Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 16:05   #1681
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak, w watku o mineralach tez o tym jest i zagladnij sobie na silknaturals, pomysl z prasowaniem jest dobry, a ten link co dalas fajniutki, nowe podklady i roze na edm to tez wyniki mieszania

Rozwielitko zmien tam u siebie promcje na przed poludniem złoty a po srebrny
przed północą, zmienione!

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale chyba bardziej przemyślane i w odpowiednich proporcjach. Samemu można sobie np. cudowny róż wyczarować i już nigdy nie powtórzyć tego efektu.
jingle bells, róż dorzucany jako gratis do ostatniej promocji to kombinacja waffle cone i nick nack w proporcjach 1:1, stworzona przez jedną z dziewczyn na forum edm i podłapana przez pracowników
trzeba zapisywać receptury cudownego różu, szczególnie jak się miesza od podstaw.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:12   #1682
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
przed północą, zmienione!



jingle bells, róż dorzucany jako gratis do ostatniej promocji to kombinacja waffle cone i nick nack w proporcjach 1:1, stworzona przez jedną z dziewczyn na forum edm i podłapana przez pracowników
trzeba zapisywać receptury cudownego różu, szczególnie jak się miesza od podstaw.
nie wiedzialam ze to zmieszane, to z jeszcze większą niecierpliwścią czekam!
a na oko to tylko zupę robię trzeba wszystko zapisywać, fakt

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:36
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:00   #1683
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

udało mi się zapłacić! przelew z wigilii przyszedł wraz z niedzielnym. szkoda tylko że nie załapałam jak w końcu wybierać formuły, bo klikałam w kropki przy formułach i "add", ale to mimo wszystko wrzuciło wszystkie jako semi-matte. Pisałyście o tym 5000razy, o jakimś przeciąganiu (teraz mi się przypomniało, doczytam), ale cóż... next time! Bo muuusi być kolejny raz...
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:08   #1684
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
udało mi się zapłacić! przelew z wigilii przyszedł wraz z niedzielnym. szkoda tylko że nie załapałam jak w końcu wybierać formuły, bo klikałam w kropki przy formułach i "add", ale to mimo wszystko wrzuciło wszystkie jako semi-matte. Pisałyście o tym 5000razy, o jakimś przeciąganiu (teraz mi się przypomniało, doczytam), ale cóż... next time! Bo muuusi być kolejny raz...
Fajnie, że udało Ci się zapłacić. Jeśli chodzi o wybór formuł to miałam identyczny problem. Dodawały mi się same semi-matte. Potem dopiero udało się, jak nie klikałam "add to cart" tylko poprostu przenosiłam do koszyka. Wówczas pojawiało się okno wyboru odpowiedniej formuły. Klinęłam formułę którą chciałam i gotowe. Ale też się z tym namęczyłam. Życzę mniej problemowych zamówień
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:14   #1685
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
edit: Mariola, bardzo jestem ciekawa jak tam Ty i twoje minerały, wrzucisz zdjęcia i podzielisz się spostrzeżeniami?
Zachwycona jestem bardzo Zdjęcia wrzucę jak tylko znajdę wolną chwilę, żeby je obfocić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:16   #1686
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zachwycona jestem bardzo Zdjęcia wrzucę jak tylko znajdę wolną chwilę, żeby je obfocić
Hihihi to jednak wpadlas
CzekaMY na foty

Z kazdym dniem jestem coraz blizej by podjac decyzje o zamowieniu pelnowymiarowego podkladu Fair Original Glo-wyjatkowo mi pasuje
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:17
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:29   #1687
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Doszły dziś moje minerałki!! Dzięki Pastereczce
Na razie jeszcze nie użyłam ich, jutro pierwsza próba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mineraly.jpg (45,8 KB, 179 załadowań)
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:32   #1688
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wasze podklady original glo cokolwiek kryja, chociaz minimalnie ujednolicaja? Ja tego praktycznie nie zauwazam przy Sandy Fair i Fair Neutral albo moze nakladam za malo Ale lubie je nalozyc jako puder wykanczajacy na formule intensive, daja lekki, naturalny blysk i mam wrazenie, ze wtedy dodatkowo wygladzaja cere.
Kiedy nakladacie korektor mineralny jesli uzywacie podkladu na mokro? Ja musze nalozyc go po podkladzie, bo machajac mokrym pedzlem po twarzy zmywam korektor nalozony wczesniej.

