Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 10:20   #2941
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję . W takim razie najpierw przejrzę kolory stacjonarnie, a potem może kupię jakieś mniejsze testerowe opakowanie, bo juz od dłuższego czasu miałam w planach testy tego fluidu, a Ty mi o tym przypomniałaś . Pewnie on nie jest przeznaczony do cer z tendencją do przetłuszczania, ale aktualnie świecę się po wszystkim, więc mi bez różnicy.


Brzmi zachęcająco, coraz bardziej
cena początkowa mnie powaliła
ja żem sucharek i troszku się świecę po nim, ale efekt mi odpowiada, ma bogatą kremową konsystencję taką jaką właśnie wielbię. Fajnie kryje, czuć nawilżenie i jest trwały - dla mnie na zimę extra
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:34   #2942
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

'Kuszące ceny' na Sephora online + wchodzą wszystkie kody zniżkowe http://www.sephora.pl/Oferty-Specjal...-2_9_Prix-sexy
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:08   #2943
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

W Douglas -40% na drugi kosmetyk do pielęgnacji włosów (kod: HAIR40)
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:43   #2944
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

W tych perfumeriach to powinien ktoś zrobic porządek z obsługa. Tyle razy wałkowano tutaj temat, ze jak sie przyjdzie nieumalowanym i ubranym byle jak, to babole często traktuja ostentacyjnie i jak natręta i dzisiaj tak zostałam potraktowana w Douglasie w GK. Pytałam o nowe podkłądy, konkretnie Diora, kiedy będzie, babka podeszła do mnie jakby musiała, a nie chciała i z szybkoscia torpedy odpowiedziała, ze nie maja i nie wie kiedy będa mieli. Myślała chyba ze to koniec moich pytań, bo już sie chciała zmyc, kiedy dosięgło ja w pół kroku moje pytanie o ysl. Jeszcze szybciej i pozbywajaco odparła, ze tej kolorówki to oni nie mają w ogóle i odeszła jakby nigdy nic, zostawiajac mnie na srodku. Az mnie korciło, aby zawołac kierowniczkę. Doprawdy, czy ich nikt nie nauczy tam raz a dobrze, ze klientowi KAZDEMU bez wyjatku nalezy sie szacunek i grzecznosc i to nie pozorowane na siłe Fuck, wiecej tam nei pójde, nie wspominajac o jakichkowleik zakupach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-02 o 12:44
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:49   #2945
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
'Kuszące ceny' na Sephora online + wchodzą wszystkie kody zniżkowe http://www.sephora.pl/Oferty-Specjal...-2_9_Prix-sexy
Dzięki za informację! Kliknęłam Chloe Love dla mamy i wyszło taniej, niż na Allegro, jestem w szoku Do tego Ekoampułka. Całość 135zł za 50ml perfum + 100zł za Ekoampułkę, dostawa gratis. Bardzo korzystne ceny.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W tych perfumeriach to powinien ktoś zrobic porządek z obsługa. Tyle razy wałkowano tutaj temat, ze jak sie przyjdzie nieumalowanym i ubranym byle jak, to babole często traktuja ostentacyjnie i jak natręta i dzisiaj tak zostałam potraktowana w Douglasie w GK. Pytałam o nowe podkłądy, konkretnie Diora, kiedy będzie, babka podeszła do mnie jakby musiała, a nie chciała i z szybkoscia torpedy odpowiedziała, ze nie maja i nie wie kiedy będa mieli. Myślała chyba ze to koniec moich pytań, bo już sie chciała zmyc, kiedy dosięgło ja w pół kroku moje pytanie o ysl. Jeszcze szybciej i pozbywajaco odparła, ze tej kolorówki to oni nie mają w ogóle i odeszła jakby nigdy nic, zostawiajac mnie na srodku. Az mnie korciło, aby zawołac kierowniczkę. Doprawdy, czy ich nikt nie nauczy tam raz a dobrze, ze klientowi KAZDEMU bez wyjatku nalezy sie szacunek i grzecznosc i to nie pozorowane na siłe Fuck, wiecej tam nei pójde, nie wspominajac o jakichkowleik zakupach
Ech, no niestety to się zdarza nagminnie... Tylko tu chyba nie chodzi o sam sposób obsługiwania i podejście tych pań, ale o to, jakimi są osobami. Kultura osobista zazwyczaj ich nie dotyczy również w życiu prywatnym, o czym się kiedyś sama przekonałam i szczerze mówiąc, byłam w szoku. Do eleganckiego, w założeniu, miejsca, powinni być zatrudniani elegancko zachowujący się ludzie.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:52   #2946
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ech, no niestety to się zdarza nagminnie... Tylko tu chyba nie chodzi o sam sposób obsługiwania i podejście tych pań, ale o to, jakimi są osobami. Kultura osobista zazwyczaj ich nie dotyczy również w życiu prywatnym, o czym się kiedyś sama przekonałam i szczerze mówiąc, byłam w szoku. Do eleganckiego, w założeniu, miejsca, powinni być zatrudniani elegancko zachowujący się ludzie.
Pewno masz rację, ale pamiętam doskonale, ze 2 razy już mnie ta Pani w przeszłości obsługiwała, jak byłam wytapetowana i odstrzelona i skakała dosłownie koło mnie


