makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 18:06   #3871
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziewczyny uwazajcie na permanentny z grouponu !! niech moj przypadek bedzie dla was przestroga! skusilam sie na groupona i tak mnie kobieta potraktowala ze szok! spieszyla sie bo miala opoznienie i juz czekala na nią kolejna klientka, nie zrobila mi rysunku wstepnego, emle nalozyla mi na 5 minut bo czasu nie miala a jak poprosilam o wydluzenie kreski to powiedziala ze ta jest taka grouponowska! ze lzami w oczach trafilam do genesis i pani kamili i to ona uratowala sytuacje... kreseczki strasznie mi sie teraz podobają szkoda ze wtedy skusilam sie na groupon zamiast od razu normalnie do salonu. uwazajcie dziewczyny na permanentny z grouponu! moze nie kazdy odwala taka fuszerke ale ja z pewnoscia nie zdecydowalabym sie na to po raz kolejny :/
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 10:52   #3872
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Decydowanie się na tatuaż na twarzy przez groupon od niesprawdzonej stylistki to po prostu głupota a ta jak wiadomo boli
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 10:53   #3873
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sam chcę się zdecydować na makijaż permanentny z groupona! ale wiem gdzie by to się odbywało i w jakim salonie! chyba na dniach się tam wybiorę i popytam co i jak
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 11:07   #3874
SabinaActive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dokładnie, nie kupujcie takich zabiegów na grouponie! Nie ma sensu! Lepiej idźcie w jakieś sprawdzone miejsce. Ja najbardziej polecam zabiegi typu naturalny permanentny - znajoma robiła w studio na józefińskiej w Krakowie, i wygląda prześlicznie! W ogóle nie widać, że to jest permanentny, brwi ma delikatnie podkreślone, pigment jest jakby schowany w linii włosków i wygląda to bardzo naturalnie. I mówiła że dostałą znieczulenie i że praktycznie nie bolało, czuła tylko delikatne ukłucia. Jeżeli to ma być coś co na dłużej zostaje na twojej twarzy - zadbaj żeby było to profesjonalnie zrobione.
SabinaActive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 16:18   #3875
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat, mam do Ciebie pytanie na temat makijazu permanentnego, ale ust jak dobiera sie odcień przy takim makijazu? czy dostepne sa barwniki rozowe, czerwone, cieliste (tak sobie to wyobrazam)? czy wykonuje sie makijaz "probny" (obrys kredka itp.)?

Czy jesli ktos ma powiekszane usta moze skorzystac z makijazu permanentnego?
Czy jest jakis minimum jesli chodzi o odstep czasu pomiedzy zabiegiem powiekszania a makijazem permanentnym?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:35   #3876
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

teraz to wiem ale tak to wlasnie jest... czlowiek najlepiej uczy sie na bledach..
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:57   #3877
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Muscat, mam do Ciebie pytanie na temat makijazu permanentnego, ale ust jak dobiera sie odcień przy takim makijazu? czy dostepne sa barwniki rozowe, czerwone, cieliste (tak sobie to wyobrazam)? czy wykonuje sie makijaz "probny" (obrys kredka itp.)?

