Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 18:21   #2611
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uzywam juz troche oleju arganowego i...pomijajac jego specyficzny zapach widze dobroczynne dzialanie,stosuje go solo bo swietnie sie wchlania bez zelu HA i jako nocny nawilzacz ma dobre zastosowanie.
Ja równiez używam oleju arganowego BU i jestem bardzo zadowolona z efektów Nawet solo spisuje się znakomicie. Tylko ten zapach to jest masakra...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:40   #2612
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy tym cudeńkom nic się nie stanie, że tak długo męczą się na poczcie? nic się nie yyy zepsuje?

ja już białej gorączki dostaję. Priorytet powinien być następnego dnia po nadaniu (czyli u mnie w sobotę, góra poniedziałek). Mamy środę i nic
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:35   #2613
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny pomozcie i poratujcie wiedzą
Otoz kupilam na ZSK kwas HA w proszku. Bylam pewna ze po wymieszaniu uzyskam zel( o jakim tu często pisalyscie, ze mieszacie go z olejami aby lepiej nawilzaly skore twarzy...)
Ale na forum o ZSK wizazanka napisala mi, ze roztwor uzyskany z kwasu HA w proszku nie bedzie zelowy
Nie wiem co zrobic teraz z tym proszkiem, bardzo chcialbym miec mieszanke ;olej plus HA ,ale czy z takiej formy HA mozna cos takiego uzyskac?
Moze ktoras z Was miala HA z obu firm i pokusi sie o jakies porownanie?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:49   #2614
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wybełtałam dzisiaj serum z amla, nałożyłam na to filtr i nic się nie wałkowało, żadne rzeczy złe się nie działy.
Zrobiłam z alkoholem i... dużo mniej szczypało niz do zwykłe flavo C...? I jakieś takie bardziej maziowate w konsystencji było, ale póki co brak zastrzeżen
W razie czego... na pewno się poskarżę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:04   #2615
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie i poratujcie wiedzą
Otoz kupilam na ZSK kwas HA w proszku. Bylam pewna ze po wymieszaniu uzyskam zel( o jakim tu często pisalyscie, ze mieszacie go z olejami aby lepiej nawilzaly skore twarzy...)
Ale na forum o ZSK wizazanka napisala mi, ze roztwor uzyskany z kwasu HA w proszku nie bedzie zelowy
Nie wiem co zrobic teraz z tym proszkiem, bardzo chcialbym miec mieszanke ;olej plus HA ,ale czy z takiej formy HA mozna cos takiego uzyskac?
Moze ktoras z Was miala HA z obu firm i pokusi sie o jakies porownanie?
Odpisałam ci w tamtym wątku, zajrzyj
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:37   #2616
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam bardzo idiotyczne pytanie - gdzie kupić wodę destylowaną? Mi się to jedynie ze stacją benzynową kojarzy....
Przepraszam za totalną niewiedzę, ale dopiero co odkryłam dział : biochemia i się wzcytuje powoli od paru dni, aby się zagłębić w temat.
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:43   #2617
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

w aptece
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 14:44   #2618
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Mam bardzo idiotyczne pytanie - gdzie kupić wodę destylowaną? Mi się to jedynie ze stacją benzynową kojarzy....
Przepraszam za totalną niewiedzę, ale dopiero co odkryłam dział : biochemia i się wzcytuje powoli od paru dni, aby się zagłębić w temat.
na stacji benzynowej właśnie w aptece chyba też
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:55   #2619
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
w aptece
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
na stacji benzynowej właśnie w aptece chyba też
Kurcze no pierwsze co to o aptece pomyslałam, ale byłam w jednej, pytałam o wodę destylowaną to jak babka spojrzenie mi rzuciła to myślałam ze się pod ziemię zapadnę. Wtedy steiwrdziłam, że chyba źle trafiłam i że w umie to mi się też kojarzy tylko ze stacją benzynową i stąd to pytanie do Was ..
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:02   #2620
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Kurcze no pierwsze co to o aptece pomyslałam, ale byłam w jednej, pytałam o wodę destylowaną to jak babka spojrzenie mi rzuciła to myślałam ze się pod ziemię zapadnę. Wtedy steiwrdziłam, że chyba źle trafiłam i że w umie to mi się też kojarzy tylko ze stacją benzynową i stąd to pytanie do Was ..
Woda destylowana jest na receptę.
Możesz kupić w aptece wodę do iniekcji.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:51   #2621
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja równiez używam oleju arganowego BU i jestem bardzo zadowolona z efektów Nawet solo spisuje się znakomicie. Tylko ten zapach to jest masakra...
A ja lubię ten zapaszek taki orzechowy... dla mnie dużo fajniejszy niż tamanu... fee... rosól...
Pora na nowe zamówienie, oj biedny portfel.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 15:57   #2622
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1105580 8]Woda destylowana jest na receptę.
Możesz kupić w aptece wodę do iniekcji.[/QUOTE]