Tak nie powinno być, one powinny dostawać jakies obnizki pensji za takie traktowania, jak sie ktoś poskarzy, albo co, to niedopuszczlane i tyle. A jak ma problemy z równym traktowaniem klientów, to niech zmieni branżę, bo widocznie nie nadaje się do kontaktów z ludzmi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:57   #2947
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki za informację! Kliknęłam Chloe Love dla mamy i wyszło taniej, niż na Allegro, jestem w szoku Do tego Ekoampułka. Całość 135zł za 50ml perfum + 100zł za Ekoampułkę, dostawa gratis. Bardzo korzystne ceny.

Ech, no niestety to się zdarza nagminnie... Tylko tu chyba nie chodzi o sam sposób obsługiwania i podejście tych pań, ale o to, jakimi są osobami. Kultura osobista zazwyczaj ich nie dotyczy również w życiu prywatnym, o czym się kiedyś sama przekonałam i szczerze mówiąc, byłam w szoku. Do eleganckiego, w założeniu, miejsca, powinni być zatrudniani elegancko zachowujący się ludzie.
Jakie kody są dostępne w S.?Mam tylko ten -20% i ten 3za2,czy jeszcze coś jest?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 12:59   #2948
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jakie kody są dostępne w S.?Mam tylko ten -20% i ten 3za2,czy jeszcze coś jest?
Zobacz na kody rabatowe pl , jestem w biegu, to teraz nie wypiszę.
Jest jeszcze na -15% i na -50zł od zakupów za 200, czy 300.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:05   #2949
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zobacz na kody rabatowe pl , jestem w biegu, to teraz nie wypiszę.
Jest jeszcze na -15% i na -50zł od zakupów za 200, czy 300.
Dziękuję,ale nie mogę znaleźć,a jakie Ty wpisałaś?Też chcę zapach kupić,a te które mam mi się nie łączą

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Jest tam tylko ten trzy

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

o jakoś się udało,znalazłam te kody,teraz będę próbować
Dziękuję
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:06   #2950
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziękuję,ale nie mogę znaleźć,a jakie ty wpisałaś?też chcę zapach kupić,a te które mam mi się nie łączą

---------- dopisano o 14:03 ---------- poprzedni post napisano o 14:02 ----------

jest tam tylko ten trzy

---------- dopisano o 14:05 ---------- poprzedni post napisano o 14:03 ----------

o jakoś się udało,znalazłam te kody,teraz będę próbować
dziękuję
win814
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:22   #2951
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
win814
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 13:31   #2952
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno masz rację, ale pamiętam doskonale, ze 2 razy już mnie ta Pani w przeszłości obsługiwała, jak byłam wytapetowana i odstrzelona i skakała dosłownie koło mnie


