Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-19, 11:31   #4081
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene bardzo dziêkujê za wyczerpuj±c± odpowied¼. 1 opcja odpada bo boje sie samodzielnie kombinowac z wlosami, ktore i tak juz za wiele przesz³y.
Spróbujê na³o¿yæ na to od razu farbê. Zastanawiam siê, czy ten kolor (czekoladowy blond z ce-ce) : http://sklep.emporium.com.pl/Img.ash...33&w=150&h=150 nie wyszed³by mi rudo na ca³o¶ci ? Bardzo mi siê podoba na probniku ale jakby to wygladalo w rzeczywistosci . .troche sie obawiam

Zastanawiam sie tez nad maijel 7.31:
http://www.barnacosmetics.ro/media/c...7/_/7_31_1.jpg

lub casting 634 :
http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-58185-big.jpg

Czy masz mo¿e jakie¶ do¶wiadczenie z tymi kolorami?

Opcja 3 to juz ostatecznosc, niestety nie pasuja mi bardzo ciemne brazy i czernie. Choc jezeli nie bede miala wyjscia, zdecyduje sie i na to
Hej. Nie ma sprawy. Ten pierwszy bym sobie odpu¶ci³a, bo choæ na próbniku ciemny nie jest to czekoladowe br±zy bardzo czêsto wychodz± za ciemno.
7.31 to z³ocisto-popielaty ciemny blond
6.34 z³ocisto-miedziany jasny br±z
Wydaje mi siê, ¿e lepsz± opcj± na Twoje w³oski bêdzie 6.34, jest jednak poziom ciemniejsza i my¶lê, ¿e przykryje bardziej równo. Poza tym masz na swoich w³osach miedziane tony, wiêc nic nie bêdzie siê gryz³o. Tak wiêc ja bym wziê³a w tym przypadku Castinga raczej.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 12:44   #4082
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie w sprawie kolorku a w³a¶ciwie to w imieniu mojej mamy . Chodzi o piêkny g³êboki odcieñ fioletu/¶liwki/bordo - w tym kierunku farby które stosowa³a dotychczas to farby drogeryjne , które z kolei bardzo szybko -nie tyle wyp³ukiwa³y siê, co z kolejnym myciem kolor stawa³ siê wypowia³y, w odcieniu nijako rudo/br±zowo/fioletowym- wiêc mo¿ecie sobie wyobraziæ jak te w³osy wygl±da³y . Stwierdzi³am , ¿e mo¿e farba profesjonalna co¶ wskura. I w zwi±zku z tym mam pytanie. Które farby profesjonalne polecacie w tak zywych intensywnych kolorach? Je¿eli mo¿na te¿ poprosiæ o ewentualne palety, gdy¿ sama mam problem ze znalezieniem takich kolorów;/ wszêdzie br±zy rudo¶ci blondy a fioletów nie znajdujê..
Bêdê wdziêczna za ka¿de odpowiedzi

W za³±czniku zdjêcie kolorku , który by³by idealny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ad97ed18ce18305b378da8a586268dc2.jpg (40,1 KB, 10 za³adowañ)
ilonkastok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 13:22   #4083
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

A mog³aby¶ zaproponowaæ jeszcze jakie¶ inne farby z profesjonalnych , cos w odcieniach które wyszlyby na wlosach w kolorze jasny braz ? myslalam tez o matrixie , goldwell?

Ciekawie wyglada z matrixa kolor 7 NW : http://xarchiwum.pl/loreal-matrix-so...596868845.html

Tylko czy ten kolor wyszedlby podobnie na moich wlosach ? Oto jest pytanie



Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Nie ma sprawy. Ten pierwszy bym sobie odpu¶ci³a, bo choæ na próbniku ciemny nie jest to czekoladowe br±zy bardzo czêsto wychodz± za ciemno.
7.31 to z³ocisto-popielaty ciemny blond
6.34 z³ocisto-miedziany jasny br±z
Wydaje mi siê, ¿e lepsz± opcj± na Twoje w³oski bêdzie 6.34, jest jednak poziom ciemniejsza i my¶lê, ¿e przykryje bardziej równo. Poza tym masz na swoich w³osach miedziane tony, wiêc nic nie bêdzie siê gryz³o. Tak wiêc ja bym wziê³a w tym przypadku Castinga raczej.
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 14:16   #4084
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie w sprawie kolorku a w³a¶ciwie to w imieniu mojej mamy . Chodzi o piêkny g³êboki odcieñ fioletu/¶liwki/bordo - w tym kierunku farby które stosowa³a dotychczas to farby drogeryjne , które z kolei bardzo szybko -nie tyle wyp³ukiwa³y siê, co z kolejnym myciem kolor stawa³ siê wypowia³y, w odcieniu nijako rudo/br±zowo/fioletowym- wiêc mo¿ecie sobie wyobraziæ jak te w³osy wygl±da³y . Stwierdzi³am , ¿e mo¿e farba profesjonalna co¶ wskura. I w zwi±zku z tym mam pytanie. Które farby profesjonalne polecacie w tak zywych intensywnych kolorach? Je¿eli mo¿na te¿ poprosiæ o ewentualne palety, gdy¿ sama mam problem ze znalezieniem takich kolorów;/ wszêdzie br±zy rudo¶ci blondy a fioletów nie znajdujê..
Bêdê wdziêczna za ka¿de odpowiedzi

