Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 12:15   #1471
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak masz farbowane na ciemny brąz to nie ma wogóle szans żeby wyszedł taki kolor My tu po dekolorce czy rozjaśnianu mamy problemy żeby zachować chłodny odcień itd, sama farba nie dasz rady. Chyba ze chcesz chodzić z blond odrostem i ciemną resztą
myślałam, że może stopniowo jakoś ten kolor się rozjaśni a może po prostu nie będę farbowała teraz przez jakiś dłuższy czas, farba się wypłucze, i wtedy coś da się zrobić... drastycznych kroków nie chcę podejmować, bo mam na to za słabe włosy w takim razie kolor chyba tymczasowo pozostanie w strefie marzeń, a ja popracuję nad samą fryzurą ze zdjęcia. ale myślę, że z czasem i tak będę dążyć do tego koloru, bo jest piękny
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:16   #1472
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
myślałam, że może stopniowo jakoś ten kolor się rozjaśni a może po prostu nie będę farbowała teraz przez jakiś dłuższy czas, farba się wypłucze, i wtedy coś da się zrobić... drastycznych kroków nie chcę podejmować, bo mam na to za słabe włosy w takim razie kolor chyba tymczasowo pozostanie w strefie marzeń, a ja popracuję nad samą fryzurą ze zdjęcia. ale myślę, że z czasem i tak będę dążyć do tego koloru, bo jest piękny
Farba farby nie rozjaśni...
Mi i po rozjasnieniu, i potem po kąpieli trudno nawet było dojsc do blondu, a włosy niefarbowane pół roku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:21   #1473
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

hello kochane!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aiwlys Spokojnie mozesz tak isc Ale odrost faktycznie cieplejszy.


Zaraz wam stawie mój odroscik I kolor dobrze oddany do albumu bo inaczej nie chciał wyjść... Ale bedziecie musiały mi wybaczyć brak makijażu
Ok udało mi sie jednak cyknąć zdjecie tak że widac w miare to przejście kolorów...

Na 1 widać odrost, i tam z tyłu uchwyciłam tą rudą część, tak mam na całej głowie ten stary odrost... a na tym drugim widac mniej wiecej tą różnice...
och ty masz ten orościk fktycznie jasny w prównaniu do reszty ,więc sie nie dziwie że tak rzadko możesz farbwać
a kolorek wygląda bardzo ładnie ja tam nie widze żadnej różnicy


Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Jeszcze dwie fotki, na ktorych lepiej widac ten kolor..
Z gory dzieki
faktycznie troche żółtawo na odrostach, ale nie jest źle może spróbuj ochłodzić kolorek płukanką lub fioletowym szamponem z joanny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:25   #1474
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

dzień dobry Blondaski
ale tu jakaś cisza, weszłam dopiero teraz i myślałam, że będę miała z milion stron do nadrabiania od wczoraj, a tu pół strony zaledwie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przestań, dlaczego? fajny jest, bardzo lubie na niego wchodzic
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie żartuj tak fajnie się go ogląda
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojej a czemu? to może po prostu na razie nic nie pisz i przeczekaj, minie Ci
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
czemu? fajny jest ja nawet dzis do niego zaglądnęłam co nowego wpisałaś mnie się podoba jak taki pamiętnik lub dziennik
oki, przekonałyście mnie przecież nie muszę pisać co chwilę
ale Snow kochana Ty mogłabyś pisać, bo lubię Twojego bloga!
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kitkulka
Prosze nie kasować bloga ja tez go odwiedzam a tunika hmmm fajna ale nie mój styl
nie skasuję
a wiesz też nie lubiłam takich tunik i luźnych rzeczy, wolałam obcisłe, dopasowane, ale ostatnio coś mnie wzięło właśnie na takie dobrze się w nich czuję, znacznie lepiej niż w tych obcisłych
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka
Bloga zostaw w spokoju! Czytam go i się inspiruję ... xD
czym Ty się tak inspirujesz?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
za duży łeb : hahaha: ale wymyśliłaś

widziałam już na blogu mnie też wzięło ostatnio na luźniejsze
no tak mi się czasem wydaje, że on jakiś wielki ale jak mówicie, że nie to Wam ufam
a wiesz... może takie dni naszły, bo ja ostatnio chodzę po sklepach i też nie widzę niczego dla siebie, a nawet shoppingi mnie męczą, wolę poprzeglądać allegro :/
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hehehe jesteś niemożliwa kochana

