karmelkowe włosy:)) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 14:15   #1321
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Joannas piękny Ci ten kolorek wyszedł!
Mnie po szaszetce joanny naturalny blond,położonej na baaaardzo jasny blond wyszło coś takiego karmelkowego..
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:22   #1322
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Joannas piękny Ci ten kolorek wyszedł!
Mnie po szaszetce joanny naturalny blond,położonej na baaaardzo jasny blond wyszło coś takiego karmelkowego..
edycisko napisz po ilu myciach całkiem wypłukał Ci się ten [boski] karmelek, ok? Bo też mam włosy bardzo jasny blond i chciałabym się skusić na karmelek [na razie na próbę - szamponetką], ale nie wiem czy warto ...
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 14:51   #1323
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A jak się mają karmelki do jasnych karnacji? Nie gryzie się to? Głównie widać na zdjęciach opalone buzie. Może zbierzemy w kilku postach fotki z bladioszkami, jeden za drugim itd.?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 15:31   #1324
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

up!
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:53   #1325
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Myslę że z jasną karnacją wygląda to nawet nawet, ale lepiej chyba z oliwkową lub po prostu opaloną
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:45   #1326
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: karmelkowe wlosy:))

oj,niestety zszedł szybciutko.po 5,6 myciach nie było już śladu po jakiejkowiek koloryzacji.konkretnie,to on schodził za każdym myciem,robił się coraz jasniejszy...czyli na próbę warto.
ach,jak tu trafić na taką farbę( zawsze najfajniej wychodzi coś z przypadku.
ach przypomniało mi się jeszcze) niestety zasiedziałam się z tą szamponetką ,tak z godzinkę...więc być może to spowodowało ten karmelek na głowie.pewnie tak
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 22:17   #1327
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
oj,niestety zszedł szybciutko.po 5,6 myciach nie było już śladu po jakiejkowiek koloryzacji.konkretnie,to on schodził za każdym myciem,robił się coraz jasniejszy...czyli na próbę warto.
ach,jak tu trafić na taką farbę( zawsze najfajniej wychodzi coś z przypadku.
ach przypomniało mi się jeszcze) niestety zasiedziałam się z tą szamponetką ,tak z godzinkę...więc być może to spowodowało ten karmelek na głowie.pewnie tak
Ja właśnie przymierzał się do tej szamponetki(leży nawet kupiona) na moim dość jasnym brązie, ale boje się, że mi się nie zmyje.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 11:48   #1328
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a dlaczego ma się nie zmyć? każda szamponetka się zmyje prędzej czy później... mnie kiedys po Marionie na rozjasnianych włosach "ciemny blond" zmył się po dwóch! myciach.
Dzisiaj własnie nałożyłam szamponetkę Mariona 'Ciemny Blond' na rozjasniane [jasny blond] włosy. Powinnam trzymać 20 min, trzymałam ok. 5 bo jestem niecierpliwa i wyszedł mi taki złocisty karmelek ! tylko wiem, że z następnym myciem już się wypłuka
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:21   #1329
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

oj dziewczyny ale mi narobiłyście ochoty na tak piękne włosy!! Ale w moim przypadku mogą się jedynie pomarzyć bo moje włosy od roku są farbowane na... czarno ale ja głupia!!
Normalnie łzy mam w oczach jak na te zdjęcia patrze...gdybym nie farbowała na czarny to może by coś z moich wyszło bo mój naturalny to brąz... nie nie nie nie moge już na siebie patrzeć w tych czarnych
może coś doradzicie, może jakiś dekoloryzator i farbe... nie wiem jestem już załamana
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:57   #1330
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
oj dziewczyny ale mi narobiłyście ochoty na tak piękne włosy!! Ale w moim przypadku mogą się jedynie pomarzyć bo moje włosy od roku są farbowane na... czarno ale ja głupia!!
Normalnie łzy mam w oczach jak na te zdjęcia patrze...gdybym nie farbowała na czarny to może by coś z moich wyszło bo mój naturalny to brąz... nie nie nie nie moge już na siebie patrzeć w tych czarnych
może coś doradzicie, może jakiś dekoloryzator i farbe... nie wiem jestem już załamana

Oto "przepis" na dekoloryzację czyli ściąganie koloru:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16758655
a oto co mi wtedy wyszło:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post17115249
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:38   #1331
ghosta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Przegladajac ten watek dochodze do wniosku, ze i moja dwuletnia coreczka ma karmelkowe wloski ! A wczesniej nie moglam sie zdecydowac czy jest blondynka, szatynka, czy ruda...
A tutaj znalazlam odpowiedz
ghosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 20:52   #1332
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

