Seks a rodzice obok. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 03:12   #1
ttrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14

Seks a rodzice obok.


nie znalazłam takiego tematu, wiec zakładam. jezeli sie powtarza prosze o kulturalne poinformowane na pw przed skasowaniem.

sporo tu osob mlodych. osoba mloda = nie mam wlasnego mieszkania. a na chlopaka ochota jest. jaki macie stosunek do pojscia do łozka z chlopakiem gdy obok sa/spią rodzice?

ja bym sie czula strasznie niekomfortowo i nie umialabym czerpac radosci z tego ze ktos jest obok. stres. balabym sie ze zaraz ktos wejdzie, ktos cos uslyszy.

mialam to szczescie ze nigdy moich rodzicow ani nie slyszlam ani nie widzialam i czulabym sie strasznie glupio gdybym im to zafundowala. rodzicom chlopaka rowniez.
jakos glupio wpasc na kolacje, zartowac z 'tesciami' i zostac na noc w jego lozku.

a wy co o tym myslicie?
ttrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 07:29   #2
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Seks a rodzice obok.

Fajny temat

Ja mieszkam z rodzicami w piętrowym domu - oni zajmują dół, ja mam dla siebie i brata górę. I jakoś nigdy nic mi nie przeszkodziło w uprawianiu seksu z TŻem Może dlatego, że moi rodzice po ludzku podchodzą do tego typu spraw, mamy cichą umowę, że po 22 ja im na dół nie schodzę (chyba, że coś by się miało stać), a oni nie wchodzą do mnie
Co prawda czasem słyszę moją mamę, ale jakoś nieszczególnie mi przeszkadza, bo z reguły czekają z seksem na późne godziny nocne, kiedy ja już dawno śpię i nic mnie nie obudzi

Także u mnie luz - nie czuję się niekomfortowo, mimo, że brat gdzieś tam siedzi i gra na komputerze.
Jesteśmy dorośli, więc nie muszę złączać kolan jak tylko jakiś szmer usłyszę
Po co się stresować?
shonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 07:31   #3
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Dot.: Seks a rodzice obok.

ja mam to szczęście, ze jednak osoba młoda = własne mieszkanie. Ale kiedy nie mieszkałam jeszcze na swoim też jakoś nie bylo problemu.. mieszkalam z mamą i jej facetem. I albo ja ją wysyłalam do knajpy albo kina albo na długi spacer etc albo ona mnie. I nigdy nie ukrywałyśmy o co chodzi..po bo co hmm.. nawet czesto o tym mówiłyśmy. A i tak mimo wszystko zdarzyło nam sie i wparować sobie "w trakcie" do pokoju i słyszeć itd.. i jakoś to nigdy nie byl problem a raczej smieszna sytuacja
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 07:54   #4
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Seks a rodzice obok.

U mnie to wygląda tak, spotykamy się z moim TŻ u niego w domu ale ma small mieszkanko z mamą i rok młodszym bratem, dzieli z nim pokój, a mama jest w pokoju obok i nie dzielą ich żadne drzwi... jesteśmy wręcz zmuszeni robić to potajemnie, cichutko, kiedy reszta domiowników śpi... Przyznam szczerze, że to niesamowicie ekscytujące doznanie, kiedy nie można krzyczeć i jęczeć, kiedy dzieje się to tylko w naszym umyśle.

W lecie za to szalejemy w namiocie albo w nieopalanym pokoju, jest też ogród nocą, także ekscytujących możliwości jest wiele

Odmiana dobrze służy
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:18   #5
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Seks a rodzice obok.

To chyba kwestia przyzwyczajenia My niestety też raczej nie mamy innego wyjścia. U mnie w domu to raczej wykluczone ze względu na dość małe mieszkanie, ale raz i tak się zdarzyło A tak tradycyjnie to u TŻ Jednym słowem ma dobry układ mieszkania i rodziców, którzy nie wchodzą co chwilę tak jak u mnie, żeby zapytać czy chcemy herbatę nie wchodza w ogóle i są od nas odpowiednio oddaleni w drugim pokoju więc zawsze tak jakoś wychodzi
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:52   #6
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Seks a rodzice obok.