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jasna cholera, chciałam dzisiaj farbkować i co? Wstaje i chlup, @
Chociaż na dobrą sprawe, jak biore tabletki to to chyba nie okres prawdziwy wiec może nic sie nie stanie? Bo wiem, że jak nie brałam i farbowałam przy @ to mi farba słabiej łapała.
a ja odkąd mam powodzie w pierwszych 2-3 dniach @ to szybko mi się kończy, 4 dni i po krzyku, czad

Asiu kupiłam dziś belliskę i zaczęłam brać nie mam jakichś szczególnych problemów z cerą, ale ona też jest na włosy i paznokcie to wzięłam ten pakiecik

A u mnie znowu wieje! Już 3 dzień! I jutro podobno też ma wiać okropna pogoda, łeb mi dosłownie pęka już
Ale dzisiaj tata na obiad robi pizzę i sobie machnę piwko do niej i będzie dobrze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:30   #1475
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Farba farby nie rozjaśni...
Mi i po rozjasnieniu, i potem po kąpieli trudno nawet było dojsc do blondu, a włosy niefarbowane pół roku


chociaż... znajoma zeszła z rudego dość intensywnego na blond kilkoma farbowaniami, ale ja tam nie wiem

dzięki za odpowiedź w każdym razie
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:34   #1476
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hello kochane!


och ty masz ten orościk fktycznie jasny w prównaniu do reszty ,więc sie nie dziwie że tak rzadko możesz farbwać
a kolorek wygląda bardzo ładnie ja tam nie widze żadnej różnicy



faktycznie troche żółtawo na odrostach, ale nie jest źle może spróbuj ochłodzić kolorek płukanką lub fioletowym szamponem z joanny
No standardowy mysi blondzik na 7 poziomie Teraz jak słońce troche pyka na niego to wogóle przy mojej fryzurce tak naprawde to jak ktoś patrzy z góry to dopiero widać. Tak to sie nie odznacza aż tak...
A różnica w kolorze jest taka że dół jest żółto-rudy Tzn te pasma w środku, bo potem te niżej juz takie aż nie są. Byłam wczoraj jeszcze u mojej fryzjerki i z nia rozmawiałam. Bo sie zastanawiałam nad podcięciem. I mi poradziła żeby narazie je zostawić i tak za 3-4 miesiące mam przyjść to juz wyrównamy jakoś ładnie te najbardziej zcieniowane włosy bo teraz nie ma co bo bede płakać że za krótko. No i mi powiedziała, że z kolorkiem ciężko bo te rude ciapy są za ciemne żeby mi farba je przygasiła, na pewno z farbowania na farbowanie by były mniej widoczne ale i tak roznica by spora była bo za ciemne są... I że przyciemnić te pół tonu tak jak myślałam, albo powyciągać i porozjaśniać te ciemne ale od razu powiedziała że włosy mi sie wykruszą wtedy, że teraz jeszcze sie ok trzymają jak na takie zabiegi ale to by je dobiło. I za jakis czas, pół roku dobre jak bede chciała jaśniejsze to mam przyjść i bedziemy myśleć.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[COLOR=DeepSkyBlue]dzień dobry Blondaski
[COLOR=Black]
a ja odkąd mam powodzie w pierwszych 2-3 dniach @ to szybko mi się kończy, 4 dni i po krzyku, czad

Asiu kupiłam dziś belliskę i zaczęłam brać nie mam jakichś szczególnych problemów z cerą, ale ona też jest na włosy i paznokcie to wzięłam ten pakiecik

