Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 11:07   #991
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
SekretnyWachlarz Uwielbiam ten Twój minimalizm Peeling mnie zaciekawił. Oj miałaś pecha z tym panem.
Ja wczoraj pojechałam autobusem na basen a się okazało ze w hotelu jest jakieś zgrupowanie i nie mogę popływać i znowu musiałam autobusem wracać, tez wymarzłam na przystanku. Mój samochód musiałam pożyczyć przyszłemu teściowi, bo jego się zepsuł, a samochodem mojego Tż nie umiał by jeździć bo to automat.
Przyszedł do mnie pan na przegląd pieca gazowego i całą łazienka do sprzątania, do tego pranie będę musiała przepłukać i wymyć wszystkie kosmetyki tyle pyłu
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Wachlarzyku ale się bidaku naużerałaś...wcale się nie dziwię że się wkurzyłaśale cham z tego faceta!Taki kit wciskać....

Kakulinka
, ja też go lubię, chociaż czasami bywa upierdliwy wbrew pozorom. Np. dzisiaj z rana stwierdziłam, że mam za dużo kosmetyków.

Magnesita, już mi przeszło. Teraz się przyglądam moim rzęsom w lusterku. A facet to jakiś niski, w okularkach, jednym ciosem bym go powaliła.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 11:09   #992
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Gratuluje wam pieknych zakupow , bardzo przyjemnie mi sie je ogladalo

p4w, ciesze sie, ze sprawa sie wyjasnila, mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona, jak sprawa juz zostanie sfinalizowana.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
poleccie pianke do golenia dla TŻ
pod choinke Maz dostanie pianke i balsam po goleniu z Sante z Aloe Vera.
Teraz ma z BcomBio Homme Anti-irritation shaving foam Ginger & Babassu
ma ecocert

mowi, ze jest zadowolony, ale wiecej sie z niego wycisnac nie da. Moj Maz tez z tych, ktorzy uzywaja zeli i ma ich ogromny zapas, wiec nie wiem kiedy go przestawie na mydla lub naturalne zele.

Teraz bede sie skarzyc
Dwa dni temu zaczelam uzywac
Cattier Ultra nourishing lip repair balm with Olive & Mango

Po jednym dniu zauwazylam takie drobne pecherzyki z jednej strony ust, widoczne tuz pod skorka, myslalam, ze to z zimna, bylismy na dlugim spacerze, wiec na noc nalozylam gruba warstwe i rano obudzilam sie z pecherzykami na calych ustach, kontur ust jest spuchniety i cale usta tez. . Wygladam bardzo nieciekawie, jest to bolesne i nieprzyjemne. dodam, ze nie jestem alergikiem. Sam balsam do ust bardoz mi sie podobal, bo jest dosyc twardy, pozostawia na ustawa warstwe, ktora nie znika szybko, a usta byly mieciutkie i wydawalo mi sie, ze dobrze nawilzone.
skład:
Cytat:
Cera Alba, Simmondsia Chinensis Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Squalane, Olea Europaea Fruit Oil*, Olus Oil, Castor Isostearate Succinate, Octyldodecanol, Aroma, Irvingia Gabonensis Kernel Butter, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Candelilla Cera, Tocopherol.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2011-12-09 o 11:12
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 11:11   #993
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Jejku moja Tosia też sobie jakiś czas temu włożyła mydło z LF do oczu....ale był ryk!Także współczuję
obyło się na szczęście bez płaczu

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, to będzie bardzo długi post, ale muszę się wygadać.

Opiszę, jakie kosmetyki nabyłam od sierpnia, czyli, od kiedy zniknęłam z wizażu na jakiś czas.
ale miałaś przygody
dla pana się należy
i dla ciebie za zbiory

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Oj Ty Ciapo biedna
A wiesz, że ja wiele razy zmywałam mydłem tusz z rzęs i ani razu nie dostało mi sie do oka (pewnie teraz, jak to napisałam, napcham sobie mydła w oczy przy pierwszej okazji )
zawsze sobie napcham, jak nie żel to mydło jak widać

ale muszę napisać że buzia rano ładniutka, aż chce się patrzeć
to chyba ten olej z pachnotki!

napiszcie mi jeszcze czy myjecie buzię olejkiem myjącym używając wacika czy z wodą?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 11:42   #994
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Sekretny, no cóż.... idiotów u nas dostatek szkoda tylko Twoich nerwów.
Zakupy bardzo fajne

