Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 11:28   #3121
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Piękny kolorek,piękne włoski i wiele bym dała żeby tak mieć. Wygląda bardzo naturalnie i zdrowo. Myślę,że ta fryzjerka była jak najbardziej ok. Nie wiem co od siebie chcesz.
dziękuję bardzo, mi też się podoba
ale tak jak pisałam, spiera się błyskawicznie, musiałabym co 3-4 tyg. chodzić do fryzjerki, a to ogromny koszt
i chcę sama farbować, więc pytam - co z Loreala mi doradzicie, żeby osiągnąć podobny efekt
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:50   #3122
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Wink Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Grzesiowa a w jaki sposob rozjasnilas czern do platyny?? jakiego rozjasniacza uzylas?? z tego co widze to nie masz zniszczonych wlosow po tym rozjasniaczu.
a co do farb Castinga to moja siostra farbowala niedawno brazem na wlosy ciemny blond i jej sie dlugo utrzymuje takze jesli chcesz mozesz sprobowac z Castingiem chociaz masz ladny ten kolor.
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:07   #3123
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dobry wieczor

kupilam dzis odcien sloneczny miod ( z tych nowych) i nie jestem pewna czy nie wyjdzie zbyt rudy - chcialabym sobie zrobic pasemko i tak 5/6 dni pozniej zafarbowac reszte wlosow ale boje sie ze za dlugo bede to trzymac otwarte osobno buteleczki nie zmieszane

Robiła ktoras z Was tak ze najpierw pasemko a potem reszta? Mozna to jakos zrobic z jednego opakowania czy bede musiala kupic drugie?


Przepraszam za glupie pytania
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:38   #3124
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piubella Pokaż wiadomość
Grzesiowa a w jaki sposob rozjasnilas czern do platyny?? jakiego rozjasniacza uzylas?? z tego co widze to nie masz zniszczonych wlosow po tym rozjasniaczu.
a co do farb Castinga to moja siostra farbowala niedawno brazem na wlosy ciemny blond i jej sie dlugo utrzymuje takze jesli chcesz mozesz sprobowac z Castingiem chociaz masz ladny ten kolor.
no wlasnie - w jaki sposob? bo bardzo mnie to intryguje
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:43   #3125
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jak na rozjasnione wlosy naloze jakis blond (nie znam palety 800 lub 700 sa chyba takie) to wyjdzie zieleń?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:54   #3126
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

U mnie wyglądało to tak, że robiłam balejaż ok. 4 razy żeby wyjść z czerni palette trwało to nie mało bo więcej niż pół roku. Nie licząc oczywiście przejścia przez wszystkie kolory - nie pomijając rudości dla mnie był to najtrudniejszy okres

I zrobiłam zapowiadany blond castinga

- włosy nie straciły blasku
- są niestety szorstkie, nawet po użyciu odżywki
- kolor na mojej platynie wyszedł dokładnie kropka w kropkę taki jak na pudełeczku myślałam, że wyjdzie coś ciemniejszego co nawet odpowiadało by mi bardziej ale efekt nie jest zły
- może to przez, że włosy były wcześniej rozjaśniane - ale kolor nie rozłożył się tak super równomiernie

- fotki - w środę lub w czwartek

- do agatau88 - jak najbardziej nie wyszedł mi kolor zielony
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:37   #3127
nodiva
Przyczajenie
 
Avatar nodiva
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej dziewczyny!
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc? a mianowicie:
mam włosy ciemny brąz , prawie czarny. Nigdy nie farbowałam włosów. Myślałam nad rozjaśnieniem włosów, mam bardzo jasną cerę i chyba dobrze to zrobi dla złagodzenia rysów twarzy (oby tylko nie wyglądać śmiesznie) przeczytałam sporo wypowiedzi na temat tej farby i chyba się na nią skuszę. w Załączniku zdjęcie moje i koloru włosów , jaki chciałabym uzyskać. Ktory numer dałby mi pożądany odcień? Pozdrawiam
nodiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 09:36   #3128
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nodiva Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc? a mianowicie:
mam włosy ciemny brąz , prawie czarny. Nigdy nie farbowałam włosów. Myślałam nad rozjaśnieniem włosów, mam bardzo jasną cerę i chyba dobrze to zrobi dla złagodzenia rysów twarzy (oby tylko nie wyglądać śmiesznie) przeczytałam sporo wypowiedzi na temat tej farby i chyba się na nią skuszę. w Załączniku zdjęcie moje i koloru włosów , jaki chciałabym uzyskać. Ktory numer dałby mi pożądany odcień? Pozdrawiam
casting nie rozjaśni Ci do tego stopnia włosów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:04   #3129
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

cześć chciałabym pomieszać dwa odcienie - bursztyn i czekolade, a włosy mam ciemny brąz... jak myślicie co mi z tego wyjdzie?
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 15:50   #3130
nodiva
Przyczajenie
 
