Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 14:33   #361
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Dopiero teraz widze, ze kupilam dokladnie taki sam zestaw pedzli, jak Agabil Tylko, ze moje pedzle, to chyba nawet obok tych Agi nie staly. To co otrzymalam, nijak sie nie ma do tego, co zdjecia Agi przedstawiaja
Kupowalam u MAKONA. Czyzby doszli do wniosku, ze mozna zejsc z jakoscia, bo maja 1000 pozytywow??? Narazie napisalam maila do nich. CZekam na odpowiedz.

Edytowane przez szyna
Czas edycji: 2007-07-28 o 14:35 Powód: literowka
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 12:11   #362
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a co jest nie tak z twoimi pędzlami?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 13:33   #363
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=220117318 Kupiłam ten i czekam na przesyłkę. Jak dostanę to opiszę wrażenia
__________________
Gdziekolwiek jesteś - czekam.
***
Powstała w wyniku koincydencji.
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 01:00   #364
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Odkopuję wątek.

Wreszcie przeczytałam cały wątek, zajęło mi to trochę, ale już coś niecoś wiem.
Sama od jakiegoś czasu planuję zakup pędzelków i nie ukrywam, że najchętniej chapałabym 2 zestawy, co by mieć od razu zapas i spokój na długi czas. Na razie patrzę oglądam i sama nie wiem co wybrać. Ze mną to pewnie będzie tak jak z MagJą pół roku zastanawiania się i rozkminek.

Najbardziej mi zależy na tym by pędzle były miękkie i nie drapały mi powiek, skóry. Mam jeden [na szczęście] pędzel z We-Ma i jest okropnie ostry. Na początku drapał mi strasznie poliki [do krostek i zaczerwienienia włącznie], w końcu się trochę stępił, umyłam go parę razy, przycięłam, dołożyłam odzywkę do włosów i przyniosło to jakiś skutek, ale już teraz wiem, że nie kupiłabym We-Ma, bo się zniechęciłam.
A z drugiej strony nie chciałabym, aby pędzelki były zbyt giętkie, bo wtedy będą się odchylać od powieki zamiast ją malować. Mam nadzieję, że wiecie o co mi idzie...

Oczywiście ważne jest to by się nie leniły i nie wyglądały po dwóch praniach jak rozdeptane i wyleniałe kocury.

No to teraz czekają mnie intensywne poszukiwania i ostateczne wybranie najbardziej potrzebnego zestawu pędzelków. JUż czuję się lekko przerażona perspektywą wybierania, porównywania...

Aha, piszecie że pędzle Donegal są dostępne w sklepach, ale czy jakiś wybranych [sieciówkach], czy w drogerii obojętnie jakiej z serii "no name"?
Przeglądałam ich stronę, ale oni nie podają wymiarów, nie piszą do czego jest dany pędzelek itp. Trochę za ubogo jak na sprzedaż internetową.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 01:16   #365
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek.

Wreszcie przeczytałam cały wątek, zajęło mi to trochę, ale już coś niecoś wiem.
Sama od jakiegoś czasu planuję zakup pędzelków i nie ukrywam, że najchętniej chapałabym 2 zestawy, co by mieć od razu zapas i spokój na długi czas. Na razie patrzę oglądam i sama nie wiem co wybrać. Ze mną to pewnie będzie tak jak z MagJą pół roku zastanawiania się i rozkminek.

Najbardziej mi zależy na tym by pędzle były miękkie i nie drapały mi powiek, skóry. Mam jeden [na szczęście] pędzel z We-Ma i jest okropnie ostry. Na początku drapał mi strasznie poliki [do krostek i zaczerwienienia włącznie], w końcu się trochę stępił, umyłam go parę razy, przycięłam, dołożyłam odzywkę do włosów i przyniosło to jakiś skutek, ale już teraz wiem, że nie kupiłabym We-Ma, bo się zniechęciłam.
A z drugiej strony nie chciałabym, aby pędzelki były zbyt giętkie, bo wtedy będą się odchylać od powieki zamiast ją malować. Mam nadzieję, że wiecie o co mi idzie...

Oczywiście ważne jest to by się nie leniły i nie wyglądały po dwóch praniach jak rozdeptane i wyleniałe kocury.

No to teraz czekają mnie intensywne poszukiwania i ostateczne wybranie najbardziej potrzebnego zestawu pędzelków. JUż czuję się lekko przerażona perspektywą wybierania, porównywania...

