Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 17:39   #3151
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Ale młodo wyglądam! Zwłaszcza teraz, z tymi pryszczami
A ile ty masz lat? O mamo, mam nadzieję, że nie jestem seniorem tego forum!



Ja mam nadzieję, że mi przejdzie. Moje hormony są właśnie doprowadzane do porządku. Nigdy nie miałam trądziku.
27 latek.
Ja nie wierze ,ze mi przejdzie.Dalej robie wszystko co trzeba,ale juz nie wierze.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:49   #3152
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Bądź dobrej myśli, Aniołku
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:51   #3153
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witacje .
To była kontrola darmowa w ramach ceny pierwszej (i ostatniej) wizyty. Nic mi nie przepisała, nic nie radziła. Na moje pytanie - co z czerwonymi plamami - dała mi próbkę Cicaplast LRP. Wizyta trwała z 2 min.
Najgorsze jest, to że pryszcze zmalały i zbladły, ale nadal są w środku i pewnie wyjdą znowu, gdy skończą się antybiotyki.
Mam dziś w planie maseczkę z błota Apisu
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:58   #3154
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Witacje .
To była kontrola darmowa w ramach ceny pierwszej (i ostatniej) wizyty. Nic mi nie przepisała, nic nie radziła. Na moje pytanie - co z czerwonymi plamami - dała mi próbkę Cicaplast LRP. Wizyta trwała z 2 min.
Najgorsze jest, to że pryszcze zmalały i zbladły, ale nadal są w środku i pewnie wyjdą znowu, gdy skończą się antybiotyki.
Mam dziś w planie maseczkę z błota Apisu
A jakie jesz antybiotyki?Przygotuj sie na moment kiedy je odstawisz.U mnie od odstawienia do pogorszenia minely 3 tygodnie(ze sie tak wyraze-za*******e dlugo jak na wydane kilkaset zlotych na tamta terapie)
Pleple-ja jestem dobrej mysli,serio,jestem optymistka do bolu po prostu.Ale realistka po trosze tezI widze,ze skoro mecze sie od kilku juz latek to wyglada mi wszystko na to,ze jeszcze sie pomecze.Wysypy przychodza i odchodza...Dobrze chociaz ,ze Wizaz istnieje i ten watek,i wy
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:09   #3155
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
ja jestem dobrej mysli,serio,jestem optymistka do bolu po prostu.Ale realistka po trosze tezI widze,ze skoro mecze sie od kilku juz latek to wyglada mi wszystko na to,ze jeszcze sie pomecze.Wysypy przychodza i odchodza...Dobrze chociaz ,ze Wizaz istnieje i ten watek,i wy

A jak twoje hormonki Moja-Droga-Niemalże-Równolatko? Wszystko OK? Próbowałaś coś łykać, jak Diane-35?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:18   #3156
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Biorę Unidox. Wierz mi ja też jestem wrogiem antybiotyków i na pryszcze nie brałam ich właściwie nigdy. To, co się teraz działo z moją brodą to był jakiś koszmar. Przez 1,5 tyg próbowałam zwalczyć je różnymi specyfikami, ale to nic nie dawało, a pryszcze z dnia na dzień były większe, bardziej czerwone i bolące. Właściwie to nie były pryszcze, tylko jakby wrzody, z których lała się ropa. fuujjj. Nie było wyjścia. Liczę na to, że moja kuracja czosnkowa pozwoli mi uniknąć pogorszenia.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:25   #3157
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hmmm gdzieś kiedys wyczytałam że jeśli trądzik skupia się głównie na brodzie, tzn. najwieksze i najgorsze zmiany sa własnie tam umiejscowione to jest duże prawdopodobieństwo że to hormony szaleją... ale głowy sobie za to uciąć nie dam :P:
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 18:29   #3158
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Hmmm gdzieś kiedys wyczytałam że jeśli trądzik skupia się głównie na brodzie, tzn. najwieksze i najgorsze zmiany sa własnie tam umiejscowione to jest duże prawdopodobieństwo że to hormony szaleją... ale głowy sobie za to uciąć nie dam :P:
Tak bywa, a ja jestem tego najlepszym przykładem.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:35   #3159
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość

