W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-20, 19:51   #871
Breath_of_blonde
Przyczajenie
 
Avatar Breath_of_blonde
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: okolice Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was dziewczyny)
D±¿ê do swojego upragnionego blondu z do¶æ mocnych czarnych i choæ blond ju¿ uzyska³am, wci±¿ szukam ukochanego odcienia. W tej chwili nak³adam Loreal Majirel 9.22 ale to nie jest to o co mi chodzi. W chwili obecnej kolor wygl±da tak:
http://img832.imageshack.us/img832/1189/dscn6403mh.jpg
Zastanawiam siê co mi wyjdzie jak na³o¿ê londe 12/9 poniewa¿ zakocha³am siê w tym kolorze. Zakocha³am siê te¿ w kolorze znajomej przyjació³ki:
http://img543.imageshack.us/img543/5...0630200323.jpg
ale nikt nie ma pojêcia czym Ona farbuje a ja jestem bardzo ciekawa jak uzyskaæ taki kolorek. Czy kto¶ mo¿e mi poradziæ?
Buziaki*
Blond Bunny mo¿e Ty jeste¶ w stanie mi pomóc?
Breath_of_blonde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:18   #872
leviah
Przyczajenie
 
Avatar leviah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Bia³a
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witajcie, proszê o pomoc. Zesz³am z czarnego koloru elgonem, kolor zrobi³ siê jasny rudy, równomierny, bo nie mia³am odrostów. W³osy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chcia³am uzyskaæ blond - taki miodowy. Po dwóch tygodniach Na rude w³osy zastosowa³am profesjonalny rozja¶niacz keratynowy Leo i wodê 9%. trzymaalm 30 min i niestety w³osy nie rozja¶ni³y siê ani trochê. ;/ Na drugi dzieñ powtórzylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan w³osów. Niestety rozja¶niacz dalej nie zadzia³a. czy kto¶ mo¿e znaæ przyczynê? Co powinnam zrobiæ? W³osy s± w dobrym stanie, mo¿e powinnam zafarbowaæ na odcieñ br±zu i dopiero na tej farbie rozja¶niaæ? proszê BARDZO o poradê
leviah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:22   #873
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
wezme jej smako³yka
powiem Ci ze no 2,5 roku temu moje w³osy nie by³y w lepszym stanie ni¿ twoje, naprawde, moja fryzjerka k³ad³a na nie co chcia³a bez opamietania i zrobi³a mi siano z dzurami... ale dzieki naszemu w±tkowi zrezygnowa³am z niej, wzie³am sie za w³osy, maskami , suplemantami, wcierkami i s± efekty ale to wymaga cierpliwo¶ci i czasu! tak¿e g³owa do góry
wiem, ¿e dziêki wam mogê zmieniæ wszystko
z fryzjerki ju¿ jaki¶ czas temu zrezygnowa³am dlatego górê w³osów mam nie zniszczone, najgorsze od wysoko¶ci brwi, a i tak du¿o ju¿ ¶ciê³am zaraz po ¶lubie, jak bêdê mieæ chwilê to Wam poka¿ê jakie mia³am po rozja¶niaczu u niej straszne w³osy, teraz to i tak uwa¿am ¿e jest lepiej wiêc mo¿esz pomy¶leæ jak by³o

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez leviah Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, proszê o pomoc. Zesz³am z czarnego koloru elgonem, kolor zrobi³ siê jasny rudy, równomierny, bo nie mia³am odrostów. W³osy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chcia³am uzyskaæ blond - taki miodowy. Po dwóch tygodniach Na rude w³osy zastosowa³am profesjonalny rozja¶niacz keratynowy Leo i wodê 9%. trzymaalm 30 min i niestety w³osy nie rozja¶ni³y siê ani trochê. ;/ Na drugi dzieñ powtórzylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan w³osów. Niestety rozja¶niacz dalej nie zadzia³a. czy kto¶ mo¿e znaæ przyczynê? Co powinnam zrobiæ? W³osy s± w dobrym stanie, mo¿e powinnam zafarbowaæ na odcieñ br±zu i dopiero na tej farbie rozja¶niaæ? proszê BARDZO o poradê
jak ju¿ to farbuj na blond tylko nie na poziom 10 tylko jaki¶ np 9-8 i tak Ci ciemniejszy na pocz±tku wyjdzie
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:26   #874
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez leviah Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, proszê o pomoc. Zesz³am z czarnego koloru elgonem, kolor zrobi³ siê jasny rudy, równomierny, bo nie mia³am odrostów. W³osy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chcia³am uzyskaæ blond - taki miodowy. Po dwóch tygodniach Na rude w³osy zastosowa³am profesjonalny rozja¶niacz keratynowy Leo i wodê 9%. trzymaalm 30 min i niestety w³osy nie rozja¶ni³y siê ani trochê. ;/ Na drugi dzieñ powtórzylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan w³osów. Niestety rozja¶niacz dalej nie zadzia³a. czy kto¶ mo¿e znaæ przyczynê? Co powinnam zrobiæ? W³osy s± w dobrym stanie, mo¿e powinnam zafarbowaæ na odcieñ br±zu i dopiero na tej farbie rozja¶niaæ? proszê BARDZO o poradê
wydaje mi sie ze powinna¶ teraz spróbowaæ farbe

