Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 20:54   #2431
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak dla mnie strasznie smierdzial wiec bym go nie zjadla ostatnio uzywam oleju kukurydzianego. oliwa z oliwek dla mnie tez strasznie smierdzi

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Morgan zrobilam skalpel!!! co prawda nie zrobilam wszystkich powtorzen i niektore cwiczenia pominelam (poglebiania) ale z czasem jak zostanie mi motywacja to opanuje wszystko.
Killera tylko obejrzalam i same ogladanie mnie zmeczylo
GRATULACJE!!! ja też już jestem po i też dziś skalpel bo wczoraj było turbo więc dziś coś lżejszego. Tak sobie myślę że jak chcesz tylko zgubić boczki to skalpel zupełnie wystarczy. Mam nadzieję że motywacja Cię nie opuści, trzymam kciuki. Killer faktycznie jest męczący bo jest dużo ćwiczeń kardio, przyspiesza tętno itd Te ćwiczenia turbo są niby dla zaawansowanych i fakt są ciężkie ale fajnie jest rozłożony wysiłek i jakoś lepiej mi się to ćwiczy niż killera.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:03   #2432
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!! ja też już jestem po i też dziś skalpel bo wczoraj było turbo więc dziś coś lżejszego. Tak sobie myślę że jak chcesz tylko zgubić boczki to skalpel zupełnie wystarczy. Mam nadzieję że motywacja Cię nie opuści, trzymam kciuki. Killer faktycznie jest męczący bo jest dużo ćwiczeń kardio, przyspiesza tętno itd Te ćwiczenia turbo są niby dla zaawansowanych i fakt są ciężkie ale fajnie jest rozłożony wysiłek i jakoś lepiej mi się to ćwiczy niż killera.
dziekujenajnowszej plyty jeszcze nie przejrzalam. Killer niestety odpada bo mieszkam na 2gim pietrze a tam sporo podskokow, wyskokow... nie chce halasowac sasiadom z dolu
ciekawe jak jutro beda mnie meczyly zakwasy... mysle zeby przez pierwsze 2tyg cwiczyc co drugi dzien na zmiane z kreceniem hula hoop.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:42   #2433
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak dla mnie strasznie smierdzial wiec bym go nie zjadla ostatnio uzywam oleju kukurydzianego. oliwa z oliwek dla mnie tez strasznie smierdzi

On ma piękny jakby sezamowy zapach i smak. Nie przetłuszcza mi potraw jak zwykły olej. Ja uwielbiam gotować (kiedyś zawodowo chciałam się tym parać) i próbowanie i wąchanie takich dziwności sprawia mi przyjemność Oliwa szczególnie ta "extra dziewica" ma mocny aromat i jak dla mnie nadaje się tylko do skraplania sałatek czy np jako jeden składnik ciasta do pizzy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:56   #2434
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny co to za ćwiczenia?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:02   #2435
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
On ma piękny jakby sezamowy zapach i smak. Nie przetłuszcza mi potraw jak zwykły olej. Ja uwielbiam gotować (kiedyś zawodowo chciałam się tym parać) i próbowanie i wąchanie takich dziwności sprawia mi przyjemność Oliwa szczególnie ta "extra dziewica" ma mocny aromat i jak dla mnie nadaje się tylko do skraplania sałatek czy np jako jeden składnik ciasta do pizzy
ja wlasnie nie zjem zadnej salatki z oliwa z oliwek. Zapach mi przeszkadza ja tez uwielbiam gotowac. I nawet myslimy z Tz zeby w przyszlosci otworzyc mini kawiarnie-restauracje ale to odlegle i pewnie nierealne marzenia.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co to za ćwiczenia?
cwiczenia Ewy Chodakowskiej

