Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 09:27   #4591
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziewczyny jaki polecacie pędzel do różu/bronzera?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:27   #4592
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Jak wrócę z uczelni to muszę sobie jakoś poprawić humor. Teraz pytanie słodycze czy kosmetyki?
oba
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:27   #4593
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O cieszę się, że i Tobie przypasowało
No niestety maska szanelowa też boska super nawilżenie i zapach biere ze zniżką 25%
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:28   #4594
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zanim trafiłam na ten wątek to rozsądnie gospodarowałam kartą ale jak będę miała golda, to spłacę wszystko
taaaaaaaaaaaaaa też tak mówiłam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:28   #4595
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
od razu mi raźniej

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------


daj znać jak zareaguje a jakie szampony kupujesz?
w qpie raźniej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:30   #4596
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5365056 9]Powiem Wam, że potwornie mi żal forsy na samochód
No kurde, gdyby nie względy ekologiczne to bym mogła jeździć tym moim obecnym dieslem aż do śmierci. Mojej lub jego (a jest ta łajza nie do zajechania).
Kurde, 100 tys. za samochód, szok ! To już prawie mieszkanie można za tyle mieć. No dobra, za drugie tyle Ale jednak.[/QUOTE]

popieram. I do tego dajesz za niego 100 tys a za dwa lata jest warte 50 tyś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:31   #4597
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taaaaaaaaaaaaaa też tak mówiłam

Ja na pewno spłacę, bo już teraz mam przesyt kosmetixów jak dostanę złociaka, to pasuję z zakupami* - amen

* nie dotyczy boxów w S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 09:31   #4598
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja sobie sama autka kupuję, teraz to będzie już 3 moje. Teraz mam fajne grande punto, ale już 4 lata nim śmigam, 80 tys km przejechałam, czas na zmiany
zazdraszczam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:32   #4599
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie mów wypłaty mi nie starczy, żeby spłacić kk
Oj Martusia cudnie idzie Ci odwyk

ale bije sie w piersi.. mój odwyk podobny do Twojego

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też oszczędzałam na auto kupę czasu, ale oszczędności tylko mi ubywało przez ten wątek i w końcu mąż się nade mną zlitował i mi zasponsorowal
dla meza
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:32   #4600
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
a centra handlowe, to już w ogóle porażka
ludzie stają na dwóch miejscach jakby prawko kupili na bazarku i zabrakło umiejętności zaparkowania...w miastach ciasno, w galeriach ścisk, ale bez auta jak bez ręki
No właśnie po galeriami największe buractwo, walą drzwiami po sąsiednim aucie złośliwie, bo lepsze niż ich własne, albo z jakichś innych nie znanych mi powodów
Poza tym mam w domu garaż, więc tu nie ma problemu.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:33   #4601
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ta zabawa jest dobijająca
olej ich. Nie wiedzą co tracą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 09:34   #4602
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za powodzenie misji
Jeszcze gdyby nie wakacje, to pewnie bym dobiła we wrześniu na pewno do tych 15 tysi, ale ja bez urlopu nie wytrzymam
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5365104 2]O kurcze, jaka partyzantka, twarda jesteś

No, no - wyrazy uznania Ja tę kwestię przemilczę jak chodzi o moją chudą i skromną osobę [/QUOTE]
To są właśnie główne powody chęci zmiany auta: klima i wspomaganie No i nie chcę już do Skody za dużo wkładać kasy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:35   #4603
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Potwierdzam co prawda wczoraj użyłam pierwszy raz tego serum (dziś rano także - nie mogłam się powstrzymać ), ale już jest miłość na bank kupuję
może nam jakąś zniżkę dadzą jak zaczniemy hurtem wykupować micro serum
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:35   #4604
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
od razu mi raźniej

