Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 09:32   #1501
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Indyjskie cuda, to wypatrzone m.in. u Pusi szampony: shikakai i khadi z amlą oraz olej bhringraj

W sumie wszystkie zestawy, poza tym z Isaną, są naturalne A dodałam nienaturalną Isanę tylko dlatego, ze moje włosy ją lubią i fajnie domywa oleje i osad z mydła

Dalej jestem w ciemnej doopie, a decyzyjność u mnie ostatnio -10
No tak - oprócz isany natura, nie wiedziałam po prostu co sie kryje pod indyjskimi cudami.
Olej bhringraj mam, podoba mi się. Ale rzadko uzywam, bo ostatnio tak jakoś wychodzi.
Mnie obecnie z helfy najbardziej pociąga szampon i olejek khadi amla .

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dziękuję za wszystkie porady

oliwę z oliwek posiadam

mam na policzku dwie niewielkie blizny i trochę rozszerzone pory więc stwierdziłam że sobie popróbuję tych glinek
i faktycznie wczoraj miałam wrażenie że pory są zwężone
To kilka kropel oliwy dodanej do rozrobienia glinki i spryskiwanie twarzy np. wodą mineralną załatwi sprawę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 09:34   #1502
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To kilka kropel oliwy dodanej do rozrobienia glinki i spryskiwanie twarzy np. wodą mineralną załatwi sprawę
jeśli mi faktycznie te glinki podpasują to sobie kupię coś do spryskiwania
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 09:36   #1503
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny a czy henna z włosów wypłukuje się w miarę równo czy tak jak w przypadku farb sa widoczne odrosty
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 09:36   #1504
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dziękuję za wszystkie porady

oliwę z oliwek posiadam

mam na policzku dwie niewielkie blizny i trochę rozszerzone pory więc stwierdziłam że sobie popróbuję tych glinek
i faktycznie wczoraj miałam wrażenie że pory są zwężone
Z mojego doświadczenia wynika,że z glinkami trzeba ostrożnie - ładnie zwężają pory i oczyszczają skórę,jednak skóra na to oczyszczanie może zareagować nadprodukcją sebum :/ Więc po oczyszczeniu glinką warto twarz dobrze nawilżyć i ogólnie za często nie warto nakładać.
Ja już w ogóle nie robię maseczek - myję buzię glinką w paście (zamiast mydła czy żelu)codziennie i takie oczyszczanie mi wystarcza (nie mam tłustej skóry;mam suchawą,dojrzałą (co za eufemizm cerę skłonną do powierzchownego zanieczyszczania się - czyli zaskórniaków
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 09:42   #1505
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy henna z włosów wypłukuje się w miarę równo czy tak jak w przypadku farb sa widoczne odrosty
Powiem tak - i sie wypłukuje i odrosty zostaja
Odrosty nie są mocno agesywne, bo i henna inaczej farbuje włosy niż farba chemiczna, ale odrosty po hennie mamy u nas w rodzinie wszystkie 3 - ja, mama i młoda
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 09:53   #1506
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika,że z glinkami trzeba ostrożnie - ładnie zwężają pory i oczyszczają skórę,jednak skóra na to oczyszczanie może zareagować nadprodukcją sebum :/ Więc po oczyszczeniu glinką warto twarz dobrze nawilżyć i ogólnie za często nie warto nakładać.
Ja już w ogóle nie robię maseczek - myję buzię glinką w paście (zamiast mydła czy żelu)codziennie i takie oczyszczanie mi wystarcza (nie mam tłustej skóry;mam suchawą,dojrzałą (co za eufemizm cerę skłonną do powierzchownego zanieczyszczania się - czyli zaskórniaków
dzięki za porady, chociaż sama jak zauważyłam że tak szybko wysycha to w ogóle skróciłam czas trzymania na twarzy
no i pomimo że cery wrażliwej nie mam to zamówiłam te najbardziej delikatne - białą i różową

ja mam mieszaną skórę, troszkę rozszerzone pory i zaskórniki w strefie T, no i na razie bez zmarszczek
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 10:48   #1507
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A czy henna pokryje schodzące pasemka z włosów? mam ciemny blond włosów w kierunku mysim i miała wiosną robione pasemka jakiś świnstwem chemicznym oczywiście dziś mam je od połowy głowy
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 11:19   #1508
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A czy henna pokryje schodzące pasemka z włosów? mam ciemny blond włosów w kierunku mysim i miała wiosną robione pasemka jakiś świnstwem chemicznym oczywiście dziś mam je od połowy głowy
Wydaje mi się,że henna zabarwia włos od zewnątrz (na zasadzie oblepienia delikatną powłoczką) więc chyba powinna pokryć....

