Rossmann - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 17:54   #721
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziewczyny której używają rossmanowego żelu do higieny intymnej (o tego - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sensitive.html). macie porównanie do emulsji Lactacydu? który ma lepszy skład, jest delikatniejszy? zawsze używałam Lactacydu, bo jest bez SLS, ale widzialam tutaj na wątku że wiele osób kupuje ten rossmanowy żel do higieny intymnej i się zastanawiam, bo jutro akurat będę w Rossmannie.
Na składach kosm. nie znam się za dobrze, ale jak dla mnie to nie ma żadnej różnicy w użytkowaniu między Lactacytem a żelem Facelle (miałam ten sensitive a teraz używam tego normalnego). Ten "normalny" ma intensywniejszy zapach. Myję nim nie tylko strefę intymną, alecałe ciało łącznie z twarzą i nic niepokojącego się nie dzieje.
Martit85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:54   #722
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Żel Babydream świetnie spisuje się do mycia twarzy.
Piękny skład, nie wysusza, dobrze oczyszcza... no i do tego z pompką
Jak tylko będzie w promocji zrobię zapas, chociaż 9zł (niepropocyjnie) to również bardzo mało!
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:59   #723
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Żel Babydream świetnie spisuje się do mycia twarzy.
Piękny skład, nie wysusza, dobrze oczyszcza... no i do tego z pompką
Jak tylko będzie w promocji zrobię zapas, chociaż 9zł (niepropocyjnie) to również bardzo mało!
Szukam jakiegoś olejku eterycznego, żeby poprawić zapach tego żelu bo mi się znudził już troszkę. Tylko nie wiem na który się zdecydować bo nie chcę, żeby te zapachy się "gryzły" i nie wyszła z tego śmierdząca mieszanka.
O! I żeby jeszcze pasował do zapachu oliwki Hipp, którą dodaję do tego żelu.
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?
Martit85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 18:07   #724
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś olejku eterycznego, żeby poprawić zapach tego żelu bo mi się znudził już troszkę. Tylko nie wiem na który się zdecydować bo nie chcę, żeby te zapachy się "gryzły" i nie wyszła z tego śmierdząca mieszanka.
O! I żeby jeszcze pasował do zapachu oliwki Hipp, którą dodaję do tego żelu.
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?
Ja bym dodała pomarańczowego, pamiętam, że kiedyś wąchałam jakiś kosmetyk dla dzieci, który pachniał tak pudrowo- cytrusowo i było ok. Właściwie to dobry pomysł z tym 'tuningowaniem' zapachowym bo latem to mnie mdli trochę od takich zapachów i potrzebuje czegoś świeżego, owocowego.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:12   #725
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
to mnie skusiłyście trochę tym Facelle zobaczę po ile on, ale chyba kupię.
oj kusicie dziewczyny a tu pustki w studenckim budzecie
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:30   #726
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Wybrałam się po sławną pomadkę alterra ale jej niestety nie było, a o tych isanowych nic nie wiem za bardzo, koleżanka miała kiedyś balsam w tubce ale nie był fajny, bielił usta.

Kupiłam za to rosmannowskie podpaski ale jkak na mój gust twrde jakieś.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:39   #727
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wybrałam się po sławną pomadkę alterra ale jej niestety nie było, a o tych isanowych nic nie wiem za bardzo, koleżanka miała kiedyś balsam w tubce ale nie był fajny, bielił usta.
isanowych pomadek ja nie polecam, slabo nawilzaja.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 19:52   #728
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Facelle do higieny intymnej - polecam jak najbardziej w życiu nie używałam czegoś tak łagodnego. Genialnie odświeża i nie wysusza okolic intymnych. Kiedy gdzieś wyjeżdżam, zawsze biorę go ze sobą zamiast żelu do higieny intymnej, pod prysznic i do mycia buzi. O wiele lżej w kosmetyczce Używałam kiedyś Lactacydu, ale po prostu mi nie podpasował. Odnosiłam dyskomfort po jego użyciu. Potem przeszłam właśnie na Facelle (wszystko przez Wizażanki ) i nigdy go już nie zamienię. W międzyczasie miałam przygodę z niebieskim żelikiem Babydream, ale szybko pożałowałam mojej zachciewajki. Babydreamek służy mi teraz jako żel do mycia łapek

Alterra...mmm, jdna z moich ulubionych naprawdę robi dużą konkurencję osławionemu Tisane (który btw używam na zmianę z Alterrą). Mogłaby mieć jakiś konkretniejszy zapach, ale fakt faktem - trzyma się ust długo i świetnie je chroni i nawilża. Szkoda też, że nie ma filtra, lato nadchodzi, więc przydałoby się czymś filtrowym te ustka traktować.