Ciekawe... Pewnie dlatego, że od picia wody destylowanej organizm się ODWADNIA... Ale pani w aptece mogła to powiedzieć a nie strzelać głupawe miny, jak mnie czasem panie farmaceutki rozwalają, pokończyły studia, pozżerały całą wiedzę o świecie i wydaje im się, że nam maluczkim juz o nic spytać nie wolno. No ale koniec o tym.

Idę robić zamówionko, dostałam pensję i czas ją wydawać...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:08   #2623
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[quote=_Kasia23_;11055326]Mam bardzo idiotyczne pytanie - gdzie kupić wodę destylowaną? /quote]

Dlaczego idiotyczne ?! Tak jak już Dziewczyny pisały - stacje benzynowe i hipermakety; działy : motoryzacyjne.
Tylko, że się ona teraz nazywa : woda demineralizowana. Acha , i jeszcze w supermarketach; dział ze "środkami" do prasowania. Ale tu są małe pojemności.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:13   #2624
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mi Tż wczoraj kupił wodę destylowaną na stacji, poprosiłam go jak jechał zatankować. 6zł za 5 litrów Ale to kupiłam do podlewania storczyka głównie


jest paczka dostałam jakiś gratisik -to moje pierwsze zamówienie, także WOW teraz muszę skręcić ten spirytus...to dostanę normalnie w monopolowym? jak to się dokładnie nazywa? będę pierwszy raz dziś kręcić, co za radośc oby wyszło
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:14
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:17   #2625
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mi Tż wczoraj kupił wodę destylowaną na stacji, poprosiłam go jak jechał zatankować. 6zł za 5 litrów Ale to kupiłam do podlewania storczyka głównie


jest paczka dostałam jakiś gratisik -to moje pierwsze zamówienie, także WOW teraz muszę skręcić ten spirytus...to dostanę normalnie w monopolowym? jak to się dokładnie nazywa? będę pierwszy raz dziś kręcić, co za radośc oby wyszło
Spirytus Lubelski rektyfikowany 95%, pół litra kupujesz w monopolowym, odlewasz sobie na specyfiki z BU i insze mazidła, a resztą pewnie twój TŻ się zainteresuje bardziej Ja zużywałam trochę do likieru, ale dalej stoi i czeka na swoją kolej Ewentualnie może dostaniesz 200 ml w buteleczce, ale podobno różnie z tym bywa w sklepach
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:23   #2626
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Spirytus Lubelski rektyfikowany 95%, pół litra kupujesz w monopolowym, odlewasz sobie na specyfiki z BU i insze mazidła, a resztą pewnie twój TŻ się zainteresuje bardziej Ja zużywałam trochę do likieru, ale dalej stoi i czeka na swoją kolej Ewentualnie może dostaniesz 200 ml w buteleczce, ale podobno różnie z tym bywa w sklepach
dziękuję za odpowiedź hmmm chyba tylko do toniku BHA jest mi potrzebny , wiec chetnie złowie mniejszą buteleczkę
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-02-19 o 18:23
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:50   #2627
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja kupiłam 100ml w sklepie spożywczym
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:01   #2628
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

teraz muszę skręcić ten spirytus...to dostanę normalnie w monopolowym? jak to się dokładnie nazywa?

ja powiedzialam ze chce spirytus 95% najmniejsza butelke cos okolo 10zł placilam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:52   #2629
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zrobiłam już wszystko z wyjątkiem serum amla. Dodajecie do niego alkoholu? lepsze Z czy BEZ? jakie alkohol ma tu znaczenie, właściwości?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 20:57   #2630
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zrobiłam już wszystko z wyjątkiem serum amla. Dodajecie do niego alkoholu? lepsze Z czy BEZ? jakie alkohol ma tu znaczenie, właściwości?
do serum? ja nie dodawalam alkoholu tam, zreszta nie bylo chyba w instrukcji

przypomnialo mi sie ze wode destylowana kupuje w Tesco, taki wielki baniak po 5l bo ogolnie uzywam jej do nawilzacza powietrza tyle lat byla blisko mnie