To jest jasny blond. Karmel jest bardziej miedziany.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 09:17   #1333
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Oto "przepis" na dekoloryzację czyli ściąganie koloru:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16758655
a oto co mi wtedy wyszło:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post17115249
Coco przepiękny ci kolor wyszedł. Tylko aniołku ja mam ten dodatkowy problem że ja rok temu mialam doszczętnie spalone włosy od końcówek do nasady głowy i powiem ci że jestem szczerze przerażona, boje się że znowu zrobie sobie gumowate siano. wiesz nie chce zostać łysa!! a tobie się bardzo zniszczyły włosy??
nie wiem może się wybiore do fryzjera chyba czułabym się jakoś niewiem bezpieczniej...bo jak sobie tylko przypomne co ja miałam na głowie rok temu to aż mnie ciarki przechodzą...

a może powiem tak bo widze że dziewczyny tu doradzają, może kochane powiecie mi czy do mnie bedzie ten kolor pasował, jestem typową południową zimą, dodam może ze dwa zdjęcia może mi doradzicie,
zrobiłam sobie kochane ostatnio taką symulacje jakbym wyglądała w innym kolorze niż czarny i oto co mi wyszło, zaznaczam że jest to blond
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:16   #1334
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
a może powiem tak bo widze że dziewczyny tu doradzają, może kochane powiecie mi czy do mnie bedzie ten kolor pasował, jestem typową południową zimą, dodam może ze dwa zdjęcia może mi doradzicie,
zrobiłam sobie kochane ostatnio taką symulacje jakbym wyglądała w innym kolorze niż czarny i oto co mi wyszło, zaznaczam że jest to blond
To co pokazałaś to bardziej blond. Zdecydowanie ciemniejszy odcień, bo gryzie się z brwiami.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:36   #1335
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

no tak wiem ze to blond i tak też napisałam
a powiedz mi jak mozesz jaki kolor by mi pasował, bo piszesz ze ciemniejszy np.? wiem ze sie cały czas wypytuje ale naprawde zalezy mi na waszych dobrych radach
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:39   #1336
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jeśli już coś bardziej w blond tonacje to takie...
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:43   #1337
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

jejku dziękuje ci serdecznie
koloreki ze zdjęć 6 i 7 są przepiękne moze coś ty skombinuję zeby jakoś sobie to nie wiem w poincie wkleić ale zajmie mi to pewnie z godzine hihihihi jak skończe to pokaże (o ile bedzie to jako tako wygladało)
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:56   #1338
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dopiero później zorientowałam się jak wyjechałam poza linie włosów. Wybacz!!!

Edit:
Dodaję wersję poprawioną i w ciemniejszym kolorze. Tak w ogóle to według mnie powinnaś inspirować sie Aishwarya Rai, bo macie podobne oczy.
__________________


Edytowane przez Noc(nik)
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:03
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:07   #1339
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

dziękuje ci kochana jesteś
a mogłabyś coś o tym co widzisz powiedzieć (twoja opinia) bo naprawde jest to dla mnie bardzo ważne żebyś obiektywnym okiem spojrzała w którym mi naprawde dobrze jest, bo ja jestem napalona jak szpak na j...
ale nie wiem czy dobrze mi i prosze powiedz szczerze w czym mi lepiej
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 18:46   #1340
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Podobasz mi się w ciemnych włosach, masz regularne rysy, zdrową karnacje. Wyglądasz niepospolicie, na prawdę ci pasuje. Jesteś bardzo ładna, a ładnemu we wszystkim ładnie. Mogłabyś nawet spróbować rudego . Jeśli potrzebna ci zmiana to najpierw spróbowałabym z chłodną czekoladą ala Miranda:
http://justjared.buzznet.com/photo-g...e-yourself-01/
http://justjared.buzznet.com/photo-g...-fragrance-10/

i dalej:
http://www.yolike.com/bollywood/wp-c...f12eture-6.jpg
http://specialnewsonline.files.wordp...eryl-cole6.jpg
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:50   #1341
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
Coco przepiękny ci kolor wyszedł. Tylko aniołku ja mam ten dodatkowy problem że ja rok temu mialam doszczętnie spalone włosy od końcówek do nasady głowy i powiem ci że jestem szczerze przerażona, boje się że znowu zrobie sobie gumowate siano. wiesz nie chce zostać łysa!! a tobie się bardzo zniszczyły włosy??
nie wiem może się wybiore do fryzjera chyba czułabym się jakoś niewiem bezpieczniej...bo jak sobie tylko przypomne co ja miałam na głowie rok temu to aż mnie ciarki przechodzą...

a może powiem tak bo widze że dziewczyny tu doradzają, może kochane powiecie mi czy do mnie bedzie ten kolor pasował, jestem typową południową zimą, dodam może ze dwa zdjęcia może mi doradzicie,
zrobiłam sobie kochane ostatnio taką symulacje jakbym wyglądała w innym kolorze niż czarny i oto co mi wyszło, zaznaczam że jest to blond
Nie zniszczyło mi wcale, ale ja mam grube włosy z natury (a co spalone to wiem, bo też kiedyś miałam). U fryzjera robią to tak samo, albo będą się bać i będą cię namawiać na pasemka.