Aha, piszecie że pędzle Donegal są dostępne w sklepach, ale czy jakiś wybranych [sieciówkach], czy w drogerii obojętnie jakiej z serii "no name"?
Przeglądałam ich stronę, ale oni nie podają wymiarów, nie piszą do czego jest dany pędzelek itp. Trochę za ubogo jak na sprzedaż internetową.
Ze mnie to lepiej nie bierz przykładu bo inaczej pędzelkami będziesz się cieszyć w 2008
Donegala widuję w zwykłych, zwyczajnych drogeriach, w sieciówkach chyba ich za bardzo nie ma. Ale fakt faktem, że i na stronie i na samych opakowaniach ich akcesoriów informacji zero
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 01:25   #366
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ze mnie to lepiej nie bierz przykładu bo inaczej pędzelkami będziesz się cieszyć w 2008
Madzia kiedy ja jestem masakrycznie niezdecydowana w każdej sprawie, to dlaczego przy okazji pędzelków miałoby być inaczej?
Na szczęście 2008 juz blisko
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
]Donegala widuję w zwykłych, zwyczajnych drogeriach, w sieciówkach chyba ich za bardzo nie ma. Ale fakt faktem, że i na stronie i na samych opakowaniach ich akcesoriów informacji zero
Kurczę, muszę się za nimi rozejrzeć, chociaż nie wiem czy w tej mojej zapadłej dziurze znajdę te pędzle.
Jeśli widziałam jakiekolwiek pędzle w sklepie to z firmy TopChoice czy coś takiego...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 01:29   #367
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Madzia kiedy ja jestem masakrycznie niezdecydowana w każdej sprawie, to dlaczego przy okazji pędzelków miałoby być inaczej?
Na szczęście 2008 juz blisko
No, bliżej niż dalej w sumie
Ci dam Madzię Nie cierpię tego zdrobnienia
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Kurczę, muszę się za nimi rozejrzeć, chociaż nie wiem czy w tej mojej zapadłej dziurze znajdę te pędzle.
Jeśli widziałam jakiekolwiek pędzle w sklepie to z firmy TopChoice czy coś takiego...
To ja widuję i jedne i drugie w zapadłej dziurze, jaką jest Ostrowiec. W Krakowie jakoś mi się nie rzuciły w oczy. Także jest szansa, że u Ciebie też się znajdą. Choć w sumie ja bym Ci te z Allegro polecała, moje spisują się dobrze i nie ma co porównywać do We-Ma. Zupełnie inna jakość, no i etui superowe
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 01:44   #368
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

MagJA - wybacz OT - ale - czy bywasz w Galelerii Centrum, w Krakowie...? chcialam zapytac o kosmetyki Physicians Formula
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:45   #369
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
MagJA - wybacz OT - ale - czy bywasz w Galelerii Centrum, w Krakowie...? chcialam zapytac o kosmetyki Physicians Formula
Bywam, ale rzadko i PF tam nigdy nie widziałam. Widuję je tylko w Elephancie, ale też nigdy się na nic nie skusiłam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:28   #370
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek.

A z drugiej strony nie chciałabym, aby pędzelki były zbyt giętkie, bo wtedy będą się odchylać od powieki zamiast ją malować. Mam nadzieję, że wiecie o co mi idzie...

Oczywiście ważne jest to by się nie leniły i nie wyglądały po dwóch praniach jak rozdeptane i wyleniałe kocury.
jeżeli nie chcesz by pędzle się rozpłaszczały na powiece i by nie były zbyt giętkie to może ci podpasują z sobola, lub sobola i kucyka razem. Z samego kucyka chyba są takie jakie nie chcesz by były
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 01:29   #371
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Bywam, ale rzadko i PF tam nigdy nie widziałam. Widuję je tylko w Elephancie, ale też nigdy się na nic nie skusiłam.

MagJA - dziękuję za odpowiedź i mam do Ciebie wielką prośbę to NIC pilnego - ale jesłi będziesz kiedyś w tym sklepie - bardzo proszę - czy mogłabyś zwrócić uwagę - czy nie ma tam tego pudru:

Solar Powder (SPF 20) Face Powder
(Bronzer)

zdjęcie: http://img253.imageshack.us/img253/7223/pfay2.png

będę zobowiązana

edit - dla wyjaśnienia- to mój ukochany - a własciwie najukochanszy kosmetyk i właśnie zużywam ostatnie opakowanie - stąd prośba...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 14:40   #372
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja tez go chce Tylko wersje Translucent. Czemu taka posucha na Allegro
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:01   #373
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Vril poczekamy, co odpowie MAgJa - jeśli tam są - to może uda nam się poprosić Krakowiankę - Wizażankę - zeby je dla nas kupiła
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:05   #374
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Si
Carolina jak tam pedzle Donegal? Trzymaja fason?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:11   #375
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