Tai ja olejków myjących uzywałam tak jak żelu - po prostu wylewałam troche na dłoń, rozcierałam w obu dłoniach i masowałam wczesniej zwilżoną wodą twarz..... mało oszczędna to metoda

Nie mogę iść do lidla, nie moge iśc od lidla!!!! Żel pod prysznic mnie kusi..... i krem jakiś..... i olejek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 11:55   #995
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A mama mi właśnie napisała, że ją zeszmaciłam i że już nie będzie ciężarem. Mam nadzieję, że nie zrobi nic głupiego. Smutno mi teraz, bo niepotrzebnie przez tego jełopa się na nią wydarłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 11:58   #996
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Tai ja olejków myjących uzywałam tak jak żelu - po prostu wylewałam troche na dłoń, rozcierałam w obu dłoniach i masowałam wczesniej zwilżoną wodą twarz..... mało oszczędna to metoda

Nie mogę iść do lidla, nie moge iśc od lidla!!!! Żel pod prysznic mnie kusi..... i krem jakiś..... i olejek
no właśnie odruchowo też tak zrobiłam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 12:01   #997
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale muszę napisać że buzia rano ładniutka, aż chce się patrzeć
to chyba ten olej z pachnotki!

napiszcie mi jeszcze czy myjecie buzię olejkiem myjącym używając wacika czy z wodą?
wylewam niewielką ilość olejku na mokre dłonie rozcieram i masuje suchą twarz .

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie mogę iść do lidla, nie moge iśc od lidla!!!! Żel pod prysznic mnie kusi..... i krem jakiś..... i olejek
Anula nie możesz iść do Lidla bo jesteś chora i nie powinnaś wychodzić na dwór - no nie wiem czy to coś pomoże
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 12:22   #998
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

Anula nie możesz iść do Lidla bo jesteś chora i nie powinnaś wychodzić na dwór - no nie wiem czy to coś pomoże
oj, tak mi mów!!!!!

Sekretny - zadzwoń, pogadacie, wyjasnicie, będzie po sprawie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 12:43   #999
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wklejam mój eco zbiór :
Twarz: Logona olejek do demakijażu, Sukin maska oczyszczająca, BB serum z różą, BB maska z hibiskusem, krem Venus z Noni, Naturado hydrolat z, Naturado hydrolat z, Naturado micel, krem pod oczy Trilogy, Madara Deep Replenishing Cream, Madara Regenerating Night Cream, zapomnialam umieścić olejek Trilogy
twarz.jpg
Włosy: Desert Essence maska kokosowa, Nature's Gate odżywka ziolowa, Nature's Gate odżywka z grananatem, JMO odżywka z cytrusowa, JMO szampon z cynkiem i odżywką, Tiana olej kokosowy z ecocertem ze świeżego miąższu.
wlosy.jpg
Reszta: Logona deodorant z serii Bio, żel do włosów Green People, BB balsam do ust, Eco Cosmetics krem do rąk, Cattier krem do stóp, Cattier balsam do ust, Dr Hauschka puder jedwabny
reszta.jpg
Zapasy:
maskara Organic Wear, Simple Organic mydło z nagietkiem, Incognito mydło z loofą, mydło arganowe, Nubian Heritage mydło z shea, olej wspaniały, Cattier glinka do cery suchej, Kremy Venus z rokitnikiem i noni
zapasy.jpg
Próbki:
probki.jpg
Męża: Sante balsam po goleniu i pianka (prezenty gwiazdkowe), Bcom Bio Homme pianka do golenia, szampon Melvita, jak widac jeszcze nieruszony
Maz.jpg
Mojego Synka: Simple Soaps Baby Soap, Weleda szampon i żel do mycia z nagietkiem, Nature Babycare płyn do kąpieli, Essential Care Repair Lotion, Naturado krem z Karite.
Synek.jpg

W użyciu mam mydło nubian heritage z mango oraz alepia z nigellą
więcej grzechów nie pamiętam
Smarowidła do ciała nie są w 95% naturalne, więc nie wklejam, na razie je zużywam, a później kupię sobie coś fajnego
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2011-12-09 o 12:46
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:02   #1000
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

O bosze, kobieto!!!!
Normalnie mnie zatkało - Mariola
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:13   #1001
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mariolasl, zatkało mnie.