W za³±czniku zdjêcie kolorku , który by³by idealny
Tutaj masz spis barw, które maj± fiolety w opcji: http://www.twenga.pl/farba-do-wlosow-fiolet.html Syoss daje taki efekt, ale je¶li szukasz niedrogeryjnych, przypatrz siê Welli Color Touch Plus. Pracowa³am na profesjonalnej Welli, s± super

Gdybym zapomnia³a, za³±czam paletê. http://www.twojewlosy.pl/product-pol...czerwieni.html

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
A mog³aby¶ zaproponowaæ jeszcze jakie¶ inne farby z profesjonalnych , cos w odcieniach które wyszlyby na wlosach w kolorze jasny braz ? myslalam tez o matrixie , goldwell?

Ciekawie wyglada z matrixa kolor 7 NW : http://xarchiwum.pl/loreal-matrix-so...596868845.html

Tylko czy ten kolor wyszedlby podobnie na moich wlosach ? Oto jest pytanie
7NW powinien wyj¶æ. Z tym, ¿e obawiam siê, ¿e te rudawe tony Ci zostan±. To do¶æ jasny kolor. Je¶li chodzi o profeski, przypatrz siê jeszcze palecie Wella Color Touch Plus. Sporo odcieni, dobra farba.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-09-19 o 14:14
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 14:26   #4085
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Haha dziêki za komplementy. Masz naprawdê ¶liczne oczyska, wiêc nic tutaj dziwnego. My¶la³am o tym, ¿eby pój¶æ w tym kierunku, ale... w zwi±zku z moj± kochan± rodzink± skoñczy³am LO i w tym roku idê na studia. Có¿... mo¿e kiedy¶ nie tylko bêdê radziæ i pomagaæ osobom na forach czy bliskim.

Nie wahaj siê. Jestem zdania, ¿e taki bêdzie Ci pasowaæ. Nie ¿adna platyna, czy co¶ w tym rodzaju. Trzymam kciuki!

Co do skrêtu- mam fale tego samego typu co Ty. Jak ostatnio robi³am dwie/trzy k±piele to skrêt mi trochê os³ab³, ale tylko zaraz po. Mniej wiêcej w przeci±gu dwóch tygodni po- oczywi¶cie licz±c intensywn± pielêgnacjê- wróci³ do normy. Obecnie mam ciemny br±z i krêc± siê ca³kiem fajnie. Czyli ¿e k±piele skrêtu na pewno nie zabij±.
Hiiihi, dziêkujê za komplement, mo¿e bardziej zaprzyja¼niê siê ze swoimi oczami..
Jak to przeczyta³am to siê zarumieni³am

W platynie, szczerze mówi±c nie widzê siebie. ¦miesznie bym wygl±da³a. Nie wiem, jak wpad³am na pomys³ blondu. Zawsze mi siê podoba³y osoby w blondzie,je¶li kolor oczywi¶cie pasowa³ do dziewczyny. W sumie i ja przez to zapragnê³am tego koloru, aczkolwiek pojêcia nie mia³am, ze w tym kolorze bêdê jako¶ wygl±da³a. My¶la³am ze mogê zapomnieæ o blondzie, bo ten kolor po prostu nie jest mi "dany" Teraz ju¿ wiem, ze i ja mogê byæ posiadaczka blondu i wygl±daæ ³adnie W ogóle sadzisz, ze mogê sama spróbowaæ koloryzacje (wraz ze ¶ci±ganiem koloru) zrobiæ sama? Czy jednak lepiej udaæ siê do fryzjera z tym ?

Mam nadzieje, ze kiedy¶ bêdziesz wykonywala to, co lubisz. Wiedze masz naprawde duza, szkoda, ¿eby siê to zmarnowa³o.

Przepraszam za brak polskich znaków w po¶cie w niektórych s³owach, problem z klawiatura
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 15:21   #4086
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma sprawy . To cieszê siê, ¿e w sumie jeste¶ zadowolona.
Niestety kolor na zdjêciu wychodzi przek³amany, ale moim zdaniem jest bardziej rudy, ni¿ pralinowaty, aczkowiek podoba mi siê nawet nawet.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 15:48   #4087
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Lady, a Pralinê u¿ywa³a¶ ju¿?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 17:26   #4088
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
Hiiihi, dziêkujê za komplement, mo¿e bardziej zaprzyja¼niê siê ze swoimi oczami..
Jak to przeczyta³am to siê zarumieni³am

W platynie, szczerze mówi±c nie widzê siebie. ¦miesznie bym wygl±da³a. Nie wiem, jak wpad³am na pomys³ blondu. Zawsze mi siê podoba³y osoby w blondzie,je¶li kolor oczywi¶cie pasowa³ do dziewczyny. W sumie i ja przez to zapragnê³am tego koloru, aczkolwiek pojêcia nie mia³am, ze w tym kolorze bêdê jako¶ wygl±da³a. My¶la³am ze mogê zapomnieæ o blondzie, bo ten kolor po prostu nie jest mi "dany" Teraz ju¿ wiem, ze i ja mogê byæ posiadaczka blondu i wygl±daæ ³adnie W ogóle sadzisz, ze mogê sama spróbowaæ koloryzacje (wraz ze ¶ci±ganiem koloru) zrobiæ sama? Czy jednak lepiej udaæ siê do fryzjera z tym ?