Czy jesli ktos ma powiekszane usta moze skorzystac z makijazu permanentnego?
Czy jest jakis minimum jesli chodzi o odstep czasu pomiedzy zabiegiem powiekszania a makijazem permanentnym?
Nie jestem Muscat, ale, ale myślę, że mogę odpowiedzieć.
Przy ustach dobiera się odpowiedni barwnik najpierw ale trzeba też zdać się linergistkę, bo końcowy efekt zależy od pierwotnego koloru ust a kolor barwnika tylko się na niego nakłada i łączy. Najpierw wykonuje się obrys kredką jeśli chce się mieć pewność, że wszystko będzie równo.
Jeśli chodzi o wypełnienie ust i mp to:
-nie powinno się wykonywać mp kiedy w ustach znajduje się wypełniacz czasowy (preparaty kwasu hialuronowego) bo po wchłonięciu wypełniacza usta mogą okazać się asymetryczne. Warto by było wiedzieć, jaki dokładnie preparat znajduje się w ustach, jeśli nie wiadomo dokładnie jaki to był preparat to najlepiej odczekać nawet półtora roku, bo tyle czasu mogą utrzymywać się te najtrwalsze wypełniacze. Odstąpić od tej reguły można jeśli klientka ma zamiar regularnie dopełniać usta kwasem hialuronowym i podpisze mi oświadczenie że zna ryzyko z tym związane.
- jeśli usta są trwale wypełnione (np aquamid) to można wykonać makijaż permanentny po odczekaniu kilku tygodni aż usta dojdą do siebie po wypełnieniu.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 10:12   #3878
pepek_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lucja Gasior Pokaż wiadomość
dziewczyny uwazajcie na permanentny z grouponu !! niech moj przypadek bedzie dla was przestroga! skusilam sie na groupona i tak mnie kobieta potraktowala ze szok! spieszyla sie bo miala opoznienie i juz czekala na nią kolejna klientka, nie zrobila mi rysunku wstepnego, emle nalozyla mi na 5 minut bo czasu nie miala a jak poprosilam o wydluzenie kreski to powiedziala ze ta jest taka grouponowska! ze lzami w oczach trafilam do genesis i pani kamili i to ona uratowala sytuacje... kreseczki strasznie mi sie teraz podobają szkoda ze wtedy skusilam sie na groupon zamiast od razu normalnie do salonu. uwazajcie dziewczyny na permanentny z grouponu! moze nie kazdy odwala taka fuszerke ale ja z pewnoscia nie zdecydowalabym sie na to po raz kolejny :/
A gdzie taką fuszerkę odwalają?
Ja mam brwi zrobione z groupona i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że nie wszystkie oferty z kuponów to shit. Trzeba najpierw rozeznac się w opiniach o salonie który taki kupon wystawia.
pepek_swiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 15:14   #3879
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pepek_swiata Pokaż wiadomość
A gdzie taką fuszerkę odwalają?
Ja mam brwi zrobione z groupona i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że nie wszystkie oferty z kuponów to shit. Trzeba najpierw rozeznac się w opiniach o salonie który taki kupon wystawia.
jasne, że nie każda firma, która wystawia się na groupon odwala fuszerke, ale jak ktoś ci mówi, że nie poprawi kreski "bo ta jest grouponowska" to chyba nie ma się co kłócic...
załatwiłam tak sprawę z dziewczyną, która schrzaniła mi makijaż, że nie będę jej oczerniać na forum. jak chcesz drążyć temat to poszukaj sobie jaka firma w krakowie wystawiała się na groupon z permanentnym. jedno jest pewne- jeśli chodzi o twarz to nie ma co ryzykować wybierając tańszą opcję.
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:20   #3880
AgaK__
Przyczajenie
 
Avatar AgaK__
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja dzis jestem po poprawce kreski górnej (po 2 tygodniach) i zrobiłam sobie cieniowanie dolnej. Rewelacja Żałuję, że dopiero teraz się zdecydowałam. Robiłam w Warszawie u Pani Blanki Pawłowskiej. Świetnie wszystko tłumaczy, rysuje kontur, sprawdzając jak kreska wygląda jak się siedzi, leży. I najważniejsze - bolało tylko troszkę przy pierwszym nakłuciu, później już nic nie czułam. Dolna nie bolała w ogóle. Goiło się za pierwszym razem około 3 dni. Po dzisiejszym zabiegu zero opuchlizny.

Edytowane przez AgaK__
Czas edycji: 2013-07-09 o 17:21
AgaK__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:11   #3881
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

AgaK pochwal się efektami, pierwsze słyszę o cieniowaniu kreski na powiece?

Joaska_g, dziekuje za konkretna i wyczerpujaca odpowiedz
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 22:20   #3882
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja nie miałam z groupona, ale niestety dobrze nie trafiłam, całe szczęście są takie cuda jak laser takze kto ma problem to niech się nie waha na razie zostawiam tak jak jest, już mi tak nie przeszkadzają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (19,7 KB, 240 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:20   #3883
AgaK__
Przyczajenie
 
Avatar AgaK__
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
AgaK pochwal się efektami, pierwsze słyszę o cieniowaniu kreski na powiece?

