Złamany paznokieć :( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 08:01   #151
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: złamany paznokieć

zgadzam się z oblabobla - te plasterki to po prostu taka sztywniejsza taśma bezbarwna, króra odkleja się po 2, 3 umyciu rąk. również klej sally hansen nie był dla mnie skuteczny (cała marka to dla mnie porażka, ale to tak a propos).
doszłam więc do własnego sposobu na 'przedłużenie życia' złamanego paznokcia - na złamanie (z góry i z dołu) naklejam taką papierową taśmę do opatrunków ( to jest taka taśma którą da się łatwo oderwać z rolki palcami, jest bardzo cienka, to nie ta z materiału - nie wiem, czy wiecie, o co mi chodzi) i maluję to utwardzaczem, nabłyszczaczem czy zwykłym bezbarwnym lakierem - co akurat mam pod ręką. wytrzymuje kilka dni, gdy odpadnie - trzeba wszysko powtórzyć od nowa. już kilka razy 'uchowałam' tak paznokieć od radykalnego skrócenia
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 10:33   #152
FunkyGirl
Przyczajenie
 
Avatar FunkyGirl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z nieba :P
Wiadomości: 7
GG do FunkyGirl
Dot.: złamany paznokieć

Wiem, że to taki jakiś haerdcore, ale ja kiedy złamie mi się paznokieć przyklejam go klejem do sztucznych pazurków i ma problem z głowy :P polecam szybko łatwo i bez skutków ubocznych
__________________
Dziewczyna malowana REGGAE dziewczyna utkana ze SKA

YEAH

PEACE ludzie jeden Bóg jadna miłość jeden cel...
FunkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:28   #153
darusia030888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: złamany paznokieć

A co mam zrobić jeśli tips odpodł mi razem z moim paznokciem i mam tak jakby tylko połowę paznokcia, krew leciała i wogóle zaklejam go plastrem i czekam aż odrośnie ale jak długo czy znacie jakieś sposoby na przyspieszenie tego, dodam że jeszcze do tego cały ten palec mnie boli, pomóżcie !!!
darusia030888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:34   #154
darusia030888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

A co mam zrobić gdy tips odpadł mi razem z paznokciem także mam swojego tak do połowy, krew leciała i wogóle masakra do tego bardzo boli zaklejam go plasterkiem ale z tego co wiem to może odrastać nawet kilka miesięcy co mam zrobić pomóżcie!!!!
darusia030888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:00   #155
Alex414
Przyczajenie
 
Avatar Alex414
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 25
Dot.: złamany paznokieć

A mi kumpel złamał dzisiaj na wf prawie wszystkie. I Co ja mam zrobic??! (( muszę wszystkie po kolei sciąc;/ A miały już prawie centymetr po za opuszek;/
__________________
Kiedyś wstanę i wyjdę nie zamykając drzwi,
zrobię zamęt i zniknę by nie widział nikt mnie...


Alex414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 16:25   #156
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: złamany paznokieć

wŁaśnie mi sie złamał paznokieć .. a po raz piwerrwszy miałam takie długie i r[I]ówne wszytskie .. jestem strasznie zła .. i poztanowilam ze nie zetne wszystkich,tylko bede chodzić z plasterkiem na palcu az odrosną wszytskie ... ewentualnie zastanawiam sie nad naklejeniem tipsa na ten 1 paznokieć ... bo i tak pokryłabym to lakierem wiec chyba by nie było mocno widac ..

co o tym myślicie ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:55   #157
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Question złamany paznokieć

no więc od dawna zapuszczam paznokcie. są juz idealnie długie i akurat będą ładne na studniówkę bo tipsów nie chce, miałam już kilka razy i sztucznie to wygląda. PROBLEM jest w tym, że jeden z moich paznokci sie łamie ;O tak odrobinke się ułamał i nie wiem co robic. da sie to u kosmetyczki skleić żeby dalej nie posżło ? ile to może kosztowac ??
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 15:12   #158
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Arrow Dot.: złamany paznokieć

Zadaj sobie choć trochę trudu i przeszukaj ten portal a znajdziesz wątek PAZNOKCIE.

Tam powinnaś to pytanie zadać
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:07   #159
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: złamany paznokieć

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
no więc od dawna zapuszczam paznokcie. są juz idealnie długie i akurat będą ładne na studniówkę bo tipsów nie chce, miałam już kilka razy i sztucznie to wygląda. PROBLEM jest w tym, że jeden z moich paznokci sie łamie ;O tak odrobinke się ułamał i nie wiem co robic. da sie to u kosmetyczki skleić żeby dalej nie posżło ? ile to może kosztowac ??
I dobrze wykonane przedłużanie paznokci wcale nie wygląda sztucznie
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:11   #160
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: złamany paznokieć

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
I dobrze wykonane przedłużanie paznokci wcale nie wygląda sztucznie
zgadza się!

krolowakiczu możesz poprosić o pokrycie jedwabiem (ale nie wszędzie to robią). jest to metoda fiberglass. to by było najlepsze wyjście. ewentualnie pokrycie żelem.
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 12:58   #161
Akneisa
Raczkowanie
 
