Dobre Salony Slubne W Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 11:03   #1
monia9000
Raczkowanie
 
Avatar monia9000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 149
GG do monia9000

Dobre Salony Slubne W Warszawie


Dziewczyny Nie Wiem Czy Ten Watek Kiedys Był Ja Nie Mogłam Znaleźć, Ale Nawet Przydadza Się Swieże Informacje Na Ten Temat.
Wybieram Sie Na Poszukiwania Sukni I Czy Mogłybyście Mi Doradzić Gdzie Najlepiej W Wawie Lub Okolicach Np. Pruszków
Potrzebne Mi Sa Wasze Opinie Bo Nie Chce Mi Się Tracić Czsu .
Od Swoich Znajomych Słyszałam Różne Historie Na Ten Temat Np. "obrzydliwie Miła Obsługa" -lepiej Tam Nie Wchodzić , Problemy Z Rozmiarami Jak Się Ma Powyżwj 38 To Róznie To Odbieraja Najczęściej Mówią że Takich Rozmiarów Nie Mają I Mieć Nie Będą --trzeba Szyć
Dlatego Proszę Was O Wasze Opinie Na Ten Temat
monia9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:54   #2
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Na Jana Pawła znajdziesz kilka salonów. Jeśli zależy Ci na ładnej i niedrogiej sukni, to szczerze polecam salon Carmen (na Jana Pawła w stronę Arkadii jadąc od Feminy przystanek-Anielewicza). Sprzedaje tam bardzo fajna Pani, która naprawdę umie doradzić. Polecam. J
Jeśli nie musi być tania to fajny salon (suknie Villas) są na tej samej ulicy, tylko przystanek wcześniej, po prawej stronie. Naprawdę niezłe kiecki .
Zaraz po drugiej stronie jest salon Tylko Ona. Też mają świetny wybór i rewelacyjną obsługę, ale i ceny wysokie (u mnie odpada).
Jadąc w stronę Centralnego jeden przystanek, też od Feminy po prawej jest kolejny salon (nie pamiętam nazwy, chyba Abiu). Suknie cud miód, a obsługa bez zarzutu. Acha, cały czas mówię o poruszaniu się tramwajem
Jeśli możesz zapuścić się trochę dalej to polecam również salon w którym ja zamówiłam swoją sukienkę. To jest salon Margarett na rogu Siekierkowskiej i Czerniakowskiej, w domu handlowym Panorama (dojazd 522 bezpośrednio).
Fajny jest też salon Madonna na Kruczej. Jeśli myślisz o wypożyczeniu sukni to wychodzi tam całkiem niedrogo. Sukienki mają prześliczne (tylko, że głównie z trenem, a ja takiej nie chciałam), a obsługa bardzo profesjonalna!
Podam Ci linki do tych salonów. Na stronie Carmen są inne sukienki niż w salonie. Te na stronie osobiście mi si nie podobają, ale w salonie miałam co przymierzać
http://www.margarett.pl/
http://www.carmen-slubne.pl/
http://suknie-slubne.pl/
http://www.slubne.pl/
http://www.villais.com/Villais.html
http://www.abiu.pl/kobieta.php?id=33

Udanego "polowania" na suknię. Daj znać jak Ci poszło

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:38   #3
monia9000
Raczkowanie
 
Avatar monia9000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 149
GG do monia9000
Dobre Salony Slubne W Warszawie

Bardzo Dziękuję Za Pomoc Ruszam We Wtorek

OTÓŻ JA WCZORAJ TROCHE ZWIEDZIŁAM I PODZIELE SIE SWOIMI OBSERWACJAMI. ODWIEDZIŁAM KILKA SALONÓW W WAWIE I OTO WNIOSKI:
- ZNALAZŁAM TAKI MALUTKI SALONIK OBOK STADIONU I BARDZO NIE POLECAM SŁUCHAJCIE BABA CHYBA WSTAŁA LEWA NOGA I ROBIŁA MI ŁASKĘ O COKOLWIEK NAJLEPIEJ JAKBYM WYSZŁA WIECEJ NIE WRACAŁA NAWET MOJA MAMA POWIEDZIAŁA ŻEBYŚMY WYSZŁY ZANIM TA BABA ZROBI NAM KRZYWDĘ
- BYŁAM RÓWNIEŻ W BIAŁYM RAJU NA TARGOWEJ Z KOLEI TAM PANIENKI UDAWAŁY ŻE SĄ CZYMŚ BARZDO ZAJĘTE WIEC IM NIE PRZESZKADZAŁAM I SOBIE POSZŁAM
- SALON ELLE NA TARGOWEJ SUPER OBSŁUGA BARDZO MIŁE DZIEWCZYNY MOŻNA SOBIE PRZYMIERZAĆ I PRZYMIERZAĆ A ONE DALEJ BĘDĄ MIŁE POZATYM FAJNE KIECKI TAM MAJĄ WŁAŚNIE CHYBA TAM KUPIE CDN