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
wiem, ¿e dziêki wam mogê zmieniæ wszystko
z fryzjerki ju¿ jaki¶ czas temu zrezygnowa³am dlatego górê w³osów mam nie zniszczone, najgorsze od wysoko¶ci brwi, a i tak du¿o ju¿ ¶ciê³am zaraz po ¶lubie, jak bêdê mieæ chwilê to Wam poka¿ê jakie mia³am po rozja¶niaczu u niej straszne w³osy, teraz to i tak uwa¿am ¿e jest lepiej wiêc mo¿esz pomy¶leæ jak by³o
oj... no nie wyobra¿am sobie ale widzisz ty te¿ mia³a¶ tak± "za☠☠☠**±" fryzjerke jak ja... ja nie wiem co to sie dzieje chyba niektórzy ida na ³atwizne a konczy to sie tragicznie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:29   #875
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
dodajê ¶wie¿e k³aki i sama ju¿ nie wiem co my¶leæ
Raz jestem zadowolona, a nied³ugo potem, ¿e do dupy, bo ¿ó³tawo przy odro¶cie.
mnie siê podoba nic nie widze ¿ó³tego
Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ

Paulinko nie obra¼ siê ale obserwujê co piszesz od d³u¿szego czasu i uwa¿am ¿e mocno przesadzasz i zbyt du¿o uwagi po¶wiêcasz swoim w³osom w efekcie czego jest odwrotnie ni¿ tego oczekujesz.. przestañ siê przejmowaæ rób tak jak robisz do tej pory jedz witaminy i nie kombinuj za du¿o. Bez sensu zapuszczaæ i podcinaæ 3 razy w miesi±cu bo takim sposobem to nigdy nie bêdziesz zadowolona daj im po¿yæ trochê w³asnym ¿yciem i zainwestuj w CP. Swoje podcinam nie wiêcej ni¿ raz na 4-6 miesiêcy tez farbujê Alf± i co farbowanie robiê malaks w dodatku wszystko na k±pieli rozja¶niaj±cej prostujê lokujê i przed³u¿am w³osy jak widaæ jednak rosn±. Nie stresuj siê tak nimi i bêdzie dobrze zaufaj.
dok³adnie uwa¿am tak samo
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

asia to wyjdzie jasniej ciut i chlodniej. choc nie wiem jak ich platynowy moze byc zolto u ciebie

no to nie wiem co robiæ robi³a nim moja szwagierka i wysz³o ch³odno ,a czyta³am ¿e po na³o¿eniu mieszanka jest ró¿owa i nie wiem czy mogê pomieszaæ
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:50   #876
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ

a jantar mozna wcieraæ w koñce? nie wiedzia³m... wciera³am go mo¿e z 2 tyg a potem dzia³o to co sie dzia³ w moim ¿yciu i wszytko sie posypa³o z moj± systematycznosci± i nic narazie nie wcieram jedynie maski u¿ywam, i teraz chce jakie¶ suplementy braæ i tu kole¿anka wyzej mnie zaciekawi³a

