Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 22:36   #1921
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

mnie sie zagoilo szybciutko i bez problemow (mam od 5 lat), robilam w studio tatuazu.

a wiec duza role odgrywa jaki kolczyk mialas zalozony, powinnas miec ze stali chirurgicznej (najlepiej sie goi)

o ile pamietam mowili mi, ze przez pierwszy miesiac trzeba troche poruszac kolczykim, nie nosic ubran uwierajacych o pepek i najwazniejsze przemywac codzinnie miejsca przeklocia (np ptyczkami do uszu z jednej i drugiej strony, najlepiej woda utleniona), po co wyciagac kolczyk? (jesli nie jest do konca zagojony, to wyciaganie musi bolec i podrazniac brr) hmm ja tak nie robilam...

ale wszystko tez zalezy od organizmu, jednym przyjmuje sie szybciutki- inni maja problemyl;/
w kazdym badz razie przemywaj to! w aptekach sa tez rozne masci na takie problemy

ale...na pewno mialas dobrze dziurke przebita (chodzi mi oglebokosc)?, moze ropiec itd, ale wrastac?
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 23:21   #1922
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

no bo to właśnie zależy jak to wygląda i co dokładniej się z tym dzieje. w gabinetach piercingu mówią że jak kolczyk "płynie" tzn ropieje, przemieszcza się, warstwa skóry która go powinna przykrywać staje się coraz cieńsza, puchnie albo skóra zaczyna na niego narastać powinno się go wyjąć, jakieś małe stany zapalne, delikatne ropienie jest normalne.
no i ważne że kolczyk powinien być ze stali chirurgicznej, tytanu albo innego materiału używanego przez piercerów nie zaś ze srebra złota itp które to mogą powodować takie właśnie reakcje alergiczne.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:34   #1923
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

Po pierwsze, wątek o kolczyku w pepku już jest.

Po drugie, dziękujemy za wielce profesjonalne rady typu 'wyciągaj i przemywaj wodą utlenioną - pomoże!'

Po trzecie: jaki masz ten kolczyk? Jakiej długości, z czego zrobiony, jak go pielęgnujesz? Co znaczy 'wrasta'? Tzn. pochłania go opuchlizna? Znajdź profesjonalne studio piercingu (a nie gabinet kosmetyczny, bo, do groma, nie raz było na wizażu pisane co kosmetyczka potrafi odwalić, jaką fuszerę na cudzym ciele i zdrowiu!) i poproś o pomoc, najpewniej kolczyk jest za krótki.

Powinnaś mieć kolczyk tytanowy/ptfe/bioplastowy dł. 12-14 mm, z odpowiednim miejscem na opuchliznę, pielęgnacja polega na przemywaniu 3x dziennie rany środkiem antyseptycznym - Octeniseptem, dostępnym w aptekach. Nie zaleca się kąpania w wannie, wyjmowania kolczyka przez min. pół roku od przekłucia, drażnienia go ubraniami, łapami itp.

Acha, kto wymyślił, że stan zapalny i ropa to przy przekłuwaniu ciała norma? Żaden stan zapalny nie jest normalny, świadczy o tym, że z kanałem dzieje sie coś złego, pielęgnacja jest na żenującym poziomie i wdała się infekcja, to samo oznacza zreszta ropa, którą mylicie, niewiedzieć czemu, z limfą, naturalnym objawem gojenia się rany.

Po czwarte: zapraszam do lektury wątku o kolczyku w pepku, na naukę nigdy za późno.

Edit: gdybyś nie dostała octeniseptu to kup ampułki soli fizjologicznej, jedna wystarczy na 1 dzień, kosztują ok 30 gr w aptece.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"

Edytowane przez Yaza
Czas edycji: 2008-10-31 o 13:44
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:40   #1924
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Bardzo przepraszam, mam nadzieję jednak, że większość zadających tego typu pytania to jednak dzieci w wieku 13-15 lat, u dorosłych taki poziom niewiedzy, mam nadzieje, nie występuje
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:52   #1925
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mojej kolezance wlasnie wymigrowal kolczyk w pepku co sadzicie, czy warto sprobowac jeszcze raz? czy za drugim razem moze sie przyjac czy raczej jak raz zostal odrzucony to organizm bedzie go caly czas odrzucal? ja mysle, ze wina odrzucenia moze byc to, ze pepek moim skromnym zdaniem byl przekluty nieprawidlowo i do tego gojony na stali przy prawidlowym przekluciu i zalozeniu tytanu jest szansa, ze organizm nie odrzuci tym razem, a co Wy myslicie?
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:26   #1926
deOmaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
mam ten sam problem co natalkaa90 . co mam zrobic (nie chce isc z tym do lekarza)

mam ten sam problem co Ty zeszlo Ci juz to ?? jak temu zapobiec?