JESTEM Z POWROTEM
ZWIEDZILAM JESZCZE SALON DIANA TEZ NA TARGOWEJ I RÓWNIEŻ BARDZO GORĄCO GO POLECAM FACHOWA I MIŁA OBSŁUGA NAWET JAKIS FACET DORADZA TO CHYBA WŁAŚCICIEL ALE JESTE FAJNIE SUKNIE TEŻ ŁADNE I NIE TAKIE DROGIE
- SALON GALAXY NA AL.JANA PAWŁA TEZ OK MIŁE PANIE ŁADNE SUKNIE ALE CENY TROCHĘ ZA WYSOKIE JAK DLA MNIE ALE POZATYM OK
- SALON PROMESSA TEŻ OK BARDZO ŁADNE SUKNIE CENY OK. OBSŁUGA TEŻ TYLKO NA POCZATKU MUSIAŁAM ŁASKAWIE POPROSIĆ ABY KTÓRAŚ SIĘ MNA ZAJĘŁA PO 5 MIN POBYCIE W SALONIE ALE JAK SIE WZIĘŁA DO PRACY TO BYŁA BARDZO MIŁA I CIERPLIWA TAKŻE MOGE GO POLECIĆ
DALSZE OBSERWACJE POD KONIEC TYGODNIA W PIATEK RUSZAM DALEJ NIESTETY JA JESTEM TAKA ŻE MUSZĘ ZWIEDZIĆ WSZYSTKIE SALONY ŻEBY MIEĆ CZYSTE SUMIENIE TAKŻE NIC MI NIE UMKNIE STZREŻCIE SIĘ SPRZEDAWCZYNIE

hej dziś byłam ponownie nałowach i mogę polecić nastepujacy salon:
Susan Labo ul.kijowska 11 - super piekne suknie obsługa bardzo miła ceny da sie przeżyć, upatrzyłam sobie tam dwie suknie poprostu cudeńka ceny 2200 i
2350 tylko to mnie powstrzymało od kupienia jednej z nich dziś ale poczekamy zobaczymy

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-16 o 01:23 Powód: post pod postem
monia9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:02   #4
paulaa85
Przyczajenie
 
Avatar paulaa85
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

monia9000 mam podobne odczucia co do salonow na Targowej tylko w jednym pani byla mila, co do salonu przy stadionie to ta kobieta chyba codziennie wstaje lewa noga:/ Z ciekawosci odwiedzilam nawet bazar rozyckiego, okazalo sie ze sa tam 2 budki salonu Diana i ku mojemu zaskoczeniu bardzo mili ludzie, duzo mi doradzadzili itp ( w salonie pani byla nie zbyt mila i nie chetna do pomocy) a i ceny na bazarze tych samych sukni ktore sa w salonie sa nizsze.
paulaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:12   #5
monia9000
Raczkowanie
 
Avatar monia9000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 149
GG do monia9000
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

