Essence cz. VIII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 21:09   #4381
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Pfff... o 11? To juz pewnie bedzie pozamiatane Ja się na 9:30 wybieram:P
Ja tam planuje 8-9

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
jesteście niesamowite
dobrze ze nie mieszkacie w łodzi hihih bo bym szans nie miała
Oj kochana. Ciesz się, że jestem zawalona pracą bo do Tesco rzut beretem

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;26394779]Dobrze dam znac, choc wiadomo iz tam trzeba wiecej zaplacic chociaz o te 2 zlote na jednej rzeczy. Ale raczej tam pojade bo musze sobie buty kupic najlepiej nude na obcasie.

Nie wykupcie wszyskiego do jutra w Tesco albo do pojutrze najlepiej Zostawcie cos dla biednej studentki [/QUOTE]
Postaram się coś Ci zostawić. A może coś ci ukryć w głębi szafy żeby Ci nie wykupili?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:11   #4382
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja tam planuje 8-9

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Oj kochana. Ciesz się, że jestem zawalona pracą bo do Tesco rzut beretem

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


Postaram się coś Ci zostawić. A może coś ci ukryć w głębi szafy żeby Ci nie wykupili?
Jeśli jesteś w stanie pędzelek to chętnie i all about cupcake, ale ja pojadę tak na 10 wiec moze cos zostanie
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:15   #4383
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Oj kochana. Ciesz się, że jestem zawalona pracą bo do Tesco rzut beretem

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------
akurat z Tesco już nic nie chce ( na dzień dzisiejszy)
to czekanie na nowości działa na mnie stresująco
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:22   #4384
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A jak z limitką? Pytałaś się, czy jest jakaś w dostawie? Albo będzie w następnej? Tylko tyle, bo i tak jesteśmy bardziej zorientowane niż Panie naturzanki, więc pytania o to, jaka to limitka byłyby nie na miejscu, bo i tak nie wiedzą....
Nie pytałam, bo się spieszyłam, a ja i tak zawsze u siebie mogę wszystko z limitek bezproblemowo nawet po czasie dostać W kartonach, z których rozkładane były rzeczy nie rzuciła mi się w oczy
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:27   #4385
pasazerka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Essence cz. VIII

Widzę, że niemałe zamieszanie wywołałyśmy z kajmakową

Wydaje mi się, że i tak na 9 nie bedą rozłożone nowości (jeśli wieczorem nawet nie zaczęli) i trza będzie się pytać a może i siłą wyrywać (jakby co to te kosze z nowościami stały blisko drzwi na zaplecze, chwila nieuwagi ze strony personelu DN i nowości Wasze ). Ale w tych koszach było tego tyle, że z pewnością dla wszystkich wystarczy (jednak nie jestem pewna, czy tam były same nowości i czy były wszystkie produkty).
Trzymam kciuki, żeby każda z Was dostała to, co chce
Wyobraźnia podpowiada mi następujący obraz: trójmiejskie wizażanki, nocne czuwanie przed City Forum, namiot, ognisko, piosenki zagrzewające do walki o ... nowości essencowe czuj czuj czuwaj

Edytowane przez pasazerka1
Czas edycji: 2011-04-15 o 21:28
pasazerka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:29   #4386
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
Widzę, że niemałe zamieszanie wywołałyśmy z kajmakową

Wydaje mi się, że i tak na 9 nie bedą rozłożone nowości (jeśli wieczorem nawet nie zaczęli) i trza będzie się pytać a może i siłą wyrywać (jakby co to te kosze z nowościami stały blisko drzwi na zaplecze, chwila nieuwagi ze strony personelu DN i nowości Wasze ). Ale w tych koszach było tego tyle, że z pewnością dla wszystkich wystarczy (jednak nie jestem pewna, czy tam były same nowości i czy były wszystkie produkty).
Trzymam kciuki, żeby każda z Was dostała to, co chce
Wyobraźnia podpowiada mi następujący obraz: trójmiejskie wizażanki, nocne czuwanie przed City Forum, namiot, ognisko, piosenki zagrzewające do walki o ... nowości essencowe czuj czuj czuwaj
A moja siostra mieszka w Gdańsku
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:30   #4387
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;26395374]Jeśli jesteś w stanie pędzelek to chętnie i all about cupcake, ale ja pojadę tak na 10 wiec moze cos zostanie[/QUOTE]
Tylko nie wiem gdzie Ci ukryć
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 21:37   #4388
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Szkoda, że mnie już nie ma w Gdańsku, przyszłabym na ten biwak z Wami Ognisko z kiełbaskami może by nie wyszło, ale zawsze zostaje tani (więcej kasy na Essence ) MacDonalds lub zapiekanki niedaleko