A jak twoje hormonki Moja-Droga-Niemalże-Równolatko? Wszystko OK? Próbowałaś coś łykać, jak Diane-35?
Bralam Diane przez prawie 3 lata,odstawilam w IX 2005-potem to juz bylo pandemonium.teraz jem od 2 mies.jasmin,ale na cere nie maja zadnego wplywu u mnie-w sumie chodzilo mi o antykoncepcje,a nie o poprawiane hormonami stanu skory.
Unidox bralam w 98 roku,wywolal u mnie najgorsze zapalenie pochwy jakie mialam (lacznie ze stanem zapalnym/goraczkowym calego ciala to bylo).Wypadaly ze mnie jakies zgnile smierdzace cos.
Tobie chodzilo o poziom hormonow-nie zdazylam zrobic zadnego badani przed ponowym braniem pigulek,ale jak nazbieram troche kasy to zrobie chociaz te,ktore bede moga zrobic.
U mnie na brodzie juz porzadek,ogolnie tez nie najgorzej.Zorac robi swoje.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:35   #3160
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Też to słyszałam, ale nie zamierzam grzebać w hormonach, bo jestem wielką przeciwniczką tabletek hormonalnych. Kiedyś brałam, ale większej poprawy nie było.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:47   #3161
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Bralam Diane przez prawie 3 lata,odstawilam w IX 2005-potem to juz bylo pandemonium.
No właśnie, to było z odstawienia...

Cytat:
teraz jem od 2 mies.jasmin,ale na cere nie maja zadnego wplywu u mnie-w sumie chodzilo mi o antykoncepcje,a nie o poprawiane hormonami stanu skory.
To poczekaj jeszcze co najmniej miesiąc. Efekty brania tabletek hormonalnych widać po bardzo długim czasie.

Cytat:
Unidox bralam w 98 roku,wywolal u mnie najgorsze zapalenie pochwy jakie mialam (lacznie ze stanem zapalnym/goraczkowym calego ciala to bylo).Wypadaly ze mnie jakies zgnile smierdzace cos.
Bo zwykle pamięta się o tym, że w czasie kuracji antybiotykowej brać coś osłonowego na żołądek, a nie pamięta się o pochwie A antybiotyki przecież ją wyjaławiają. Ja teraz biorę antybiotyki i od czasu do czasu Lactovaginal, żeby właśnie nie mieć niespodzianki w postaci grzybicy czy zapalenia

Cytat:
Tobie chodzilo o poziom hormonow-nie zdazylam zrobic zadnego badani przed ponowym braniem pigulek,ale jak nazbieram troche kasy to zrobie chociaz te,ktore bede moga zrobic.
U mnie na brodzie juz porzadek,ogolnie tez nie najgorzej.Zorac robi swoje.
No to super A badania hormonów powinnaś zrobić na wszelki wypadek
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 19:02   #3162
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Też to słyszałam, ale nie zamierzam grzebać w hormonach, bo jestem wielką przeciwniczką tabletek hormonalnych. Kiedyś brałam, ale większej poprawy nie było.
Niestety czasami nie ma innego wyjścia...
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 20:24   #3163
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jestem przeciwniczka ROA,Aknenorminu,Izoteku,a le nie dziewie sie,ze ludzie je jednak biore.Wybieraja:wola miec troche uszkodzona watrobe(czego nie widac i dlatego latwo to wybrac) niz uszkodzona twarz,umysl...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 07:05   #3164
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniołku ja też to rozumiem, niestety. Masz rację wątroby nie widać

Shadi nadal stosuje kwasy i filtry. Jedynym filtem którego jestem pewna, że nie zapycha jest dzieciaczek Vichy. Podejrzewać zaczęłam nawet svr 50 Ale dzieciaczek jest "czysty"

A wy dziewczyny jakich filtrów obecnie używacie?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 07:34   #3165
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja iwostin solecrin 50+.Wyprobowalam avene i svr(juz nie pamietam co to bylo-probki),ale avene bylo tragiczne i klejace,a svr tylko mnie zapchnelo.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 09:19   #3166
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Iwostinu jeszcze nie próbowałam, nie zapycha Cię ? A jak zachowuje sie na buzi? Bardzo pobiela?

