Tycjanowe Włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 18:36   #1
*Owca*
Przyczajenie
 
Avatar *Owca*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5

Tycjanowe Włosy


Chciałabym mieć rude tyjanowe włosy, ale moja mama powiedziała, że tylko szamponetką mogę pofarbować. Mam jasno brązowe, nieco rude włosy. Jakiej szamponetki (firma, rodzaj) powinnam użyć by uzystać pożądany kolor? Z góry dzięki
*Owca* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 18:57   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tycjanowe Włosy

L' Oreal Casting - szampon koloryzujący, bez amoniaku, czyli Twoja mama nie powinna mieć zastrzeżeń. Szampon Marion (w wersjach 24 mycia lub 10-15 myć) - też bardzo dobry i dużo tańszy, ale trudny do zdobycia. Delia - Color tone też podobno OK. Inne szamponetki - najczęściej w formie saszetek za parę złotych (szczególnie Schwarzkopf) raczej omijaj z daleka - niewiele dadzą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:00   #3
*Owca*
Przyczajenie
 
Avatar *Owca*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Tycjanowe Włosy

Dziękuję bardzo, ale czy mogłybyście mi poradzić jaki kolor? Mam zielone oczy, jasną karnację, długie włosy i grzywkę.
*Owca* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:23   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tycjanowe Włosy

http://www.lorealparis.pl/
(nr 643 - Orzech Laskowy, nr 645 - Bursztyn, nr 834 - Bursztynowy Blond; nr 724 - Nugat - coś w tym stylu; oczywiście musisz ocenić odcień wyjściowy)
L 'Oreal najbardziej Ci polecam.

Na pewno odcienie miedziane - z Delia Color Tone najlepszy byłby nr 2 - rudy. Ewentualnie jeszcze nr 6 - wyjdzie wyrazisty ale dosyć ciemny.
http://www.delia-cosmetics.pl/?mod=p...y&IdD=5&IdG=32

Jeszcze Joanna Multi Color Effect - też ujdzie, chociaż jak dla mnie mają trochę za sztuczne te kolory. Porzeczkowa czerwień - nr 05. http://www.joanna.pl/znajdz_produkt.asp

Ostatnio widziałam fajny patent dla włosów z grzywką - całe włosy w kolorze brązowym - to był ciepły, jasny odcień (orzech, toffi) a grzywka (ale nie cała, a jakieś 60-70% szerokości, z lekką asymetrią koloru - z przesunięciem o dosłowinie kilka milimetrów na jedną stronę) w kolorze miedzi (ciepłej, żywej czerwieni). Cudo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 15:53   #5
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Tycjanowe Włosy

Ja też z czystym sumieniem polecam nowe odcienie casting loreal!
Kupiłam od razu jak się pojawił z drogerii, jako alternatywa szamponetek, których już nie miałam siły aplikować, a farby też nie chce stosować. Ja miałam włosy podobne do twoich ( takie jasne orzechowe ) ale bardzo chciałam mieć rude, i polecam rudości z castinga.
Są naturalne, ja miałam bursztyn, dla mnie może trochę za ciemny ale już sie zmył i teraz mam takie jasne rude włoski, śliczny kolorek.
Kolor utrzymuje się jakiś miesiąc a mysle że zafarbyje dopiero za jakis nastepny miesiąc, tym razem mam ochotę na orzech laskowy albo bursztynowy blond... zobaczymy...
Jeśli chcesz tylko sprawdzic jak ci w rudym to możesz zafarbować delią ona dość szybko schodzi
pozdrawiam
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.