A u mnie znowu wieje! Już 3 dzień! I jutro podobno też ma wiać okropna pogoda, łeb mi dosłownie pęka już
Ale dzisiaj tata na obiad robi pizzę i sobie machnę piwko do niej i będzie dobrze
A ja to mam standardowo tak z 4 dni, niewazne czy powodz czy nie

Wogóle to kupiłam sobie sukienke Byłam nią tak oczarowana, że zapomniałam ze takiej mi juz chyba nie wypada

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość


chociaż... znajoma zeszła z rudego dość intensywnego na blond kilkoma farbowaniami, ale ja tam nie wiem

dzięki za odpowiedź w każdym razie
Może farbowała farbą z rozjasniaczem??
Poczekaj jak inne dziewczyny sie wypowiedzą, ale jak na moje ciężko z ciemnego brazu do blondu zejść. Ale na pocieszenie taki jak ty chcesz to wydaje mi sie że wyszedłby za 1 razem Tzn moze inaczej - taka jasność, a później juz tylko ochładzanie bo kolor na pewno byłby ciepły.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:38   #1477
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Asiu kupiłam dziś belliskę i zaczęłam brać nie mam jakichś szczególnych problemów z cerą, ale ona też jest na włosy i paznokcie to wzięłam ten pakiecik

A u mnie znowu wieje! Już 3 dzień! I jutro podobno też ma wiać okropna pogoda, łeb mi dosłownie pęka już
Ale dzisiaj tata na obiad robi pizzę i sobie machnę piwko do niej i będzie dobrze
fajnie że blog zostaje
a co do belisski to pisałam ostatnio jak pytałaś, że ona jest właśnie i na włosy i paznokcie i dodatkowo na cere według mnie świetny zestaw a tego mi właśnie potrzeba 3w1
ja jutro zaczynam obrać dalej ,ale już jestem pod wrażeniem bo cera się poprawiła i to bardzo jak będzie dalej tak dobrze to zotanę z nią na dłużej tymbardziej że jest niedroga i na długo starcza
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 12:40   #1478
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
fajnie że blog zostaje
a co do belisski to pisałam ostatnio jak pytałaś, że ona jest właśnie i na włosy i paznokcie i dodatkowo na cere według mnie świetny zestaw a tego mi właśnie potrzeba 3w1
ja jutro zaczynam obrać dalej ,ale już jestem pod wrażeniem bo cera się poprawiła i to bardzo jak będzie dalej tak dobrze to zotanę z nią na dłużej tymbardziej że jest niedroga i na długo starcza
no właśnie 50 tabletek to na 1,5 miesiąca starcza
ja zapłaciłam 20,80
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:42   #1479
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No standardowy mysi blondzik na 7 poziomie Teraz jak słońce troche pyka na niego to wogóle przy mojej fryzurce tak naprawde to jak ktoś patrzy z góry to dopiero widać. Tak to sie nie odznacza aż tak...
A różnica w kolorze jest taka że dół jest żółto-rudy Tzn te pasma w środku, bo potem te niżej juz takie aż nie są. Byłam wczoraj jeszcze u mojej fryzjerki i z nia rozmawiałam. Bo sie zastanawiałam nad podcięciem. I mi poradziła żeby narazie je zostawić i tak za 3-4 miesiące mam przyjść to juz wyrównamy jakoś ładnie te najbardziej zcieniowane włosy bo teraz nie ma co bo bede płakać że za krótko. No i mi powiedziała, że z kolorkiem ciężko bo te rude ciapy są za ciemne żeby mi farba je przygasiła, na pewno z farbowania na farbowanie by były mniej widoczne ale i tak roznica by spora była bo za ciemne są... I że przyciemnić te pół tonu tak jak myślałam, albo powyciągać i porozjaśniać te ciemne ale od razu powiedziała że włosy mi sie wykruszą wtedy, że teraz jeszcze sie ok trzymają jak na takie zabiegi ale to by je dobiło. I za jakis czas, pół roku dobre jak bede chciała jaśniejsze to mam przyjść i bedziemy myśleć.