Musze przyznac, ze coraz czesciej siegam po mineraly, chyba wreszcie nauczylam sie je nakladac i w koncu nie mam odczucia, ze robie sobie maske przy pomocy formuly intensive, a to krycie i wyrownanie cery jest po prostu fantastyczne. Do tego podoba mi sie to, ze mineraly wygladaja u mnie dobrze, a nawet lepiej po wielu godzinach, nie przetluszcza mi sie cera od nich, moze tylko troche wysusza.

Aha ogladam zdjecia z forum EDM, i uderzylo mnie to, jak te wszystkie makijaze mineralne dobrze sie prezentuja na zdjeciach, kazda babka wyglada jakby miala idealna cere, a wystarczy tylko zajrzec na watek "przed i po" i wiadomo, ze wcale tak nie jest. Oczywiscie ja mam sama dowod w lustrze, widze jak mineraly intensive swietnie kamufluja to i owo ale nie sadzilam, ze to tak dobrze wychodzi na zdjeciach, zwlaszcza przy jasnych karnacjach. Zauwazylyscie to moze u siebie? Jest roznica na zdjeciach odkad uzywacie mineralow? Musze sobie strzelic sesje, bo az jestem ciekawa jak sie sama prezentuje
https://www.everydayminerals.com/for...php?topic=25.0

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:41
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:04   #1689
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wasze podklady original glo cokolwiek kryja, chociaz minimalnie ujednolicaja? Ja tego praktycznie nie zauwazam przy Sandy Fair i Fair Neutral albo moze nakladam za malo Ale lubie je nalozyc jako puder wykanczajacy na formule intensive, daja lekki, naturalny blysk i mam wrazenie, ze wtedy dodatkowo wygladzaja cere.
Kiedy nakladacie korektor mineralny jesli uzywacie podkladu na mokro? Ja musze nalozyc go po podkladzie, bo machajac mokrym pedzlem po twarzy zmywam korektor nalozony wczesniej.
Wiesz u mnie tak Original Glo wyglada bardzo naturalnie cos na zasadzie podkladu tonujacego i kiedy mam cere w dobrej kondycji (tzn kiedy sie nie kwasze i nie jestem przed okresem) to wlasciwie nie ma potrzeby abym siegala po wiecej.Na chwile obecna kiedy aura zimowa jest w miare i nie musze ukrywac naczynkowych obszarow oraz rumienia OG wystarcza.
Dobry pomysl z wykanczaniem OG na Intensive

Intensive podoba mi sie pod tym wzgledem,ze laczac z korektorem jest bajecznie czyli nieskazitelna cera i swietnie ukryte to,co trzeba-od naczynek po przebarwienia itd.ale u mnie to takze kwestia cyklu i jeszcze tego,ze mam skore ktora boryka sie z problemami podobnymi jak atopia.

Korektora nie probowalam nakladac na mokro,pare razy mieszalam go z ciekawosci z Magikiem HR i wyszla ciekawa kombinacja.Poza tym doszlam do wniosku ze mimo wszystko zielen nie sprawdza sie do korygowania naczynek lub wszelakich zaczerwnienien na kazdej karnacji.
Jestem chlodnym typem a ten kolor sprawia ze wychladza mnie jeszcze bardziej i odcien skory robi sie niezdrowy,trudno to pozniej skorygowac

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze coraz czesciej siegam po mineraly, chyba wreszcie nauczylam sie je nakladac i w koncu nie mam odczucia, ze robie sobie maske przy pomocy formuly intensive, a to krycie i wyrownanie cery jest po prostu fantastyczne. Do tego podoba mi sie to, ze mineraly wygladaja u mnie dobrze, a nawet lepiej po wielu godzinach, nie przetluszcza mi sie cera od nich, moze tylko troche wysusza.
A moze to nie tylko wysuszanie ale i tez kwestia nawilzacza?
U siebie przede wszystkim zauwazylam,ze...coraz czesciej moge sie pokazac z delikatnym makijazem-mniej podraznien,alergii itd,choc na pewno nie bedzie to lekiem na cale zlo dla kazdego bo wiadomo ze roznie sie reaguje na dane kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha ogladam zdjecia z forum EDM, i uderzylo mnie to, jak te wszystkie makijaze mineralne dobrze sie prezentuja na zdjeciach, kazda babka wyglada jakby miala idealna cere, a wystarczy tylko zajrzec na watek "przed i po" i wiadomo, ze wcale tak nie jest. Oczywiscie ja mam sama dowod w lustrze, widze jak mineraly intensive swietnie kamufluja to i owo ale nie sadzilam, ze to tak dobrze wychodzi na zdjeciach, zwlaszcza przy jasnych karnacjach. Zauwazylyscie to moze u siebie? Jest roznica na zdjeciach odkad uzywacie mineralow? Musze sobie strzelic sesje, bo az jestem ciekawa jak sie sama prezentuje
https://www.everydayminerals.com/for...php?topic=25.0
Roznica jest ogromna i na poczatku samej mi sie nie chcialo wierzyc ale po raz pierwszy jestem zadowolona z makijazu do a do z
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:24   #1690
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze coraz czesciej siegam po mineraly, chyba wreszcie nauczylam sie je nakladac i w koncu nie mam odczucia, ze robie sobie maske przy pomocy formuly intensive, a to krycie i wyrownanie cery jest po prostu fantastyczne. Do tego podoba mi sie to, ze mineraly wygladaja u mnie dobrze, a nawet lepiej po wielu godzinach, nie przetluszcza mi sie cera od nich, moze tylko troche wysusza.