A tak w ogóle miałam spytać. Imię Twojego synka to Antonii czy tak jak jest napisane Antonio? Antonio z Hiszpanią mi się kojarzy. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-12-09 o 13:15
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 13:21   #1002
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
dzisiaj z rana stwierdziłam, że mam za dużo kosmetyków.
Ja dziś po wysprzątaniu całej łazienki ( a była sprzątana w środę) też mam takie wrażenie. Dobrze że taki przegląd pieca to raz na dwa lata. Najgorsze że nie sięgam do płytek tych wysoko i zanim przyjdzie Tż to jest ślad ile zdołałam umyć.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Teraz ma z [B]BcomBio Home Anti-irritation shaving foam Ginger & Babassu
A gdzie to kupujecie?
Odnośnie ust to moje są spierzchnięte i w grudki w koło, jak posmaruje je czymś co ma dużo wosku pszczelego.

T'ai buźkę lepiej myć z wodą, tak jak Dziewczyny pisały, szkoda żeby olejek wsiąkał w płatek bawełniany.

mariolasl Kocham takie zestawienia. Extra zbiorek

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-12-09 o 13:29
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:25   #1003
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinka całe szczęście z tym piecem załatwiłaś, bo naprawdę strach

Wczoraj uzyłam maseczki z kiełków safea i nie jest źle. Jakiegoś spektakularnego efektu nie zauważyłam, ale może powinnam sie lepiej wczuc Zobaczymy następnym razem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:37   #1004
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mariolasl, zatkało mnie.

A tak w ogóle miałam spytać. Imię Twojego synka to Antonii czy tak jak jest napisane Antonio? Antonio z Hiszpanią mi się kojarzy. ^^

Mój syn to Antonio. Mój Mąż pochodzi z Wenezueli i ma hiszpańsko brzmiące nazwisko. Mój Dziadek miał na imię Antoni, Męża dziadek Antonio i obydwoje bardzo kochaliśmy naszych Dziadków, stąd pomysł, aby tak nazwać Syna, ale do nazwiska bardziej pasowała wersja hiszpańska
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O bosze, kobieto!!!!
Normalnie mnie zatkało - Mariola

ja mam wrazenie, ze ty masz duzo wiecej
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
mariolasl Kocham takie zestawienia. Extra zbiorek
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2011-12-09 o 13:38
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 14:00   #1005
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Piękny zbiór Mariola Ech też musiałabym wszystko obfocić, już tak dawno obiecałam

Szkoda, że tak daleko miszkacie. Pomyślcie tylko jak miło by było spotkać się, wszystkiego powąchać, pomaziać, poplotkować przy kawie.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 14:40   #1006
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Tak na marginesie to u facetów z naturalnych kosmetyków to najważniejszy jest żel do mycia ciała, żeby sobie klejnotów nie nacierali SLS-ami, glikolem itepe ponieważ od tego robią się tam prosaki. Jak nie wiecie jak to wygląda to sprawdzając w google odstawcie jedzenie i nie powiększajcie tych zdjęć bo uraz zostaje długo.

Dziewuszki jak chce zamówić próbki z JMO to jest jakiś limit czy mogę zamówić duuuzo?
a co jest odrażającego w prosakach? bo ja się męczyłam z nimi wokół oczu, próbek można chyba zamawiać dowolnie, obyś nie wykupiła całego zapasu

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Teraz bede sie skarzyc
Dwa dni temu zaczelam uzywac
Cattier Ultra nourishing lip repair balm with Olive & Mango