---
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

ja teraz silice ³ykam,ale krótko, od tygodnia, zobaczymy czy co¶ da
Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:03   #877
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ. Nadszed³ moment, w którym pragnê Was prosiæ o pomoc. Rok temu pofarbowa³am w³osy na orzechowy br±z. Dwa razy powtórzy³am ten zabieg, po up³ywie kilku miesiêcy. Odczeka³am nastêpnie 0,5 roku, aby kolor siê "wyp³uka³". Odrost by³ coraz bardziej widoczny. Moim celem by³ platynowy blond. Tydzieñ temu, postanowi³am ¶ci±gn±æ kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. W³osy napra³o lekko rudawego koloru. Po tygodniu uda³am siê do salonu fryzjerskiego. Na³o¿ono mi blond farbê. W³osy sta³y siê karmelowo-blond. By³am rozczarowana, choæ wiedzia³am, ¿e wizyt± u fryzjera wiele nie osi±gnê. Kupi³am farbê COLOURS SENSATION 111, o którym naczyta³am siê sporo na forum, ¿e nadaje popielaty odcieñ w³osów. Po na³o¿eniu w³osy sta³y siê z³oto-s³omkowe. Brzydkie s±. Proszê dorad¼cie mi, co mogê zrobiæ, aby wlosy mia³y ³adny kolor blondu, ¿ywy? Ju¿ nawet nie marzê o popieli, ale o ³adnym blondzie. Jakiej farby mogê u¿yæ? B³agam! Czy mo¿e mi kto¶ pomóc?
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 21:12   #878
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Je¶li chodzi o suplementy to ja by³am bardzo zadowolona z CP du¿o babyhair i porost widoczny go³ym okiem nawet mój T¿ zauwa¿y³ ¿e w³osy mi ¶mignê³y ale jad³am go ok. 6 miesiêcy z ma³ymi przerwami wiêc musia³am sobie odpocz±æ i nie jem póki co nic od pocz±tku grudnia ale od lutego planujê zacz±æ ³ykaæ co¶ nowego i znowu po ok. 3 mcach wrócê do mojego ukochanego CP nie wiem w³a¶nie po co teraz siêgn±æ. Na oku mam Skrzypovitê któr± jad³am nim pozna³am CP ale tylko miesi±c bra³am wiêc nie widzia³am porostu spektakularnego za to babyhair te¿ by³o mnóstwo polecacie co¶?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Nadszed³ moment, w którym pragnê Was prosiæ o pomoc. Rok temu pofarbowa³am w³osy na orzechowy br±z. Dwa razy powtórzy³am ten zabieg, po up³ywie kilku miesiêcy. Odczeka³am nastêpnie 0,5 roku, aby kolor siê "wyp³uka³". Odrost by³ coraz bardziej widoczny. Moim celem by³ platynowy blond. Tydzieñ temu, postanowi³am ¶ci±gn±æ kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. W³osy napra³o lekko rudawego koloru. Po tygodniu uda³am siê do salonu fryzjerskiego. Na³o¿ono mi blond farbê. W³osy sta³y siê karmelowo-blond. By³am rozczarowana, choæ wiedzia³am, ¿e wizyt± u fryzjera wiele nie osi±gnê. Kupi³am farbê COLOURS SENSATION 111, o którym naczyta³am siê sporo na forum, ¿e nadaje popielaty odcieñ w³osów. Po na³o¿eniu w³osy sta³y siê z³oto-s³omkowe. Brzydkie s±. Proszê dorad¼cie mi, co mogê zrobiæ, aby wlosy mia³y ³adny kolor blondu, ¿ywy? Ju¿ nawet nie marzê o popieli, ale o ³adnym blondzie. Jakiej farby mogê u¿yæ? B³agam! Czy mo¿e mi kto¶ pomóc?
Po pierwsze wstaw zdjêcia Twojego naturalnego odrostu aktualnego koloru oraz zdjêcia efektu o jakim marzysz. Nikt nie powiedzia³ ¿e popiel jest dla Ciebie nieosi±galna Bunny z pewno¶ci± Ci doradzi tak jak Nam wszystkim tu.
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:27   #879
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ciekawa jestem czy dojdzie ta seria do Pl bo wydaje siê byæ ciekawa http://www.lorealparisusa.com/_us/_e...verlay:_blank}
nie testowana na zwierzetach- loreal, az szok


no ifajne jasne odcienie http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...sImpprod620076
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...Impprod4180683

inne oznaczenie kolorów http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...074#sku6012060
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...039#sku2085825
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-01-20 o 21:36
buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:36   #880
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny tak piszecie o tym CP... dostanê to w aptece bez recepty? Drogi ten cud jest?

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
A da sie to przelknac?

Pielegnacja jest prosta jak drut, u mnie idzie jak z automatu. 3 buteleczki wylewam na dlon i leci. A te kompresy to tylko 3 razy w tygodniu, bo mniej wiecej myje wlosy co 2 dni . Zalezy mi, by nie podcinac wlosiskow, nim mi nie odrosna choc do ramion i zeby to jeszcze jakos mialo wyglad.
Ja uwielbia³am ten smak, tylko ¿e ja lubiê piæ zielska Zrezygnowa³am z tego tylko dlatego, ¿e pokrzywa zadzia³a³a oczyszczaj±co na organizm i na twarzy mnie wysypa³o, jaki¶ czas po odstawieniu dopiero mi przesz³o A ja ¿e mam maniê na punkcie mojej twarzy zrezygnowa³am Ale jak najbardziej dzia³a, w³osy ros³y i czu³am ¿e by³y mocniejsze tak jakby Mo¿e jeszcze siê skuszê, bo jak zetnê w³oski bêdê je chcia³a od nowa zapuszczaæ