Mam nadzieje, ze kiedy¶ bêdziesz wykonywala to, co lubisz. Wiedze masz naprawde duza, szkoda, ¿eby siê to zmarnowa³o.

Przepraszam za brak polskich znaków w po¶cie w niektórych s³owach, problem z klawiatura
Nie ma sprawy. Zdecydowanie powinna¶ je polubiæ a nawet pokochaæ! Nie cierpiê matki natury za to, ¿e mnie "obdarzy³a" niebieskimi. Ale có¿ zrobiæ... .

D³ugo farbujesz w³oski na br±z? Je¶li nie to my¶lê, ¿e spokojnie da³aby¶ sobie z tym radê. Zreszt± widzia³am tutaj przypadki, kiedy dziewczyny farbuj±ce siê kilka lat na czerñ, schodzi³y do czystego blondu. Oczywi¶cie, to trochê pracy, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. No i trzeba trafiæ na naprawdê fajnego fryzjera, ¿eby nie rozja¶nia³, nie robi³ pasemek, tylko zrobi³ fajn± deko i potem j± pokry³. A taki blond moim zdaniem zdecydowanie by Ci pasowa³.

Dziêki. My¶lê, ¿e kiedy¶ uda mi siê i tym zaj±æ. Chocia¿ mam wiedzê i umiejêtno¶ci odno¶nie koloryzacji, trochê te¿ stylizacji... to za cholerkê nie mog³abym obcinaæ, bo tego nie umiem i nie lubiê . Tak wiêc musia³abym pracowaæ z kim¶. Co w sumie by³oby ca³kiem fajn± opcj±.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety kolor na zdjêciu wychodzi przek³amany, ale moim zdaniem jest bardziej rudy, ni¿ pralinowaty, aczkowiek podoba mi siê nawet nawet.
To najwa¿niejsze. Co nie zmienia faktu, ¿e dalej tu tej fotki nie widzê.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 20:20   #4089
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Lady, a Pralinê u¿ywa³a¶ ju¿?
U¿y³am miedzianego bursztynu Mariona, bo pralina ma chyba poziom 7, a ba³am siê przyciemnienia.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma sprawy. Zdecydowanie powinna¶ je polubiæ a nawet pokochaæ! Nie cierpiê matki natury za to, ¿e mnie "obdarzy³a" niebieskimi. Ale có¿ zrobiæ... .

D³ugo farbujesz w³oski na br±z? Je¶li nie to my¶lê, ¿e spokojnie da³aby¶ sobie z tym radê. Zreszt± widzia³am tutaj przypadki, kiedy dziewczyny farbuj±ce siê kilka lat na czerñ, schodzi³y do czystego blondu. Oczywi¶cie, to trochê pracy, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. No i trzeba trafiæ na naprawdê fajnego fryzjera, ¿eby nie rozja¶nia³, nie robi³ pasemek, tylko zrobi³ fajn± deko i potem j± pokry³. A taki blond moim zdaniem zdecydowanie by Ci pasowa³.

Dziêki. My¶lê, ¿e kiedy¶ uda mi siê i tym zaj±æ. Chocia¿ mam wiedzê i umiejêtno¶ci odno¶nie koloryzacji, trochê te¿ stylizacji... to za cholerkê nie mog³abym obcinaæ, bo tego nie umiem i nie lubiê . Tak wiêc musia³abym pracowaæ z kim¶. Co w sumie by³oby ca³kiem fajn± opcj±.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



To najwa¿niejsze. Co nie zmienia faktu, ¿e dalej tu tej fotki nie widzê.
Niestety aparat mi wysiad³, a telefonem nie wychodzi. Ale do ucha mam co¶ takiego: http://i.pinger.pl/pgr245/514abfab00...9b4b/27960.jpg a ni¿ej troche takie pop³uczyny.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 01:46   #4090
Nethrvs
Przyczajenie
 
Avatar Nethrvs
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Dziewczyny podbijam swoje pytanie, temat: "Ober¿yna na blond..." Kilka stron temu opisa³am swój przypadek, ale nie dosta³am odpowiedzi. Proszê o wasze cenne rady, w szczególno¶ci SceneQueene, bywasz tu najczê¶ciej i bardzo du¿o wiesz
Skopiowaæ je tutaj, czy zostawiæ tylko tam?
Nethrvs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 07:29   #4091
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nethrvs Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny podbijam swoje pytanie, temat: "Ober¿yna na blond..." Kilka stron temu opisa³am swój przypadek, ale nie dosta³am odpowiedzi. Proszê o wasze cenne rady, w szczególno¶ci SceneQueene, bywasz tu najczê¶ciej i bardzo du¿o wiesz
Skopiowaæ je tutaj, czy zostawiæ tylko tam?
dosz³am do 5 strony - nie widzê Twojego wpisu. Jak mo¿esz to przeklej
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 09:27   #4092
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Queene jako¶ umknê³o to mojej uwadze, ja poda³am kolor z ce-ce czekoladowy blond




Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Nie ma sprawy. Ten pierwszy bym sobie odpu¶ci³a, bo choæ na próbniku ciemny nie jest to czekoladowe br±zy bardzo czêsto wychodz± za ciemno.
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 09:59   #4093
Nethrvs
Przyczajenie
 
Avatar Nethrvs
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Tytu³: "Ober¿yna na blond po raz 100 "
Hej dziewczyny. Wiem, ¿e ten temat by³ wa³kowany setki razy, ale jak wiemy ka¿dy przypadek w³osów jest inny...
Otó¿, mam do was pro¶bê o radê, a mianowicie, jestem zielonook±, naturaln± blondynk± (zimny mysi blond). Od dwóch lat mam baleja¿ rozja¶niane pasemka i taka niby czekolada, która siê ju¿ wyp³uka³a. Ostatnie farbowanie by³o 3 miesi±ce temu. Pierwszy raz w ¿yciu mia³am te¿ na g³owie toner. Produkty, których fryzjerka u¿y³a by³y z welli i londy, ale nie wiem dok³adnie z której serii i jaki odcieñ.
Zamarzy³a mi siê ober¿yna, no i mam kilka pytañ:
1) Wiadomo, ¿e kolor wyjdzie nierównomiernie, bo mam pasemka robione u ró¿nych fryzjerek, ró¿nymi rozja¶niaczami i te ciemniejsze równie¿, ale ich ju¿ prawie nie widaæ. Zale¿y mi ¿eby kolor wyszed³ równomiernie (mog± wyj¶æ niby refleksy, to nie problem), ale martwiê siê mieszaniem tych "kolorów" ¿eby najpro¶ciej mówi±c nie wysz³y jakie¶ zielone pasemka, zbyt jasno fioletowe itd.
Nigdy w ¿yciu nie u¿ywa³am tonera sama i nie wiem jak siê za to zabraæ i czy to dobry pomys³.
2) Zale¿y mi ¿eby jak najmniej zniszczyæ w³osy, na koñcach s± przesuszone i krusz± siê, wiêc to zrozumia³e, ¿e mam ju¿ do¶æ blondu
My¶la³am o farbie z Chantel'a "Ciemna ober¿yna 3/2" ale nie wiem czy wybraæ wtedy najs³absz± wodê, czy mocniejsz±, ¿eby kolor wyszed³ po¿±dany, a jednocze¶nie nie zniszczy³ w³osów. Czyta³am równie¿ pozytywne opinie o farbie z Joanny Multi Cream - Soczysta ober¿yna, jak i szamponetce równie¿ z Joanny Multi Effect Color...Nie wiem co lepiej wybraæ na sprawdzenie czy kolor w ogóle chwyci, w takim stopniu w jakim chcê, my¶la³am najpierw nad szamponetk±...
Inny problem to taki, ¿e te farby i szamponetki z joanny s± trudno dostêpne. W rosssie ich nie ma, muszê skoczyæ do natury (wydaje mi siê ¿e kiedy¶ by³y) do katonu i do hebe w Gliwicach. Mo¿e wiecie gdzie jeszcze mogê ich poszukaæ?W razie czego s± na allegro.
Wiem, ¿e w ciemnych w³osach jest mi do¶æ dobrze, 4 lata farbowa³am je na czarno i co najwa¿niejsze uwielbiam fiolety
Wysy³am zdjêcie koloru, który podoba mi siê najbardziej. Ju¿ dziewczyny umieszcza³y go w necie i na wiza¿u chyba te¿, a druga fota, to moje w³osy teraz, wybra³am najnowsze zdjêcie. Jak bêdzie s³abo widoczne poszukam wiêkszego.
Czekam na rady Dziewczyny i pozdrawiam
N.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oberzyna.jpg (46,6 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P8250096.jpg (182,8 KB, 19 za³adowañ)
Nethrvs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 10:05   #4094
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 251
Fioletowe w³osy - jak taki kolor uzyskaæ ?

Witam. Mam takie pytanie odno¶nie tego kolorku ze zdjêæ poni¿ej.. Jaki to kolor jest i jak± farb± profesjonaln± mogê uzyskaæ podobny efekt ? Dodam, i¿ stosowa³am niemal wszystkie odcienie z drogeryjnych ale ¿aden z nich nie wychodzil podobnie. Mo¿e farba profesjonalna tutaj pomo¿e i da taki efekt jak na zdjêciach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ad97ed18ce18305b378da8a586268dc2.jpg (40,1 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pretty-hair-color.jpg (48,9 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg red-violet-hair-color-ideas-picture.jpg (20,6 KB, 13 za³adowañ)
ilonkastok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 11:01   #4095
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³am miedzianego bursztynu Mariona, bo pralina ma chyba poziom 7, a ba³am siê przyciemnienia.
Tutaj, na w±tku rudow³osych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680171&page=30

post 888, mo¿esz zobaczyæ, Malinka wstawi³a zdjêcie po Pralinie
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 11:23   #4096
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Tutaj, na w±tku rudow³osych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680171&page=30

post 888, mo¿esz zobaczyæ, Malinka wstawi³a zdjêcie po Pralinie
Boski kolor. A jednak nie jest ciemno. Tyle, ¿e ja mam przetrawione w³osy, wiec nie wiem jak by u mnie chwyci³o.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 11:45   #4097
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

