Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 15:49   #2521
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

jaki pędzelek z EDM polecacie do nakadania korektora "proszkowego" pod oczy? Potrzebuję też jakiegoś do zakrycia rumieńców na polikach, ale myślę że do tego nada się Foundation Brush i jego wezmę od razu 2 sztuki bo na pewno się przyda do rozświetlacza, bronzera. Myślałam nad Oval Concealer Brush(pod oczy)ale on jest (chyba) pacynkowaty, i nie wiem jak to z nim by było, używa go ktoś?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:04   #2522
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Adusiadu, ja nakładam minerały zaraz po użyciu serum lemon (wraz z żelem hialur.) z BU i wszystko jest ok. Wieczorem twarz zmywam olejkiem myjącym, również z BU (jest fantastyczny), potem poprawiam (choc nie ma potrzeby, ale wolę na wszelki wypadek) mydełkiem Alepia, na to hydrolat i odrobinę serum 3 rose wraz z żelem hial. Wieczorem wolę nie nakładac na buzię zbyt wiele, jak nie jest ściagnięta, nie smaruję niczym, jeśli czuję potrzebę to rozcieram minimalne ilosci serum i przestałam miec problemy z wypryskami.
Mam pytanie odnośnie kosmetyków ,których używasz.Gdzie je dostać bo nie wiem co to za sklep BU.? Gdzie mogę znaleźć info na temat tego serum 3 rose i żelu hial? Szukałam na goglach ale nic z tego.
Dzieki za pomoc. W ogóle te nazwy nic mi nie mówią.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:04   #2523
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
jaki pędzelek z EDM polecacie do nakadania korektora "proszkowego" pod oczy? Potrzebuję też jakiegoś do zakrycia rumieńców na polikach, ale myślę że do tego nada się Foundation Brush i jego wezmę od razu 2 sztuki bo na pewno się przyda do rozświetlacza, bronzera. Myślałam nad Oval Concealer Brush(pod oczy)ale on jest (chyba) pacynkowaty, i nie wiem jak to z nim by było, używa go ktoś?
eye kabuki a do rumieńców flat top.
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie kosmetyków ,których używasz.Gdzie je dostać bo nie wiem co to za sklep BU.? Gdzie mogę znaleźć info na temat tego serum 3 rose i żelu hial? Szukałam na goglach ale nic z tego.
Dzieki za pomoc. W ogóle te nazwy nic mi nie mówią.
biochemia urody www.biochemiaurody.com

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:05
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:10   #2524
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wszystko tu
http://biochemiaurody.com/

O, to sie na siebie nalozylysmy

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:11
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:11   #2525
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
eye kabuki a do rumieńców flat top.
Flat topa zamawiam i kabuki long hand . a eye kabuki nie za duży na cienie pod oczami?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:17   #2526
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
Flat topa zamawiam i kabuki long hand . a eye kabuki nie za duży na cienie pod oczami?
Wedlug mnie idealnie pasuje do maskowania cieni czy innych mniejszych przebarwien np. na skrzydełkach nosa
http://www.youtube.com/watch?v=f2iP2YuF7gw
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:30   #2527
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, dostałam maila w sprawie mojej zaginionej paczki.

Prześlą mi ją jeszcze raz Strasznie się cieszę. Aż sobie chyba jeszcze coś zamówię
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 16:35   #2528
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals



Patrze na strone EDM od 15min i dalej nie moge zlozyc zamowienia. Zostal mi jeszcze tylko do wybrania roz, ale nie potrafie sie zdecydowac Obejrzalam nie wiem ile stron swatchow i dalej nie wiem Waham sie miedzy Snuggle (ale czy on nie jest jakos bardzo lososiowy), Walkee Talkee (ale czasem wygladal az na fioletowy), Once and Again i Apple (na stronie wyglada zupelnie inaczej niz na real photos).
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:36   #2529
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
właśnie żeby rozświetlić myślałam o sunlight finishing dust albo start to finish sunlight tylko nie wiem czy nie będą za ciemne
Nie słyszałam nic o transparentności pudrów Finishing Dust, natomiast pudry Start To Finish są bardzo transparentne, dla Ciebie będzie dobry Fair lub właśnie Sunlight.
Nie wiem natomiast nic o rozświetleniu pudrów STF mimo, że jeden używam już parę miesięcy. Może ktoś zaobserwował rozświetlenie tego pudru, ja natomiast przyznam szczerze, że nie. I chyba nie słyszałam takich opinii, a jak były to przeoczyłam.
Wydaje mi się, że EDM nie ma pudrów nadających efekt rozświetlenia. Zwykle chcąc go osiągnąć dziewczyny robią to właśnie na poziomie podkładów formułą original glo lub semi-matte (w mniejszym stopniu).