Morgan nie mam zakwasow cos zle robilam? jednak bede codziennie cwiczyc.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 15:32   #2436
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja wlasnie nie zjem zadnej salatki z oliwa z oliwek. Zapach mi przeszkadza ja tez uwielbiam gotowac. I nawet myslimy z Tz zeby w przyszlosci otworzyc mini kawiarnie-restauracje ale to odlegle i pewnie nierealne marzenia.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


cwiczenia Ewy Chodakowskiej

Morgan nie mam zakwasow cos zle robilam? jednak bede codziennie cwiczyc.
Ewcia mnie wykończy po 14 minucie padłam na pysk ale nie dam sie
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:18   #2437
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja wlasnie nie zjem zadnej salatki z oliwa z oliwek. Zapach mi przeszkadza ja tez uwielbiam gotowac. I nawet myslimy z Tz zeby w przyszlosci otworzyc mini kawiarnie-restauracje ale to odlegle i pewnie nierealne marzenia.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


cwiczenia Ewy Chodakowskiej

Morgan nie mam zakwasow cos zle robilam? jednak bede codziennie cwiczyc.
Nie, myślę że wszystko zrobiłaś dobrze, no chyba że bardzo się obijałaś w czasie ćwiczeń ale nie sądzę Teraz już co prawda nie mam zakwasów nawet po turbo, ale na początku miałam z dwudniowym opóźnieniem Także może faktycznie sobie dzisiaj odpuść ćwiczenia i zobaczysz jak będzie jutro, na początek nie ma co się przemęczać, bo tylko się zniechęcisz niepotrzebnie, co drugi dzień myślę że będzie ok


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Ewcia mnie wykończy po 14 minucie padłam na pysk ale nie dam sie
a który program ćwiczysz??

Kachula kupiłam kurkumę wieczorem wypróbuję Twoją maseczkę.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 16:18   #2438
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Ewcia mnie wykończy po 14 minucie padłam na pysk ale nie dam sie
a ktore cwiczenia Ewci robisz?

Morgan mam henne! wysli mi adres na PW to jutro wysle Ci probke!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:08   #2439
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość

Kachula kupiłam kurkumę wieczorem wypróbuję Twoją maseczkę.
Tylko dużo kurkumy nie syp. Jak coś będzie szczypać to zmywaj.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 18:21   #2440
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Tylko dużo kurkumy nie syp. Jak coś będzie szczypać to zmywaj.
Zrobię najpierw próbę a czy zamiast olejku migdałowego może być jakiś inny? mam w domu rzepakowy, słonecznikowy, z oliwek, sezamowy i lniany...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 20:30   #2441
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zrobię najpierw próbę a czy zamiast olejku migdałowego może być jakiś inny? mam w domu rzepakowy, słonecznikowy, z oliwek, sezamowy i lniany...
Podobno może ale ja używam migdałowego bo bosko nawilża. Dodaj tego co uważasz, że dobrze nawilży Ci skórę. Może oliwa?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 09:43   #2442
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ktore cwiczenia Ewci robisz?

Morgan mam henne! wysli mi adres na PW to jutro wysle Ci probke!
ciągle pierwszą płytę drugiej nie mogę upolować
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:35   #2443
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cześć Dziewczyny, co u Was?

Macie pomysł na jakiś dobry deserek? Potrzebuję cukruuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:52   #2444
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, co u Was?

Macie pomysł na jakiś dobry deserek? Potrzebuję cukruuuuuuuuuuuuuuuuuu
Muffiny podwójnie czekoladowe
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:07   #2445
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Byłam dziś u lekarza i nie wiem co myśleć. Babeczka naprawdę sympatyczna ale jak usłyszała, że mi TYLKO wypadają włosy zupełnie się nie przejęła (w przeciwieństwie do mojego panikowania). Zleciła tylko morfologię wymaz ręczny i TSH na tarczycę. To wszystko. Nic bardziej szczegółowego. Do tego kurację z Seboradinem w ampułkach, już zamówiłam Seboradin Forte bo mocniejszy. I jeszcze czekamy na wyniki badań hormonów od ginekologa. Ech...