Avatar Akneisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 143
Dot.: złamany paznokieć

Ewentualnie możesz przedłużyć tylko ten jeden paznokieć, oczywiście tak żeby nie było zbytniej różnicy
Akneisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 13:25   #162
lawendowa
Raczkowanie
 
Avatar lawendowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 60
Dot.: złamany paznokieć

są też kleje do paznokci, ale nigdy nie korzystałam z nich...:p
lawendowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:17   #163
nastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: złamany paznokieć

Cytat:
Napisane przez lawendowa Pokaż wiadomość
są też kleje do paznokci, ale nigdy nie korzystałam z nich...:p

Ja korzystałam! Koleżanka mi kiedys pomarowała pęknietego paznokcia takim klejem do naturalnych paznokci i on jest jak lakier (tylko chyba bardziej śmierdzi) I po paru dniach go zmyłam zmywaczem i miałam paznokieć cały
__________________
06.02.2009 - OKULARKI
02.03.2009 - ODCISKI DO APARATU
nastka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:52   #164
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: złamany paznokieć

na allegro dostępne są kleje lub plasterki, moim zdaniem kleje lepsze, plasterki to jakbyś sobie taśme bezbarwna nakleiła
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:19   #165
alka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: złamany paznokieć

Taki klej kupisz tez w zwykłym sklepie kosmetycznym ja dałam cos ok. 8zl i jest naprawdę super
alka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:45   #166
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Złamany paznokieć :(

Ja dziś przy krojeniu warzyw zachaczyłam nożem o pazura i uszkodzenie było na tyle głębokie, że paznokieć pękł musiałam ściąć go poniżej linii opuszka Mam raczej zdrowe, długie paznokcie, a ten jeden, którego dziś załatwiłam na amen, regularnie lubi się nadłamywać. Dziewczyny piszą, że można na taki pojedynczy pazur założyć tipsa. Nigdy nie miałam tipsów i zastanawiam się jak to wygląda technicznie - czy wystarczy jak raz kosmetyczka założy mi tipsa, a później on sam będzie "przesuwał się" wraz z wzrostem paznokcia? Czy trzeba go reguarnie uzupełniać?
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 22:10   #167
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Re: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

a mi się złamał masakra jakaś, tyle je zapuszczała, ładnie na kwaratowo wypiłowałam, pomalowałam na fioletowo, nakleiłam takie srebne gwiazki na kciki no i masz złamał się środkowy, ale przykleiłam jednego tipsa bo żałuje ich obciąć

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Ja dziś przy krojeniu warzyw zachaczyłam nożem o pazura i uszkodzenie było na tyle głębokie, że paznokieć pękł musiałam ściąć go poniżej linii opuszka Mam raczej zdrowe, długie paznokcie, a ten jeden, którego dziś załatwiłam na amen, regularnie lubi się nadłamywać. Dziewczyny piszą, że można na taki pojedynczy pazur założyć tipsa. Nigdy nie miałam tipsów i zastanawiam się jak to wygląda technicznie - czy wystarczy jak raz kosmetyczka założy mi tipsa, a później on sam będzie "przesuwał się" wraz z wzrostem paznokcia? Czy trzeba go reguarnie uzupełniać?

yy tipsa sama sobie możesz nałożyć nawet chyba takiego zywkłego ze sklepu kosmetycznego :P
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:56   #168
Essentiales
Raczkowanie
 
Avatar Essentiales
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 282
Wink Dot.: Złamany paznokieć :(

mi jak się złamie paznokieć to przyklejam na niego taśmę samoprzylepną przezroczysta i potem nakładam na to lakier bezbarwny i kolorowy lakier wytrzymuje to niedługo ale zawsze do tego czasu zdąży trochę urosnąć
__________________
Nie ma kobiet brzydkich,
Są tylko kobiety zaniedbane


Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Essentiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:23   #169
Sallen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Złamany paznokieć :(

Wczoraj złamał mi się mój Kochany Pazurek... tyle wysiłku, dbania... a tutaj takie coś ! Krokodyle łzy mi płynęły jak na ten pazurek lookałam
Osobiście używałam zarówno plastrów, jak i Zestawu Naprawczego Sally Hansen , jak i kleju Super Glu z chusteczką i bez niej też, a także kleju do tipsów.... hmm NIC nie jest kompatybilne z moim pazurkiem tzn. nie działa !!
A co do zabezpieczenia pazurka metodą Fiberglass... to nie zdążyłam !!! Kumpela pożyczyła mój sprzęt ... zanim oddała, pazurek zdążył się całkiem odłamać....
Ogólnie jestem stanowczo przeciwna zarówno tipsom jak i wszelkim klejom - bo NISZCZĄ paznokcie... i każdy może mówić co chce.. miałam zakładane tipsy nie raz u Najlepszej Stylistki - zarówno żel jak i akryl...wcześniej miałam zawsze króciutkie paznokcie i nie "mogłam" zapuścić... Jednak tipsy doprowadziły moje pazurki do stanu krytycznego... w końcu się uwzięłam, kosztowało mnie to pół roku ciężkiej walki z pazurkami, ale udało się ! Są długie [ oprócz jednego :p], twarde jak cholera i śliczne ...
Ponieważ pazurek mi się złamał i jestem w żałobie, uznałam, że cel uświęca środki - dlatego sama domontuję sobie tipsa... niebawem mam urodziny i wątpię, żeby pazurek zdążył odrosnąć, a co dopiero 10 ?? !
Będę musiała pilnować tipsa trochę bardziej niż naturalnych pazurków i nie przytrzaskiwać ich drzwiami od auta...
Pozdrawiam Was cieplutko
Sallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 22:15   #170
Marzenka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Złamany paznokieć :(