Aha ogladam zdjecia z forum EDM, i uderzylo mnie to, jak te wszystkie makijaze mineralne dobrze sie prezentuja na zdjeciach, kazda babka wyglada jakby miala idealna cere, a wystarczy tylko zajrzec na watek "przed i po" i wiadomo, ze wcale tak nie jest. Oczywiscie ja mam sama dowod w lustrze, widze jak mineraly intensive swietnie kamufluja to i owo ale nie sadzilam, ze to tak dobrze wychodzi na zdjeciach, zwlaszcza przy jasnych karnacjach. Zauwazylyscie to moze u siebie? Jest roznica na zdjeciach odkad uzywacie mineralow? Musze sobie strzelic sesje, bo az jestem ciekawa jak sie sama prezentuje
https://www.everydayminerals.com/for...php?topic=25.0
Mineraly nadają sie do upiekszania na wszelkie wyjscia z tabunem paparazzi
Wytlumaczenie jest proste- dwa podstawwe składniki działając razem są filtrami uv - odbijającymi i rozpraszającymi
mamy więc 'inteligentne rozmycie" z PS odrazu
Zresztą ja już się tak przyzwyczaiłam do "naturalnie pięknej skóry" ze nie pamiętam jak to jest z klasycznymi podkładami.
A modelki mają konturowaną twarz, rozświetlacz, brązer i roż - muszę wyprobowac
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:58   #1691
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze to zmieszane, to z jeszcze większą niecierpliwścią czekam!
a na oko to tylko zupę robię trzeba wszystko zapisywać, fakt
jest taki dowcip wzięty z życia na temat dobierania bielizny przez niektóre sprzedawczynie sklepów z bielizną i brzmi
-na oko nosi pani 75b
-ale ja chcę na biust a nie na oko

btw. dziewczyny, macie dobrze dobrany stanik?
wiem, ze to nie na temat, ale 60f zamiast 70b zmienił moje życie tak jak minerały zamiast zwykłych podkładów
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
link dla zaintersownych


Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
udało mi się zapłacić! przelew z wigilii przyszedł wraz z niedzielnym. szkoda tylko że nie załapałam jak w końcu wybierać formuły, bo klikałam w kropki przy formułach i "add", ale to mimo wszystko wrzuciło wszystkie jako semi-matte. Pisałyście o tym 5000razy, o jakimś przeciąganiu (teraz mi się przypomniało, doczytam), ale cóż... next time! Bo muuusi być kolejny raz...
cieszę się, ze wszytsko się dobrze skończyło. Co do semi-matt, to bardzo przyjemna formuła może akurat ją polubisz?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zachwycona jestem bardzo Zdjęcia wrzucę jak tylko znajdę wolną chwilę, żeby je obfocić
no to czekamy z niecierpliwością!