Brązer ITW na pewno nie kosztował 15zł, raczej 12,99.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:38   #4389
majjjjjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Essence cz. VIII

LUBLIN!!
W Olimpie są nowości !!

Byłam dzisiaj ok 19.30, panie właśnie rozpakowywały pudełka. Były 3 pudełka z Essence. Były pomadki, błyszczyki, pędzle, cienie, eyelinery.
Może coś jeszcze,bo panie cały czas rozładowywały.
Wzięłam pomadki cupcake, coralize me i in the nude - coralize me jest cudna, błyszczyk stay with me 02 - został już tylko jeden, pędzelki i parę lakierów - nie widziałam tylko lakierów MD - jeśli któras z Was zobaczy,dajcie znać - zależy mi na fiolecie.
Także dziewczyny, jutro z rańca lećcie do Natury, ja byłam w nowym Olimpie. Pomadki bardzo szybko się rozchodziły. Odeszłam na chwilę po krem i jak wróciłam po dosłownie chwili, było o 3 mniej coralize me! Pędzli też było mało. Najwięcej lakierów - pełna dostawa i starych i nowych, błyszczyków dość dużo i cieni.
majjjjjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:40   #4390
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja też nie używam matujących (jedyny w mojej skromnej kolekcji, o którym mogę powiedzieć, że robi mat absolutny jest revlon CS) i bez bazy pod cienie cały makijaż oka spływa mi dosyć szybko, ale jak tylko wszystko ładnie zafiksuję bazą, a na dolną powiekę nałożę odrobinę glinki to jest nawet nawet Jednak fakt faktem, że ll jest naprawdę godną polecenia kredką.

p.s. dzięki za cierpliwość w odpowiadaniu na moje pytania dot. supershocka
Hmm Colorstay czaiłam się na niego, ale trochę się boję ze względu na skład i własciwości Moja biedna buzia już jest tak wymęczona, zdecydowanie woli gdy ją traktuję Healthy Mixem albo innymi lekkimi wynalazkami
jakiej glinki?
nie ma sprawy
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
ADo tego duo róż i brązer (chciałam dla brunetek, nie było i przez pomyłkę wzięłam dla blondynek, ale cóż jest ok, tylko ten ciemniejszy bardziej mnie kusił kolorystyką, co w sumie jest trochę niepoważne, bo jestem strasznym bladziochem)
Kurczę ja się na różobrązer dla brunetek czaję już od dawna, ale odstrasza mnie kolor różu. normalnie jest jakiś taki ceglasty pomarańczowy i w ogóle. Lepiej wygląda na stronie essence, na żywo mnie przeraża (choć na skórze nie próbowałam - nie używam produktów murarskich do makijażu )


Ja chciałam tylko zdać jeszcze relacyję z Lublina
Byłam w Naturze, nowości niet ale kupiłam tusz MA różowy i cień z sensique exotic cośtam taki jasnróżowy bo normalnie kocham takie brzoskwiniowe róże. Ale trafiła mi się jakaś ogarnięta kobietka - jak zapytałam o nowości to ona zapytała czy chodzi o pękające lakiery ja mówię że między innymi też i ona mi na to, ze co prawda przyszło coś, nawet ze 3 opakowania ale że ona pękających lakierów nie widziała, tylko różne odcienie lakierów c&g oraz md zapytałam czy takie pastelowe a ona że też, że dużo nowych odcieni jest pytałam też czy są pędzelki a ona że tak, takie czarnofioletowe czy coś, do oczu i że jeszcze kierowniczka musi zadecydować coś chyba z kodami i na dniach będzie to wykładane
Także pozytywnie się zapowiada raczej
Cytat:
Napisane przez majjjjjka Pokaż wiadomość
LUBLIN!!
W Olimpie są nowości !!