Avatar nodiva
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
casting nie rozjaśni Ci do tego stopnia włosów
hej! dzięki za odp, ale nie musi być aż tak jasna, ważne żeby był podobny odcień
nodiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:03   #3131
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nodiva Pokaż wiadomość
hej! dzięki za odp, ale nie musi być aż tak jasna, ważne żeby był podobny odcień

jedyne co możesz zrobić to zdekoloryzować u fryzjera lub rozjaśniać samemu. Nawet zbliżonego minimalnie koloru nie uzyskasz na takich włosach...
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 07:48   #3132
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

zastanawiam się nad odcieniem mrozny kasztan,mam sprany ciemny brąz ale też 2 cm odrosty jasnego brązu stąd moje pytanie:czy muszę najpierw zrobić odrosty a potem nałożyć kasztan?bo boję się,że odrosty wyjdą dużo jaśniej:/
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:52   #3133
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nodiva Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc? a mianowicie:
mam włosy ciemny brąz , prawie czarny. Nigdy nie farbowałam włosów. Myślałam nad rozjaśnieniem włosów, mam bardzo jasną cerę i chyba dobrze to zrobi dla złagodzenia rysów twarzy (oby tylko nie wyglądać śmiesznie) przeczytałam sporo wypowiedzi na temat tej farby i chyba się na nią skuszę. w Załączniku zdjęcie moje i koloru włosów , jaki chciałabym uzyskać. Ktory numer dałby mi pożądany odcień? Pozdrawiam
hej taki kolorek nie wyjdzie ci przy uzyciu castingu;] proponuje poczytac i rozjezec sie za opiniami ewentualnie poszukac fotek tej farbki
http://www.sklep.fryzjerzy.pl/index....t&prod_id=1770
ona na tej strinie co podalam wychopdzi jakas ruda czy cos ale jak otworzysz przez inny skle czy cos to bedzie inny kolorekpozdrawiam

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

ewentualnie jasny beżowy brąz lorela;]

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

dziewczyny a swoja droga podajcie tez jaka waszym zdaniem farba pomoze usyskac kolor laseczki z zalacznika od nodiva bo sama che miec cos takiego....ja juzn gdzies na wizazu sie spotalam i z ta fota i z podobnych chyba pytaniem ale nie potrafie znalezc;]

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

o jeszcze mi sie przypomniala farbka natural & easy migdałowy jasny zlocisty braz;]
__________________

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2009-10-05 o 12:28
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 13:17   #3134
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jucha, czym miałaś robiony kolorek. Jakim odcieniem i jakiej firmy? Jest przepiękny? W życiu nie wiedziałabym, że to są farbowane włosy.
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:58   #3135
Pola_La
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja wczoraj farbowałam jasnobrązowe włosy Czekoladą i nie są czarne jak wyszły mojej koleżance po tej Czekoladzie tylko są rudawe. A 1 cm odrostów ciemnego blondu to w ogóle lśni się na rudo. I nie są bardzo ciemne a trzymałam odrosty 5min. dłużej a całe włosy 3 min. =/
Ale i tak uwielbiam Casting, tyle, że wrócę do brązu lub mroźnego kasztana.
Pola_La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 11:19   #3136
nodiva
Przyczajenie
 
Avatar nodiva
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
hej taki kolorek nie wyjdzie ci przy uzyciu castingu;] proponuje poczytac i rozjezec sie za opiniami ewentualnie poszukac fotek tej farbki
http://www.sklep.fryzjerzy.pl/index....t&prod_id=1770
ona na tej strinie co podalam wychopdzi jakas ruda czy cos ale jak otworzysz przez inny skle czy cos to bedzie inny kolorekpozdrawiam

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

ewentualnie jasny beżowy brąz lorela;]


---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

o jeszcze mi sie przypomniala farbka natural & easy migdałowy jasny zlocisty braz;]
dziękuję za odpowiedź
nodiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 12:48   #3137
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Organza78 Pokaż wiadomość
Jucha, czym miałaś robiony kolorek. Jakim odcieniem i jakiej firmy? Jest przepiękny? W życiu nie wiedziałabym, że to są farbowane włosy.
jejciu, dziękuję bardzo
on był robiony u fryzjerki z palety Welli - średni popielaty blond i mi się właśnie tak szybko spierają zawsze do rudości, jakieś dziwne złote refleksy wyłażą

teraz już śladu nie ma po tym cudnym kolorku
chciałabym sama farbować czymś podobnym w domku, żeby zaoszczędzić, tylko nie wiem czym
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:15   #3138
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny pomocy

