Jak one to robią? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 17:13   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Jak one to robią?


Niektóre dziewczyny które mijam na ulicy lub gwiazdy w magazynach i tv mają tak pieknie błyszczące włosy nawet kiedy sa cienkie! moim problemem jest to,że nie potrafie uzyskac takiego efektu!!! chociaż zakupiłam nabłyszczacz,szampon nabłyszczający i odżywke nic to nie pomaga.Włosy po uzyciu nabłyszczacza wyglądaja jak tłuste i sa posklejane choć nawet nałoże go niewiele! nie wiem jak uzyskac efekt błyszczących ale naturalnie wyglądajacych włosów NIE POSKLEJANYCH ANI WYGLADAJĄCYCH NA TŁUSTE.....znacie może jakieś sposoby lub kosmetyki,albo sposób stylizacji aby mozna było taki efekt uzyskać??? pozdrówka
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 17:16   #2
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Jak one to robią?

Gwiazdy w magazynach i tv mają lśniące włosy za sprawą profesjonalnego oświetlenia i fotografa.

Z takich domowych skutecznych sposobow to znam płukanie włosów w wodzie mineralnej(taka ze sklepu)+zimna woda z kranu.
A może twoje włosy są osłabione i brakuje im witamin.
?Włosy zdrowe i odżywione same z natury są lśniące
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 19:03   #3
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jak one to robią?

Podobno pomaga też płukanie włosów w wodzie z dodatkiem octu lub soku z cytryny,albo można stosować jedwab.

A ja chciałabym się dowiedzieć jak dziewczyny to robią,że mają ciągle wlosy takie,jakby właśnie przed chwilą je rozczesały.Ja je czeszę,a zaraz potem zbijają się w takie nieładne pasma Co zrobić żeby się tak nie robiło?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:01   #4
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Podobno pomaga też płukanie włosów w wodzie z dodatkiem octu lub soku z cytryny,albo można stosować jedwab.

A ja chciałabym się dowiedzieć jak dziewczyny to robią,że mają ciągle wlosy takie,jakby właśnie przed chwilą je rozczesały.Ja je czeszę,a zaraz potem zbijają się w takie nieładne pasma Co zrobić żeby się tak nie robiło?
Też mam takie włosy, rozczeszę je a za chwilę sa jakby zbite. A to uciążliwe bo włosy mam do pasa.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 23:43   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak one to robią?

Na wielu zdjęciach modelki maja włosy z tyłu sczesane do przodu, tak, jakby miały wiązać sobie dwa kucyki powyżej uszu. W ten sposób włosy wyglądają na gęstsze. Poza tym kilkugodzinne układanie na wałki, modelowanie, masa kosmetyków, profesjonalny fryzjer i pewnie odrobina Photoshopu.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 09:57   #6
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Jak one to robią?

Wkleiłam pare zdjęć, żeby sprecyzować dokładnie o co mo chodzi widać że efekt na ich włosach nie jest naturalny.Moje włosy sa zdrowe bo dbam o nie i łykam zawsze suplementy ale nie jest to wina ich kondycji a stylizacji lub użytych środków....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6cf53c4300158533475dbe21[1].jpg (26,8 KB, 185 załadowań)
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 10:01   #7
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Jak one to robią?

jeszcze fotki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e6e224fd0001050e4761f8f6[1].jpg (42,9 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4766859X[1].jpg (48,0 KB, 191 załadowań)
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 10:42   #8
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Alien :*
A ja chciałabym się dowiedzieć jak dziewczyny to robią,że mają ciągle wlosy takie,jakby właśnie przed chwilą je rozczesały.Ja je czeszę,a zaraz potem zbijają się w takie nieładne pasma Co zrobić żeby się tak nie robiło?
Kurcze, zawsze myślałam, że tylko ja mam taki problem np moja koleżanka mając włosy do ramion, falowane, powiedziała mi kiedyś, że ona to się nigdy nie czesze, tylko palcami przeczesuje włosy po myciu. a wyglądają zawsze ładnie.

No ale do rzeczy. Pomógł mi jedwab. Stosuję po myciu, na wilgotne włosy, na końcówki. Jest duża poprawa także szczerze polecam.
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:07   #9
fabulous_bunny
Przyczajenie
 
Avatar fabulous_bunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gw
Wiadomości: 28
Dot.: Jak one to robią?

