Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 17:00   #301
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

oto moje włoski. Co sądzicie?
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:10   #302
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny czy to jakiś nowy wellaton czy może stare opakowanie? Na allegro jest aż za 16zł i pierwszy raz widziałam taki 12/1.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:28   #303
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to jakiś nowy wellaton czy może stare opakowanie? Na allegro jest aż za 16zł i pierwszy raz widziałam taki 12/1.
to jest stare opakowanie...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:29   #304
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula, to stary wzór pudełka wellatonu - moja mama takiej używała zanim pojawiły sie te obecne opakowania, z młodszymi babeczkami

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może Wellaton 9/0 rozświetlony blond? Bo ten 12/0 jest taki jaśniutki a ja nie chce w sumie takich jasnych włosów tylko takie bardziej naturalne...

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------



Ja to już sama nie wiem jaki mam ten odrost Nie pamiętam nawet jaki mam naturalny kolor Zaraz poszukam jakieś mega stare zdjęcie i wstawię
Kochana, sprawdz dokładnie na próbniku czy ten 9/0 to faktycznie jasny kolor - może spróbuj też przeprowadzić test na pasemku. Bo na mocno rozjaśnionych włoskach farba kryjąca, nie rozjaśniająca może chwycić naprawde ciemniej niż tego chcemy. A szkoda by było stracić taki ładny poziom rozjaśnienia, jaki udało Ci sie już uzyskać. Z drugiej strony, przy ciemniejszym odcieniu blondu łatwiej by Ci było poradzić sobie z odrostami. Podejrzewam, że farby kryjące Wellatonu mają wode utlenioną 6%, skoro rozjasniające mają 9%. Gdybyś nakładała na odrost odcien 9/0 z utleniaczem 9% a na reszte włosów z utleniaczem 6%, to jest szansa, że kolor wychodził by jednolity a po Palette cool blond wiele osób odczuwa pieczenie skóry głowy, bo woda 12% w zasadzie nie powinna miec styczności ze skórą
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:39   #305
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee No wiem,wiem kochana tylko jestem prawie pewna ze nie wyrówna mi włosów z reszta za pierwszym razem gdyż żadnej się jeszcze to do tej pory nie udało.Chuć palett najlepiej sobie radzi z moimi włosami.Pomyśle jeszcze bo mam jeszcze trochę czasu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:47   #306
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja wcześniej czyli tydzień temu robiłam Palette cool blond srebrzysty blond c10 i pisało że rozjaśnia do 2 ton ale nie pamiętam ile procent miała woda ale chyba nie 12% ? - skoro mi nic nie ruszyła a nakłądałam ją dwa razy i nic.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

to ta farbka http://www.palette.pl/nasze-produkty...-silver-blond/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Przepraszam to c9 ale nigdzie nie pisze ile ma % - wie ktoś może?
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:28   #307
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Kachula, to stary wzór pudełka wellatonu - moja mama takiej używała zanim pojawiły sie te obecne opakowania, z młodszymi babeczkami


Kochana, sprawdz dokładnie na próbniku czy ten 9/0 to faktycznie jasny kolor - może spróbuj też przeprowadzić test na pasemku. Bo na mocno rozjaśnionych włoskach farba kryjąca, nie rozjaśniająca może chwycić naprawde ciemniej niż tego chcemy. A szkoda by było stracić taki ładny poziom rozjaśnienia, jaki udało Ci sie już uzyskać. Z drugiej strony, przy ciemniejszym odcieniu blondu łatwiej by Ci było poradzić sobie z odrostami. Podejrzewam, że farby kryjące Wellatonu mają wode utlenioną 6%, skoro rozjasniające mają 9%. Gdybyś nakładała na odrost odcien 9/0 z utleniaczem 9% a na reszte włosów z utleniaczem 6%, to jest szansa, że kolor wychodził by jednolity a po Palette cool blond wiele osób odczuwa pieczenie skóry głowy, bo woda 12% w zasadzie nie powinna miec styczności ze skórą
Hmm...To ja może nie będe narazie kombinować i poprostu zrobię tym 12/0 i już. Dam najpierw na odrosty a później przeciągnę po całości-tzn. kumpela mi zrobi Wiesz czego ja się najbardziej boję że jak będę farbować całość później to żeby mi te pasemka rozjaśnione się nie wykruszyły albo bóg wie co jeszcze miałoby się z nimi stać