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Doszły dziś moje minerałki!! Dzięki Pastereczce
Na razie jeszcze nie użyłam ich, jutro pierwsza próba
widzę, ze masz róż nick nack. Jest bardzo fajny, matowy i delikatny- na co dzień jak znalazł!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha ogladam zdjecia z forum EDM, i uderzylo mnie to, jak te wszystkie makijaze mineralne dobrze sie prezentuja na zdjeciach, kazda babka wyglada jakby miala idealna cere, a wystarczy tylko zajrzec na watek "przed i po" i wiadomo, ze wcale tak nie jest. Oczywiscie ja mam sama dowod w lustrze, widze jak mineraly intensive swietnie kamufluja to i owo ale nie sadzilam, ze to tak dobrze wychodzi na zdjeciach, zwlaszcza przy jasnych karnacjach. Zauwazylyscie to moze u siebie? Jest roznica na zdjeciach odkad uzywacie mineralow? Musze sobie strzelic sesje, bo az jestem ciekawa jak sie sama prezentuje
https://www.everydayminerals.com/for...php?topic=25.0
mój o-glo kryje jak najbardziej (też sandy fair), a przyjamniej w stopniu zadawalającym. Uzywam przy nim korektora na naczynka.
Rzeczywiście zdjęcia przed i po robią oszałamiające wrażenie, rozczulające są zdjęcia pań po 50tce, z naleznymi wiekowi zmarszczkami ale i piękną cerą! Na swoich zdjęciach zauważyłam znaczną poprawę- już nie tykam się nawet PS ostatnio, najwyżej w celu zmiejszenia i/lub przycięcia. Twarz wydaje się super gładka i naga!

A tak w ogóle to zauwazyłyście, ze w wizazowej propozycji makijażu sylwestrowego występuje podkład EDM?
https://wizaz.pl/makijaze/sylwestrowy/

nagle poczułam, że potrzebuję kilku flat topów więcej....
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 19:25   #1692
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jest taki dowcip wzięty z życia na temat dobierania bielizny przez niektóre sprzedawczynie sklepów z bielizną i brzmi
-na oko nosi pani 75b
-ale ja chcę na biust a nie na oko

btw. dziewczyny, macie dobrze dobrany stanik?
wiem, ze to nie na temat, ale 60f zamiast 70b zmienił moje życie tak jak minerały zamiast zwykłych podkładów
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
link dla zaintersownych

Goraco polecam
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203









Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mój o-glo kryje jak najbardziej (też sandy fair), a przyjamniej w stopniu zadawalającym. Uzywam przy nim korektora na naczynka.
Rzeczywiście zdjęcia przed i po robią oszałamiające wrażenie, rozczulające są zdjęcia pań po 50tce, z naleznymi wiekowi zmarszczkami ale i piękną cerą! Na swoich zdjęciach zauważyłam znaczną poprawę- już nie tykam się nawet PS ostatnio, najwyżej w celu zmiejszenia i/lub przycięcia. Twarz wydaje się super gładka i naga!
Nie jest to zbyt zaskakujace bo ta formula idealnie pasuje do cery dojrzalej i tylko nie liczne moga byc zawiedzione.
Moja mam tez wychwala te formule choc przez cale swoje zycie nie uzywala podkladow jedynie puder sypki od czasu ale od jakiegos czasu jej cera ulegla przeobrazeniu i dobrze jest uzyc czegos wiecej.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to zauwazyłyście, ze w wizazowej propozycji makijażu sylwestrowego występuje podkład EDM?
https://wizaz.pl/makijaze/sylwestrowy/
Wcale sie nie dziwie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nagle poczułam, że potrzebuję kilku flat topów więcej....
Uzaleznienie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:47   #1693
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Normalnie nie mogę się już doczekać i zazdroszcze Wam ze macie się już czym miziac cóż chyba oszaleje ze szcześcia jak dostanę moje zamówienie...
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 19:52   #1694
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
o widze pokrewną duszę (biuściastą). Lobby podczytuję tylko, ale jest cudowne

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uzaleznienie
hm, ale chyba najmniej groźne z dostępnych na rynku
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:46   #1695
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
o widze pokrewną duszę (biuściastą). Lobby podczytuję tylko, ale jest cudowne
Rozwielitko Malo sie tam udzielam,najwiecej na poczatku a pozniej jak udalo mi sie idealnie wstrzelic w konkretny rozmiar i rodzaj to wiecej podczytuje i sledze watki
Takim sposobem wielbie Tango II