Cytat:
Napisane przez monia.1987 Pokaż wiadomość
To chyba kwestia przyzwyczajenia My niestety też raczej nie mamy innego wyjścia. U mnie w domu to raczej wykluczone ze względu na dość małe mieszkanie, ale raz i tak się zdarzyło A tak tradycyjnie to u TŻ Jednym słowem ma dobry układ mieszkania i rodziców, którzy nie wchodzą co chwilę tak jak u mnie, żeby zapytać czy chcemy herbatę nie wchodza w ogóle i są od nas odpowiednio oddaleni w drugim pokoju więc zawsze tak jakoś wychodzi

podobnie jak u mnie, chociaz mam duzy dom, wiem ze w nocy nie wejda ale TŻ sie boi, chcociaz juz pare razy zaryzykowalismy i sie udalo u niego za tem ikt nigdy jeszcze nie wszedl, nawet w dzien
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 10:32   #7
madzioszka84
Raczkowanie
 
Avatar madzioszka84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: gdzieś w łódzkim
Wiadomości: 92
Dot.: Seks a rodzice obok.

Niestety ja jak i mój Tż mieszkamy z rodzicami w małych mieszkankach w blokowisku (rodzice plus rodzeństwo), dlatego nauczyliśmy się różnych trików i korzystania z każdej wolnej chwili. Cóż trzeba sobie jakoś radzić, choć powiem że po kilku latach takiej dziwnej sytuacji zaczynamy mieć dość, bo ciężko oddać się w 100% przyjemności kiedy nie jesteśmy sami. Ale na własne mieszkanie jeszcze poczekamy więc pozostaje nam dyskretny seks
madzioszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 10:41   #8
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Seks a rodzice obok.

Eh zdążyłam się przyzwyczaić do tego, że rodzice są obok, albo siostra.
Jakoś trzeba było sobie radzić.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:23   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Seks a rodzice obok.

Jako, ze mam duzy dom i nie ma szans, zeby rodzice za sciana byli, po tej 22 ;-) (oni parter, ja z bracmi pietro), co najwyzej ktorys z braci, ale oni w ogole do mnie nie przychodza. Akurat mam takie ulozenie, ze obok mojego pokoju jest pokoj z kompem, taki duzy i tam nikt nie "mieszka", a z tego kompa tylko brat czasem korzysta, dalej jest kuchnia, obok łazienka, a pokoje braci jeszcze dalej, wiec luz

Kiedys ja sama mieszkalam na parterze, a rodzice na gorze z bracmi i jakos nie przeszkadzalo mi to ;-)

1 opcji jeszcze nie mialam okazji wykorzystac ;-), ale raczej nie bede miec jakis obaw.
Cytat:
Napisane przez ttrr Pokaż wiadomość
nie znalazłam takiego tematu, wiec zakładam. jezeli sie powtarza prosze o kulturalne poinformowane na pw przed skasowaniem.

sporo tu osob mlodych. osoba mloda = nie mam wlasnego mieszkania. a na chlopaka ochota jest. jaki macie stosunek do pojscia do łozka z chlopakiem gdy obok sa/spią rodzice?

ja bym sie czula strasznie niekomfortowo i nie umialabym czerpac radosci z tego ze ktos jest obok. stres. balabym sie ze zaraz ktos wejdzie, ktos cos uslyszy.

mialam to szczescie ze nigdy moich rodzicow ani nie slyszlam ani nie widzialam i czulabym sie strasznie glupio gdybym im to zafundowala. rodzicom chlopaka rowniez.
jakos glupio wpasc na kolacje, zartowac z 'tesciami' i zostac na noc w jego lozku.

a wy co o tym myslicie?
Na Wizazu watkow sie nie kasuje
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2008-07-15 o 20:02
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:57   #10
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Seks a rodzice obok.

znam to, niestety ja nie potrafię robić tego po cichu i zawsze później głupio się czuję, gdy przyjdzie czas spojrzeć w oczy rodzicom lub przyszłym teściom, więc z reguły czekamy na sytuacje, gdy mają nocki lub urlop
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 13:32   #11
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Seks a rodzice obok.

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
znam to, niestety ja nie potrafię robić tego po cichu i zawsze później głupio się czuję, gdy przyjdzie czas spojrzeć w oczy rodzicom lub przyszłym teściom, więc z reguły czekamy na sytuacje, gdy mają nocki lub urlop
Mama mojego TŻ wie o tym ale nigdy nie rozmawiamy na ten temat, ona to rozumie, że nie zawsze możemy gdzie indziej
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 14:04   #12
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Seks a rodzice obok.

