Aparat :((( Poomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 17:18   #1
dzieffcynka002
Raczkowanie
 
Avatar dzieffcynka002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 176

Aparat :((( Poomocy


Witam

Wiem, że jest dużo wątków na temat aparatów ortodontycznych, lecz niestety nie mam czasu szukać potrzebnych mi informacji, za co z góry przepraszam.

Więc zacznę od początku.··Jako dziecko długo jeździłam do ortodonty pamiętam, że nie dostałam aparatu [ruchomego chyba tak się mówi na aparat wyjmowany], ·bo jeszcze wszystkie zęby dobrze się nie wykształciły czy coś takiego.

Po jakiś dwóch latach dostałam aparat wszystko było dobrze do czasu, kiedy po prostu olałam sprawę i zaniedbałam noszenie teraz bardzo tego żałuje, bo kiedyś jakoś mało obchodził mnie mój wygląd, a teraz jestem załamana stanem moich ząbków i chciałam założyć aparat na stałe

Widziałam, że jedna dziewczyna ma aparat, który nie rzuca się w oczy widać, że ma coś na zębach, ale nie jest to widoczne za bardzo. Jaki jest to aparat i ile by mniej więcej kosztowało założenie na górą szczękę?? Nie zależy mi żeby nie było widać tego aparatu po prostu żeby nie rzucał się tak w oczy jak normalny stały aparat··Z góry dziękuje za odpowiedz.

I może któraś z dziewczyn się orientuje gdzie w Olsztynie albo okolicach można założyć taki aparat tanio i dobrze??
__________________
dzieffcynka002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 17:23   #2
Czary Mary
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 199
Dot.: Aparat :((( Poomocy

Tutaj masz fajną stronkę z aparatmi: http://www.ortodonta.info/aparaty.ht...alne_przyklady
Chodzi Ci zapewne o aparat kosmetyczny. Cena ok 2500 zł za jeden łuk.
Pozdrawiam
Czary Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.