Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-28, 12:18   #1
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386

Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?


Cześć, dziewczyny
Właśnie dotarłam do tego sklepu - mają chyba fajny olejek myjący z olejkiem z wanilii, sera z kwasem felurowym, hydrolaty różany i lawendowy za 6zł, tonik z BHA na bazie hydrolatu lawendowego, peeling miętowo-czekoladowy, a to wszystko ma bardzo dłlugi termin wazności - np. serum około 3 miesiące...
Czy któraś z Was używała tych produktów?
Każdy zastaw zawiera naczynka do wykonania - czy można zastąpić szklane zlewki i mieszadła plastikowymi? Pomyslałam, że potem, mając już instrukcję użycia, spróbuję wykonać te rzeczy sama, kupując tylko produkty.
Co myślicie o tym sklepie?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 13:41   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przejrzyj watek o mazidlach,o ile dobrze pamietam osoby ktore tam biora udzial w dyskusji pisaly,ze robily tez zakupy w BU ale podobny asortyment maja tez mazidla,zagladalas tam?

Skorzystaj z wyszukiwarki bo wiem,ze jest kilka watkow na temat samorobionych mazidel
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:45   #3
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześc, ja kupułam na BU zestaw: serum antyoksydacyjne z kwasem felurowym i wit C+E, peeling enzymat. z bromelainą, olejek myjący i tonik z kwasem salicylowym i ze wszystkiego jestem absolutnie zadowolona. No, może tylko ten peeling jest dla mnie troche dziwny w użyciu, ale tak wszystko razem po prostu super. Mam suchą skórę, a teraz jest delikatna i miła w dotyku. Polecam jak najbardziej.
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:39   #4
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Znam peeling, tonik z kwasem, olejek myjący i serum (stara wersja tylko C+E i ta nowa z kwasem felurowym).
Peeling i serum moja skóra bardzo polubiła.
Olejek też jest świetny, chociaż muszę przyznać, że kiedy demakijażuję nim oczy to zawsze mi się dostaje do środka i powoduje że mam jakąś dziwną warstwę na oku i muszę bardzo długo płukać bo inaczej masakra (mam nadzieję że nie czyta tego żaden okulista. Olej w oku!!!) - nie podrażnia, ale źle widzę
Tonik - nie zauważyłam żadnego działania
Robię zakupy i tu i w mazidłach - ale póki co serum robię to z BU (w mazidłach nie widziałam kwasu felurowego poza tym tam jest tyle tych przepisów że zanim dojdę do tego który przepis jest dla mnie dobry, to... wolę pozostać przy sprawdzonym gotowcu). Peeling też próbowałam robić mazidłowy, ale mnie podrażnił... zakupioną bromelainę i zmielone płatki owsiane zużywam do peelingowania łydek
Moim zdaniem BU to bardzo dobry sklep dla początkujących, albo osób które chcą sprawdzić, czy samodzielne mieszanie kosmetyków im pasuje - nie trzeba inwestować w sprzęt. Jednak na dłuższe używanie pojemniczków bym się nie nastawiała - są plastikowe, ciężko je umyć, już prędzej użyłabym zwykłej szklanki. Natomiast na pewno wygodne jest to, że nie trzeba się martwić o odmierzenie składników - waga to jednak spory wydatek.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 14:02   #5
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja kupowałam serum z wit. C+E. Jestem bardzo zadowolona Szybka przesyłka, składniki odmierzone i bardzo dobrze zapakowane, jasna instrukcja przygotowania kosmetyku oraz praktyczne pojemniczki do jego przechowywania. Samo serum świetnie służy mojej cerze.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:13   #6
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy miał ktos z Was problem z otrzymaniem z BU maila potwierdzającego?

Ja takiego maila nie dostała, kontaktowałam sie z nimi poprzez mail dostępny na stronie i cisza...
Ile to w Waszym przypadku trwało?
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 10:39   #7
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Cześc, ja kupułam na BU zestaw: serum antyoksydacyjne z kwasem felurowym i wit C+E, peeling enzymat. z bromelainą, olejek myjący i tonik z kwasem salicylowym i ze wszystkiego jestem absolutnie zadowolona. No, może tylko ten peeling jest dla mnie troche dziwny w użyciu, ale tak wszystko razem po prostu super. Mam suchą skórę, a teraz jest delikatna i miła w dotyku. Polecam jak najbardziej.
Mogę podpisać się pod tym 100%,kupiłam ten sam zestaw i mam tez suchą skórę.Peeling jest rzeczywiście trochę dziwny zwłaszcza ten mleczno-proszkowy zapach . Ale jestem z tych produktów bardzo zadowolona
..Asia.. potwierdzenie otrzymałam prawie natychmiast,ale biorąc pod uwagę długi weekend,wszustko się może zdarzyć...
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 12:48   #8
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też chyba skuszę się na serum z Biochemii. Opis i wasze opinię są naprawdę zachęcające!