Chciałabym ocieplić kolor włosów, zależy mi na rudowo złotym ciepłym brązie. Czy MIODOWY KASZTAN jest rudawy czy czerwonawy? Teraz mam brąz z czerwoną (wiśniową) poświatą i nie jest mi w nim dobrze (efekt ultrarozjaśniającego świetlistego brązu) Zazwyczaj kasztany wpadały mi właśnie w czerwonawy a tego bym chciała uniknąć
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:25   #3139
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ponawiam pytanie dziewczyny i bardzo proszę o pomoc mam włosy ciemno brązowe plus 3 cm odrostu w kolorze jasnego brązu mam zamiar pofarbować włosy mroznym kasztanem lecz boję się,że odrosty będą dużo jaśniejsze nie daj Boże jakieś czerwone...więc myślicie,że powinnam zrobić odrosty żeby kolor był jednolity i dopiero nałożyć mrozny kasztan?używając cimnej czekolady miałam taką sytuację,że włosy miałam prawie czarne a odrosty rudo brązowe:/
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:51   #3140
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie dziewczyny i bardzo proszę o pomoc mam włosy ciemno brązowe plus 3 cm odrostu w kolorze jasnego brązu mam zamiar pofarbować włosy mroznym kasztanem lecz boję się,że odrosty będą dużo jaśniejsze nie daj Boże jakieś czerwone...więc myślicie,że powinnam zrobić odrosty żeby kolor był jednolity i dopiero nałożyć mrozny kasztan?używając cimnej czekolady miałam taką sytuację,że włosy miałam prawie czarne a odrosty rudo brązowe:/
Moje odrosty w kolorze jasnej myszy wyszły sporo jaśniejsze (czerwony), musiałam w ten sam dzień farbować odrost brązem.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 15:22   #3141
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Moje odrosty w kolorze jasnej myszy wyszły sporo jaśniejsze (czerwony), musiałam w ten sam dzień farbować odrost brązem.
dzięki za odpowiedz.Czyli przed nałożeniem kasztanu zrobię najpierw odrosty
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:12   #3142
Pola_La
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej a może spróbujesz czekolady?
Mi teraz wyszedł taki ciepły brąz ze złotym odcieniem (rudawym jak pisałam wcześniej)
Tylko ja trzymałam na ciemnym blondzie 5 min. dłużej odrosty i są i tak lekko jaśniejsze niż reszta, ale u mnie różnica koloru odrostów i włosów jest duża. Więc jeśli szukasz średniego złocisto-rudawego brązu to polecam czekoladę =)


Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy

Chciałabym ocieplić kolor włosów, zależy mi na rudowo złotym ciepłym brązie. Czy MIODOWY KASZTAN jest rudawy czy czerwonawy? Teraz mam brąz z czerwoną (wiśniową) poświatą i nie jest mi w nim dobrze (efekt ultrarozjaśniającego świetlistego brązu) Zazwyczaj kasztany wpadały mi właśnie w czerwonawy a tego bym chciała uniknąć


---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie dziewczyny i bardzo proszę o pomoc mam włosy ciemno brązowe plus 3 cm odrostu w kolorze jasnego brązu mam zamiar pofarbować włosy mroznym kasztanem lecz boję się,że odrosty będą dużo jaśniejsze nie daj Boże jakieś czerwone...więc myślicie,że powinnam zrobić odrosty żeby kolor był jednolity i dopiero nałożyć mrozny kasztan?używając cimnej czekolady miałam taką sytuację,że włosy miałam prawie czarne a odrosty rudo brązowe:/
Kochana ja się obawiam, że na ciemnym brazie to Ci ten mroźny kasztan w ogóle nie weźmie=/ Z brązów z Castingu miałam na głowie już dokładnie każdy i kasztan nie jest bardzo ciemny. Ja robiłam na jasnym brąz - i to taki sprany i wyszły mi nie za ciemne, równo9 pokryły ciemny blond odrosty.

Może lepiej spróbować brązu - ale nie ciemnego tylko po prostu brązu i potrzymać odrosty 3 min. dłużej a całość normalnie.

