Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 22:27   #661
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Załącznik 4345102

Załącznik 4345103
ja to ta ciemnowłosa teraz są lekko jaśniejsze.co myślicie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdjęciu?Czy w ogóle byłoby korzystniej? Bardzo mi zależy na opiniach, ciężko samej zdecydować...
Ja jestem zakochana w ombre, także może nieobiektywnie Ci doradzę, ale moim zdaniem, ten efekt ze zdjęcia jest śliczny i pasowałby Ci



A co do moich ombre, już mam z tym, że w pierwszym etapie wyszły rude (co i tak mi nie przeszkadza), ale jak pójdę jeszcze raz to zamienią się w ciemny blond, tak jak chciałam. i na pewno będę chciała je jeszcze wyżej, bo póki co nie chciałam ryzykować i mam rozjaśnione tylko kilka centymetrów a jeśli komuś miałoby pomóc na przyszłość, zapłaciłam cenę podobną do ceny balejażu
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 22:18   #662
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Załącznik 4345102

Załącznik 4345103
ja to ta ciemnowłosa teraz są lekko jaśniejsze.co myślicie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdjęciu?Czy w ogóle byłoby korzystniej? Bardzo mi zależy na opiniach, ciężko samej zdecydować...
dla mnie świetnie to wygląda.
Mam pytanie, mam włosy takiego koloru jak na drugim zdjęciu dziewczyna ma rozjaśnione. Farbuję na taki kolor, a swoje naturalne mam takie jak ona ma górze, chciałbym mieć takie jak na drugim zdjęciu. Jak przejść ze swoich naturalnych do takiego ombre? przyciemnić górę??
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 00:38   #663
Siwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Załącznik 4345102

Załącznik 4345103
ja to ta ciemnowłosa teraz są lekko jaśniejsze.co myślicie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdjęciu?Czy w ogóle byłoby korzystniej? Bardzo mi zależy na opiniach, ciężko samej zdecydować...

Moim zdaniem będziesz wyglądać po prostu cudownie

Mam pytanko do Was dziewczęta. Moje włosy są rozjaśniane do dość jasnego blondu. Pojawiły mi się odrosty jak co miesiąc zresztą i tak wpadłam na pomysł, żeby nieco przyciemnić górę. Nadal chcę pozostać blondynką, więc nie chcę bardzo ciemnej góry, chcę efekt delikatnego ombre by ukryć też nieco odrosty i pozwolić swoim włosom odpocząć od rozjaśniania. Gdy mi urosną to zamierzam z powrotem rozjaśnić górę głowy. Co o tym sądzicie?
Siwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 07:44   #664
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Ja mam podobną sytuacje do Twojej mam juz 4 cm odrostu ciemnego przy blondzie rozjasnianym,mysłałam o kilku pasemkach ciemny blond miedzy odrostem a jasnym kolorem to chyba najlepszy sposób jesli chcesz nadal byc blondi.Jak odrost bede miala jeszcze wiekszy to zrobie na nim blond pasemka (farbą) ponoc jest taka bez amoniaku która ładnie rozjasnia.A Ty jaki masz naturalny kolor ?A jak przestaniesz rozjasniac to ten blond Ci troche sciemnieje.


Do Czekoladka 585 slicznie by Ci było w takich jasnych pasemkach

Edytowane przez afrodyta111
Czas edycji: 2011-11-19 o 07:50
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:33   #665
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dzięki dziewczyny miałam kiedyś całościowe blond i nie było super, ale też myślę, że takie ombre, to nieco inny efekt, bo jest ten lekki kontrast i ciemniejsze od góry także buzia nie będzie taka pyzata myślę, że nawet trochę to wydłuża optycznie twarz
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 15:01   #666
Siwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Post Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Pokaż wiadomość
Ja mam podobną sytuacje do Twojej mam juz 4 cm odrostu ciemnego przy blondzie rozjasnianym,mysłałam o kilku pasemkach ciemny blond miedzy odrostem a jasnym kolorem to chyba najlepszy sposób jesli chcesz nadal byc blondi.Jak odrost bede miala jeszcze wiekszy to zrobie na nim blond pasemka (farbą) ponoc jest taka bez amoniaku która ładnie rozjasnia.A Ty jaki masz naturalny kolor ?A jak przestaniesz rozjasniac to ten blond Ci troche sciemnieje.