o tak jeszcze raz dziękuję za cynk Nie osypują się, wzorowo wytrzymują pranie czuprynek i przyjaźnią się z PF
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:37   #376
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Aha, piszecie że pędzle Donegal są dostępne w sklepach, ale czy jakiś wybranych [sieciówkach], czy w drogerii obojętnie jakiej z serii "no name"?
ja kupilam w drogerii "natura" i szczerze mowiac pod niebosa nie skacze kupilam 2 kocie jezyki - duzy (najlepszy z tych co kupilam) i sredni, jeden skosny na krotkiej raczce i jeden taki cienki do cieni - chcialam tym sposobem unikanc wydawania 100 zl na jakis zestaw z alegro ale tak czy siak bede musiala bo pedzle mi raczej nie odpowiadaja - sa srednio miekkie, cienie mi sie z nich osypuja po calej twarzy i strasznie mnie to wkurza
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:54   #377
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
MagJA - dziękuję za odpowiedź i mam do Ciebie wielką prośbę to NIC pilnego - ale jesłi będziesz kiedyś w tym sklepie - bardzo proszę - czy mogłabyś zwrócić uwagę - czy nie ma tam tego pudru:

Solar Powder (SPF 20) Face Powder
(Bronzer)

zdjęcie: http://img253.imageshack.us/img253/7223/pfay2.png

będę zobowiązana

edit - dla wyjaśnienia- to mój ukochany - a własciwie najukochanszy kosmetyk i właśnie zużywam ostatnie opakowanie - stąd prośba...
Jak tylko tam będę, to zerknę, ale szczerze mówiąc wątpie, że będzie, bo kiedyś jak się PF interesowałam, to nic z takich obrazkowych - jak ja to mówie - puderków nie było. No ale a nuż się coś zmieniło...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Vril poczekamy, co odpowie MAgJa - jeśli tam są - to może uda nam się poprosić Krakowiankę - Wizażankę - zeby je dla nas kupiła
Problemu by nie było, byle tylko były.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 22:54   #378
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

MagJa - bardzo dziękuję ja będę modły do nieba wznosić, żeby się okazało - że są
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 23:19   #379
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
jeżeli nie chcesz by pędzle się rozpłaszczały na powiece i by nie były zbyt giętkie to może ci podpasują z sobola, lub sobola i kucyka razem. Z samego kucyka chyba są takie jakie nie chcesz by były
JUż teraz to sama nie wiem czego chcę. Ale suma sumarum postaram się wybrać coś sensownego... pytanie tylko kiedy?
MagJa - witam w Kubie niezdecydowanych

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No, bliżej niż dalej w sumie
Ci dam Madzię Nie cierpię tego zdrobnienia
Świetne masz imię z wieloma kombinacjami i nie wymyślaj. Madzia jest fajna.
Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
ja kupilam w drogerii "natura" i szczerze mowiac pod niebosa nie skacze kupilam 2 kocie jezyki - duzy (najlepszy z tych co kupilam) i sredni, jeden skosny na krotkiej raczce i jeden taki cienki do cieni - chcialam tym sposobem unikanc wydawania 100 zl na jakis zestaw z alegro ale tak czy siak bede musiala bo pedzle mi raczej nie odpowiadaja - sa srednio miekkie, cienie mi sie z nich osypuja po calej twarzy i strasznie mnie to wkurza
TO jako pierwsza jesteś niezbyt zadowolona z tych pędzli... Ale to też cenna opinia, bo przynajmniej wiadomo że moga być z nimi kłopoty...
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To ja widuję i jedne i drugie w zapadłej dziurze, jaką jest Ostrowiec. W Krakowie jakoś mi się nie rzuciły w oczy. Także jest szansa, że u Ciebie też się znajdą. Choć w sumie ja bym Ci te z Allegro polecała, moje spisują się dobrze i nie ma co porównywać do We-Ma. Zupełnie inna jakość, no i etui superowe
No i przeszłam się po kilku sklepach kosm. co by obczachać jakie maja pędzelki w asortymencie. Są wszędzie te Top Choice, które akurat mnie nie bardzo interesują. W jednym sklepie-u mojej znajomej, znalazłam właśnie pędzle Donegala, ale były tylko 2 rodzaje i to 2 ostatnie szt.
Niestety, ale pędzelki są w blistrach i za Chiny ich nie można pomacać, co w cale mnie nie ucieszyło, a niestety nie mają modeli demonstracyjnych. W sumie to tak średnio [oceniając na podstawie tych 2 ostatnich szt.] mi się widziały...
Pytałam koleżanki czy będzie miała jakąś dostawę z pędzelków, ale raczej się niczego nie spodziewa, a sam PH Donegala już nie był u niej w sklepie całe wieki, więc raczej nie mam na co liczyć.

