Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:((( - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-17, 20:06   #1
chocolattesorbert
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 95

Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((


od miesi±ca spotykam siê z kim¶.. jest cudownie, super sie dogadujemy i naprawde oh i ah .. ale mam nietypowy problem.. bardzo czêsto (¿eby nie powiedzieæ prawie zawsze) po ca³owaniu (nawet kilka ca³usów, a co dopiero d³u¿sze ca³owanie) facetowy (a przy okazji mi, ale wiem na 100% ze to przez faceta - z 2 poprzednimi ex tak nie mia³am..) pojawia sie nieestetyczny bia³y osad na ustach . Zniecheca mnie to do dalszego ca³owania mimo ze jest super .. Co gorsza nie wiem jak / glupio jest mi mu o tym mowic, no bo jak? "wez cos ze soba zrob bo masz bia³e usta i strasznie to wyglada"
Dziewczyny macie tak chociaz czasami?
Czym to jest spowodowane? Nie chodzi raczej o to ze by sie za bardzo slini³ czy cos, bo jeden z moich ex mega sie ¶lini³ a mimo to tak nie mia³..
Czemu tak jest?
I jak z tym walczyc bez koniecznosci mowienia facetowi i robieniu glupiej sytuacji?
Wiem ze moj klopot moze wydac sie smieszny.. Facet jest cudowny, ale to mnie martwi, bo nie wiem czemu tak jest i co z tym robic.. a moze to normalne a ja sobie glowe zawracam ;p? Chociaz nie wyglada to ok..
chocolattesorbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:12   #2
SlodkaIstotka
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaIstotka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 387
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Mia³am tak z exem, wiem co czujesz
Moim zdaniem to schodz±cy naskórek... ale pewno¶ci 100% nie mam
__________________
Studentka Bezpieczeñstwa wewnêtrznego
Wym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792082
SlodkaIstotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:19   #3
chocolattesorbert
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Hmm.. A u was by³o tak zawsze czy po czasie przeszlo? Kurcze mega mnie to martwi bo kocham sie ca³owaæ zw³aszcza z tym panem, ale to jest straszne jak nabieram ochoty na cos wiecej, spojrze sie przelotnie na niego a tam ca³e biale usta, od razu mi przechodzi .. A tez nie wiem co mu powiedziec, a nawet jak i by sie biedak zacza³ wycieraæ, to caly czar prys³ by i tak..
Kurcze..
chocolattesorbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:20   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Uzywasz pomadek ochronnych?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:22   #5
chocolattesorbert
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

tak z moimi ustami jest wszystko ok, sa wypielegnowane, nie sa za suche ani nic. zreszta z dwoma moimi ex (w sumie nie tylko, bo ca³owalam sie nie tylko z 2 facetami przed tym obecnym ) czegos takiego absolutnie nie by³o, dlatego wywnioskowalam ze wina jest niestety faceta..
chocolattesorbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:36   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez chocolattesorbert Poka¿ wiadomo¶æ
tak z moimi ustami jest wszystko ok, sa wypielegnowane, nie sa za suche ani nic. zreszta z dwoma moimi ex (w sumie nie tylko, bo ca³owalam sie nie tylko z 2 facetami przed tym obecnym ) czegos takiego absolutnie nie by³o, dlatego wywnioskowalam ze wina jest niestety faceta..
No wlasnie. Ten bialy osad to pomadka. Niektore pomadki niestety jak "schodza" to osadzaja sie w postaci takiego osadu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:37   #7
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez chocolattesorbert Poka¿ wiadomo¶æ
tak z moimi ustami jest wszystko ok, sa wypielegnowane, nie sa za suche ani nic. zreszta z dwoma moimi ex (w sumie nie tylko, bo ca³owalam sie nie tylko z 2 facetami przed tym obecnym ) czegos takiego absolutnie nie by³o, dlatego wywnioskowalam ze wina jest niestety faceta..
Ty u¿ywasz pomadki ochronnej, byæ mo¿e facet te¿ u¿ywa pomadki/kremu... Podczas ca³owania to wszystko siê razem miesza, roluje i warzy... efekt? bia³e paskudztwo
Mnie czasem siê tak robi nad ranem, kiedy wieczorem za du¿o kremu dam na usta. Podczas snu nadmiar zbiera siê w k±cikach.
Obstawiam, ¿e w tym le¿y problem...
Kaja-ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 20:43   #8
chocolattesorbert
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

¬le was zrozumia³am myslalam ze pytacie o kondycje moich ust, czy nie sa szorstkie i spierzchniete.. uzywam pomadek ochronnych ale TYLKO I WY£¡CZNIE zim±, ostatnio uzywa³am w lutym. Uzywam tylko zima, codziennie na wieczór nivea,dzieki temu wiosna/latem usta sa fajne i miekkie.
Przed spotkaniem z facetem nie uzywalam nic, zwlaszcza ze nie cierpie miec nic na ustach gdy na dworze 30 stopni.
Facet nie uzywa nic na usta na 1000%.
Wiec to NIESTETY nie to .