Myszkując tu i tam zauważyłam, że prawie wszystkie dzwiewczyny używają jakiegoś serum/kremu z witaminą c! Pora więc wypróbować je na własnej buzi!

Mam tylko jedną wątpliwość jaka jest tak naprawdę różnica pomiędzy kupnem serum do przygotowania w domciu a gotowcem np. Active C? Jak podejrzewam takie serum do własnoręcznego przygotowania ma mniej "zbędnych" zaśmiejcających składników i dlatego jest zdrowsze dla skóry, ale czy są jeszcze jakieś inne przyczyny dlaczego lepiej go używać?

Powiem szczerze, że jeszcze cały czas się gubię w tych wszystkich składach, doborach kosmetyków itd, z niecierpliwością czekam wiec na opinie doświadczonych Biochemiczek

A tymczasem kłaniam się pięknie moje drogie!!!
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:05   #9
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Za serum własnorobionm przemawia do mnie to, że mogę regulować stęenie witaminy, etanolu oraz innych składników. Masz także pewność, że jest ono świeże, a w takim z apteki to sama nie wiem czy jeszcze ta wit C jest czy już sie nie ulotniła
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:11   #10
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja używam do nich serum z wit. c i e, ale zastanawiam się nad wariacją na ten temat bo za dużo tam glikolu dla mojej naczynkowej i delikatnej cery. Poza tym, po ok 2 miesiącach z serum wytracila mi się straszna ilośc igiełek ferulowych (podobno tak sie dzieje w niskiej temperaturze) Z Biochemii napisali do mnie, ze serum nie traci wtedy na wartości... czy aby napewno? W końcu gdyby nie traciło to po co by dawali kwas ferulowy? Poza tym, igiełek było u mnie tak dużo, że musiałabym je przecedzić, żeby znowu używać.
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:31   #11
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Ja używam do nich serum z wit. c i e, ale zastanawiam się nad wariacją na ten temat bo za dużo tam glikolu dla mojej naczynkowej i delikatnej cery. Poza tym, po ok 2 miesiącach z serum wytracila mi się straszna ilośc igiełek ferulowych (podobno tak sie dzieje w niskiej temperaturze) Z Biochemii napisali do mnie, ze serum nie traci wtedy na wartości... czy aby napewno? W końcu gdyby nie traciło to po co by dawali kwas ferulowy? Poza tym, igiełek było u mnie tak dużo, że musiałabym je przecedzić, żeby znowu używać.
Ja mialam od nich serum 2 razy, po probach z ferulowym sie zniechecilam i chcialam zobaczyc co mi z tego wyjdzie. Za pierwszym razem dodalam mniej alkoholu niz mowili, bo mi sie wydalo duzo i sie wytracilo, juz wiedzialam, co to sa te igielki po wczesniejszych samodzielnych probach, za drugim razem zrobilam dokladnie jak mowili, bardzo dokladnie, czekalam az sie wszystko przeleje i sie nie wytracilo, tylko po dluzszym czasie pojawilo sie pare takich, ale to bylo bez porownania.
Ja nie wiem, ale jak czytam to to mieszanie przypomina mi gotowanie, niby ten sam przepis a wyniki rozne zalezy jaka reka sie za to wezmie. Moja mama miala sasiadke co brala od mamy przepis na ciasto, mojej mamie zawsze super wychodzilo, sasiadka sie objadala, ale jak ona robila ta sasiadka to jej wychodzil zakalec, albo zawsze bylo cos nie tak, a ona sie przysiegala, ze robila wszystko tak jak mama kazala.... Takie zycie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 17:49   #12
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To polecacie te serum z kwasem ferulowym czy bez? Bo się nie mogę zdecydować
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:00   #13
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mam to z kwasem - podobno jest bardziej efektywne, znaczy łatwiej wnika w skórę i jest bardziej trwałe. Jako chemiczna abnegatka nie jestem w stanie tego potwierdzić ani zaprzeczyć Ale skoro fachowcy tak twierdzą, to trzeba im wierzyć.
PS żadne igiełki mi się nie wytrąciły, jedną porcję wymazałam do końca.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 20:07   #14
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ile to wychodzi ml? bo podane jest, że 40 g
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 21:27   #15
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmmmm zaskoczyłyście mnie z tymi wytrącajacymi się igiełkami!!