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
zalezy ile farby ci trzeba na cale wlosy- bo albo pol tego i tego po pol tubki, ale jak malo tej mieszanki to rozrobic jedna taka druga taka, zmieszac wszystko razem i na glowe oksy daj z tych syossow oryginalne, a potem mozesz przejsc bez problemu na alfe.
A co mi tam, rozrobiê obydwa naraz, w razie ¿eby nie zabrak³o I tak potem nie bêdê mia³a co z reszt± zrobiæ bo w lutym planujê farbowaæ czym¶ innym. Nie wiem czy widzia³a¶ ale zastanawiam siê nad alfaparfem, lorealem excellence albo garnierem nutrisse. My¶la³am nad tym ¿eby pocz±tkiem lutego farbowaæ siê garnierem 91, a potem pod koniec lutego garnier 81 i potem ju¿ ca³y czas alfa 8.1. Tylko nie wiem czy to mi siê sprawdzi? Ta 91 na pocz±tek? Nie wiem jak u garniera jest z kryciem i trwa³o¶ci±
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:42   #881
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny tak piszecie o tym CP... dostanê to w aptece bez recepty? Drogi ten cud jest?
bez recepty- z 6-7z³/50tabl
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 21:44   #882
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny a tak w ogóle to jak siê czujesz kochana?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
bez recepty- z 6-7z³/50tabl
No co Ty gadasz tak tanio? Ciekawa jestem w takim razie ile tych tabletek dziennie siê bierze? Nie wierzê w to ¿e ten cud taki tani
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:51   #883
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny a tak w ogóle to jak siê czujesz kochana?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



No co Ty gadasz tak tanio? Ciekawa jestem w takim razie ile tych tabletek dziennie siê bierze? Nie wierzê w to ¿e ten cud taki tani
https://www.google.pl/search?q=calci...x=&startPage=1
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:04   #884
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Ja uwielbia³am ten smak, tylko ¿e ja lubiê piæ zielska Zrezygnowa³am z tego tylko dlatego, ¿e pokrzywa zadzia³a³a oczyszczaj±co na organizm i na twarzy mnie wysypa³o, jaki¶ czas po odstawieniu dopiero mi przesz³o A ja ¿e mam maniê na punkcie mojej twarzy zrezygnowa³am Ale jak najbardziej dzia³a, w³osy ros³y i czu³am ¿e by³y mocniejsze tak jakby Mo¿e jeszcze siê skuszê, bo jak zetnê w³oski bêdê je chcia³a od nowa zapuszczaæ
Ja lubie rumianek, miete, a bez, lipe i melise przelkne. Sprobuje tej herbatki pokrzywowej. Miodu najwyzej kapne, chyba nie szkodzi .
Pokrzywa ponoc strasznie wzmaga wydalanie wody, a wiec bierze na sikanie, pocenie i inne takie tam. Wszystkie pryszcze zaplanowane na przyszly rok wydalasz juz teraz i to w przyspieszonym tempie Hi hihihi. Zobacze jak mnie wypryszczy. Biore tylko tabsy pokrzywowe, czasem cos wyskoczy, ale ogolnie gladko.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:40   #885
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkujê Je¶li zdecydujê siê na zakup bêdê musia³a zapisaæ sobie gdzie¶ t± nazwê bo ciê¿ka do zapamiêtania

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ja lubie rumianek, miete, a bez, lipe i melise przelkne. Sprobuje tej herbatki pokrzywowej. Miodu najwyzej kapne, chyba nie szkodzi .
Pokrzywa ponoc strasznie wzmaga wydalanie wody, a wiec bierze na sikanie, pocenie i inne takie tam. Wszystkie pryszcze zaplanowane na przyszly rok wydalasz juz teraz i to w przyspieszonym tempie Hi hihihi. Zobacze jak mnie wypryszczy. Biore tylko tabsy pokrzywowe, czasem cos wyskoczy, ale ogolnie gladko.
Miód nie powinien zaszkodziæ Po tym co piszesz my¶lê ¿e powinno Ci posmakowaæ Aa no w³a¶nie, ja sika³am te¿ wiêcej i wkurza³o mnie to
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:58   #886
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o porost w³osów to polecam calcium panthotenicum- naprawdê przyspiesza porost wósów. Parê miesiêcy temu pi³am zelatynê- ale niestety wytrzyma³am tylko 2 miesi±ce. Jednak w³osy urost³y mi mocno i pojawi³y siê babyhair. Obecnie staramy siê z moim TZ o dzidziusia i ograniczy³am suplementy do falvitu i kwasu foliowego.

Ale calcium pantothenicum polecam serdecznie
A czy cp z vitapilem mozna lykac?

Bo witapil tez ma chyba pantoteinian wapnia.
Ja lykalam miesiac chyba ale potem zapomnialam

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-01-20 o 23:00
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:00   #887
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkujê dziewczynki jednak jak to baba nawet jak jest dobrze, to znajdê co¶ do czego siê przyczepiê.