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34764950]No wlasnie. Ten bialy osad to pomadka. Niektore pomadki niestety jak "schodza" to osadzaja sie w postaci takiego osadu.[/QUOTE]

Tylko ze ja nic takiego nie uzywa³am przed zadnym spotkaniem z nim, uzywam pomadek ochronnych zima, czasem wiosna, latem nigdy. Kolorowych szminek, blyszczykow nie uzywam wcale, bo nienawidze mieæ pomalowanych ust, zwlaszcza jak jest 30 stopni.
Niestety, chcialabym, zeby tak bylo, ale nie masz racji
chocolattesorbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:44   #9
prawniczka519
Raczkowanie
 
Avatar prawniczka519
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Je¶li u¿ywasz podk³adu, albo pudru - to na 1000% jest to puder/ podk³ad
__________________

...Bo istniej± ludzie którzy zawsze mówi±,,Nie uda Ci siê'' wtedy stañ , odwróæ siê i powiedz ,,No to patrz''.
prawniczka519 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:47   #10
chocolattesorbert
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Poka¿ wiadomo¶æ
Ty u¿ywasz pomadki ochronnej, byæ mo¿e facet te¿ u¿ywa pomadki/kremu... Podczas ca³owania to wszystko siê razem miesza, roluje i warzy... efekt? bia³e paskudztwo
Mnie czasem siê tak robi nad ranem, kiedy wieczorem za du¿o kremu dam na usta. Podczas snu nadmiar zbiera siê w k±cikach.
Obstawiam, ¿e w tym le¿y problem...
Ehh. Niestety, ale nie w tym .
Jak juz pisalam, mazid³a ochronne na usta uzywam zima/wiosna przez co ich kondycja latem jest super, od 3 miesiecy nic nie uzywalam. Ust spierzchnietych nie mam, ani zadnych skorek na nich ktore mogly by schodzic czy cos.. facet tez ma kondycje ust ok a nie uzywa na bank zadnych szminek ani nic podobnego (typ faceta ktory jest bardzo anty do takich spraw).
Chociaz zaluje ze to nie to wiedzialabym jak rozwiazaæ k³opot..

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez prawniczka519 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li u¿ywasz podk³adu, albo pudru - to na 1000% jest to puder/ podk³ad
Serio ? Jejku BARDZO mnie pocieszy³a¶, dziekuje . uzywam podklad, przyznaje sie bez bicia ze uzywam w duzej ilosci na cala buzie, nawet w taki upa³.
Oby¶ mia³a racje.
Aczkolwiek uzywam tak podkladu od 2 lat a z exami tak nie by³o.
Ale dzis by³ naprawde upa³..oby to by³ podk³ad..
chocolattesorbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:49   #11
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

mi siê wydajê, ¿e to mo¿e byæ spowodowane ¿uciem gumy

Wystarczy, ¿e jest mi sucho w buzi przy ¿uciu gumy i przejadê suche usta jêzykiem = dziwna sucho¶æ w³a¶nie

To samo po myciu zêbów rano.. myje myje, wycieram w miarê mocno usta itp... wystarczy raz obli¿ê usta i JU¯ siê robi.
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 20:59   #12
prawniczka519
Raczkowanie
 
Avatar prawniczka519
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Tak, to jest pok³ad je¶li go u¿ywasz. Spróbuj ju¿ po ca³ym make'upie wzi±æ p³yn do demakija¿u na wacik i wyczy¶ciæ nim dok³adnie usta- a w okó³ ust nak³adaæ go jak najmniej. Je¶li nie pomo¿e- musisz zmieæ podk³ad.
__________________

...Bo istniej± ludzie którzy zawsze mówi±,,Nie uda Ci siê'' wtedy stañ , odwróæ siê i powiedz ,,No to patrz''.
prawniczka519 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 21:12   #13
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Poka¿ wiadomo¶æ
mi siê wydajê, ¿e to mo¿e byæ spowodowane ¿uciem gumy

Wystarczy, ¿e jest mi sucho w buzi przy ¿uciu gumy i przejadê suche usta jêzykiem = dziwna sucho¶æ w³a¶nie

