włosy na głowie, czy jeszcze nie No i nie nałoze tak precyzyjnie, jak fryzjer rozjasiacza czy tonera. Jak sobie farbowałam ciemnymi, to tez zawsze gdzies miałam mala niedoróbke, przeswit etc

No to przy takim kolorze naturalnym spoko dasz rade do tego co wstawiałas na zdjeciu
ja mam sredni/jasny braz wiec juz nei tak lajtowo Jednak widzę, ze reagują nam włosy tak samo - w sensie zazołcania i tego co pisałas wyzej

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------





Najgorsze jest rozczesanie włosów po farbowaniu, mam cieniutkie jak nić pajęcza i tak się plączą, że rozczesuję na masce, potem spłukuję. najgorzej robi się odrost, palcem nakładam, nie mam cierpliwości do tych szczoteczek. A odrost zawsze jest na palec szeroki
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:44   #2134
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
podczytuję Was od czasu do czasu i postanowiłam się ponownie ujawnić (bo odezwałam się kilka razy chyba z...rok temu).

Kupiłam mini Lunę i jest mam pęknięte naczynko przy nosie, zapomniałam o nim i kilka razy szorowałam je Luną i nic- ani się nie powiększyło, ani nie zmniejszyło, więc jest ok. Używam z żelem Biodermy i na niższej prędkości. Jeden z lepszych wydatków ostatnich czasów

Chciałam zapytać, czy odzywanie się z doskoku jest bardzo źle widziane? Obawiam się, że nie będę mogła udzielać się regularnie ale czasami widzę że piszecie o czymś i mam ochotę dodać swoje trzy grosze ale głupio mi trochę
pisz smialo

Tak w ogole to tez chcialam pochwalic lune, zniknely mi podskorne gule z brody i szyi dalej na brodzie mam pare niedoskonalosci, ale nie ma juz tych podskornych, to samo na policzkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:47   #2135
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
odzywaj się ile będziesz chciała zobaczysz jak to wciąga nie wyobrażam sobie dnia bez wizażu
Edit. Tez mam lunę i jestem zadowolona, ale od jakiegoś czasu używam co 2,3 dni, bo mi pryszczochy na brodzie wyskakują :/
Dzięki mi (jeszcze) nie nie wyszło i oby tak zostało. Może to to początkowe oczyszczanie się skóry? Ja używam dwa razy dziennie ale chyba przejdę na raz- wieczorem.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
pisz smialo

Tak w ogole to tez chcialam pochwalic lune, zniknely mi podskorne gule z brody i szyi dalej na brodzie mam pare niedoskonalosci, ale nie ma juz tych podskornych, to samo na policzkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Próbowałam jej też używać na dekolt ale nie wiem czy to dobry pomysł
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:50   #2136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super kolor a jakie rzęsy jak firanki przedłużane czy użyłaś jakiegoś wypasionego tuszu?
Dziękuje
Nie, nic z rzęsami nie robiłam Mam na nich odzywkę diorshowa, a na to tusz nowy chanela tylko

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Aaa, a nie mialy takie wyjsc?
Takie, tylko bez zólci No, ale to mam nadzieje, z czasem zejdzie przy myciu szamponem fioletowym i z nastepnym tonowaniem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:50   #2137
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja jeszcze żadnego siwego nie mam

Plecak wzięlam jednak step by step light, te cocozocco za duże

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Plecak w smyku wyszedł za 274 zł, więc jestem zadowolona.
Bardzo dobry wybór! Pisałam Ci też o nim. To jeden producent - hama. Widziałam je wczoraj w smyku. Fajnie, że już są stacjonarnie, ja młodemu w necie wynalazłam. A coocazoo można za parę lat kupić, jak z tornistra wyrośnie.Szczerze je polecam.
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
podczytuję Was od czasu do czasu i postanowiłam się ponownie ujawnić (bo odezwałam się kilka razy chyba z...rok temu).