Ja mam takie włosy jak wychodzę od fryzjera

Moja fryzjerka zawsze robi mi jakiś zabieg odżywiający włosy, potem prostuje mi je z pomocą kosmetyków kerastase. Po takiej wizycie - włosy cudo!
fabulous_bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:13   #10
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak one to robią?

Też zawsze zastanawiałam się, czy tylko ja mam problem tzw posklejanych włosów a tu proszę.. Myślę, że to po prostu wynika z kondycji włosa.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:22   #11
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
jeszcze fotki...
No to ja mam typ włosów pokazany przez Ciebie na drugim zdjęciu, choc obecnie krótsze - włosy stanowią jedna płachtę koloru - dopiero jak jakims woskiem/żelem/kremem poktraktuję, to są w pasmach
Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Też zawsze zastanawiałam się, czy tylko ja mam problem tzw posklejanych włosów a tu proszę.. Myślę, że to po prostu wynika z kondycji włosa.
Ja też uważam, że to kwestia kondycji włosów - zdrowe włosy, do których stosuje się odpowiednie kosmetyki nie powinny sprawiac problemów i... byleby nie obciązać ich jakimis cudami bo mysle, że takie obciązone mocniej się rozwarstwiają
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 15:21   #12
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Jak one to robią?

niestety ja mam ten sam problem co wy.. i rzeczywiście woda z kranu troszkę pomogła ale nie wiele. Uporczywe strąki mam tak samo jak wy
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:06   #13
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Jak one to robią?

ja tez przeczesuje wlosy tylko palcami ale takie ladnie blyszczace to one raczej nie sa...i robie tak dla innego celu
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:17   #14
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No to ja mam typ włosów pokazany przez Ciebie na drugim zdjęciu, choc obecnie krótsze - włosy stanowią jedna płachtę koloru - dopiero jak jakims woskiem/żelem/kremem poktraktuję, to są w pasmach
Ja też uważam, że to kwestia kondycji włosów - zdrowe włosy, do których stosuje się odpowiednie kosmetyki nie powinny sprawiac problemów i... byleby nie obciązać ich jakimis cudami bo mysle, że takie obciązone mocniej się rozwarstwiają

wydaje mi sie ze one nie maja dobrej kondycji wlosow po tym jak ciagna ich wlosy i katuja wszystkim co sie da...no ale ich stac na odzywki z najwyzszej pulki!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 18:23   #15
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Jak one to robią?

oj i ja mam problem ze zbijajacymi sie wlosami... normalnie straki, fakt ze moje wlosy sa cienkie bardzo, ale sa ich w miare duzo. myje teraz wlosy ziolowymi szamponami - barwa tataro chmielowa i rzepa z evy, chyba zauwazam poprawe. widze ze zle dzialaja na mnie szampony na ktorych pisze ze wygladzaja, odbudowuja strukture itp. wszelkie pantene i gliss kur oraz te o konsystencji bialej perlowej. te krystaliczne sa lepsze, wlosy zaczely blyszczec - nie oszalamiajaco ale zawsze to cos. chcialabym zeby byly takie na mega polysk... sa ciemne i podobno takie wlosy latwiej doprowadzic do polysku niz blond. jednak nablyszczajace preparaty je obciazaja co w rezultacie daje przyklapniete straki... jedwab po pewnym czasie wysusza wiec uwaga, przestrzegam jesli ktos ma taka tenedcje do zniszczonych koncowek jak ja.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:16   #16
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
oj i ja mam problem ze zbijajacymi sie wlosami... normalnie straki, fakt ze moje wlosy sa cienkie bardzo, ale sa ich w miare duzo. myje teraz wlosy ziolowymi szamponami - barwa tataro chmielowa i rzepa z evy, chyba zauwazam poprawe. widze ze zle dzialaja na mnie szampony na ktorych pisze ze wygladzaja, odbudowuja strukture itp. wszelkie pantene i gliss kur oraz te o konsystencji bialej perlowej. te krystaliczne sa lepsze, wlosy zaczely blyszczec - nie oszalamiajaco ale zawsze to cos. chcialabym zeby byly takie na mega polysk... sa ciemne i podobno takie wlosy latwiej doprowadzic do polysku niz blond. jednak nablyszczajace preparaty je obciazaja co w rezultacie daje przyklapniete straki... jedwab po pewnym czasie wysusza wiec uwaga, przestrzegam jesli ktos ma taka tenedcje do zniszczonych koncowek jak ja.
No ale nabłyszcza Biosilk?Bo ja nie mam problemu z końcówkami więc mogłabym stosować,ale unikam wszystkiego co obciąża i powoduje szybsze przetłuszczanie się.Nada mi się?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:27   #17
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
No ale nabłyszcza Biosilk?Bo ja nie mam problemu z końcówkami więc mogłabym stosować,ale unikam wszystkiego co obciąża i powoduje szybsze przetłuszczanie się.Nada mi się?
nablyszcza ale skleja te moje koncowki - nie sa jednolita masa wlosow tylko straki - i nie nakladam z przesada, doslownie krople rozprowadzam na dloniach i koncowki smaruje. wyzej nie robie bo nie chce efektu przylizanych wlosow, ale moja kolezanka robi "prawie" od skory i mowila ze musi myc codziennie przez to. ale u niej wyglada to ladnie teraz juz wykonczylam ta mala buteleczke i wiecej nie kupie. Ty mozesz sprobowac, moze akurat Ci podpasuje. zawsze znajdziesz jakas chetna kolezanke na zakup
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:57   #18
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
nablyszcza ale skleja te moje koncowki - nie sa jednolita masa wlosow tylko straki - i nie nakladam z przesada, doslownie krople rozprowadzam na dloniach i koncowki smaruje. wyzej nie robie bo nie chce efektu przylizanych wlosow, ale moja kolezanka robi "prawie" od skory i mowila ze musi myc codziennie przez to. ale u niej wyglada to ladnie teraz juz wykonczylam ta mala buteleczke i wiecej nie kupie. Ty mozesz sprobowac, moze akurat Ci podpasuje. zawsze znajdziesz jakas chetna kolezanke na zakup
No nie wiem właśnie czy próbować,bo kupiłam już ProfiSilka i praktycznie nic nie robił i teraz stoi w łazience i nie ma na niego chętnych,a strasznie nie lubię jak coś leży i tego nie używam