To samo po myciu zêbów rano.. myje myje, wycieram w miarê mocno usta itp... wystarczy raz obli¿ê usta i JU¯ siê robi.
Ty... faktycznie. Te¿ tak mam.
No to skoro nie pomadka, to obstawiam podk³ad/puder, ewentualnie to co pisze Normalny, ewentualnie - je¶li u¿ywasz niebieskiego kremu Nivea - to ja w³a¶nie po nim, rano mam taki osad. Czasem w ci±gu dnia (muszê siê pilnowaæ), je¶li rano sobie posmarujê nim usta. Na pocz±tku nic nie czuæ, niby siê wch³on±³... a potem zonk.
Kaja-ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 21:20   #14
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomo¶ci: 10 256
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Ja obstawiam, ¿e to podk³ad, je¿eli nie u¿ywasz pomadek ani b³yszczyków Wiem, bo i u mnie siê to nieraz zdarza,zw³aszcza, jak usta czym¶ pomalujê.
__________________
czasem mniej znaczy wiêcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 21:25   #15
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Powiem Wam, ¿e z moim exem by³o tak samo. Co dziwne, oko³o 4 lat temu nie u¿ywa³am jeszcze podk³adu, ust te¿ nie balsamowa³am/nawil¿a³am za specjalnie, a osad by³. Wiem, ¿e to by³o ze strony faceta, bo zwykle to on mia³ to na ustach, w³a¶nie w k±cikach. Nie wiem, sk±d to siê bra³o, ale rozumiem Ciê Autorko, bo to by³o obrzydliwe dla mnie... po prostu za ka¿dym razem, nawet nie po intensywnym poca³unku, mia³am wra¿enie, ¿e zwymiotujê.

Na szczê¶cie teraz jest zupe³nie inaczej, uff
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dó³ 25.02.2015
Kaaef jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 21:43   #16
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

w±tpiê, ¿e to od nivea... sam u¿ywam tej bezbarwnej (jojoba czy jak to siê pisze) i dziêki niej w³a¶nie nie mam tego "osadu".

Ten osad CZASAMI pojawia siê w³a¶nie przy ¿yciu gumy jak usta wysuczone s±..

Zobaczcie ten osad jest BIA£Y.. a to mówi samo za siebie guma jest bia³a, pasta do zêbów bia³a..

Jak dla mnie to trzeba bardzo dobrze wyp³ukaæ usta po myciu zêbów + delikatnie pomadk± poci±gn±æ.

no i piæ du¿o wody.
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 22:04   #17
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez prawniczka519 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li u¿ywasz podk³adu, albo pudru - to na 1000% jest to puder/ podk³ad
mnie siê podk³ad tak "roluje" i bez ca³owania
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 22:06   #18
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Przysz³o mi na my¶l jeszcze jedno, po wypowiedzi Normalnego.
Rzeczywi¶cie, mo¿e to byæ pasta. Zale¿y jeszcze jaka. Ja od jakiego¶ czasu u¿ywam Elmexa, bo stroniê od miêty chwilowo i zauwa¿y³am, ¿e jak dobrze nie wyp³ukam i nie ¶ci±gnê kliniczn± szczoteczk± resztek to zostaje i na linii dzi±se³ i na jêzyku. Mo¿e byæ i to.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

P.S. Mo¿e to wina niew³a¶ciwego podk³adu? Mo¿e powinna¶ u¿ywaæ czego¶ matuj±cego, ¿eby tak szybko siê nie rozp³ywa³?
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dó³ 25.02.2015
Kaaef jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 22:13   #19
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomo¶ci: 10 256
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez Kaaef Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³o mi na my¶l jeszcze jedno, po wypowiedzi Normalnego.
Rzeczywi¶cie, mo¿e to byæ pasta. Zale¿y jeszcze jaka. Ja od jakiego¶ czasu u¿ywam Elmexa, bo stroniê od miêty chwilowo i zauwa¿y³am, ¿e jak dobrze nie wyp³ukam i nie ¶ci±gnê kliniczn± szczoteczk± resztek to zostaje i na linii dzi±se³ i na jêzyku. Mo¿e byæ i to.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

P.S. Mo¿e to wina niew³a¶ciwego podk³adu? Mo¿e powinna¶ u¿ywaæ czego¶ matuj±cego, ¿eby tak szybko siê nie rozp³ywa³?
Matuj±cy nic nie zmienia, ja uzywam i tez czasem tak mam. Zawsze myslalam ze to od kosmetykow, a tu sie pojawila teoria ze od gumy albo pasty akurat gume zuje czesto, wiec ciekawe czemu tak jest.
__________________
czasem mniej znaczy wiêcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 22:23   #20
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Hmm, to ju¿ nie wiem.
Ja u¿ywam podk³adu, mem³am gumê, u¿ywam tej k³opotliwej pasty teraz, a nie mam tego problemu.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dó³ 25.02.2015
Kaaef jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 22:49   #21
chocolattesorbert
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez Kaaef Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Wam, ¿e z moim exem by³o tak samo. Co dziwne, oko³o 4 lat temu nie u¿ywa³am jeszcze podk³adu, ust te¿ nie balsamowa³am/nawil¿a³am za specjalnie, a osad by³. Wiem, ¿e to by³o ze strony faceta, bo zwykle to on mia³ to na ustach, w³a¶nie w k±cikach. Nie wiem, sk±d to siê bra³o, ale rozumiem Ciê Autorko, bo to by³o obrzydliwe dla mnie... po prostu za ka¿dym razem, nawet nie po intensywnym poca³unku, mia³am wra¿enie, ¿e zwymiotujê.

