Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 07:56   #4081
KiziMizi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Na gruponie jest oferta na light sheer duet cztery zabiegi na cztery partie ciała za 999 w Beauty4Everw Warszawie i zastanawiam się nad zakupem.


Czy któraś z Was zna ten salon i mogłaby by napisać coś o depilacji w tym salonie?

Edytowane przez KiziMizi
Czas edycji: 2011-10-28 o 08:16
KiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:33   #4082
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny jesli chodzi o tego lekarza przy konsultacji przed zabiegiem to jest to ladnie mowiac "sciema" lekarz do proby jest tylko po to zeby "ladniej" to wszystko wygladalo. Konsultacja przed zabiegiem jest po to aby ustalic czy sa przeciwwskazania i dobrac dawki. Kazdy kosmetolog dokladnie wie jak wyglada luszczyca,bielactwo itp choroby. Zreszta przy konsultacji przed zabiegiem lekarz nie oglada skory cm po cm w poszukiwaniu grudek luszczycowych tylko pyta pacjenta czy taka chorobe posiada. Jesli chodzi o stosowane leki-mysle ze kazda osoba ktora od dlugiego czasu wykonuje depilacje zna przeciwwskazane leki i suplementy diety, w razie czego jest przeciez kompendium lekow i internet zeby zobaczyc jakie sa skladniki czynne (a to jakie subst.czynne sa przeciwwskazaniem osoby wykonujace depilacje powinny wiedziec). Dobranie odpowiedniej dawki przed zabiegiem zalezy zdecydowanie od doswiadczenia osoby wykonujacej a nie od tytulu przed nazwiskiem. Sa gabinety gdzie jest i lekarz i kosmetolog, ale dawki dobiera kosmetolog bo po prostu on sie na tym zna. Mialam sytuacje kiedy to ja uczylam lekarza doboru dawek przy depilacji i generalnie obslugi lasera i wszystkiego co z nim zwiazane wiec narawde, obecnosc osoby z tytulem lek.med. nie zawsze musi swiadczyc o wiekszym bezpieczenstwie podczas proby depilacyjnej.

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-10-28 o 08:35
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 18:06   #4083
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej, mam pytanie czym kazali Wam się smarować po depilacji,wiadomo skóra jest podrażniona ????? Ja jestem po depilacji łydek i Pani powiedziała, żebym kupiła sobie Hydrokortyzon. Ale czytając opinie w necie o nim to ....... trochę sie przerazilam.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:11   #4084
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie czym kazali Wam się smarować po depilacji,wiadomo skóra jest podrażniona ????? Ja jestem po depilacji łydek i Pani powiedziała, żebym kupiła sobie Hydrokortyzon. Ale czytając opinie w necie o nim to ....... trochę sie przerazilam.
Lomatko tylko nie Hydrocorison!to jest steryd, co prawda lagodny ale jednak...stosowac go mozna ewentualnie czasami jak wyjdzie poparzenie po zabiegu. a tak to polecam Panthenol w mleczku (ale niestety ciezko dostepny, powinien byc dostepny w aptece Super-Pharm), ewentualnie Bepanthen
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:25   #4085
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ola_Casolla dziekuje za odpowiedz, ja niestety pierw kupilam Hydrokortyzon 20g 12zl aż, gdzie tubka w połowie napełniona powietrzem bo chciałam sprawdzić konsystencje. Potem wklepalam w gogle a to steryd i takie opinie, że wszystko inne byle nie to. A na taka podrażniona skore hmmm to już wogole.
Posiadam tez Alantan wiec chyba predzej to. Tylko ta tępa konstystencja.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:39   #4086
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny jakie prawidłowe przerwy powinny byc miedzy zabiegami
robie epilacje łydek wyłapałam fajna promocje we wrocławiu miałam 1 zabieg włosy zaczeły mi wypadac ale pani kazała mi sie zgłosic jak zobacze minimalny odrost wtedy trzeba zgolic i wykonac 2 zabieg , widze ze ich klientki sa zadowolone .
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:21   #4087
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja byłam pierwszy raz na łydkach i Pani kazala przyjsc za 2 miesiace jeśli przeciągnie się o 2 tyg dluzej to tez nic sie nie stanie. Podobno pierwsze 3 zabiegi wykonuje sie co 2 miesiace,a od 4 co trzy miesiace.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 13:53   #4088
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Ola_Casolla dziekuje za odpowiedz, ja niestety pierw kupilam Hydrokortyzon 20g 12zl aż, gdzie tubka w połowie napełniona powietrzem bo chciałam sprawdzić konsystencje. Potem wklepalam w gogle a to steryd i takie opinie, że wszystko inne byle nie to. A na taka podrażniona skore hmmm to już wogole.
Posiadam tez Alantan wiec chyba predzej to. Tylko ta tępa konstystencja.
najlepszy PANTHENOL w sprayu,jest super
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:07   #4089
c3gielka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej. Szukam dobrego, sprawdzonego gabinetu w województwie Warmińsko-Mazurskim, czy któraś z dziewczyn może mi kogoś polecić?
pozdrawiam
c3gielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:12   #4090
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, proszę o radę bardziej doświadczone
Dopiero zaczynam przygodę z depilacją laserową.
We wcześniejszych postach przeczytałam, że IPL nie jest depilacją na stałe. Czyli ta oferta się nie nadaje? :
http://citeam.pl/oferty/wroclaw/glad...iscie-idealnie