A skoro już jesteśmy przy nabłyszczaniu,to czy któraś z Was robiła może profesjonalne nablyszczanie u fryzjera??Ciekawe jakie są efekty...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:03   #19
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Jak one to robią?

ponoc jest do zrobienia taki nablyszczajacy zabieg u fryzjera ,z tego co wiem to jest to jakis program kerastase.... wiecej nie wiem
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 06:56   #20
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
no ale ich stac na odzywki z najwyzszej pulki!
Może to i to? Ja regularnie farbuje włosy, codziennie suszę suszarką, sporadycznie prostowniczy używam, ale też odżywiam i nawilżam je regularnie - przy każdej wizycie moja fryzjerka mówi, że mam bardzo fajne włosy - błyszczące i miękkie, ale to może od typu włosów zależy?
Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
ponoc jest do zrobienia taki nablyszczajacy zabieg u fryzjera ,z tego co wiem to jest to jakis program kerastase.... wiecej nie wiem
Ja od czasu do czasu robię sobie taką maskę regenerującą Kerastase u fryzjera i efektem są zdrowsze wlosy, ale specjalnych nabłyszczaczy nigdy nie używałam, gdyż wydaje mi sie, że dodatkowo obciążaja włosy sprawiając, że są one cięższe.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:32   #21
Aiwless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Jak one to robią?

Dziewczyny ja polecam Biosilk, ale w takiej kombinacji - najpierw myje wlosy obojetnie jakim szamponem choc najlepiej Elseve Color Vive, nastepnie nakladam odzywke do splukiwania Elseve Color Vive (w czerwonym opakowaniu z filtrami uv, ponoc odbija swiatlo i cos w tym jest ) i juz po tej odzywce wlosy sa ladnie lsniace, ale stosuje jeszcze Biosilk - przed rozczesaniem mokrych wlosow wmasowuje wieksza krople Biosilku w koncowki i wlosy tak do polowy - kiedy wyschna (nie susze) lsnia przepieknie, sa jedwabiscie gladkie i mieciutkie

Edytowane przez Aiwless
Czas edycji: 2009-10-16 o 19:14
Aiwless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:33   #22
Aiwless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Jak one to robią?