A tak w ogóle - to w czarnych wyglądasz bosko. Jak już chcesz to rób na ciemny brąz a nie czarne, ale nie jaśniej. Ten kolor Aschiwaryi (jak to się u licha pisze) jest super.
A co to tej zimy - jakie masz włosy z natury i jakie miałaś jako dziecko?
Czy masz skórę w odcieniu różowym czy złotawym?
Czy ładnie Ci w zimnym fiolecie? Albo cytrynowym? Jeśli nie to jakie kolory lubisz?
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:52
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:55   #1342
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jak dla mnie to lepiej ci w ciemnych Twoja uroda i oczy są wtedy "wydobyte" Miałam podobny dylemat bo też miałam prawie czarne włosy a jestem typem chłodnym, a dostalam fioła na punkcie karmelowych włosów i nie wiem czy jest mi lepiej ale ochota wzięła górę i teraz mam taki karmelowy jasny brąz, ale będąc opaloną nie gryzie się to na razie
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:27   #1343
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe wlosy:))

tez jestem za ciemnym kolorkiem twoich wloskow
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 11:15   #1344
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość

A tak w ogóle - to w czarnych wyglądasz bosko. Jak już chcesz to rób na ciemny brąz a nie czarne, ale nie jaśniej. Ten kolor Aschiwaryi (jak to się u licha pisze) jest super.
A co to tej zimy - jakie masz włosy z natury i jakie miałaś jako dziecko?
Czy masz skórę w odcieniu różowym czy złotawym?
Czy ładnie Ci w zimnym fiolecie? Albo cytrynowym? Jeśli nie to jakie kolory lubisz?
Już odpowiadam na pytanka:
1. Jak się opalam?
pierwsze wyjście na słońce kończy się delikatnym poparzeniem (jak posiedzę dłużej to jestem bardzo czerwona), które znika samoistnie po 1-2dniach. Później opala mnie bardzo szybko (już bez żadnych poparzeń) na brązowy kolor z lekkim złotym pobłyskiem.
2. Kolor oczu
Oczy zielone, z żółtymi delikatnymi plamkami. Tęczówki mają zdecydowaną grubą obwódkę w kolorze ciemnej zieleni
3. Piegi
nie posiadam takowych, jedynie pieprzyki w kolorze jasnego brązu
4. Cera
wydaje mi się że jest ona oliwkowo brzoskwiniowa, rumienię się na czerwono
5. Włosy
naturalny kolor to ciemny brąz, mają raczej złote przebłyski
6. Usta
różowe jasne
7. Kolory które lubię i w których się dobrze czuje: czarny, biały, różowy (ciemny), fiolet ciemny, granat, niebieski, żółty, turkus, mocna nasycona zieleń, ciemne wręcz stalowe kolory, koralowy
Kolory które nie lubię i źle się czuje to: brąz, beże, bordo, jasne pastelowe wszystkie kolory, czerwień, pomarańcz, rudości, lila


Kochane jesteście cudowne i kochane... dziękuję za zaangażowanie i pomoc bo naprawde mam dość tych moich czarnych kudeł
Zastanawiałam się właśnie nad tą czekoladką, ale też nad brązem z takimi złocistymi przebłyskami (mam nadzieje że mnie rozumiecie),
Ogólnie wszystkie wasze rady biorę do serca i myślę myślę i myślę ale napweno coś zrobie
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:37   #1345
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
Już odpowiadam na pytanka:
1. Jak się opalam?
pierwsze wyjście na słońce kończy się delikatnym poparzeniem (jak posiedzę dłużej to jestem bardzo czerwona), które znika samoistnie po 1-2dniach. Później opala mnie bardzo szybko (już bez żadnych poparzeń) na brązowy kolor z lekkim złotym pobłyskiem.
2. Kolor oczu
Oczy zielone, z żółtymi delikatnymi plamkami. Tęczówki mają zdecydowaną grubą obwódkę w kolorze ciemnej zieleni
3. Piegi
nie posiadam takowych, jedynie pieprzyki w kolorze jasnego brązu
4. Cera
wydaje mi się że jest ona oliwkowo brzoskwiniowa, rumienię się na czerwono
5. Włosy
naturalny kolor to ciemny brąz, mają raczej złote przebłyski
6. Usta
różowe jasne
7. Kolory które lubię i w których się dobrze czuje: czarny, biały, różowy (ciemny), fiolet ciemny, granat, niebieski, żółty, turkus, mocna nasycona zieleń, ciemne wręcz stalowe kolory, koralowy
Kolory które nie lubię i źle się czuje to: brąz, beże, bordo, jasne pastelowe wszystkie kolory, czerwień, pomarańcz, rudości, lila