tak samo mi wystaje to mięso z kolczyka jak zdejme ... boje sie ze to cos powaznego .. natalkaa90 prosze o pomoc

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-11-04 o 18:09 Powód: posty pod postem
deOmaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:34   #1927
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: dzikie mięso z pępka

Cytat:
Napisane przez deOmaks Pokaż wiadomość
mam ten sam problem co natalkaa90 . co mam zrobic (nie chce isc z tym do lekarza)
Po co zakładasz nowy wątek?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 21:05   #1928
claudusiaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

ja mam 15 lat a przebilam pepek gdy bylam w twoim wieku. byla to spontaniczna decyzja wogole sie wtedy nad tym nie zastanawialam nie zdawalam sobie sprawy z konsekwencji jakie moga z tego wyniknac, poprostu po tym jak wyprosilam mame poszlam od razu do kosmetyczki i przebilam. no i jestem z tego bardzo zadowolona moze i przebity pepek wychodzi z mody (nie wiem) ale jak tobie sie to podoba to nie zwracaj uwagi na mode. moim zdaniem kolczyk w pepku wyglada bardzo ladnie ))
claudusiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 21:09   #1929
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Pępek

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Wybacz za błąd, w każdym salonie inaczej się mówi stąd te rozbieżności.
Nie, nie mowi sie inaczej w kazdym salonie. Kazdy doswiadczony i profesjonalny piercer udzielilby Ci dokladnie takiej samej odpowiedzi jak prinston_girl i Shazney. O wodzie utlenionej czy jakimkolwiek spirytusie nawet by nie wspomnial, no chyba, ze chcialby Cie ostrzec czego NIE robic.

Dziewczyny, ja nie wiem gdzie wy sie klujecie Chodzicie do jakichs rzeznikow (tudziez przekluwaczy podworkowych lub niedouczonych kosmetyczek, ktore o przekluwaniu wiedza tylko tyle, ze sluzy do tego taki pistolecik) a potem jest placz, ze co sie dzieje, ze nie wiedzialam, ze pomocy, ze rany jejku ...

Zycze wiecej szacunku do wlasnego zdrowia i ciala ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 22:23   #1930
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Acha, kto wymyślił, że stan zapalny i ropa to przy przekłuwaniu ciała norma? Żaden stan zapalny nie jest normalny, świadczy o tym, że z kanałem dzieje sie coś złego, pielęgnacja jest na żenującym poziomie i wdała się infekcja, to samo oznacza zreszta ropa, którą mylicie, niewiedzieć czemu, z limfą, naturalnym objawem gojenia się rany.
nie wiem kto wymyślił ale w gabinecie piercingu powiedzieli mi kiedy szykowałam się do przekłucia ucha że małe zapalenia i stany zapalne się zdarzają często (to miałam na myśli mówiąc że to normalne = często występują) i jeśli lekko puchnie, ropieje ale nie wrasta, nie paprze się bardzo to nie trzeba go jeszcze wyciągać, a jedynie zacząć intensywniej pielęgnować (w tym miejscu podali nazwy płynów którymi się płucze - przyznaję się bez bicia - nie pamiętam nazw), natomiast jeśli się dzieje tak jak pisałam w poprzednim poście to wyciąga się kolczyk natychmiast żeby stan zapalny nie narastał i nie pozostawały po tym blizny. no i oczywiście pielęgnuje się miejsce po kolczyku żeby się zagoiło jak należy.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 08:18   #1931
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??