Tak nie powinno być, one powinny dostawać jakies obnizki pensji za takie traktowania, jak sie ktoś poskarzy, albo co, to niedopuszczlane i tyle. A jak ma problemy z równym traktowaniem klientów, to niech zmieni branżę, bo widocznie nie nadaje się do kontaktów z ludzmi
Nasz D w GK w tym chyba króluje, choć nie raz podobna sytuacja zdarzyła sie w S i D w SSC. To jest paskudne, jak te babska traktują klientów. Ja ostatnio poprosiłam kierowniczkę bo to co tam się działo to było czyste niezrównoważenie, nie dość ze paragon miałam na ponad 700 i dostałam probke podkładu w ciemnym kolorze..., to kłamały ze testowej mascary z Clinique juz nie ma a przy mnie z pudelka inna sprzedawczyni koleżance wyciągała... Ech szkoda słów.

Co do MAC w GK mam mieszane uczucia, ale da się wytrzymać jak maja lepszy dzień. Ja mam tam 20% rabatu, wiec może dlatego mnie nie lubia...
Nabyłam wczoraj błyszczyk R2, róz Fund Ending, myślę nad oddaniem bo taki jakis nijaki... Petal power - zakochałam sie, i pomadkę Plumful - boska!

Edytowane przez NailsUp
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:33
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:50   #2953
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez NailsUp Pokaż wiadomość
Nasz D w GK w tym chyba króluje, choć nie raz podobna sytuacja zdarzyła sie w S i D w SSC. To jest paskudne, jak te babska traktują klientów. Ja ostatnio poprosiłam kierowniczkę bo to co tam się działo to było czyste niezrównoważenie, nie dość ze paragon miałam na ponad 700 i dostałam probke podkładu w ciemnym kolorze..., to kłamały ze testowej mascary z Clinique juz nie ma a przy mnie z pudelka inna sprzedawczyni koleżance wyciągała... Ech szkoda słów.

Co do MAC w GK mam mieszane uczucia, ale da się wytrzymać jak maja lepszy dzień. Ja mam tam 20% rabatu, wiec może dlatego mnie nie lubia...
Nabyłam wczoraj błyszczyk R2, róz Fund Ending, myślę nad oddaniem bo taki jakis nijaki... Petal power - zakochałam sie, i pomadkę Plumful - boska!
OWszem w SCC w D i S też sie zdarzaja wybryki, czesciej w SCC w S, ale szczyt wszytskiego przypada na ten zakichany D w GK

Pisałam, na macowym wątkuz ze Fun Ending taki sobie,ja miałam odłożony ale po testach na polikach zrezygnowałam z niego bez żalu. Wymień na jakis ze stałej kolekcji, jest mnóstwo fajnych

A co do Plumful i Petal Power, to zgadzam sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:58   #2954
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki za informację! Kliknęłam Chloe Love dla mamy i wyszło taniej, niż na Allegro, jestem w szoku Do tego Ekoampułka. Całość 135zł za 50ml perfum + 100zł za Ekoampułkę, dostawa gratis. Bardzo korzystne ceny.
na zdrowie
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 14:25   #2955
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
OWszem w SCC w D i S też sie zdarzaja wybryki, czesciej w SCC w S, ale szczyt wszytskiego przypada na ten zakichany D w GK

Pisałam, na macowym wątkuz ze Fun Ending taki sobie,ja miałam odłożony ale po testach na polikach zrezygnowałam z niego bez żalu. Wymień na jakis ze stałej kolekcji, jest mnóstwo fajnych