Nie wiem jka to jest że z dnia na dzień moja skóra brzydsza. Wczoraj było jako tako, a dziś znowu cosik wyskakuje oj tam...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 09:34   #3167
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Iwostinu jeszcze nie próbowałam, nie zapycha Cię ? A jak zachowuje sie na buzi? Bardzo pobiela?

Nie wiem jka to jest że z dnia na dzień moja skóra brzydsza. Wczoraj było jako tako, a dziś znowu cosik wyskakuje oj tam...
Troche zabiela,ale jak nie mam akurat skorek to jest dosc dobrze(podobno lepsze jest emulsja 40+,mniej zabiela),nie zapycha,jestem zadowolona.

Taa,znam to,3 dni przerwy kiedy juz zaczynasz myslec pozytywnie,prychole sa juz plaskie,a tu nagle nowe i skora jakas taka nie wiadomo jaka

Ja dzis starlam sobie recznikiem ropniaka,ale byl juz podescheniety,nwet krew sie nie polala.Dalam mu zaschnac,ladnie sie juz splaszczyl.
Co za zycie.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 10:39   #3168
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA-widze,ze czuwalasdo godziny 3 zeby cofnac zegarek na 2 ja przestawilam zegarer wieczorem
nie czuwalam. przestawilam zegarki o wiele wczesniej . poszlam spac okolo 23:40 nowego czasu .

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano wstałam, poszłam umyć twarz i patrze w lustro, a tam... Okropne ropne pryszcze nawet nie wiem czy tak można nazwać kilka tych stworów na mojej buzi W nich jest aż zielona ropa, fuj jeden wczoraj już był strasznie wysuszony i dzisiaj rano odpadł, ale pod nim tak jakby robił się drugi
Czekoladko wspolczuje Ci bardzo . Dziewczyny dobrze Ci radza, jednak ja wiem po sobie, ze na pewno bym je ruszyla. jak widze rope to od razu rece mi chodza . a jak wycierasz buzie recznikiem papierowym to uwazaj, zeby nie rozwalic tych paskudow.

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Ale to przecież przejściowe Potem zmienisz się w łabędzia

Jak byłam w liceum, też wydawało mi się, że jestem brzydka. Potem nie wiem, co się stało, ale wyładniałam.
Pleple przepraszam, ze tak napisze, ale niewazne jest dla nas co bedzie za kilka lat, ale co jest teraz .

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Aj dopadła mnie chyba jesienno-trądzikowa depresja, a na dodatek jeszcze te gardło płakałam dzisiaj kilka razy
Czekoladko przeziebienie na pewno tez daje znac o sobie na Twojej buzi . nie lekcewaz tego bolu gardziolka.

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Tylko wy mnie rozumiecie Moja mama tez ma ładną cere, a jak kiedyś się spytałam czy tez miała trądzik, to powiedziała, że nigdy nie miała ale za to tata miał i tu jest pies pogrzebany, bo ja mam właśnie dużo cech po tacie... widocznie i trądzik był mi pisany już w genach, szkoda tylko, że nie odziedziczyłam płci, bym tak jak mój brat miała po dwóch latach spokój, bez najmniejszych starań
moja mama tez miala i ma idealna cere i jeszcze ten piekny, brazowy kolor . zazdroszcze jej. zawsze mi mowi "dlaczego nie wdalas sie we mnie z ta cera?". za to tata mial problemy ze skora, ale na nie buzi tylko na plecach (odkad pamietam) i cos mu wychodzilo we wlosach. znajac zycie to wiecej genow mam taty, a nie mamy.