Nie chce tracić czasu ani pieniędzy na buble
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:35   #4091
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzisiaj na TVN Style była mowa o depilacji, podobno metoda baaardzo skuteczna, zabiegi powtarza się co 2-4tyg, zabiegi wykonywane są laserem "PALOMAR YS". Co to za laser?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 23:26   #4092
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę bardziej doświadczone
Dopiero zaczynam przygodę z depilacją laserową.
We wcześniejszych postach przeczytałam, że IPL nie jest depilacją na stałe. Czyli ta oferta się nie nadaje? :
http://citeam.pl/oferty/wroclaw/glad...iscie-idealnie

Nie chce tracić czasu ani pieniędzy na buble
Szukasz gdzie dobrze wykonuja zabiegi IPL+RF - Powiem tak ja raz sie naciełam teraz jestem po 1 depilacji łydek 99 zł płace za zabieg i widze roznice w wykonaniu zabiegu .
Jak chcesz kontakt to prosze o maila
lavia@onet.eu
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 12:51   #4093
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Na grouponie jest oferta na depilację pach w Gdańsku.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:47   #4094
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mitami Pokaż wiadomość
Szukasz gdzie dobrze wykonuja zabiegi IPL+RF - Powiem tak ja raz sie naciełam teraz jestem po 1 depilacji łydek 99 zł płace za zabieg i widze roznice w wykonaniu zabiegu .
Jak chcesz kontakt to prosze o maila
lavia@onet.eu
Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę bardziej doświadczone
Dopiero zaczynam przygodę z depilacją laserową.
We wcześniejszych postach przeczytałam, że IPL nie jest depilacją na stałe. Czyli ta oferta się nie nadaje? :
http://citeam.pl/oferty/wroclaw/glad...iscie-idealnie

Nie chce tracić czasu ani pieniędzy na buble
nazeczono, jesli nie chcesz tracic niepotrzebnie pieniedzy, nie korzystaj z zadnego IPL - a.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:54   #4095
calalepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Droga ta depilacja laserowa?
calalepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 18:11   #4096
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ilusja Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie o tej ofercie ?

http://www.pieknodlaciebie.pl/info_b..._pol_ceny.html

Jak się wkurzę to chyba zaczne chodzić po salonach kosmetycznych (przez tel nikomu nie ufam haha) i w każdym pytac o szczegóły....To juz przecież nawet nie musi byc z żadnego kuponu,bo skoro odstep miedzy jednym a drugim zabiegiem to mniej wiecej 10tyg 2,3 stówki tragedii nie zrobią...Ważne zeby bylo dobrze i na zawsze