właśnie takie nastolatkie mnie osłabiają.... nie ma to jak kłucie się pod wpływem jakieś głupiej mody do tego, gdy jest się niepełnoletnim
Diablica myśle, że warto spróbować raz jeszcze
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 08:51   #1932
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość

właśnie takie nastolatkie mnie osłabiają.... nie ma to jak kłucie się pod wpływem jakieś głupiej mody do tego, gdy jest się niepełnoletnim
Diablica myśle, że warto spróbować raz jeszcze
ja tez mysle, ze warto sprobowac jeszcze raz, ale moja kumpela jest przekonana, ze jak juz raz jej cialo odrzucilo to juz zawsze bedzie odrzucac
w sumie jak sie przyjrzalam mojemu pepkowi, to chyba tez mi migrowal i dlatego zostalo teraz na kolczyk tylko 6 mm ale mam nadzieje, ze to juz sie zatrzymalo i ze juz nie wymigruje calkiem, to w koncu juz 6 lat zreszta jak by wylazl to klula bym jeszcze raz, bo juz sie tak przyzwyczailam, ze nie wyobrazam sobie mojego pepka bez kolczyka
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 09:24   #1933
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Wjakim wieku przebićsobie pępek ??

już łączę dziewczyny
gdy chcemy odpowiedzieć na czyjś post wciskamy 'szybka odpowiedź' lub 'odpowiedz' a nie 'nowy wątek', spróbuj jeszcze raz, jeśli nadal będziesz miała problemy to napisz do mnie na PW - chętnie pomogę
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 10:16   #1934
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
nie wiem kto wymyślił ale w gabinecie piercingu powiedzieli mi kiedy szykowałam się do przekłucia ucha że małe zapalenia i stany zapalne się zdarzają często (to miałam na myśli mówiąc że to normalne = często występują) i jeśli lekko puchnie, ropieje ale nie wrasta, nie paprze się bardzo to nie trzeba go jeszcze wyciągać, a jedynie zacząć intensywniej pielęgnować (w tym miejscu podali nazwy płynów którymi się płucze - przyznaję się bez bicia - nie pamiętam nazw), natomiast jeśli się dzieje tak jak pisałam w poprzednim poście to wyciąga się kolczyk natychmiast żeby stan zapalny nie narastał i nie pozostawały po tym blizny. no i oczywiście pielęgnuje się miejsce po kolczyku żeby się zagoiło jak należy.
Ropienie nie jest normalnym stanem i nie powinien się często zdarzać. Jak mówiłam, to wynik złej pielęgnacji. Miałam naprawdę sporo kolców i ani razu stan zapalny mi się nie zdarzył, trzeba być po prostu świadomym swoich decyzji i brać za nie odpowiedzialność. Dlatego do stanów zapalnych nie podchodzi się w ten sposób - 'częste, normalne, nie ma co się przejmać' - bzdura, infekcje wymagają pomocy specjalisty dermatologa, nierzadko kuracji antybiotykiem.

Po drugie, kiedy już nam się stan zapalny zdarza, coś w kanale przekłucia się dzieje, to broń Panie Boże kolczyk wyjmować bo wszystko, cały ten syf zarośnie w skórze i ani tego wyleczyć ani się tego pozbyć. Infekcje leczymy mając do nich dostęp, w innym przypadku przez lata stara infekcja potrafi się odzywać i jest to bardzo nieprzyjemne.

Także nie wiem w jakim profesjonalnym studiu byłaś.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 12:17   #1935
xMorbidPrincessx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

.

Edytowane przez xMorbidPrincessx
Czas edycji: 2008-11-01 o 12:23
xMorbidPrincessx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:26   #1936
Duwiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tragus - opinie, wrażenia, problemy - Wątek Zbiorczy

Witam. Mam tragusa labreta od 2 miesiecy. Nie bylo z nim zadnych problemow podczas gojenia. Ale nie moge go odkrecic. Znacie jakies sposoby na odkrecenie go? Męczy mnie to ze nie moge go odkręcić mimo wielu prób
Duwiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:08   #1937
ethel90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

no nieee nawet nie probuj wyjmowac kolca.. nie wiem kto to wymyslil w ogole.. pewnie jakis "specjalista" wkladanie i wyjmowanie moze uszkodzic kanal. przemywaj sobie to najlepiej sola fizjologiczna.
ethel90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:18   #1938
olcci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tragus - opinie, wrażenia, problemy - Wątek Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Duwiz Pokaż wiadomość
Witam. Mam tragusa labreta od 2 miesiecy. Nie bylo z nim zadnych problemow podczas gojenia. Ale nie moge go odkrecic. Znacie jakies sposoby na odkrecenie go? Męczy mnie to ze nie moge go odkręcić mimo wielu prób
próbowałaś w jednorazowych rękawiczkach? nie będą się ręce ślizgać.
__________________

olcci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:25   #1939
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: pomozcie :( kolczyk w pepku

witam. mam kolczyka od stycznia 2008 i tez mialam identyczną gulke. przemywanie wodą utlenioną to zly pomysł kochana bo woda wysusza tak samo jak spirytus. najlepiej w takim wypadku przemywaj 2 razy dziennie solą fizjologiczną i smaruj trybiotykiem mi pomoglo. co prawda zostala mala blizna po tej gulce ale kolczyk jest i wiecej sie nie papra
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 09:15   #1940
Furiousqueen
Raczkowanie
 