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
hm, ale chyba najmniej groźne z dostępnych na rynku
No nie wiem czy najmniej grozne bo sama wiesz,ze to bardzo wciaga i zawsze pojawia sie cos jeszcze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:50   #1696
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja dzisiaj miałam chwilę czasu rano i spróbowałam w końcu EDM jako szminki. Posmarowałam usta pomadką ochronną bebe i na to pędzelkiem do usta pomazałam brązerem Soft Bronzer. Czytałam wcześniej o takim użyciu minerałów, ale w końcu spróbowałam i żałuję, że tak późno. Miałam na ustach cudownie cielisty kolorek. Trzymał się lepiej i dłużej niż pomadki NYX'a. Ogólnie to jestem zafascynowana takim wyglądem moich ust. Muszę teraz wykombinować, jak zrobić sobie taką pomadkę na wyjścia, bo na razie jedynie w domu mogę się tak umalować.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:26   #1697
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj miałam chwilę czasu rano i spróbowałam w końcu EDM jako szminki. Posmarowałam usta pomadką ochronną bebe i na to pędzelkiem do usta pomazałam brązerem Soft Bronzer. Czytałam wcześniej o takim użyciu minerałów, ale w końcu spróbowałam i żałuję, że tak późno. Miałam na ustach cudownie cielisty kolorek. Trzymał się lepiej i dłużej niż pomadki NYX'a. Ogólnie to jestem zafascynowana takim wyglądem moich ust. Muszę teraz wykombinować, jak zrobić sobie taką pomadkę na wyjścia, bo na razie jedynie w domu mogę się tak umalować.
garnuszek w garnuszku z bardzo gorącą wodą, odcięta pomadka, dosypujemy minerałów, wlewamy do słoiczka - gotowe


PS Pomysl jak zwykle z youtuba :P podobał mi się tutorial znaleziony u "BeckaOfSweden" o robieniu pomadki/błyszczyka.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-30 o 21:45
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:37   #1698
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj miałam chwilę czasu rano i spróbowałam w końcu EDM jako szminki. Posmarowałam usta pomadką ochronną bebe i na to pędzelkiem do usta pomazałam brązerem Soft Bronzer. Czytałam wcześniej o takim użyciu minerałów, ale w końcu spróbowałam i żałuję, że tak późno. Miałam na ustach cudownie cielisty kolorek. Trzymał się lepiej i dłużej niż pomadki NYX'a. Ogólnie to jestem zafascynowana takim wyglądem moich ust. Muszę teraz wykombinować, jak zrobić sobie taką pomadkę na wyjścia, bo na razie jedynie w domu mogę się tak umalować.
http://www.youtube.com/watch?v=OBK-p...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=T2Myr...eature=channel

szybkie sposoby i dla kazdego, myślę ze mozna te balsamy z edm wykorzystac z powodzeniem

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-30 o 21:38
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:14   #1699
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hexx u mnie przesuszanie i miejscowe luszczenie, to wlasnie tez sprawa atopii, najgorzej z szyja, nie radze sobie, nic poza kremem sterydowym nie dziala, a tego nie mozna stosowac dlugo i ooo... dreptam w kolko. Zadne Cicalfate, Cicaplast i inne wynalazki nie dzialaja. Na twarz mieszam krem z hialuronem i jako tako jest.

Si, biustnik mam wreszcie dobrany odpowiednio, tez sie pol zycia uganialam za miska AA (znaczy - szukaj cycka z latarka) az dobilam do C

Potrenuje z tymi moimi original glo, chyba musze dac odpoczac cerze od formuly intensive, zwlaszcza, ze mnie troche zapycha ale kurka, trudno zrezygnowac z tego efektu PS
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 22:55   #1700
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexx u mnie przesuszanie i miejscowe luszczenie, to wlasnie tez sprawa atopii, najgorzej z szyja, nie radze sobie, nic poza kremem sterydowym nie dziala, a tego nie mozna stosowac dlugo i ooo... dreptam w kolko. Zadne Cicalfate, Cicaplast i inne wynalazki nie dzialaja. Na twarz mieszam krem z hialuronem i jako tako jest.

Si, biustnik mam wreszcie dobrany odpowiednio, tez sie pol zycia uganialam za miska AA (znaczy - szukaj cycka z latarka) az dobilam do C

Potrenuje z tymi moimi original glo, chyba musze dac odpoczac cerze od formuly intensive, zwlaszcza, ze mnie troche zapycha ale kurka, trudno zrezygnowac z tego efektu PS
Vril u mnie pojawil sie problem z policzkami,ktore w sumie i tak wiecznie byly zbyt suche oraz przy nasadzie wlosow szczegolnie czolo-masakra byla i przypadkowo wpadl mi w rece krem SVR Hydratante -naprawde niezle sobie poradzil sproboj,moze pomoze-czego Ci zycze Teraz kiedy juz jest duzo lepiej to mieszam go tylko z zelem HA i jest OK.Uzywam go jedynie na noc bo nie ma mowy zeby na niego nalozyc makijaz

Na dzien ratuje mnie filtr Roc'a ktory traktuje jako krem pielegnacyjny bo ciezko jest mi dobrac cos,co dobrze sie spisze pod mineralami.Bylam oczarowana Bioderma Hydrabio Riche ale widze ze w okresie kaloryferowym stala sie zbyt slaba seria Avene nie bardzo;super jest Clarins Multi Active dla suchej skory ale cena bandycka takze dodatkowo ratuje sie Active C XL i zelem HA.