Byłam dzisiaj ok 19.30, panie właśnie rozpakowywały pudełka. Były 3 pudełka z Essence. Były pomadki, błyszczyki, pędzle, cienie, eyelinery.
Może coś jeszcze,bo panie cały czas rozładowywały.
Wzięłam pomadki cupcake, coralize me i in the nude - coralize me jest cudna, błyszczyk stay with me 02 - został już tylko jeden, pędzelki i parę lakierów - nie widziałam tylko lakierów MD - jeśli któras z Was zobaczy,dajcie znać - zależy mi na fiolecie.
Także dziewczyny, jutro z rańca lećcie do Natury, ja byłam w nowym Olimpie. Pomadki bardzo szybko się rozchodziły. Odeszłam na chwilę po krem i jak wróciłam po dosłownie chwili, było o 3 mniej coralize me! Pędzli też było mało. Najwięcej lakierów - pełna dostawa i starych i nowych, błyszczyków dość dużo i cieni.
O
No to jutro z rana wycieczka krajoznawcza po Naturach
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-04-15 o 21:41
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:06   #4391
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VIII

Wrzucam liner w żelu z Essence po prawie 17 godzinach noszenia Według mnie trwałość jest świetna I nie zwracajcie uwagi na cienie, bo zapomniałam nałożyć bazy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0255.jpg (30,8 KB, 194 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 22:21   #4392
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
Widzę, że niemałe zamieszanie wywołałyśmy z kajmakową

Wydaje mi się, że i tak na 9 nie bedą rozłożone nowości (jeśli wieczorem nawet nie zaczęli) i trza będzie się pytać a może i siłą wyrywać (jakby co to te kosze z nowościami stały blisko drzwi na zaplecze, chwila nieuwagi ze strony personelu DN i nowości Wasze ). Ale w tych koszach było tego tyle, że z pewnością dla wszystkich wystarczy (jednak nie jestem pewna, czy tam były same nowości i czy były wszystkie produkty).
Trzymam kciuki, żeby każda z Was dostała to, co chce
Też mi się wydaje że rano jeszcze nie będzie nic wyłożone skoro wieczorem nie było. Wydaje mi się że jak byłam pierwszy raz, to pani miała zamiar układać wszystko do szaf, bo kosz stał pod pierwszą szafą, może faktycznie było dużo ludzi i nie dała rady. W ogóle ta pani była bardzo miła (taka z ciemnymi włosami w kitek chyba, jakieś 160 cm wzrostu) bez problemu dała mi ten tusz, więc pewnie poda też inne rzeczy z zaplecza.

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
Wyobraźnia podpowiada mi następujący obraz: trójmiejskie wizażanki, nocne czuwanie przed City Forum, namiot, ognisko, piosenki zagrzewające do walki o ... nowości essencowe czuj czuj czuwaj

Tylko żeby nie zgarnęli essencomaniaczek jak tych z Krakowskiego Przedmieścia z Warszawy z tym namiotem
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:25   #4393
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szafa w Ferio świeci pustkami, w miejscu limitki jakieś pilniczki.
Te pilniczki to już chyba tam z miesiąc stoją :P.
Też byłam dzisiaj w Ferio biorąc pod uwagę, że miałam trzy godziny przerwy między zajęciami i podjechałam tam sobie... Nie było limitki (w sumie tak myślałam, że nie będzie :P) ale przynajmniej zabiłam czas i kupiłam sobie cebulaka w Kubiaku...

A jakie produkty w tym koszyczku, w Douglasie w Pasażu były? Coś ciekawego może?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:55   #4394
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VIII

W Olsztynie pustki... i cisza... Generalnie to do bani... Podejrzewam, że sie pojawią nowości PO świętach... I czym ja się będe bawić w trakcie wolnego?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:58   #4395
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Essence cz. VIII

błyszczydło berry me ! przepadłam , jest swietny ^^
w Wola Parku jest wiekszość z tych nowości, które już odważyły się pojawić, ale z racji tego, że to D , to jest tylko jedna szafa (czyli pędzelków nie uświadczysz .. )
stan na pt popołudnie : błyszczyki wszystkie , wszystkie lakiery c&g , kilku kolorów szminek brak ... ale np lakiery z Mettalics były i jeszcze lakiery DW

gdzie jest bloooossoms ....