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------


daj znać jak zareaguje a jakie szampony kupujesz?
A takie:
http://www.hairstore.pl/inebrya-gree...-ml-p3345.html

http://lokikoki.pl/product-pol-3841-...ml-Artego.html

http://lokikoki.pl/product-pol-3799-...ml-Artego.html

i lakier http://lokikoki.pl/product-pol-96-Qu...ml-Artego.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:36   #4605
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Chciałabym nie za duże, ale z dużym bagażnikiem
Najpierw chciałam Opla Corsę albo Astrę, ale nie wykluczam Toyoty Avensis, Hundai i30, Seat Ibiza, Suzuki Swift itp..
Chcę nówkę, albo max 1-2 roczne z zakupem w salonie.
Wymyśliłam, że max 60 tys wydam, ale planuję raty te 3x33 albo 4x25, więc mam plan uzbierać do października-grudnia 2016 15-20 tys. zł

spory rozrzut gabarytowy

Powiem tak z małych Ibiza ma malunki bagaznik. Corsa tez mały ale jest dynamiczna i wszędzie nią zaparkujesz.Absolutnie wszędzie.
Wybralabym astre nową ze wzgl na opinie i niepsujalność.
Avensis to już inny cennik serwisowania( w rodzinie jest więc co nieco wiem)
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:36   #4606
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja na pewno spłacę, bo już teraz mam przesyt kosmetixów jak dostanę złociaka, to pasuję z zakupami* - amen

* nie dotyczy boxów w S.
pożyjemy - zobaczymy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:36   #4607
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Potwierdzam co prawda wczoraj użyłam pierwszy raz tego serum (dziś rano także - nie mogłam się powstrzymać ), ale już jest miłość na bank kupuję
A jak ono ślicznie pachnie, o matko !
Też kupuję pełną wersję i to niedługo, bo właśnie zajeżdżam ostatnie próbki Wkurza mnie, że w tym celu będę musiała iść do stacjonarki - czego nienawidzę - sama nie wiem czemu. No ale nie można mieć wszystkiego.


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
a centra handlowe, to już w ogóle porażka
ludzie stają na dwóch miejscach jakby prawko kupili na bazarku i zabrakło umiejętności zaparkowania...w miastach ciasno, w galeriach ścisk, ale bez auta jak bez ręki
Szkoda gadać...
Ostatnio miałam sytuację właśnie pod jednym z hipciów w moim mieście. Byłam świadkiem jak pewna blondi (nie chodzi o kolor włosów) przytarła swoim wielkim Jeepem w samochód obok i naderwała mu zderzak z przodu (tak, że porządnie odstawał - nie dało się tego nie zauważyć). Ja patrzę, a ta wyszła ze swojego samochodu, obejrzała co uczyniła, po czym pakuje się z powrotem i chce odjeżdżać Lecę więc za nią i krzyczę żeby sie zatrzymała. No to się zatrzymała i pyta o co chodzi No kurka, o jajco - pomyślałam No i pytam ją czy nie zamierza zostawić jakiegoś kontaktu do siebie, przecież samochód uszkodziła i dobrze o tym wie. A ta mi na to, że to przecież jakiś stary gruchot to nie ma o co robić rabanu Padłam, zatkało mnie, dostałam mroczków (nie braci jednak, ale zawsze ) przed oczami.
Na szczęście włączył się do rozmowy facet - też świadek sytuacji i jej zrobił tak opeer, że od razu karteczkę za wycieraczkę włożyła ze swoimi danymi do kontaktu. Skąd się biorą takie dzidy ?

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-12-01 o 15:44
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:36   #4608
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Oj Martusia cudnie idzie Ci odwyk

ale bije sie w piersi.. mój odwyk podobny do Twojego

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------


dla meza
przekażę Mężowi brawa

Maarthusia na odwyku to gorzej niż armagedon
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:38   #4609
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Corsy nie polecam. Strasznie awaryjne auto a miałam od nowości. No i lubi gubić olej, ciągle musiałam dolewać.
zależy której generacji auto to było, jeździłam corsą dekadę temu i była to służbówka więc wszystko o czym piszesz też występowało. Stale serwis