7 nie wychodz± ciemno, moja mama robi³a Loreal Florida 7,3 i wychodzi³o jej tak jak na opakowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 014.jpg (34,0 KB, 34 za³adowañ)
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 11:57   #4098
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nethrvs Poka¿ wiadomo¶æ
Tytu³: "Ober¿yna na blond po raz 100 "
Hej dziewczyny. Wiem, ¿e ten temat by³ wa³kowany setki razy, ale jak wiemy ka¿dy przypadek w³osów jest inny...
Otó¿, mam do was pro¶bê o radê, a mianowicie, jestem zielonook±, naturaln± blondynk± (zimny mysi blond). Od dwóch lat mam baleja¿ rozja¶niane pasemka i taka niby czekolada, która siê ju¿ wyp³uka³a. Ostatnie farbowanie by³o 3 miesi±ce temu. Pierwszy raz w ¿yciu mia³am te¿ na g³owie toner. Produkty, których fryzjerka u¿y³a by³y z welli i londy, ale nie wiem dok³adnie z której serii i jaki odcieñ.
Zamarzy³a mi siê ober¿yna, no i mam kilka pytañ:
1) Wiadomo, ¿e kolor wyjdzie nierównomiernie, bo mam pasemka robione u ró¿nych fryzjerek, ró¿nymi rozja¶niaczami i te ciemniejsze równie¿, ale ich ju¿ prawie nie widaæ. Zale¿y mi ¿eby kolor wyszed³ równomiernie (mog± wyj¶æ niby refleksy, to nie problem), ale martwiê siê mieszaniem tych "kolorów" ¿eby najpro¶ciej mówi±c nie wysz³y jakie¶ zielone pasemka, zbyt jasno fioletowe itd.
Nigdy w ¿yciu nie u¿ywa³am tonera sama i nie wiem jak siê za to zabraæ i czy to dobry pomys³.
2) Zale¿y mi ¿eby jak najmniej zniszczyæ w³osy, na koñcach s± przesuszone i krusz± siê, wiêc to zrozumia³e, ¿e mam ju¿ do¶æ blondu
My¶la³am o farbie z Chantel'a "Ciemna ober¿yna 3/2" ale nie wiem czy wybraæ wtedy najs³absz± wodê, czy mocniejsz±, ¿eby kolor wyszed³ po¿±dany, a jednocze¶nie nie zniszczy³ w³osów. Czyta³am równie¿ pozytywne opinie o farbie z Joanny Multi Cream - Soczysta ober¿yna, jak i szamponetce równie¿ z Joanny Multi Effect Color...Nie wiem co lepiej wybraæ na sprawdzenie czy kolor w ogóle chwyci, w takim stopniu w jakim chcê, my¶la³am najpierw nad szamponetk±...
Inny problem to taki, ¿e te farby i szamponetki z joanny s± trudno dostêpne. W rosssie ich nie ma, muszê skoczyæ do natury (wydaje mi siê ¿e kiedy¶ by³y) do katonu i do hebe w Gliwicach. Mo¿e wiecie gdzie jeszcze mogê ich poszukaæ?W razie czego s± na allegro.
Wiem, ¿e w ciemnych w³osach jest mi do¶æ dobrze, 4 lata farbowa³am je na czarno i co najwa¿niejsze uwielbiam fiolety
Wysy³am zdjêcie koloru, który podoba mi siê najbardziej. Ju¿ dziewczyny umieszcza³y go w necie i na wiza¿u chyba te¿, a druga fota, to moje w³osy teraz, wybra³am najnowsze zdjêcie. Jak bêdzie s³abo widoczne poszukam wiêkszego.
Czekam na rady Dziewczyny i pozdrawiam
N.
Imho szamponetk± ci nie wyjdzie ober¿yna, nie na jasnych w³osach. jak mia³am jasne i zrobi³am szamponetk± oberzynê to wysz³y ró¿owawe pop³uczyny, bardzo to brzydko wygl±da³o i nie chcia³o siê zmyæ. Za to na w³osy ciemne, czy farbowane na ¶rednie kolory taka szamponetka wychodzi bardzo ³adnie.

Ja u¿ywa³am z Allwaves bodaj¿e jasny fiolet - to by³ ca³kiem niez³y kolor, chocia¿ nie taki ciemnofioletowy na zdjêciu. Ale z mojego do¶wiadczenia wynika, ¿e lepiej wzi±æ bardziej intensywny, czysty fiolet. Dlatego, ¿e nawet te do¶æ jaskrawe zawieraj± równie¿ br±zowe pigmenty. Te fioletowe niestety wyp³ukuj± siê szybko, a br±zowe s± trwalsze. Dlatego przy farbowaniu na ober¿yny itp. w³osy lubi± siê spieraæ do koloru mahoniowego a po wielokrotnym farbowaniu ciemniej±. Szamponetki przydaj± siê po to, ¿eby to korygowaæ - farbujesz w³osy farb± trwa³±, a nastêpnie od¶wie¿asz kolor szamponetkami.