ja jeszcze moge polecic salon Camen na Jana Pawła ładne suknie i bardzo przyjemne panie można sobie przymierzać ale salon Susan Labo na Kijowskiej narazie przoduje bo zamówiłam tam suknie zobaczymy co powiem w lipcu jak ja juz uszyją --mam nadzieje że nie bedzie problemów
monia9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 10:20   #6
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja też polecam salon Carmen na Jana Pawła, bardzo miła i cierpliwa pani. Do Promessy na tej samej ulicy nie zachęcam bo stałam tam chyba z 5 min i nikt się mną nie zainteresował, takie księżniczki że głowa mała. Na koniec super salon na ul. Okrzei róg Targowej, salon Angel - rewelacja! Obsługa miła, fachowa, cierpliwa i suknie piękne i niedrogie- polecam!
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 13:22   #7
bzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja polecam Marrex na Kruczej. Na początku byłam trochę rozczarowana, bo spodziewałam się np. Młodej Ekspedientki. Ale po kilku minutach okazało się, że moje obawy były nieuzasadnione. Ja kupiłam sukienkę o 40%tańszą niż cena sugerowana bo byłą wymiana kolekcji. Jedną z Doradczyń jest krawcowa, która potrafi dopasować suknię w mgnieniu oka. Suknię można u nich przechowywać do dnia ślubu. Poprawki są wliczone w cenę.
Ja byłam zachwycona.
Naprawdę polecam
bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 22:09   #8
nika1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Czesc ja rowniez bylam na Targowej w salonie Elle i ... Raju, obsuga swietna Panie bardzo mile i cierpliwe i bardzo gustownie dobierają suknie. Ceny nie są wygórowane od 1600 - 2300. Atmosfera rewelacyjna. Natomiast w salonie "Diana" rowniez na Targowej - zachowanie Pani pozostawia wiele do życzenia, nie polecam!!! Zero zainteresowania klientem, do dzis się zastanawiam kto tę kobiete tam zatrudnił, strasznie niemile babsko. Po prsotu żenada. I jeszcze salon Carmen- przesympatyczne dziewczyny i ceny bardzo przystępne. POLECAM.
Na bazarze Rózyckiego tez są ladne suknie i tu trzeba przyznac tansze.
nika1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:19   #9
monia9000
Raczkowanie
 
Avatar monia9000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 149
GG do monia9000
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

moze mi sie wydawało ze te pnienki z salonu Diana sa miłe bo w tym czasie byl właściciel salonu dlatego sie starały , w salonie Promessa tez prawda ze panie sie wcale nie interesują a salon Angel - miłe wspomnienia bardzo miła obsługa tez polecam no i oczywiscie jeszcze raz zachecam do odwiedzenia salonu Susan Labo na Kijowskiej
monia9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:52   #10
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja polecam salon Madonna w Warszawie na Wilczej

1. nie oceniają po wyglądzie - każdego obsługują z jednakowym zainteresowaniem
2. na siłe nie wciskają Ci dodatków
3. Wydają się być obiektywne i dobrze doradzają, nie wciskają na siłe najdrozszych sukien
4. ja kupiłam tam suknię z komisu - i myślałam ze będę gorzej traktowana niż te klientki które zostawiają tam WIEEEELKĄ gotówkę...
a zawsze 3 dziewczyny koło mnie skakały byłe miłe uśmiechnięte...polecam

a nawet jeśli nie stać Was na nowe suknie z tego salonu (koszt powyżej 3000), to:
- zapytajcie o suknie komisowe (np ten sam model) - poprawki krawieckie w cenie,
- mozecie wypozyczyć tam suknię - ale jest to suknia z wieszaka - ta którą przymierzacie....Ale koszt wypozyczenia to 50% wartosci sukni - wychodzi drogo....

pamiętajcie aby wcześniej tam zadzwonić i umówić się na konkretny dzieńi godzinę
Dziewczyny w tym salonie na pewno nie potraktuja Was źle

serdecznie pzdr

P.S. dodam, ze ja już jestem po wszystkim - suknia tam zakupiona została użyta
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 00:11   #11
nika1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Salon Angel jest ok

A jutro jadę na Kijowską podoba mi się model Cosmobella 7099

Jednak zdecydowałam się na suknię w "Amelii" na Targowej

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-16 o 01:22 Powód: post pod postem
nika1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 10:08   #12
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Podbijam wątek i czekam na dalsze relacje i spostrzeżenia. Niebawem i ja zacznę trasę poszukiwania sukni w Warszawie ... interesują mnie salony z niedrogimi sukniami (tak do 2500-3000) lub wypożyczalnie
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:31   #13
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Jesli chodzi o moje obserwacje to tak:
NIE polecam salonu promesa w Warszawie na Jana Pawła, jest tam taka kobieta, której zupelnie nie zalezy na tym żebyś cokolwiek u nich kupiła, nic nie doradzi nic nie podpowie. NIE polecam również salonu Scarabeo w Warszawie na ulicy Grochowskiej, weszłam do sklepu a ona ani słowem się nie odezwala, powiedziala tylko po chwili prosze sobie szukac samemu i do konca mojego krótkiego pobytu tam nic więcej.
POLECAM natomias salon na wilczej Madonna, przemile dziewczyny tam sprzedają, polecam również
salon ONA na Nowolipiu, nie mylić z Nowolipki, tam zajma się Toba naprawde dobrze i doradza, podpowiedza.
Polecic moge tez salon na gocławiu na ulicy Koprzywiańskiej, tez miła obsluga.
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 12:46   #14
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