A z innej beczki. Dziś wpadłam do sklepu i wyszłam z torbą listonoszką w kolorach, na które normalnie w życiu bym nie patrzyła. I tak teraz mam dylemat. Do jakich kolorów kurtek, swetrów itp będzie pasować torba brązowa z miedziano-wiśniowym (bo ciężko mi nazwać tek odcień). Macie fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torba.jpg (122,1 KB, 10 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:32   #2446
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u lekarza i nie wiem co myśleć. Babeczka naprawdę sympatyczna ale jak usłyszała, że mi TYLKO wypadają włosy zupełnie się nie przejęła (w przeciwieństwie do mojego panikowania). Zleciła tylko morfologię wymaz ręczny i TSH na tarczycę. To wszystko. Nic bardziej szczegółowego. Do tego kurację z Seboradinem w ampułkach, już zamówiłam Seboradin Forte bo mocniejszy. I jeszcze czekamy na wyniki badań hormonów od ginekologa. Ech...


A z innej beczki. Dziś wpadłam do sklepu i wyszłam z torbą listonoszką w kolorach, na które normalnie w życiu bym nie patrzyła. I tak teraz mam dylemat. Do jakich kolorów kurtek, swetrów itp będzie pasować torba brązowa z miedziano-wiśniowym (bo ciężko mi nazwać tek odcień). Macie fotkę.
Ładne kolory chociaż nie moje myślę że pasuje większość ciepłych jesiennych kolorów : beże, rude, brązy, pomarańcz, czerwień itp.

Byłaś u internisty czy dermatologa?? Te badania to chyba takie standardowe przy wypadaniu włosów? Jakie mogłaby Ci jeszcze przepisać?
Po tym moim ostatnim orzechu włoskim mam na głowie taki plac z tłustawym brązowawym łupieżem, tak jakby z tych podrażnionych miejsc odchodziły powoli strupki no ale najważniejsze że powoli się to normuje. Może też się skuszę na ten Seboradin F. bo widzę ze na allegro jest już po 36zł (razem z przesyłką) za 14ampułek, także nie jest źle.
Nie robiłam jeszcze tej maseczki z kurkumą bo zalatana byłam ostatnio, postaram się dzisiaj.
Kachula a powiedz jak Ci służy ten tusz Skandaleyes??? bo pamiętam że na początku bardzo zadowolona byłaś. Mam ten Miss Sporty który mi poleciłaś - jest bardzo dobry, ale słabo utrwala podkręcenie tzn na moim wklęsłym oku rzęsy (końcówki) wywijają się do dołu... Testuję teraz Max Factor Masterpiece i jest bardzo podobny (może lepiej utrwala), ale ogólnie nie znosze tych plastikowych szczoteczek .
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 19:29   #2447
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ładne kolory chociaż nie moje myślę że pasuje większość ciepłych jesiennych kolorów : beże, rude, brązy, pomarańcz, czerwień itp.

