LACOSTE-styl i elegancja na sportowo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 13:25   #1
orzojr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22

LACOSTE-styl i elegancja na sportowo


Moim zdaniem jest to jedna z moich ulubionych marek na rynku jeśli chodzi o ubrania jak i perfumy niestety w Polsce strasznie droga ale to już pomińmy a co wy sądzicie o tej że marce jeśli chodzi o ubrania i perfumy. Pozdrawiam
orzojr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:03   #2
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

mi sie nie podoabaj te ciuchy. zwlaszcza polowki itp, placic 3 razy tyle co za zwykle polo tylko dlatego ze ma krokodylka? co to za pomysl?!
pamietam jak moj tata przywozil ich ciuchy ze stanow jak jeszcze bylam malutka, kiedy w polsce nikt o nich nie wiedzial, a tam nie byly droga marka a mieli bardzo dobrej jakosci ubrania, niektore koszulki tata jeszcze ma. teraz jest na odwrot, ceny duzo wzrosly, a jakos duzo gorsza, niedawno tata kupil sobie identyczne polo jak te co przywiozl kiedys i po poltora roku juz mialo widoczne slady noszenia
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:21   #3
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Ja uwielbiam polówki
Ale na codzień w nich nie chodzę bo to nie mój styl Jak już to na jakiś wypad na działeczkę
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:09   #4
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Ja osobiście lubię Lacoste.Podobają mi się połoweczki ,jak i ich torby,torebki,saszetki
Jak byłam mała to miałam sporo tych ubrań,podobnie jak moi rodzice,wtedy było warto je kupować,teraz troche szkoda jest wydac ponad 300 złotych na polówkę Lacoste,lepiej jest robić zakupy w Anglii czy Nimczech,bo tam ceny sa o połowę niższe.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:28   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

nie widzę nic specjalnego w ubraniach tej marki oprócz szpanerskiego krokodylka
na temat perfum sie nie wypowiadam, bo nie znam zapachów Lacoste
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:33   #6
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

O własnie,co do perfum,ja osobiście uwielbiam Touch of Pink i Inspiration - z damskich.
A jesli chodzi o męskie to uwielbiam Lacoste Red (szczególnie na moim TŻcie ) ,a poza tym podobają mi się Essential i Elegance
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:34   #7
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Lacoste pour femme bossskie
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 18:44   #8
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Lubie polowki, ale dla mnie ubranie z krokodylem czy z konikiem Polo to obciach. Niczym sie nie rozni od takich ogromnych okolarow z logo D & G jakie nosza pewne artyski pelne klasy i wdzieku
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:03   #9
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Lacoste pour femme bossskie
Właśnie wczoraj mi się skończyły i flakonik wylądował w śmieciach.

Ja jakoś tak nie mam nic do tej marki ale jakoś mnie nie powala.

Mamy z TŻtem parę rzeczy, ale ... ja się nie specjalnie nie przywiązuję do żadnych ciuchów i żadnych marek więc mnie jest wszystko jedno czy mam polówkę adidasa czy lacoste
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:23   #10
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

raz, że brzydkie ciuchy - totalnie nie mój styl.

dwa, że drogie.

a trzy, że robią torby z krokodyli.

ja osobiście jestem na nie.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:04   #11
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Mnie się bardzo podba taki minimalizm.Lubię styl sportowy Torebki mają śliczne,tylko baaardzo drogie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 22:30   #12
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

uwieeeeeeeelbiam perfumy Lacoste!!!!!
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 00:08   #13
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
mi sie nie podoabaj te ciuchy. zwlaszcza polowki itp, placic 3 razy tyle co za zwykle polo tylko dlatego ze ma krokodylka? co to za pomysl?!
pamietam jak moj tata przywozil ich ciuchy ze stanow jak jeszcze bylam malutka, kiedy w polsce nikt o nich nie wiedzial, a tam nie byly droga marka a mieli bardzo dobrej jakosci ubrania, niektore koszulki tata jeszcze ma. teraz jest na odwrot, ceny duzo wzrosly, a jakos duzo gorsza, niedawno tata kupil sobie identyczne polo jak te co przywiozl kiedys i po poltora roku juz mialo widoczne slady noszenia
rzeczywiscie jakosc moze sie zmieniac, ale po pierwsze ludzie strasznie idealizuja produkty sprzed lat - chociazby dlatego ze byly trudniej dostepne, przez to bardziej elitarne; dzis de facto kazdy moze kupic sobie polo lacoste (choc dla niektorych bedzie to oznaczalo jedzenie jogurtow do konca miesiaca ) i marka traci swoja magie niedostepnosci. po drugie, dosc logiczne jest ze slady noszenia pojawiaja sie po 1.5 roku. mysle, ze to i tak niezle jak na branze odziezowa. w czasach kiedy aparat cyfrowy ma moze 3 letni cykl zycia, 1.5 dla koszulki to dosyc dlugo.