Rocki jak masz wątpliwości to nie kieruj się zdjęciami ze strony EDM, tylko swatchami. Tym zdjęciom ze strony wciąż jeszcze sporo brakuje do ideału.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:40
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:53   #2530
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nic o transparentności pudrów Finishing Dust, natomiast pudry Start To Finish są bardzo transparentne, dla Ciebie będzie dobry Fair lub właśnie Sunlight.
Nie wiem natomiast nic o rozświetleniu pudrów STF mimo, że jeden używam już parę miesięcy. Może ktoś zaobserwował rozświetlenie tego pudru, ja natomiast przyznam szczerze, że nie. I chyba nie słyszałam takich opinii, a jak były to przeoczyłam.
Wydaje mi się, że EDM nie ma pudrów nadających efekt rozświetlenia. Zwykle chcąc go osiągnąć dziewczyny robią to właśnie na poziomie podkładów formułą original glo lub semi-matte (w mniejszym stopniu).
ok teraz już wszystko wiem dziękuję
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:04   #2531
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
eye kabuki a do rumieńców flat top.


biochemia urody www.biochemiaurody.com
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wszystko tu
http://biochemiaurody.com/

O, to sie na siebie nalozylysmy
Dzięki dziewczyny
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 17:44   #2532
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja jednak kocham EDM Bardzo szkoda bo jednak buff'd tanszy niejako..

no ale, zmylam z siebie buffa biodermą sensibio, odczekalam 15 minut i nalozylam edm - multitasking intensive (kolor ok choc moglby byc no doslownie ciupinke ciemniejszy) no i coz..

Po nalozeniu efekt photosopa - seryjka szczegolnie policzki gdzie mam je ani nie tluste ani suche..
Na to dalam puder translucent od pastereczki z signature..

Po godzinie swiecilam sie jak diabli, lampa, moglabym wysylać migacze w kosmos.. ALE.. nie zwarzylo mi sie nic na nosie nie wyparowal podklad z brody i nosa oraz.. po odcisnieciu chusteczki higienicznej nie starl sie podklad z sebum..

No chyba ideal

I mimo ze juz minely ponad 3 h.. dalej wszystko siedzi na swoim miejscu Ale żarówa niezła, nie mniej jednak nie przeszkadza mi to jesli sie wszystko trzyma
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:51   #2533
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chyba musisz kupic puder wykanczajacy i juz. Bez dodatkowego matowiena sie nie obejdziesz najwidoczniej. A bibulki nosic przy sobie . Najwazniejsze u Ciebie jest ładne krycie i wyrownanie cery. W sumie juz sporo firm przerobiłaś
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:17   #2534
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość


Patrze na strone EDM od 15min i dalej nie moge zlozyc zamowienia. Zostal mi jeszcze tylko do wybrania roz, ale nie potrafie sie zdecydowac Obejrzalam nie wiem ile stron swatchow i dalej nie wiem Waham sie miedzy Snuggle (ale czy on nie jest jakos bardzo lososiowy), Walkee Talkee (ale czasem wygladal az na fioletowy), Once and Again i Apple (na stronie wyglada zupelnie inaczej niz na real photos).

snuggle nie jest łososiowy, jest śliczny i różowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rocki jak masz wątpliwości to nie kieruj się zdjęciami ze strony EDM, tylko swatchami. Tym zdjęciom ze strony wciąż jeszcze sporo brakuje do ideału.
frantic ma rację, swatche to podstawa

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam maila w sprawie mojej zaginionej paczki.