Kupiłam mini Lunę i jest mam pęknięte naczynko przy nosie, zapomniałam o nim i kilka razy szorowałam je Luną i nic- ani się nie powiększyło, ani nie zmniejszyło, więc jest ok. Używam z żelem Biodermy i na niższej prędkości. Jeden z lepszych wydatków ostatnich czasów

Chciałam zapytać, czy odzywanie się z doskoku jest bardzo źle widziane? Obawiam się, że nie będę mogła udzielać się regularnie ale czasami widzę że piszecie o czymś i mam ochotę dodać swoje trzy grosze ale głupio mi trochę
Witaj! źle widziane to jest podczytywanie z partyzanta. Odzywaj się częściej

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-08-10 o 22:18
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 20:51   #2138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Najgorsze jest rozczesanie włosów po farbowaniu, mam cieniutkie jak nić pajęcza i tak się plączą, że rozczesuję na masce, potem spłukuję. najgorzej robi się odrost, palcem nakładam, nie mam cierpliwości do tych szczoteczek. A odrost zawsze jest na palec szeroki
O tak, ja dzisiaj byłam przerazona "po", ile włosów mi leciało i jak sie szarpały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:55   #2139
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Gratuluję perfum! Ja je mam i poszły w kąt
Za to kupiłam plecak dla mojego pierwszoklasisty
A co z nimi nie tak? Śmierdziuchy?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:55   #2140
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Dzięki mi (jeszcze) nie nie wyszło i oby tak zostało. Może to to początkowe oczyszczanie się skóry? Ja używam dwa razy dziennie ale chyba przejdę na raz- wieczorem.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Dzięki

Próbowałam jej też używać na dekolt ale nie wiem czy to dobry pomysł
Niezly pomysl ale u mnie z dekoltem nie ma tak zle, gorzej z ramionami
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje
Nie, nic z rzęsami nie robiłam Mam na nich odzywkę diorshowa, a na to tusz nowy chanela tylko

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



Takie, tylko bez zólci No, ale to mam nadzieje, z czasem zejdzie przy myciu szamponem fioletowym i z nastepnym tonowaniem
Mi sie ten kolor u Ciebie bardzo podoba
Ostatnie farbowanie u mnie bylo idealne, bo kolor wyszedl ciemniejszy niz mial byc, ale potem na urlopie swietnie mi sie rozjasnily. Podejrzewam, ze to od jednej z tych rzeczy albo mieszanki: slonca, moze i slonej wody i tak mysle czy tez od olejku Marocanoil do blondu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:57   #2141
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale zdjęcie proszę
Ładne to one są. Też je mam. Na nodze wyglądają ładnie, ale chodzi się w nich kiepsko. Ten materiał słabo trzyma stopę. Mnie się one wykręcają na stopie. Jak ktoś wrażliwy albo będzie chciał podbiec to można skręcić kostkę.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 21:06   #2142
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Dzięki mi (jeszcze) nie nie wyszło i oby tak zostało. Może to to początkowe oczyszczanie się skóry? Ja używam dwa razy dziennie ale chyba przejdę na raz- wieczorem.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Dzięki

Próbowałam jej też używać na dekolt ale nie wiem czy to dobry pomysł
Witaj. Bardzo dobry pomysl jesli dekolt potrzebuje oczyszczenia. Skora twarzy jest delikatniejsza, wiec tym bardziej nie zrobisz sobie krzywdy. A te wibracje moga pozytywnie wplynac na jedrnosc skory.


O moje wlosy dba przyjaciolka. Farbuje je Wella Illumina. Sa to farby stworzone glownie do blondow. Daja piekny efekt, kolor nie jest jednolity tylko taki trojwymiarowy. Caly szkopul tkwi w tym aby mieszac ze soba rozne odcienie, wowczas wychodza najlepej.