A ja to mam standardowo tak z 4 dni, niewazne czy powodz czy nie

Wogóle to kupiłam sobie sukienke Byłam nią tak oczarowana, że zapomniałam ze takiej mi juz chyba nie wypada

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



Może farbowała farbą z rozjasniaczem??
Poczekaj jak inne dziewczyny sie wypowiedzą, ale jak na moje ciężko z ciemnego brazu do blondu zejść. Ale na pocieszenie taki jak ty chcesz to wydaje mi sie że wyszedłby za 1 razem Tzn moze inaczej - taka jasność, a później juz tylko ochładzanie bo kolor na pewno byłby ciepły.
pewnie poczekaj jeszcze z obcięciem ja też się wstrzymam narazie
a ciapki to ja też mam także się nie przejmuj z każdą farbką będą się zrównywać tak jak u mnie już jest dużo jaśniej

a pokaż sukieneczkę
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:42   #1480
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Hej blondaski
U mnie też wietrzycho okrutne poszłam z rana pochodzić po sklepach i kupiłam fajne okularki a przynajmniej dobrze mi w nich chyba w końcu wyglądam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie zazdrosny?

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------




Snow Twój też mi się podoba czekam na więcej wpisów

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

a teraz coś z dzisiejszego dnia bo nie było mnie od południa (czyli miałam teraz jakieś 4 strony wstecz) buty nadal nie kupione jutro podejście drugie więc wstrzymam się z tym wieszaniem ale już się coraz bardziej denerwuje tyle butów w sklepie a ja dla siebie nie widzę NIC może wybrzydzam już sama nie wiem
no coś tam mi pogadał ale bez przesady ufa mi
i dziękuję bardzo a buciki znajdziesz w końcu nie martw się

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Szaloooona? Gdzie tam przyjęłam, no co ty

Przyjdzie przyjdzie, spokoojnie, tylko musisz sie wyluzować Wbrew pozorom w ciąże wcale nie jest zajść tak łatwo

Jak to sie mówi: krowa która dużo muczy, mało mleka daje


Jasna cholera, chciałam dzisiaj farbkować i co? Wstaje i chlup, @
Chociaż na dobrą sprawe, jak biore tabletki to to chyba nie okres prawdziwy wiec może nic sie nie stanie? Bo wiem, że jak nie brałam i farbowałam przy @ to mi farba słabiej łapała.

Tylko kurcze, nie oczysciłam włosków, a raz nakładałam odzywke z Preference i raz myłam L'orealkiem wiec troche silikonów mi siedzi na kudłaczach
a mówiłam wczoraj farbuj

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam od fryzjera i ciekawa jestem waszych opini.. (mialam odrost kolo 10cm moze troszke wiecej, w sumie robiony byl tylko ten odrost, sama nie wiem czy dobrze zrobilam ) Bede wdzieczna za wszystkie opinie, bo nie jestem pewna czy moge tak wyjsc z domu.. U gory wlosy sa takie rudawo-zolto-biale (zdjecia az tak tego nie oddaja), ostatnia fotka z fleszem..
nie ma tragedii, ładne włoski
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gówienko za przeproszeniem wyszło...samo żółtko...ale już kupiłam Vikinga i zaraz będę robić
na razie jestem u TŻ-ta więc fotek Wam nie wstawię, ale jutro to zrobię także uzbrójcie się w cierpliwość

kupiłam tylko jedno opakowanie tego Vikinga, więc mam nadzieję, że starczy
starczy spokojnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry Blondaski
ale tu jakaś cisza, weszłam dopiero teraz i myślałam, że będę miała z milion stron do nadrabiania od wczoraj, a tu pół strony zaledwie







oki, przekonałyście mnie przecież nie muszę pisać co chwilę
ale Snow kochana Ty mogłabyś pisać, bo lubię Twojego bloga!