Nic nie napisałam o cieniowaniu powieki, tylko cieniowaniu dolnej ......
AgaK__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:53   #3884
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Nie jestem Muscat, ale, ale myślę, że mogę odpowiedzieć.
Przy ustach dobiera się odpowiedni barwnik najpierw ale trzeba też zdać się linergistkę, bo końcowy efekt zależy od pierwotnego koloru ust a kolor barwnika tylko się na niego nakłada i łączy. Najpierw wykonuje się obrys kredką jeśli chce się mieć pewność, że wszystko będzie równo.
Jeśli chodzi o wypełnienie ust i mp to:
-nie powinno się wykonywać mp kiedy w ustach znajduje się wypełniacz czasowy (preparaty kwasu hialuronowego) bo po wchłonięciu wypełniacza usta mogą okazać się asymetryczne. Warto by było wiedzieć, jaki dokładnie preparat znajduje się w ustach, jeśli nie wiadomo dokładnie jaki to był preparat to najlepiej odczekać nawet półtora roku, bo tyle czasu mogą utrzymywać się te najtrwalsze wypełniacze. Odstąpić od tej reguły można jeśli klientka ma zamiar regularnie dopełniać usta kwasem hialuronowym i podpisze mi oświadczenie że zna ryzyko z tym związane.
- jeśli usta są trwale wypełnione (np aquamid) to można wykonać makijaż permanentny po odczekaniu kilku tygodni aż usta dojdą do siebie po wypełnieniu.
Dodałabym tu tylko chyba jeszcze jedno, że zawsze trzeba pamiętać, że makijaż permanentny nie ma na celu zastąpić szminkę, tylko podkreślić, tudzież delikatnie skorygować usta, tak więc najbezpieczniej jest po prostu zdecydować się na kolor wydobywający naszą czerwień wargową, podkreślający, taki zresztą trzyma się najdłużej a jednocześnie nie znudzi.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucja Gasior Pokaż wiadomość
jasne, że nie każda firma, która wystawia się na groupon odwala fuszerke, ale jak ktoś ci mówi, że nie poprawi kreski "bo ta jest grouponowska" to chyba nie ma się co kłócic...
załatwiłam tak sprawę z dziewczyną, która schrzaniła mi makijaż, że nie będę jej oczerniać na forum. jak chcesz drążyć temat to poszukaj sobie jaka firma w krakowie wystawiała się na groupon z permanentnym. jedno jest pewne- jeśli chodzi o twarz to nie ma co ryzykować wybierając tańszą opcję.
Brakuje mi tu konsekwencji, jeśli obiecałaś komuś, że nie będziesz psuć opinii, jednocześnie piszesz, że ktoś z groupona spieprzył Ci makijaż a potem każesz sprawdzać kto w Krakowie wystawiał na grouponie to nie wystawiasz złego świadectwa głównej winowajczyni, natomiast wszystkie gabinety wrzucasz do worka psujów, bo chciałam tylko zauważyć, że w Krakowie, który jest bardzo trudnym rynkiem, jednak trochę tych gabinetów wypuszczało swoją ofertę na grouponie, gruperze, mydealu itd... trochę tego jest, natomiast wszystkie określa się mianem groupona, gdzie niektórzy spośród wystawiających czasem ofertę na samą myśl o grouponie dostają nerwa Tak więc ja bym Ci jednak doradziła żebyś potraktowała swoją porażkę nie w kategoriach, że to z zakupów grupowych tak się stało, tylko trafiłaś na nieprofesjonalną linergistkę. Profesjonalistka, znająca swój zawód potraktuje Cię zawsze profesjonalnie, niezależnie od tego czy pigmentuje w ramach ceny regularnej, czy tej o wiele niższej.
Ja rozumiem, że chcesz pochwalić linergistkę, która Ci to poprawiła, ale nie ma potrzeby jednocześnie wystawiać złego świadectwa pozostałym, oszczędzając tę, która zrobiła Ci ziazi.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:37   #3885
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dodałabym tu tylko chyba jeszcze jedno, że zawsze trzeba pamiętać, że makijaż permanentny nie ma na celu zastąpić szminkę, tylko podkreślić, tudzież delikatnie skorygować usta, tak więc najbezpieczniej jest po prostu zdecydować się na kolor wydobywający naszą czerwień wargową, podkreślający, taki zresztą trzyma się najdłużej a jednocześnie nie znudzi.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