Oprócz tego, je¶li marzysz o ³adnym fioletowym odcieniu jak na zdjeciu to dobrze wybierz farbê, fryzjerska mo¿e byæ lepsza, bo te drogeryjne mnie osobi¶cie rozczarowa³y. Kiedy¶ L'Oreal mia³ ³adny odcieñ Feerii ale ju¿go nie robi±. U¿ywa³am innych np. schwarzkopfa i kolor mocno ró¿ni siê od deklarowanego na opakowaniu. Ja rozumiem, ¿e farba ró¿nie wychodzi, ale skoro jest do w³osów ciemnych i ma wyj¶æ fioletowy to siê spodziewam tego, a nie mahoniu z lekko fioletowym odcieniem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 13:27   #4099
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
7 nie wychodz± ciemno, moja mama robi³a Loreal Florida 7,3 i wychodzi³o jej tak jak na opakowaniu
¦liczny kolor. Mam troche uraz do 7, bo kiedy¶ k³ad³am Garnier Color Sensation i wyszed³ ciemny br±z z zieleni±. No ale fakt, k³ad³am na bia³e w³osy, g³upia.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 14:10   #4100
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

A jaki numer mia³ ten Garnier?
Zobacz, s³ynne Mango Loreala, 74, te¿ nie wychodzi ciemno. Ja siê bojê 6 jak ognia , z 7 to na pewno spróbujê
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 14:32   #4101
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Jak uzyskaæ taki blond:
zdjecie_wlosow_przedluzonych_po_zabiegu3.jpg

na takich w³osach:
1.jpg


?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 15:03   #4102
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki numer mia³ ten Garnier?
Zobacz, s³ynne Mango Loreala, 74, te¿ nie wychodzi ciemno. Ja siê bojê 6 jak ognia , z 7 to na pewno spróbujê
Poprawka. W³a¶nie zauwa¿ylam, ¿e to by³ numerek 6 (pamiêta³am z nazwy - szlachetny ciemny blond), nie wiem co mi tak ta 7 utkwi³a w g³owie. W takim razie na pewno siê skusze na pralinê.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 15:05   #4103
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Che³m/Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny, poleæcie co¶ czym mog³abym zakryæ rudo-br±zowe w³osy po hennie. Prawie dwa lata farbowa³am czyst± henn± lub orzechowym br±zem Khadi.
Naturalnie mam typowy mysi ciemny blond. Chcia³abym osi±gn±æ jasny br±z w ch³odniejszym odcieniu, bez ¿adnych przebijaj±cych rudo¶ci czy czerwieni.
Zastanawiam siê nad Color&Soin 6N ... mo¿e która¶ z was mia³a podobn± sytuacjê?
__________________

Edytowane przez peiz
Czas edycji: 2013-09-20 o 15:06
peiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 17:15   #4104
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Poprawka. W³a¶nie zauwa¿ylam, ¿e to by³ numerek 6 (pamiêta³am z nazwy - szlachetny ciemny blond), nie wiem co mi tak ta 7 utkwi³a w g³owie. W takim razie na pewno siê skusze na pralinê.
Noooo, to siê zgadza , 6 bojê siê, nie zdecydowa³abym siê na ni±, ju¿ nie raz widzia³am efekty typu buraczany br±z albo bardzo gorzka czekolada po niej , a tego bym nie prze¿y³a
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 17:27   #4105
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety aparat mi wysiad³, a telefonem nie wychodzi. Ale do ucha mam co¶ takiego: http://i.pinger.pl/pgr245/514abfab00...9b4b/27960.jpg a ni¿ej troche takie pop³uczyny.
No to ³adnie jest!

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka¿ wiadomo¶æ
Imho szamponetk± ci nie wyjdzie ober¿yna, nie na jasnych w³osach. jak mia³am jasne i zrobi³am szamponetk± oberzynê to wysz³y ró¿owawe pop³uczyny, bardzo to brzydko wygl±da³o i nie chcia³o siê zmyæ. Za to na w³osy ciemne, czy farbowane na ¶rednie kolory taka szamponetka wychodzi bardzo ³adnie.

Ja u¿ywa³am z Allwaves bodaj¿e jasny fiolet - to by³ ca³kiem niez³y kolor, chocia¿ nie taki ciemnofioletowy na zdjêciu. Ale z mojego do¶wiadczenia wynika, ¿e lepiej wzi±æ bardziej intensywny, czysty fiolet. Dlatego, ¿e nawet te do¶æ jaskrawe zawieraj± równie¿ br±zowe pigmenty. Te fioletowe niestety wyp³ukuj± siê szybko, a br±zowe s± trwalsze. Dlatego przy farbowaniu na ober¿yny itp. w³osy lubi± siê spieraæ do koloru mahoniowego a po wielokrotnym farbowaniu ciemniej±. Szamponetki przydaj± siê po to, ¿eby to korygowaæ - farbujesz w³osy farb± trwa³±, a nastêpnie od¶wie¿asz kolor szamponetkami.