__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2011-04-15 o 23:03
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:07   #4396
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość

Łódź:
Więc tak w Tesco na Pojezierskiej jest limitka whoom! boooom - w sumie cała - mnie jakoś nie oczarowała, jedynie lakier pistacjowy b.ladny
pękaczy brak
są błyszczyki Stay with me - tylko to kupiłam
widziałam dwa nowe pędzelki , jeden do smokey eyes a drugi do różu, linery glam w pędzelku, tusz multi action smokey eyes mascara , lakiery color&go - pastele itd, lakiery french nude (wszystkie kolory)
i jeśli chodzi o nowości to chyba tylko tyle ..... (jak coś pominęłam to sorry )
po ujrzeniu tej wiadomości pognałam do tesco o 23.20 dobrze, że ono 24h i wiecie co... zamknięte było to stoisko, ale stałam i prawie, że lizałam tą szybę na widok tej cudnej szafy stałam i stałam i podziwiałam i aż miałam motylki w brzuchu czułam się taka happy na ten widok jakbym conajmniej Brada Pitta zobaczyła w odległości 50cm ludzie przechodzili i aż zaglądali co ja tak stoje jak słup soli wpatrzona a ja miałam ochotę krzyczeć " LUDZIEEEEEEEE ! jest jest jest ! ! ! " po 20 minutach stania i patrzenia podszedł do mnie jakiś koleś z obsługi z wieścią, że "jutro od 9 to stoisko otwarte będzie..." miałam ochotę się na niego rzucić ze szczęścia

ed : tż w pracy a ja mu sms-a napisałam "zakochałam się... w Tesco extra " od razu się biedak domyśli, że czeka go jutro wycieczka
ach, antii ! czemu mi znać nie dałaś?! zołzo jedna
ale... wiecie co? widziałam WB, widziałam Stay with me, widziałam wszyyyyściutkie nowe lakiery C&G, ale nie widziałam pędzelków dlaczego?????????????

Edytowane przez chiddy
Czas edycji: 2011-04-15 o 23:10
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:08   #4397
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Essence cz. VIII

co do reszty "tesców" myślę, że te, które przejdą rewitalizację na tesco extra (tak się teraz zwie to na pojezierskiej) mają szanse dostać szafy essencowe, wiem, że w poznaniu też mieli otworzyć tesco extra.
zakupiłam dzis pędzelek i pomadkę in the nude, i cień holograficzny jedyny jaki wypatrzyłam - lemon, w sumie nie wiem co w nim niby jest holograficznego ale wiadomo z pustymi rękami przecież człek nie wyjdzie a kurczę pędzelka do krechy i eyelinera w żelu nie ma w Łodzi nadal nigdzie? jeszcze na ten zakichany holograficzny ale jasny poluję...

chiddy - hahaha podziwiam Cię, ja bym pewnie się wkurzyła, że zamknięte i by mnie facet z obsługi musiał wynosić siłą a ty taka szczęśliwa ja tam stałam i myślałam sobie " niech no tylko dorwę się do kompa, nie uwierzą mi!"

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-04-15 o 23:11
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:12   #4398
szyszkaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 31
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Kozienice brak nowości
kupiłam na pocieszenie pomarańczowy lakier w koszyczka za 4zł
Straciłam nadzieję
jak nic nie dostanę w Radomiu to chyba zrobię tam porządek
szyszkaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:15   #4399
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
co do reszty "tesców" myślę, że te, które przejdą rewitalizację na tesco extra (tak się teraz zwie to na pojezierskiej) mają szanse dostać szafy essencowe, wiem, że w poznaniu też mieli otworzyć tesco extra.
zakupiłam dzis pędzelek i pomadkę in the nude, i cień holograficzny jedyny jaki wypatrzyłam - lemon, w sumie nie wiem co w nim niby jest holograficznego ale wiadomo z pustymi rękami przecież człek nie wyjdzie a kurczę pędzelka do krechy i eyelinera w żelu nie ma w Łodzi nadal nigdzie? jeszcze na ten zakichany holograficzny ale jasny poluję...