Prześlą mi ją jeszcze raz Strasznie się cieszę. Aż sobie chyba jeszcze coś zamówię
no to super
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:26   #2535
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość


Patrze na strone EDM od 15min i dalej nie moge zlozyc zamowienia. Zostal mi jeszcze tylko do wybrania roz, ale nie potrafie sie zdecydowac Obejrzalam nie wiem ile stron swatchow i dalej nie wiem Waham sie miedzy Snuggle (ale czy on nie jest jakos bardzo lososiowy), Walkee Talkee (ale czasem wygladal az na fioletowy), Once and Again i Apple (na stronie wyglada zupelnie inaczej niz na real photos).

może źle zrozumiałam, ale zrozumiałam tak, że to koniecznie trzeba jakiś róż zamowić na tej stronie..??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:26   #2536
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dostałam dzisiaj paczkę z produktami zamówionymi dwa tygodnie temu. Chyba coś się u nich poprawia. W weekend porobię foty mojej już sporej kolekcji

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość


Patrze na strone EDM od 15min i dalej nie moge zlozyc zamowienia. Zostal mi jeszcze tylko do wybrania roz, ale nie potrafie sie zdecydowac Obejrzalam nie wiem ile stron swatchow i dalej nie wiem Waham sie miedzy Snuggle (ale czy on nie jest jakos bardzo lososiowy), Walkee Talkee (ale czasem wygladal az na fioletowy), Once and Again i Apple (na stronie wyglada zupelnie inaczej niz na real photos).
Apple w ogóle nie wygląda w rzeczywistości tak jak na stronie EDM. Jest trochę jaśniejszy i jest to róż (chodzi mi o kolor ), ale w dużo cieplejszej wersji niż ten z fotki, chociaż bez żadnych odcieni pomarańczy czy brązu.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:31   #2537
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
może źle zrozumiałam, ale zrozumiałam tak, że to koniecznie trzeba jakiś róż zamowić na tej stronie..??
tylko jeśli zamawiasz zestaw darmowych próbek. w jego skład wchodzą 3 podkłady, 1 róż i 1 korektor.

A tak w ogóle to witam wszystkie serdecznie. Do tej pory jedynie podczytywałam forum, przebrnęłam przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku, teraz czekam na flat topa i 2 zestawy próbek. Jupi!

Frenka, narazie jedynie wirtualna fanka minerałów
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:38   #2538
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecko, to ciekawe, co piszesz o EDM. U mnie jest dokładnie na odwrót: Buff'd trzyma się świetnie, a EDM intensive znika błyskawicznie po przyłożeniu chusteczki. Pranie ma świętą rację, co buźka, to minerałki (jeśli dobrze zapamiętałam sentencję).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:39   #2539
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
tylko jeśli zamawiasz zestaw darmowych próbek. w jego skład wchodzą 3 podkłady, 1 róż i 1 korektor.

A tak w ogóle to witam wszystkie serdecznie. Do tej pory jedynie podczytywałam forum, przebrnęłam przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku, teraz czekam na flat topa i 2 zestawy próbek. Jupi!

Frenka, narazie jedynie wirtualna fanka minerałów
witaj, frenka
fajnie że zamowiłaś samodzielnie już dwa zestawy próbek no i flat top to świetne posunięcie. Nie mialaś problemów z wyborem kolorów? Co do Ciebie leci?
siadaj i opowiadaj
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 19:49   #2540
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
tylko jeśli zamawiasz zestaw darmowych próbek. w jego skład wchodzą 3 podkłady, 1 róż i 1 korektor.

A tak w ogóle to witam wszystkie serdecznie. Do tej pory jedynie podczytywałam forum, przebrnęłam przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku, teraz czekam na flat topa i 2 zestawy próbek. Jupi!

Frenka, narazie jedynie wirtualna fanka minerałów
O nie jedyna nie jedyna Ja też sie wirtualnie nimi fascynuje
Ja zamówiłam flat topa
-Golden Light matte
-buff linien (Original GLo)
-Buff perfect (semi-matte)
blush - natural
concelaer -multi intensive.
Mam nadzieje, że jak dobór nie będzie odpowiadał to się z kimś tutaj dogadam na wymiane