Do Czekoladka 585 slicznie by Ci było w takich jasnych pasemkach
Moj naturalny to jest po prostu braz ale ladnie sie rozjasnia. po prostu chce odpoczac od katowania wlosow rozjasniaczem. mimo iz robie to u fryzjerki to przy zapuszczaniu warto dac odpoczac wlosom a ombr e hair szalenie mi sie podoba. Tez sadze ze najlepiej byloby dac posredni kolor np ciemny blond miedzy moimi odrostami a farbowanym blondem. Druga sprawa to taka ze nie mam wycieniowanych wlosow i nie zamierzam ich cieniowac. czy w zwiazku z tym ta moja wyzej opisana kombinacja bedzie wygladac dobrze?
Siwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:14   #667
Mini_Moni
Przyczajenie
 
Avatar Mini_Moni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Question

Witam wszystkich!

Czy któraś z Was wie jak zrobić kolorek z przejściami tonami (dwa różne kolory) w domu? O własnych siłach?
Ten styl bardzo mi się podoba i już od jakiegoś czasu marzą mi się takie włosy. Jednak nie mogę sobie pozwolić na profesjonalne farbowanie u fryzjera ze względów finansowych (od 150-250 zł ).
Dodam jeszcze, że chciałabym uzyskać przejścia zaczynając od czekoladowego brązu do rudości.
Bardzo proszę o pomoc!

Dodaje kilka zdjęć z neta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drew_barrymore_ombre_hair.jpg (31,4 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Monika-Brodka-rozjasnione-koncowki-wlosow-marzec-2011_large.jpg (30,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BCBG+Max+Azria+Front+Row+Spring+2011+MBFW+6z4q-WneJkyl.jpg (82,8 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luczenko627.jpg (40,3 KB, 219 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-22 o 20:25 Powód: post pod postem
Mini_Moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 22:12   #668
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja wiem jak zrobic aby wyglądalo jeszcze bardziej naturalnie, ze nie widac granicy.opisywałem wyżej.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:07   #669
SuperSztuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Manhattan
Wiadomości: 680
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Siwer Pokaż wiadomość
Moim zdaniem będziesz wyglądać po prostu cudownie

Mam pytanko do Was dziewczęta. Moje włosy są rozjaśniane do dość jasnego blondu. Pojawiły mi się odrosty jak co miesiąc zresztą i tak wpadłam na pomysł, żeby nieco przyciemnić górę. Nadal chcę pozostać blondynką, więc nie chcę bardzo ciemnej góry, chcę efekt delikatnego ombre by ukryć też nieco odrosty i pozwolić swoim włosom odpocząć od rozjaśniania. Gdy mi urosną to zamierzam z powrotem rozjaśnić górę głowy. Co o tym sądzicie?

Właśnie wpadłam na taki sam pomysł !
w piątek idę do fryzjera i myślę intensywnie nad taką koloryzacją
odrost mam dość spory , bo bardzo szybko mi rosną włosy , średniej długości ... Boję się , że będę miała jednak za ciemne włosy od ładnych paru lat jestem jasną blondynką i to może być dla mnie szok
SuperSztuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:37   #670
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Wiecie może, gdzie w Lublinie lub Chełmie robią dobre ombre? Byłam wczoraj w Pierre... Efekt jest taki, że wróciłam z tym co przyszłam. Jednolity kolor. Najpierw rozjaśniono mi pasemka, potem mycie, suszenie, nałożenie farby tonującej już na całość. Pasemka zostały...zamalowane Pomóżcie
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 09:54   #671
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Wiecie może, gdzie w Lublinie lub Chełmie robią dobre ombre? Byłam wczoraj w Pierre... Efekt jest taki, że wróciłam z tym co przyszłam. Jednolity kolor. Najpierw rozjaśniono mi pasemka, potem mycie, suszenie, nałożenie farby tonującej już na całość. Pasemka zostały...zamalowane Pomóżcie
Wiem na pewno ze w Olimpie w Sky Spa pan robi ombre.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 15:35   #672
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja na swoich krotkich wlosach tez postanowilam zrobic. musze przyznac ze efekt mi sie podoba bo wlosy wygladaja bardzo naturalnie zawsze nosilam brazowe/czarne co wygladalo malo naturalnie.
efekt troche bardziej rzuca sie w oczy na zywo, i te jasniejsze w rzeczywistosci sa o ton jasniejsze niz na zdjeciu u gory mam cimeny blond musze poprawic odrosty bo mam juz swoje spore. a co za duzo to nie zdrowo, co tyczy sie tez kolorow na glowie.
ogolnie na poczatku troche dziwnie, jak sie patrze w lustro i widze wlasnie to przejscie ale to kwestia przyzwyczajenia wlosy staram sie chociaz troche pofalowac bo jakos na prostych narazie mi to nie podchodzi. no i znudzila mi sie juz fryzura...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02342.jpg (36,6 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02340.jpg (32,6 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02339.jpg (52,1 KB, 260 załadowań)
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-12-10 o 15:37
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:57   #673
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez glamorousbabe Pokaż wiadomość
Umówiłam się do tego Pana jeszcze raz na poprawkę i ma mi rozjaśnić jeszcze trochę do ciemnego blondu. Oby się udało. A jak nie to liczę że bedzie tak ja mówisz Podziele się wrażeniami po powrocie
i jak po poprawie? Ja idę na poprawę swojego ombre w czwartek... bardzo chcę chłodny odcień przy twarzy i złoty blond już niżej, ale trudno uzyskać dokładnie to, czego się chce Dzięki dziewczyny za radę, żeby zapisać się na poprawę Sama o tym myślałam, ale jakoś tak...głupio mi było. Mam nadzieję, że wrócę z efektem ze zdjęcia tym razem
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 16:38   #674
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny doradzcie
Czy na takim kolorze (moj naturalny) i na takich kreconych włosach obre bedzie fajnie wyglądać?
Obok zdjęcie koloru jaki chciałabym uzyskać.
Mi sie wydaje jednak ze nie bardzo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dscn9559.jpg (133,8 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shenae-Photoshoot-shenae-grimes-15250904-366-550.jpg (29,6 KB, 262 załadowań)
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:37   #675
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