Exclusive
Nie s³uchaj Mi ju¿ ojciec wysy³aj linki z perukami, ¿ebym sobie wybra³a, oferuj±c, ¿e zasponsoruje nawet ¿artowni¶...ale fakt to strasznie mêcz±ce.

A kolor na rozja¶nianych to i tak Ci siê szybko wyp³ucze U mnie siê zaczê³o w miarê trzymaæ po 3-4 farbowaniu.

Lavia
Czy ja wiem,czy tak szybko Rok temu obciê³am na krótko.

Agatka
Ooo to podobnie jak ja Ja te¿ waxa u¿ywam 1x w tygodniu. Tylko, ¿e bez jantara. Mamu¶ka moja zachwala radicala wcierkê, wiêc mo¿e te¿ to kupiê. A jak ogarniasz ten busz? Bo ja mam istne afro dooko³a g³owy jak siê troszkê wilgotno zrobi.

Carolajn
Ja polecam Vitapil-na pewno robi baby busz, co do porostu nie wiem, ale biorê dopiero lekko ponad miesi±c, mo¿e dwa
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-20 o 23:04
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:03   #888
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi sie ze powinna¶ teraz spróbowaæ farbe



oj... no nie wyobra¿am sobie ale widzisz ty te¿ mia³a¶ tak± "za☠☠☠**±" fryzjerke jak ja... ja nie wiem co to sie dzieje chyba niektórzy ida na ³atwizne a konczy to sie tragicznie
albo sz³a na ³atwiznê, albo starej daty dane mia³a, bo ona taka po40tce...
czasami mnie dawa³a pod tê maszynê do trwa³ej czyli ogrzewa³a rozja¶niecz, czego podobno nie mo¿na wgl robiæ
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
o to zobaczymy po kilku miesi±cach efekty czy bêd±
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
kiedy¶ na pewno dojdzie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny tak piszecie o tym CP... dostanê to w aptece bez recepty? Drogi ten cud jest?



Ja uwielbia³am ten smak, tylko ¿e ja lubiê piæ zielska Zrezygnowa³am z tego tylko dlatego, ¿e pokrzywa zadzia³a³a oczyszczaj±co na organizm i na twarzy mnie wysypa³o, jaki¶ czas po odstawieniu dopiero mi przesz³o A ja ¿e mam maniê na punkcie mojej twarzy zrezygnowa³am Ale jak najbardziej dzia³a, w³osy ros³y i czu³am ¿e by³y mocniejsze tak jakby Mo¿e jeszcze siê skuszê, bo jak zetnê w³oski bêdê je chcia³a od nowa zapuszczaæ



A co mi tam, rozrobiê obydwa naraz, w razie ¿eby nie zabrak³o I tak potem nie bêdê mia³a co z reszt± zrobiæ bo w lutym planujê farbowaæ czym¶ innym. Nie wiem czy widzia³a¶ ale zastanawiam siê nad alfaparfem, lorealem excellence albo garnierem nutrisse. My¶la³am nad tym ¿eby pocz±tkiem lutego farbowaæ siê garnierem 91, a potem pod koniec lutego garnier 81 i potem ju¿ ca³y czas alfa 8.1. Tylko nie wiem czy to mi siê sprawdzi? Ta 91 na pocz±tek? Nie wiem jak u garniera jest z kryciem i trwa³o¶ci±
ja farbowa³am 3raz garnierem i tylko po 1-2myciach siê spiera a potem kolor siê trzyma, co do krycia nie powiem bo ja na poziom 8 k³ad³am 9
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-20 o 23:05
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:06   #889
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A w ogóle to rozpaczam zbieram namiêtnie na okulary raybany korekcyjne, grosik do grosika, wchodzê dzi¶ na stronê patrzê, a tu ONE ZA 280 (normalnie ponad 400), ju¿ ca³a w skowronkach, zamawiam, szczê¶liwa, fruwam po mieszkaniu, a tu co , wyprzedane
smuteczek!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 23:25   #890
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle to rozpaczam zbieram namiêtnie na okulary raybany korekcyjne, grosik do grosika, wchodzê dzi¶ na stronê patrzê, a tu ONE ZA 280 (normalnie ponad 400), ju¿ ca³a w skowronkach, zamawiam, szczê¶liwa, fruwam po mieszkaniu, a tu co , wyprzedane
smuteczek!
Ja mam korekcyjne rb-oprawki bo o nie chodzi? nie znam sie na tych okularach.
Takie mi pasowaly wybra³am a one sie okazaly ray ban. W sumie bez znaczenia, bo to chyba bez roznicy?

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

A co do buszu-nie ogarniam. Sterczy mi wokól przedzialka. I niech sterczy. wiecej zachodu jakbym mia³a to ogarniaæ ni¿ to warte.