A zdjęcia niestety z moim naturalnym kolorem nie wstawię bo żadne się nie nadaje niestety. Ale z tego co oceniłam to naturalne mam ciemny blond
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 19:55   #308
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

....tak wyglądają moje włosy w świetle dziennym,wellaton 12/1 i jest super,nie są jeszcze całkiem równe ale mysle ze jak zostane przy tej farbie to bede miała wymarzony kolorek zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwał....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:01   #309
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Hmm...To ja może nie będe narazie kombinować i poprostu zrobię tym 12/0 i już. Dam najpierw na odrosty a później przeciągnę po całości-tzn. kumpela mi zrobi Wiesz czopbar zdjęcia niestety z moim naturalnym kolorem nie wstawię bo żadne się nie nadaje niestety. Ale z tego co oceniłam to naturalne mam ciemny blond
Zobacz fotki HopeMagda prawie jak Twoje wyglądają.Chyba tego szukałaś co?


HopeMagda bardzo ładny kolorek ,taki naturals Ci wyszedł.Super
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:04   #310
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

HopeMAGDA jakie masz swoje naturalne włoski ? a na jakie włosy (kolor) farbowałaś?
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:31   #311
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
....tak wyglądają moje włosy w świetle dziennym,wellaton 12/1 i jest super,nie są jeszcze całkiem równe ale mysle ze jak zostane przy tej farbie to bede miała wymarzony kolorek zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwał....
Cudowny kolorek Nie ma co-kupuję Wellaton i farbuję

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Zobacz fotki HopeMagda prawie jak Twoje wyglądają.Chyba tego szukałaś co?


HopeMagda bardzo ładny kolorek ,taki naturals Ci wyszedł.Super
No dokładnie!!! Widziałam wcześniej już fotki zanim HopeMagda pofarbowała i zaraz mi się z moimi skojarzyły!!! Już nie mogę się doczekać farbowania
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:37   #312
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
HopeMAGDA jakie masz swoje naturalne włoski ? a na jakie włosy (kolor) farbowałaś?
kładłam na takie włoski fotka poniżej,odrost tak około 1 cm potem zółte i na końcówkach bardzo jasne.... Dziewczyny dziękuje za miłe słowa....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:49   #313
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
....tak wyglądają moje włosy w świetle dziennym,wellaton 12/1 i jest super,nie są jeszcze całkiem równe ale mysle ze jak zostane przy tej farbie to bede miała wymarzony kolorek zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwał....
Wellaton powiadasz...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:29   #314
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
naprawdę miałąm w międzyczasie taki dziwny kolorek, cos nawet w deseń zielonkawoburego. Były szczerze mówiac okropne.Dodaję zdjęcia dla przykładu. No, ale myłam i myłam. Nie nakłądałam w tamtym czasie farb, bo włosy były przesuszone trochę i nie chciałam ich juz katowac. I tak jakos ze 2 miesiące to trwało nim nałozyłam farbe. Zrobiłam loreal exellence 9 i wyszły rude. Byłam wściekła, ale szampon doprowadził je do odpowiedniego odcienia. Potem przerzuciłam sie na garniera color naturals8 i wyszły chłodnozłote (zdjecie 3), ale ja chciałam zimniejsze, wiec dałam nutrisse 91 pol na pol z colornaturals8 i wyszły za chłodne :P (zdjecie 4) Ale juz jestem zadowolona, wypłukały się. A zaczynałam we wrześniu od takich-zdjęcie 5- wrzesien 2009-pół roku temu.
mysia m- Widze ze dobrze znasz sie na farbach blond,mam nadzieje ze mi doradzisz albo ktöras wizazanka ktöra dobrze zna sie na farbach i przechodzila przez to...
W swoim zyciu farbowalam sklepowymi farbami 3/4 razy,ktöre konczyly sie katastrofä na glowie.Od paru lat farbowalam w salonie fryzjerskim na blond lub sredni bräz ciemny bräz-ktöre kompletnie nie pasujä do Mojej jasnej karnacji.
W grudniu bylam jeszcze blondynkä strasznie wkurzaly mnie odrosty wiec kazalam fryzjerce zeby przemalowala mi wlosy na mniej wiecej, (möj naturalny kolor ciemny taki pod mysi blond)fryzjerka zle mi dobrala farbe z czego wyszly rude.Zalamalam sie troche,no ale cöz wiecej sie juz tam nie wybiore....
Teraz mam duze odrosty z daleka nie widac...Do Pl niewiem kiedy w najblizszym czasie sie wybiore.Tutaj u siebie po ostatnim razie mam stracha ze bede lysa albo mam pecha ze przypadl mi taki fryzjer.
Wogöle to starch gdziekolwiek do fryzjera sie wybrac.......
I teraz mam takie pytanie czy jakbym zmieszala te dwie farby o ktörych piszesz pozbede sie tego rudego odcienia....chcialabym kiedys powröcic do swojego naturalnego koloru i miec spoköj z farbowaniem i niszczeniem wlosöw.
Zaläczam zdjecie jaki mam teraz kolor i möj odrost,gdzie niegdzie widac kilka pasemek rozjasnionych ktöre przebijajä prze tä rudosc.
Ostatnie zdjecie taki mialam blond wlosy.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-28 o 23:21
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:50   #315
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