Po jednym dniu zauwazylam takie drobne pecherzyki z jednej strony ust, widoczne tuz pod skorka, myslalam, ze to z zimna, bylismy na dlugim spacerze, wiec na noc nalozylam gruba warstwe i rano obudzilam sie z pecherzykami na calych ustach, kontur ust jest spuchniety i cale usta tez. . Wygladam bardzo nieciekawie, jest to bolesne i nieprzyjemne. dodam, ze nie jestem alergikiem. Sam balsam do ust bardoz mi sie podobal, bo jest dosyc twardy, pozostawia na ustawa warstwe, ktora nie znika szybko, a usta byly mieciutkie i wydawalo mi sie, ze dobrze nawilzone.
skład:
może to przez skwalen, on może zapychać, więc może to przez to te pęcherzyki?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wklejam mój eco zbiór :
Twarz: Logona olejek do demakijażu, Sukin maska oczyszczająca, BB serum z różą, BB maska z hibiskusem, krem Venus z Noni, Naturado hydrolat z, Naturado hydrolat z, Naturado micel, krem pod oczy Trilogy, Madara Deep Replenishing Cream, Madara Regenerating Night Cream, zapomnialam umieścić olejek Trilogy
Załącznik 4382694
Włosy: Desert Essence maska kokosowa, Nature's Gate odżywka ziolowa, Nature's Gate odżywka z grananatem, JMO odżywka z cytrusowa, JMO szampon z cynkiem i odżywką, Tiana olej kokosowy z ecocertem ze świeżego miąższu.
Załącznik 4382695
Reszta: Logona deodorant z serii Bio, żel do włosów Green People, BB balsam do ust, Eco Cosmetics krem do rąk, Cattier krem do stóp, Cattier balsam do ust, Dr Hauschka puder jedwabny
Załącznik 4382692
Zapasy:
maskara Organic Wear, Simple Organic mydło z nagietkiem, Incognito mydło z loofą, mydło arganowe, Nubian Heritage mydło z shea, olej wspaniały, Cattier glinka do cery suchej, Kremy Venus z rokitnikiem i noni
Załącznik 4382696
Próbki:
Załącznik 4382691
Męża: Sante balsam po goleniu i pianka (prezenty gwiazdkowe), Bcom Bio Homme pianka do golenia, szampon Melvita, jak widac jeszcze nieruszony
Załącznik 4382690
Mojego Synka: Simple Soaps Baby Soap, Weleda szampon i żel do mycia z nagietkiem, Nature Babycare płyn do kąpieli, Essential Care Repair Lotion, Naturado krem z Karite.
Załącznik 4382693

W użyciu mam mydło nubian heritage z mango oraz alepia z nigellą
więcej grzechów nie pamiętam
Smarowidła do ciała nie są w 95% naturalne, więc nie wklejam, na razie je zużywam, a później kupię sobie coś fajnego
nic nie wiedzę, nic nie widzę. Co to za firma Nature's Gate? dostępna w Polsce? jak się sprawują te odżywki
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 14:43   #1007
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mariola swietne zbiory!!!

a ja bylam w sklepie kupic w koncu prezent dla kolezanki na 30te urodziny... i musze wam powiedziec, ze nawet niezle sie opanowalam mialam ochote na pelno cudeniek od AnneMarie Börlind i cala mase olejkow i podobnych smarowidel naturalnych. opanowalam sie jednak i kupilam:

- dla siebie butle 150 ml oleju jojoba (glownie na wlosy, bo mam po nim fajowe, miesiste)

dla kolezanki:
- zestaw olejkow do masazu kneipp (dzika roza, ylang ylang i migdalowy - nie sa certyfikowane, ale to sama natura - bez zadnych dodatkow chemicznych)
- krem z filtrem do twarzy i krem do rak AnneMarie Börlind - kumpela smiga na narty czesto, o ochronie przeciwslonecznej w zime nie mysli, a chciala cos w kierunku prewencji zmarszczek - najlepsza prewencja to filtry (a na nartach to koniecznosc - do tego dodatkowo taki krem chroni przed zimnem)

te kremy z filtrem AMB obmacalam i fajnie sie przedstawiaja. nie sa calkiem naturalne - raczej baza jest naturalna, a w tym filtry chemiczne. dla mnie to ciekawy kompromis i mam nadzieje, ze kolezance sie oba kremy i olejki spodobaja na tyle, ze na przedrogie i "ekskluzywne" biothermy juz nie spojrzy

musze jeszcze raz wychwalic spray reparujacy alva jestem po drugiej nocy z nim... rano mialam tak fajna skore twarzy, ze ani jej nie mylam, ani niczym nie smarowalam... dopiero przed wyjsciem w poludnie posmarowalam bezposrednio resztka podkladu alterra. jak bym nie wylazila, to bym przechodzila tak bez niczego caly dzien - skora sie nie przetluszczala, nie rumienila - no super sprawa!!! doprowadze ja do porzadku i wywale wszelkie podklady!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 16:03   #1008
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a co jest odrażającego w prosakach? bo ja się męczyłam z nimi wokół oczu, próbek można chyba zamawiać dowolnie, obyś nie wykupiła całego zapasu
Nie chodziło mi tyle o same prosaki, co o to że w google wyskakują zdjęcia męskich genitaliów z prosakami, a przypuszczam że nie każda chce coś takiego oglądać.
Postaram się nie wyczerpać limitu próbek z JMO. Szampony i odżywki chce podwójnie i stąd taka ilość
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 16:09   #1009
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Piękny zbiór Mariola Ech też musiałabym wszystko obfocić, już tak dawno obiecałam

Szkoda, że tak daleko miszkacie. Pomyślcie tylko jak miło by było spotkać się, wszystkiego powąchać, pomaziać, poplotkować przy kawie.

