Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 16:24   #1
ania_0907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Red face

Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki


Witam, potrzebuję porady. Mam tłustą cerę i na jednym policzku straszne naczynka. Nie malutkie plamki tylko cały polik jest czerwony bez makijażu wyjść nie da rady... bo wygląda to okropnie...Kupuje dermacol od dłuższego czasu ale już cierpliwość moja dobiegła końca...czułam jakbym maskę miała ale fakt faktem krył idealnie... po plamach ani śladu lecz tłusta była cała buźka.. :/ i mam takie pytanko zna ktoś może dobrze kryjący ale naprawdę coś bardzo dobrego i do tego puder? Pozdrawiam
ania_0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 17:29   #2
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki

Moim zdaniem zamiast kłaść gruba warstwę podkładu lepiej zneutralizowac najpierw zaczerwienienie zieloną bazą, a najlepiej zielonym korektorem i na to dopiero cienko juz podkład.
Z kryjących, które mi przychodzą na myśl: Revlon ColorStay, Double Wear, Make-up Atelier Paris Waterproof, Diorskin Sculpt, Pan Stick. Polecam do KWC zajrzeć
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:26   #3
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki

Cytat:
Napisane przez ania_0907 Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję porady. Mam tłustą cerę i na jednym policzku straszne naczynka. Nie malutkie plamki tylko cały polik jest czerwony bez makijażu wyjść nie da rady... bo wygląda to okropnie...Kupuje dermacol od dłuższego czasu ale już cierpliwość moja dobiegła końca...czułam jakbym maskę miała ale fakt faktem krył idealnie... po plamach ani śladu lecz tłusta była cała buźka.. :/ i mam takie pytanko zna ktoś może dobrze kryjący ale naprawdę coś bardzo dobrego i do tego puder? Pozdrawiam
Moim zdaniem powinnaś zacząc od używania wysokich filtrów. Sama ma cerę naczynkową i cuda typu opalanie, sauna, solarium nie wchodzą w rachubę.
Zainwestuj w zielony korektor i podkład kryjący typu ColorStay. Może podrażniasz skórę jakimiś składnikami w kosmetykach.?
Ja używam pudru bambusowego.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.