Brakuje mi tu konsekwencji, jeśli obiecałaś komuś, że nie będziesz psuć opinii, jednocześnie piszesz, że ktoś z groupona spieprzył Ci makijaż a potem każesz sprawdzać kto w Krakowie wystawiał na grouponie to nie wystawiasz złego świadectwa głównej winowajczyni, natomiast wszystkie gabinety wrzucasz do worka psujów, bo chciałam tylko zauważyć, że w Krakowie, który jest bardzo trudnym rynkiem, jednak trochę tych gabinetów wypuszczało swoją ofertę na grouponie, gruperze, mydealu itd... trochę tego jest, natomiast wszystkie określa się mianem groupona, gdzie niektórzy spośród wystawiających czasem ofertę na samą myśl o grouponie dostają nerwa Tak więc ja bym Ci jednak doradziła żebyś potraktowała swoją porażkę nie w kategoriach, że to z zakupów grupowych tak się stało, tylko trafiłaś na nieprofesjonalną linergistkę. Profesjonalistka, znająca swój zawód potraktuje Cię zawsze profesjonalnie, niezależnie od tego czy pigmentuje w ramach ceny regularnej, czy tej o wiele niższej.
Ja rozumiem, że chcesz pochwalić linergistkę, która Ci to poprawiła, ale nie ma potrzeby jednocześnie wystawiać złego świadectwa pozostałym, oszczędzając tę, która zrobiła Ci ziazi.
jest w tym trochę racji musze przyznać. tak jak pisałam wyżej, nie każdy z groupona odwala fuszerkę, ale ja się na takie opcje obraziłam i ostrzegam te osoby które się nad tym zastanawiają. wolę mieć droższą i porządnie zrobioną kreskę niż "grouponowską" i być niezadowolona. po to jest forum żeby pisać swoje opinie i taki był cel mojej wypowiedzi. wyrażam swoje zdanie w taki sposób jak mi odpowiada
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 17:28   #3886
aga_bak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

piszesz o cieniowaniu dolnej czego?
aga_bak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 18:24   #3887
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lucja Gasior Pokaż wiadomość
jest w tym trochę racji musze przyznać. tak jak pisałam wyżej, nie każdy z groupona odwala fuszerkę, ale ja się na takie opcje obraziłam i ostrzegam te osoby które się nad tym zastanawiają. wolę mieć droższą i porządnie zrobioną kreskę niż "grouponowską" i być niezadowolona. po to jest forum żeby pisać swoje opinie i taki był cel mojej wypowiedzi. wyrażam swoje zdanie w taki sposób jak mi odpowiada
...i oczywiście masz takie prawo natomiast ja wciąż upieram się przy tym, że można przestrzec a jednocześnie nie wrzucić większości do jednego wora z kimś, kto nie zasługuje na wspólne obcowanie z profesjonalistami
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:33   #3888
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AgaK__ Pokaż wiadomość
Nic nie napisałam o cieniowaniu powieki, tylko cieniowaniu dolnej ......
A ja pisałam o cieniowaniu powieki ktoś tu spamuje i wykręca się od odpowiedzi

Muscat dziekuję za uzupełnienie wypowiedzi!
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 01:37   #3889
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lucja Gasior Pokaż wiadomość
jasne, że nie każda firma, która wystawia się na groupon odwala fuszerke, ale jak ktoś ci mówi, że nie poprawi kreski "bo ta jest grouponowska" to chyba nie ma się co kłócic...
załatwiłam tak sprawę z dziewczyną, która schrzaniła mi makijaż, że nie będę jej oczerniać na forum. jak chcesz drążyć temat to poszukaj sobie jaka firma w krakowie wystawiała się na groupon z permanentnym. jedno jest pewne- jeśli chodzi o twarz to nie ma co ryzykować wybierając tańszą opcję.
Co to znaczy ,że "załatwiłaś sprawę", wysłałaś może dwóch łysych do tej dziewczyny...? Czytam te Twoje wypociny i nie trzyma mi się to wszystko ani k..y ,ani nie powiem czego...Byłam, widziałam ,zrobiła mi źle , nie będę jej oczerniać...,KONKRETY ,KONKRETY ,a nie ploty i poszlaki... Popatrz może najpierw na to co piszesz i jak to piszesz ,brak jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych bardzo źle o Tobie świadczy-podobnie zresztą podawanie danych personalnych z imienia i nazwiska z małych liter. Osobną sprawą i na to również miałabym baczenie jest generalizowanie i wrzucanie do jednego wora wszystkich firm, które wystawiają się w tzw zakupach grupowych. Dobrze Ci radzę dziecko ,po pierwsze wróć do szkoły ,a po drugie waż słowa, internet dawno przestał być anonimowy.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 22:52   #3890
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
AgaK pochwal się efektami, pierwsze słyszę o cieniowaniu kreski na powiece?