bardzo lubie ubrania lacoste, najbardziej koszulki polo i torby - sa bardzo fajne jesli ubieram sie na sportowo a jednoczesnie nie chce wygladac jak dresiarz
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 00:18   #14
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

jakosc zmienia sie naprawde, bo zmieniaja sie chociazby fakbryki i materialy, teraz wszystko idzie na ilosc a nie jakosc i Lacoste nie jest tu wyjatkiem.
poza tym lacoste wlasnie mi sie ze specyficzna grupa ludzi kojarzy, no ale moze zachowam to dla siebie.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 00:44   #15
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

W tej chwili zauważyłam nawet mały boom na Lacoste wśród modnych panów
co więksi podrywacze nie moga obyc sie bez chocby jednej szpanerskiej polowki z krokodylkiem.Po prostu marka jest teraz na topie-wiec firma moze sobie pozwolic na zmniejszenie jakosci nie tracac klientow-głownie chyba ostatnio grupa docelowa 20-35 lat :d
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 01:03   #16
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Edit: sorry, bylo zupelnie OT.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:52   #17
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
jakosc zmienia sie naprawde, bo zmieniaja sie chociazby fakbryki i materialy, teraz wszystko idzie na ilosc a nie jakosc i Lacoste nie jest tu wyjatkiem.
poza tym lacoste wlasnie mi sie ze specyficzna grupa ludzi kojarzy, no ale moze zachowam to dla siebie.
ja sobie doskonale zdaje sprawe ze jakosc sie zmnienia ale to glownie przez zmiane nawykow ludzi (za sprawa sprytnych marterow) - zakladamy ubrania tylko po kilka razy, wiec nie musza byc tak trwale jak kiedys. wiekszosc ubran w popularnych sklepach sieciowych ma przetrwac maksymalnie 2 sezony. takze nawet kupujac cos drogiego wiem ze niestety nie bedzie mi to sluzyc przez wieki.

z kim kojarzy ci sie lacoste (bynajmniej nie pytam zaczepnie )? bardzo lubie sluchac opini innych na temat marek - takie zboczenie zawodowe.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:40   #18
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

mi sie kojarzy tak jak taliaa napisala - podrywacze, ktorzy czesto maja niewiele wiecej do zaprezentowania oprocz modnych ciuszkow. chodzilam do prywatnej szkoly cale zycie, ktora kiedys byla elitarna a nagle zaczela przyjmowac po prostu ludzi ktorych na nia stac, wiec towarzystwo bylo generalnie wymieszane, z jednej strony byly dzieciaki te ktore szly ze wzgledu na poziom szkoly (ktory btw sie znacznie obnizyl, ale skad mieli wiedziec), z drugiej bogate dzieci bogatszych, dorobionych rodzicow. i wlasnie lacoste byla ulubiona marka tych dorobkiewiczow, dlatego zle mi sie kojarzy pokazywanie sie z krokodylkiem.
jeszcze u dziewczyn jakos to sie tak nie rzuca w oczy, bo zwykle nie przeginaja, ale u facetow jest straszne, zwlaszcza jak przesadzaja. smieszne to, zwlaszcza ze no nie oszukujmy sie, lacoste nie jest az tak luksusowa marka, znam chlopakow ktorzy nosili duzo bardziej ekskluzywne ciuchy a nie rzucalo sie to w oczy, po prostu dobrze wygladali i widac ze nie na sile. ogolnie jak dla mnie facet ktory wyglada jak spod igly (a w komplecie od lacoste tak sie wyglada) nie jest niczym fajnym, mam od razu skojarzenie "w glowce pusto to sie chociaz dobrze ubiore".
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:16   #19
orzojr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Czytam z zainteresowaniem wasze odpowiedzi i się muszę nie zgodzić z jedną ostatnią że chłopak który nosi ciuchy od lacoste musi mieć niewiele w głowie ja przynajmniej za takiego się nie uważam a co do szpanu w Polsce może się niestety tak wydawać z tego względu jak tu już zostało nadmienione polówki kosztują od 300 nawet do 450 zł przynajmniej w Warszawie natomiast we Francji gdzie lacoste jest mniej więcej taką marką jesli chodzi o rozpoznawalność jak Adidas czy Nike to ciuchy są tanie w granicach 50 euro za polo do max 100 za sweter. Co do innej wypowiedzi ze chodzenie z polówkach z krokodylkiem czy konikiem ( Polo Ralph Lauren) bądź Tommy Hilfiger których u nas jest niewiele a jak juz są to w bardzo podobnych cenach jak Lacoste jest żałosne tylko nasuwa się pytanie czy chodzenie w polówkach z H & M czy np espritu będzie mnie czyniło osobą niezmiernie inteligentnym czy idealnym do rozmowy nie mając znanego logo na piersi. I na koniec co do jakości jakość jest adekwatna do ceny ale jaka jest proponowana za granicami ja mam rzeczy czy to Lacoste czy inne i chodzę w nich po 6 lat i nie mówię tutaj o częstotliwości 2 razy na rok mam nadzieje ze się do tego odniesiecie.Pozdrawiam
orzojr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 13:35   #20
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

