Rude włosy- wypłukiwanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 14:40   #1
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Exclamation

Rude włosy- wypłukiwanie


cześć Dzewczyny Bardzo chciałabym sobie pofarbować włosy na kolor rudy- prawdziwy, głęboki rudy Jednak zastanawia mnie kwestia wypłukiwania- co jaki czas trzeba byłoby farbować włosy od nowa? jak wygląda taki 'wyblakły rudy'? coś w stylu miedzianego rudego? i cyz mogłybyście mi polecic jakąś napeawdę TRWAŁĄ rudą farbę? dziękuję z góry
chciałam jescze dodac, że o wypłukiwaniu szukałam w wyszukiwarce, ae niestety...:/ nic nie udąło mi się znaleźć:/

Edytowane przez karo:)
Czas edycji: 2007-01-27 o 14:41 Powód: dopisek:)
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:38   #2
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Z rudym własnie jest taki problem, że ciężko utrzymac intensywny kolor od farbowania do farbowania. Dużo zależy od tego, czy wcześniej chcesz rozjaśnić włosy, czy od razu farbowac na rudo. Ja, po ściąganiu koloru farbowałam włosy najpierw u fryzjera farbą majirel, a potem w domu, alcantara. Obydwie farby profesjonalne, a jednak kolor się zmywał. Ja myje włosy zazwyczaj co drugi dzień lub codziennie (zwłaszcza latem). I na taką częstotliwość myć kolor miałam ładny ok 2 tygdni Potem też był miedziany, ale już bardziej podchodził pod blond, taki złoto-miedziany. Tez niebrzydki, ale niezbyt intensywny, no i odrost. Zauważyłam tez, że z czasem, odrosty zawsze wychodziły mi jaśniejsze i nie mogłam nic z tym zrobić, choć próbowalam roznych sposobów farbowania. Generalnie - rudy, to bardzo ładny kolor, ale najszybciej się zmywa. ja miałam go rok i wróciłam do ciemnych włosów, ale głównie ze względu na widoczny odrost i ciemną oprawę oczu (musiałam rozjasniac brwi, zbyt męczące, a efekt krótkotrwały, dałam sobie siana )
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:57   #3
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

ech...:/ to zmywanmie jets najgorsze:/ mozesz njescez powiedziec czy efekt jest trwalsyz na rozjasnianych wlosach, czy naturalnych? trudno mi bedzie zrezygnowac z marzen o rudosciahc, ale jesli zmywaja sie w takim tempie, to raczje podziekuje
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:03   #4
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Na naturalnych, moim zdaniem. Mam w pracy koleżanke, która farbuje się na rudo z garnier 100% kolor i nie za duzo jej się ten kolor zmywa, a farbuje na swoje naturalne włosy.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:45   #5
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

to dobrze, bo sama farbowałabym na naturalnych wielkie dzieki za odpowied!))
teraz mi wpadło do głowy... co z henna? ona tez łatwo by się wypłukiwała i czy długo trzymałaby się na włosach?
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 17:13   #6
eWuŚka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

heh ja miałam naturalny rudy jak Daria Widawska :P .. ale przefarbowałam na czarno i wcale nie złałuje :P
eWuŚka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 18:02   #7
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Cytat:
Napisane przez karo:) Pokaż wiadomość
to dobrze, bo sama farbowałabym na naturalnych wielkie dzieki za odpowied!))
teraz mi wpadło do głowy... co z henna? ona tez łatwo by się wypłukiwała i czy długo trzymałaby się na włosach?
Moja mama farbuje henną własnie na rudo i kolor trzyma się zdecydowanie dłużej.
Ja używałam farb chemicznych na włosach naturalnych i rozjaśnionych i na naturalnych kolor jest trwalszy.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 18:30   #8
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Moja mama farbuje henną własnie na rudo i kolor trzyma się zdecydowanie dłużej.
Ja używałam farb chemicznych na włosach naturalnych i rozjaśnionych i na naturalnych kolor jest trwalszy.
Aramintho, mogłabyś mi jeszcze powiedzieć, czy kolor na włosach Twojej mamy wychodzi intesnywny i czy ruda henna nie niszczy włosów?
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:09   #9
Misiu_2609
Przyczajenie
 