HopeMAGDA dzięki za odpowiedź mi bardzo się podobają twoje włoski są ślicznie
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 07:53   #316
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A ja mam ogromny problem!
Nie potrafię innych wątków znaleźdź dlatego piszę tu

JAK UŻYWA SIĘ SUSZARKI Z DYFUZORREM ??
kup[iłam sobie własnie i nie potrafię

dyfuzor nie kreci się sam, mam taki co trzeba nim samemu krecić..
TYLKO JAK SIE NAWIJA NA TO WŁOSY ??!!
no KOMPLETNIE NIE WIEM JAK TEGO CZEGOŚ SIE UŻYWA ;((

pomórzcie!
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:21   #317
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Hmm...To ja może nie będe narazie kombinować i poprostu zrobię tym 12/0 i już. Dam najpierw na odrosty a później przeciągnę po całości-tzn. kumpela mi zrobi Wiesz czego ja się najbardziej boję że jak będę farbować całość później to żeby mi te pasemka rozjaśnione się nie wykruszyły albo bóg wie co jeszcze miałoby się z nimi stać
Nie ma się co bac tego Wellatonu - ja,kiedy nim farbowałam, miałam końcówki włosów zmasakrowane rozjasniaczem Farouka- też były zniszczone/przesuszone/spalone/wykruszające się i w ogóle co tylko się da miałam niezłego stracha, że te końcówki po prostu mi odpadną, kiedy spłucze farbę albo, że doprowadze do takiego stanu reszte tych najmocniej rozjasnionych włosów. Nic takiego się nie stało -Wellaton nie pogorszył ani troche ich kondycji a odzywka dodawana do farby jest bardzo dobra to naprawdę najłagodniejsza dla włosów farba rozjasniająca jakiej używałam

HopeMAGDA - śliczne włoski

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
A ja mam ogromny problem!
Nie potrafię innych wątków znaleźdź dlatego piszę tu

JAK UŻYWA SIĘ SUSZARKI Z DYFUZORREM ??
kup[iłam sobie własnie i nie potrafię

dyfuzor nie kreci się sam, mam taki co trzeba nim samemu krecić..
TYLKO JAK SIE NAWIJA NA TO WŁOSY ??!!
no KOMPLETNIE NIE WIEM JAK TEGO CZEGOŚ SIE UŻYWA ;((

pomórzcie!
Kochana, z tego co wiem, to dyfuzorem nie trzeba kręcić, ani nawijac na niego włosów poprostu suszysz nim włosy jakto zwykle robisz suszarką - najlepiej z głową pochyloną w dół i lekko ugniatając włosy podczas suszenia, bo suszenie z dyfuzorem ma za zadanie dodać im objętości Ja czasem używam suszarki z dyfuzorem + pianki dodającej objętości Wella Shock Waves i efekty sa fajne

tu fragmenty z artykułów dotyczących zastosowania dyfuzora:
"
Jak działa suszarka z dyfuzorem?
Powietrze z otworów dyfuzora wydmuchiwane jest blisko skóry co sprawia, iż delikatnie podnosi włosy susząc je u nasady. W wyniku tego zwiększa się optycznie ich objętość. Włosy stają się bardziej podatne na modelowanie. Suszarka z dyfuzorem jest doskonała dla osób po trwałej ondulacji oraz naturalnych loków, ponieważ susząc, nie prostuje ich. Odpowiedni jest również do podnoszenia włosów prostych, zarówno krótkich jak i długich.