A co do Plumful i Petal Power, to zgadzam sie
Cori polec coś, bo widzę, ze podobnie dumamy kolorystycznie, rozważam Moche i Blushbaby co powiesz?
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 15:10   #2956
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez NailsUp Pokaż wiadomość
Cori polec coś, bo widzę, ze podobnie dumamy kolorystycznie, rozważam Moche i Blushbaby co powiesz?
Mam obydwa, wiec polecam obydwa Ale serio, zalezy czy wolisz cos bardziej w rózyk czy w brązo- bez lecącego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 16:45   #2957
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W booking.com jest tak, ze właściciel hotelu po spędzonej tam nocy sam może Ci sciągnąć kasę z karty, którą podałaś przy rezerwacji, rzadko z tego korzystają, ale zdarza się (nam chyba 2 razy na jakieś 50 rezerwacji).
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Oni tą kasę mrożą na jakiś tydzień jako zabezpieczenie. Przynajmniej ja tak miałam jak zamawiałam nocleg w Barcelonie. Kasa wróciła na konto po jakimś czasie.
Ja na Booking.com rezerwowałam hotele tylko dwa razy i za każdym razem ściągali kasę. Na szczęście mi to nie przeszkadzało, bo i tak płaciłabym kartą.
Edit: W tym roku pieniądze pobrali na dzień przed planowanym pobytem. A rezerwowałam jakieś 4 dni przed wyjazdem.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:11   #2958
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W tych perfumeriach to powinien ktoś zrobic porządek z obsługa. Tyle razy wałkowano tutaj temat, ze jak sie przyjdzie nieumalowanym i ubranym byle jak, to babole często traktuja ostentacyjnie i jak natręta i dzisiaj tak zostałam potraktowana w Douglasie w GK. Pytałam o nowe podkłądy, konkretnie Diora, kiedy będzie......
Cienie mają wejść 4.09, natomiast podkład Star i korektor Star ma wejść do sprzedaży 19-go.09

Szkoda słów. Jak ostatnio poprosiłam o pomoc to panna w D uciekła i chowała się za regał...... WTF???
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:38   #2959
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W tych perfumeriach to powinien ktoś zrobic porządek z obsługa. Tyle razy wałkowano tutaj temat, ze jak sie przyjdzie nieumalowanym i ubranym byle jak, to babole często traktuja ostentacyjnie i jak natręta i dzisiaj tak zostałam potraktowana w Douglasie w GK. Pytałam o nowe podkłądy, konkretnie Diora, kiedy będzie, babka podeszła do mnie jakby musiała, a nie chciała i z szybkoscia torpedy odpowiedziała, ze nie maja i nie wie kiedy będa mieli. Myślała chyba ze to koniec moich pytań, bo już sie chciała zmyc, kiedy dosięgło ja w pół kroku moje pytanie o ysl. Jeszcze szybciej i pozbywajaco odparła, ze tej kolorówki to oni nie mają w ogóle i odeszła jakby nigdy nic, zostawiajac mnie na srodku. Az mnie korciło, aby zawołac kierowniczkę. Doprawdy, czy ich nikt nie nauczy tam raz a dobrze, ze klientowi KAZDEMU bez wyjatku nalezy sie szacunek i grzecznosc i to nie pozorowane na siłe Fuck, wiecej tam nei pójde, nie wspominajac o jakichkowleik zakupach
jak się coś takiego dzieje - po 1 kierownik ja zawsze najpierw pytam Panią obsługującą czy coś się jej dzieje czy dzieje się coś Pani? Żle się Pani czuje, strasznie się Pani krzywi zazwyczaj pomaga!!! Zależy czy chce się użerać mi czy nie zazwyczaj chce po 2 pismo lub mail do działu Sephory, że w dniu tym i tym,w takich godzinach itd. zostałaś źle potraktowana szok to co się wyprawia ja wiem, że one mało zarabiają, ale niech nie traktują ludzi jak "szmaciarzy"
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 18:52   #2960
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cienie mają wejść 4.09, natomiast podkład Star i korektor Star ma wejść do sprzedaży 19-go.09

Szkoda słów. Jak ostatnio poprosiłam o pomoc to panna w D uciekła i chowała się za regał...... WTF???
Dziękuję za info