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja chcę Renault Kadjar w kredycie 50/50 a kosztuje ok 90 tys, więc niemało, plus trzeba opłacić ubezp. od razu, pewnie ze 3-4 tys wyjdzie oc+ac.
uwielbiam Kadjara

te psy, ten kolor, ten kształt
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 09:38   #4610
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:39   #4611
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Hej dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Chciałabym nie za duże, ale z dużym bagażnikiem
Najpierw chciałam Opla Corsę albo Astrę, ale nie wykluczam Toyoty Avensis, Hundai i30, Seat Ibiza, Suzuki Swift itp..
Chcę nówkę, albo max 1-2 roczne z zakupem w salonie.
Wymyśliłam, że max 60 tys wydam, ale planuję raty te 3x33 albo 4x25, więc mam plan uzbierać do października-grudnia 2016 15-20 tys. zł

Toyota ma 1 minus, jest słabo wyciszona. O ile w mieście jest cichutko i super, to na trasie cholera mnie bierze, tak jest głośno w środku! Na szczęście śmigam głównie w mieście. Ogólnie polecam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:39   #4612
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5365056 9]Powiem Wam, że potwornie mi żal forsy na samochód
No kurde, gdyby nie względy ekologiczne to bym mogła jeździć tym moim obecnym dieslem aż do śmierci. Mojej lub jego (a jest ta łajza nie do zajechania).
Kurde, 100 tys. za samochód, szok ! To już prawie mieszkanie można za tyle mieć. No dobra, za drugie tyle Ale jednak.[/QUOTE]

no ale stary diesel to było nie do zajechania, a teraz jak te szmineczki- kusi to kupujesz takiego np Jacobsa, bo też niby wygląda kusząco a na ustach zrobi saharę
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:40   #4613
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
No niestety maska szanelowa też boska super nawilżenie i zapach biere ze zniżką 25%
A nie mówiłam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
olej ich. Nie wiedzą co tracą
nie umiem, jak już sobie jeden cel obrałam to nie ma zmiłuj, choćby skały srały to dobiję do tego ch...go golda
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:41   #4614
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5365116 6]

Szkoda gadać...
Ostatnio miałam sytuację właśnie pod jednym z hipciów w moim mieście. Byłam świadkiem jak pewna blondi (nie chodzi o kolor włosów) przytarła swoim wielkiem Jeepem w samochód obok i naderwała mu zderzak z przodu (tak, że porządnie odstawał - nie dało się tego nie zauważyć). Ja patrzę, a ta wyszła ze swojego samochodu, obejrzała co uczyniła, po czym pakuje się z powrotem i chce odjeżdżać Lecę więc za nią i krzyczę żeby sie zatrzymała. No to się zatrzymała i pyta o co chodzi No kurka, o jajco - pomyślałam No i pytam ją czy nie zamierza zostawić jakiegoś kontaktu do siebie, przecież samochód uszkodziła i dobrze o tym wie. A ta mi na to, że to przecież jakiś stary gruchot to nie ma o co robić rabanu Padłam, zatkało mnie, dostałam mroczków (nie braci jednak, ale zawsze) przed oczami.
Na szczęście włączył się do rozmowy facet - też świadek sytuacji i jej zrobił tak opeer, że od razu karteczkę za wycieraczkę włożyła ze swoimi danymi do kontaktu. Skąd się biorą takie dzidy ? [/QUOTE]

co za buractwo strasznie mnie wkurzają tacy ludzie. A już najbardziej mnie wkurzają tacy "jestembogiembomamjee pa" i zaparkuje taki na parkingu pod blokiem w taki sposób że zajmuje trzy miejsca parkingowe chociaż wiadomo że deficyt jest skąd się tacy biorą

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A nie mówiłam



nie umiem, jak już sobie jeden cel obrałam to nie ma zmiłuj, choćby skały srały to dobiję do tego ch...go golda
zawzięta jesteś ale to dobrze - człowiek sukcesu

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-12-01 o 09:44
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:42   #4615
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przekażę Mężowi brawa