Byłaś u internisty czy dermatologa?? Te badania to chyba takie standardowe przy wypadaniu włosów? Jakie mogłaby Ci jeszcze przepisać?
Po tym moim ostatnim orzechu włoskim mam na głowie taki plac z tłustawym brązowawym łupieżem, tak jakby z tych podrażnionych miejsc odchodziły powoli strupki no ale najważniejsze że powoli się to normuje. Może też się skuszę na ten Seboradin F. bo widzę ze na allegro jest już po 36zł (razem z przesyłką) za 14ampułek, także nie jest źle.
Nie robiłam jeszcze tej maseczki z kurkumą bo zalatana byłam ostatnio, postaram się dzisiaj.
Kachula a powiedz jak Ci służy ten tusz Skandaleyes??? bo pamiętam że na początku bardzo zadowolona byłaś. Mam ten Miss Sporty który mi poleciłaś - jest bardzo dobry, ale słabo utrwala podkręcenie tzn na moim wklęsłym oku rzęsy (końcówki) wywijają się do dołu... Testuję teraz Max Factor Masterpiece i jest bardzo podobny (może lepiej utrwala), ale ogólnie nie znosze tych plastikowych szczoteczek .
Byłam u internisty bo dermatolog dawno temu stwierdził stres Czy standardowe? Nie, bo mogła dac mi coś na badanie czy nie mam cukrzycy, badanie na tarczyce jest podstawowe a mogła przepisać bardziej dogłębne i bardziej pewniejsze. Dziś kupiłam 1 ampułkę tego seboradinu i zapach wymiata! Jest śliczny. Głowa mnie przestała swędzieć i cała pachnie! Zamówiłam tu bo koszt z przesyłką 34,89 http://allegro.pl/seboradin-forte-am...626983958.html W sklepie w którym kupiłam jedną ampułkę koszt całego 44zł!!!
Co do maseczki zdaj relacje.
A tusz jest ok. Na pewno nie wymiata jak w reklamie. Zwykły bardzo czarny tusz. Taka głęboka czerń. Jak masz ładne, gęste rzęsy i długie to efekt będzie super ale na moich krótkich, rzadkich to efekt jakbym miała trzy rzęsy na krzyż. Ogólnie zwykły tusz. O wiele bardziej lubię swój Max Factor 2000 calorie. Świetny. Mam brązowy ale następnym razem czarny kupię.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:45   #2448
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Byłam u internisty bo dermatolog dawno temu stwierdził stres Czy standardowe? Nie, bo mogła dac mi coś na badanie czy nie mam cukrzycy, badanie na tarczyce jest podstawowe a mogła przepisać bardziej dogłębne i bardziej pewniejsze. Dziś kupiłam 1 ampułkę tego seboradinu i zapach wymiata! Jest śliczny. Głowa mnie przestała swędzieć i cała pachnie! Zamówiłam tu bo koszt z przesyłką 34,89 http://allegro.pl/seboradin-forte-am...626983958.html W sklepie w którym kupiłam jedną ampułkę koszt całego 44zł!!!
Co do maseczki zdaj relacje.
A tusz jest ok. Na pewno nie wymiata jak w reklamie. Zwykły bardzo czarny tusz. Taka głęboka czerń. Jak masz ładne, gęste rzęsy i długie to efekt będzie super ale na moich krótkich, rzadkich to efekt jakbym miała trzy rzęsy na krzyż. Ogólnie zwykły tusz. O wiele bardziej lubię swój Max Factor 2000 calorie. Świetny. Mam brązowy ale następnym razem czarny kupię.
Też kupię ten seboradin, ale to za jakiś tydzień, jeszcze chce sprawdzić czy odstawienie suplementów i zmiana szamponu pomoże...
A pytałam o ten tusz bo bardzo byłaś z niego na początku zadowolona? MF2000 kal. jest faktycznie świetny, kiedyś mamie go podkradłam... a Masterpiece zdecydowanie przereklamowany A rzęsy to mam takie jak Ty
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:55   #2449
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Też kupię ten seboradin, ale to za jakiś tydzień, jeszcze chce sprawdzić czy odstawienie suplementów i zmiana szamponu pomoże...
A pytałam o ten tusz bo bardzo byłaś z niego na początku zadowolona? MF2000 kal. jest faktycznie świetny, kiedyś mamie go podkradłam... a Masterpiece zdecydowanie przereklamowany A rzęsy to mam takie jak Ty
Byłam zadowolona ale potem rzęsy pogubiłam tak, że miałam wielkie luki! Dzięki Boże za olej rycynowy! Uratowałam rzęsy i urosło wszystko w dwa tygodnie. Zaczęłam nawet myśleć, że mój extra czarny ma w sobie za dużo PPD i stąd to wypadanie ale u mnie wszystko leciało wtedy i sama nie wiem. Najbardziej podoba mi się w nim ta głęboka czerń. Po kilku razach sam tusz okazał się stratą pieniędzy. Wolę inne tusze co zostawiają rzęsy po dwóch maźnięciach jak sztuczne z reklamy. Ogólnie teraz maluje Max Factor 2000 i na ostatnie maźnięcie walę ten Rimmel aby nadać czerni.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 22:13   #2450
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula te 14ampulek jest na 14dni kuracji? kurcze sama bym sie skusila...

Morgan
jestem po 4skalpelu... przy cwiczeniach na nogi myslalam, ze sie rozplacze z bezsilnosci. Kondycje mam zerowa podziwiam Cie, ze zrobilas juz tyle cwicze nw ciagu 2mcy! jestes moim guru
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 23:20   #2451
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula te 14ampulek jest na 14dni kuracji? kurcze sama bym sie skusila...
Tak na 14 dni.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 23:34   #2452
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula te 14ampulek jest na 14dni kuracji? kurcze sama bym sie skusila...