Joaska_g, dziekuje za konkretna i wyczerpujaca odpowiedz

hej!
też podpinam sie pod pytanie o cieniowanie kreski, jak to wygląda a najlepiej proszę o fotkę... wiem że wykonuje się cieniowanie powieki i wygląda to wówczas jak pomalowane tradycyjnie kolorowymi kosmetykami oko
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 07:52   #3891
AgaK__
Przyczajenie
 
Avatar AgaK__
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
A ja pisałam o cieniowaniu powieki ktoś tu spamuje i wykręca się od odpowiedzi

Muscat dziekuję za uzupełnienie wypowiedzi!
Cień na dolnej powiece
Myslałam, że jestem na forum gdzie nie trzeba łopatologicznie wszystkiego tłumaczyc.
AgaK__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 13:05   #3892
Zadowolonaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż pernamentny?

Ja osobiście polecam Panią z Krakowa, która zrobiła mi przepiękne brwi. Zabieg był szybki, bezbolesny i w miłej atmosferze. Gorąco polecam podaję namiary 530-530-256
Zadowolonaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 06:46   #3893
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Makijaż pernamentny?

Cytat:
Napisane przez Zadowolonaaa Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam Panią z Krakowa, która zrobiła mi przepiękne brwi. Zabieg był szybki, bezbolesny i w miłej atmosferze. Gorąco polecam podaję namiary 530-530-256

Zadowolona:
A pokazałabyś jak masz zrobione swoje brwi zadzwonię do Krakowa i zapytam się czy mi też by zrobiła brewki . Skora polecasz swoją kosmetyczkę to zaryzykuję i się umówię na spotkanie
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:03   #3894
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dla mnie to konkretne polecenie jest podejrzane, bo dziewczyna tutaj na kilku wątkach a poza tym też na innych forach (!) tylko leci ctrl+c i ctrl+v, wszędzie to samo ;]. Więc jak chcesz to dzwoń ale uważaj .
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 06:23   #3895
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Dla mnie to konkretne polecenie jest podejrzane, bo dziewczyna tutaj na kilku wątkach a poza tym też na innych forach (!) tylko leci ctrl+c i ctrl+v, wszędzie to samo ;]. Więc jak chcesz to dzwoń ale uważaj .

joaska_g: będę dzisiaj dzwonić ! a na co mam uważać ???
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:18   #3896
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
joaska_g: będę dzisiaj dzwonić ! a na co mam uważać ???
Uważałabym na siebie przede wszystkim ,to jednak twarz...
Widzę, że Pani chwaląca usługi tej linergistki ma problem z prezentacją swoich brwi, co oczywiście jest delikatnie mówiąc dziwne, ale ja z racji swojej profesji zadałam sobie trochę trudu i poszukałam "efektów" prac tej Pani "super" linergistki, niżej link