Hahaha z biustnikami to ogolnie bywa problem i wierz mi,ze kiedy nosi sie miseczke JJ/K to zycie tez nie jest proste....ale gratuluje odpowiedniego dobrania,bo wiem jak potrafi poprawic nastroj

Pokombinuj z Original Glo bo moim zdaniem warto dac jej szanse chociaz wiem,ze od dobrego wygladu szybko mozna sie uzaleznic
Czekam jeszcze na miarodaje testy Semi Matte i Matte,ciekawa jestem czy bede zadowolona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:43   #1701
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja nadal przebieram nogami w oczekiwaniu na paczkę Mam coprawda 2 awiza ale jedno na list a drugie na pakiet.Jak dostajecie awiza z edm to na paczki?

Hexiu jestem na etapie poszukiwania kremu na dzień Chwilowo odstawiłam filtry bo mam dość bieli.Ratuję susz physiogelem ale na dzień jest za ciężki.Szukam na kwc tego filtra Roc ale nie ma.Skrobniesz mi coś o nim Czy on bieli? Nada się dla mieszańca podsuszonego ale z mocnym błyskiem.Po latach z filtrem na dzień zupełnie nie mam pojęcia co jest warte grzechu ze "zwykłych" kremów.Wypadłam z obiegu
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:47   #1702
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pakiet to bedzie to
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:54   #1703
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kochana dzięki za super wieści A czy ten "pakiet" kryje w sobie vat czy zawsze jest to pakiet?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 00:09   #1704
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Kochana dzięki za super wieści A czy ten "pakiet" kryje w sobie vat czy zawsze jest to pakiet?
roznie, ale jak do zaplaty jest cos to na mojej poczcie pisza np pakiet 27,89
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 00:35   #1705
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To jest nadzieja że będzie bez Grunt że doszła
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 07:12   #1706
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
To jest nadzieja że będzie bez Grunt że doszła
a kiedy zamawiałaś? Bo ja coprawda 25 grudnia ale też już się nie mogę doczekać
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:39   #1707
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hexx, wlasnie zabieram sie za glebsze testowanie semi-matte (Golden Fair), ciekawe czy bede zadowolona z krycia. Sama sie nie poznaje, zawsze uzywalam minimalnego, transparentnego makijazu, a teraz chwale sobie krycie
Dzieki za podpowiedzi odnosnie kremow, poczytam. Szyje mam w katastroficznym stanie, kremy nie dzialaja, a wazelina lub balsam z mocznikiem podrazniaja straszliwie, 5 sekund po nalozeniu mam ogien na skorze, brr...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 09:37   #1708
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a kiedy zamawiałaś? Bo ja coprawda 25 grudnia ale też już się nie mogę doczekać
Zamawiałam 13grudnia i 24tego Lecę na pocztę i mam nadzieję wrócić z paczką
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:27   #1709
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril- Ty to biedna jestes...sterydy to paskudztwo -pomagaja na chwile a potem podobno jeszcze gorzej...A probowalas moze pianke panthenol a potem rybki gal ( allergal,czy z wit a+e) albo alantan?

PS echhh dziewczyny jak tak dalej bedziecie pisac o biustach to sie watek cyckowy zrobi...smaku mi narobilyscie...jest jakis watek o tych zmanach rozmiarow bo ja zawsze 75B bylam, potem Pani powiedziala ze jednak 70C ale teraz mi sie przytylo i ani C dobrze nie lezy ani D...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:37   #1710
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
PS echhh dziewczyny jak tak dalej bedziecie pisac o biustach to sie watek cyckowy zrobi...smaku mi narobilyscie...jest jakis watek o tych zmanach rozmiarow bo ja zawsze 75B bylam, potem Pani powiedziala ze jednak 70C ale teraz mi sie przytylo i ani C dobrze nie lezy ani D...
Moje życie dzieli się na okres staników bazarkowych i na panache między nimi 15cm różnicy w obwodzie i z c do ff ;P
a to linki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Podane wcześniej:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ wyliczysz swój rozmiar
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 lobby biuściastych
i jeszcze:
http://www.stanikomania.pl/
http://balkonetka.pl/
ze sklepów ja lubie dopasowana.pl

Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2008-12-31 o 12:41
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.