Cytat:
Napisane przez Leokadia1 Pokaż wiadomość
Ale odnosze wrażenie, że mamy WSZYSTKIE jakies dziwne blokady psychiczne i uważamy się za gorsze od dziewczyn o ładnej cerze. Tak być nie może!
tak byc nie moze, ale niestety tak jest, ze sa te blokady psychiczne. przeciez stan cery, wyglad buzi, zadbanie jest wizytowka czlowieka. jednak kropy, pryszcze kojarza sie ludziom z niedbaniem o siebie i nie mowcie mi, ze tak nie jest. my wiemy, ze to nie jest z niemycia, itd., ale laicy nie maja bladego o tym pojecia. nie mam sily kazdemu tlumaczyc co mi jest i sie usprawiedliwiac .

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Ale młodo wyglądam! Zwłaszcza teraz, z tymi pryszczami
no wlasnie, mi tez mowia, ze nie wygladam na tyle ile mam, a mam 26 lat. pewnie to zasluga prycholi.

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
teraz jem od 2 mies.jasmin,ale na cere nie maja zadnego wplywu u mnie-w sumie chodzilo mi o antykoncepcje,a nie o poprawiane hormonami stanu skory.
a jeden z moich lekarzy mowil wlasnie, ze jasmin jest na poprawienie stanu cery. to juz nic nie rozumiem .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Tobie chodzilo o poziom hormonow-nie zdazylam zrobic zadnego badani przed ponowym braniem pigulek,ale jak nazbieram troche kasy to zrobie chociaz te,ktore bede moga zrobic.
a ja caly czas Cie meczylam Little Angel, zebys zrobila te badania hormonow, tylko teraz to nie ma sensu, gdyz bierzesz pigulki.

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Bo zwykle pamięta się o tym, że w czasie kuracji antybiotykowej brać coś osłonowego na żołądek, a nie pamięta się o pochwie A antybiotyki przecież ją wyjaławiają. Ja teraz biorę antybiotyki i od czasu do czasu Lactovaginal, żeby właśnie nie mieć niespodzianki w postaci grzybicy czy zapalenia
ja jak bralam antybiotyki doustne na syfy do dbalam nie tylko o watrobe, itd., ale o sprawy kobiece tez, ale i tak zawsze mialam problemy z zakazeniami w tychze miejscach.

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Nie wiem jka to jest że z dnia na dzień moja skóra brzydsza. Wczoraj było jako tako, a dziś znowu cosik wyskakuje oj tam...
oj ja tez tak mam .


no i bylismy wczoraj u lekarki. moj synio nie ma antybiotyku . jest w lepszej formie niz ja. za to ja jestem "ladnie" zawalona. na szczescie nie poszlo na oskrzela. dostalam antybiotyk oczywiscie. dzisiejsza noc byla troszke lepsza. a wiecie, ze do tych wszystkich objawow to doszlo mi jeszcze to, ze nie moge mowic, gardlo mi siadlo (skrzypie jak stara szafa ), boli mnie i piecze w gardle jak kaszle, nie moge nic wykaszlec i wieczorami to tak mnie dusi kaszel, ze mam takie odczucie, ze mnie zadusi . aha, i wszedl na rynek taki nowy priobiotyk "lactoral", ktory ma o wiele wiecej kultur bakterii niz lakcid czy lacidofil . ponadto lactovaginal dla spraw kobiecych to podstawa .

z twarza wiadomo jak w trakcie choroby - . ponadto izotrex nie potrafi mi oczyscic porow i nie chodzi tu o chorobe, ale ogolnie. jesli glico A nie dziala tez jak powinien, to co mi w koncu oczysci te pory ?! na mechaniczne oczyszczanie na stowe nie pojde . pewnie lada tydzien bede musiala wybrac sie na ultradzwieki .