Dziewczyny powiedzcie czy cp mozna braæ z vitapilem?
Czy to za duzo?
Tak z ciekawosci pytam bo lyka³am cp, teraz vitapil. A moge lykaæ wszystko naraz
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:34   #891
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle to rozpaczam zbieram namiêtnie na okulary raybany korekcyjne, grosik do grosika, wchodzê dzi¶ na stronê patrzê, a tu ONE ZA 280 (normalnie ponad 400), ju¿ ca³a w skowronkach, zamawiam, szczê¶liwa, fruwam po mieszkaniu, a tu co , wyprzedane
smuteczek!
O kurcze Ale bym siê wkurzy³a...

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê dziewczynki jednak jak to baba nawet jak jest dobrze, to znajdê co¶ do czego siê przyczepiê.

Exclusive
Nie s³uchaj Mi ju¿ ojciec wysy³aj linki z perukami, ¿ebym sobie wybra³a, oferuj±c, ¿e zasponsoruje nawet ¿artowni¶...ale fakt to strasznie mêcz±ce.

A kolor na rozja¶nianych to i tak Ci siê szybko wyp³ucze U mnie siê zaczê³o w miarê trzymaæ po 3-4 farbowaniu.
Doprawdy, pyszny ¿art

Wiem, wiem, dlatego ju¿ planujê mniej wiêcej farbowania ¿eby jak najszybciej w³osy z³apa³y jaki¶ pigment normalny Teraz jedno farbowanie, pocz±tkiem lutego nastêpne, i pod koniec lutego kolejne A potem ju¿ my¶lê ¿e regularnie co 3 tygodnie/miesi±c.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
albo sz³a na ³atwiznê, albo starej daty dane mia³a, bo ona taka po40tce...
czasami mnie dawa³a pod tê maszynê do trwa³ej czyli ogrzewa³a rozja¶niecz, czego podobno nie mo¿na wgl robiæ

ja farbowa³am 3raz garnierem i tylko po 1-2myciach siê spiera a potem kolor siê trzyma, co do krycia nie powiem bo ja na poziom 8 k³ad³am 9
Wspó³czujê fryzjerki

Ja w³a¶nie chcê na spróbowanie zrobiæ tym garnierem, ¿eby zobaczyæ jakie bêd± po nim w³osy, a na sta³e to w zamiarze mam u¿ywaæ alfaparfu Tylko bojê siê ¿e garnier s³abo pokrywa w³osy
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:35   #892
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agatau
Jest ogromna ró¿nica Jak idê ulic± i widzê cz³owieczaka w raybanach w³a¶nie, to nie muszê patrzeæ na logo, a wiem ¿e to one. Nie wiem o co w nich chodzi, pewnie o wykonanie, ale sobie wymarzy³am je. A mamu¶ka s³usznie powiedzia³a, ¿e na moje fanaberie (jakby nie patrzeæ to jest fanaberia, bo mam nowe oprawki) dawaæ nie bêdzie i sama sobie odk³adam.

Ex
To smuteczek jest, OGROMNY SMUTECZEK!!
to kiedy farbujesz teraz?
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-20 o 23:37
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:58   #893
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Ex
To smuteczek jest, OGROMNY SMUTECZEK!!
to kiedy farbujesz teraz?
Jutro albo pojutrze Muszê pofarbowaæ przed ¶rod±, bo w ¶rodê mam egzamin w szkole i chcê jako¶ wygl±daæ

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

No a poza tym mo¿liwe ¿e spotkam siê z t± kole¿ank± fryzjerk± podczas egzaminu, i g³upio mi bêdzie bo mia³am robiæ u niej, a w koñcu zrobi³am na w³asn± rêkê i wygl±dam jak wygl±dam A na poprawki ewentualne teraz to ju¿ na pewno nie bêdê do niej sz³a, jak ju¿ zaczê³am, tak i skoñczê, bez niczyjej pomocy

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

A tak w ogóle to my¶la³am ¿e dzisiaj padnê... Pu¶ci³am sobie przedtem muzykê, ró¿ne stare piosenki których parê lat temu czêsto s³ucha³am i nagle wziê³o mnie na tañce No i tak gibam siê w swojej przestrzeni z zamkniêtymi oczami a tu nagle dono¶ny ¶miech.... wyobra¼cie sobie jak te moje wygibasy musia³y wygl±daæ, ¿e w³asny rodzony syn siê ze mnie ¶mia³
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-20 o 23:59
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 01:44   #894
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka jedyne zdjêcie jakie mam z gorszymi w³osami tzn zaraz po rozja¶niaczu to ¶lubne u³o¿one sa pod fryzurê ¶lubn± to a¿ tak nie widaæ ale dziêki Waszym opiniom o obecnych w³osach wiem jak o nie dbaæ i mam nadziejê ¿e za pó³ roku pochwalê siê efektami, jutro idê siê zapisaæ do fryza na podciêcie tych koñców
8263770447_2e0d5f39b0_z.jpg