Kochane jesteście cudowne i kochane... dziękuję za zaangażowanie i pomoc bo naprawde mam dość tych moich czarnych kudeł
Zastanawiałam się właśnie nad tą czekoladką, ale też nad brązem z takimi złocistymi przebłyskami (mam nadzieje że mnie rozumiecie),
Ogólnie wszystkie wasze rady biorę do serca i myślę myślę i myślę ale napweno coś zrobie
Więc podtrzymuję - lepiej będzie ciemny brąz albo czekolada niż karmel. Wydaje mi się, że by cię rozmył.
Druga sprawa - piszesz, że nie lubisz brązów, beżów i rudości w ubraniu - a chcesz sobie takie włosy sprawić ? Bo karmel to odcień rudości albo bardzo ciepłego beżu. Przemyśl sprawę.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:34   #1346
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Popieram! Zdecydowanie braz!
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:14   #1347
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Więc podtrzymuję - lepiej będzie ciemny brąz albo czekolada niż karmel. Wydaje mi się, że by cię rozmył.
Druga sprawa - piszesz, że nie lubisz brązów, beżów i rudości w ubraniu - a chcesz sobie takie włosy sprawić ? Bo karmel to odcień rudości albo bardzo ciepłego beżu. Przemyśl sprawę.
Heh wiem że to jest dziwne ale jednak włosy brązowe mi się podobają, a chyba ubrania to co innego... dzięki jeszcze raz i posłucham się ciebie faktycznie przemyślę na spokojnie jeszcze tą moją przemianę
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:26   #1348
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
Coco przepiękny ci kolor wyszedł. Tylko aniołku ja mam ten dodatkowy problem że ja rok temu mialam doszczętnie spalone włosy od końcówek do nasady głowy i powiem ci że jestem szczerze przerażona, boje się że znowu zrobie sobie gumowate siano. wiesz nie chce zostać łysa!! a tobie się bardzo zniszczyły włosy??
nie wiem może się wybiore do fryzjera chyba czułabym się jakoś niewiem bezpieczniej...bo jak sobie tylko przypomne co ja miałam na głowie rok temu to aż mnie ciarki przechodzą...

a może powiem tak bo widze że dziewczyny tu doradzają, może kochane powiecie mi czy do mnie bedzie ten kolor pasował, jestem typową południową zimą, dodam może ze dwa zdjęcia może mi doradzicie,
zrobiłam sobie kochane ostatnio taką symulacje jakbym wyglądała w innym kolorze niż czarny i oto co mi wyszło, zaznaczam że jest to blond

A ja bym się z tym karmelem tak szybko nie poddała. Może warto by było zobaczyć jakiś montaż ale bardziej z miedzianym odcieniem karmelka , a nie złotym.
Z kolei czarny wydaje mi się zdecydowanie zbyt ciemny.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:43   #1349
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

hej dziewczyny, czy nie uważacie że Kim Kardashian miała kiedys karmelek na włosach? obecnie ma już czarne, ale przez krótki okres czasu miała własnie taki złocisty karmelek, sliczny <3
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:56   #1350
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A ja bym się z tym karmelem tak szybko nie poddała. Może warto by było zobaczyć jakiś montaż ale bardziej z miedzianym odcieniem karmelka , a nie złotym.
Z kolei czarny wydaje mi się zdecydowanie zbyt ciemny.
Jest jednak jeden problem - po zdjęciu koloru z włosów farbowanych na czarno - wyjdą albo pomarańczowo-sraczkowate albo w najlepszym wypadku rude. Żeby dojść do karmelowego koloru trzeba ściągnąć kolor do pomarańczowo-żółtego i na to dać odpowiednią farbę któa to zneutralizuje (tutaj wchodzimy w całe zagadnienie o tonowaniu kolorów).
A to już niezła ingerencja i zadanie dla bardzo dobrego fryzjera albo kogoś kto się na tym dobrze zna. Bo nie każdy włos to wytrzyma.

Ja sobie ściągałam kolor dwa razy, ale nigdy nie były farbowane czernią. Najciemniejszy był ciemny brąz z małym dodatkiem granatowej czerni ale to była farba ton-w-ton a nie farba trwała, więc też inaczej ten kolor się rozjaśnił.
Wiem, że czerń jest bardzo trudno rozjaśnić do jakiegoś koloru powyżej brązu który by faktycznie ładnie wyszedł. Rzadko który fryzjer się tego podejmie.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-08 o 21:11
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.