umylam dzis nia twarz i efekty sa swietne, w koncu zero uczulenia
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:00   #2631
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 100ml w sklepie spożywczym
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja powiedzialam ze chce spirytus 95% najmniejsza butelke cos okolo 10zł placilam
Ja też kupiłam w sklepie spożywczym na stoisku alkoholowym. 9,50 zapłaciłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:02   #2632
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mi Tż wczoraj kupił wodę destylowaną na stacji, poprosiłam go jak jechał zatankować. 6zł za 5 litrów Ale to kupiłam do podlewania storczyka głównie


jest paczka dostałam jakiś gratisik -to moje pierwsze zamówienie, także WOW teraz muszę skręcić ten spirytus...to dostanę normalnie w monopolowym? jak to się dokładnie nazywa? będę pierwszy raz dziś kręcić, co za radośc oby wyszło
po mały spiryt tez wyslij TZ na stacje...ja wlasnie tam kupilam...
Pewnie pomysleli sobie Panowie..."no tak baba za kierownica to po trzezwemu nie moze..."
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:09   #2633
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
po mały spiryt tez wyslij TZ na stacje...
właśnie napisałam mu sms żeby kupił jak będzie wracał z pracy, ale przywiózł mi od teściowej miała gdzieś zabunkrowane na różne okazje
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
do serum? ja nie dodawalam alkoholu tam, zreszta nie bylo chyba w instrukcji
jest w instrukcji ale nie jest konieczny, jest jako opcja dodatkowa datego się zastanawiałam jak lepiej-dać czy nie.

znalazłam już odpowiedź:

Mały 2.5% dodatek naturalnego alkoholu zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry, a tym samym skuteczność serum i jest w tej formule niewyczuwalny i tolerowany przez wiele osób o cerze wrażliwej. Dodatek alkoholu jest opcjonalny i wg. życzenia może zostać pominięty podczas wykonywania Serum.
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-02-19 o 22:29
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 07:19   #2634
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[quote=Heroldin;11057996]
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Mam bardzo idiotyczne pytanie - gdzie kupić wodę destylowaną? /quote]

Dlaczego idiotyczne ?! Tak jak już Dziewczyny pisały - stacje benzynowe i hipermakety; działy : motoryzacyjne.
Tylko, że się ona teraz nazywa : woda demineralizowana. Acha , i jeszcze w supermarketach; dział ze "środkami" do prasowania. Ale tu są małe pojemności.
Dziękuje za info.
A trochę głupie pytanie z mojej strony, bo jako nowicjusz w tym dziale nie mam pojęcia jeszcze prawie o niczym A Wy to już ekspertki
Przymierzam się do przyrządzenia toniku z kwasem mlekowym (wg mazideł) i narazie robię rozeznianie co i jak.
Czytam czytam i czytam, sprawdzam po klika razy, aby nie walnąć potem jakiegoś babola- początki są trudne

Czyli rozumeim że wodę destylowaną kupuję taką zwykłą jak np. do żelazka czy auta
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 07:24   #2635
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość

Czyli rozumeim że wodę destylowaną kupuję taką zwykłą jak np. do żelazka czy auta

ja tak to rozumuje wlasnie, myje taka twarz i zero podrażnien w koncu mam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 07:31   #2636
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

_Kasia23_ - tak, taką. Tylko, tak jak już wyżej wspomniałam, ta woda nosi teraz nazwę : woda demineralizowana.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 08:39   #2637
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękuje Wam bardzo za pomoc
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:44   #2638
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny co sądzicie o tym nowym serum - olejkuz wit. c 10%? Mial juz ktoś? Jak wypada w porównaniu z flavo?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:42   #2639
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Konspiracja
ja zamówiłam ale leży u mnie w domu jeszcze nierozrobione bo wykańczam pozostałe sera rose i lemon
Paluszki mnie świerzbią żeby rozrobić ale jak na razie rozsądek zwycięża
Jak tylko poużywam to podzielę się wrażeniami tym bardziej że uzywałam juz flavo c i amli
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:25   #2640
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Konspiracja
ja zamówiłam ale leży u mnie w domu jeszcze nierozrobione bo wykańczam pozostałe sera rose i lemon
Paluszki mnie świerzbią żeby rozrobić ale jak na razie rozsądek zwycięża
Jak tylko poużywam to podzielę się wrażeniami tym bardziej że uzywałam juz flavo c i amli
Ewi, dzieki za odpowiedź. A nie uzywasz tej wit. c na dzień? Hmmm... to ja chyba tradycyjnie flavo wezmę na razie... większe stężenie.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.