p.S. do dziewczyn stosuj±cych wcierke jantar, nie przyciemnia w³osów?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-21 o 01:45
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 06:20   #895
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Nie Jednak przy d³u¿szym stosowaniu u mnie nieco z¿ó³k³y, ale moje w³osy maj± tendencjê do ¿ó³kniêcia
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 06:22   #896
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Agatau
Jest ogromna ró¿nica Jak idê ulic± i widzê cz³owieczaka w raybanach w³a¶nie, to nie muszê patrzeæ na logo, a wiem ¿e to one. Nie wiem o co w nich chodzi, pewnie o wykonanie, ale sobie wymarzy³am je. A mamu¶ka s³usznie powiedzia³a, ¿e na moje fanaberie (jakby nie patrzeæ to jest fanaberia, bo mam nowe oprawki) dawaæ nie bêdzie i sama sobie odk³adam.

Ex
To smuteczek jest, OGROMNY SMUTECZEK!!
to kiedy farbujesz teraz?
Chyba ze tak
Ja jak wybiera³am nie wiedzialam jakiej s± firmy. Wybra³am dobralam i okaza³o sie ze ray ban. Znaczy jak sie dobrze rozumiemy to firma oprawek
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka jedyne zdjêcie jakie mam z gorszymi w³osami tzn zaraz po rozja¶niaczu to ¶lubne u³o¿one sa pod fryzurê ¶lubn± to a¿ tak nie widaæ ale dziêki Waszym opiniom o obecnych w³osach wiem jak o nie dbaæ i mam nadziejê ¿e za pó³ roku pochwalê siê efektami, jutro idê siê zapisaæ do fryza na podciêcie tych koñców
Za³±cznik 5074548

p.S. do dziewczyn stosuj±cych wcierke jantar, nie przyciemnia w³osów?
Nie widac zniszczen.

Mi nie przyciemniala jak mialam jasne, ALE mega jasnych nie mia³am, stosowa³am ju¿ jak malowa³am londa.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:36   #897
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cztery pierwsze, to zdjêcia mojego tymczasowego koloru.
A dalej kolory jakie chcia³abym mieæ. Naturalny kolor w³osów to mysi.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,3 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,7 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (52,7 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_dlugie_06.jpg (33,2 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blond-wlosy.jpg (29,0 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg knjshd.jpg (21,4 KB, 13 za³adowañ)
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:51   #898
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!

rozmy¶lam nadal czy robiæ jeszcze raz garnier naturals 10, bo po myciu w³oski poja¶nia³y ,ale chcia³abym jeszcze nieco ja¶niej i mam na oku jeszcze t± farbke http://www.sklepy24.pl/sklep/goldmax...ony-blond/3204 i ten odcieñ widzia³am j± u mnie w hipermarkecie po ok 7z³ ten kolor ma dobre opinie i ciekawa jestem jakby u mnie siê sprawdzi³ jest tu kto¶ kto mo¿e j± u¿ywa³ ? robi³am z tej marki ale z³ocistym blondem i w³oski by³y ok wtedy tylko kolor wyszed³ bardzo jasny jak na z³oty blond czyli ten te¿ powinien wyj¶æ jasniej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-21 o 10:52
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:00   #899
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dzieñ dobry wczoraj nie mog³am zasn±æ miota³am sie po tym ³ó¿ku jak opêtana jaka¶


Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi
no jantar stosowa³am z biostymin± tak z oko³o 2 tyg i zauwrzy³am ze w³osów wypada mi o wiele mniej bo tragedie mia³am od wrze¶nia lecia³y mi jak szalone

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
albo sz³a na ³atwiznê, albo starej daty dane mia³a, bo ona taka po40tce...
czasami mnie dawa³a pod tê maszynê do trwa³ej czyli ogrzewa³a rozja¶niecz, czego podobno nie mo¿na wgl robiæ
oj mi te¿ ogrzewa³a... ale na szczê¶cie tylko raz, bo potem do niej do domu chodzi³am i nie mia³a jak

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle to rozpaczam zbieram namiêtnie na okulary raybany korekcyjne, grosik do grosika, wchodzê dzi¶ na stronê patrzê, a tu ONE ZA 280 (normalnie ponad 400), ju¿ ca³a w skowronkach, zamawiam, szczê¶liwa, fruwam po mieszkaniu, a tu co , wyprzedane
smuteczek!
oj... ale lipton... a jakie dokladnie chcesz? poka poka