chiddy - hahaha podziwiam Cię, ja bym pewnie się wkurzyła, że zamknięte i by mnie facet z obsługi musiał wynosić siłą a ty taka szczęśliwa ja tam stałam i myślałam sobie " niech no tylko dorwę się do kompa, nie uwierzą mi!"
jaki pędzelek kupiłaś? ten do smokey?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
co do reszty "tesców" myślę, że te, które przejdą rewitalizację na tesco extra (tak się teraz zwie to na pojezierskiej) mają szanse dostać szafy essencowe, wiem, że w poznaniu też mieli otworzyć tesco extra.
zakupiłam dzis pędzelek i pomadkę in the nude, i cień holograficzny jedyny jaki wypatrzyłam - lemon, w sumie nie wiem co w nim niby jest holograficznego ale wiadomo z pustymi rękami przecież człek nie wyjdzie a kurczę pędzelka do krechy i eyelinera w żelu nie ma w Łodzi nadal nigdzie? jeszcze na ten zakichany holograficzny ale jasny poluję...

chiddy - hahaha podziwiam Cię, ja bym pewnie się wkurzyła, że zamknięte i by mnie facet z obsługi musiał wynosić siłą a ty taka szczęśliwa ja tam stałam i myślałam sobie " niech no tylko dorwę się do kompa, nie uwierzą mi!"
ja się wystarczająco nawkurzyłam, że ciągle nic nie ma
teraz byłam szczęśliwa, że JEST
i nie ważne czy coś kupię jutro, ale widziałam to NA WŁASNE OCZY

czuję się spełniona
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 23:18   #4400
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wrzucam liner w żelu z Essence po prawie 17 godzinach noszenia Według mnie trwałość jest świetna I nie zwracajcie uwagi na cienie, bo zapomniałam nałożyć bazy
Kurcze, moje wrażenie jest takie, że kreska blaknie w trakcie noszenia
Ale może ja zwyczajnie jestem skażona przez Inglota i jego smołę, którą mimo kilku wad sobie chwalę
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 00:00   #4401
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wrzucam liner w żelu z Essence po prawie 17 godzinach noszenia Według mnie trwałość jest świetna I nie zwracajcie uwagi na cienie, bo zapomniałam nałożyć bazy

dokladnie tak tez moj wyglada....ja sila musze zmywac te eyelinery
ostatnio poplakalam sie przy cebuli i nic sie nie rozmazal.....



Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
po ujrzeniu tej wiadomości pognałam do tesco o 23.20 dobrze, że ono 24h i wiecie co... zamknięte było to stoisko, ale stałam i prawie, że lizałam tą szybę na widok tej cudnej szafy stałam i stałam i podziwiałam i aż miałam motylki w brzuchu czułam się taka happy na ten widok jakbym conajmniej Brada Pitta zobaczyła w odległości 50cm ludzie przechodzili i aż zaglądali co ja tak stoje jak słup soli wpatrzona a ja miałam ochotę krzyczeć " LUDZIEEEEEEEE ! jest jest jest ! ! ! " po 20 minutach stania i patrzenia podszedł do mnie jakiś koleś z obsługi z wieścią, że "jutro od 9 to stoisko otwarte będzie..." miałam ochotę się na niego rzucić ze szczęścia

ed : tż w pracy a ja mu sms-a napisałam "zakochałam się... w Tesco extra " od razu się biedak domyśli, że czeka go jutro wycieczka
ach, antii ! czemu mi znać nie dałaś?! zołzo jedna
ale... wiecie co? widziałam WB, widziałam Stay with me, widziałam wszyyyyściutkie nowe lakiery C&G, ale nie widziałam pędzelków dlaczego?????????????


lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 00:29   #4402
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Essence cz. VIII

Ja wiem że staroć, dla większości z Was, ale tak się zachwyciłam moim odkryciem (tańszą wersją, a równie dobrą) zestawu do odbijania wzorków, że machnęłam coś niecoś w blogu na temat. http://planetakobiet.blogspot.com/20...-paznokci.html