Ja 3 dni temu złamałam paznokieć wsiadając do autobusu ;/ bolało bo prawie do połowy poszedł ;/ mam długie, naturalne paznokcie. Póki co to się goi i strasznie boli, prawdopodobnie zejdzie całkowicie, tak powiedział chirurg. Niestety ale na razie jeden paznokieć do tyłu a resztę trzeba obciąć i do kosmetyczki, sztucznego nie mogę założyć bo mi zakazał, musi się rana zagoić. Więc drogie dziewczyny, uważajcie! Nie dość że boli to tyle z tym zamieszania jeszcze ;/
__________________
Suknie Ślubne - moja pasja
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny
— Oscar Wilde
Marzenka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:10   #171
inusia88
Raczkowanie
 
Avatar inusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Bajkowy ogród
Wiadomości: 234
Dot.: Złamany paznokieć :(

Ja złamałam sobie paznokietka dokładnie tydzień temu i to tak niziutko przy samej skórze. Trochę ubolewałam, bo mam swoje naturalne bardzo długie paznokcie. Z dnia na dzień linia się powiększała i już zaczynało zaczepiać o wszystko - o włosy, ubrania.

Więc skleiłam super glue. Wiem, że to nie najlepszy pomysł, ale nic innego nie miałam w domu, a pomysł na chusteczkę nie za bardzo zadziałał u mnie. A teraz się trzyma tak mocno, jakby nigdy nie był złamany

Nie polecam klejenia super glue - z wiadomych przyczyn, jest to ostateczność, tak jak w moim przypadku. Lepiej kupić sobie Sally Hansen, lub udać się do manikiurzystki

Ale i tak jestem zadowolona
__________________
Czekamy na Ciebie

13 tc
inusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:17   #172
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Złamany paznokieć :(

A ja jestem bardzo zadowolona z plastrów Essence

Jakiś tydzień temu nakleiłam i "posmarowałam" go klejem do paznokci Essence, od tego czasu 2 razy zmywałam paznokcia zmywaczem bezacetonowym i się trzyma.

Pokazywałam koleżance pomalowany paznokieć z bliska i mówiła, że nie widać plastra

No i nic mi nie zahacza.
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:13   #173
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Złamany paznokieć :(

Dziewczyny czy orientujecie się gdzie w Krakowie (najlepiej w okolicach centrum, Salwatora) reperują paznokcie metodą Fiberglass (czyli tym jedwabiem)?

Złamał mi się paznokieć, a ze względu na to, że długo obgryzałam i pierwszy raz od dłuższego czasu udało mi się zapuścić długie paznokcie - szkoda mi go :-(
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:57   #174
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Złamany paznokieć :(

niestety dość boleśnie uszkodziłam sobie dzisiaj paznokieć i pękł prawie na środku więc nie ma szans abym go obcięła bo ból byłby nieznośny zakleiłam go zwykłym plastrem i będę czekała aż pęknięcie odrośnie w nie bolesnym miejscu i wtedy obetnę. A szkoda go teraz bo ma 6 mm za opuszek wygląda to tak z plastrem :

czerwona kreska to miejsce uszkodzenia, mało estetycznie to wygląda ale trzeba czekać aż odrośnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02559.jpg (59,3 KB, 43 załadowań)
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 20:19   #175
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Złamany paznokieć :(

Domyślam się, że pewnie wyjdę na wariatkę, ale co tam ;P
Jak byłam na etapie zapuszczania paznokci (kiedys strasznie obgryzałam) to pazurki były jeszcze miękkie (wyniszczone po prostu) i mogły się złamać od byle czego. Często miałam tak, że pękały do połowy. Z braku laku kleiłam je wtedy kropelką albo super glue. Tak, wiem, że to wariactwo ale wiedziałam, że jeśli je skrócę to pewnie znowu zacznę obgryzać. A tak unosiłam lekko ten "naderwany" kawałek paznokcia, dawałam malutką kropelkę kleju i dociskałam. Paznokiec sklejał się bardzo ładnie, a jeśli z góry klej był nierówny to przejeżdzałam papierowym pilniczkiem (ale tylko po kleju, nie po płytce!).I bezbarwny lub kolorowy lakier.
Pomysł wydaje się drastyczny ale świetnie zdawał egzamin. Paznokieć był cały, nie zdarzyło mi się, żeby się odkleił albo coś.
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.