Za regał? No ja Cie proszę, kryzys jakiś miała?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:52   #2961
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jak się coś takiego dzieje - po 1 kierownik ja zawsze najpierw pytam Panią obsługującą czy coś się jej dzieje czy dzieje się coś Pani? Żle się Pani czuje, strasznie się Pani krzywi zazwyczaj pomaga!!! Zależy czy chce się użerać mi czy nie zazwyczaj chce , że w po 2 pismo lub mail do działu Sephorydniu tym i tym,w takich godzinach itd. zostałaś źle potraktowana szok to co się wyprawia ja wiem, że one mało zarabiają, ale niech nie traktują ludzi jak "szmaciarzy"
Dokładnie! Ja miałam taką przykrą sytuację w zeszłym roku. Ale na pismo do BOK nikt nie zareagował ponad tydzień, więc wysłałąm ponownie z zapytaniem dlaczego traktują klientów tak samo jak w sklepach stacjonarnych? Wtedy cud nastąpił...........
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:55   #2962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jak się coś takiego dzieje - po 1 kierownik ja zawsze najpierw pytam Panią obsługującą czy coś się jej dzieje czy dzieje się coś Pani? Żle się Pani czuje, strasznie się Pani krzywi zazwyczaj pomaga!!! Zależy czy chce się użerać mi czy nie zazwyczaj chce po 2 pismo lub mail do działu Sephory, że w dniu tym i tym,w takich godzinach itd. zostałaś źle potraktowana szok to co się wyprawia ja wiem, że one mało zarabiają, ale niech nie traktują ludzi jak "szmaciarzy"
Madzia - się usmiałam, bo wyobraziłam sobie Ciebie w akcji z jadowicie przemiłym uśmeichem i tym pytaniem
Tak, wiem, masz zupełna rację, ze powinnam kierownika/kierowniczkę, pisałam to wyżej, ale mam kiepskie dni ostatnio i nie chce mi sie walczyc z niczym
Ale obiecuję, ze jesli gdzieś mi się to jeszcze raz trafi, to albo użyję Twoich pytań, albo zwierzchniczkę wezwę, plus pismo do firmy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-02 o 18:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:01   #2963
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Ja miałam taką przykrą sytuację w zeszłym roku. Ale na pismo do BOK nikt nie zareagował ponad tydzień, więc wysłałąm ponownie z zapytaniem dlaczego traktują klientów tak samo jak w sklepach stacjonarnych? Wtedy cud nastąpił...........
jaki cud?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Madzia - się usmiałam, bo wyobraziłam sobie Ciebie w akcji z jadowicie przemiłym uśmeichem i tym pytaniem
Tak, wiem, masz zupełna rację, ze powinnam kierownika/kierowniczkę, pisałam to wyżej, ale mam kiepskie dni ostatnio i nie chce mi sie walczyc z niczym
Ale obiecuję, ze jesli gdzieś mi się to jeszcze raz trafi, to albo użyję Twoich pytań, albo zwierzchniczkę wezwę, plus pismo do firmy
to teraz ja się rozbawiłam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:04   #2964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jaki cud?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