na kręconych jak najbardziej! jednak nie taki jasny jak na zdjeciu ale taki karmel/ kasztan czemu nie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 20:08   #676
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie
Czy na takim kolorze (moj naturalny) i na takich kreconych włosach obre bedzie fajnie wyglądać?
Obok zdjęcie koloru jaki chciałabym uzyskać.
Mi sie wydaje jednak ze nie bardzo...
Jak dla mnie też zbytnio nie pasują... Masz je az za bardzo skręcone.

Śliczne są.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 20:18   #677
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Zrobiłam ombre po raz kolejny, są jak zawsze ładne. Bardzo lubię taki look, odświeża wygląd.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja na swoich krotkich wlosach tez postanowilam zrobic. musze przyznac ze efekt mi sie podoba bo wlosy wygladaja bardzo naturalnie zawsze nosilam brazowe/czarne co wygladalo malo naturalnie.
efekt troche bardziej rzuca sie w oczy na zywo, i te jasniejsze w rzeczywistosci sa o ton jasniejsze niz na zdjeciu u gory mam cimeny blond musze poprawic odrosty bo mam juz swoje spore. a co za duzo to nie zdrowo, co tyczy sie tez kolorow na glowie.
ogolnie na poczatku troche dziwnie, jak sie patrze w lustro i widze wlasnie to przejscie ale to kwestia przyzwyczajenia wlosy staram sie chociaz troche pofalowac bo jakos na prostych narazie mi to nie podchodzi. no i znudzila mi sie juz fryzura...
To nie jest ombre, tylko refleksy, bardzo ładne btw. Ale koło ombre to to nawet nie stało.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 13:25   #678
insyminatorka86
Przyczajenie
 
Avatar insyminatorka86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 15
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Właśnie wróciłam od fryzjera w Katowicach zrobiłam ombre i razem z obcięciem zapłaciłam 90 zł Miło się zdziwiłam. Naprawdę fajnie wyszło. Jakby ktoś chciał to wrzucę zdjęcia
insyminatorka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 13:35   #679
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez insyminatorka86 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera w Katowicach zrobiłam ombre i razem z obcięciem zapłaciłam 90 zł Miło się zdziwiłam. Naprawdę fajnie wyszło. Jakby ktoś chciał to wrzucę zdjęcia

