Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 18:47   #5011
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Proponuję olać Kasieńkę i w ogóle nie zwracać uwagi na jej posty, nie komentować.

Dla mnie to jakaś prowokacja lub osoba z zaburzeniem psychicznym.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:05   #5012
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Nie wiesz skąd taka reakcja dziewczyn? Bo faktycznie bardzo źle Ci to wychodzi. Moja mama, która nosi okulary jak denki od słoika i już ledwo widzi kształty... nie jest w stanie tak zalać skórek.
I nie jest to wina lakieru, lecz braku umiejętności. Dlatego w żadnym wypadku nie wywalaj tego tiftona. Nawet najgorszy lakier... umiejętnie wykorzystany potrafi dać fajny efekt. Obczaj sobie filmiki na YT z hasłem "perfekcyjne malowanie paznokci / how to paint your nails. Np. https://www.youtube.com/watch?v=hvOvQdjlXfA Jeśli powyjeżdzasz lakierem poza paznokcia (tak jak choćby na tym mani stóp) to przed utwardzeniem wyczyść skórki. Jeśli korektor do lakieru uważasz za zbyt gruby to weź cienki pędzelek nawilżony w cleanerze. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. A jeśli widzisz, że lakier spłynął i nie umiesz już tego poprawić to (NA BOGA!!!) nie utwardzaj. Zetrzyj spartoloną warstwę i nakładaj od nowa. Do skutku, dopóki nie wyjdzie tak jak powinno... aż się w końcu nauczysz. W końcu nikt nie będzie profesjonalistą po pierwszym razie.
przegladalam filmiki. te panie maja idealnie gladkie paznokcie przy skorkach bez zadnych dupereli, ladny owal. jak ja zaczne malowac zaraz wychodza bruzdy, skorki, nierownosci itd

jak pani oswrocila paznokcie widać ze sa brzydko pomalowane, boki niedociagniete, te rozki
z gory niezłe

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-12-14 o 19:10
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:55   #5013
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Wszyscy robia zle, jedynym goru jest nasz troll
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:58   #5014
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wszyscy robia zle, jedynym goru jest nasz troll
nie mowie ze kazdy robi zle ale nie podociagane boki nie sa w moim guscie. podobają mi sie paznokcie maxineczki, lepiej?
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:04   #5015
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

enn_ bardzo ładne Ja czasami jak robię wieczorem to też wole zostawić więcej miejsca przy skórkach niż zalać szczególnie jak kolor ciemny i ciężko potem usunąć ze skórek.

Wrzucam kilka zaległych i czarne z szarym- teraźniejsze

edit kolory:
1. czarny 033 CZ, deszczowy poranek mm i pyłek tęczowy dobra rada
2. deszczowy poranek i fuoco (termiczny- na zdjęciu kolor w cieple) mm
3. pst2 CZ, monnasi (z ali) i brokat
4. pst13, 003 i pst5 CZ
5. modena i pst11 CZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151212_135337.jpg (46,8 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151128_195900.jpg (66,6 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151121_110400.jpg (48,6 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150930_132630.jpg (163,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150907_130705.jpg (53,3 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez aniaem84
Czas edycji: 2015-12-14 o 20:06
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:42   #5016
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

uploadfromtaptalk1450125653296.jpg moje obecne mam nadzieje ze widac.

Mam jakos problem z robieniem zdjec. Albo mi sie wydaje ze rece dziwnie wygladaja albo jest nie wyraznie.

Semilac 82 i 31, wzor ze stempelka i jeden kamyczek
🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0




Edytowane przez BuryKotZPiwnicy
Czas edycji: 2015-12-14 o 20:43
BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:49   #5017
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

BuryKocie, ja w ogole nie widze zdjęcia
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 21:17   #5018
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
BuryKocie, ja w ogole nie widze zdjęcia
A ogladasz na komputerze czy na aplikacji w telefonie ? Bo mi na aplikacji tez sie zadne Wasze fotki nie pokazuja.
Moze teraz ...

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:22   #5019
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Ja na komputerze widzę oba.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 04:43   #5020
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Z aplikacji, ale jak sa zalaczniki to odpalam przegladarke. Tez teraz widze oba. Ladny mani
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 05:56   #5021
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

ładne paznokcie się tu pojawiły no może z jednym wyjątkiem

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Proponuję olać Kasieńkę i w ogóle nie zwracać uwagi na jej posty, nie komentować.