Zainteresowała mnie jeszcze oferta tego salonu

http://www.ikonacity.pl/index.php/za...acja-laserowa/

i tu zadzwonilam zapytac o laser,jest to laser diodowy nie IPL

Myslicie,że cena powala ;>
byłam w salonie piekno dla ciebie jestem ciekawa waszych opinii

za 1 razem robiłam sobie nogi- mimo ze przez tel. w cenie łydek miały być tez stopy i kolana to w trakcie wykonywania mama właścicielki salonu poinformowała mnie że w innych gabinetach biorę co najmniej 50 zł za nie (oczywiście osobno) wiec miła p. Diana i jej mamusia skasowały mnie za 350 zł choć miało być 250 zł pomijam fakt że mamuska ledwo pikła mi kolana i stopy co za okropna kobieta pazerna ze szok to po co te gadki w tel. inne a na zywo inaczej? człowiek się czuje oszukany

2 zabieg po 6 tygodniach wykonała mi zatrudniona tam pracownica tym razem robiłam sobie uda łydki i bikini, bikini miało być całkowite, okazało się że tam nie obejmuje miejsc wokół warg sromowych ani pomiędzy pośladkami pomijam już fakt że p. nie chciała znowu mi zrobić kolan i stóp choć przy 1 zabiegu wynegocjowałam żeby chociaż przy takim kombo były, oczywiście wielkie zdziwienie że nie będę za nie dopłacać i dyskusja znowu eh

na 3 zabieg poszłam na same nogi, wykonywała zabieg ta sama pracownica no cóż widziałam miejsca nie tknięte, po mojej prośbie aby je zrobić no cóż oburzenie przecież były według niej zrobione

gdyby mimo tych niedogodności miałam efekty to jakoś może bym to wszystji przebolała ale cóż na udach zero ubytku po 2 zabiegach, na łydkach po 3 moze 10- 15 %? eh

zrezgynowałam mimo korzystnych cen

co o tym sądzicie? kontunuować? sama już jestem głupia z tym wszystkim
nie stać mnie aby za same nogi płacić np. 800 zł dla mnie to koszmar cenowy

a w Gliwicach i Zabrze nie ma żadnych innych salonów o korzystnych cenach
o dziwo w Katowicach też
ani nawet promocji na tych wszystkich gruponach itd.

Edytowane przez Ginger24
Czas edycji: 2011-10-31 o 18:15
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:07   #4097
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę bardziej doświadczone
Dopiero zaczynam przygodę z depilacją laserową.
We wcześniejszych postach przeczytałam, że IPL nie jest depilacją na stałe. Czyli ta oferta się nie nadaje? :
http://citeam.pl/oferty/wroclaw/glad...iscie-idealnie

Nie chce tracić czasu ani pieniędzy na buble
IPL +RF nie działa na stałe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:10   #4098
myszka851210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli chodzi o tego lekarza przy konsultacji przed zabiegiem to jest to ladnie mowiac "sciema" lekarz do proby jest tylko po to zeby "ladniej" to wszystko wygladalo. Konsultacja przed zabiegiem jest po to aby ustalic czy sa przeciwwskazania i dobrac dawki. Kazdy kosmetolog dokladnie wie jak wyglada luszczyca,bielactwo itp choroby. Zreszta przy konsultacji przed zabiegiem lekarz nie oglada skory cm po cm w poszukiwaniu grudek luszczycowych tylko pyta pacjenta czy taka chorobe posiada. Jesli chodzi o stosowane leki-mysle ze kazda osoba ktora od dlugiego czasu wykonuje depilacje zna przeciwwskazane leki i suplementy diety, w razie czego jest przeciez kompendium lekow i internet zeby zobaczyc jakie sa skladniki czynne (a to jakie subst.czynne sa przeciwwskazaniem osoby wykonujace depilacje powinny wiedziec). Dobranie odpowiedniej dawki przed zabiegiem zalezy zdecydowanie od doswiadczenia osoby wykonujacej a nie od tytulu przed nazwiskiem. Sa gabinety gdzie jest i lekarz i kosmetolog, ale dawki dobiera kosmetolog bo po prostu on sie na tym zna. Mialam sytuacje kiedy to ja uczylam lekarza doboru dawek przy depilacji i generalnie obslugi lasera i wszystkiego co z nim zwiazane wiec narawde, obecnosc osoby z tytulem lek.med. nie zawsze musi swiadczyc o wiekszym bezpieczenstwie podczas proby depilacyjnej.
Cześć Ola-Casolla. Chyba większość forumowiczów nie zgodzi się z Twoją informacją. Z tego co się dowiadywałam w większości gabinetów lekarz jest w zasięgu ręki pacjenta, np. w EpiCentrum czy Prodermie w Poznaniu lekarz zawsze jest dostępny. I tak jak piszą forumowiczki to muszę stosować też leki, a te może wypisać tylko LEKARZ!!!, a nie obojętnie jaka kosmetyczka.
Widziałam, że Camille też biegała po recepty. A dla przykładu, moja koleżanka, która kiedyś była w takim gabinecie, gdzie nie było lekarza narobiła sobie niezłej biedy, a później musiała słono za to płacić, bo wiadomo konsultacja w innym gabinecie darmowa nie jest.
Gratuluję "odwagi" i życzę powodzenia w poszukiwaniu dobrego gabinetu
myszka851210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:28   #4099
myszka851210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety


---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli chodzi o tego lekarza przy konsultacji przed zabiegiem to jest to ladnie mowiac "sciema" lekarz do proby jest tylko po to zeby "ladniej" to wszystko wygladalo. Konsultacja przed zabiegiem jest po to aby ustalic czy sa przeciwwskazania i dobrac dawki. Kazdy kosmetolog dokladnie wie jak wyglada luszczyca,bielactwo itp choroby. Zreszta przy konsultacji przed zabiegiem lekarz nie oglada skory cm po cm w poszukiwaniu grudek luszczycowych tylko pyta pacjenta czy taka chorobe posiada. Jesli chodzi o stosowane leki-mysle ze kazda osoba ktora od dlugiego czasu wykonuje depilacje zna przeciwwskazane leki i suplementy diety, w razie czego jest przeciez kompendium lekow i internet zeby zobaczyc jakie sa skladniki czynne (a to jakie subst.czynne sa przeciwwskazaniem osoby wykonujace depilacje powinny wiedziec). Dobranie odpowiedniej dawki przed zabiegiem zalezy zdecydowanie od doswiadczenia osoby wykonujacej a nie od tytulu przed nazwiskiem. Sa gabinety gdzie jest i lekarz i kosmetolog, ale dawki dobiera kosmetolog bo po prostu on sie na tym zna. Mialam sytuacje kiedy to ja uczylam lekarza doboru dawek przy depilacji i generalnie obslugi lasera i wszystkiego co z nim zwiazane wiec narawde, obecnosc osoby z tytulem lek.med. nie zawsze musi swiadczyc o wiekszym bezpieczenstwie podczas proby depilacyjnej.

Cześć Ola-Casolla. Chyba większość forumowiczów nie zgodzi się z Twoją informacją. Z tego co się dowiadywałam w większości gabinetów lekarz jest w zasięgu ręki pacjenta, np. w EpiCentrym czy Prodermie lekarze są dostępni. I tak jak piszą forumowiczki to muszą stosować też leki, a te może wypisać tylko LEKARZ!!!, a nie obojętnie jaka kosmetyczka. Widziałam, że Camille też biegała po recepty.
A dla przykładu moja koleżanka, która kiedyś była w takim gabinecie, gdzie nie było lekarza to narobiła sobie niezłej biedy, a później musiała słono za to płacić, bo wiadomo konsultacja w innym gabinecie darmowa nie jest. Gratuluję "odwagi" i życzę powodzenia w poszukiwaniu dobrego gabinetu
myszka851210 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 23:48   #4100
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny nie jest prawda iz zabieg nie działa ja poszłam tam gdzie moja znajoma miała pozytywne efekty gdzie zabieg jest robiony prawidłowo ,
wazne jest zeby jakies 3 przejscia były np na pachach przy jednym zabiegu no i parametry zeby zwiekszac
tam gdzie wykonuja zabiegi prawidłowo efekty sa - ja tez poszłam z polecenie bo raz kupujac na gruponie wtopiłam
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 08:09   #4101
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mitami Pokaż wiadomość
dziewczyny nie jest prawda iz zabieg nie działa ja poszłam tam gdzie moja znajoma miała pozytywne efekty gdzie zabieg jest robiony prawidłowo ,
wazne jest zeby jakies 3 przejscia były np na pachach przy jednym zabiegu no i parametry zeby zwiekszac
tam gdzie wykonuja zabiegi prawidłowo efekty sa - ja tez poszłam z polecenie bo raz kupujac na gruponie wtopiłam
zabieg działa na zasadzie depilacji woskiem.nie ma włosów przez jakiś okres,czyli zabieg działa-jednak nie ma on nic wspólnego z TRWAŁĄ DEPILACJĄ LASEROWĄNA CAŁE ŻYCIE.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:30   #4102
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zabieg działa na zasadzie depilacji woskiem.nie ma włosów przez jakiś okres,czyli zabieg działa-jednak nie ma on nic wspólnego z TRWAŁĄ DEPILACJĄ LASEROWĄNA CAŁE ŻYCIE.
Powiem tak dziwne co piszesz a moze nie wiesz ze zeby był trwały efekt to trzeba zrobic serie i to nie jakies 4-5 zabiegów raczej 8-12
i poszłam z polecenia gdzie widziałam efekty ktore sie utrzymuja juz prawie rok
a z tego co wiem depilacja woskiem to efekt jakies moze 2 miesiace
tylko jak napisałam wazne jest jak zabieg jest wykonywany bo to co robia na niektorych gabinetach to porazka