poproszee)
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 13:39   #680
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez insyminatorka86 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera w Katowicach zrobiłam ombre i razem z obcięciem zapłaciłam 90 zł Miło się zdziwiłam. Naprawdę fajnie wyszło. Jakby ktoś chciał to wrzucę zdjęcia
jasne, ze wrzuć
moda na ombre uratowała troszke moje włosy, bo moje "ombre" to po prostu odrosty od ok roku nie farbowałam włosów nie wygląda to moze za dobrze, ale nadal cierpliwie czekam az jeszcze odrosną
również dodaje zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07315a.jpg (12,9 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01446.jpg (21,6 KB, 272 załadowań)
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:44   #681
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
jasne, ze wrzuć
moda na ombre uratowała troszke moje włosy, bo moje "ombre" to po prostu odrosty od ok roku nie farbowałam włosów nie wygląda to moze za dobrze, ale nadal cierpliwie czekam az jeszcze odrosną
również dodaje zdjecia
dla mnie to wygląda bardziej jak refleksy, albo nawet pasemka, niż ombre
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 21:04   #682
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

kusi mnie to ombree ehh... Tyle, że ja mam włosy malowane czarne myslicie, że dałoby rade coś pokombiować?
czarne jakoś na brąz i dół jaśnijeszy?
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 21:32   #683
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
dla mnie to wygląda bardziej jak refleksy, albo nawet pasemka, niż ombre
Bo to nie jest ombre! Dlaczego każde pasemka są dziś traktowane jako ombre?
To są refleksy.
A co do czarnych włosów - jedyna rada to rozjasnic je do brązu i koncowki pomalowac o ton, dwa jasniejszym brązem. wyjdzie naturalnie i fajnie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 11:17   #684
insyminatorka86
Przyczajenie
 
Avatar insyminatorka86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 15
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Udało mi się w końcu zrobić zdjęcia. Co sądzicie ? Bałam się bardziej rozjaśniać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zegar 007.jpg (118,5 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zegar 009.jpg (76,6 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zegar 015.jpg (125,4 KB, 198 załadowań)
insyminatorka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:38   #685
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Bo to nie jest ombre! Dlaczego każde pasemka są dziś traktowane jako ombre?
To są refleksy.
A co do czarnych włosów - jedyna rada to rozjasnic je do brązu i koncowki pomalowac o ton, dwa jasniejszym brązem. wyjdzie naturalnie i fajnie.
dlatego ombre napisałam w ""
nie mam robionych pasemek, farbowana jest całość jedną farbą + kilkanaście cm odrośniętego naturalnego ciemnego blondu do tego jeszcze jaśniejsze końcówki po jeszcze wcześniejszej farbie
na zdjęciu może za bardzo tego nie widać
__________________


Edytowane przez karolajn91
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:40
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:48   #686
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Zrobiłam ombre po raz kolejny, są jak zawsze ładne. Bardzo lubię taki look, odświeża wygląd.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



To nie jest ombre, tylko refleksy, bardzo ładne btw. Ale koło ombre to to nawet nie stało.
trudno zeby stalo...
to nie sa refleksy poniewaz kolor inny mam od uszu. teraz wygladaja zupelnie inaczej. ombre to odrosty i ja wlasnie to mam.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:09   #687
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Zależałoby mi na dwóch skrajnych dość wersjach ombre na włosach, stąd też zapytam o odbiór niejako takich stylizacji i określenie trudności w uzyskaniu takiego efektu(nie chce ryzykować dziwnymi refleksami, odchyleniami od koloru etc.)

Mój naturalny kolor to mniej więcej ciemny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lasiaaahhkkjmbmbhmaartrettaaaIMG_0894.jpg (489,3 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lvc8j5U9wN1qci85co1_400.jpg (31,3 KB, 459 załadowań)
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 06:40   #688
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

O jej, jak dawno nie odwiedzałam tematu 'ombre' ! Po moim ombre z 2011 już śladu co prawda nie ma, ale bardzo dobrze wspominam ten okres, kiedy to ten początkujący wówczas trend, dopiero wkraczał na salony, oraz gościł na moich włosach. Chwilę odczekam, aż to wielkie 'łał' minie i opadnie, i chyba znowu sobie sprawie taką innowację, jeżeli o włosy chodzi
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:37   #689
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
O jej, jak dawno nie odwiedzałam tematu 'ombre' ! Po moim ombre z 2011 już śladu co prawda nie ma, ale bardzo dobrze wspominam ten okres, kiedy to ten początkujący wówczas trend, dopiero wkraczał na salony, oraz gościł na moich włosach. Chwilę odczekam, aż to wielkie 'łał' minie i opadnie, i chyba znowu sobie sprawie taką innowację, jeżeli o włosy chodzi
To wielkie łał moim zdaniem już minęło zdecydowanie
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:56   #690
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Oh całkiem możliwe, jednak wciąż spotykam zbyt wiele kobiet z ombre
Wiele za wiele
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.