ja się dopiero rozglądam, ale jeszcze nigdzie nikt nie był dla mnie tak miły, jak panie na bazarze Różyckiego. chyba każda chce być milsza od innych, żeby to własnie u niej kupić.
suknie tam sprzedawane to nie kiecki "bazarowe" - panie normalnie współpracują z pracowniami krawieckimi, suknie szyją na miarę (no chyba że ktoś chce "już" i "z wieszaka") i traw to tyle, co w salonie - jakieś 3 miesiące zależnie od tego, czy to sezon, czy nie.
ceny z tego co patrzyłam to 600 - 2300 zł. piękne suknie z ręcznie haftowanymi koronkami - ok. 1700; myślę ze to ceny całkiem atrakcyjne.
spotkałam się z opinią, że suknie tam są... tadetne. czy ja wiem? w wielu salonach, trochę mniej renomowanych niż ABIU czy CYMBELINE są suknie z tych samych pracowni, tylko droższe o kilkaset złotych.
na pewno warto się tam przejechać - a nuż sie coś wypatrzy. a przecież nic się nie traci
a panie naprawdę są przesympatyczne, przeurocze.

dla porównania:
w saloniku przy stadionie też byłam. zostałąm z miejsca zmieszana z błotem - dosłownie - za to że śmiem przychodzić, skoro ślub mam dopiero za rok. potem pani odwróciła sie na pięcie i olała mnie zupełnie i definitywnie. ja ją z resztą też.
a panie na Różyckim już mi ściągały z manekinów suknie do mierzenia - nie ważne, że ślub dopiero za rok.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:51   #15
deveb321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

CO SĄDZICIE O SALONIE ELLE NA GROCHOWSKIEJ I TARGOWEJ?
O OBSŁUDZE I PRACUJĄCEJ TAM KRAWCOWEJ? CZEKAM NA ODPOWIEDZI!!! BUZIACZKI
deveb321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 00:46   #16
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Moje kochane podbijam wątek, dopisujcie swoje obserwacje - za miesiąc zaczynam wędrówkę i sporządzam listę salonów które będę chciała odwiedzić.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:06   #17
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja na razie byłam tylko w salonie Angel na ul. Okrzei (róg targowej) i polecam bardzo miła obsługa.
Mimo, ze było bardzo dużo dziewczyn (sobota), a ja przymierzałam dużo sukien nie było z tym żadnego problemu.
Duży wybór sukien. U siebie w katalogach mają trochę inne modele niz na strone, wiec jeżeli chciałbyście coś mierzyć ze strony to najlepiej wydrukować zdjecie i pokazać. (ja chciałam przymierzyć jedną sukienkę i nie umiałysmy się dogadać, która to)
Najlepiej wsześniej sie zapisać i najlepiej w tygodniu, bo wtedy jest mniej osób i można spokojniej poprzymierzac i powybrzydzać
Podaje kontkat: www.angel.com.pl

Teraz mam zamiar odwiedzić salon Madonny, jak mi się uda to napisze jak było ... tyle pozytywnych opini już o tym salonie czytałam, więc pewnie i ja się nie zawiodę.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:36   #18
darknesrose
Przyczajenie
 
Avatar darknesrose
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 19
GG do darknesrose
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witam,

Dziewczyny powiedzcie co myślicie o salonie Diana na Targowej. Zamówiłam tam suknie, ale po opiniach moich koleżanek z roku które również tam zamówiły suknie zaczynam się bać że to był zły wybór. Podobno zamówione suknie są inne niż te które przymierzały dziewczyny, falbanki krzywo przyszyte itp. Czy któraś z was brała tam suknie i jest zadowolona?
darknesrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:44   #19
yellowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

a ja polecam salon Promesa na Jana Pawła...
babki nie są przesadnie miłe to fakt - w porównaniu do innych salonów, w których się nasłuchałam jak to mi pięknie i jaki zaraz ogromny rabat dostanę jak zamówię (na przykład w Blue City- miałam dostać rabat ale tylko w tym momencie, później już bedzie za późno..) uciekałam z Blue az mi sie dymiło spod butów