Morgan
jestem po 4skalpelu... przy cwiczeniach na nogi myslalam, ze sie rozplacze z bezsilnosci. Kondycje mam zerowa podziwiam Cie, ze zrobilas juz tyle cwicze nw ciagu 2mcy! jestes moim guru
dziękuję, miło mi
Czasem sama nie wierzę w to że się zebrałam i zaczęłam ćwiczyć... Jakoś mnie to wciągnęło, nie wiem może to przez to jaka satysfakcja jest po wykonaniu ćwiczeń? to po prostu uzależnia (endorfina??), ćwiczę teraz 5x w tyg, ale w pozostałe dwa dni czuję że czegoś brak
Prawdziwy test mojej kondycji przyjdzie w przyszłym tygodniu jak pojadę na skałki
Najważniejsze że zrobiłaś, to się liczy, a kondycja przyjdzie z czasem, nie martw się Ćwiczenia na nogi są wg mnie dość ciężkie w skalperze, i powiem Ci że uda palą mnie cały czas jak ćwiczę, po prostu nie da się do tego przyzwyczaić...
Dzisiaj robiłam turbo ale było ciężko, mam spadek formy, nie wiem do końca dlaczego, ale myślę że to może być przez niedobór węglowodanów w diecie ...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 08:13   #2453
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
dziękuję, miło mi
Czasem sama nie wierzę w to że się zebrałam i zaczęłam ćwiczyć... Jakoś mnie to wciągnęło, nie wiem może to przez to jaka satysfakcja jest po wykonaniu ćwiczeń? to po prostu uzależnia (endorfina??), ćwiczę teraz 5x w tyg, ale w pozostałe dwa dni czuję że czegoś brak
Prawdziwy test mojej kondycji przyjdzie w przyszłym tygodniu jak pojadę na skałki
Najważniejsze że zrobiłaś, to się liczy, a kondycja przyjdzie z czasem, nie martw się Ćwiczenia na nogi są wg mnie dość ciężkie w skalperze, i powiem Ci że uda palą mnie cały czas jak ćwiczę, po prostu nie da się do tego przyzwyczaić...
Dzisiaj robiłam turbo ale było ciężko, mam spadek formy, nie wiem do końca dlaczego, ale myślę że to może być przez niedobór węglowodanów w diecie ...
kurcze z racji tego, ze cwicze poznymi wieczorami to nie moge robic turbo ani killer. Pode mna mnieszka rodzina z dzieckiem, a w tych treningac hduzo tupania jest :/

satysfakcja jest wielka po cwiczeniach, dlatego mimo bolu cwicze. Musze cos zrobic z brzuchem, tzn ze skora wiszaca po ciazy. Wczoraj juz nawet przegladalam oferty plastyki brzucha

wooow skałki ja sie boje wysokosci.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:58   #2454
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze z racji tego, ze cwicze poznymi wieczorami to nie moge robic turbo ani killer. Pode mna mnieszka rodzina z dzieckiem, a w tych treningac hduzo tupania jest :/

satysfakcja jest wielka po cwiczeniach, dlatego mimo bolu cwicze. Musze cos zrobic z brzuchem, tzn ze skora wiszaca po ciazy. Wczoraj juz nawet przegladalam oferty plastyki brzucha

wooow skałki ja sie boje wysokosci.
Do brzucha spokojnie wystarczy Ci skalpel, pod warunkiem że będziesz oddychać i napinać mięśnie brzucha tak jak ona mówi Dziś też skalpel robię, nie uważam że jest gorszy od killera czy turbo.
A wiesz że słyszałam że od jazdy konnej się spala bardzo dużo kalorii?

Skałki... ekhm ... podobno istnieje coś takiego jak lęk wysokości PODOBNO. Mam taką znajomą która mówi że takie lęki nie istnieją, że są tylko w naszych głowach i myślę że coś w tym jest Kiedyś uważałam np że mam klaustrofobię, ale mimo ogromnego strachu przeszłam kilka jaskiń i ... przeszło
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 15:09   #2455
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Do brzucha spokojnie wystarczy Ci skalpel, pod warunkiem że będziesz oddychać i napinać mięśnie brzucha tak jak ona mówi Dziś też skalpel robię, nie uważam że jest gorszy od killera czy turbo.
A wiesz że słyszałam że od jazdy konnej się spala bardzo dużo kalorii?