Zmobilizuj sie , mnie tez bylo trudno powyciagac wszystko z przeroznych zakamarkow.
Wlasnie, szkoda...
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
może to przez skwalen, on może zapychać, więc może to przez to te pęcherzyki?

nic nie wiedzę, nic nie widzę. Co to za firma Nature's Gate? dostępna w Polsce? jak się sprawują te odżywki
Przyjrzę się temu bliżej. Te pęcherzyki wyglądają bardziej jak oparzenie/alergia i bardzo boli.
Odżywki są dostępne na iHerbie, ja je bardzo lubię, głównie rozrabiam je z wodą w kubeczku i myję nimi włosy, chociaż ta z granatem nieco obciąża mi włosy, ale juz ją skończę.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Mariola swietne zbiory!!!

tobie gratuluję udanych zakupów
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 16:46   #1010
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Czy mogłybyście polecić mi jakiś mocno odżywczy krem do twarzy? Zużyję dziś resztkę aloesowej Alterry i niestety na pogodę za oknem jest za słaba.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 17:01   #1011
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Postaram się nie wyczerpać limitu próbek z JMO. Szampony i odżywki chce podwójnie i stąd taka ilość
a podwójnie szampony i odżywki to jeszcze nie jest dużo, ja to się zastanawiałam czy ktoś by w ogóle zwrócił uwagę jakby się wzięło po 10 jednego

oglądam właśnie film, do którego link wrzucił Sekretny
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-12-09 o 17:11
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 18:45   #1012
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić mi jakiś mocno odżywczy krem do twarzy? Zużyję dziś resztkę aloesowej Alterry i niestety na pogodę za oknem jest za słaba.
A może z Sanoflore miód odżywczy czy jakoś tak się to nazywa, podobno dobry. Ja sama nie używałam, bo to nie mój typ cery.

Edit: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...zy.html&next=1 Ooo ten mam na myśli. Poza jedną złą opinią ma same dobre/bardzo dobre.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oglądam właśnie film, do którego link wrzucił Sekretny
Ja nie wiem czy to obejrzę, przejrzałam tak jak mówiłam i na razie mam dość.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-12-09 o 18:42
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 20:10   #1013
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mariola piękny zbiór , za pełną mobilizację by powyciagać obfocic i poupychać ponownie
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 20:34   #1014
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wklejam mój eco zbiór :
Twarz: Logona olejek do demakijażu, Sukin maska oczyszczająca, BB serum z różą, BB maska z hibiskusem, krem Venus z Noni, Naturado hydrolat z, Naturado hydrolat z, Naturado micel, krem pod oczy Trilogy, Madara Deep Replenishing Cream, Madara Regenerating Night Cream, zapomnialam umieścić olejek Trilogy
Załącznik 4382694
Włosy: Desert Essence maska kokosowa, Nature's Gate odżywka ziolowa, Nature's Gate odżywka z grananatem, JMO odżywka z cytrusowa, JMO szampon z cynkiem i odżywką, Tiana olej kokosowy z ecocertem ze świeżego miąższu.
Załącznik 4382695
Reszta: Logona deodorant z serii Bio, żel do włosów Green People, BB balsam do ust, Eco Cosmetics krem do rąk, Cattier krem do stóp, Cattier balsam do ust, Dr Hauschka puder jedwabny
Załącznik 4382692
Zapasy:
maskara Organic Wear, Simple Organic mydło z nagietkiem, Incognito mydło z loofą, mydło arganowe, Nubian Heritage mydło z shea, olej wspaniały, Cattier glinka do cery suchej, Kremy Venus z rokitnikiem i noni
Załącznik 4382696
Próbki:
Załącznik 4382691
Męża: Sante balsam po goleniu i pianka (prezenty gwiazdkowe), Bcom Bio Homme pianka do golenia, szampon Melvita, jak widac jeszcze nieruszony
Załącznik 4382690
Mojego Synka: Simple Soaps Baby Soap, Weleda szampon i żel do mycia z nagietkiem, Nature Babycare płyn do kąpieli, Essential Care Repair Lotion, Naturado krem z Karite.
Załącznik 4382693

