odżywka do paznokci eveline - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 10:26   #451
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Moje najdłuższe paznokcie,nigdy takich nie miałam bo ZAWSZE się rozdwajały. A tak wyglądają od odżywki diamentowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130305_111942.jpg (55,8 KB, 79 załadowań)
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:32   #452
furianka
Przyczajenie
 
Avatar furianka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: piękna polska wieś
Wiadomości: 18
GG do furianka
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja niestety Eveline juz nie uzyje, moje paznokcie niestety tez dopadlo to co niektore.. na 5 pazurach sa takie jakby kreseczki pod paznokciem..mozna to porownać do drzazgi..ściełam je na zero
O właśnie! Mam to samo, dziś już na dwóch
Wypróbuję SOS, z Joko odzywkę miałam, ale szczerze mówiąc nawet nie pamiętam jak działała, ale skoro już jej więcej nie kupowałam to chyba mi nie pomogła.
furianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:47   #453
MissPanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja wróciłam do SOS, moje paznokcie rosną jak nienormalne
SOS takze zawiera Formaldehyde (nazwa ang.)... Ja niestety ni emoge sie zdecydowac ktora wybrac.
MissPanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:02   #454
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez furianka Pokaż wiadomość
O właśnie! Mam to samo, dziś już na dwóch
Wypróbuję SOS, z Joko odzywkę miałam, ale szczerze mówiąc nawet nie pamiętam jak działała, ale skoro już jej więcej nie kupowałam to chyba mi nie pomogła.


Ja jak cos to kupie bez formaldehydu i innej firmy.A kreseczki pod bede obserwowac..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 08:50   #455
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Ja jak cos to kupie bez formaldehydu i innej firmy.A kreseczki pod bede obserwowac..
a ja Ci polecam teraz zastosowanie jakiejś naturalnej metody. Mi pomógł olejek rycynowy. Czasami nakładałam go na noc, na to zakładałam bawełniane rękawiczki, no i tak kładlam
się spać. Czasami natomiast lekko podgrzewałam olejek w mikrofalówce i
po prostu nakładałam go na dłonie, jak krem, albo przelewałam do małej
miseczki i robiłam kąpiel dłoni. Te ciemne plamki pod paznokciami,
odczekałam aż odrosną i z przyjemnością obcięłam paznokcie. Teraz mam
naturalną metodą długie paznokcie bez żadnych zbędnych plam i bólu.

Oczywiście jest to trochę zajmujące, dlatego chociaż wiem, że to nie ten temat, ale może tak przy okazji któraś z Was zna i może polecić jakąś odżywkę bez formaldehydu?
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:14   #456
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
a ja Ci polecam teraz zastosowanie jakiejś naturalnej metody. Mi pomógł olejek rycynowy. Czasami nakładałam go na noc, na to zakładałam bawełniane rękawiczki, no i tak kładlam
się spać. Czasami natomiast lekko podgrzewałam olejek w mikrofalówce i
po prostu nakładałam go na dłonie, jak krem, albo przelewałam do małej
miseczki i robiłam kąpiel dłoni. Te ciemne plamki pod paznokciami,
odczekałam aż odrosną i z przyjemnością obcięłam paznokcie. Teraz mam
naturalną metodą długie paznokcie bez żadnych zbędnych plam i bólu.

Oczywiście jest to trochę zajmujące, dlatego chociaż wiem, że to nie ten temat, ale może tak przy okazji któraś z Was zna i może polecić jakąś odżywkę bez formaldehydu?


Dziekuje za rady
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:34   #457
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
a ja Ci polecam teraz zastosowanie jakiejś naturalnej metody. Mi pomógł olejek rycynowy. Czasami nakładałam go na noc, na to zakładałam bawełniane rękawiczki, no i tak kładlam
się spać. Czasami natomiast lekko podgrzewałam olejek w mikrofalówce i
po prostu nakładałam go na dłonie, jak krem, albo przelewałam do małej
miseczki i robiłam kąpiel dłoni. Te ciemne plamki pod paznokciami,
odczekałam aż odrosną i z przyjemnością obcięłam paznokcie. Teraz mam
naturalną metodą długie paznokcie bez żadnych zbędnych plam i bólu.