Skałki... ekhm ... podobno istnieje coś takiego jak lęk wysokości PODOBNO. Mam taką znajomą która mówi że takie lęki nie istnieją, że są tylko w naszych głowach i myślę że coś w tym jest Kiedyś uważałam np że mam klaustrofobię, ale mimo ogromnego strachu przeszłam kilka jaskiń i ... przeszło
co do lekow to zgadzam sie, siedza w glowie. Ja boje sie wysokosci poniewaz mam strasznie kiepski zmysl rownowagi. a jak widze, ze pode mna jest przepasc to juz w ogole nei trzymam pionu. Od dziecka jak inne dzieci chodzily po kreweznikach to ja po kilku krokach spadalam na wf od razu spadalam jak mielismy chodzic po laweczkach albo drazkach :/

jak jezdzilam systematycznie konno to mialam taaaaka figure a teraz jezdze raz na 1-2tygodnie tylko.

Dawno sie nie wazylam, weszlam dzis na wage pelna obaw a tam mniej o 1kg i pomierzylam sie i spisalam wymiary. Porownam za miesiac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:33   #2456
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Skąd można wziąć te ćwiczenia?;>
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:43   #2457
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Skąd można wziąć te ćwiczenia?;>
aby nie lamac prawa to jedynie mozna kupic na Allegro.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:47   #2458
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
aby nie lamac prawa to jedynie mozna kupic na Allegro.
Rozumiem i przepraszam znalazłam wątek
Szkoda, narobiłyście smaku myślałam, że zacznę "od zaraz"
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:52   #2459
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
co do lekow to zgadzam sie, siedza w glowie. Ja boje sie wysokosci poniewaz mam strasznie kiepski zmysl rownowagi. a jak widze, ze pode mna jest przepasc to juz w ogole nei trzymam pionu. Od dziecka jak inne dzieci chodzily po kreweznikach to ja po kilku krokach spadalam na wf od razu spadalam jak mielismy chodzic po laweczkach albo drazkach :/

jak jezdzilam systematycznie konno to mialam taaaaka figure a teraz jezdze raz na 1-2tygodnie tylko.

Dawno sie nie wazylam, weszlam dzis na wage pelna obaw a tam mniej o 1kg i pomierzylam sie i spisalam wymiary. Porownam za miesiac
To znaczy że dobrze słyszałam o tej jeździe konnej
Gratuluje pierwszego kilograma A wogóle zależy Ci na zrzuceniu wagi, czy tylko na takim "wysmukleniu"? Ja schudłam tylko ok. 1,5kg przez te dwa miesiące ale centymetry poleciały, to najważniejsze.

Patrysia007 podobno można zamówić z wydawnictwa SHAPE archiwalne numery, skalpel był chyba w kwietniu tego roku, killer w lipcu, a w ostatnim numerze turbo (jeszcze można spotkać ten ostatni w niektórych kioskach). Ceny na allegro są z kosmosu
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 18:34   #2460
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Rozumiem i przepraszam znalazłam wątek
Szkoda, narobiłyście smaku myślałam, że zacznę "od zaraz"
nie masz za co przepraszac mozesz sprobowac zamowic tak jak Morgan pisze przez redakcje. Ja tak zdobylam swoj egzemplarz


Morgan
na schudnieciu mi nie zalezy az tak bardzo. Schudlam juz tyle ile chcialam. Waze 62kg przy wzroscie 173cm. Chce teraz wysmuklic cialo, zredukowac luzna skore pociazowa (w ciazy wazylam 93kg!). Ale jakbym zeszla do 59kg to bym sie nie obrazila, 5 z przodu ostatnio widzialam bedac w gimnazjum

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

a co do jazdy konnej to najmocniej nogi pracuja, przez caly czas praktycznie. Do tego wyrabiaja sie miescie ktore normalnie sa niedostrzegalne ponoc to nie prawda ale moim zdaniem od klepania tylkiem po siodle pupa jest plaskata. Nie wiem na ile serio ale moja jest plaskata.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.