Szukam dalej... uf.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 23:37   #380
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
JUż teraz to sama nie wiem czego chcę. Ale suma sumarum postaram się wybrać coś sensownego... pytanie tylko kiedy?
MagJa - witam w Kubie niezdecydowanych


Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Świetne masz imię z wieloma kombinacjami i nie wymyślaj. Madzia jest fajna.
Magdalena jestem
(Tylko mi tak nie pisz teraz przypadkiem )
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 23:53   #381
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość



Magdalena jestem
(Tylko mi tak nie pisz teraz przypadkiem )
A mniej oficjalnie?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 00:06   #382
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
A mniej oficjalnie?
No to Magda Chciałam tylko zaznaczyć, że tak naprawdę to Magdalena jestem, bo Magda i Magdalena to w sumie 2 różne imiona Ale chyba i tak większość to Magdaleny, a przynajmniej Magdę znam tylko jedną, a Magdalen z 10, nawet w grupie na studiach było nas 5 Magdalen
Ale już nie offtopujmy, bo się wątek o mnie zrobi
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 00:22   #383
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to Magda Chciałam tylko zaznaczyć, że tak naprawdę to Magdalena jestem, bo Magda i Magdalena to w sumie 2 różne imiona Ale chyba i tak większość to Magdaleny, a przynajmniej Magdę znam tylko jedną, a Magdalen z 10, nawet w grupie na studiach było nas 5 Magdalen
Ale już nie offtopujmy, bo się wątek o mnie zrobi
A ja myślałam, że TY po prostu chcesz aby CIę tylko Magdaleną nazywano.
Spox, Magdaleno nie ofujemy więcej.

*****


A jeszcze mi się coś przypomniało. Jak oglądałam te pędzle Donegala to na opakowaniu nie było napisanego żadnego nr, żadnej podpowiedzi do czego ewentualnie-jakiej konkretnie czynności, ten pędzelek mógłby posłużyć.
Trochę szkoda, że producent(ci) nie dba(ją) o stronę informacyjną swoich produktów. To jest trochę tak jakby do kremu nie napisać składu, albo nie dołączyć ulotki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:13   #384
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Kochane! Moje pędzelki są super - naprawdę polecam. Miękkie, włosie nie wypada. Świetnie się nimi operuje, mają wygodną rączkę, jestem naprawdę zadowolona. I przesyłka - błyskawiczna, naprawdę polecam sprzedawcę "edyta_ok".
Pozdrawiam
__________________
Gdziekolwiek jesteś - czekam.
***
Powstała w wyniku koincydencji.
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 07:13   #385
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja tez kupilam u edyta_ok - jestem bardzo zadowolona,to bedzle z kozy i sobola w ladnym etui.Szybki kontakt ,bosko.Używam ich od jakis 3 tygodni i naprawde sa super nic sie nie dzieje mieciutkie wlosy nei wypadaja,fajne ze sredniej polki polecam
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 18:14   #386
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Podbijam watek.Juz długo sie zastanawiam i doradzcie, które wybrac

http://www.allegro.phttp://www.alleg...bol_kucyk.html


http://www.allegro.pl/item222849700_...bol_kucyk.html


http://www.allegro.pl/item222850072_...l_gratis_.html


i http://www.allegro.pl/item224005747_...promocja_.html

Prosze pomózcie, bez Was w zyciu sie nie zdecyduje
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 22:33   #387
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

nefernefer35 - nie mam pojęcia które dokładnie bym kupiła, ale powiem Ci jedno - sprzedawca na medal, a pędzle są dobrej jakości.
__________________
Gdziekolwiek jesteś - czekam.
***
Powstała w wyniku koincydencji.
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 09:14   #388
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Nef, a co będzie Ci potrzebne? Wolisz wiecej do twarzy czy może do cieni? Jakie masz preferencje co do włosia?

http://www.allegro.pl/item222849700_...bol_kucyk.html są dwa skośne do różu ale nie ma okrągłego-jeśli masz już taki lub nie potrzebujesz to ok; zamiast Jumbo Kabuki jest zwykły wachlarz; niewiele pędzli do cieni, brak skosnego do cieni; po co aż dwa do kresek?

http://www.allegro.pl/item224005747_...promocja_.html brak skośnego do różu, aż trzy do ust (po co?), znowu wachlarz zamiast Jumbo Kabuki

jeśli nie potrzebujesz dużego zestawu to weź któryś z tych dwóch. Jesli chcesz dobrze skomponowany zestaw to polecam ten co ja mam (chwilowo go Makon nie wystawia )
http://www.allegro.pl/item207452750_...s_promocj.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 12:17   #389
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Aga dzieki, ze jestes
Ten kompet, który mi poleciłas najbardzej by mi odpowiadał.Bede sledziła aukcje makona
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 12:20   #390
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Aga dzieki, ze jestes
Ten kompet, który mi poleciłas najbardzej by mi odpowiadał.Bede sledziła aukcje makona
Ja również polecam. Duże pędzelki do twarzy są świetne. Wszystkie się przydają.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.