to teraz ja się rozbawiłam
Coś na kształt Alexis ona to tak "ładnie" umiała zadawać jadowite pytania z usmeichem przesłodkim na twarzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:21   #2965
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, przychodzę do Was z zapytaniem - czy polecacie cienie do powiek Sephory? Warto je kupić?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W tych perfumeriach to powinien ktoś zrobic porządek z obsługa. Tyle razy wałkowano tutaj temat, ze jak sie przyjdzie nieumalowanym i ubranym byle jak, to babole często traktuja ostentacyjnie i jak natręta i dzisiaj tak zostałam potraktowana w Douglasie w GK. Pytałam o nowe podkłądy, konkretnie Diora, kiedy będzie, babka podeszła do mnie jakby musiała, a nie chciała i z szybkoscia torpedy odpowiedziała, ze nie maja i nie wie kiedy będa mieli. Myślała chyba ze to koniec moich pytań, bo już sie chciała zmyc, kiedy dosięgło ja w pół kroku moje pytanie o ysl. Jeszcze szybciej i pozbywajaco odparła, ze tej kolorówki to oni nie mają w ogóle i odeszła jakby nigdy nic, zostawiajac mnie na srodku. Az mnie korciło, aby zawołac kierowniczkę. Doprawdy, czy ich nikt nie nauczy tam raz a dobrze, ze klientowi KAZDEMU bez wyjatku nalezy sie szacunek i grzecznosc i to nie pozorowane na siłe Fuck, wiecej tam nei pójde, nie wspominajac o jakichkowleik zakupach
Ja pisałam jakiś czas temu maila do Douglasa,w sumie dość dawno to było, bo chyba ze 3 lata temu, ale sytuacja podobna - byłam bez makijażu, na luzie, bo akurat szłam na siłownię w CH, potraktowali mnie okropnie.Tak jak zawsze sie narzucają, tak wtedy mnie olały totalnie, musiałam się prosić o pokazanie mi jednego balsamu, pani przyniosła mi balsam z wielką łaską i krzywą miną, później zostawiła mnie na środku i poszla na zaplecze. Czekałam przy kasie, musiałam podejść do ochroniarza, żeby kogoś wezwał, bo zamierzałam kupić ten balsam. Chyba pani myślała, że go nie kupię i nie wart tracić czasu. Poszedł mail do D. , odpisali za parę dni, że przepraszają i sytuacja zostanie przedstawiona kierownikowi.
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jak się coś takiego dzieje - po 1 kierownik ja zawsze najpierw pytam Panią obsługującą czy coś się jej dzieje czy dzieje się coś Pani? Żle się Pani czuje, strasznie się Pani krzywi zazwyczaj pomaga!!! Zależy czy chce się użerać mi czy nie zazwyczaj chce po 2 pismo lub mail do działu Sephory, że w dniu tym i tym,w takich godzinach itd. zostałaś źle potraktowana szok to co się wyprawia ja wiem, że one mało zarabiają, ale niech nie traktują ludzi jak "szmaciarzy"


spotkała mnie też chamska sytuacja w Rossmannie. W moim mieście jest jeden R., obsługuje tam pewna pani, która zawsze,ale to zawsze mówi do mnie na TY, mimo że się nie znamy. Mam 30. na karku i w sumie nie wypada już mówić na TY,ale ok, olałam sytuacje, nie przejmowałam sie tym. Ale dwa tyg. temu kupowałam sporo dla mojego synka - rózne obiadki, kosmetyki, pieluchy itp. Miałam zakupy na kwotę ponad 300 zł. Trafiłam na tę babę, a ta do mnie z krzywym uśmieszkiem i tekstem- no, niektórym to się powodzi.
I wielce naburmuszona kasowała produkty.

normalnie nie zatkało.

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2014-09-02 o 19:23
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:26   #2966
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jaki cud?
Otworzyły sie niebiosa, aniołowie zaczęli spiewać BOK wysłał przeprosiny, zadzwoniła kierowniczka z mojej S tez z przeprosinami i dostałam siatkę fajnych prezentów. Od tamtej pory lepiej odnoszą się do klientów.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:29   #2967
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jak się coś takiego dzieje - po 1 kierownik ja zawsze najpierw pytam Panią obsługującą czy coś się jej dzieje czy dzieje się coś Pani? Żle się Pani czuje, strasznie się Pani krzywi zazwyczaj pomaga!!! Zależy czy chce się użerać mi czy nie zazwyczaj chce po 2 pismo lub mail do działu Sephory, że w dniu tym i tym,w takich godzinach itd. zostałaś źle potraktowana szok to co się wyprawia ja wiem, że one mało zarabiają, ale niech nie traktują ludzi jak "szmaciarzy"
Magda Nie mogę.