Oczywiście jest to trochę zajmujące, dlatego chociaż wiem, że to nie ten temat, ale może tak przy okazji któraś z Was zna i może polecić jakąś odżywkę bez formaldehydu?
Mogę polecić Inglot Silk Wrap Bardzo fajna i ładnie wyglądają paznokcie nią pomalowane. Może nie robi szału, nie daje spektakularnych efektów, ale widocznie poprawia stan paznokci i jest bezpieczna Ja ją stosowałam jeszcze przed zakupem Eveline i nadal używam właśnie w uzupełnieniu pielęgnacji olejkami i witaminkami A+E.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 17:10   #458
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Dziekuje za rady
nie ma za co , jak coś, to polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mogę polecić Inglot Silk Wrap Bardzo fajna i ładnie wyglądają paznokcie nią pomalowane. Może nie robi szału, nie daje spektakularnych efektów, ale widocznie poprawia stan paznokci i jest bezpieczna Ja ją stosowałam jeszcze przed zakupem Eveline i nadal używam właśnie w uzupełnieniu pielęgnacji olejkami i witaminkami A+E.
dzięki za odzew rozejrzę się w takim razie za nią
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 19:05   #459
karolajna0
Przyczajenie
 
Avatar karolajna0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Moje spotkanie z tą odżywką było przypadkowe, że tak powiem. Śmieszna to była sytuacja, ponieważ dostałam nowy przepiękny pierścionek i potrzebowałam jakiegoś bezbarwnego lakieru by moje dłonie wyglądały bardzo naturalnie z tym pierścionkiem. Złapałam tą odżywkę, bo się śpieszyłam i od tamtej pory stosuję ją non stop. Warta polecenia!
__________________
Idealna Dianno Agron. Oddaj mi swoją cerę, figurę i włosy. Dziękuję.

Włosomaniaczka!