Cytat:
Napisane przez Magdalena Dobrowolska Pokaż wiadomość
Mama mojego TŻ wie o tym ale nigdy nie rozmawiamy na ten temat, ona to rozumie, że nie zawsze możemy gdzie indziej
u mnie też tak jest, ja się czuję wtedy mimo wszystko trochę niezręcznie, wiec wolę nie mieć przy tym mimowolnych świadków, widzów czy też słuchaczy
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 14:33   #13
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Seks a rodzice obok.

ja mam ta komfortowa sytuyacje ze mieszkamw domu i na szczescie rodzicow nigdy ie slyszalam- inaczej glupio bym sie czula

faceta nie mam wiec nie powim czy bym sie kochala czy nie... ale pewnie nie ,za duzy stres i jakies takie to dziwne by mi sie wydawalo

zastawnialam sie tez jak to jest mieszkac w bloku ... czy sie slyszy rodzicow za sciana...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:15   #14
anjali0
Raczkowanie
 
Avatar anjali0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 71
Dot.: Seks a rodzice obok.

Ja nie mam chlopaka wiec rodzice nie maja na czym mnie zajsc ale za to ja kiedys idac do lazienki slyszalam lozkowe odglosy.
anjali0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:45   #15
htdfhdfhderhderh
Przyczajenie
 
Avatar htdfhdfhderhderh
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Seks a rodzice obok.

stanowczo wole jak jestesmy sami, a to sie niekiedy zdaarza bo rodzice tżta czesto wyjezdzaja gdzies, to nad jezioro, to na impreze, itd.. wtedy mamy pelen komfort.
u mnei jest inaczej, moi sa wiecznie w domu i pare razy bedac u mnei robilismy sobie dobrze, i nagle np zamek w drzwiach i tato wchodzi :P
a my szybko w ubrania :P i udajemy ze nic sie nie działo.
uroki malego mieszkanka i mieszkania z rodzicami :P
__________________
szczęśliwa

(tak, nie znam mojego nicku na pamięć :P)
htdfhdfhderhderh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 17:12   #16
gwiaazdkaa17
Przyczajenie
 
Avatar gwiaazdkaa17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zz daaleeekaa;p
Wiadomości: 29
GG do gwiaazdkaa17
Dot.: Seks a rodzice obok.

skad ja znam ten problem....u mnie przewanie niema gdzie...Zawsze ktos jest w domu, drzwi bez zamka.. u chlopaka korzystamy czasem z wolnego iweczorka bo mozemy sie zamknac ale i tak ktos jest za sciana w kuchni...On niema swojego pokoju- taka anie inna ytuacja bytowa-choc zal mi go troche bo ma 23 lata..Ja sie przyzwyczailam.
dlatego nauczulismy sie rozwniez wykorzystywac jakakolwiek sytuacje na drobne przyjennosci jak i na te wieksze. pewnie jeszcze dlugo to bedize trwalo, co jest meczace ale sie nie poddajemy;p

co do odglosow zawsze staram sie wytrzymac choc kilka razy mi sie wymsknelo;p- mam nadizeje ze nikt nie slyszal
__________________
"Spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: Jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie. " /C.G.JUNG/
gwiaazdkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 17:22   #17
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Seks a rodzice obok.

my robimy to u mnie i u chlopaka w domu, ja mieszkam z kumplem, wiec ma to gdzies
ale u mojego faceta strasznie się spinam bo jego łóżko trzeszczy idealnie nad głowami rodziców
ale za to jak chata wolna to sobie używam głosu do woli
no i rodzice raczej nie wchodzą, na początku mama wchodziła ale po czasie jej odeszło w każdym razie nie jest to komfortowa sytuacja jeśli zdarzy się, że mogli nas usłyszeć, czuję sie głupio mimo, iz oni wiedzą, że to robimy (często u nich nocuję) to nie chciałabym nadwyrężać ich zaufania i cierpliwości.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 17:51   #18
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Seks a rodzice obok.

Jestem na nie.
Seks z rodzicami obok, w życiu Po pierwsze stres, po drugie trzeba mieć odrobinę szacunku i opanować swoje żądze,kiedy są za ścianą. Przecież nie jesteśmy zwierzętami, żeby nie móc powstrzymać popędu :P
Ale jakoś już przy rodzeństwie nie mam takiego stresa Może dlatego, że rodzice częściej wpadają do pokoju, coś chcą itp. a może tez dlatego, że wolę żeby przyłapała nas siostra TŻ niż jego mama
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 19:18   #19
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Seks a rodzice obok.

Niestety, trzeba sobie jakoś radzić kiedy rodzice są za ścianą, bo inaczej moje życie seksualne praktycznie by nie istniało
Mamy niewielkie, kilkupokojowe mieszkanie, więc nie jest to zbyt komfortowe, ale mam to szczęście, że rodzice nigdy nie wchodzą do pokoju, kiedy jest u mnie TŻ, więc nie muszę się przejmować, że coś zobaczą. Raczej, że usłyszą
Jednak zdecydowanie wolę kiedy nikogo nie ma w domu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 20:35   #20
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Seks a rodzice obok.