W użyciu mam mydło nubian heritage z mango oraz alepia z nigellą
więcej grzechów nie pamiętam
Smarowidła do ciała nie są w 95% naturalne, więc nie wklejam, na razie je zużywam, a później kupię sobie coś fajnego
Czy mogę się do Ciebie wprowadzić? Jakie są Twoje hity z iHerba?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:18   #1015
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
mariola piękny zbiór , za pełną mobilizację by powyciagać obfocic i poupychać ponownie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Czy mogę się do Ciebie wprowadzić? Jakie są Twoje hity z iHerba?

hity to te odzywki, ktore widzisz, takze odzywki z Aubrey, ktorych aktualnie juz nie mam, ale znowu kupie i kosmetyki dla dzieci z Nature's Baby Organic oraz deodorant lawendowy z Alba Botanica.
Mam ochote na jakies zele pod prysznic i balsamy do ciala, ale najpierw te pierwsze nie-eco musi zuzyc maz, a te drugie ja.
Jakos jestem zaspokojona zakupowo i o niczym specjalnie nie marze na juz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 08:34   #1016
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Znów za Wami nie nadążam Ale zabiegana jestem okrutnie i chcę się z tym uporać do końca roku.... Ale chciałam powiedzieć, że w Warszawie w nowym Rossie róg Pięknej i Mokotowskiej jest cała seria do twarzy NONI - krem na dzień, na noc, pod oczy, żel do mycia twarzy, maseczki jednorazowe i oczywiście pomadki do ust. Ceny bardzo przystępne. Kupiłam maseczki i krem pod oczy wczoraj. Jak użyję to dam znać, czy fajne
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 08:53   #1017
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny, a pomadki NONi wiszą tam, gdzie inne pomadki?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 09:09   #1018
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a pomadki NONi wiszą tam, gdzie inne pomadki?
Tak Jeśli ich tam nie ma, to znaczy, że w tym Rossmanie w ogóle nie ma NONI. Nie wszędzie są.

mariolasl to jest po prostu ekologiczny raj na ziemi!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-12-10 o 10:17
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 09:35   #1019
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wklejam mój eco zbiór :
Twarz: Logona olejek do demakijażu, Sukin maska oczyszczająca, BB serum z różą, BB maska z hibiskusem, krem Venus z Noni, Naturado hydrolat z, Naturado hydrolat z, Naturado micel, krem pod oczy Trilogy, Madara Deep Replenishing Cream, Madara Regenerating Night Cream, zapomnialam umieścić olejek Trilogy
Załącznik 4382694
Włosy: Desert Essence maska kokosowa, Nature's Gate odżywka ziolowa, Nature's Gate odżywka z grananatem, JMO odżywka z cytrusowa, JMO szampon z cynkiem i odżywką, Tiana olej kokosowy z ecocertem ze świeżego miąższu.
Załącznik 4382695
Reszta: Logona deodorant z serii Bio, żel do włosów Green People, BB balsam do ust, Eco Cosmetics krem do rąk, Cattier krem do stóp, Cattier balsam do ust, Dr Hauschka puder jedwabny
Załącznik 4382692
Zapasy:
maskara Organic Wear, Simple Organic mydło z nagietkiem, Incognito mydło z loofą, mydło arganowe, Nubian Heritage mydło z shea, olej wspaniały, Cattier glinka do cery suchej, Kremy Venus z rokitnikiem i noni
Załącznik 4382696
Próbki:
Załącznik 4382691
Męża: Sante balsam po goleniu i pianka (prezenty gwiazdkowe), Bcom Bio Homme pianka do golenia, szampon Melvita, jak widac jeszcze nieruszony
Załącznik 4382690
Mojego Synka: Simple Soaps Baby Soap, Weleda szampon i żel do mycia z nagietkiem, Nature Babycare płyn do kąpieli, Essential Care Repair Lotion, Naturado krem z Karite.
Załącznik 4382693

W użyciu mam mydło nubian heritage z mango oraz alepia z nigellą
więcej grzechów nie pamiętam
Smarowidła do ciała nie są w 95% naturalne, więc nie wklejam, na razie je zużywam, a później kupię sobie coś fajnego
kochana czy Ty sklep otwierasz? matko ile kosmetykow
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 10:17   #1020
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Francuzzka
Wiem, ze duzo, ale wierz mi, ze to i tak nie tyle ile mialam w przeszlosci. Teraz staram sie kupowac, gdy cos mi sie konczy.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.