W Promesie kobiety sa konkretne, nie słodzą, nie nadskakują i sa szczere.
ja przychodziłam kilka razy zanim się zdecydowałam- zawsze z inną publicznością, i nie było problemu z ciągłym ogladanim i przymierzaniem.
Jeżeli ktoś ceni sobie konkret a nie potrzebuje głaskania po główce to szczerze polecam!!
yellowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:50   #20
tindomiel
Raczkowanie
 
Avatar tindomiel
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 34
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja jutro mam ostatnią przymiarkę w "Amelii" na Targowej. Osobiście mogę polecić, panie są miłe, suknie można na życzenie dowolnie modyfikować. długo wprawdzie musiałam na nią czekać, były jakieś problemy z koronką, ale panie przez cały czas były w kontakcie i na czas zdążyły. Efekt zaś super
tindomiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:13   #21
123asia123asia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja szczerze odradzam sklep w DH Panorama Margarett
Sukienki na stronie ładne,ale warto pojechać do innego salonu.Tam Pani najpierw mnie wyśmiała że za wcześnie zaczynam poszukiwania.Chyba nie jej interes!!!Skąd ona może wiedzieć jaką kto ma sytuacje?Ja zaczęłam wcześnie,bo przez najbliższe pół roku będę potwornie zajęta.Poza tym na każde pytanie najpierw robiła wielkie zdziwione oczy,potem się dziwacznie uśmiechała i jak skończyła wzdychać odpowiadała krótko na moje pytania.Jak ją zapytałam jaką suknie doradzałaby przy bardzo chudych ramionach odparła ze każda kobieta z czegoś jest niezadowolona a to niekoniecznie musi być prawda.
Złagodniała dopiero po tym jak szpilka wpięta w sukienkę przy zdejmowaniu (wiedziała że szpilki są i kazała mi na nie uważać)przerysowała mi całe ramie aż po łokieć.O zakrwawioną rękę oczywiście się nie zapytała tylko z rozbrajającą miną zapytała czy mam jeszcze teraz ochotę na przymiarki?Odparłam że nie.....
Jeśli chcecie porady profesjonalnej sprzedawczyni to zapomnijcie o tym salonie.Chyba że nie jest tam sama i akurat pozostałe kobietki sa w porządku.
123asia123asia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:53   #22
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez 123asia123asia123 Pokaż wiadomość
Ja szczerze odradzam sklep w DH Panorama Margarett
Sukienki na stronie ładne,ale warto pojechać do innego salonu.Tam Pani najpierw mnie wyśmiała że za wcześnie zaczynam poszukiwania.Chyba nie jej interes!!!Skąd ona może wiedzieć jaką kto ma sytuacje?Ja zaczęłam wcześnie,bo przez najbliższe pół roku będę potwornie zajęta.Poza tym na każde pytanie najpierw robiła wielkie zdziwione oczy,potem się dziwacznie uśmiechała i jak skończyła wzdychać odpowiadała krótko na moje pytania.Jak ją zapytałam jaką suknie doradzałaby przy bardzo chudych ramionach odparła ze każda kobieta z czegoś jest niezadowolona a to niekoniecznie musi być prawda.
Złagodniała dopiero po tym jak szpilka wpięta w sukienkę przy zdejmowaniu (wiedziała że szpilki są i kazała mi na nie uważać)przerysowała mi całe ramie aż po łokieć.O zakrwawioną rękę oczywiście się nie zapytała tylko z rozbrajającą miną zapytała czy mam jeszcze teraz ochotę na przymiarki?Odparłam że nie.....
Jeśli chcecie porady profesjonalnej sprzedawczyni to zapomnijcie o tym salonie.Chyba że nie jest tam sama i akurat pozostałe kobietki sa w porządku.
hej, a ja byłam w tym salonie (pierwszy i ostatni wybrany przeze mnie salon) i wlaśnie tam zamówiłam sukienkę-Pani, a potem Panie- były miłe (zwłaszcza blondynka) i umiała doradzić, jestem zadowolona. Fakt, że tylko dużo mają już zarezerowoanych terminów, bo teraz jakieś bum jest ze slubami. Może źle trafiłaś. Ja byłam już tam dwa razy i jest spoko POLECAM!
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:00   #23