Corii, a Ty lecisz ze swoim :' A Corii to znacie?'
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:32   #2968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Ja pisałam jakiś czas temu maila do Douglasa,w sumie dość dawno to było, bo chyba ze 3 lata temu, ale sytuacja podobna - byłam bez makijażu, na luzie, bo akurat szłam na siłownię w CH, potraktowali mnie okropnie.Tak jak zawsze sie narzucają, tak wtedy mnie olały totalnie, musiałam się prosić o pokazanie mi jednego balsamu, pani przyniosła mi balsam z wielką łaską i krzywą miną, później zostawiła mnie na środku i poszla na zaplecze. Czekałam przy kasie, musiałam podejść do ochroniarza, żeby kogoś wezwał, bo zamierzałam kupić ten balsam. Chyba pani myślała, że go nie kupię i nie wart tracić czasu. Poszedł mail do D. , odpisali za parę dni, że przepraszają i sytuacja zostanie przedstawiona kierownikowi.



spotkała mnie też chamska sytuacja w Rossmannie. W moim mieście jest jeden R., obsługuje tam pewna pani, która zawsze,ale to zawsze mówi do mnie na TY, mimo że się nie znamy. Mam 30. na karku i w sumie nie wypada już mówić na TY,ale ok, olałam sytuacje, nie przejmowałam sie tym. Ale dwa tyg. temu kupowałam sporo dla mojego synka - rózne obiadki, kosmetyki, pieluchy itp. Miałam zakupy na kwotę ponad 300 zł. Trafiłam na tę babę, a ta do mnie z krzywym uśmieszkiem i tekstem- no, niektórym to się powodzi.
I wielce naburmuszona kasowała produkty.

normalnie nie zatkało.
Ciekawa jestem, czy wobec tej baby z D zostały wyciągnięte jakies konsekwencje, bo pisanie ze sprawa zostanie przedstawiona kierownikowi nie świadczy jeszcze o niczym, czasami działaja równie spławiająco na pismie, co na zywo
Ja bym w takiej sytuacji na bank nie kupiła tego balsamu, dałam by go w rekę ochroniarzowi i wyszła, w d*** niech mnie cmokną, skoro im pieniądze klienta śmeirdza:/

Babolem w Rossie jestem oburzona! wtf?! Trzeba bylo sie jej spytać "Przepraszam, my sie znamy i kolegujemy, ze jestesmy na Ty?" Alb od razu kierownik. Jak mozna sie tak spufalać z klientami?! A już isnsynuacje co to ilosci zakupów i powodzenie się, to bez komentarza pozostawie ...

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Corii, a Ty lecisz ze swoim :' A Corii to znacie?'
eee te babole zupełnie sie nie znają tam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:59   #2969
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

Ja też używałam różne smarowidła z wit. c i jedyny efekt ich działania to był wyspy i zapchanei, ale to poważnie przyspiesza gojenie, rozjaśnia i nie robi mi krzywdy, no i tanie jest. Jedyny minus trochę sie kolei, jak dasz za dużo. Ja daje też pod oczy.
Dziekuje. Przyjrze sie tej maziajce.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Byłam w Rzymie jakoś z 8 lat temu, wiec nie pamietam dokładnie na 100%, ale kojarzy mi sie ze to był ten hotel
http://www.hotelmirage.org
Tanio, czysto, i wszędzie blisko przynajmniej wtedy tak było. Jeszcze trafiliśmy na Polkę z obsługi to nam fajny pokój dała
Dziekuje. Sprawdze ten hotel.

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
A mozesz pokazac przed i po?
Nie.

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
'Kuszące ceny' na Sephora online + wchodzą wszystkie kody zniżkowe http://www.sephora.pl/Oferty-Specjal...-2_9_Prix-sexy
Nic nie widzie, nic nie widze .

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Dobra, widze . La Petite cos tam Guerlain mnie kusi i Forbidden Euphoria .

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

O, i wibrujaca kaczuszka . Nie wiem co se nia wywibiruje, ale mi sie podoba.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:14   #2970
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

mi tylko wchodzi na -20% w sephorze.. cos jeszcze?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.