Jeszcze jedno na całe zycie to nawet nie pozbedziesz sie włosów na tych frakcyjnych ipl - bo wystarczy ze zaczniesz miec problemy z hormonami i zaczna powoli odrastac - wiec niestety bardzo duzo zalezy od naszego organizmu
Ja widziałam efekty wiec mam nadzieje ze w dobrych łapkach jestem a nawet jesli bedzie to redukcja do 80% i o wiele słabszy włos to w moim przypadku bedzie super .
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 00:08   #4103
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jest oferta na gruponie na laser diodowy. czy ktoraś chodziła z Was do tego studia we Wrocławiu "Beauty Secret"?
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 01:59   #4104
misia kosmetologia
Raczkowanie
 
Avatar misia kosmetologia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
GG do misia kosmetologia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mitami Pokaż wiadomość
Powiem tak dziwne co piszesz a moze nie wiesz ze zeby był trwały efekt to trzeba zrobic serie i to nie jakies 4-5 zabiegów raczej 8-12
i poszłam z polecenia gdzie widziałam efekty ktore sie utrzymuja juz prawie rok
a z tego co wiem depilacja woskiem to efekt jakies moze 2 miesiace
tylko jak napisałam wazne jest jak zabieg jest wykonywany bo to co robia na niektorych gabinetach to porazka

Jeszcze jedno na całe zycie to nawet nie pozbedziesz sie włosów na tych frakcyjnych ipl - bo wystarczy ze zaczniesz miec problemy z hormonami i zaczna powoli odrastac - wiec niestety bardzo duzo zalezy od naszego organizmu
Ja widziałam efekty wiec mam nadzieje ze w dobrych łapkach jestem a nawet jesli bedzie to redukcja do 80% i o wiele słabszy włos to w moim przypadku bedzie super .
racja, czy zabieg laserem czy ipl +rf tak samo pochłaniają chromofory w przypadku owłosienia jest to melanina we włosiu. Lekarze mają to do siebie ,że z samego tytułu lekarz cena zabiegu jest kolosalna. a prawda jest taka, że ich lasery mają mocniejszą siłę czyt*wykonujesz mniej zabiegów) lecz cena kolosalna. ipl jest słabszy czyli wykonasz ok 3 zabiegi więcej. lecz cena mniejsza, 100 zl a 500 to różnica. Efekt po seriach? ten sam.
__________________
misia kosmetologia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:32   #4105
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
jest oferta na gruponie na laser diodowy. czy ktoraś chodziła z Was do tego studia we Wrocławiu "Beauty Secret"?
a oni tam maja w ogole laser diodowy??
Bo na stronie jest mowa o laserze IPL+RF + laser frakcyjny CO?

cos w ogole nie tenteges z ich oferta na stronie. Pisza: fotoepilacja, ale cennik powalajacy, np. nogi 750zl...hmm.
Ja sie nie skusze na groupona, dla mnie jakas podejrzana oferta

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-11-06 o 20:36
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:27   #4106
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
a oni tam maja w ogole laser diodowy??
Bo na stronie jest mowa o laserze IPL+RF + laser frakcyjny CO?