"Suszarki z dyfuzorem najlepiej używać susząc włosy z pochylona głową do przodu. Aby uzyskać lepsze efekty układania włosów w ten sposób należy na wilgotne włosy nałożyć produkt do stylizacji włosów, który pomoże uzyskać odbicie od nasady. Włosy suszyć letnim strumieniem powietrza dodatkowo lekko je ugniatając. Po wysuszeniu włosów fryzurę należy delikatnie utrwalić lekkim lakierem do włosów."
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-04-29 o 08:23
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:30   #318
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
mysia m- Widze ze dobrze znasz sie na farbach blond,mam nadzieje ze mi doradzisz albo ktöras wizazanka ktöra dobrze zna sie na farbach i przechodzila przez to...
W swoim zyciu farbowalam sklepowymi farbami 3/4 razy,ktöre konczyly sie katastrofä na glowie.Od paru lat farbowalam w salonie fryzjerskim na blond lub sredni bräz ciemny bräz-ktöre kompletnie nie pasujä do Mojej jasnej karnacji.
W grudniu bylam jeszcze blondynkä strasznie wkurzaly mnie odrosty wiec kazalam fryzjerce zeby przemalowala mi wlosy na mniej wiecej, (möj naturalny kolor ciemny taki pod mysi blond)fryzjerka zle mi dobrala farbe z czego wyszly rude.Zalamalam sie troche,no ale cöz wiecej sie juz tam nie wybiore....
Teraz mam duze odrosty z daleka nie widac...Do Pl niewiem kiedy w najblizszym czasie sie wybiore.Tutaj u siebie po ostatnim razie mam stracha ze bede lysa albo mam pecha ze przypadl mi taki fryzjer.
Wogöle to starch gdziekolwiek do fryzjera sie wybrac.......
I teraz mam takie pytanie czy jakbym zmieszala te dwie farby o ktörych piszesz pozbede sie tego rudego odcienia....chcialabym kiedys powröcic do swojego naturalnego koloru i miec spoköj z farbowaniem i niszczeniem wlosöw.
Zaläczam zdjecie jaki mam teraz kolor i möj odrost,gdzie niegdzie widac kilka pasemek rozjasnionych ktöre przebijajä prze tä rudosc.
Ostatnie zdjecie taki mialam blond wlosy.
Kasiu, nie jestem ekspertem, ale postaram się Ci pomóc.

Odrost masz w kolorze jasnego złotawego brązu, na zdjęciu nie wydaje się mysi ani chłodny, pewnie dlatego farba u fryzjerki wyszła ciepło. Tak to juz jest, że gdy się ma duzo swojego czerwonego pigmentu, to nawet podwójnie popielate farby wychodza ciepło. Kolor z ostatniego zdjęcia, jak napisałas-'takie miałam' tez jest ciepławy, tylko to włosy jaśniejsze o jakies 2 tony od tych ze zdjęc pierwszych. Co jeszce jest ważne- z rozjasnianych włosów kazda farba szybko sie spłukuje i zwykle do rudawo-złotego koloru, jeśli nie stosuje się szamponów lub płukanek wysrebrzających kolor- fioletowych. Wiec jesli takich nie uzywasz, to musisz sobie sprawic.

Jeśli chcesz jak najbardziej zblizyc sie do naturalnego koloru proponuję włoski przyciemnic odcieniem z poziomu 7-ciemny blond- wyjdzie i tak ciemniej, ale dla zgaszenia złotych refleksów zmieszac pół na pół z popielatym z poziomu 8/1. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z garnier color naturals, bo daje chłodniejszy efekt niz inne farby, których próbowałam. Mam tak jak Ty włosy, które rozjaśniają sie najchętniej do ciepłych miedzianych tonów.