Mimo że swoje lata mam, nadal pod jednym dachem z rodzicami ( na całeszczęście wkrótce to sie zmieni ).
Całe życie kochałam sie z kimś,gdy kotoś był w pokoju obok, czy była to siostra, tata , mama , babcia. tym fajniej )))
zboczuch ze mnie ale te naturalne ograniczenia nie tylko mi nie przeszkadzaja ale jeszcze powodują ze zabawa staje się fajniejsza ;p
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:50   #21
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Seks a rodzice obok.

Ja z moim TZem mamy o tyle dogodna sytuacje ze oboje mieszkamy w domkach jednorodzinnych Chociaz u mnie mieszka jeszcze babcia z dziadkiem i kuzyni, poza tym nikt nie ma w zwyczaju pukac przed wejsciem do pokoju wiec raczej staramy sie to robic albo wieczorem jak wszyscy spia/nikogo nie ma albo u niego W jego domku jak jestesmy razem zazwyczaj nikt nam nie przeszkadza, a jak maja jakas sprawe to pukaja albo dzwonia(bedac pietro wyzej :P). Chociaz nie raz nam sie zdarzylo kochac majac za sciana rodzicow i trzeba bylo powstrzymac glosik ;>
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:52   #22
aleXxxanderka
Raczkowanie
 
Avatar aleXxxanderka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 181
Dot.: Seks a rodzice obok.

Cytat:
Napisane przez ttrr Pokaż wiadomość
nie znalazłam takiego tematu, wiec zakładam. jezeli sie powtarza prosze o kulturalne poinformowane na pw przed skasowaniem.

sporo tu osob mlodych. osoba mloda = nie mam wlasnego mieszkania. a na chlopaka ochota jest. jaki macie stosunek do pojscia do łozka z chlopakiem gdy obok sa/spią rodzice?

ja bym sie czula strasznie niekomfortowo i nie umialabym czerpac radosci z tego ze ktos jest obok. stres. balabym sie ze zaraz ktos wejdzie, ktos cos uslyszy.

mialam to szczescie ze nigdy moich rodzicow ani nie slyszlam ani nie widzialam i czulabym sie strasznie glupio gdybym im to zafundowala. rodzicom chlopaka rowniez.
jakos glupio wpasc na kolacje, zartowac z 'tesciami' i zostac na noc w jego lozku.

a wy co o tym myslicie?
Mieszkamy oboje w domkach jednorodzinnych każdy ma swój pokój
Rodziców Tż- cieżko zastać w domku ;P xza to moi sa.. aczkolwiek gdy TZ jest u mnie nigdy nie wchodza.. ;D
Mi nie przeszkadza.. czasami sie z Tż-tem stresujemy;p on bardziej.. jak uslyszy np. wchodzenie po schodach ..momentalnie koneic zabawy ;D


Cytat:
Napisane przez hanny007 Pokaż wiadomość
Mimo że swoje lata mam, nadal pod jednym dachem z rodzicami ( na całeszczęście wkrótce to sie zmieni ).
Całe życie kochałam sie z kimś,gdy kotoś był w pokoju obok, czy była to siostra, tata , mama , babcia. tym fajniej )))
zboczuch ze mnie ale te naturalne ograniczenia nie tylko mi nie przeszkadzaja ale jeszcze powodują ze zabawa staje się fajniejsza ;p
zgadzam sie
__________________
***
~ ..bo ja go kocham, po raz pierwszy tak bardzo pokochałam
B.


"Z Tobą chcę oglądać świat
wśród wysokich błądzić traw
Wtedy to wszystko, to, to co widzę, czuję
naprawdę jest..!" ~
***

studentka AWF-u
aleXxxanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:05   #23
gwiaazdkaa17
Przyczajenie
 
Avatar gwiaazdkaa17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zz daaleeekaa;p
Wiadomości: 29
GG do gwiaazdkaa17
Dot.: Seks a rodzice obok.

latwo sie mowi, ze nieda sie gdy sa rodzice za sciana, ale gdy innego wyjscia niema...gdybysmy tego nierobili i czekali az nikogo niebedize to moxzze raz na pol roku by sie udalo;p i to na jakies 2 h;p

takze ludiz zmusza sytuacja....zazdroszcze niektorym moji rodzice sa konserwatywni i dobrze wiedizeli gdy montowali drzwi do ktorych nieda sie rdorobivc zamka;p ;p ;p i chodz dobrze wiedza ze to robimy,ze ja biote tabsy, to niepozwalaja nam nocowac u siebie...wyjezdzac razem..moim zdaniem to troche naiwne ale jak mus to mus..
__________________
"Spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: Jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie. " /C.G.JUNG/
gwiaazdkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 22:26   #24
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Seks a rodzice obok.