Avatar Furiousqueen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 48
Exclamation Tragus - opuchlizna

Mam nie mały problem w czwartek zrobiłam sobie kolczyka tragus w prawym uchu wszystko fajnie przebicie wenflonem itd... no fakt zaczeło boleć z czasem coraz mocniej...
ale po dzisiejszej nocy z soboty na niedziele spuchło... mianowicie przesówanie kolczyka w tył i przod jest nie możliwe (rusza sie) ale puchlizna jest na tyle duza że nie da rady tam niczego zrobic , okładałam to lodem ale nic mi nie dało
i szczerze zaczynam panikować bo boli mnie cały bok twarzy ale to akurat ponoc normalne,

1. Co zrobić by zeszła ta opuchlizna?
2. Czy da sie zmniejszyć ten ból?
3. Jak szybko zejdzie opuchlizna?:con fused:
4. Cyz powinnam wyjąc kolczyk?

NIE nie znalazłam wiadomości które by mnie satysfakcjonowały w innych wątkach, mam konkretne pytanie i potrzebuje konkretniej odpowiedzi.
Furiousqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 10:52   #1941
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus - opuchlizna

Cytat:
Napisane przez Furiousqueen Pokaż wiadomość
Mam nie mały problem w czwartek zrobiłam sobie kolczyka tragus w prawym uchu wszystko fajnie przebicie wenflonem itd... no fakt zaczeło boleć z czasem coraz mocniej...
ale po dzisiejszej nocy z soboty na niedziele spuchło... mianowicie przesówanie kolczyka w tył i przod jest nie możliwe (rusza sie) ale puchlizna jest na tyle duza że nie da rady tam niczego zrobic , okładałam to lodem ale nic mi nie dało
i szczerze zaczynam panikować bo boli mnie cały bok twarzy ale to akurat ponoc normalne,

1. Co zrobić by zeszła ta opuchlizna?
2. Czy da sie zmniejszyć ten ból?
3. Jak szybko zejdzie opuchlizna?:con fused:
4. Cyz powinnam wyjąc kolczyk?

NIE nie znalazłam wiadomości które by mnie satysfakcjonowały w innych wątkach, mam konkretne pytanie i potrzebuje konkretniej odpowiedzi.
nie zmienia to faktu,że mogłaś zadać te pytania w tragusowym zbiorczym wątku
chrząstki lubią mocno spuchnąć-co nie zmienia faktu,że najlepiej byłoby jak najszybciej skontaktować się ze swoim piercerem,umówić się na wymianę kolca na dłuższy(koniecznie sterylny)-a doraźnie może pomóc na ta chwile okład z chłodnego naparu z kory dębu(do kupienia w aptece)
mnie interesuje jaki masz typ kolczyka założony i z jakiego materiału-bo w przypadku mojego tragusa opuchlizna była wynikiem reakcji alergicznej
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2008-11-02 o 10:54
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 11:36   #1942
Furiousqueen
Raczkowanie
 
Avatar Furiousqueen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 48
Dot.: Tragus - opuchlizna

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
nie zmienia to faktu,że mogłaś zadać te pytania w tragusowym zbiorczym wątku
chrząstki lubią mocno spuchnąć-co nie zmienia faktu,że najlepiej byłoby jak najszybciej skontaktować się ze swoim piercerem,umówić się na wymianę kolca na dłuższy(koniecznie sterylny)-a doraźnie może pomóc na ta chwile okład z chłodnego naparu z kory dębu(do kupienia w aptece)
mnie interesuje jaki masz typ kolczyka założony i z jakiego materiału-bo w przypadku mojego tragusa opuchlizna była wynikiem reakcji alergicznej
żebym ja sie znala na kolczykach jaki nie wiem w każdym badz razie malutki ... reakcja alergiczna to to nie jest, bo mam w wardze tak samo z metalu chirurgicznego i totalnie nic sie nie działo a mam alergie na kobalt i nikiel... nie wiem czy nie powinnam wyjac kolczyka?
w poniedzialek jestem umowiona z nia na czyszczenie
Furiousqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 11:53   #1943
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus - opuchlizna