Nikola, ja tez mam zimny blond, na poziomie 8, czyli sredni. Ale po koloryzacji wlosy z czasem wyplukuja mi sie do zloto- zoltego. Bez wzgledu na farbe. Ratuja mnie tylko fioletowe szampony. Taka ich uroda
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:06   #2143
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mi sie ten kolor u Ciebie bardzo podoba
Ostatnie farbowanie u mnie bylo idealne, bo kolor wyszedl ciemniejszy niz mial byc, ale potem na urlopie swietnie mi sie rozjasnily. Podejrzewam, ze to od jednej z tych rzeczy albo mieszanki: slonca, moze i slonej wody i tak mysle czy tez od olejku Marocanoil do blondu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie u poprzedniego fryzjera zaczeło byc fajnie dopiero po jakis 2-3 wizytach. Tu pewno tez tak. Chociaz poziom jasnosci mam juz taki, jak chciałam. Teraz tylko musi sie oziębić - tak jak było gdy było ton ciemniejsze
Mnie friz poelcała szampon i odzywkę do włosów z L'oreala z serii Professionnel Shine Blonde. No musze sie przyjrzeć temu, a nuż warto.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:08   #2144
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


U mnie u poprzedniego fryzjera zaczeło byc fajnie dopiero po jakis 2-3 wizytach. Tu pewno tez tak. Chociaz poziom jasnosci mam juz taki, jak chciałam. Teraz tylko musi sie oziębić - tak jak było gdy było ton ciemniejsze
Mnie friz poelcała szampon i odzywkę do włosów z L'oreala z serii Professionnel Shine Blonde. No musze sie przyjrzeć temu, a nuż warto.
Tak, kup go Jest to delikatny szampon. Tego typu szampony wysuszaja bardzo wlosy. On jest mniej inwazyjny.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:10   #2145
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nikola, ja tez mam zimny blond, na poziomie 8, czyli sredni. Ale po koloryzacji wlosy z czasem wyplukuja mi sie do zloto- zoltego. Bez wzgledu na farbe. Ratuja mnie tylko fioletowe szampony. Taka ich uroda
Generalnie jasne blondy maja tendencje do zółkniec, dlatego wymyslono fioletowe szmapony szkoda tylko,ze wysuszaja włosy i lepiej uzywac je co 2-3 mycia.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Tak, kup go Jest to delikatny szampon. Tego typu szampony wysuszaja bardzo wlosy. On jest mniej inwazyjny.
Dziekuję za rekomendację Moze wiesz, gdzie najtaniej wyjdzie?
Masz go długo juz? Odzwykę tez warto? On niweluje tez zołc, czy nie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:13   #2146
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie jasne blondy maja tendencje do zółkniec, dlatego wymyslono fioletowe szmapony szkoda tylko,ze wysuszaja włosy i lepiej uzywac je co 2-3 mycia.


mnie by sie moj naturalny blond nawet bardzo podobal. Ale nie przetrwalabym okresu odrostow. A mam za krotkie wlosy na ombre, sombre i inne przejscia
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:14   #2147
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
podczytuję Was od czasu do czasu i postanowiłam się ponownie ujawnić (bo odezwałam się kilka razy chyba z...rok temu).

Kupiłam mini Lunę i jest mam pęknięte naczynko przy nosie, zapomniałam o nim i kilka razy szorowałam je Luną i nic- ani się nie powiększyło, ani nie zmniejszyło, więc jest ok. Używam z żelem Biodermy i na niższej prędkości. Jeden z lepszych wydatków ostatnich czasów