Mnie się to zdarza nader często Ja mam dosyć małe mieszkanie i najczęściej mama jest w domu i bywa oczywiście, że najdzie nas ochota Natomiast mój luby ma pokój na górze, i jego mama siedzi na dole więc u niego jest mniej stresu. Nigdy nie zapomnę jak kiedy się kochaliśmy gdy nikogo nie było u mnie w domu i nagle usłyszeliśmy zamek w drzwiach (mama) - oboje założyliśmy spodnie bez majtek mnie później przez pół godziny drżały mięśnie nóg
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 23:48   #25
ttrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: Seks a rodzice obok.

poczytalam.......i teraz mam takie spostrzezenia:
- jakos ledwo bo ledwo ale ten dom jestem w stanie zaakceptowac [moj byly mial dom, 500m, ale strach byl zawsze]
- mieszkanie odpada, prawie jak w komunie hipisow - kazdy z kazdym na oczach wszystkich ;]


czesc z was wsominala, ze chlopak nie ma nawet wlasnego pokoju, ze spi z bratem..... tak sie sklada ze ja dziele pokoj z siostrą, naprawde maly
świetoszkowata to ja nie jestem, ale czulabym sie okropnie gdyby na noc przyprowadzila swojego chlopaka i nad uchem mi sapali. po prostu nabralabm do tego obrzydzenia.... takie rzeczy zawsze sie slyszy...... zazenowanie nie powala czegokolwek powiedziec........
czulabym sie tak jakby mnie ktos zmuszala do ogladania pornografii, wiec i ja oszczedza innym takich doznan
ttrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:48   #26
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Seks a rodzice obok.

Cytat:
Napisane przez ttrr Pokaż wiadomość
poczytalam.......i teraz mam takie spostrzezenia:
- jakos ledwo bo ledwo ale ten dom jestem w stanie zaakceptowac [moj byly mial dom, 500m, ale strach byl zawsze]
- mieszkanie odpada, prawie jak w komunie hipisow - kazdy z kazdym na oczach wszystkich ;]


czesc z was wsominala, ze chlopak nie ma nawet wlasnego pokoju, ze spi z bratem..... tak sie sklada ze ja dziele pokoj z siostrą, naprawde maly
świetoszkowata to ja nie jestem, ale czulabym sie okropnie gdyby na noc przyprowadzila swojego chlopaka i nad uchem mi sapali. po prostu nabralabm do tego obrzydzenia.... takie rzeczy zawsze sie slyszy...... zazenowanie nie powala czegokolwek powiedziec........
czulabym sie tak jakby mnie ktos zmuszala do ogladania pornografii, wiec i ja oszczedza innym takich doznan
Rozumiem twoje zdanie ale spójrz na to, że dawniej rodzina spała w jednej izbie, a dzieci nie brakowało;<) Można to robić kulturalnie i wtedy, gdy inni nie widzą. Czasem po prostu nie można inaczej, gdybyśmy czekali na wolną chatę, to byśmy czekali ruski miesiąc albo i dłużej...
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:52   #27
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Seks a rodzice obok.

Fajny temacik. Ja mam pokój z bratem. a rodzice ściane obok. ale widze,że podobnie też mają
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:56   #28
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Seks a rodzice obok.

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
Fajny temacik. Ja mam pokój z bratem. a rodzice ściane obok. ale widze,że podobnie też mają
Ewolucja brnie w tym kierunku abyśmy dostosowały się do ciężkich warunków
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:59   #29
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Seks a rodzice obok.

Magdalena Dobrowolska a ile ma ten jego brat lat i o ile jest od niego młodszy?
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 07:02   #30
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Seks a rodzice obok.

Ale za to on ma domek z pietrem. ma sam pokój xD rodzice nawet nie wiem gdzie mają pokój. Gdzieś chyba na dole ^^ bracia nawet nie za ściana ;P No ale mnie rodzice tak predko do niego nie pószczą.
Nie mówie,ze chce z nim uprawiac seks. Bo nawet nie chce,ale to na przyszłość mówie. mam 16 latek narazie ^^wiec wiesz. ale chciałabym isc do niego tak o na nocke. ;P
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.