A gdy będziesz juz miec odrost, to dla odśweżenia koloru potraktowac całosc szamponem koloryzujacycm z ich serii color&shine alabastrowy blond 8.1. Rozświetli i nada chłodniejszy rys, jesli włosy będa się wypłukiwac do ciepłych kolorów, a nie zniszczy i jakos doczekasz do odrościęcia całosci.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:52   #319
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Lola20
Dziękuje Bardzo zaraz pędzę spróbować ;D
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 10:12   #320
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Nie ma się co bac tego Wellatonu - ja,kiedy nim farbowałam, miałam końcówki włosów zmasakrowane rozjasniaczem Farouka- też były zniszczone/przesuszone/spalone/wykruszające się i w ogóle co tylko się da miałam niezłego stracha, że te końcówki po prostu mi odpadną, kiedy spłucze farbę albo, że doprowadze do takiego stanu reszte tych najmocniej rozjasnionych włosów. Nic takiego się nie stało -Wellaton nie pogorszył ani troche ich kondycji a odzywka dodawana do farby jest bardzo dobra to naprawdę najłagodniejsza dla włosów farba rozjasniająca jakiej używałam
Dzięki kochana Mi się dzisiaj śniło, że farbowałam i wyszły takie śliczne jasne włoski Normalnie chyba do główki dostaję A najlepsze, że chwilę później dostałam okres i już mam po farbowaniu Ale po długim weekendzie się za nie zabieram

Jeszcze pytanko mi się nasunęło-bo na odroście to wiadomo najpierw potrzymam z 40-45 minut zależy jak się rozjaśni, ale nie będzie raczej problemu bo po innych farbach szybko się rozjaśniał tylko chodzi mi o całość później. Jak długo powinnam potrzymać resztę włosów? HopeMagda może Ty mi pomożesz bo ze zdjęć wynika, że miałaś identyczne włosy przed farbowaniem jak ja
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-04-29 o 11:07
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:10   #321
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny,dzisiaj mam zamiar farbować włosy,kupiłam 2 farby Wellaton(fotka 1) pierwsza to 12/1 a druga 10/0,mam zamiar je zmieszać,obydwie mają utleniacz 9%.
Pytanie do Was:Czy nie wyjdzie mi z tego połączenia zieleń,żółć lub coś dziwnego??
I napiszcie proszę jak zmieszać te farby,od czego zacząć itd.?
Jestem po dekoloryzacji(fotka 2),oczywiście będę kładła farbę warstwami,najpierw te spod spodu-ciemniejsze,później góra-słoneczny blond z końcówkami jasnego i na koniec odrost.
Proszę o radę
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:30   #322
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dzisiaj mam zamiar farbować włosy,kupiłam 2 farby Wellaton(fotka 1) pierwsza to 12/1 a druga 10/0,mam zamiar je zmieszać,obydwie mają utleniacz 9%.
Pytanie do Was:Czy nie wyjdzie mi z tego połączenia zieleń,żółć lub coś dziwnego??
I napiszcie proszę jak zmieszać te farby,od czego zacząć itd.?
Jestem po dekoloryzacji(fotka 2),oczywiście będę kładła farbę warstwami,najpierw te spod spodu-ciemniejsze,później góra-słoneczny blond z końcówkami jasnego i na koniec odrost.
Proszę o radę
jestem na tak
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:42   #323
emdziuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej czyli tydzień temu robiłam Palette cool blond srebrzysty blond c10 i pisało że rozjaśnia do 2 ton ale nie pamiętam ile procent miała woda ale chyba nie 12% ? - skoro mi nic nie ruszyła a nakłądałam ją dwa razy i nic.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

to ta farbka http://www.palette.pl/nasze-produkty...-silver-blond/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Przepraszam to c9 ale nigdzie nie pisze ile ma % - wie ktoś może?
Ta farbka c9 to jedyna z serii cool blonds ktora jest przeznaczona jedynie na pokrycie juz rozjasnionych wlosow, wiec wode ma tylko 6% ktora BARDZO malo, lub wogule nie rozjasnia wlosow. Ta farba pracowalaby tak np. po calkowitym rozjasnieniu wlosow, gdy np. sa jasne zolte, lub prawie biale jak srodek banana, dodajac srebrniejsze odcien.
emdziuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:46   #324
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jestem na tak
Wiem Mysiu,w końcu to Ty mi tak doradziłaś
A ktoś może odpowiedzieć mi jak zmieszać te farby??najpierw zmieszać te kremy koloryzujące i dolać do nich utleniacze czy jak??
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:07   #325
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Dzięki kochana Mi się dzisiaj śniło, że farbowałam i wyszły takie śliczne jasne włoski Normalnie chyba do główki dostaję A najlepsze, że chwilę później dostałam okres i już mam po farbowaniu Ale po długim weekendzie się za nie zabieram