nie skasuję
a wiesz też nie lubiłam takich tunik i luźnych rzeczy, wolałam obcisłe, dopasowane, ale ostatnio coś mnie wzięło właśnie na takie dobrze się w nich czuję, znacznie lepiej niż w tych obcisłych

czym Ty się tak inspirujesz?

no tak mi się czasem wydaje, że on jakiś wielki ale jak mówicie, że nie to Wam ufam
a wiesz... może takie dni naszły, bo ja ostatnio chodzę po sklepach i też nie widzę niczego dla siebie, a nawet shoppingi mnie męczą, wolę poprzeglądać allegro :/



a ja odkąd mam powodzie w pierwszych 2-3 dniach @ to szybko mi się kończy, 4 dni i po krzyku, czad

Asiu kupiłam dziś belliskę i zaczęłam brać nie mam jakichś szczególnych problemów z cerą, ale ona też jest na włosy i paznokcie to wzięłam ten pakiecik

A u mnie znowu wieje! Już 3 dzień! I jutro podobno też ma wiać okropna pogoda, łeb mi dosłownie pęka już
Ale dzisiaj tata na obiad robi pizzę i sobie machnę piwko do niej i będzie dobrze
dziękuję ja Twojego też a pisać będę będę teraz lenia złapałam od pracy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:44   #1481
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
pewnie poczekaj jeszcze z obcięciem ja też się wstrzymam narazie
a ciapki to ja też mam także się nie przejmuj z każdą farbką będą się zrównywać tak jak u mnie już jest dużo jaśniej

a pokaż sukieneczkę
Pokaże pokaże, tylko posprzątam i przymierze na spokojnie Tylko sie nie smiejcie

A z tymi moimi ciapkami to jest to że owszem, te jasniejsze ciapy sie zrównają, ale te za ciemne zostaną bo są za ciemne żeby je chwyciło. No ale zobaczymy po tej mieszance jak będzie, powinno być ok niby.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 12:46   #1482
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
To moge tak jednak wyjsc do ludzi?

buahhot mi sie bardzo podoba odcien z Twojego avatara
pewnie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
OMG Ta panna jest straszna
Ale poniosła mi cisnienie
mi wczoraj podniosla ona najwyrazniej nie potrafi czytac ze zrozumieniem a dzis ucieszyla mnie wypowiedz Bunny i post Moderatorki Kasi
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aiwlys Spokojnie mozesz tak isc Ale odrost faktycznie cieplejszy.


Zaraz wam stawie mój odroscik I kolor dobrze oddany do albumu bo inaczej nie chciał wyjść... Ale bedziecie musiały mi wybaczyć brak makijażu
Ok udało mi sie jednak cyknąć zdjecie tak że widac w miare to przejście kolorów...

Na 1 widać odrost, i tam z tyłu uchwyciłam tą rudą część, tak mam na całej głowie ten stary odrost... a na tym drugim widac mniej wiecej tą różnice...
masz bardzo ladny kolor wlosow
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:51   #1483
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie 50 tabletek to na 1,5 miesiąca starcza
ja zapłaciłam 20,80
ja też coś koło tego ale na all też się opłaca bo wychodzi 18,99 z przesyłką
kiedyś też brałam tą zwykłą belisske(różowe opakowanie) i tez byłam z niej zadowolona

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

dziewczynki co myślicie o tej torebce ? kolor turkusowy ten pierwszy bo mi się spodobała http://moda.allegro.pl/torebka-worek...539167832.html te popiele też ładne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-04-09 o 12:52
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:52   #1484
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
faktycznie troche żółtawo na odrostach, ale nie jest źle może spróbuj ochłodzić kolorek płukanką lub fioletowym szamponem z joanny
Sprobuje na pewno

Dzieki dziewczyny za te pare slow troche mnie to podnioslo na duchu
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:53   #1485
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja też coś koło tego ale na all też się opłaca bo wychodzi 18,99 z przesyłką
kiedyś też brałam tą zwykłą belisske(różowe opakowanie) i tez byłam z niej zadowolona