Cytat:
Napisane przez Furiousqueen Pokaż wiadomość
żebym ja sie znala na kolczykach jaki nie wiem w każdym badz razie malutki ... reakcja alergiczna to to nie jest, bo mam w wardze tak samo z metalu chirurgicznego i totalnie nic sie nie działo a mam alergie na kobalt i nikiel... nie wiem czy nie powinnam wyjac kolczyka?
w poniedzialek jestem umowiona z nia na czyszczenie
z twojej wypowiedzi rozumiem ,że masz załozona w tym uchu stal chirurgiczną?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 12:28   #1944
Furiousqueen
Raczkowanie
 
Avatar Furiousqueen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 48
Dot.: Tragus - opuchlizna

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
z twojej wypowiedzi rozumiem ,że masz załozona w tym uchu stal chirurgiczną?
tak, kolczyk ze stali chirurgicznej tak jak w pozostalych miejscach
Furiousqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 13:22   #1945
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus - opuchlizna

stal chirurgiczna zawiera nikiel, na który z tego co pisałać jestes uczulona
więc wiedząc o swojej alergii pozwoliłas sobie w swierze kłucie wlozyc coś co cię uczula?informowałaś piercera o swojej alergii?
wymień na tytan bądź bioplast-bo ta opuchlizna to na 99% wynik reakcji alergicznej i musze cię zmartwic,że opuchlizna może się jeszcze pogłębić
tak jak pisałam okladaj sie do jutra naparem z kory dębu i weź dodatkowo wapno(może być z kwercetyną)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:34   #1946
Furiousqueen
Raczkowanie
 
Avatar Furiousqueen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 48
Dot.: Tragus - opuchlizna

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
stal chirurgiczna zawiera nikiel, na który z tego co pisałać jestes uczulona
więc wiedząc o swojej alergii pozwoliłas sobie w swierze kłucie wlozyc coś co cię uczula?informowałaś piercera o swojej alergii?
wymień na tytan bądź bioplast-bo ta opuchlizna to na 99% wynik reakcji alergicznej i musze cię zmartwic,że opuchlizna może się jeszcze pogłębić
tak jak pisałam okladaj sie do jutra naparem z kory dębu i weź dodatkowo wapno(może być z kwercetyną)
no to mnie zagiełaś bo kogobym nie pytała to że tam niklu nie ma, inne kolczyki mnie nie uczuliły czemu? skoro u mnie nawet widelec jest w stnie wywolac alergie? mianowicie powstawanie ran.. a kolczykli mam od pol roku okolo w wardze i 10 w uszach
Furiousqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 15:31   #1947
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus - opuchlizna

stal chirurgiczna zawiera sole nilu i to wcale w niemałej ilości
poczytaj sobie to:
http://wildcat.pl/sklep/specyfikacje_stal.php
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:24   #1948
Dziunia451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

Hmm.. Mam kolczyka w pępku od 5 miesięcy =) wszystko było okey =) Lecz ostanio zauważyłam, że skórka na której się "trzyma" jest co raz to cieńsza.. =( Boje się, że może mi się on zerwać pewnego razu .. =/ Co mam robić ..? Może zmienić na lżejszy kolczyk..? Czy to pomoże..? HELP.. =/
Dziunia451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:30   #1949
Dziunia451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

Hmm.. Mam kolczyka w pępku od 5 miesięcy =) wszystko było okey =) Lecz ostanio zauważyłam, że skórka na której się "trzyma" jest co raz to cieńsza.. =( Boje się, że może mi się on zerwać pewnego razu .. =/ Co mam robić ..? Może zmienić na lżejszy kolczyk..? Czy to pomoże..? HELP.. =/
Dziunia451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 23:54   #1950
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Problem z pępkiem po przekłuciu

Cytat:
Napisane przez ethel90 Pokaż wiadomość
no nieee nawet nie probuj wyjmowac kolca.. nie wiem kto to wymyslil w ogole.. pewnie jakis "specjalista" wkladanie i wyjmowanie moze uszkodzic kanal. przemywaj sobie to najlepiej sola fizjologiczna.
wiesz, jeśli ma zrobionego u kosmetyczki zwykłego kolczyka np. srebrnego i to co się dzieje nie jest stanem zapalnym tylko alergią to przemywanie czymkolwiek nie pomoże na pewno.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.