Stąd też zresztą uczucie wzmocnienia,pogrubienia włosów.

I pytanko do Was:
coś przeciwpotnego do stóp dla nastolatka

Normalnie masakra,to dojrzewanie
Kupiłam mojemu synowi puder Baby Dream (z talkiem żeby rano po umyciu troszkę sobie stopy zabezpieczył... i co? Dowiedziałam się,że on jest w stanie dużo dla mnie zrobić: myć się mydłem śmierdzącym, smarować buzię serum migdałowym ze śmiesznej małej buteleczki, tudzież serum lemon,które pachnie jak odświeżacz w supermarketowych toaletach - ale niestety,pudrować stóp sobie nie będzie
Także może jakiś pray eko ktoś zna???/ Bo już nie chciałabym wchodzić w chemię.... Może da się przekonać
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-08-29 o 11:20
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 11:28   #1509
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A czy henna pokryje schodzące pasemka z włosów? mam ciemny blond włosów w kierunku mysim i miała wiosną robione pasemka jakiś świnstwem chemicznym oczywiście dziś mam je od połowy głowy
Wiesz, w przypadki siwych włosów henna daje inny kolor niż na normalnych, więc podejrzewam, że na części rozjaśnionej tez może miec nieco inny odcień. Ale wydaje mi się, że różnica będzie widoczna tylko wtedy, jeśli masz dużą różnice pomiędzy odrostami i włosami farbowanymi - ja nakładając henne na całe włosy, na których tez miałam odrosty po chemii (ze 2-3 tony jaśniejsze niż mój własny kolor) różnica nie była jakoś specjalnie widoczna. Wiadomo - na siwych był kolor dużo jasniejszy, ale tez różnica pomiędzy moim kolorem włosów (ciemny kasztan) a siwymi jest znacząca
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:09   #1510
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Question Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Marzy mi się ładny ujednolicony kolor ciemnejszy niż mój obecny, na początek postanowiłam spórbowac henny khadi cassia, niby koloru włosów ma nie zmieniać ale oststanio na jednym blogu widziałam
http://idaalia.blogspot.com/2011/08/...opcja-dla.html
, że może troche zmieniać i teraz się zastanawiam czy połączyc ją z wodą i powinno być podobnie jak na zdjęciu lub z sokiem z cytryny wtedy kolor będzie jaśniejszy
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:49   #1511
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Z opóźnieniem, ale bardzo dziękuję za recenzje





Ja też, ja też
Ze zrozumieniem, chociaż połowy już pewnie nie pamiętam
A udało się, bo mam wyjątkowo nudną pracę i sporo czasu na siedzenie przed kompem



Niestety pyli dziadostwo strasznie... u mnie spryskanie pędzla nic nie dało... jak opatentujesz jakiś sposób daj proszę znać

Varietta
Witamy w wątku

A offtopowo chciałam się pochwalić, że upiekłam wczoraj chleb... sama, samiuteńka, i jest smaczny i w ogóle dumna jestem, że hej
Woow, gratulacje, w piekarniku pieczesz czy w maszynie specjalnej?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


A ja słyszałam, że na zajęcie mózgu dobryjest wizaż
puzzle mówisz.....
Mała dla rozrywki piecze ciasta , robi desery. Ja nie umiem piec, więc w tym czasie siedzę na wizażu

Odżywka coraz bardziej mi sie podoba - dzisiaj, drugi dzień po umyciu, włosy sa naprawde bardzo fajne
mi tez marchewka odpowiada, ale pomidor jednak lepszy tez mam cienkie włosy. Myślę, że kombinacja szampon pomidorowy + odżywka manuka może być super!! Muszę to przetestować - mam jeszcze odżywki na jedno użycie, więc tym razem z pomidorkiem wypróbuje