Maarthusia na odwyku to gorzej niż armagedon
koniecznie

a Martusia daje ognia i nie chwali się denkowaniem

ja też się nie pochwalę bo odechciało mi się zbierać plastików po szufladach i siatach


widzę w linkach mój ukochany szampon http://www.hairstore.pl/inebrya-gree...-ml-p3345.html

jak on mnie uratował po kokosowym Cece czy inszej agafi
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:45   #4616
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



zawzięta jesteś ale to dobrze - człowiek sukcesu


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
koniecznie

a Martusia daje ognia i nie chwali się denkowaniem

ja też się nie pochwalę bo odechciało mi się zbierać plastików po szufladach i siatach


widzę w linkach mój ukochany szampon http://www.hairstore.pl/inebrya-gree...-ml-p3345.html

jak on mnie uratował po kokosowym Cece czy inszej agafi

Uwielbiam go, zawsze mnie ratuje jak mi inne masakrę na głowie robią
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:45   #4617
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5365116 6]A jak ono ślicznie pachnie, o matko !
Też kupuję pełną wersję i to niedługo, bo właśnie zajeżdżam ostatnie próbki Wkurza mnie, że w tym celu będę musiała iść do stacjonarki - czego nienawidzę - sama nie wiem czemu. No ale nie można mieć wszystkiego.




Szkoda gadać...
Ostatnio miałam sytuację właśnie pod jednym z hipciów w moim mieście. Byłam świadkiem jak pewna blondi (nie chodzi o kolor włosów) przytarła swoim wielkim Jeepem w samochód obok i naderwała mu zderzak z przodu (tak, że porządnie odstawał - nie dało się tego nie zauważyć). Ja patrzę, a ta wyszła ze swojego samochodu, obejrzała co uczyniła, po czym pakuje się z powrotem i chce odjeżdżać Lecę więc za nią i krzyczę żeby sie zatrzymała. No to się zatrzymała i pyta o co chodzi No kurka, o jajco - pomyślałam No i pytam ją czy nie zamierza zostawić jakiegoś kontaktu do siebie, przecież samochód uszkodziła i dobrze o tym wie. A ta mi na to, że to przecież jakiś stary gruchot to nie ma o co robić rabanu Padłam, zatkało mnie, dostałam mroczków (nie braci jednak, ale zawsze) przed oczami.
Na szczęście włączył się do rozmowy facet - też świadek sytuacji i jej zrobił tak opeer, że od razu karteczkę za wycieraczkę włożyła ze swoimi danymi do kontaktu. Skąd się biorą takie dzidy ? [/QUOTE]
brak słów
w centrum to sa kamery i jesli ktos zglosi dostanie dane z numerami tablic.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:46   #4618
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
no ale stary diesel to było nie do zajechania, a teraz jak te szmineczki- kusi to kupujesz takiego np Jacobsa, bo też niby wygląda kusząco a na ustach zrobi saharę
Strach jest jak nie wiem. Można tak wtopić w te nowoczesne cuda, że potem się człowiek nie wypłaci z serwisowania.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:48   #4619
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość





Uwielbiam go, zawsze mnie ratuje jak mi inne masakrę na głowie robią
Dobrze że mi przypomniałyście już klikam, zwłaszcza że cena promo choć obecnie jadę na tołpie i odpukac jestem bardzo zadowol bo pierwotnie achy nad biolavenem a teraz tylko misie i pluszaczki
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:48   #4620
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
co za buractwo strasznie mnie wkruzają tacy ludzie. A już najbardziej mnie wkurzają tacy "jestembogiembomamjee pa" i zaparkuje taki na parkingu pod blokiem w taki sposób że zajmuje trzy miejsca parkingowe chociaż wiadomo że deficyt jest skąd się tacy biorą

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------



zawzięta jesteś ale to dobrze - człowiek sukcesu

Ludzie są dziwni. Ale prawda jest też taka, że jest grupa ludzi, którzy mają w nosie czy cię uszkodzą, bo mają tak obtłuczone auto, że jedna rysa więcej nie robi na nich wrażenia. Unikam parkowania obok aut, które mają obtłuczony brzeg drzwi. To znak, że otwierają je na maxa i walą w co popadnie. A najlepsze scenki rodzajowe są zawsze rano pod szkołą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.