Kochane, macie jakieś zaufane pomadki/sztyfki z wysokim filtrem UV? Włączając te apteczne oczywiście

Dzisiaj zakupiłam szampon IsanaMed do włosów normalnych i przetłuszczających się. Jestem ciekawa jak działa. Macie z nim doświadczenie? Mam nadzieję, że nie plącze zbytnio włosów...
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie

Edytowane przez kasiarybka
Czas edycji: 2009-05-04 o 19:54
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:54   #729
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: rossmann

carmex ma filtr 15, a ten o zapachu mietowym chyba 30, neutrogena jest też chyba w kilku filtrowych wariantach
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:59   #730
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Kupiłam za to rosmannowskie podpaski ale jkak na mój gust twrde jakieś.
Podpasek nie lubię jakieś takie za bardzo papierowe i szorstkie...
Za to wkładek używam od dłuższego czasu - tych w wersji soft czy jakoś tak. Dobrze chłoną, mają niezły klej, ale niestety trochę się zbijają i są odrobinkę sztywne. I tak wolę je od innych, właśnie ze względu na chłonność i przyczepność do podłoża

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
carmex ma filtr 15, a ten o zapachu mietowym chyba 30, neutrogena jest też chyba w kilku filtrowych wariantach
Carmex? a co to?
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:02   #731
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ehh dziewczyny zapomnialam wczesniej dodac, ze kupilam jeszcze odzywke do wlosow Yung, ta dwufazowa co to trzeba wstrzasnac przed uzyciem i nie trzeba jej splukiwac. Jest u mnie wlasnie na nie poromocja.

A nowy masc sutkowa chyba zagosci ze mna na dobre. Jest do ust taka jak lubie i tez tak ladnie nablyszcza jak pomadka Alterra. Stwierdzilam, ze ze wzgledu na pojemnosc i opakowanie masc bedzie w domu mi sluzyla, a pomadke wsadzilam do kieszeni w kurtce , zeby zawsze miec ja przy sobie. Niestety, ostatnio jak zaczelam znow uzywac kolorowych pomadek, to czasami zapomne wsadzic Alterre do kieszeni jak wychodze z domu i nie uzywam kolorowej pomadki, a potem usta suche na dworze i zla jestem... lepiej do mnie wtedy bez kija nie podchodzic hehehe.
O wkladki normal z Rossmanna uzywam z luboscia, ale tylko wersje przepuszczajaca powietrze. na te perfumowane sie nie skusze, kiedys moje testy z takimi podpaskami i wkladkami, ale z innych firm, konczyly sie podraznieniem i infekcja grzybiczna, wiec facelle zapachowe mnie nie kusza

Ja z podpasek Rossmanna mialam cienkie i nie podobaly mi sie. Sa takie plastikowe jak Alwaysy, a jedne sa z bawelniana powlaczka, wiec sie do tylka nie kleja, ale tez mi nie podeszly, przedzieraja sie, wole jednak Camelia i przy nich pozostane. Cienkie, ale nie takie cieniutkie jak rossmannowskie, nie widac ich przez dopasowana odziez, daja komfort taki jak nalezy przy cienkich podpaskach i maja bawelniana powlaczke, a srodek cos jak w Alwaysach, bo wilgoc jest szybko transportowana do srodka podpaski i mamy uczucie suchosci.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-05-04 o 20:08
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 20:20   #732
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: rossmann

kasiarybka carmex to moim zdaniem najlepszy specyfik do ust, niestety w Polsce dostepny chyba tylko na Allegro, choć czytałam że mają wejść do Superpharmów
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:35   #733
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

carmex jest od dawna w suerpharmach
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:36   #734
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
kasiarybka carmex to moim zdaniem najlepszy specyfik do ust, niestety w Polsce dostepny chyba tylko na Allegro, choć czytałam że mają wejść do Superpharmów