Dla mnie to jakaś prowokacja lub osoba z zaburzeniem psychicznym.
też tak uważam pisząc takie rzeczy nie można być normalnym, więc faktycznie albo mamy do czynienia z trollem, który specjalnie nas podburza, albo mamy tu na forum osobe o wyjątkowo niskim ilorazie inteligencji, która jest na tyle tępa, że żadne argumenty do niej nie docierają
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 06:35   #5022
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

A dziekuje niestety dwa sie zlamaly i musialam przedluzac a robilam to pierwszy raz


🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:30   #5023
Tsubame1
Raczkowanie
 
Avatar Tsubame1
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 53
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
enn_ bardzo ładne Ja czasami jak robię wieczorem to też wole zostawić więcej miejsca przy skórkach niż zalać szczególnie jak kolor ciemny i ciężko potem usunąć ze skórek.

Wrzucam kilka zaległych i czarne z szarym- teraźniejsze

edit kolory:
1. czarny 033 CZ, deszczowy poranek mm i pyłek tęczowy dobra rada
2. deszczowy poranek i fuoco (termiczny- na zdjęciu kolor w cieple) mm
3. pst2 CZ, monnasi (z ali) i brokat
4. pst13, 003 i pst5 CZ
5. modena i pst11 CZ
bardzo ładne, jak dla mnie mięta z szarą skórą i minionek super

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Załącznik 6105139 moje obecne mam nadzieje ze widac.


Semilac 82 i 31, wzor ze stempelka i jeden kamyczek
🎀
Ładny ten 82, mam ochotę go zakupić fajnie stempelki wyszły. Jeszcze nie próbowałam stempelków, zastanawiam się czy się je robi hybrydą czy zwykłym lakierem, czy może tuszem ?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
bardzo ładne

wszystkie super


ja wrzucam swoje dzisiejsze, byłam zmuszona zmienić mani, które zrobiłam w poniedziałek. W trakcie porządków uderzyłam w lustro i wskazujący prawej ręki pękł mi do tego stopnia że polała się krew musiałam paznokcie ostro skrócić, a tego biedaka potraktowałam torebką od herbaty i na to 2 warstwy EB, może wytrzyma dzisiejsze mani to Modena 444 i naklejki
Fajny kolorek nie widać żadnych uszczerbków, ale może to nie ta ręka
Tsubame1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:30   #5024
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Tsubame1 Pokaż wiadomość
bardzo ładne, jak dla mnie mięta z szarą skórą i minionek super

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Ładny ten 82, mam ochotę go zakupić fajnie stempelki wyszły. Jeszcze nie próbowałam stempelków, zastanawiam się czy się je robi hybrydą czy zwykłym lakierem, czy może tuszem ?
Mnie sie 82 podoba bardziej niz 34.

Do stempelkow uzywam lakierow ktore sa do tego przeznaczone. Kupowalam zestaw z Konada z plytkami, stemplami i lakierami. One sa jak bardzo geste zwykle lakiery, ktore kiedy zle sie odbija mozna zmyc bezacetonowym zmywaczem i probowac jeszcze raz. Widzilam ze firma essence ma lakiery do stempli. Podobno tez zawsze mozna poszukac jakichs firm co maja geste lakiery

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:39   #5025
Tsubame1
Raczkowanie
 
Avatar Tsubame1
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 53
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!



Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Mnie sie 82 podoba bardziej niz 34.

Do stempelkow uzywam lakierow ktore sa do tego przeznaczone. Kupowalam zestaw z Konada z plytkami, stemplami i lakierami. One sa jak bardzo geste zwykle lakiery, ktore kiedy zle sie odbija mozna zmyc bezacetonowym zmywaczem i probowac jeszcze raz. Widzilam ze firma essence ma lakiery do stempli. Podobno tez zawsze mozna poszukac jakichs firm co maja geste lakiery