I kredka LL jest boska, pomalowałam się nią o 9tej rano - dalej jest na oczach w stanie niezmienionym
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:17   #4403
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
po ujrzeniu tej wiadomości pognałam do tesco o 23.20 dobrze, że ono 24h i wiecie co... zamknięte było to stoisko, ale stałam i prawie, że lizałam tą szybę na widok tej cudnej szafy stałam i stałam i podziwiałam i aż miałam motylki w brzuchu czułam się taka happy na ten widok jakbym conajmniej Brada Pitta zobaczyła w odległości 50cm ludzie przechodzili i aż zaglądali co ja tak stoje jak słup soli wpatrzona a ja miałam ochotę krzyczeć " LUDZIEEEEEEEE ! jest jest jest ! ! ! " po 20 minutach stania i patrzenia podszedł do mnie jakiś koleś z obsługi z wieścią, że "jutro od 9 to stoisko otwarte będzie..." miałam ochotę się na niego rzucić ze szczęścia

ed : tż w pracy a ja mu sms-a napisałam "zakochałam się... w Tesco extra " od razu się biedak domyśli, że czeka go jutro wycieczka
ach, antii ! czemu mi znać nie dałaś?! zołzo jedna
ale... wiecie co? widziałam WB, widziałam Stay with me, widziałam wszyyyyściutkie nowe lakiery C&G, ale nie widziałam pędzelków dlaczego?????????????
napisałam na forum, myślałam że widziałaś
za ok 40min otwierają Ci stoisko

aaaa i uważaj ,bo pani podwójnie nalicza na paragonie - dobrze że chłop płacił to się zorientował , bo ja byłam tak oczarowana że nie zauważyłam musiałam iść do biura obsługi klienta itd ...
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/




Edytowane przez antii
Czas edycji: 2011-04-16 o 07:19
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:24   #4404
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VIII

He he dziewczyny ześwirowałam
Wstaję zawsze do pracy o 6, więc dziś jakoś się obudziłam też rano... i stwierdziłam że nie ma bata, jadę na wspomnianą wycieczkę krajoznawczą po Naturach Zaraz obudzę biednego TŻta, który będzie musiał patrzeć na moje szaleństwa bo jedzie ze mną moją bronią będzie portfel, ciekawe co upoluję nie omieszkam się pochwalić
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:28   #4405
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VIII

Łódź
dzisiaj jadę na zakupy do Portu to dam Wam znać czy cóś jest
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:39   #4406
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie w Częstochowie oprócz Drogerii Natura można kupić produkty Essence?
W Douglasie w Auchan
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:49   #4407
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Essence cz. VIII

Wczoraj zakupiłam sobie eyeliner w żelu, dzisiaj jego premiera bo ide na imprezę W Katowickim Douglasie powiekszyli szafę Essence, jest dwustronna, są nowe kosmetyki wprowadzone do stałej oferty, w poniedziałek lece po błyszczyk i pękający lakier, może cos jeszcze mnie zainteresuje I jest promocja przy zakupie 2 produktów, trzeci znajdujacy się w koszyczku jest za 1 grosz, widziałam tam głownie pomadki z limitowanki Metalic, kilka błyszczyków Volume&Gloss
Dziewczyny możecie polecic jakis korektor pod oczy z Essence? Czy jest wogóle jakis godny polecenia?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"

Edytowane przez Lilly22
Czas edycji: 2011-04-16 o 07:59
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 08:04   #4408
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VIII

Myślałam, że wcześniej pojadę na łowy essencowe, patrzę na rozkład jazdy i mam dopiero o 10:08 autobus. Ech
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 08:08   #4409
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Te pilniczki to już chyba tam z miesiąc stoją :P.
Też byłam dzisiaj w Ferio biorąc pod uwagę, że miałam trzy godziny przerwy między zajęciami i podjechałam tam sobie... Nie było limitki (w sumie tak myślałam, że nie będzie :P) ale przynajmniej zabiłam czas i kupiłam sobie cebulaka w Kubiaku...

A jakie produkty w tym koszyczku, w Douglasie w Pasażu były? Coś ciekawego może?
Mamy już objawy lekkiej obsesji . A dobry ten cebulak? Nigdy nie jadłam, choć mieszkam rzut beretem od Ferio

Dziś prawdopodobnie nawiedzę Galerię, więc rzucę okiem na Douglasa.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 08:33   #4410
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VIII

No wiedziałam, że jak się spłukam to rzucą nowości ale chyba już mi przestało zależeć przez to czekanie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.