http://www.miu.com.pl/galeria.html

Nie będę komentowała tego ,co jest oczywiste, same zadajcie sobie pytanie ,czy tak właśnie mają wyglądać Wasze brwi...?
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:31   #3897
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
joaska_g: będę dzisiaj dzwonić ! a na co mam uważać ???
Dla mnie tak nachalna reklama to ostrzeżenie: uważaj!
Ważne, żeby przed wykonaniem zabiegu zobaczyć sobie prace linergistki, nawet jak jest początkująca to na pewno wcześniej pomalowała jakieś koleżanki, mamy, babcie, ciocie... A jak nie dały jej się pomalować koleżanki, mamy, babcie, ciocie to znaczy że jest źle . Patrzysz na zdjęcia i się zastanawiasz, czy chcesz mieć makijaż podobny do tego ze zdjęcia - czy makijaże robione są starannie i dokładnie. Warto zobaczyć też zdjęcia po korekcie i wygojeniu choć tutaj już bywa ciężko, bo klientka zadowolona i pomalowana do końca daje się sfotografować ewentualnie dopiero jak przyjdzie sobie wykonać makijaż jakiejś innej części twarzy, więc takich zupełnie "gotowych" zdjęć zawsze będzie mniej niż takich zaraz po zabiegu. Jednak tu znowu - taką mamę, babcie, ciocię to zwykle idzie sfotografować po wygojeniu.
Zobacz sobie zdjęcia u różnych linergistek, szczególnie tych, które mają wiele lat doświadczenia, wyrobisz sobie tym sposobem własne zdanie/gust i zobaczysz jak może wyglądać dobrze wykonany makijaż.
Bardzo dużo jest , szczególnie np w ogłoszeniach na tablicy zdjęć makijaży zwyczajnie znalezionych i skopiowanych z internetu, powtarzają się do znudzenia, ja bym nie zaufała osobie, która reklamuje swoją ofertę takim zdjęciem! Pomijam fakt, że takie zdjęcia często przedstawiają makijaże średniego lotu - jak już nawet osoba wykonująca makijaże nie potrafi wyłowić z internetu ładnego zdjęcia makijażu do swojej reklamy to na żywo musi być dramat.
Nigdy nie gódź się na czarne brwi, brwi zrobione tuszem czarnym jak do kresek to błąd w sztuce i sygnał, żeby uciekać i to jak najdalej. Pytaj też potencjalną linergistkę o wszystko co przyjdzie ci do głowy - barwniki, znieczulenia, pielęgnację, korekty (np. czy korekta jest już w cenie zabiegu), czas gojenia - powinna odpowiadać prosto, rzeczowo i sensownie na każde pytanie.
To są takie rzeczy, które mi przychodzą do głowy, może inne dziewczyny też wymyślą, na co trzeba uważać.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:01   #3898
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
Uważałabym na siebie przede wszystkim ,to jednak twarz...
Widzę, że Pani chwaląca usługi tej linergistki ma problem z prezentacją swoich brwi, co oczywiście jest delikatnie mówiąc dziwne, ale ja z racji swojej profesji zadałam sobie trochę trudu i poszukałam "efektów" prac tej Pani "super" linergistki, niżej link

http://www.miu.com.pl/galeria.html

Nie będę komentowała tego ,co jest oczywiste, same zadajcie sobie pytanie ,czy tak właśnie mają wyglądać Wasze brwi...?

na dodatek kradzione zdjęcia ''bodypaintingu'' jednej z uzytkowniczek wizażu, EOWINY...poza tym niektóre ze zdjęć latają od dawna po necie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:25   #3899
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
na dodatek kradzione zdjęcia ''bodypaintingu'' jednej z uzytkowniczek wizażu, EOWINY...poza tym niektóre ze zdjęć latają od dawna po necie
Miałam tu dorzucić jakąś radę, choć joaska_g w zasadzie dała już wyczerpującą odpowiedź, natomiast po przeczytaniu wypowiedzi o kradzionych zdjęciach to właściwie już rad dawać nie będę, oprócz jednej, należy zmykać gdzie pieprz rośnie! Co może zaoferować osoba kradnąca cudze zdjęcia, coś co jest częścią cudzej pracy, cudzej energii, wytworem czyjegoś talentu??????
Niech każda odpowie sobie po swojemu, mnie w każdym razie krew zalewa jak słyszę, że ktoś posługuje się cudzą twórczością :/
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:58   #3900
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Miałam tu dorzucić jakąś radę, choć joaska_g w zasadzie dała już wyczerpującą odpowiedź, natomiast po przeczytaniu wypowiedzi o kradzionych zdjęciach to właściwie już rad dawać nie będę, oprócz jednej, należy zmykać gdzie pieprz rośnie! Co może zaoferować osoba kradnąca cudze zdjęcia, coś co jest częścią cudzej pracy, cudzej energii, wytworem czyjegoś talentu??????
Niech każda odpowie sobie po swojemu, mnie w każdym razie krew zalewa jak słyszę, że ktoś posługuje się cudzą twórczością :/


ehh , szkoda gadać, w każdym razie wiadomość prywatna poleciała już do Eowiny
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.