Chciałam zapytać, czy odzywanie się z doskoku jest bardzo źle widziane? Obawiam się, że nie będę mogła udzielać się regularnie ale czasami widzę że piszecie o czymś i mam ochotę dodać swoje trzy grosze ale głupio mi trochę
Skoro masz Lunę, automatycznie jesteś przyjęta ja Luny nie mam, ale nie zostałam wyrzucona z wątku, bo nastukałam Golda w S.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oktawia planuję jutro zrobić pasztet z cukinii. Podaj mi proszę przepis. W necie jest tyle, że nie będę ryzykować, wolę sprawdzony. Byłam wczoraj w gospodarstwie eko i tak mnie cukinia wołała z koszy, że musiałam nabyć
Co prawda pytanie było do Oktawii, ale ja pasztet z cukinii robię tak:
3 cukinie potarkować na grubych oczkach, wrzucić do miski, posolić, poczekać aż zmięknie i puści wodę. Potarkować 1 dużą marchewkę na dużych oczkach. Pół cebuli zeszklić na patelni z 2 ząbkami czosnku. Drobno posiekać koperek i natkę pietruszki i inne zioła, które lubisz. Ja daję jeszcze kawałek imbiru. Odcisnąć wodę z cukinii, dodać pozostałe składniki, dodać 3 całe jajka i trochę kaszy mannej, wymieszać wszystko. Dodać sól, pieprz, kurkumę, curry, paprykę słodką, ostrą, gałkę muszkatałową. Wstawić do nagrzanego piekarnika na 200 stopni na 30 minut i po 30 minutach zmniejszyć na 180. Wystudzić i dopiero kroić.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:16   #2148
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość


mnie by sie moj naturalny blond nawet bardzo podobal. Ale nie przetrwalabym okresu odrostow. A mam za krotkie wlosy na ombre, sombre i inne przejscia
No ja teraz 3 miesiace nie robiłam odrostów i juz dzisiaj rano wstałam i stwierdziłam "stop!" i poszłam do fryzjera

Ja swoje mam myszowate, nie pasują do mnie nijak, wiec odkad tylko skończyłam 18 lat zaczełam szalec z kolorami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:17   #2149
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


U mnie u poprzedniego fryzjera zaczeło byc fajnie dopiero po jakis 2-3 wizytach. Tu pewno tez tak. Chociaz poziom jasnosci mam juz taki, jak chciałam. Teraz tylko musi sie oziębić - tak jak było gdy było ton ciemniejsze
Mnie friz poelcała szampon i odzywkę do włosów z L'oreala z serii Professionnel Shine Blonde. No musze sie przyjrzeć temu, a nuż warto.
Mialam go
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie jasne blondy maja tendencje do zółkniec, dlatego wymyslono fioletowe szmapony szkoda tylko,ze wysuszaja włosy i lepiej uzywac je co 2-3 mycia.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Dziekuję za rekomendację Moze wiesz, gdzie najtaniej wyjdzie?
Masz go długo juz? Odzwykę tez warto? On niweluje tez zołc, czy nie?
Ja go na e-glamour za grosze kupowalam trzeba polowac, obecnie mam Johna Friede oraz Biowax do blondow, ale Biowax nie dla mnie, tluste straki po nim mialam. Teraz wlewam go troche do pustej butelki, dolewam wody i rozcienczam - tak dziala najlepiej i o wiele lepiej sie pieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 21:18   #2150
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cori, hurtownie fryzjerskie. Butelka 500 ml z pompka kosztuje ok 30 zl. Akurat dzis mamie kupowalam ja go stosuje ze 2 lata, wlasnie z polecenia. Teraz w ciazy mniej, bo wlosy mam dziwe..

Nigdy nie mialam odzywki z tej serii. Nie wiem nawet czy sa
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:21   #2151
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mialam go

Ja go na e-glamour za grosze kupowalam trzeba polowac, obecnie mam Johna Friede oraz Biowax do blondow, ale Biowax nie dla mnie, tluste straki po nim mialam. Teraz wlewam go troche do pustej butelki, dolewam wody i rozcienczam - tak dziala najlepiej i o wiele lepiej sie pieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Johna Friedy nie trwaie, mialam go i
Biowaxy tez mi nie stykały. Dobrze Davinesy i Murphy sie sprawdzaja u mnie za to
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:23   #2152
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja teraz 3 miesiace nie robiłam odrostów i juz dzisiaj rano wstałam i stwierdziłam "stop!" i poszłam do fryzjera

Ja swoje mam myszowate, nie pasują do mnie nijak, wiec odkad tylko skończyłam 18 lat zaczełam szalec z kolorami
Odrosty z moimi musialabym chodzic co dwa miesiace ale psikam sprayem rozjasniajacym i wytrzymuja trzy miesiace, raz nawet 4 nie bylam
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Skoro masz Lunę, automatycznie jesteś przyjęta ja Luny nie mam, ale nie zostałam wyrzucona z wątku, bo nastukałam Golda w S.