Już są w Superpharmach dosyć dawno I faktycznie dla mnie to też najlepszy specyfik do ust.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:38   #735
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
kasiarybka carmex to moim zdaniem najlepszy specyfik do ust, niestety w Polsce dostepny chyba tylko na Allegro, choć czytałam że mają wejść do Superpharmów
Carmexy od dawna mają w super pharm. Często bywają w promocjach i kosztują kilka złotych. Minusem jest zapach kamfory. Tisane smakowo jest lepsze. Ale i tak allterra rządzi. Prawie nie pachnie, więc się nie znudzi. To mi przypomina, że wydłubuję już resztki i czas iść po zakupy do rossa
Żel facelle bardzo lubię. Używam do higieny intymnej i do mycia twarzy pod przysznicem. Czasem służy też do mycia ciała, szczególnie wersja fresh, która ma ładny zapach. Płyn nie powoduje podrażnień, odświeża. Mi bardzo pasuje
Monika czy mogłabyś podać skład nowego kremu sutkowego? Chciałabym wiedzieć czy to zmiany na lepsze czy na gorsze. I czy robić zapasy na czarną godzinę
Może na niemieckiej stronie rossmanna jest zdjecie nowego kremu cyckowego?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:49   #736
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Dla mnie zmiany na lepsze. Prosze tutaj zdjecie

http://www.rossmann.de/DesktopModule...t&startTab=484

Jak widac z tej serii bedzie tez oliwka, ktora dzis juz wachalam i zapachowo mi bardziej podeszla

Sklad nowego kremu:
lanolin, heliantus annuus(sunflower) seed oil/unsaponifiables, simondsia chinensis(jojoba) seed oil, prunus amygdalus dulcis(sweet almond) oil, prunus armeniaca(apricot) kernel oil, tocopherol.

Jak widac sklad nadal naturalny i dla mnie w uzytku ( zwlaszcza na usta) jest o wiele lepsza ta masc od starej. No i design... moje oko bardziej cieszy. Trudno, ja fanka starej serii nie bylam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:09   #737
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Sklad nowego kremu:
lanolin, heliantus annuus(sunflower) seed oil/unsaponifiables, simondsia chinensis(jojoba) seed oil, prunus amygdalus dulcis(sweet almond) oil, prunus armeniaca(apricot) kernel oil, tocopherol.

Jak widac sklad nadal naturalny i dla mnie w uzytku ( zwlaszcza na usta) jest o wiele lepsza ta masc od starej. No i design... moje oko bardziej cieszy. Trudno, ja fanka starej serii nie bylam.
Design faktycznie przyjemniejszy dla oka, bardziej dzidziusiowy

A skład moim zdaniem dużo ciekawszy. Na pewno zapewnia przyjemniejsze użytkowanie i aplikację, no i pewnie zapach ciekawszy. Te ciekłe oleje naturalne w dużych ilościach to genialna sprawa. Będą dobrze pielęgnować i nie mają raczej prawa podrażnić. Poza tym dalej nie ma w maści konserwantów, a to duży plus.
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:57   #738
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Witajcie, podczytywałam ten wątek i się skusiłam na kilka produktów. Tj. wcześniej też używałam niektórych.
- Płyn do płukania ust Prokudent- zielony świetny, niebieski nie podszedł mi
-Maseczka Rival de Loop oliwkowa- może być, ale bez rewelacji, ciężko się usuwa resztki i lekko piekła mnie buzia
-Maseczka Peel Off za taką cenę świetna
-Szampon malinowy Liliputz- śliczny zapach, zobaczymy jak jutro włosy po nim będą pachnieć
-Dorwałam krem truskawkowy Liliputz, jeden z 2 ostatnich- poezja czuję się jak mamba
-Żel Peelingujący do mycia twarzy- może być, ale czuć lekko alkoholem, chociaż nie pozostawia ściągniętej skóry, za co + ( złapałam go przez pomyłkę, zamiast słynnej pianki, którą chciałam przetestować)
-Płyn do higieny intymnej Facelle sensitive- chyba zostaniemy razem na dłużej
-zmywacz do paznokci Isana- bezkonkurencyjny
Miałam też mini dezodorant Isany- całkiem poręczny do torebki po aerobiku
W środę chyba pobuszuję znowu w Rossmanie Nawet nie wiedziałam, że za kilka złotych można mieć fajne kosmetyki i co najważniejsze- nie uczulają i nie podrażniają mojej alergicznej skóry
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:30   #739
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
-Dorwałam krem truskawkowy Liliputz, jeden z 2 ostatnich- poezja czuję się jak mamba
gdzie go dorwałaś? może gdzieś w stolicy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 22:31   #740
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dla mnie zmiany na lepsze. Prosze tutaj zdjecie