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

dziewczynki co myślicie o tej torebce ? kolor turkusowy ten pierwszy bo mi się spodobała http://moda.allegro.pl/torebka-worek...539167832.html te popiele też ładne
Podoba mi sie Ale nie ten kolor
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie
dziekuje


mi wczoraj podniosla ona najwyrazniej nie potrafi czytac ze zrozumieniem a dzis ucieszyla mnie wypowiedz Bunny i post Moderatorki Kasi

masz bardzo ladny kolor wlosow
Co prawda tylko na gorze jest ładny Ale dziekuje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:00   #1486
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

OMG przeczytałam tą "kłótnie" normalnie majtki opadają

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja też coś koło tego ale na all też się opłaca bo wychodzi 18,99 z przesyłką
kiedyś też brałam tą zwykłą belisske(różowe opakowanie) i tez byłam z niej zadowolona

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

dziewczynki co myślicie o tej torebce ? kolor turkusowy ten pierwszy bo mi się spodobała http://moda.allegro.pl/torebka-worek...539167832.html te popiele też ładne
podoba mi się camel i torebka ładna choć mogłaby nie mieć już tych wstawek z łańcuchami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:01   #1487
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Asia ja tez wzielabym inny kolor, albo Camel albo Jasny Popiel
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:06   #1488
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Hej blondasy

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc blondaski
Ja juz w pracy. Jakoś dziwnie mi sie wydaje ze ta noc to jakaś taka krótka była. Mogła bym jeszcze pospać.
Wstajemy blondasy.
eNcha
Tak właśnie myśle. Juz nie moge sie doczekać wyjazdu.
I czekamy oczywiście na wieści po farbowaniu.
hehe też tak zawsze mówię, jak idę na rano do pracy - jeszcze tak z dwie godzinki snu by mnie usatysfakcjonowały
przyjemnej pracy kochana
zdjęcia dam - of kors

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam od fryzjera i ciekawa jestem waszych opini.. (mialam odrost kolo 10cm moze troszke wiecej, w sumie robiony byl tylko ten odrost, sama nie wiem czy dobrze zrobilam ) Bede wdzieczna za wszystkie opinie, bo nie jestem pewna czy moge tak wyjsc z domu.. U gory wlosy sa takie rudawo-zolto-biale (zdjecia az tak tego nie oddaja), ostatnia fotka z fleszem..
Widac troszkę ten cieplejszy odrost, ale źle nie jest długośc wszystko rekompensuje
spróbuj jak dziewczyny radzą płukanką, może się ciutke ochłodzi

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gówienko za przeproszeniem wyszło...samo żółtko...ale już kupiłam Vikinga i zaraz będę robić
na razie jestem u TŻ-ta więc fotek Wam nie wstawię, ale jutro to zrobię także uzbrójcie się w cierpliwość
kupiłam tylko jedno opakowanie tego Vikinga, więc mam nadzieję, że starczy
no Ewciu, nie dziw się, że żółtko masz po skandynawskim
po pierwsze masz dośc ciemne naturalki, a po drugie odrost wyhodowałaś co najmniej na 3-4 cm (więc chcąc nie chcąc bardziej się rzuca w oczy)
szkoda, że na pierwsze farbowanko dwóch opakowań nie wzięłaś.
no ale trudno - powinno starczyc
3mam kciuki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zaraz wam stawie mój odroscik I kolor dobrze oddany do albumu bo inaczej nie chciał wyjść... Ale bedziecie musiały mi wybaczyć brak makijażu
Ok udało mi sie jednak cyknąć zdjecie tak że widac w miare to przejście kolorów...
Na 1 widać odrost, i tam z tyłu uchwyciłam tą rudą część, tak mam na całej głowie ten stary odrost... a na tym drugim widac mniej wiecej tą różnice...
jasne masz te swoje włoski
niech @ ucieka już ciekawa jestem tego wellatonu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki, przekonałyście mnie przecież nie muszę pisać co chwilę
ale Snow kochana Ty mogłabyś pisać, bo lubię Twojego bloga!