Co prawda pytanie było do Oktawii, ale ja pasztet z cukinii robię tak:
3 cukinie potarkować na grubych oczkach, wrzucić do miski, posolić, poczekać aż zmięknie i puści wodę. Potarkować 1 dużą marchewkę na dużych oczkach. Pół cebuli zeszklić na patelni z 2 ząbkami czosnku. Drobno posiekać koperek i natkę pietruszki i inne zioła, które lubisz. Ja daję jeszcze kawałek imbiru. Odcisnąć wodę z cukinii, dodać pozostałe składniki, dodać 3 całe jajka i trochę kaszy mannej, wymieszać wszystko. Dodać sól, pieprz, kurkumę, curry, paprykę słodką, ostrą, gałkę muszkatałową. Wstawić do nagrzanego piekarnika na 200 stopni na 30 minut i po 30 minutach zmniejszyć na 180. Wystudzić i dopiero kroić.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Cori, hurtownie fryzjerskie. Butelka 500 ml z pompka kosztuje ok 30 zl. Akurat dzis mamie kupowalam ja go stosuje ze 2 lata, wlasnie z polecenia. Teraz w ciazy mniej, bo wlosy mam dziwe..

Nigdy nie mialam odzywki z tej serii. Nie wiem nawet czy sa
Odzywki chyba widzialam, ale nie kupilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Johna Friedy nie trwaie, mialam go i
Biowaxy tez mi nie stykały. Dobrze Davinesy i Murphy sie sprawdzaja u mnie za to
Davinesy i Murphy musze wyprobowac ale dopiero jak pozbede sie zapasow, bo ostatnio troche tego nakupowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:23   #2153
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja teraz 3 miesiace nie robiłam odrostów i juz dzisiaj rano wstałam i stwierdziłam "stop!" i poszłam do fryzjera

Ja swoje mam myszowate, nie pasują do mnie nijak, wiec odkad tylko skończyłam 18 lat zaczełam szalec z kolorami
3 miesiace ja teraz po 4 tygodniach mam taki jak normalnie po 6. a wlasnie co 6-7 tygodni staralam sie wlosy farbowac. Aktualnie mam odrost 7 tygodniowy, ale wszystko mam wyliczone - w przyszlym tygodniu farbuje bo w sobote ide na panienski. A za 3 na wesele
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:27   #2154
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Cori, hurtownie fryzjerskie. Butelka 500 ml z pompka kosztuje ok 30 zl. Akurat dzis mamie kupowalam ja go stosuje ze 2 lata, wlasnie z polecenia. Teraz w ciazy mniej, bo wlosy mam dziwe..

Nigdy nie mialam odzywki z tej serii. Nie wiem nawet czy sa
No pytałam fryzjerki czy odzywki sa, to kiwneła głowa, ale wiesz, mogła nie ogarniac wszystkiego

Ja nie chce takich wielkosci Skonczyłam z butlami 500-1000ml.
Kiedys kupowąłam takie tylko i w rezultacie potem musiałam sprzedawac na all nieuzyte, bo włosy mi sie przyzwyczaiły i lipa.
Ja musze miec standardowe 250 ml i z 2 lub 3 rodzaje
A jak kupuję coś nowego, to staram sie zdobyc najpierw jakas miniature, coby kasy nie utopić w ciemno

Wiec musze na all, albo w perfumeriach interkowych sprawdzić, gdzie najtaniej 250 ml