🎀
No to już poważna inwestycja chyba póki co będę ręcznie dłubać te wzorki, chociaż korcą mnie stemple, bo pepitka mi nigdy idealnie nie wychodzi Może po świętach się dorobię stempelków
Tsubame1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 10:25   #5026
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
przegladalam filmiki. te panie maja idealnie gladkie paznokcie przy skorkach bez zadnych dupereli, ladny owal. jak ja zaczne malowac zaraz wychodza bruzdy, skorki, nierownosci itd

jak pani oswrocila paznokcie widać ze sa brzydko pomalowane, boki niedociagniete, te rozki
z gory niezłe
Gładkie-sradkie. Kobito weź się opanuj... Wiadomo, że to jakie ktoś ma paznokcie może nam ułatwić bądź utrudnić pracę, ale to co Ty pokazujesz to mam wrażenie, że to lenistwo, niechlujstwo, nie wiem co...
Ja paznokcie robię od niedawna. Głównie sobie i najbliższym. Raz wychodzi gorzej, a raz lepiej. Wiadomo - jak to na początku. Ale jak wyjadę pędzelkiem poza paznokieć to przed utwardzeniem wycieram to choćby palcem. Mnie denerwuje jak wyjadę 1-2mm a Ty tu wymalowałaś pół palca jak dziecko. Wiadomo jak ktoś nie ma wprawionej ręki nie jest łatwo ładnie pomalować, po wypróbowaniu dwóch baz mogę Ci powiedzieć, że jakbyś sobie kupiła NeoNail Extra Base byłoby Ci łatwiej - jest bardzo lepka i nawet jak ręką drży pędzelek nie lata tak po paznokciu. Jednak jest to wydatek z rzędu 80 zł (baza+wysyłka), więc może warto na chwilę nie kupować kolorów a zainwestować w coś co Ci ułatwi pracę...
Jednak jak dalej będziesz zostawiała tak pięknie i artystycznie wymalowaną skórę w okół paznokcia do utwardzania to nawet najlepsza baza nie pomoże.

Wcześniej pisałaś, że malowałaś paznokcie zwykłymi lakierami i co? Jak wyjechałaś to też zostawiałaś????
Przecież hybrydę przed utwardzeniem jest łatwiej usunąć niż lakier bo lakier, który szybko wysycha....
Weź raz usiądź zorganizuj sobie 3 godziny. Siedź, maluj i wycieraj tak długo aż skórki będą czyste. Bo jakby chodziło tylko o lekko zalaną skórkę nikt by tu Cię tak nie hejtował - każdemu się zdarza.

Przepraszam za OT ale już nie wytrzymałam. W każdym wątku to samo......
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 10:48   #5027
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Gładkie-sradkie. Kobito weź się opanuj... Wiadomo, że to jakie ktoś ma paznokcie może nam ułatwić bądź utrudnić pracę, ale to co Ty pokazujesz to mam wrażenie, że to lenistwo, niechlujstwo, nie wiem co...
Ja paznokcie robię od niedawna. Głównie sobie i najbliższym. Raz wychodzi gorzej, a raz lepiej. Wiadomo - jak to na początku. Ale jak wyjadę pędzelkiem poza paznokieć to przed utwardzeniem wycieram to choćby palcem. Mnie denerwuje jak wyjadę 1-2mm a Ty tu wymalowałaś pół palca jak dziecko. Wiadomo jak ktoś nie ma wprawionej ręki nie jest łatwo ładnie pomalować, po wypróbowaniu dwóch baz mogę Ci powiedzieć, że jakbyś sobie kupiła NeoNail Extra Base byłoby Ci łatwiej - jest bardzo lepka i nawet jak ręką drży pędzelek nie lata tak po paznokciu. Jednak jest to wydatek z rzędu 80 zł (baza+wysyłka), więc może warto na chwilę nie kupować kolorów a zainwestować w coś co Ci ułatwi pracę...
Jednak jak dalej będziesz zostawiała tak pięknie i artystycznie wymalowaną skórę w okół paznokcia do utwardzania to nawet najlepsza baza nie pomoże.

Wcześniej pisałaś, że malowałaś paznokcie zwykłymi lakierami i co? Jak wyjechałaś to też zostawiałaś????
Przecież hybrydę przed utwardzeniem jest łatwiej usunąć niż lakier bo lakier, który szybko wysycha....
Weź raz usiądź zorganizuj sobie 3 godziny. Siedź, maluj i wycieraj tak długo aż skórki będą czyste. Bo jakby chodziło tylko o lekko zalaną skórkę nikt by tu Cię tak nie hejtował - każdemu się zdarza.