Na szczê¶cie teraz jest zupe³nie inaczej, uff
O kurcze .
To moze wina nie jest kosmetykow a po prostu niektorzy faceci maja jakas np grzybice jezyka a nie wiedza ?
Albo moze niektorzy panowie maja tego typu ¶line, która tak zostaje na ustach ;/?
Bo juz nie wiem co myslec ;p.

ACZKOLWIEK jak tak mysle to nie bylo tego zawsze, i jak nie bylo to cos mi sie jarzy ze nie mia³am takiej tony podk³adu (niestety nakladam go zwyke baardzo duzo - kompleksy na punkcie cery na buzi) i wtedy tak nie bylo wlasnie..
Musze to blizej zaobserwowac :P jak podklad to po prostu bede nakladala mniej i problem mam nadzieje zniknie..;p
bo taki osad jest naprawde mega aseksualny

Edytowane przez chocolattesorbert
Czas edycji: 2012-06-17 o 22:50
chocolattesorbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 08:54   #22
potwor_z_jeziora
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomo¶ci: 945
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

A mo¿e on siê tak ¶lini dziwnie jak mówi co?
Tak, ¿e a¿ widaæ z zewn±trz
potwor_z_jeziora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 10:51   #23
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 354
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Ja miewam podobny problem ze sob± i nie jest to skutek u¿ywania pomadek, kremów czy pudrów - robi mi siê tak kiedy mam niedobory witaminy B. Kupujê wtedy wit. B complex i przechodzi.
Aczkolwiek co¶ takiego mo¿e byæ te¿ nalotem ple¶niawkowym (takie cu¶ te¿ mia³am, ale to jak mi siê dodatkowo afty w paszczy porobi³y po anginie ).
Czasami te¿ jak za ma³o pijê w ci±gu dnia, to robi siê co¶ podobnego (wtedy zw³aszcza po wysi³ku).
I ja bardziej obstawia³abym w³a¶nie któr±¶ z tych trzech ewentualno¶ci, skoro z poprzednimi facetami u¿ywa³a¶ tych samych kosmetyków.
__________________
Lea_ny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 14:09   #24
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez chocolattesorbert Poka¿ wiadomo¶æ
bo taki osad jest naprawde mega aseksualny

Czasem bia³y osad na ustach jest "seksualny"
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 16:31   #25
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 101
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

moze facet ma zajady po prostu? moj ex mial zajady w k±cikach ust. I takie bia³e co¶ mu siê gromadzi³o. Brak którejs z witamin B bodajze, ale nie pameitam :P
__________________
"Mê¿czy¼ni s± jak alkohol:
wyrzekanie siê ich jest ascez±, która niesie ze sob± rozgoryczenie,
rozkoszowanie siê nimi jest sposobem na ¿ycie, który rozja¶nia dzieñ powszedni,
uzale¿nianie siê od nich jest... g³upot±."


co Ciê ujê³o/ujmuje w T¯?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 16:58   #26
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez ogolnie Poka¿ wiadomo¶æ
Czasem bia³y osad na ustach jest "seksualny"

: hahaha::h ahaha:
__________________
Mój BLOG
nieidealna91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 17:01   #27
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez ogolnie Poka¿ wiadomo¶æ
Czasem bia³y osad na ustach jest "seksualny"

Napaleñcu
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dó³ 25.02.2015
Kaaef jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 17:04   #28
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 12 386
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Cytat:
Napisane przez ogolnie Poka¿ wiadomo¶æ
Czasem bia³y osad na ustach jest "seksualny"
hahahaha
__________________
„Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ”





solll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 18:43   #29
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomo¶ci: 2 624
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

Obstawiam ¿e ten bia³y osad to przez podk³ad/fluid.
Czasami te¿ miewam z tym problem ale wystarczy dok³adnie wilgotnym wacikiem wytrzeæ usta i przetrzeæ wokó³ ust ostro¿nie i po problemie.
OoDestinyoO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 20:54   #30
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 446
Dot.: Bia³y osad na ustach po ca³owaniu ..strasznie g³upi i dziwny k³opot. Help:(((

jakies pozostalosci po gumie do zucia?
milka8686 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.