Avatar Misiu_2609
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Eh... Ja miałam prawie, że czarne włosy i chciałam przefarbować powtórnie na blond (tak jak miałam kiedyś), poniewaz wyglądałam strasznie staro. Chciałam moje włoski potraktowac rozjaśnieczem, ale okazało się, że zabrakło mi farby i z moja mama stwierdziłysmy, że połączymy rozjaśniacz z farbą inną o kolorze "złoty piasek". Miałam nadzieję, że wyjdzie mi blondzik jak ta lala . Nietsety się zawidołam! Otrzymałam rude włosy! Były tak rude, że wpadłam w szał i odrazu pojechałam do sklepu po szamponetkę, ona trochę pomogła, ale koloro i tak był taki dziwny :/... W końcu po paru mychach mój kolor wygląda dosyc przyzwoicie Tak jak na zdjęciu obok Bu$ka
__________________
"...Zawsze tam gdzie Ty..." Koffam Cię Kubusiu
Misiu_2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:39   #10
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Kolor wychodzi bardzo intensywny,henna ma najszerszą gamę rudości. No i nie niszczy włosów, wprost przeciwnie. Tylko jezeli zdecydujesz się na farbowanie henną nie bedziesz mogla pozniej nałozyc farby chemicznej - trzeba czekac az wlosy odrosną (to chyba jedyny minus).
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 08:25   #11
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Cytat:
Napisane przez Misiu_2609 Pokaż wiadomość
Eh... Ja miałam prawie, że czarne włosy i chciałam przefarbować powtórnie na blond (tak jak miałam kiedyś), poniewaz wyglądałam strasznie staro. Chciałam moje włoski potraktowac rozjaśnieczem, ale okazało się, że zabrakło mi farby i z moja mama stwierdziłysmy, że połączymy rozjaśniacz z farbą inną o kolorze "złoty piasek". Miałam nadzieję, że wyjdzie mi blondzik jak ta lala . Nietsety się zawidołam! Otrzymałam rude włosy! Były tak rude, że wpadłam w szał i odrazu pojechałam do sklepu po szamponetkę, ona trochę pomogła, ale koloro i tak był taki dziwny :/... W końcu po paru mychach mój kolor wygląda dosyc przyzwoicie Tak jak na zdjęciu obok Bu$ka
ajj, to ja bym sie chetnie zamienila... jeszce rok tmeu bylam jasniutenka blondynka

Aramintho, dziekuje bardzo za odpowuiedz
za pare dni henna pojdzie w ruch i bede miala moje wymarzone rude wlosy!
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 10:02   #12
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Polecam Garnier "100% Color"
Osobiście stosuję numer 746 - czerwona miedź. Farbuję nią od dłuższego czasu i jestem baaardzo zadowolona Kolor tak szybko nie blaknie, jest długo intensywny i naprawdę rudy
Do tego niezbędny szampon i odżywka dla utrzymania koloru lub wzmocnienia intensywności
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:17   #13
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Cytat:
Napisane przez Kamikitten Pokaż wiadomość
Polecam Garnier "100% Color"
Osobiście stosuję numer 746 - czerwona miedź. Farbuję nią od dłuższego czasu i jestem baaardzo zadowolona Kolor tak szybko nie blaknie, jest długo intensywny i naprawdę rudy
Do tego niezbędny szampon i odżywka dla utrzymania koloru lub wzmocnienia intensywności
ten kolor jest rzeczywiście śliczny- widziałam na stronie garniera
jednak czy ta farba nie zniszczyła Ci włosów?
i cyz mogłabyś polecić jakieś własnie szampony czy też odżywki? przepraszam, że Cię tak mecze, ale ciekawość...

Edytowane przez karo:)
Czas edycji: 2007-01-28 o 12:18 Powód: znowu dopisek...:D
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:36   #14
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

Cytat:
Napisane przez karo:) Pokaż wiadomość
ten kolor jest rzeczywiście śliczny- widziałam na stronie garniera
jednak czy ta farba nie zniszczyła Ci włosów?
i cyz mogłabyś polecić jakieś własnie szampony czy też odżywki? przepraszam, że Cię tak mecze, ale ciekawość...
Nie męczysz mnie, chętnie odpowiem

Farba ma fajną żelowa konsystencję do tego super sie rozprowadza a farbuję sama, w domu absolutnie nie zniszczyła mi włosów a mam włosy cienkie ale mocne, wydaje mi się nawet, że je też lekko odżywiła

Co do szamponów i odżywek hmmm... wcześniej miałam z L'oreal Elseve, ten czerwony ale nie byłam zachwycona bo kolor blakł jak po zwykłym szamponie. Teraz mam szampon zwiększający objętość z Herbal Essences i jedynie odżywke spłukiwaną Sunsilk tą czerwoną do rudych włosów i powiem Ci że jest super włosy mają świetliste refleksy i fajny połysk no i kolor wydaje się intensywniejszy Już mi sie kończy i teraz mam ochotę wypróbować z Herbal Essences

A tak --> FOTKA <-- wygląda ten kolorek na moich włosach koloru...hmmm... taki mysi bardzo ciemny blond
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:33   #15
karo:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 77
Dot.: Rude włosy- wypłukiwanie

i teraz mam problem bede msuiala sie jeszcez zastanowic czy kupic henne, czy te farbe... ale Twoje zdjecie mine prawie przekonalo kolor jest cudowny i bardzo Ci w nim do twarzy
hmm, trzeba bedzie zainwestowac w te odzywke... jesli moje wlosy ebda wygladaly tak jak Twoje, to moge wydac duzo, oj duzo
dziekuje bardzo za odpowiedz
karo:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.