Przepraszam za OT ale już nie wytrzymałam. W każdym wątku to samo......
na razie jestem bez kasy i jestem bezrobotna wiec zainwestowalam tylko w semilac, wycieralam palce przed utwardzaniem ale nie wszystko widac golym okiem, w kazdym badz razie mozna sunac lakier z opyszkow i skorek. na zwyklym manicure wycieralam lakier paryczkiem do uszu, a jak cos pominelam to zmylo sie pod woda lub wygryzlam zebami tak jak teraz hybrydy. stopy trudniej sie maluje bo jednak nie mamy paznokci blisku oczu
stopy malowalam tak ze trzymałam pedzelek nr 4 i tak jechalam do paznokciu, widocznie to ze stopa byla pod katem spowodowalo ze lakier splynal na skorki

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-12-15 o 10:55
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 10:53   #5028
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

kończąc OT wspomnę tylko, że hybryda pozostawiona na skórze może powodowac uczulenie które może ujawnić się po długim czasie od kontaktu (proponuje poczytać wątek uczuleniowy).
Jak jesteś bezrobotna i nie masz pieniędzy to po co kupujesz hybrydy? już bardziej estetycznie wyglądałyby krótko i równo ścięte paznokcie bez żadnego lakieru niz takie malowidła.
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-12-15 o 10:54
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 10:55   #5029
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
na razie jestem bez kasy i jestem bezrobotna wiec zainwestowalam tylko w semilac, wycieralam palce przed utwardzaniem ale nie wszystko widac golym okiem, w kazdym badz razie mozna sunac lakier z opyszkow i skorek. na zwyklym manicure wycieralam lakier paryczkiem do uszu, a jak cos pominelam to zmylo sie pod woda lub wygryzlam zebami tak jak teraz hybrydy. stopy trudniej sie maluje bo jednak nie mamy paznokci blisku oczu
Zainwestuj w okulary a nie w lakiery.

brak podpisu
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 10:58   #5030
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Zainwestuj w okulary a nie w lakiery.

brak podpisu
wzrok mam dobry, pomijajac to ze wczoraj niedlugo po manicure dostalam zapalenia spojowek, stopy zmylam, zostaly mi slady w zaglebieniach, z paznokci u rak jestem zadowolona. kilka dni mam wyciete z zyciorysu.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 11:58   #5031
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Tylka ja widzę że kasienka was wkręca?
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:06   #5032
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

co powiedzie o tym pedicure?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1450181180533.jpg (15,1 KB, 337 załadowań)
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:20   #5033
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

kasienka..sorrry ale weź się odpieprz już. Zaraz zaczne pisać petycję w sprawie zablokowania na serio to jest ewidentny troll albo wyjątkowo chora osoba. Jesteś na bezrobociu to uciekaj szukać roboty, za wypisywanie postów świadczących o twoim braku inteligencji, wypłaty nie dostaniesz
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:26   #5034
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
kasienka..sorrry ale weź się odpieprz już. Zaraz zaczne pisać petycję w sprawie zablokowania na serio to jest ewidentny troll albo wyjątkowo chora osoba. Jesteś na bezrobociu to uciekaj szukać roboty, za wypisywanie postów świadczących o twoim braku inteligencji, wypłaty nie dostaniesz
trudno z chorymi oczami szukac pracy
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:29   #5035
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

za kolejne OT będą punkty a wiadomości będą kasowane
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:33   #5036
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dziewczyny dajcie już spokój lepiej ją ignorować niż czytać tę telenowelę Ten wątek został założony w innym celu chyba.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:37   #5037
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie już spokój lepiej ją ignorować niż czytać tę telenowelę Ten wątek został założony w innym celu chyba.
no wlasnie,po co te durne komentarze "zalane skorki" "wstyd z takimi". moja sprawa. zdjęcia dodane, produkt opisany

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-12-15 o 12:43
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 13:04   #5038
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

tym optymistycznym akcentem oficjalnie zamykam pierwszą częśc wątku i zapraszam do drugiej: tadam
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 14:04:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.