Zapraszam na moje Vinted
karolajna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 23:16   #460
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Witam, jestem nową użytkowniczką i właśnie mnie zastanawia ta odżywka Eveline 8w1 lub/i Diamentowa. Dużo się naczytałam, że formaldehyd zawarty w nich może wywołać onycholizę (właśnie odwarstwianie sie płytki paznokcia od macierzy - to są te Wasze kreseczki pod płytką i/lub jaśniejsze miejsca, pęcherzyki powietrza) - wiele blogerek doświadczyło tej ciemnej strony odżywek. Zastanawiam się czy warto ryzykować. Perspektywa pięknych paznokci kusi, zwłaszcza, że odkąd pamiętam miałam krótkie, brzydkie paznokcie: mała, ale szeroka płytka, w dodatku krótka, paznokcie wiecznie poobgryzane (juz sie na szczęście pozbyłam tego "nałogu"). Chciałabym wyhodować sobie piękne paznokcie, żeby chociaż ta "różowa część paznokcia" dochodziła do koniuszka palca, żeby w ogóle była dłuższa (a wiem, że to możliwe). Do szczęścia potrzebuję jednak dobrej odżywki... Myślicie, że warto ryzykować z Eveline 8w1? Jeśli nie, to jaką odżywkę byście poleciły?
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:27   #461
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nową użytkowniczką i właśnie mnie zastanawia ta odżywka Eveline 8w1 lub/i Diamentowa. Dużo się naczytałam, że formaldehyd zawarty w nich może wywołać onycholizę (właśnie odwarstwianie sie płytki paznokcia od macierzy - to są te Wasze kreseczki pod płytką i/lub jaśniejsze miejsca, pęcherzyki powietrza) - wiele blogerek doświadczyło tej ciemnej strony odżywek. Zastanawiam się czy warto ryzykować. Perspektywa pięknych paznokci kusi, zwłaszcza, że odkąd pamiętam miałam krótkie, brzydkie paznokcie: mała, ale szeroka płytka, w dodatku krótka, paznokcie wiecznie poobgryzane (juz sie na szczęście pozbyłam tego "nałogu"). Chciałabym wyhodować sobie piękne paznokcie, żeby chociaż ta "różowa część paznokcia" dochodziła do koniuszka palca, żeby w ogóle była dłuższa (a wiem, że to możliwe). Do szczęścia potrzebuję jednak dobrej odżywki... Myślicie, że warto ryzykować z Eveline 8w1? Jeśli nie, to jaką odżywkę byście poleciły?
Ta odżywka to nie majątek, warto zaryzykować, aczkolwiek rzeczywiście najwięcej skarg jest na wersję 8w1, a są przecież jeszcze inne odżywki tej marki, które są godne polecenia, ja mam SOS. Ja uważam, że należy się do jej stosowania uzbroić w inne suplementy, np olejki i kremy, wttedy nie powinno być kłopotów, natomiast onycholiza wynika z uczulenia na formaldehyd, które objawia się między innymi bólem i pieczeniem paznokci lub uszkodzeniami pod płytką, dziwnym kolorem paznokci, plamkami, wysuszeniem ich pomimo stosowania zabezpieczenia, wtedy należy po prostu odżywkę odstawić. Moim zdaniem problemy z paznokciami po tej odżywce, o których można poczytać w internecie wynikają po prostu z nieprawidłowego jej stosowania. Jeżeli zachowamy zdrowy rozsądek, to odżywka nawet jeśli uczuli to nie spowoduje poważniejszych uszkodzeń i chorób po natychmiastowym odstawieniu. Należy obserwować jak paznokcie się zachowują, smarować skorki i paznokcie olejkami z witaminkami i nie przesadzać z ilością odzywki, gdyż kuracja wg zaleceń producenta powinna trwać 10 dni, potem można ją stosować w dawkach przypominających np co parę dni pod lub na lakier kolorowy, albo powtarzać kurację dziesięciodniową w dużych odstępach czasu, np 2-3 miesięcznych.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-11 o 09:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 10:37   #462
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dziękuję Korah za odpowiedź
Z tym, że SOS jest dla kruchych i łamliwych paznokci - moje takie nie są. Rosnąć rosną, ale najbardziej mi zależy na przedłużeniu "różowego"
W takim razie jutro zamówię Eveline 8w1 (albo diamentową, jeszcze się zastanowię) i pobiegnę do apteki po olejek, np rycynowy (chyba, że polecacie jakiś inny?)
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie wiele osób zaczęło narzekać, że:
1) 10-dniowa kuracja nic nie dała, "za krótko na efekty"
2) po odstawieniu odżywki paznokcie wróciły do poprzedniego stanu
Czy ktoś może ustosunkować się do tych odpowiedzi?
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 11:25   #463
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

właśnie zakończyłam kuracje diamentową,jestem mega zadowolona,mogę w końcu robić długi french.
Paznokcie twarde i lśniące.
Od jutra lub po jutrza zaczynam kurację 6w1-kupiłam w biedronce 6,99zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130311_121717.jpg (89,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130311_121740.jpg (92,9 KB, 40 załadowań)
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:04   #464
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: Po zakończeniu 10-dniowej kuracji (jak to producent każe) po jakim czasie mogę zacząć znowu używać odżywkę?
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:19   #465
YOS
Raczkowanie
 
Avatar YOS
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do YOS
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez sza1234 Pokaż wiadomość
+ raz w tygodniu maczanie paznokci w podgrzanej oliwie z oliwek.
Mogłabyś napisać jak podgrzewasz oliwę? Chciałabym spróbować ale nie wiem jak osiągnąć odpowiednią temperaturę
YOS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:49   #466
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Dziękuję Korah za odpowiedź
Z tym, że SOS jest dla kruchych i łamliwych paznokci - moje takie nie są. Rosnąć rosną, ale najbardziej mi zależy na przedłużeniu "różowego"
W takim razie jutro zamówię Eveline 8w1 (albo diamentową, jeszcze się zastanowię) i pobiegnę do apteki po olejek, np rycynowy (chyba, że polecacie jakiś inny?)
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie wiele osób zaczęło narzekać, że:
1) 10-dniowa kuracja nic nie dała, "za krótko na efekty"
2) po odstawieniu odżywki paznokcie wróciły do poprzedniego stanu
Czy ktoś może ustosunkować się do tych odpowiedzi?
1. To, że nic nie dała nie znaczy, że można kurację przedłużyć.
2. Moje wrociły do poprzedniego stanu na chwilę, tzn połamały się, ale mimo wszystko już bez odzywki ładnie odrastają, po prostu każdy ma wpisane to w genach, do jakiej długości paznokcie sa w stanie urosnąć. Dochodzi też sposób odżywiania, kontakt z detergentami itp. To jest kwestia bardzo indywidualna, ale wiadomo, że nie ma cudów i odzywka nie wyleczy paznokci na zawsze