moze nie jestes taki, ale jakis taki stereotyp jest niestety/stety.

a propos, wczoraj z mama ogladalam w tv jakis program i wlasnie byl taki koles ubrany tak slicznie calutki, polo, krotkie spodenki, biale adidaski... bylo to zaraz po tym jak ogladalysmy razem jakis stary koncert Queen no i moja mama stwierdzila (z czym sie calkowicie zgadzam) ze tak ubrany chlopak wyglada mniej mesko niz Mercury przebrany za kobiete. no ale co kto lubi.
glownym problemem tych ciuchow jest to, ze po nich widac ze ktos sie stara dobrze wygladac. a wyglada sie duzo lepiej jak nie widac ze sie o to stara. ogolnie - jak dla mnie na facetach to zbyt lalusiowate ciuchy (jezeli z nimi przesadza oczywiscie).
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:12   #21
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:52
mmmmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:20   #22
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
moze nie jestes taki, ale jakis taki stereotyp jest niestety/stety.

a propos, wczoraj z mama ogladalam w tv jakis program i wlasnie byl taki koles ubrany tak slicznie calutki, polo, krotkie spodenki, biale adidaski... bylo to zaraz po tym jak ogladalysmy razem jakis stary koncert Queen no i moja mama stwierdzila (z czym sie calkowicie zgadzam) ze tak ubrany chlopak wyglada mniej mesko niz Mercury przebrany za kobiete. no ale co kto lubi.
glownym problemem tych ciuchow jest to, ze po nich widac ze ktos sie stara dobrze wygladac. a wyglada sie duzo lepiej jak nie widac ze sie o to stara. ogolnie - jak dla mnie na facetach to zbyt lalusiowate ciuchy (jezeli z nimi przesadza oczywiscie).
zdecydowanie sie z toba zgadzam.

generalnie problematyka facetow ubierajacych sie jak mistrzowie golfa - pomimo ze w zyciu nie widzieli nawet pola golfowego - jest dosyc szeroka w polsce. a ci chlopcy wygladaja dosyc pretensjonalnie: zero osobowosci, pusta glowa + wielka chec awansu spolecznego. a uzywajac tu polskiego powiedzenia, sloma im z butow wystaje. mysle ze z tego powodu w polsce zle kojarzy sie wiele atrybutow takich osob - np. biale spodnie.
ja wychowalam sie w troche innych krajach, wsrod wybitnie bogatych ludzie gdzie marka lacoste nie byla zadnym snobizmem, raczej wydawala mi sie czyms zupelnie normalnym.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:27   #23
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:53
mmmmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:36   #24
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

generalnie stad ze chodza w niej czesto osoby ktore chca pokazac ze sa bogate. zwlaszcza w przedziale wiekowym 15-25 lat. oczywiscie ze nie zawsze maja pusto w glowkach, ale niestety czesto. znam mnostwo takich chlopakow, a idac w druga strone, wiekszosc tych z pusta glowka i bogatych ubierac sie wlasnie w lacoste i tym podobne firmy. cos w tym jest jednak
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:47   #25
orzojr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