Czekam Czekam Czekam na pczuche tik tak tik tak tik tak
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:01   #2541
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witaj, frenka
fajnie że zamowiłaś samodzielnie już dwa zestawy próbek no i flat top to świetne posunięcie. Nie mialaś problemów z wyborem kolorów? Co do Ciebie leci?
siadaj i opowiadaj
no samodzielnie, samodzielnie ja w ogóle taka mała zosia-samosia jestem. wolę sama doczytać i pooglądać swatche etc niż zadać pytanie w sumie chyba dlatego zamówiłam dwa zestawy próbek.
jestem wielkim bledziochem różowo-żółtym (chociaż czasem nie wiem, czy różowym, czy różowo-żółtym), ale nie ekstremalnie bladym, więc dzieki przestrogom na forum nie zamawiałam nic z tych najjaśniejszych odcieni, raczej 2 lub 3 od lewej.

a oto moje zamówienie:
Buff-Ivory (Intensive
Cool-Multi-Tasking Neutral (Original Glo)
Cool-Fair Medium(Semi-Matte)
Beige-Fairly Light (Intensive)
Buff-Linen (Semi-Matte)
Beige-Light Medium(Matte)

róż Best Friends
Soft Bronzer

korektory
Intensive Concealer Fair
Mint Color Corrector

No ja wiem, oczywiście, że dużo z tego może mi nie pasować, ale pomyślałam sobie, że jeśli pierwsze 3 miałyby być złe, nie miałabym cierpliwości czekać na kolejne zamówienie. i oto cała moja historia. aha, zamówiłam 7 stycznia, więc chyba jeszcze trochę poczekam.

Edytowane przez frenka
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:02
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:02   #2542
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O nie jedyna nie jedyna Ja też sie wirtualnie nimi fascynuje
Ja zamówiłam flat topa
-Golden Light matte
-buff linien (Original GLo)
-Buff perfect (semi-matte)
blush - natural
concelaer -multi intensive.
Mam nadzieje, że jak dobór nie będzie odpowiadał to się z kimś tutaj dogadam na wymiane

Czekam Czekam Czekam na pczuche tik tak tik tak tik tak
korektor ciemniejszy zamowilas niz podlklady, kolorki podkladow sa rozbiezne w tonacji -ciekawe co Ci bedzie pasować

Frenka znakomity wybór z tego jak sie opisalas to nie bedzie Ci pasował linen (ale zawsze mozna go gdzies domieszac dla rozjasnienie i neutralizacji. Róże i korektory do Tych podkladów świetne. co do podwójnego zestawu próbek znakomity pomysł- mnie sie dłużyło czekanie na następne, a pierwsze zamówiłam białe (jak dla mnie)
Widac że czytałaś wątek- ja zrobiłam tak samo - sama pierwsze 2 zestawiki
na a potem to juz poszlo (lawinowo)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:07
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:16   #2543
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
tylko jeśli zamawiasz zestaw darmowych próbek. w jego skład wchodzą 3 podkłady, 1 róż i 1 korektor.

A tak w ogóle to witam wszystkie serdecznie. Do tej pory jedynie podczytywałam forum, przebrnęłam przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku, teraz czekam na flat topa i 2 zestawy próbek. Jupi!

Frenka, narazie jedynie wirtualna fanka minerałów
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O nie jedyna nie jedyna Ja też sie wirtualnie nimi fascynuje
Ja zamówiłam flat topa
-Golden Light matte
-buff linien (Original GLo)
-Buff perfect (semi-matte)
blush - natural
concelaer -multi intensive.
Mam nadzieje, że jak dobór nie będzie odpowiadał to się z kimś tutaj dogadam na wymiane