cos w ogole nie tenteges z ich oferta na stronie. Pisza: fotoepilacja, ale cennik powalajacy, np. nogi 750zl...hmm.
Ja sie nie skusze na groupona, dla mnie jakas podejrzana oferta
no niby maja to i to
na ich stronie są 2 cenniki a na samej ofercie jest napisane laser diodowy
ale też sie nie skusze bo nigdzie nie moge znaleźć opinii na ichtemat
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 00:06   #4107
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misia kosmetologia Pokaż wiadomość
racja, czy zabieg laserem czy ipl +rf tak samo pochłaniają chromofory w przypadku owłosienia jest to melanina we włosiu. Lekarze mają to do siebie ,że z samego tytułu lekarz cena zabiegu jest kolosalna. a prawda jest taka, że ich lasery mają mocniejszą siłę czyt*wykonujesz mniej zabiegów) lecz cena kolosalna. ipl jest słabszy czyli wykonasz ok 3 zabiegi więcej. lecz cena mniejsza, 100 zl a 500 to różnica. Efekt po seriach? ten sam.
wyboldowane - wg Ciebie jedynie lekarze wykonuja zabiegi laserem?

i sorry, ale gdyby chodzilo tylko o slabsza moc, w przypadku IPLa, to nie byloby totalnie innej nazwy tego urzadzenia w porownaniu z laserem. nie ma sie co oszukiwac - IPL a laser to dwie zupelnie rozne bajki, zas zasadniczo IPL nie sluzy glownie usuwaniu wlosow.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:36   #4108
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wyboldowane - wg Ciebie jedynie lekarze wykonuja zabiegi laserem?

i sorry, ale gdyby chodzilo tylko o slabsza moc, w przypadku IPLa, to nie byloby totalnie innej nazwy tego urzadzenia w porownaniu z laserem. nie ma sie co oszukiwac - IPL a laser to dwie zupelnie rozne bajki, zas zasadniczo IPL nie sluzy glownie usuwaniu wlosow.
ludzie co wy piszecie nie jestem wielka znawczynia maszyn ale wystarczy na allegro lub importera poszukac urzadzenia i porownac parametry
i wiem ze to co odpowiada za skuteczne usuniecie włosa jest takie same dla IPL+RF - NIE PISZCIE O ZWYKŁYCH IPL BO TO PRZESTARZAŁY SPRZET I FAKTYCZNIE MA MNIEJSZE MOCE ALE IPL + RF to juz inna bajka - wejdz na allegro i porownaj parametry
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:57   #4109
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mitami Pokaż wiadomość
i wiem ze to co odpowiada za skuteczne usuniecie włosa jest takie same dla IPL+RF - NIE PISZCIE O ZWYKŁYCH IPL BO TO PRZESTARZAŁY SPRZET I FAKTYCZNIE MA MNIEJSZE MOCE ALE IPL + RF to juz inna bajka - wejdz na allegro i porownaj parametry
jezeli IPL+RF jest tozsamy w dzialaniu z laserem, to po co w ogole to rozroznienie?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:00   #4110
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jezeli IPL+RF jest tozsamy w dzialaniu z laserem, to po co w ogole to rozroznienie?

IPL+RF nie różni sie NICZYM (w skuteczności) od zwykłago IPL'a. W zasadzie to zwykły IPL z dołożoną falą radiową która ma dodatkowo podgrzewać ...? skórę (tak jak w mikrofalówce). W praktyce nie daje żadnej przewagi. To juz zdecydowanie lepszy jest sam IPL, ale mocny (medyczny).
To nie jest tak, że jeśli mocny laser potrzebuje np. 5 zabiegów to o połowę słabszy potrzebuje ich 10 dając ten sam efekt. Aby trwale uszkodzić strukturę odpowiedzialną za wzrost włosa musimy w cebulce osiągnąć pewną minimalna temperaturę (np. 55 stopni), jeśli sprzęt jest za słaby i dzieki niemu osiągamy np. 45 stopni, to poprostu nie wydepilujemy włosa nawet i przy 20 zabiegach. Nie osiągniemy wystarczającego ciepła i RF tu niewiele pomoże (sam RF "nie widzi" włosa ani cebulki gdyż grzeje wodę... skórę).
pzdr.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.