Oprócz tego, je¶li marzysz o ³adnym fioletowym odcieniu jak na zdjeciu to dobrze wybierz farbê, fryzjerska mo¿e byæ lepsza, bo te drogeryjne mnie osobi¶cie rozczarowa³y. Kiedy¶ L'Oreal mia³ ³adny odcieñ Feerii ale ju¿go nie robi±. U¿ywa³am innych np. schwarzkopfa i kolor mocno ró¿ni siê od deklarowanego na opakowaniu. Ja rozumiem, ¿e farba ró¿nie wychodzi, ale skoro jest do w³osów ciemnych i ma wyj¶æ fioletowy to siê spodziewam tego, a nie mahoniu z lekko fioletowym odcieniem.
Podpisujê siê pod tym zdecydowanie. Skoro masz pasemka- nie liczy³abym na super równy kolor, chyba ¿e wybierzesz mocno ciemniejszy. Ale tego nie radzê. Rzeczywi¶cie popatrzy³abym na profesjonalne palety fioletów. Profesjonalna Wella (bodaj¿e Color Touch) ma ca³kiem szerok± paletê, w tym tak¿e fiolety. Przyjrzyj siê te¿ Syossowi- szybko siê p³ucze, ale fiolet ma ca³kiem ³adny.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
Jak uzyskaæ taki blond:
Za³±cznik 5416646

na takich w³osach:
Za³±cznik 5416647


?
Musisz uwa¿aæ, ¿eby siê nie nabawiæ zieleni. Czym farbowa³a¶ ostatnio?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez peiz Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, poleæcie co¶ czym mog³abym zakryæ rudo-br±zowe w³osy po hennie. Prawie dwa lata farbowa³am czyst± henn± lub orzechowym br±zem Khadi.
Naturalnie mam typowy mysi ciemny blond. Chcia³abym osi±gn±æ jasny br±z w ch³odniejszym odcieniu, bez ¿adnych przebijaj±cych rudo¶ci czy czerwieni.
Zastanawiam siê nad Color&Soin 6N ... mo¿e która¶ z was mia³a podobn± sytuacjê?
Kiedy ostatni raz farbowa³a¶ w³oski i jakie masz teraz?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 17:45   #4106
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Che³m/Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy ostatni raz farbowa³a¶ w³oski i jakie masz teraz?
ok 3 tygodnie temu, kolor jak na zdjêciu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (15,3 KB, 33 za³adowañ)
__________________
peiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:57   #4107
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Nie ma sprawy. Zdecydowanie powinna¶ je polubiæ a nawet pokochaæ! Nie cierpiê matki natury za to, ¿e mnie "obdarzy³a" niebieskimi. Ale có¿ zrobiæ... .

D³ugo farbujesz w³oski na br±z? Je¶li nie to my¶lê, ¿e spokojnie da³aby¶ sobie z tym radê. Zreszt± widzia³am tutaj przypadki, kiedy dziewczyny farbuj±ce siê kilka lat na czerñ, schodzi³y do czystego blondu. Oczywi¶cie, to trochê pracy, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. No i trzeba trafiæ na naprawdê fajnego fryzjera, ¿eby nie rozja¶nia³, nie robi³ pasemek, tylko zrobi³ fajn± deko i potem j± pokry³. A taki blond moim zdaniem zdecydowanie by Ci pasowa³.

Dziêki. My¶lê, ¿e kiedy¶ uda mi siê i tym zaj±æ. Chocia¿ mam wiedzê i umiejêtno¶ci odno¶nie koloryzacji, trochê te¿ stylizacji... to za cholerkê nie mog³abym obcinaæ, bo tego nie umiem i nie lubiê . Tak wiêc musia³abym pracowaæ z kim¶. Co w sumie by³oby ca³kiem fajn± opcj±.
No widzisz, a mnie siê podobaj± czarne oczyska i niebieskie
Muszê siê zadowoliæ tym co mam

Nie farbujê d³ugo w³osów ogólnie. Nawet rok nie min±³. Przez 3 miesi±ce farbowa³am castingiem czekolad±,a ten,¿e szybko siê spiera³, to zesz³am na farbê. Raz pofarbowa³am na mahoniowy br±z syossa, ale kolor po 2tyg to jaka¶ masakra by³, to zafarbowa³am na br±zowo od tamtego czasu 4,czy 5razy.
Jak d³ugo samej by mi zajê³o schodzenie z br±zu do blondu? Mo¿e faktycznie sama siê wezmê za to. Mam nadziejê, ¿e wtedy mi pomo¿esz .
Moja fryzjerka chcia³a mi dekoloryzacjê zrobiæ, a potem jaki¶ kolor na to. W doborze koloru ufam jej,ale bojê siê ¶ci±gania koloru.

A co do fryzjerki, trzymam kciuki. Sk±d masz wiedzieæ, czy potrafisz ci±æ, jak zapewne wielu prób z tym nie mia³a¶ . Pewnie dopiero po xx, a mo¿e xxx próbach mog³aby¶ powiedzieæ,czy to jest dla Ciebie, czy te¿ nie
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-21, 08:17   #4108
deglen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak± farba uzyskam z³oty miodowy blond???????????