http://www.rossmann.de/DesktopModule...t&startTab=484

Jak widac z tej serii bedzie tez oliwka, ktora dzis juz wachalam i zapachowo mi bardziej podeszla

Sklad nowego kremu:
lanolin, heliantus annuus(sunflower) seed oil/unsaponifiables, simondsia chinensis(jojoba) seed oil, prunus amygdalus dulcis(sweet almond) oil, prunus armeniaca(apricot) kernel oil, tocopherol.

Jak widac sklad nadal naturalny i dla mnie w uzytku ( zwlaszcza na usta) jest o wiele lepsza ta masc od starej. No i design... moje oko bardziej cieszy. Trudno, ja fanka starej serii nie bylam.
Czyli mix lanoliny i oleju kokosowego zamienili na kilka olejów. Pewnie nowy krem jest mniej lanolinowy, ale za to będzie bardziej miękki, bo ma więcej olejów. Fajne połączenie olejowe: słonecznik, jojoba, migdał i olej z pestek moreli. W sumie zaryzykowałabym stosowanie na twarz. Do tej pory lanolinka mi krzywdy nie robiła, a była z olejem kokosowym.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak, że pojemność zmniejszy się znacznie, a cena zostanie bez zmian. Ten krem u nas kosztuje ok 9 zł bez promocji. Sporo jak na babydreama
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 06:57   #741
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
gdzie go dorwałaś? może gdzieś w stolicy?
W stolicy prawie na obrzeżach, dziś chyba jadę po ten drugi, żeby mu smutno nie było
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:21   #742
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
(...)
-Szampon malinowy Liliputz- śliczny zapach, zobaczymy jak jutro włosy po nim będą pachnieć
Hej, napisz jak go użyjesz czy nie przetłuszcza włosów i czy po wysuszeniu pachnie malinami nadal
Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Design faktycznie przyjemniejszy dla oka, bardziej dzidziusiowy
Te mamusie w ciąży i dzieciaczki na opakowaniach spowodowały że moja mama ma wątpliwości, czy ja przypadkiem w ciąży nie jestem (wcale jej się nie dziwię- po co mi nagle krem cyckowy i olejek na rozstępy ) Chyba poprzelewam to do jakichś opakowań, muszę znaleźć jakieś na mazidłach albo all. Moja przyszła teściowa jakby weszła do łazienki obładowanej BD z każdej strony chyba zadala by znaczące pytanie mojemu TŻ czy czegos PRZYPADKIEM nie zmajstrował...hehhehe

Muszę się zaopatrzyć w ten cyckowy nowej generacji, ma fajjjjnnny skład
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:06   #743
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
W stolicy prawie na obrzeżach, dziś chyba jadę po ten drugi, żeby mu smutno nie było
no to mi serce złamałaś
będę musiała wziąc się też za poszukiwania lilliputza ale to jak uporam się na dobre z maturami


dziś kupiłam tusz Stiletto za 19.99 (zauważyłam, że nie w każdym rossie jest on w promocji) mam nadzieję, że będę z niego zadowolona
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:14   #744
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

właśnie wróciłam z Rossmanna
skończyłam dziś tylko na szamponie Babydream (to z tych naszych popularnych kosmetyków tutaj) i chusteczkami Velvet, płynem do zmywania oczu Ziaji i ściereczka z mikrofibry do ścierania laptopów, tv itp (w promocji za 2,99 zł )
Widziałam wystawione filtry Sun Ozon i zastanawiam się nad czymś - które są fotostabilne (jeśli w ogóle są jakieś z Sun Ozon, a nie z Babydream'a)? Moja mama szuka SPF30 takiego uniwersalnego - i do ciała i do twarzy (jej raczej nie zapycha nic), ale oczywiście chce kupić pierwszy lepszy, nieważne czy fotostabilny :| wybiłam jej to z głowy i obiecałam, że kupię jakiś. no i właśnie widziałam Ozonke SPF30 i SPF50 dla dzieci. wiecie może, czy one fotostabilne są?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:11   #745
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