Czekam Czekam Czekam na pczuche tik tak tik tak tik tak
Witamy nowe fanki Bardzo dobre pierwsze zamówienia
Dwa zestawy próbek na raz to jakby podwójna radość
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:17   #2544
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frenko, oreintacyjnie od połowy tego tygodnia możesz wyglądać listonosza;
też napisałam tu po raz pierwszy po zamówieniu swoich próbek, przejrzeniu mnóstwo swatchy i przekopania forum edm
Nie miałam problemu z wyborem kolorów, bo (jak większość tu) jestem totalnie blada, myslę że osoby pośrednie muszą mieć nie lada problem. Mam nadzieję ze trafisz w swój kolor korektory na pewno się przydadzą, intensive fair jest jasny ale nie najjaśniejszy (intensive light chyba był...wycofano go?) no i wybralaś ładne róże.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:20   #2545
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frenko, oreintacyjnie od połowy tego tygodnia możesz wyglądać listonosza;
też napisałam tu po raz pierwszy po zamówieniu swoich próbek, przejrzeniu mnóstwo swatchy i przekopania forum edm
Nie miałam problemu z wyborem kolorów, bo (jak większość tu) jestem totalnie blada, myslę że osoby pośrednie muszą mieć nie lada problem. Mam nadzieję ze trafisz w swój kolor korektory na pewno się przydadzą, intensive fair jest jasny ale nie najjaśniejszy (intensive light chyba był...wycofano go?) no i wybralaś ładne róże.
Jestem POŚREDNIA hehe
(nie mogłam sie powstrzymac od napisania tego hehe)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:23   #2546
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jestem POŚREDNIA hehe
(nie mogłam sie powstrzymac od napisania tego hehe)
jesteś!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:39   #2547
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To i ja się przywitam
Dotychczas tylko podczytywałam (od 2 stycznia przebrnęłam przez wszystkie wiadomości w wątkach: kosmetyki mineralne, Buff'd i EDM)
W międzyczasie zdążyłam zrobić 3 zamówienia (EDM 4.01 i 6.01, Buff'd 11.01) - wszystkie przyszły dzisiaj
Z Buff'd:
- podkłady: Lace i Magnolia (concealing), Cream i Apricot (original)
- korektory mint i brighten
- pudry: sericite i neutral
- róż dusty rose (i bouquet gratis)
i jeszcze gratis cień fairly tale (połyskliwy zimny blady róż - cudo)
Z EDM:
- flat top of course (cuuudny)
- podkłady:
buff fairly light semi-matte
buff perfect intensive
buff linen intensive
beige light medium intensive
cool pink tan matte
cool multi-tasking neutral intensive
- soft bronzer
- start to finish soft bronze
- korektor sunlight i intensive fair
- róż fresh air
- w promocji cień "12:01" - złoty z dużymi płatkami, jak dla mnie zdecydowanie jako wykończenie innego cienia - za intensywny

Siedzę teraz przed monitorem, koszyczek z próbkami przede mną i cieszę się jak dziecko Produktów do testowania mam chyba na miesiąc.

Paczki przyszły tego samego dnia i wypadło to zdecydowanie na niekorzyść dla Buff'd - do tej pory kiedy widzę te foliowe torebeczki z porozsypywanymi po całym opakowaniu minerałami mam niesmak w porównaniu z uroczymi malutkimi słoiczkami EDM...

Niemniej jednak najpierw użyłam Buff'a.
Tzn. najpierw nałożyłam sobie chyba z 7 odcieni na czystą twarz - Buff po jednej stronie a EDM po drugiej - łatwo było widać różnicę w jasności/ciemności odcieni i różnice między 'wpadaniem"podkładu w szarość, róż i beż.
Następnie nałożyłam na całą twarz Apricot (odcień różowego), zdecydowanie mój kolor Mam tylko nadzieję, że nie będę tak mówić po użyciu każdego z zamówionych odcieni
Z EDM zdaje się zbliżony do Apricota jest odcień Pink Tan - po nałożeniu na jeden policzek na użyty wcześniej apricot nie było różnicy.
Na mojej przetłuszczającej skórze formuła original świeci się po 3 godzinach (nałożony na krem) - niemniej jednak jest ZNACZNIE lepiej, niż po podkładzie w płynie.

Hurra - zakochałam się
Pozdrawia Was minerałkowy napaleniec

Acha - ja sobie otworzyłam notatnik i wszystkie wrażenia spisuję. Mam nadzieję, że pomoże mi to mi łatwiej ocenić efekty poszczególnych formuł na mojej twarzy i wybrać dobre odcienie - na razie zdaje się powinnam iść w róż i foruły matujące. Ale to dopiero pierwsze nałożenie.

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:45
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:39   #2548
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ale się rozpisałam
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:42   #2549
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A jaki macie najlepszy sposób na nakładanie formuły semi-matte?
Pytam, bo przyszedł do mnie buff perfect i linen w tej formule i chciałabym któryś jutro wypróbować, ale rano nie mam czasu na bawienie się z kosmetykami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:42   #2550
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
To i ja się przywitam
Witamy
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.