ide zaraz do lozka, bo padam.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 13:11   #3169
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Od mojej masakry minęlo 2 tyg i dopiero teraz wyglądam jako tako. Troche mi plamki bledną. Wyczytalam na biochemii o toniku aspirynowym i wczoraj sie juz nim posmarowalam na noc i do tego AD. czy to nie z duzo jak na jeden raz? Bo rano mialam 2 małe ropniaczki. Od paru dni mam wielką gulę na brodzie, czerwoną i boląca Ja sie musze pozbyc tych prycholi, bo siadam psychicznie! a jak się pozbęde prycholi to nie bede mieć co wyciskać. Ostatnio to myslałam żeby sobie skóre przeszczepić np. z posladków na twarz. Moje pośladki są bardziej twarzowe niż mój ryj
AaniaA dobrze że na wizażu nie trzeba mowic tylko pisac musisz sie dobrze wykurowac zeby potem nie bylo komplikacji.
Jota pare lat temu dermatolog też przepisala mi Unidox a wtedy moje pryszcze byly 5 razy mniejdze niz dzis. Tak sobie mysle ze gdybym wtedy dostala jakas dobra zluszczającą masc (a nie beznadziejny Davercin) to dziś nie miałabym problemów.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 14:52   #3170
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA-chora bidulo.Dobrze,ze z okazji chorby nie musisz wychodic z domu i nikt cie nie oglada.Wygrzewaj sie,baw sie z synkiem...potem na kawitacje.Moze po kawitacji,jak sie wszystko"otworzy"-latwiej bedzie izotrexowi?
Z drugiej strony Naprawde trudno lekowi oczyscic mocno zanieczyszczona buzie,to trwa i trwa.Moze kawitacja pomoze
Jasmin pomaga na cere,owszem,rowniez pod tym katem mi go dobrano(mial miec najmniej niekorzystny gestagen i do tego robic dobrze skorze).Ale jest mozliwe,ze to jeszcze za krotko(dzis skonczylam 2 opakowanie),a druga mozliwosc jest taka,ze on mi nie pomoze na skore Przynajmniej mam czyste sumienie,ze mi dzidzia nie powstanie w brzuchu z krwioobiegiem pelnym zoraku,tudziez innych...
Co do ochrony watroby oraz pochwy przy antybiotykach-w 98 roku nie mialam zielonego pojecia,ze cos mi grozi-myslalam,ze te wszystkie ostrzezenia na ulotce to pic na wode.Teraz oczywiscie posiadam lactovaginal,a watroba tez pod nadzorem.Za miesiac zrobie wyniki,oby dobrze wypadly,bo innaczej piguly ida na bok

Ziuto-mialabys dwa nowe,sliczne "policzki"z przeszczepu,ale co z pupa?No chyba zebys tam dla odmiany wszczepila skore z piet na przyklad
Twoja skore zniosla tonik i AD,ale chyba lepiej zrobic jednego wieczoru tonik,a kolejnego AD,tak mi sie wydaje,ale pewnosci nie mam.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:15   #3171
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA-chora bidulo.Dobrze,ze z okazji chorby nie musisz wychodic z domu i nikt cie nie oglada.Wygrzewaj sie,baw sie z synkiem...
synio chodzi do przedszkola. na szczescie maz go zawiozl dzisiaj autkiem. u nas rano bylo zimno jak diabli .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
potem na kawitacje.Moze po kawitacji,jak sie wszystko"otworzy"-latwiej bedzie izotrexowi?
Z drugiej strony Naprawde trudno lekowi oczyscic mocno zanieczyszczona buzie,to trwa i trwa.Moze kawitacja pomoze
boje sie, ze ultradzwieki mi nie pomoga, a tylko rozniosa bakteria . jak robilam kawitacje, kiedy bralam unidox to nie bylo obawy, gdyz to "swinstwo" mnie chronilo. wiem jedno, ze wtedy to tez nie mialam super czystych porow i tak sie zastanawiam dlaczego tak u mnie jest?! moze po prostu tak bedzie zawsze (chodzi mi o pory, a nie syfy). moze trzeba by zadzialac w jakis mocniejszy sposob i to nie mazidlowy, a moze jakis zabieg...