Witam . Ja mam ciemny blond +siwiejace wlosy do tego pasemka i zastanawiam sie rowniez nad miodowym blondem, i tu mam problem bo pierwszy raz napewno zrobi mi to fryzjerka ale czym potem robic odrosty? zeby byly takie same? a moze sa farby co odrazu rozjasniaja i farbuja ja sie na tym wogole nie znam bo od lat mam pasemka. kiedys moje wlosy byly ciezkie do kolorowania moglam tylko Palette uzywac to zostawalo na moich wlosach po niczym innym nie bylo efektu.
deglen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-21, 11:51   #4109
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peiz Poka¿ wiadomo¶æ
ok 3 tygodnie temu, kolor jak na zdjêciu
Czysty jasny br±z mo¿e Ci byæ na razie ciut ciê¿ko uzyskaæ. Skupi³abym siê najpierw na zgaszeniu rudych tonów, na ile siê da.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka¿ wiadomo¶æ
No widzisz, a mnie siê podobaj± czarne oczyska i niebieskie
Muszê siê zadowoliæ tym co mam

Nie farbujê d³ugo w³osów ogólnie. Nawet rok nie min±³. Przez 3 miesi±ce farbowa³am castingiem czekolad±,a ten,¿e szybko siê spiera³, to zesz³am na farbê. Raz pofarbowa³am na mahoniowy br±z syossa, ale kolor po 2tyg to jaka¶ masakra by³, to zafarbowa³am na br±zowo od tamtego czasu 4,czy 5razy.
Jak d³ugo samej by mi zajê³o schodzenie z br±zu do blondu? Mo¿e faktycznie sama siê wezmê za to. Mam nadziejê, ¿e wtedy mi pomo¿esz .
Moja fryzjerka chcia³a mi dekoloryzacjê zrobiæ, a potem jaki¶ kolor na to. W doborze koloru ufam jej,ale bojê siê ¶ci±gania koloru.

A co do fryzjerki, trzymam kciuki. Sk±d masz wiedzieæ, czy potrafisz ci±æ, jak zapewne wielu prób z tym nie mia³a¶ . Pewnie dopiero po xx, a mo¿e xxx próbach mog³aby¶ powiedzieæ,czy to jest dla Ciebie, czy te¿ nie
Mo¿emy siê tymi oczyskami chêtnie zamieniæ . Dziêkujê w zasadzie z ciêciem mia³am do czynienia tylko dwa razy, wiêc pewnie masz racjê. Póki co- koloryzacja, pielêgnacja, to mnie krêci najbardziej .

Szkoda, ¿e nie dopyta³a¶ fryzjerki czym tê dekoloryzacjê robi. Wiêkszo¶æ u¿ywa rozja¶niacza. Jasne, ¿e mogê Ci pomóc. Obstawiam, ¿e potrzebowa³aby¶ dwóch dekoloryzacji, i jednej-dwóch lekkich k±pieli rozja¶niaj±cych, je¶li kolor wyjdzie za ciemny (deko p³ucze sztuczny barwnik z w³osów). No i docelowa farbka. Robi³am kiedy¶ te wszystkie zabiegi w przeci±gu trzech dni. Oczywi¶cie, odpowiednia pielêgnacja przy tym siê przyda.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-21, 19:02   #4110
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Czysty jasny br±z mo¿e Ci byæ na razie ciut ciê¿ko uzyskaæ. Skupi³abym siê najpierw na zgaszeniu rudych tonów, na ile siê da.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------



Mo¿emy siê tymi oczyskami chêtnie zamieniæ . Dziêkujê w zasadzie z ciêciem mia³am do czynienia tylko dwa razy, wiêc pewnie masz racjê. Póki co- koloryzacja, pielêgnacja, to mnie krêci najbardziej .

Szkoda, ¿e nie dopyta³a¶ fryzjerki czym tê dekoloryzacjê robi. Wiêkszo¶æ u¿ywa rozja¶niacza. Jasne, ¿e mogê Ci pomóc. Obstawiam, ¿e potrzebowa³aby¶ dwóch dekoloryzacji, i jednej-dwóch lekkich k±pieli rozja¶niaj±cych, je¶li kolor wyjdzie za ciemny (deko p³ucze sztuczny barwnik z w³osów). No i docelowa farbka. Robi³am kiedy¶ te wszystkie zabiegi w przeci±gu trzech dni. Oczywi¶cie, odpowiednia pielêgnacja przy tym siê przyda.
No to zamiana !

Wiadomo, ¿e jedne krêci mniej, drugie bardziej, ja np lubiê Mysiê obserwowaæ, bo to, co ona robi z kolorem w³osów jest niesamowite. Podejrzewam, ¿e te¿ by¶ potrafi³a podobne cuda tworzyæ.

Ucz siê ucz
Z tego co ona mówi³a, jak t³umaczy³a mi dlaczego taka kwota wyjdzie, to powiedzia³a mi, ¿e dlatego, ¿e na moj± d³ugo¶æ w³osów pójdzie du¿o rozja¶niacza.. Wiêc w sumie siê nie pomyli³a¶ nic..

My¶lisz, ¿e nie dorobiê siê glona? Tego najbardziej siê obawiam Fakt, ¿e mo¿na go przepêdziæ, aczkolwiek wola³abym tego unikn±æ..

Z pielêgnacj± na pewno bym nie mia³a problemów, bo ca³y czas siê jej trzymam. W sumie my¶lê, ¿e jak wszystko wyja¶nisz, to mog³abym sama spróbowaæ w domu. My¶lisz, ¿e taki zabieg przeprowadzony w domu w mniejszym stopniu uszkodz± w³osy, ni¿ ten robiony przez fryzjerkê ?
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.