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka jedyne zdjêcie jakie mam z gorszymi w³osami tzn zaraz po rozja¶niaczu to ¶lubne u³o¿one sa pod fryzurê ¶lubn± to a¿ tak nie widaæ ale dziêki Waszym opiniom o obecnych w³osach wiem jak o nie dbaæ i mam nadziejê ¿e za pó³ roku pochwalê siê efektami, jutro idê siê zapisaæ do fryza na podciêcie tych koñców
Za³±cznik 5074548

p.S. do dziewczyn stosuj±cych wcierke jantar, nie przyciemnia w³osów?
no tutaj ³adnie wygl±daj±, choc po grzywce widaæ ze cienkie... to ja tez takie mia³am! sciach³am 5 cm... bola³ao ale jakie cudowne w dotyku byly i wkoñcu sie odbi³am my¶le ze z 55 cm to spokojnie mam, teraz walcze o coraz d³u¿sze do wymarzonego celu a potem bede cze¶ciej podcinaæ, bo teraz robie to 2 razy w roku a ostatnio po farbie garnier naturals strasznie mi sie zaczê³y pl±taæ wiec ju¿ 2 tyg nosze ci±gle zwi±zane i myje 2 razy w tygodniu zeby trochê od¿y³y
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-21 o 11:02
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:08   #900
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Nie Jednak przy d³u¿szym stosowaniu u mnie nieco z¿ó³k³y, ale moje w³osy maj± tendencjê do ¿ó³kniêcia
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej



Chyba ze tak
Ja jak wybiera³am nie wiedzialam jakiej s± firmy. Wybra³am dobralam i okaza³o sie ze ray ban. Znaczy jak sie dobrze rozumiemy to firma oprawek


Nie widac zniszczen.

Mi nie przyciemniala jak mialam jasne, ALE mega jasnych nie mia³am, stosowa³am ju¿ jak malowa³am londa.
no ja mam poziom 9 wiêc spróbuje jak czêsto te wcierki robicie? przed czy po myciu? jak po to innej od¿ywki nie dajecie? nie t³u¶ci w³osów?
Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka¿ wiadomo¶æ
Cztery pierwsze, to zdjêcia mojego tymczasowego koloru.
A dalej kolory jakie chcia³abym mieæ. Naturalny kolor w³osów to mysi.
ojj ciê¿ko bêdzie, czeka Ciê kilkakrotne farbowanie...stopniowo zwiêkszaj poziom a nie od razu 10 i wy¿ej. Wiêcej powinny pomóc dziewczyny które schodz± z ciemnego, mo¿e Asia, chyba tez mia³a taki miodowy no i Bunny
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

rozmy¶lam nadal czy robiæ jeszcze raz garnier naturals 10, bo po myciu w³oski poja¶nia³y ,ale chcia³abym jeszcze nieco ja¶niej i mam na oku jeszcze t± farbke http://www.sklepy24.pl/sklep/goldmax...ony-blond/3204 i ten odcieñ widzia³am j± u mnie w hipermarkecie po ok 7z³ ten kolor ma dobre opinie i ciekawa jestem jakby u mnie siê sprawdzi³ jest tu kto¶ kto mo¿e j± u¿ywa³ ? robi³am z tej marki ale z³ocistym blondem i w³oski by³y ok wtedy tylko kolor wyszed³ bardzo jasny jak na z³oty blond czyli ten te¿ powinien wyj¶æ jasniej
Ty coraz to ja¶niejsze chcesz mieæ
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry wczoraj nie mog³am zasn±æ miota³am sie po tym ³ó¿ku jak opêtana jaka¶




no jantar stosowa³am z biostymin± tak z oko³o 2 tyg i zauwrzy³am ze w³osów wypada mi o wiele mniej bo tragedie mia³am od wrze¶nia lecia³y mi jak szalone



oj mi te¿ ogrzewa³a... ale na szczê¶cie tylko raz, bo potem do niej do domu chodzi³am i nie mia³a jak



oj... ale lipton... a jakie dokladnie chcesz? poka poka



no tutaj ³adnie wygl±daj±, choc po grzywce widaæ ze cienkie... to ja tez takie mia³am! sciach³am 5 cm... bola³ao ale jakie cudowne w dotyku byly i wkoñcu sie odbi³am my¶le ze z 55 cm to spokojnie mam, teraz walcze o coraz d³u¿sze do wymarzonego celu a potem bede cze¶ciej podcinaæ, bo teraz robie to 2 razy w roku a ostatnio po farbie garnier naturals strasznie mi sie zaczê³y pl±taæ wiec ju¿ 2 tyg nosze ci±gle zwi±zane i myje 2 razy w tygodniu zeby trochê od¿y³y
to tydzieñ po rozja¶niaczu wiêc tak nie widaæ...najbardziej by³o widaæ bo ok 2-3miesi±cach jak siê te spalone w³osy zfilcowa³y ale by³o, minê³o...teraz idê obci±æ suche koñce ok 3-4cm pewnie i walczê
A Twoje w³oski mi siê podobaj± Koteczko
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.