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Za miesiac zrobie wyniki,oby dobrze wypadly,bo innaczej piguly ida na bok
trzymam kciuki .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Ziuto-mialabys dwa nowe,sliczne "policzki"z przeszczepu,ale co z pupa?No chyba zebys tam dla odmiany wszczepila skore z piet na przyklad
Twoja skore zniosla tonik i AD,ale chyba lepiej zrobic jednego wieczoru tonik,a kolejnego AD,tak mi sie wydaje,ale pewnosci nie mam.
ziuto. ja tez nie stosowalabym tego na raz. najlepiej zapytaj kobietki na biochemii. one sa 'nawiedzone' pod tym katem .

Cytat:
Napisane przez ziuta.
Jota pare lat temu dermatolog też przepisala mi Unidox a wtedy moje pryszcze byly 5 razy mniejdze niz dzis. Tak sobie mysle ze gdybym wtedy dostala jakas dobra zluszczającą masc (a nie beznadziejny Davercin) to dziś nie miałabym problemów.
to nie jest tak. ja stosowalam podczas ostatniego brania antybiotykow doustnych zewnetrzne leki zluszczajace i nic to nie pomoglo. antybiotyki dobre sa tylko "na chwile" .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:44   #3172
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

uskow, ja własnie bardzo nie lubię Vichy ze względu na ich konsystencję wolę cieższe kremy i ogólnie mi nei przypasowały- miałam próbki. teraz uzywam antka lrp creme fondate, który mnie zapycha na nosie - myrystil myristate , ale trudno jak skoncze tubkę to wypróbuję lrp AL, chociaz ten co teraz mam jest świetny tylko to zapychanie.... Zorac tak mi obczysci te pory, a po paru dniach znowu

Aniu
, kochana współczuję Ci, czułam sie dokładnie tak samo podczas ostatniej choroby.

A wrrrrr jakieś syfy mi sie zaczeły na plecach robić tak myśle, żeby smarowac sie na nie zoraciem, chociaz troche mi go szkoda. Chyba szybsze efekty dałby atrederm, ale pewnie go nigdzie nie znajdę... Wiecie co, moja mama ma idealna cerę i zawsze taką miała, a mojemu tacie zaczęły robnic się takie duże bolące wypryski na plecach w wieku ok. 35 lat, teraz ma 44....Nic mu nie pomogło żaden dalacin i te wszystkie cuda. Jednak u niego moze tez być to spwodowane okropną dietą, papierosami ciągłym siedzeniem za biurkiem, chora wątrobą...Ehhh u mnie na plecach nie mam takiego czegoś jak on, raczej takie drobne krostki, ale tęzpewnie walka będzie dłuuuuuga
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:50   #3173
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
A wrrrrr jakieś syfy mi sie zaczeły na plecach robić tak myśle, żeby smarowac sie na nie zoraciem, chociaz troche mi go szkoda. Chyba szybsze efekty dałby atrederm, ale pewnie go nigdzie nie znajdę...
Shadi .

ja juz o moich plecach to Wam nie marudze. smaruje je tym rozcienczonym octem jablkowym, ale rzadko. teraz nie mialam do tego glowy. musze zaczac praktykowac codzienne, wieczorne smarownie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:51   #3174
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mi o dziwo na plecy i dekold pomog sposob najprostszy-mydlo siarkowe.Procz tego mam robiony spiryt z antybiotykiem i kilakrotne przetarcie-tzn.kilka dni pod rzad(potem balsam na to )i dobrze jest.Ale moze dlatego,ze te okolice nigdy nie byly tymi "zlymi"pod wzgledem tradziku miejscami,choc nie przecze,ze wylaza mi tam dziady czasem,a czasem wysyp maly sie zdarzy