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Vea - gratuluje udanego wypieku
Ja jakis czas temu przez dobre pół roku piekłam chleb - na zakwasie, z ziarnami, pyszny był...... Ale potem w słoneczniku przyniosłam do domu mole i się zaczęłą masakra - 3 miesiące z nimi walczylismy!!! Od tamtej pory nie pieke....
Uwazaj więc co przynosisz do domu ze sklepu, bo niestety w ziarnach często się zdarzaja mole. Ja teraz zawsze nawet ryż studiuje pół godziny zanim go wyłoże na półkę
O molach nic mi nie mówcie nawet, ja też w czymś przyniosłam i do tej pory mam fobię
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Za Młodą nieustannie

A chleb taki śmieszny piekłam, bo nie na zakwasie, a tylko na drożdżach Pieczenie proste jak budowa cepa i zagniatać nie trzeba - taki chleb mieszany łyżką A z molami walczyłam w mieszkaniu u rodziców i też mam odruch "obwąchiwania" każdych ziarenek i mąki

Aha, melduję, że olejek lawendowy rozpalony w kominku odstrasza komary i inne latające paskudy

Poczytałam sobie i znowu mam mętlik w głowie - czy sobie do włosów kupić Alterrę - szampon i odżywkę indyjskie cuda: szampon i olej
Czy wybrać wersję ekskluziw i kupić mało ekskluzywną Isanę (szampon) i wypaśną odżywkę Organique...
Ewentualnie mogę jeszcze zapolować na serię Yes to...
Cholera, bajka o osiołku i żłobie się przypomina
Jak chcesz, to mogę Ci podesłać próbki Yesa ogórkowego, ale to dopiero po 4tym września
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wam też rozjaśniały glinki twarz?
jak sobie radzicie z szybkim wysychaniem?


użyłam rano tonik eco cosmetics - jest w porządku, jedynie zapach trochę dziwny jak dla mnie i szkoda że taka mała pojemność

za to trzeci już dzień testuję próbki kremów AnneMarie i są super
(szkoda że na takie mnie nie stać )

mama za to zadowolona z próbek Lavery, chociaż twierdzi że pachną błotem
tylko wątpię bym ją przekonała do pielęgnacji naturalnej, namawiałam przynajmniej na początek na jakiś krem do twarzy ale nie chciała
Mnie glinki nie rozjaśniają twarzy, szkoda. Też psikam wodą termalną co chwilę, chociaż to drogo trochę wychodzi.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 12:58   #1512
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że henna zabarwia włos od zewnątrz (na zasadzie oblepienia delikatną powłoczką) więc chyba powinna pokryć....

Stąd też zresztą uczucie wzmocnienia,pogrubienia włosów.

I pytanko do Was:
coś przeciwpotnego do stóp dla nastolatka

Normalnie masakra,to dojrzewanie
Kupiłam mojemu synowi puder Baby Dream (z talkiem żeby rano po umyciu troszkę sobie stopy zabezpieczył... i co? Dowiedziałam się,że on jest w stanie dużo dla mnie zrobić: myć się mydłem śmierdzącym, smarować buzię serum migdałowym ze śmiesznej małej buteleczki, tudzież serum lemon,które pachnie jak odświeżacz w supermarketowych toaletach - ale niestety,pudrować stóp sobie nie będzie
Także może jakiś pray eko ktoś zna???/ Bo już nie chciałabym wchodzić w chemię.... Może da się przekonać
Powiedz mu, że to nie puder tylko talk
I że faceci też się talkują - wspinacze, ci od ciężarów... może jako talk przejdzie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Woow, gratulacje, w piekarniku pieczesz czy w maszynie specjalnej?