Aha moja fryzjerka jest zdania ze jedwab w plynie i serum na koncowki avonu nie obciaza wlosow a wrecz im pomaga - nawilza i zapobiega rozdwajaniu...
Aiwless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:36   #23
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Aiwless Pokaż wiadomość
Aha moja fryzjerka jest zdania ze jedwab w plynie i serum na koncowki avonu nie obciaza wlosow a wrecz im pomaga - nawilza i zapobiega rozdwajaniu...
Możecie mówić co chcecie, ale ja uważam, że serum na końcówki AVONu i... taka maska regeneracyjna z Technique advances z niebieską zakrętką - sa REWELACYJNE A tanie jak barszcz
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 15:03   #24
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Aiwless Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja polecam wam biosilk ale w takiej kombinacji - najpierw myje wlosy obojetnie jakim szamponem choc najlepiej Elseve color vive, nastepnie nakladam odzywke do splukiwania Elseve color vive (taka w czerwonym opakowaniu z filtrami uv, ponoc odbija swiatlo i cos w tym jest ) i juz po tej odzywce wlosy sa ladnie lsniace, ale stosuje jeszcze biosilk tylko inaczej niz wy - nie na suche wlosy bo wtedy odrazu wygladaja na tluste, ale kiedy jeszcze sa mokre, zaraz po zdjeciu turbana z recznika i przed rozczesaniem mokrych wlosow wmasowuje wieksza krople biosilku w koncowki i wlosy tak do polowy - kiedy wyschna (nie susze) lsnia przepieknie, sa jedwabiscie gladkie i mieciutkie
A jaki masz kolorek włosów że tak błyszczą?Bo blond jest trudniej nabłyszczyć niż ciemne
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 18:42   #25
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jak one to robią?

nazwa watku powinna brzmiec: jak stylisci(fryzjerzy) to robia? bo same sobie tak wlosow nie ukladaja, farbuja, maja od tego ludzi farciarze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:09   #26
Erin
Raczkowanie
 
Avatar Erin
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gdańsk/Warrington
Wiadomości: 158
Dot.: Jak one to robią?

ja mam włosy lekko kręcone i tez niesety nie są lśniace Jedynie po farbowaniu, gdy farba olepia włosy i zamyka łuski zaczynają lśnić Ale jak się domyslacie efekt utrzymuje sie do tylko kilku myć
Erin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:24   #27
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny które mijam na ulicy lub gwiazdy w magazynach i tv
Cytat:
Napisane przez Erin Pokaż wiadomość
ja mam włosy lekko kręcone i tez niesety nie są lśniace Jedynie po farbowaniu, gdy farba olepia włosy i zamyka łuski zaczynają lśnić Ale jak się domyslacie efekt utrzymuje sie do tylko kilku myć
Nie, przeciez autorka wątku zaznaczyła, że widuje dziewczyny z takimi włosami też na ulicy, więc "zwykła śmietelniczka" też może
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 16:43   #28
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jak one to robią?

Włosy świeżo po farbowaniu zazwyczaj mają piękny połysk.
Ja uzyskuję ładny połysk po nałożeniu Hot Liss Loreala, wyprostowaniu włosów i nałożeniu na nie odrobiny jedwabiu, czasem do tego niewiele żelu do włosów(chociaż żel szczególnie dobrze się sprawdza na włosach kręconych). Fajny jest też szampon różowy LOreala, myję nim włosy a następnie czekam aż same wyschną.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:16   #29
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Jak one to robią?

taki połysk uzyskasz tylko na ciemnych włoskach. wiem to z własnej autopsji. mialam włosy jasne i ciemne i przy jasnych nigdy mi tak pieknie nie błyszczały, dlatego szybko wróciłam do ciemnych
a najładniej wyglądaja zaraz po farbowaniu, chociaz mi błyszcza zawsze
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 19:08   #30
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Aiwless Pokaż wiadomość
Aha moja fryzjerka jest zdania ze jedwab w plynie i serum na koncowki avonu nie obciaza wlosow a wrecz im pomaga - nawilza i zapobiega rozdwajaniu...
oba preparaty maja w skladzie alkohol, wiec w gruncie rzeczy po pewnym czasie wysuszaja. biosilk uzywalam sama i nie podoba mi sie efekt, on nie nawilza tylko nadaje polysk do nastepnego mycia. same silikony, ktore nie maja zadania zregenerowac wlosow. to tylko optyczne zludzenie. a serum nie uzywalam ale sledzilam watek bo bylam nim bardzo zainteresowana. i dziewczyny pisaly ze jednak nie nadaje sie na konce wlosow z tendencja do rozdwajania.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.