AaniaA-nie wiem jak sie taki zabieg nazywa,ale jest jakis zabieg typowo na zamkniecei porow.Ale jak mnie kiedys tam przed latem kosmetyczka nie przyjelal na kawitacje,powiedzila jasno i wyraznie,ze u mnie to ona by mi zalecila mikroderambrazje.I jesli kiedys kase uzbieram na te kilka wizyt to wlasnie na ten zabieg.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 18:37   #3175
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ziuto-mialabys dwa nowe,sliczne "policzki"z przeszczepu,ale co z pupa?No chyba zebys tam dla odmiany wszczepila skore z piet na przyklad
Twoja skore zniosla tonik i AD,ale chyba lepiej zrobic jednego wieczoru tonik,a kolejnego AD,tak mi sie wydaje,ale pewnosci nie mam.
Aniołku a na pupie skora z prycholami pupy nie widac w spodniach się chowa i nie ogladałabym jej skrupulatnie w lustrze i nie da się nic wycisnac! ile zalet!
Bede smarowac na zmiane tonik i AD. Naraz to moze byc wiecej szkody niz pozytku.
Aaniu chodzilo mi o to ze gdybym wtedy (jakies 8 lat temu) trafila na normalnego dermatologa a nie takiego ktory zna tylko antybiotyki to moja skora nie wygladalaby tak zle jak dzis.

Mój tato nigdy nie miał problemow z cerą ale za to mama miała. Ale teraz nie ma nic nawet wagra. Tylko mama mi już dawno powiedziala że ona nigdy nie cisnęła tak jak ja- i stąd moje problemy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 20:13   #3176
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

To ja powiem tak Ziutko:ja NIGDY nie cisnelam(no,pryszcz raz na dwa tygodnie to nie problem),a jednak to mam.MOja mama i wszystkie jej siostry mialy(bo teraz to juz takie 60 prawie sa)buziaki jak aksamit.A moj tato i jego siostry mieli i nadal maja rozszerzone pory i sebum.Co do pryszczy to go jutro dopytam(pewnie jak tylko zaczne to mi wyskoczy znow,ze szare mydlo jest najlepsze na wszystko-kto wie,moze nawet na grype i zapalenie ploc )
Dzis u mnie wygladzanie i lagodny efaklarek.Jutro jade do rodzicow,do cioc i wujkow-zeby mi chocaz raz zadne gowno nie wylazlo nie w pore
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 21:31   #3177
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadi .

ja juz o moich plecach to Wam nie marudze. smaruje je tym rozcienczonym octem jablkowym, ale rzadko. teraz nie mialam do tego glowy. musze zaczac praktykowac codzienne, wieczorne smarownie.
A pomaga Ci cosik ten tonik jabłkowy? Ja mam w lodówce jakiś ocet jabłkowy chciałam sobie na twarz zrobić z takiego nierafinowanego, ale pleca tam moga być i tym smarowane, a taka wydelikacona twarz octu chyba nie przetrzyma.

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Co do pryszczy to go jutro dopytam(pewnie jak tylko zaczne to mi wyskoczy znow,ze szare mydlo jest najlepsze na wszystko-kto wie,moze nawet na grype i zapalenie ploc )
Dzis u mnie wygladzanie i lagodny efaklarek.Jutro jade do rodzicow,do cioc i wujkow-zeby mi chocaz raz zadne gowno nie wylazlo nie w pore
Mój tata mimo przekonania ze szare mydełko by wystarczyło jednak po,świecił się i pojechał ze mną do dermatologa wtedy we wrzesniu, wow. U mnie tez dizsiaj noc bez zoracu, bo muszę złagodzić policzkim lekko sie podrazniły i w ogóle strasznie obłaze na brodzie i policzkach...Musze zrobić sobie jakiś moooocny peeling, bo ten z ziajki, to jak maseczka.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 22:23   #3178
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
To ja powiem tak Ziutko:ja NIGDY nie cisnelam(no,pryszcz raz na dwa tygodnie to nie problem),a jednak to mam.MOja mama i wszystkie jej siostry mialy(bo teraz to juz takie 60 prawie sa)buziaki jak aksamit.A moj tato i jego siostry mieli i nadal maja rozszerzone pory i sebum.Co do pryszczy to go jutro dopytam(pewnie jak tylko zaczne to mi wyskoczy znow,ze szare mydlo jest najlepsze na wszystko-kto wie,moze nawet na grype i zapalenie ploc )
Dzis u mnie wygladzanie i lagodny efaklarek.Jutro jade do rodzicow,do cioc i wujkow-zeby mi chocaz raz zadne gowno nie wylazlo nie w pore
Aniołku ale własnie o to chodzi że nie mamy wpływu czy pryszcze wyjda, ale mamy wpływ czy je usuniemy. ja nie mam silnej woli i wyciskam i wiem że to tylko moja wina ze sobie masakruje twarz Zazdroszcze ci silnej woli i charakteru. Właśnie przed chwilą zlokalizowlam 2 obiekty i już jednego wycisnęłam a drugiego się nie dało Mam nadzieję że ci nic nie wyskoczy przez noc
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 09:42   #3179
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja wlasnie zaczelam na wlasna reke (bez konsultacji z dermatologiem) smarowac sie acne-dermem.Nie wiem czy dobrze robie,ale mam juz dosc tego. Lekarz przepisywalby mi tylko tabletki (tetracykline). Organizm chyba juz sie uodpornil na to bo zadnych efektow nie widzialam ( na pierwszym razem bylo super, pozniej mialam przerwe, kiedy znow zaczelam zazywac antybiotyk to nie bylo poprawy). Po acne-dermie pojawil sie wysyp na czole. Moge spodziewac sie jakiejs poprawy po tym?
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 10:09   #3180
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA-nie wiem jak sie taki zabieg nazywa,ale jest jakis zabieg typowo na zamkniecei porow.Ale jak mnie kiedys tam przed latem kosmetyczka nie przyjelal na kawitacje,powiedzila jasno i wyraznie,ze u mnie to ona by mi zalecila mikroderambrazje.
dzieki . jak pojde do swojego lekarza to zapytam o te wszystkie zabiegi .