Jeszcze pytanko mi się nasunęło-bo na odroście to wiadomo najpierw potrzymam z 40-45 minut zależy jak się rozjaśni, ale nie będzie raczej problemu bo po innych farbach szybko się rozjaśniał tylko chodzi mi o całość później. Jak długo powinnam potrzymać resztę włosów? HopeMagda może Ty mi pomożesz bo ze zdjęć wynika, że miałaś identyczne włosy przed farbowaniem jak ja
Ja tez mam takie przeczucie, że wyjdą Ci sliczne, jasne włoski koniecznie daj znac jak efekty, kiedy już zafarbujesz. Z tym farbowaniem pocdczas okresu, to różnie bywa - sama farbowałam Wellatonem podczas okresu -złapało i rozjasniło bardzo ładnie (nawet lepiej niz miesiąc później, po okresie). Ale tyle się naczytałam o tym, że w takie dni nie powinno się farbowac, że się teraz boję i staram się tego nie robić wiadomo - jedna farba chwyci, inna juz niekoniecznie, lepiej nie ryzykować HopeMAGDA pewnie najlepiej Ci doradzi z tym odrostem, bo ja akurat trzymałam 50 min na całych włosach, łącznie z odrostem (miałam wcześniej juz troche rozjasniony sprayem Joanny). Wellaton zalecają trzymac do 50 min i spokojnie mozna tak robic, bo nic złego się z włoskami nie dzieje

olcia lolcia -spokojnie możesz tak zrobic. Włoski nie wyjda zielone, bo mieszasz odcien popielaty z neutralnym, a nie zdecydowanie chłodny ze zdecydowanie ciepłym, tak więc żadnych niespodzianek być nie powinno nie powinno wyjśc żółto, ale w razie gdyby odcień był wystarczająco jasny, ale zbyt kurczakowaty lub za ciepły, to wystarczy ochłodzic go płukanką srebrną lub fioletową.

Farbki zmieszaj normalnie - w zalezności od długości i gęstości włosów użyj dwóch calych tubek farby i dwóch buteleczek utleniacza i zmieszaj je ze sobą. Jesli wystarczy Ci mniejsza ilośc, to zmieszaj po pół tubki każdej farby z jedną buteleczka utleniacza. Chyba, że chcesz zmieszać farby w innych proporcjach niz 1:1? Ja zwykle najpierw wyciskam do miseczki farbę, a potem dodaję utleniacz, ale jesli robi się to sprawnie, to chyba nie ma większego znaczenia w jakiej kolejności mieszasz
A w jakim kolorze masz odrost?Jesli jest ciemny, to nie radziłabym zostawiac go tak zupełnie na koniec,bo róznica między mocno rozjasnioną wierzchnią warstwa włosów a odrostem, moze się rzucac w oczy. W takim wypadku nałóż najpierw farbe na ciemniejsze pasma od spodu i odrost, a później na jasniejsza juz reszte włosków