a ja odkąd mam powodzie w pierwszych 2-3 dniach @ to szybko mi się kończy, 4 dni i po krzyku, czad

A u mnie znowu wieje! Już 3 dzień! I jutro podobno też ma wiać okropna pogoda, łeb mi dosłownie pęka już
Ale dzisiaj tata na obiad robi pizzę i sobie machnę piwko do niej i będzie dobrze
tej to dobrze, znowu pizza
fajnie, że blog zostaje lubię na niego wchodzic i podczytywac co nie co
mi @ też trwa króciutko, 3-4 dni i gód baj jej mówię

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a pokaż sukieneczkę
no właśnie czekoladka, pokazuj

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
U mnie też wietrzycho okrutne poszłam z rana pochodzić po sklepach i kupiłam fajne okularki a przynajmniej dobrze mi w nich chyba w końcu wyglądam
a jakie okularki? pokaż się
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:07   #1489
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Podoba mi sie Ale nie ten kolor
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość



podoba mi się camel i torebka ładna choć mogłaby nie mieć już tych wstawek z łańcuchami
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asia ja tez wzielabym inny kolor, albo Camel albo Jasny Popiel
właśnie mnie te popiele też się podobają problem w tym że i ten ciemny i jasny i który brać? mam takie botki jak ta ciemno popielata
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 13:16   #1490
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Może farbowała farbą z rozjasniaczem??
Poczekaj jak inne dziewczyny sie wypowiedzą, ale jak na moje ciężko z ciemnego brazu do blondu zejść. Ale na pocieszenie taki jak ty chcesz to wydaje mi sie że wyszedłby za 1 razem Tzn moze inaczej - taka jasność, a później juz tylko ochładzanie bo kolor na pewno byłby ciepły.
ja to jednak zielona jestem nie wiem, czy używała farby z rozjaśniaczem, czy nie... generalnie za jakiś czas wybieram się do fryzjera na podcięcie końcówek, więc doradzę się też w sprawie koloru. a co masz na myśli "za 1 razem"? chodzi Ci o rozjaśnianie?

Edytowane przez peanut_
Czas edycji: 2011-04-09 o 13:20
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:28   #1491
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
ja to jednak zielona jestem nie wiem, czy używała farby z rozjaśniaczem, czy nie... generalnie za jakiś czas wybieram się do fryzjera na podcięcie końcówek, więc doradzę się też w sprawie koloru. a co masz na myśli "za 1 razem"? chodzi Ci o rozjaśnianie?
Tak, dekoloryzatorem albo rozjaśniaczem. Mi po 1 razie wyszedł właśnie taki na tym poziomie mniej wiecej, po farbce nalozonej na to był ciemniejszy ale potem sie spłukał. Tylko ja miałam taki rdzawy ten blond
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:33   #1492
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

jeszcze ta mi się podoba http://moda.allegro.pl/nowosc-rewela...553519263.html w sumie to nigdy nie miałam takiego kuferka jest jeszcze szary http://moda.allegro.pl/nowosc-rewela...553519294.html , i co myślicie ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:33   #1493
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak, dekoloryzatorem albo rozjaśniaczem. Mi po 1 razie wyszedł właśnie taki na tym poziomie mniej wiecej, po farbce nalozonej na to był ciemniejszy ale potem sie spłukał. Tylko ja miałam taki rdzawy ten blond
ok, rozumiem ale to by była naprawdę ostateczność, boję się takich rzeczy, bo kiedyś zrobiłam już swoim włosom ała, a jako, że prawie codziennie je prostuję, co i tak je osłabia, wolę im reszty oszczędzić. a jaki miałaś kolor wyjściowy? pewnie odcień jaki wychodzi zależy od tego też częściowo?
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:35   #1494
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
ok, rozumiem ale to by była naprawdę ostateczność, boję się takich rzeczy, bo kiedyś zrobiłam już swoim włosom ała, a jako, że prawie codziennie je prostuję, co i tak je osłabia, wolę im reszty oszczędzić. a jaki miałaś kolor wyjściowy? pewnie odcień jaki wychodzi zależy od tego też częściowo?
Czarny brąz jak ja to mówiłam Ale tylko raz farbowany, wcześniej kilka razy na brąz. Ok 5-6.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:36   #1495
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