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Odrosty z moimi musialabym chodzic co dwa miesiace ale psikam sprayem rozjasniajacym i wytrzymuja trzy miesiace, raz nawet 4 nie bylam

Davinesy i Murphy musze wyprobowac ale dopiero jak pozbede sie zapasow, bo ostatnio troche tego nakupowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo, 3 miechy to moj rekord, wczesniej chodziłam co 6-7 tygodni na odrost
Teraz zamierzam co 2,5 miecha

Najlepiej kup te małe pojemnosci kiedyś na sprobowanie
ja mam własnie same małe z Davinesa. Z Murphy też, tylko Angel Blonde i 2 maski pełen wymiar.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:28   #2155
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No pytałam fryzjerki czy odzywki sa, to kiwneła głowa, ale wiesz, mogła nie ogarniac wszystkiego

Ja nie chce takich wielkosci Skonczyłam z butlami 500-1000ml.
Kiedys kupowąłam takie tylko i w rezultacie potem musiałam sprzedawac na all nieuzyte, bo włosy mi sie przyzwyczaiły i lipa.
Ja musze miec standardowe 250 ml i z 2 lub 3 rodzaje
A jak kupuję coś nowego, to staram sie zdobyc najpierw jakas miniature, coby kasy nie utopić w ciemno

Wiec musze na all, albo w perfumeriach interkowych sprawdzić, gdzie najtaniej 250 ml
Doskonale Cie rozumiem bo tez wole wyprobowac kosmetyki najpierw. 250 ml kosztuje ok 22 zl, wiec roznica nie jest znaczna. Wez 500 ml ze wzgledu na dozownik. Teraz mam mala butelke i denerwuje sie gdy sie przeleje za duzo i wszystko jest fioletow
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:28   #2156
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oktawia planuję jutro zrobić pasztet z cukinii. Podaj mi proszę przepis. W necie jest tyle, że nie będę ryzykować, wolę sprawdzony. Byłam wczoraj w gospodarstwie eko i tak mnie cukinia wołała z koszy, że musiałam nabyć
Mama jest w pracy i sama nie wie, gdzie może być
Ale przeczytałam jej ten przepis:
http://www.ivkawkuchni.pl/2014/10/pa...marchewka.html

I mówi, że robi tak samo

A ser to mama daje parmezan

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-08-10 o 21:29
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:29   #2157
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
3 miesiace ja teraz po 4 tygodniach mam taki jak normalnie po 6. a wlasnie co 6-7 tygodni staralam sie wlosy farbowac. Aktualnie mam odrost 7 tygodniowy, ale wszystko mam wyliczone - w przyszlym tygodniu farbuje bo w sobote ide na panienski. A za 3 na wesele
My personal record
No wygladało to juz fatalnie, wiec sie zmusiłam do odwiedzenia fryzjera Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, ze to dlatego, ze to pierwsza wizyta u nowego friza, wiedziałam, ze efekt nie bedzie od razu idealny, jak chce i stad to zwlekanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:30   #2158
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja tez musze używać co jakieś 2,3 mycia innego szamponu, bo mi się włosy przyzwyczajają... Odżywki i szampony Davines są mega fajne
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:30   #2159
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Doskonale Cie rozumiem bo tez wole wyprobowac kosmetyki najpierw. 250 ml kosztuje ok 22 zl, wiec roznica nie jest znaczna. Wez 500 ml ze wzgledu na dozownik. Teraz mam mala butelke i denerwuje sie gdy sie przeleje za duzo i wszystko jest fioletow
Wezmę 250 Jak sie sprawdzi to pincet
Mnie dozownik obojętny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:30   #2160
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mama jest w pracy i sama nie wie, gdzie może być
Ale przeczytałam jej ten przepis:
http://www.ivkawkuchni.pl/2014/10/pa...marchewka.html

I mówi, że robi tak samo

A ser to mama daje parmezan
Ten przepis jest świetny, ja daję zazwyczaj goudę i wychodzi pyszny.

Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.