O molach nic mi nie mówcie nawet, ja też w czymś przyniosłam i do tej pory mam fobię

Jak chcesz, to mogę Ci podesłać próbki Yesa ogórkowego, ale to dopiero po 4tym września

Mnie glinki nie rozjaśniają twarzy, szkoda. Też psikam wodą termalną co chwilę, chociaż to drogo trochę wychodzi.
W piekarniku
Jasne, że chcę Mogę się odwdzięczyć próbką maceratu brzozowego z Mazideł i kawałkami któregoś z mydełek LF (tylko musze przepatzreć co ja tam mam) o ile oczywiście nie znasz i byłabyś zainteresowana
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:10   #1513
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
O molach nic mi nie mówcie nawet, ja też w czymś przyniosłam i do tej pory mam fobię
.
a wiesz, jak sie u nas w domu pojawiły mole to wpadłam na genialny pomysł i nakupowałam pułapek na mole z feromonami ( zwabiają którąś płęć moli i rzekomo gina po jakims czasie, bo sie nie moga rozmnażać ) - dzięki temu wprowadziły sie do nas chyba wszystkie mole z osiedla zwabione seksowną wonią Te pułapki to porażka!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:48   #1514
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja też kiedyś miałam problem z molami i pozbyłam się ich wywalając pracktycznie wszytskie produktu podejrzane, a następnie zaczęłam przechowywać maki, zboża, ryż, kaszę w szklanych lub plastikowych opakowaniach, te łapki z feromonami tez używam ale wklejam je do konkretnej szafki i dzięki temu wiem czy coś mnie jeszcze objada czy nie - obecnie odpukać spokój!

a chlebek też piekłam w piekarniku, na zakwasie pyszny był - obecnie nie piekę bo chleb jem 2 razy w tyg. max, a poza tym to jednka dość dorgie jest mąka taka pożądna niestety kosztuje, poza tym prąd bo piekarnik elektryczny mam
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:53   #1515
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Pusia84, ja bym ryzykowala z henna. jesli nie boisz sie rudosci, to smialo. ja zauwazylam, ze na takich chemicznie potraktowanych wlosach kolor wychodzi ostrzejszy, ale sie tez szybciej moze wyplukac. troche plowieje. ale to nie szkodzi, po paru tyg. mozesz spokojnie pofarbowac jeszcze raz. albo co dwa tygodnie robic sobie taka maske z dodatkiem dwoch lyzek henny
ja ostatnio tak sobie zrobilam... nie chcialam farbowac, ale tez troche za malo rudy mi sie wydawal juz moj kolor. i zmieszalam 2 lyzki czystego proszku henny z maska do wlosow, woda i octem i to na leb na godzine. wyszlo rowniutko. musialabym powoli znow taka maske sobie zafundowac, ale jakos czasu nie mam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:06   #1516
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:12   #1517
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!
Moje rozgrzane,bo zaciskam cały czas
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:15   #1518
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!

cały czas!
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:19   #1519
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!
Ty wiesz, że ja za Was cały czas
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 14:22   #1520
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula

dostał maila od biolander ze moja przesyłak juz do mnie leci
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:25   #1521
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:30   #1522
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!
przez cały czas

Do dziewczyn z Warszawy: robię duże zamówienie z mazideł do spółki z jedną koleżanką;może ktoś chce dołączyć? (Celem podziału kosztów przesyłki przez liczbę uczestników
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:36   #1523
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rezonans działa - w środę wracamy na oddział. Zrobią jej po południu rezonans i potem ustala termin operacji. Rozgrzewajcie kciuki Moje Kochane - będą potrzebne!
Nieustannie i nieustająco
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:55   #1524
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moje rozgrzane,bo zaciskam cały czas
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
cały czas!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ty wiesz, że ja za Was cały czas
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anula

dostał maila od biolander ze moja przesyłak juz do mnie leci
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przez cały czas

Do dziewczyn z Warszawy: robię duże zamówienie z mazideł do spółki z jedną koleżanką;może ktoś chce dołączyć? (Celem podziału kosztów przesyłki przez liczbę uczestników
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nieustannie i nieustająco
Wiecie, nie należę do osób łatwo sie rozklejających.... Ale autentycznie się poryczałam po przeczytaniu Waszych postów - jestem pod wrazeniem szybkości waszej reakcji. Dziękuje Wam strasznie nawet nie macie pojęcia jak wazne sa dla nas Wasze kciuki!!