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ostatnio zwiedzilam kilka miejsc i moge sie podzielic aktualnymi spostrzezeniami. Szukalam sukienki taniej (na poczatku sadzilam ze zmieszcze sie w kwocie 1000 zl) i jak najprostszej. Szybko zorientowalam sie ze bedzie ciezko. Niestety obsluga w salonach nie jest zbyt zachecajaca, szczegolnie jak sie dowiaduje o kwocie jaka bym chciala przeznaczyc na sukienke. Chyba wychodza z zalozenia, ze interesu z tego nie bedzie i od razu olewaja.
1/ Margarett al Krakowska przy Jankach - pojechalam z samego rana. Suknie sa faktycznie ladne. Powiedzialam ze interesuja mnie wyprzedaze i tansze modele jak najprotsze. Dostalam do zmierzenia 2 suknie i Pani nie byla zainteresowana wiecej moja osoba. Nie powiedziala mi, w ktorej lepiej, w ktorej gorzej. Powiedziala tylo cene, a po drugiej sukience po prostu powiedziala, ze mi juz dziekuje bo ma nastepna klientke. Szkoda, bo sukienki byly ladne. Kosztowaly okolo 2,5 tysiaca i gdyby mnie przekonala dalabym sie namowic.
2/ Ines (salon Patrycja) na ul Mlynarskiej - to jest pracownia artystyczna. Jest to jedyna rzecz, ktorej udalo mi sie tam dowiedziec przez pol gdziny pobytu. Probowalam dowiedziec sie ile bedzie kosztowaloby uszycie sukni i kiedy sie musze zglosic zeby zdazyc na sierpien 2008. Podalam material oraz pokazalam kroj jaki mniej wiecej mnie interesuje. Nie dalo sie dogadac z Pania Artystka. Zadnych konkretow przez pol godziny! Uciekalam szybko!
3/ Susan Blanche ul Kijowska - dostalam do przymierzenia kilka sukienek. Zadnej porady. Pani, zwyczajnie mnie obsluzyla. Oczywiscie powiedzialam ze interesuja mnie modele z wyprzedazy, ktore reklamowane sa na internecie. Zadnego z tych modeli juz nie bylo. Ale reklama wciaz jest (przynajmniej byla tydzien temu). Dowiedzialam sie ze dobrze wygladam w sukni, ktora ewidentnie do mnie nie pasowala. Skracala mi szyje i paskudnie sie opinala. Ale byla jedyna chyba, w ktora weszlam wiec "musialam" w niej dobrze wygladac.
4/ Susan Labo ul Kijowska - a tu spotkalam sie z mila niespodzianka. Panie bardzo sympatyczne. Znosily dzielnie moich kilka wizyt (bo zawsze musialam przyjsc z kims innym do oceny). Moze nie mialy zbyt wiele porad odnosnie dodatkow, ale nie byly przynajmniej obrazone i naprawde bylo to jedyne miejsce, w ktorym nie czulam sie zestresowana ze mierze sukienke. Moze nie wygladalam na kogos, kto potrzebuje porady. Nie mam wiekszego porownania, ale w zestawieniu z poprzednimi salonami - polecam. Dodam ze zdecydowalam sie na sukienke ponad 2 razy drozsza od zalozonego budzetu. Teraz sie szyje
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:39   #24
gravity25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zegrze
Wiadomości: 5
GG do gravity25 Send a message via Skype™ to gravity25
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja byłam wczoraj na pierwszym rozeznaniu . Na Różyku wiadomo, ze wszystkich stron słychać zaproszenia do oglądania sukien . Następnie Diana, STANOWCZO ODRADZAM!!! Robią taką łachę, jakby płacili za te sukienki z własnej kieszeni. I nawet gdyby tak było, nie chciałabym mieć z tymi ludźmi nic wspólnego. Wielka pochwała dla pań w Amelii. Przemiłe, uśmiechnięte, pomagają jak mogą. w Białym Raju niby kultura, ale chłodno i bez entuzjazmu. Chwalę sobie również obsługę w salonie Karina przy Kijowskiej. Pani (choć w ciąży doradzała cierpliwie i z poświęceniem. W Susan Labo również miło, panie mnie przyjęły, choć nie byłam umówiona. Ceny podobne, więc nie będę się nad nimi rozwodzić (pomijając Różyka, bo tam jak wiadomo, najtaniej). W innych punktach Warszawy nie byłam, bo kolekcje wszędzie podobne, a im więcej się przymierza, tym większy mętlik w głowie . Pozdrawiam i życzę samych właściwych wyborów!!
gravity25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:37   #25
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja polecam dwa salony:


Cymbeline na Zamoyskiego

Młoda i Moda na Koprzywiańskiej


z lekką przewagą Młoda i Moda.