A tak w ogóle po kasztanie nie miałam nic z połyskiem czerwonego na głowie, były jednolite w brązie =)
Pola_La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:01   #3143
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny a jak wychodzi jasny brąz z castinga?? bo kupilam ta farbe a boje sie troche pofarbowacteraz mam wlosy ciemny blond w sumie to taki jasny braz nawet. chcialabym miec ladny braz bez rudych refleksow. czy jak zrobie wlosy tym jasnym brazem to nie bedzie zadnych rudosci?? proosze pomozcie bo chcialam jutro farbowac a nie wiem czy sie zdecydowac..jak macie jakies fotki to bede baaardzo wdzieczna.
pozdrawiam
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 07:27   #3144
Pola_La
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak wychodzi jasny brąz z castinga?? bo kupilam ta farbe a boje sie troche pofarbowacteraz mam wlosy ciemny blond w sumie to taki jasny braz nawet. chcialabym miec ladny braz bez rudych refleksow. czy jak zrobie wlosy tym jasnym brazem to nie bedzie zadnych rudosci?? proosze pomozcie bo chcialam jutro farbowac a nie wiem czy sie zdecydowac..jak macie jakies fotki to bede baaardzo wdzieczna.
pozdrawiam
Kiitty,
mi jasny brąz wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu (ale nie czarny!) i w moim przypadku nie miał żadnych rudych odcieni, ogólnie byłabym zadowolona gdyby nie to, że bardzo szybko mi się sprał i zrobił się taki złotawy brąz a ja lubię jednolite zimne brązy.
Ale tu dużo zależy od włosów.
Przerzuciłam się na brąz i choć od razu po farbowaniu jest bardzo ciemny, efekt w trakcie zmywania mi bardziej odpowiada.

A co do jasnego brązu to jeśli masz jaśniejsze odrosty od reszty, potrzymaj je nawet 5 min. dłużej, z włosami nic się nie stanie!
Pozdrawiam
Pola_La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 17:05   #3145
xPaula1990x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny POMOCY! Kupiłam farbe z castinga perłowy blond.
Mam włosy rozjaśniane praktycznie do platyny. Czy ten kolor który wybrałam wyjdzie ładny?? Prosze o pomoc
xPaula1990x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 18:32   #3146
lenka611
Raczkowanie
 
Avatar lenka611
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 105
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

omg!! zafarbowałam caffe latte i wszystko co czytałam o tej farbie sprawdza się w 100%, wychodzi znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu,a powiem więcej kompletnie nie jest podobny do proponowanego koloru..;/;/
na szczęście kolorek wyszedł ładny, aczkolwiek efekt miał być inny
__________________
"Największą mądrością jest umiejętność panowania nad własną głupotą"
lenka611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:04   #3147
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xPaula1990x Pokaż wiadomość
dziewczyny POMOCY! Kupiłam farbe z castinga perłowy blond.
Mam włosy rozjaśniane praktycznie do platyny. Czy ten kolor który wybrałam wyjdzie ładny?? Prosze o pomoc
tutaj masz watek dziewczyny ktora na platyne kladla perlowy blond wyszlo slicznie zobacz sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371992
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 18:48   #3148
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zafarbowałam dzisiaj perłowym blondem i jestem zadowolona z koloru, już myślałam, że co miesiąc zafunduje sobie inny kolor z castingu a tu czytam, że włosy po nim wychodzą zaczynam mieć mieszane uczucia co dotej farby. Czy dużo z was zauważyło, że wypada więcej włosów po tej farbie??
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:33   #3149
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;14683820]Zafarbowałam dzisiaj perłowym blondem i jestem zadowolona z koloru, już myślałam, że co miesiąc zafunduje sobie inny kolor z castingu a tu czytam, że włosy po nim wychodzą zaczynam mieć mieszane uczucia co dotej farby. Czy dużo z was zauważyło, że wypada więcej włosów po tej farbie??[/QUOTE]

U mnie wszyscy zauważyli. Pomimo, że włosy ładnie błyszczały, nie były przesuszone to jednak wypadały. Najgorsze, że tylko po Castingu tak mam.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:56   #3150
SugerFree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: bln
Wiadomości: 349
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;14683820]Zafarbowałam dzisiaj perłowym blondem i jestem zadowolona z koloru, już myślałam, że co miesiąc zafunduje sobie inny kolor z castingu a tu czytam, że włosy po nim wychodzą zaczynam mieć mieszane uczucia co dotej farby. Czy dużo z was zauważyło, że wypada więcej włosów po tej farbie??[/QUOTE]
Ja również to zauwazylam. Włosy tak jak napisała MonkaIska są błyszczące i nie są przesuszone aczkolwiek strasznie wypadają.
__________________
Zrzucę ciężar twych kłamstw, powtarzanych co dnia
Zacznę wierzyć w to że żyć bez ciebie się da

Obiecam otrzeć swe łzy, już wiem nie po to mam być
By się zadręczać, do wnętrza, swój krzyk chować, nie tego chcę
Dziś nie tego chcę.

SugerFree jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.