Strasznie dziękuję wszystkim Kochanym kobietom trzymającym kciuki - jesteście niesamowite! Postaram sie dac znać kiedy operacja.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:57   #1525
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

:Mój pomidorowy Yes jest już w domu . TŻ przysłał mi smsa z informacją , że kiełbasa krakowska do mnie przyszła w paczce . Pewnie butelka nie w pudelku tylko zawinieta jupi bedzie testowanie. Pokladam w tym szamponie wielkie nadzieje.

Anula ja też ściskam kciuki -ze sił wszystkich
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-08-29 o 15:01
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 15:03   #1526
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 15:07   #1527
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A teraz serialu o podkładzie do paszczy ciąg dalszy
Wyskoczyłam dzisiaj do organic, celem osobistego obmacania podkładów i pudrów. Lavery nie mają tam akurat, ale laverę juz chyba i tak znam i raczej nic tak do końca nie trafiłam kolorystycznie dobranego.
Ale, ale!!! Pomacałam alvę i jestem pod wrażeniem kolorów podkładów płynnych - na pierwszy rzut oka oba to całkiem neutralne beże light jasniejszy, sam wygląda na jasny beżyk, ale po nałożeniu na moją skórę mam wrażenie lekkiej poswiaty różu... takiej delikatnej. Dokładniej poobserwuję jak nałoże na twarz. Ale napewno jełśi któs nie ma skłonności do różowienia podkładów na twarzy (tak ja to mam) to ten kolor będzie naprawdę ładny.
Medium jest trochę ciemniejszy i lekko wpada w piaskową żółć nie jest jakoś mocno ciemny, ale muszę gona paszczy obejrzeć, czy jednak nie będzie odrobinke przyciemny - mam nadzieje, że nie.
W organic niemieli firmowych próbek, ale były testery i Pani pozwoliła, żebym sobię takie malutkie packi zrobiła w przyniesionych przeze mnie pojemniczkach więc mam takie malutkie próbeczki, powinny wystarczyć na jedno użycie.
Jak wrócę do domu to postaram się upackać nimi płatek i dorzucic do niego kolor 2 lavery dla porównania koloru (bo 2 lavery pewnie większość miała w próbce).
Pudry alvy maja niestety błyszczące drobinki, więc z pudru na razie rezygnuję.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Biala_Czekolada, Grazkako - wielkie dzięki, jak Was nie kochać moje wizażanki!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:25   #1528
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczyny, ktoras z was pisala o jakims oleju, ktory w mig zalatwial problem z wulkanami na skorze ktory to byl? bo jakos nie zapamietalam sobie... a chce zamowic cala mase oleji i ekstraktow i sobie pare rzeczy zmieszac, pare nakladac tak o... i wlasnie myslalam o tym cudenku (jak mi nie przypomnicie, to nie szkodzi, juz i tak mi wyszlo zamowienie na 70 euro, a i tak bardzo sie ograniczalam i ze wszystkiego biore male buteleczki - bo na probe )

anula, w srode uprzedze szefa, ze bede wolniej pracowac. palcami wskazujacymi bede klepac w klawiature, reszta bedzie sciskac kciuki az do bolu!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 17:53   #1529
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny ja nie na temat,ale że na naszym wątku dużo mądrych dziewczyn siedzi,znających się na składach to pozwolę sobie popisać o osławionych kremach BB-azjatyckie cuda.

Wiecie coś na ich temach?jak z ich składem?Widzę na blogach,że korektor pod oczy BB jest świetny,zresztą kremy prezentują się nie mniej świetnie na twarzach dziewczyn.

Mnie bardzo kusi korektor,ale nie wiem ile zła ma w składzie,bo mieć na pewno ma

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Dziewczyny czy firma alverde jest naturalna?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:03   #1530
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

ja uzywalam swego czasu Misha - co niektorych zapchal poza tym ma dosc bogate sklady bardzo ale chyhba nie naturalne.

skorzystalam dzis z VIP i w Sephorze kupilam micela P&R i Yes to Carrots dla dziecka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.