U mnie dziś znowu wieje, taka pogoda że łeb urywa

Ale mam robotę w domu

Także zajrzę potem

blond bunny
zapomniałam Ci podziękować że napisałaś - pewnie kolejny raz, że c12 trzyma się 50min. Ja trzymałam 30 min, może jakbym trzymała kolejne 20 min to cos by złapało.
Wklejałam moje naturalki, takie mi teraz rosną, jak widać na zdj. chyba cieple i czerwonawe.
Nie będę na siłę póki co walczyła o zimny blond, mam jaki mam i póki co nie farbuję.
Bo jesli zdecyduje sie przemalować to po co mam rozjasniać.
Namyślę się, mam na to 2 mce
Jak postanowię że blond zostaje to albo Goldwell albo c12 druga próba
W każdym razie dziekuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:38   #1496
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Enchanted a takie zwykłe w sumie pokaże niedługo na blogu

Asia no ta taka klasyczna, nie podoba mi się tylko jej zapięcie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:41   #1497
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Czarny brąz jak ja to mówiłam Ale tylko raz farbowany, wcześniej kilka razy na brąz. Ok 5-6.
to Twoje określenie pasuje mi też do takiego właśnie jaki mam teraz. robiony Castingiem Creme Gloss 500 (jasny brąz) kilka razy. czasem wydaje mi się, że ma ciut ciepłych refleksów, ale na zdjęciach jest takim właśnie "czarnym brązem" kolor generalnie ładny, ale jak zobaczyłam się w tym blondziku serce zabiło mi mocniej
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:42   #1498
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
to Twoje określenie pasuje mi też do takiego właśnie jaki mam teraz. robiony Castingiem Creme Gloss 500 (jasny brąz) kilka razy. czasem wydaje mi się, że ma ciut ciepłych refleksów, ale na zdjęciach jest takim właśnie "czarnym brązem" kolor generalnie ładny, ale jak zobaczyłam się w tym blondziku serce zabiło mi mocniej
Na blond tylko dekolor a potem kapiel rozj. lub mocna farba. I to pewnie kilkakrotne farbowanie da Ci dopiero wymarzony kolor i odcien.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:48   #1499
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na blond tylko dekolor a potem kapiel rozj. lub mocna farba. I to pewnie kilkakrotne farbowanie da Ci dopiero wymarzony kolor i odcien.
Na taki ciemniejszy odcień jak ona chce to mi sie wydaje że za pierwszym, albo drugim razem taki poziom jasnosci by wyszedł, potem tylko dąrzenie do tego odcienia....
Nie wiem tak mi sie wydaje

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Laski wstawiłam sie w tej mojej sukience kupionej Prosze o szczere opinie
No i teraz mam pare pomysłów jak ją nosić.

1. Czarne baleriny/albo mam takie na 4-5 cm obcasie czarne + czarne bolerko + ten pasek cieniutki który jest/czarny gruby pasek.

2. To samo co wyżej tylko jak już dopadne jakieś czarne na koturnie

3. Białe japonki w wersji na lato.

4. Te buty które dałam takie ni to jasny ni to ciemny szary + szary pasek ale jakoś te buty mi nie pasują

5. sukienka leży w szafie, ewentualnie na plaże ją założe
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:50   #1500
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Mi sie sukienka podoba
A buty i plaskie i na obcasie pasują, balerniki chyba najbardziej wg mnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.