emdziuba- nie wiedziałam, że c9 ma wode tylko 6%. Myslałam, że c12 i c10 maja po 12%, a c9 ma 9% Ale jeśli tak jest, to faktycznie nie ma co liczyć na spektakularne rozjasnianie. 6% to oksydant dodawany standardowo do większości farb (także brązów, czerni, czerwieni itp.) Ma za zadanie lekko wybrawić naturalny pigment i ułatwić wniknięcie w strukture włosa pigmentom farby, żeby efekt kolorystyczny był dobrze widoczny. Ale dołączony do farbki blond nie daje mocnego rozjasnienia (chociaz np. do rozjasniacza czasem wystarczy woda 3%, żeby uzyskac ładne, jasne pasemka.Ale w połaczeniu z farbą da jednak słabszy efekt). Zgadzam się, że blondy z wodą 6% nadają się głównie do juz rozjasnionych włosków chociaż oczywiście wszystko zalezy tez od włosa - u niektórych osób włosy rozjasniają sie łatwo i wtedy taka woda może wystarczyć, żeby stopniowo uzyskac jasny blond. Ale dla opornych na rozjasnianie/uporczywych rudości/ciemniejszych odcieni lepiej nadaje się woda 9%
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-04-29 o 12:10
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:22   #326
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Lola20 Tak włosy są dość długie także wymieszam całe dwie farby,a na odrost na końcu ponieważ z wcześniejszej dekoloryzacji i farbowania wyszedł taki jasny blond,a więc jego na końcu
Dzięki za odpowiedź.
Po farbowaniu dodam fotkę jak wyszło
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:25   #327
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dzieki za odp; odrost widac bardziej na drugim zdjeciu od czubka,napewno mam ciemny pod mysi blond....zrobilam zdjecie jeszcze na mokro .Znalazlam u siebie w szafce plukanke niebieskä. Wiec bede musiala jeszcze sobie sprawic szampon i odzywke fioletowä.
Spröbuje dzis lub jutro do drogerii sie wybrac po te farby.Niewiem czy o te ci chodzily ktöre zaläczylam.W google trudno bylo mi znalezc farbe 8.1 Mam nadzieje ze u siebie dostane.
Mam jeszcze pytanie czy po farbowaniu tez uzywac szamponu i plukanki fioletowej....
Zaläczam wlosy jeszcze po plukance fioletowej wyschniete.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-29 o 15:02 Powód: z
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:02   #328
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp; odrost widac bardziej na drugim zdjeciu od czubka,napewno mam ciemny pod mysi blond....zrobilam zdjecie jeszcze na mokro.Znalazlam u siebie w szafce plukanke niebieskä. Wiec bede musiala jeszcze sobie sprawic szampon i odzywke fioletowä.
Spröbuje dzis lub jutro do drogerii sie wybrac po te farby.Niewiem czy o te ci chodzily ktöre zaläczylam.W google trudno bylo mi znalezc farbe 8.1 Mam nadzieje ze u siebie dostane.
Mam jeszcze pytanie czy po farbowaniu tez uzywac szamponu i plukanki fioletowej....
Masz rację, nie ma 8.1 z tej serii w polskiej edycji. Myśle, że mozesz użyc po prostu 9.1 bardzo jasny blond popielaty wymieszanego z 7, którą wkleiłas, ale zamiast pół na pół dodaj 1/3. Odcien będzie o pół tonu jaśniejszy niz przy użyciu 8.1

Podobno niebieska płukanka jest lepsza na rude kolorki niż fioletowa, ale jesli bedziesz miała w rudym domieszkę żółtych refleksów, to Ci wyjdzie odcien zielonkawobury.. Wiec bezpieczniejsza jest fioletowa. Mozesz wybrac jedno albo drugie, ja wole osobiście szampon, bo jest najłatwiejszy w użyciu. Nic nie trzeba rozcienczac jak w płukance. Niektóre dziewczyny chwalą po prostu odżywkę.

Jak pofarbujesz juz włosy, to musisz uzywac jednego z tych specyfików, jesli chcesz utrzymac chłodny odcien. W przeciwnym wypadku kolorek będzie się ocieplał, a wiec wchodził z złote, rudawe refleksy.

Tak na marginesie, masz przepiękny ten naturalny kolor, taki trochę kasztanowy. No i z ciepłym refleksem.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:44   #329
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ktörä farbe dodac 1/3 7 ?
A jakbym chciala rozjasnic farbami z wellatonu jak olcia olcia,tak zeby po malu dojsc do blondu (i pözniej przyciemnic do naturalnego-lub) pozostac przez jakis czas lub wybrac inne farby z garniera superrozjasniajäce...
Z tym naturalnym odcieniem fryzjerzy zawsze wmawiali mi ze mam ciemny wchodzäcy pod mysi blond....
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-29 o 14:48
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:57   #330
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
....tak wyglądają moje włosy w świetle dziennym,wellaton 12/1 i jest super,nie są jeszcze całkiem równe ale mysle ze jak zostane przy tej farbie to bede miała wymarzony kolorek zobaczymy jak bedzie sie wypłukiwał....

jej juz przestałam się zastanawiać następnym razem wellaton super włoski HOPE
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-04-29 o 15:11
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.