widziałyście już może nowości do włosów z got2b w sklepach? właśnie obejrzałam je na ich stronie internetowej
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:18   #746
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
widziałyście już może nowości do włosów z got2b w sklepach? właśnie obejrzałam je na ich stronie internetowej
To jest wątek o kosmetykach, które Rossmann PRODUKUJE, a nie sprzedaje. A got2b jest dostępne w Naturze.


Ja mam małe ogłoszenie parafialne

Mam do oddania filtr Babydream i jeden krem nagietkowo-cynkowy.
Szczegóły w moim wątku wymiankowym. Może którejś się przyda
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:23   #747
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś olejku eterycznego, żeby poprawić zapach tego żelu bo mi się znudził już troszkę. Tylko nie wiem na który się zdecydować bo nie chcę, żeby te zapachy się "gryzły" i nie wyszła z tego śmierdząca mieszanka.
O! I żeby jeszcze pasował do zapachu oliwki Hipp, którą dodaję do tego żelu.
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?
Pisałam kilka postów wyżej, że ja wymieszałam płyn babydream z nagietkiem z oliwką Hippa i olejkami pomarańczowym i Ylan-Ylang. Jest super i zaskoczyło mnie jak ładnie się zemulgował. Zestawienie pomarańczy z ylangiem wynalazłam gdzieś na wątku olejkowym. Ale będę wkrótce testowac jakieś inne zestawienie zapachowe, żeby mi się tamto nie znudziło.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z Rossmanna
skończyłam dziś tylko na szamponie Babydream (to z tych naszych popularnych kosmetyków tutaj) i chusteczkami Velvet, płynem do zmywania oczu Ziaji i ściereczka z mikrofibry do ścierania laptopów, tv itp (w promocji za 2,99 zł )
Widziałam wystawione filtry Sun Ozon i zastanawiam się nad czymś - które są fotostabilne (jeśli w ogóle są jakieś z Sun Ozon, a nie z Babydream'a)? Moja mama szuka SPF30 takiego uniwersalnego - i do ciała i do twarzy (jej raczej nie zapycha nic), ale oczywiście chce kupić pierwszy lepszy, nieważne czy fotostabilny :| wybiłam jej to z głowy i obiecałam, że kupię jakiś. no i właśnie widziałam Ozonke SPF30 i SPF50 dla dzieci. wiecie może, czy one fotostabilne są?
W zeszyłym roku Sun Ozon wszystkie chyba były stabilne, w tym roku nie zerkałam na składy czy się coś zmieniło i nie widziałam na filtrowym żadnych newsów. A w Krakowie byłaś w R.? w którym? bo ostatnio do którego nie wejdę, to w ogóle nie ma filtrów jeszcze żadnych:/
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:17   #748
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Dziewczyny, a myślicie, że olejek pod prysznic Isany też można by podrasować jakimś olejkiem eterycznym? Ja niestety zielona w tych kwestiach jestem
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:41   #749
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: rossmann

Ja dzisiaj byłam w Rossmanie Kupiłam piankę z Rival de loop, żel pod prysznic z olejkami nivea liliowy i krem babydream spf50 oprócz tego farbę do włosów (chociaż miałam nie farbować ) Niestety nie było pomadki Alterry W sumie to nie mogłam dokładnie pobuszować po sklepie bo TŻ mnie poganiał
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:53   #750
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: rossmann

marchewkowe pole, Ineso dziękuję za podpowiedź. Jak tylko znajdę trochę kasiory to przetestuję stuningowany żel.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a myślicie, że olejek pod prysznic Isany też można by podrasować jakimś olejkiem eterycznym? Ja niestety zielona w tych kwestiach jestem
Wydaje mi się, że tak, tylko nie wiem który by pasował.
Martit85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.