No dobrze a więc w takim razie skoro firma Lacoste jest dla pustych ludzi ( nie popieram tego) to co z firmami np takim jak Tommy Hilfiger czy słynny konik od Ralpha Laurena czy w tych rzeczach chodzą też nie inteligentne osoby. Dodatkowo to tylko chłopcy są głupi natomiast dziewczyn się nie porusza oczywiście nie uważam ze ktoś musi być głupi z tego względu ze nosi ciuchy jakiejś marki. Poza tym moim zdaniem dziewczyny szczególnie w polówkach od firm wymienionych wyżej wyglądają ślicznie nie zważając na to czy są bogate czy biedne a zdarzyło mi się usłyszeć opinie o kupnie tych włśsnie ciuchów w lumpeksach wiec nie trzeba być bogatym i snobem a to że ktoś mnie skreśli tylko dlatego ze mam logo na koszulce jest naprawdę dziwne u chyba zdarzyć się moze tylko w Polsce
orzojr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:48   #26
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:54
mmmmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:52   #27
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Pokaż wiadomość
ale skąd ta pewność, że mają pustkę w głowie? czy to, że ktoś jest Polakiem, a na jego polówce, czy spodenkach widnieje krokodylek znaczy, że jest człowiekiem mało inteligentnym, bez osobowości? a jak już jest z innego kraju, 'bogatego' domu itd. to jego ciuchy Lacoste znaczą, że jest normalną, fajną osobą? skąd to przekonanie, że Polacy myślą o tej firmie, że jest niewiadomo jak cudowna, że chodzą w niej tylko 'bogacze' .
bo w powaznych srodowiskach takie osoby czesto traktuje sie niepowaznie mnie to raczej fascynuje, bo jak pisalam mam dosc pozytywne podejscie do tej marki i ciekawi mnie poglad innych. ja opisuje raczej trend z ktorym sie spotkalam niz swoje wlasne przemyslenia. mniej wiecej na tej samej podstawie, kiedy moj narzeczony przyjezdza do polski mowie mu zeby nie zakladal bialych spodni albo spodni sportowych bo tu kojarza sie one jednoznacznie i ludzie beda go traktowali w specyficzny sposob.

a taki wniosek (dot cudownosci marki) nasowa sie tez po czytaniu wizazu, wiele razy pojawialy sie tu watki dziewczyn ktore opowiadaja o tej marce jak o spelnieniu najglebszych marzen.

co do blond dziewczyn, po solarium z tipsami i w rozowych ubraniach to sprawa ma sie tak samo jak w przypadku panow w dresach - uwazane sa za subkulture. i mimo ze niekoniecznie mozna sie z tym zgadzac, to tak je widzi spoleczenstwo. mozna wiec wywnioskowac, ze jezeli taki jest popularny arecheotyp (?) tego stylu, to osoby ubierajac sie w dany sposob zdaja sobie z tego sprawe i wybieraja taki styl poniewaz identyfikuja sie z grupa.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:53   #28
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

nikt tu nie mowi ze wszyscy nosza te ciuchy zeby sie pokazac i sa glupi. ale duzo czesc tych ludzi jest. i to samo dotyczy innych takich modnych firm sredniej polki. dodatkowo nie chodzi o same ciuchy, ale o ten styl wlasnie sportowej pseudo-elegancji w wykonaniu facetow. kojarzy sie on ze snobami po prostu i tyle. a snoby sie zle kojarza.
dziewczyny rzadziej sa cale wystylizowane w ten spodob, dlatego rzadziej sie o nich pisze ze glupio w tym wygladaja (bo dziewczyny na ogol nie chca sprawiac wrazenia jakby wlasnie wracaly z kortu).
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:57   #29
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:55
mmmmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 15:02   #30
orzojr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: LACOSTE-styl i elegancja na sportowo

Jeżeli każdy by patrzył na to co mam na sobie najprawdopodobnie nie miałbym znajomych mysląc ze jestem snobem czy bogatym co nie jest prawdą następnie jesli tak podchodzą ludzie to ubierajmy się najlepiej tak jak w Szwecji wszyscy w H&M i kazdy wygląda tak samo. Sa marki drogie i tanie pozatym zazwyczaj widzimy osoby młode wiec nie sądze zeby miały same na to pieniądze
orzojr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.