Mogę je polecić ze względu na przemiłą obsługę i komfortową atmosferę. W obydwu salonach czułam się wyjątkowo, a co ważne nikt mi nie doradzał (co jest bardzo profesjonalne!), a już na pewno nie było słodzenia

Większa inicjatywa ze strony obsługi w Młoda i Moda, co dla mnie okazało się niezwykle pomocne, bo suknie, które znalazłam w internecie, na mnie okazały się mocno średnie. Szybko jednak obsługa wyczarowała kilka fasonów, które super ukryły moje niedoskonałości i uwydatniły to co potrzeba

Tego trochę zabrakło mi w Cymbeline - moja mama pomagała mi szukać czegoś odpowiedniego, a nie pracująca tam Pani, która mimo wszystko lepiej zna asortyment ode mnie

Niemniej jednak oba salony z czystym sumieniem polecam!
__________________
Szczęśliwa narzeczona

Edytowane przez Weronika09
Czas edycji: 2009-01-27 o 09:41
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:56   #26
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Panie na Zamoyskiego nie umiały Ci za bardzo doradzić bo są nowe.Wcześniej były inne.
Duzo lepszy ( 3 razy większy wybór) jest salon przy ulicy Leszno 32.
Zerknij na stronę www.centrum-slubne.com.pl
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 07:52   #27
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Na Zamoyskiego byłam we wrześniu - wtedy też były nowe? Nie do końca chodzi o doradzenie, tylko pokazanie czegoś od siebie. W końcu to nie ja jestem specem w tej dziedzinie
__________________
Szczęśliwa narzeczona
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:39   #28
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witajcie!
jestem tu nowa.ślub 18 lipca Sukienkę mam już zamówioną w Susan Labo. Naprawdę bardzo miła obsługa, cierpliwa. Czułam się taka spokojna. Byłam też w innych salonach na Kijowskiej. Nie polecam Susan Blanche-opinie że kobiety zupełnie się nie zajmują klientką są prawdą. Chociaż sukienki ciekawe, bo przecież to Demetrios. Mimo że ostatecznie po długich wahaniach zamówiłam w Susan Labo, to mierzyłam też w Carmen na Jana Pawła. Ceny tez w porządku. Suknie piękne, takie z pomysłem-specjalnie niema ich na stronie żeby nie kopiować.Ale myślę że naprawdę warto się wybrać. Panie sprzedawczynie przemiłe!!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:37   #29
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Na Zamoyskiego byłam we wrześniu - wtedy też były nowe? Nie do końca chodzi o doradzenie, tylko pokazanie czegoś od siebie. W końcu to nie ja jestem specem w tej dziedzinie

Tak, moja ukochana pani Ewa odeszła w lipcu.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:20   #30
emcia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

NIE POLECAM: Salon sukien ślubnych MADONNA w Warszawie. Okropna Pani "Lidka" nie mila dla pan mlodych! a pani w loczkach pokazywala suknie innym pannom mlodym tylko bardzo drogie, ktore wcale sie dobrze nie prezentowaly bylyby je wcisnac. na swoja kolejke musialam czekac ponad godzine bedac wczesniej zapisana na godzine. Mimo tego wszystkiego zdecydowalam sie na suknie slubna za kwote 4600 i Pani Agnieszka (najlepsza z salonu) wypisala mi juz cene na kartce i powiedziala ze moge sie spokojnie jeszcze zastanowic.. jak wrocilam za 3 tyg i przyszlo do placenia to powiedziala ze sukienka kosztuje 4990 i niestety juz nic nie moze zrobic! Totalny nieprofesjonalizm. zamiast zadzw i poinformowac ze planuja podwyzszyc cene to robia kogos w konia. Oferta powinna byc wazna bo mialam ja zapisana na kartce, moglabym ich pozwac ale szkoda zachodu! zdegustowana wyszlam z salonu, ktorego wogole nie polecam nikomu!
emcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.