Olejek rycynowy możesz wzbogacić wyciskając kilka kapsułek wit. A+E (bez recepty).

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
właśnie zakończyłam kuracje diamentową,jestem mega zadowolona,mogę w końcu robić długi french.
Paznokcie twarde i lśniące.
Od jutra lub po jutrza zaczynam kurację 6w1-kupiłam w biedronce 6,99zł.


Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: Po zakończeniu 10-dniowej kuracji (jak to producent każe) po jakim czasie mogę zacząć znowu używać odżywkę?
Możesz jej używać cały czas, jeżeli wszystko jest w porządku, ale nie nakładać już codziennie tylko np 1-2 razy w tygodniu co parę dni

Cytat:
Napisane przez YOS Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać jak podgrzewasz oliwę? Chciałabym spróbować ale nie wiem jak osiągnąć odpowiednią temperaturę
Wydaje mi się, że nie ma tu szczególnej filozofii, podgrzewasz na gazie z garnuszku i sprawdzasz palcem czy nie jest za gorąca dla Ciebie. Ciepła oliwa ma lepsze wlaściwości przenikające przez skórę i paznokcie, tzn rozgrzewając skórę pozwala na lepsze jej odżywienie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:13   #467
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: Po zakończeniu 10-dniowej kuracji (jak to producent każe) po jakim czasie mogę zacząć znowu używać odżywkę?

10 dni to jest za mało na jakiekolwiek rezultaty.
używaj jej ile chcesz,ja nie patrzę na to jak producent napisał.
Maluje i zmywam kiedy chcę a nie codzienne malowanie i czwarty dzień zmywanie używam ją pod lakier,czyli jak zmywam lakier i nakładam nowy to odżywkę daję. Jak narazie od 3 miesięcy nie miałam paznokci bez odżywki,dlatego skończyła mi się pierwsza przezwyczaiłam się do niej i głupio by mi było jakbym paznokci nie miała nimi pomalowane nałóg normalnie
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:14   #468
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
właśnie zakończyłam kuracje diamentową,jestem mega zadowolona,mogę w końcu robić długi french.
Paznokcie twarde i lśniące.
Od jutra lub po jutrza zaczynam kurację 6w1-kupiłam w biedronce 6,99zł.
Ale masz ładne paznokcie Mi ostatnio się jeden złamał-zakładałam ciasno związane adidasy i trach...u palca środkowego prawej ręki się złamał i to sporo. Co ciekawe dokładnie rok temu złamał mi się ten sam paznokieć, u tego samego palca i w tych samych okolicznościach Tylko adidasy były inne
I wszystko trzeba było ciąć. Teraz sprawdzam jak mi urosną bez odżywki-ostatnio niesamowicie stawiam na naturalność
Paski do frencza malujesz ręcznie?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:15   #469
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
.






paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 14:44   #470
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Tyle złego się naczytałam o tej odżywce, że aż boję się postępować jakikolwiek inny sposób, niż każe producent... Ale zobaczę, jak po tych 10dniach nic mi nie będzie, to może dam troszkę odsapnąć paznokciom i znowu powtórzę cały proces. Wolę być ostrożna co do tego produktu, ale zaryzykować muszę, bo tym dziewczynom, co pomógł, podarował przepiękne paznokcie - może i mi się poszczęści...
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:52   #471
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Tyle złego się naczytałam o tej odżywce, że aż boję się postępować jakikolwiek inny sposób, niż każe producent... Ale zobaczę, jak po tych 10dniach nic mi nie będzie, to może dam troszkę odsapnąć paznokciom i znowu powtórzę cały proces. Wolę być ostrożna co do tego produktu, ale zaryzykować muszę, bo tym dziewczynom, co pomógł, podarował przepiękne paznokcie - może i mi się poszczęści...
Powodzenia
Smaruj tak często jak potrzebujesz, ale rób przerwy-ja na przykład podczas swojej kuracji rozdwojonych i łamliwych paznokci(jakieś 2 lata temu) odżywką S.O.S robiłam 3 warstwy i zmycie i tak jeszcze dwa razy, potem 3 dni przerwy i tak dalej, i tak dalej. Moim zdaniem tylko osoba stosująca odżywkę może dobrać częstotliwość używania jej według własnych, indywidualnych upodobań
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:02   #472
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Tyle złego się naczytałam o tej odżywce, że aż boję się postępować jakikolwiek inny sposób, niż każe producent... Ale zobaczę, jak po tych 10dniach nic mi nie będzie, to może dam troszkę odsapnąć paznokciom i znowu powtórzę cały proces. Wolę być ostrożna co do tego produktu, ale zaryzykować muszę, bo tym dziewczynom, co pomógł, podarował przepiękne paznokcie - może i mi się poszczęści...
Tak wlaśnie należy do tego podejść, z rozsądkiem i ostrożnością
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:10   #473
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;39703204]Ale masz ładne paznokcie Mi ostatnio się jeden złamał-zakładałam ciasno związane adidasy i trach...u palca środkowego prawej ręki się złamał i to sporo. Co ciekawe dokładnie rok temu złamał mi się ten sam paznokieć, u tego samego palca i w tych samych okolicznościach Tylko adidasy były inne
I wszystko trzeba było ciąć. Teraz sprawdzam jak mi urosną bez odżywki-ostatnio niesamowicie stawiam na naturalność
Paski do frencza malujesz ręcznie?[/QUOTE]


tak sama
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:38   #474
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
tak sama
fajne Ci wychodzą-takie równe
ja maluję odręcznie, ale ja to nawet długopis trzymam inaczej niż reszta, więc moje paski są tak równe jak hmmmm....powierzchnia karpatki(?) ale naprawdę, bardzo naturalny i ładny ten Twój frencz
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:43   #475
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

lewa dłoń wychodzi mi zawsze lepiej niż prawa
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:46   #476
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
lewa dłoń wychodzi mi zawsze lepiej niż prawa
A mi tam wygodniej jest malować...lewą Jestem praworęczna, ale naprawdę, lewą mi się o wiele lepiej maluje. Moja koleżanka się temu strasznie dziwi, bo ona jak maluje lewą to ma całe palce pomazane
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:50   #477
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;39706383]A mi tam wygodniej jest malować...lewą Jestem praworęczna, ale naprawdę, lewą mi się o wiele lepiej maluje. Moja koleżanka się temu strasznie dziwi, bo ona jak maluje lewą to ma całe palce pomazane[/QUOTE]


paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:54   #478
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
Taki ze mnie odmieniec Moje siostry, znajome, wszystkie malujące paznokcie, które znam-one zawsze mówią, że lewą niedobrze jest malować. Kompletnie ich nie rozumiem, jestem ciekawa ile procent populacji kobiecej woli malować lewą ręką
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:56   #479
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

na pewno bardzo mało takich kobiet jest,chyba że ktoś jest praworęczny "
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:09   #480
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dzisiaj byłam w Rossmanie i szczęście mi sprzyjało - odżywki Eveline za 8zł. Nie mogłam się zdecydować, którą wybrać (diamentowa, 8w1, SOS) więc wzięłam wszystkie po jednej oczywiście Zaczynam testowanie (z rozsądkiem!) - zobaczymy jak każda z nich wpłynie na stan mojego paznokcia.
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.