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Jutro jade do rodzicow,do cioc i wujkow-zeby mi chocaz raz zadne gowno nie wylazlo nie w pore
Little Angel mam nadzieje, ze nic Ci nowego nie wyskoczylo .

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
A pomaga Ci cosik ten tonik jabłkowy? Ja mam w lodówce jakiś ocet jabłkowy chciałam sobie na twarz zrobić z takiego nierafinowanego, ale pleca tam moga być i tym smarowane, a taka wydelikacona twarz octu chyba nie przetrzyma.
ja mam taki przepis na ten tonik - 1 lyzka octu jablkowego na pol szklanki wody. nie smaruje nim buzki, bo teraz stosuje izotrex i nie chce przesadzic. pewnie zaczeloby mi wypalac skore . co do pleckow to nie jestem pod tym wzgledem systematyczna. jak zaczne to robic kazdego wieczoru to napisze o efektach lub ich braku .

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Zazdroszcze ci silnej woli i charakteru.
oj ja tez zazdroszcze Little Angel tego.

Cytat:
Napisane przez pa-ti Pokaż wiadomość
Lekarz przepisywalby mi tylko tabletki (tetracykline). Organizm chyba juz sie uodpornil na to bo zadnych efektow nie widzialam ( na pierwszym razem bylo super, pozniej mialam przerwe, kiedy znow zaczelam zazywac antybiotyk to nie bylo poprawy). Po acne-dermie pojawil sie wysyp na czole. Moge spodziewac sie jakiejs poprawy po tym?
pa-ti zmien lekarza. to kretyn skoro potrafi tylko przepisywac antybiotyki i na dodatek tetracykline (jeden z najmocniejszych antybiotykow na syfy). nie pytam o skutki uboczne, ale nie wroze tu nic dobrego. co do acne dermu to dobrze zrobilas . ja tego nie stosowalam, ale wiem, ze Dziewczyny stosuja i sobie chwala ten srodek. przetrzymaj wysyp, powinno byc potem lepiej .


a ja nie wytrzymalam i podusilam sobie wczoraj nos. ponadto od tego smarkania jest on strasznie wysuszony, ze szkoda pisac . kiedy to chorobsko mi przejdze?! plus jest taki, ze juz nie boli mnie glowa, stawy, zęby i nie musze lykac tabletek przeciwbolowych . ponadto nocki mam spokojniejsze . aha, i w koncu od 2 dni mam smak .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.