Plz Help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 14:13   #1
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Arrow

Plz Help


Dziewczyny! Codziennie mówię sobie "od jutra" ... kurcze ! Z dietą mi kompletnie nie idzie Ale nie chce sie poddawać! Dajcie mi kopa w tyłek żebym sie za siebie wzięła... zmotywujcie mnie jakoś bo ja motywacji nie umiem znaleść... "sierota" ze mnie - wiem :P

Niecały rok temu... na sylwestra... postanowilam sobie, że strace 8kg ... teraz sie nagle obudzilam za przeproszeniem "z ręką w nocniku"... ;/ ale pociesham sie że może zgubie część tego co planowalam do 31 grudnia... MUSI SIE UDAĆ! Nie ma innej opcji :P
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:18   #2
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Plz Help

Sama musisz znaleźć w sobie to, co Cię motywuje Może bedzie to większa pewność siebie, facet , lepsze zdrowie czy cokolwiek innego. Ważne jest żebyś była pewna tego co chcesz.
Myślę, że ten wątek Ci się przyda: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62838

Pamiętaj żeby zawsze wierzyc w slusznosc tego, co sobie postanowiłaś. I się nie poddawać.
Powodzenia
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 17:34   #3
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Plz Help

Dzięki Szatynka
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 17:47   #4
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Plz Help

ja wiem co masz na myśli bo też długo sie nie mogłam zmusić do ćwiczeń dłużej niż tydzień ale jak przeczytałam sobie komantarze na tym forum i obajrzałam wątek pt. Galeria to mi sie baaardzo zachciało!!!!I wzięłam sie i robie a6w i myślę że dla mnie krzystne jest to że trzeba to ćwiczyć codziennie bo jak miałam ćwiczenia na 3-4 razy w tyg. to zawsze sobie mówiłam "jutro...no a poza tym...to pomyśłam sobie że chciałabym sobie kupić suuperrrr strój kąpielowy, no a skoro strój bedzie super to i ja musze w nim super wyglądać...dasz sobie rade!zapisz sie na wątku "Walka z sadełkiem i dużm brzuszkiem" a tam dziewczyny nie dadzą ci zrezygnować...Mówie ci, mnie zawsze świetnie motywują ich posty
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 16:05   #5
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Plz Help

Spojrz na sibie i zapytaj sie czy jestes szczesliwa.... tylko nie sugeruj sie tym ze mialas cos schudnac powiedz sama sobie czy dobrze wygladasz. Jesli nie to nie ma co czekac. Ja proponuje na poczatek zapisywac sobie kazdego dnia co zjadlas, majac perspektywe tego ze bedziesz musiala zapisac np. kanapke z maselkiem i serem , 3 kawalki czekolady i ciasto nie bedzie ci tak przyjemnie tego jesc . Bo bedziesz musiala przyzanc przed sama soba ze "zgrzeszylas" () a to nie takie latwe :P
Poza tym plecam watek zdjecia ktore was motywuja, galerie i pokaz brzuch. mzoe gdy zobaczysz ze MOZNA, ze innym się udało bedziesz miala wieksza motywacje
Co do cwiczen nie da rady musisz je polubic :P Pokochaj codzienne zmeczenie po jezdzie np. na rowerku albo chociaz po wieczornej gimnastyce to ci pomoze
pozdrawiam i zycze wytrwalosci
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:20   #6
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Exclamation Dot.: Plz Help

DZIĘKI Jesteście wielkie (( przenośnia taka )) OD JUTRA OSTRO SIE BIORE ZA SIEBIE!! TERAZ PRZEGLĄDNE POLECANE WĄTKI... AHA i nie zapomne o ćwiczeniach ...

http://www.sfd.pl/temat144665/
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:37   #7
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Plz Help

Cytat:
Napisane przez effulla
DZIĘKI Jesteście wielkie (( przenośnia taka )) OD JUTRA OSTRO SIE BIORE ZA SIEBIE!! TERAZ PRZEGLĄDNE POLECANE WĄTKI... AHA i nie zapomne o ćwiczeniach ...

http://www.sfd.pl/temat144665/
i bardzo slusznie zycze ci powdozonka jeszcze raz
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 18:55   #8
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Plz Help

Nurthena ma zupełną rację - najważniejsze to spytać siebie samą czy sobie taka odpowiadam Ja mam troche sporo do zrzucenia ale jakoś idzie a tak jak Ty zaczynałam w październiku 6 razy "od jutra ". Jednak 1 .11.2005 powiedziałam dosc- tak sie trzymam . a sport i ćwiczenia - wybierz te które Ci najbardziej odpowiadają i które polubisz wtedy bedziesz je chętniej wykonywac
Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.