A powiedzcie mi jak z działaniem tego serum po wytrąceniu się igiełek? Czy może to mieć jakś wpływ na skuteczność???

Ja chyba jednak kupie i wypróbuje! Zdecydowanie zacheca mnie cena!
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 22:06   #16
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Confused, nie wiem co Ci poradzic, bo nie mam porownania. Miałam z kwasem i mi się podoba, ilość byłą 40g ale jak dobrze kojarzę to w ml będzie tego więcej, bo glikol chyba więcej waży.
Tak na zdrowy rozum myślę, że mała ilość igiełek to nie jest źle, ale już duża to nie bardzo. Ja to swoje "zaiglone" z własnej winy zreszta wymaziałam szybko oprócz buzi też na ciało, a to drugie już dobre to wolniej głównie na buzię maziam. Aha w działaniu nie czułam różnicy tak dobrze i tak dobrze i tych igiełek w ogóle nie czułam na skórze jakoś.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 22:43   #17
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki, zamówię sobie jutro te serum i jeszcze olejek myjący Nie mogę się dczekać Czy ta ilość etanolu nie podrażnia? I trochę boje się tego 10% stężenia na pierwszy raz
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 22:47   #18
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Dzięki, zamówię sobie jutro te serum i jeszcze olejek myjący Nie mogę się dczekać Czy ta ilość etanolu nie podrażnia? I trochę boje się tego 10% stężenia na pierwszy raz
Wlasnie dopiero teraz przeczytalam Twoj podpis - mocny jest i taki zadziorny, ale chyba ich bic nie bedziesz co, one juz i tak takie biedne, bo spalone...
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 08:05   #19
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Trzaba okazać trochę współczucia. Moze one nie wiedzą, że robią sobie krzywdę?

Polecam lekture: http://www.solarium.pl/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=625
confused jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 11:09   #20
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LovelyGirl Pokaż wiadomość
Hmmmm zaskoczyłyście mnie z tymi wytrącajacymi się igiełkami!!

A powiedzcie mi jak z działaniem tego serum po wytrąceniu się igiełek? Czy może to mieć jakś wpływ na skuteczność???
No właśnie uspokojono mnie, że nie ma to wpływu, lecz coś mi się to mało logiczne wydaje, bo gdyby wytrącenie się kwasu f. nie miało znaczenia to równie dobrze możnaby go nie dawać do serum a skoro w nim jest to znaczy, że jednak jest niezbędne do stabilizacji atoli (uczę się trudnych słów ) jak się wytrąci to serum nie jest już stabilne.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...126341&page=30 post nr. 876 i 886 na temat dużej ilości alkoholu i glikolu w tym serum i jak to rozwiązać
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 15:44   #21
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...126341&page=30 post nr. 876 i 886 na temat dużej ilości alkoholu i glikolu w tym serum i jak to rozwiązać
Katarina, a robilas wg tego przepisu, bo dla mnie to nie bylo rozwiazanie i kwasu wytracalo sie jeszcze wiecej, a znowu mi wychodzi to co Tobie nie wychodzi. Pytam z ciekawosci, bo mam jeszcze resztki ferulowego.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 17:23   #22
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

19katarina82 do rozpuszczenia ferulowego ile procentowego etanolu rozpuszczasz.Dziwne,ze cos Ci tam wytraca,ja uzywam 96% i na 10 ml. serum daje 0,5 ml. wlasnie takiego etanolu i bez problemu 0,7-0,8% ferulica rozpuszcza sie
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 17:54   #23
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mrs.doubtfire jeszcze nie robiłam serum jak radziła Limaria ale pewnie zrobie na dniach-dam znać

thanatos na 40ml serum dawalam wg przepisu 5ml alkoholu. teraz za radą Limarii zamierzam dać go max. 5%. Poza tym, coś dziwnego mi się raz przytrafilo... kwas f. rozpuścił mi się w sladowej ilości glikolu, robiłam serum
w buteleczce z ktorego wcześniej dokładnie wylałam glikol ale jej nie wymylam. Nie dodałam ani odrobinki alkoholu, olalam plywajace igielki kwasu f. i poszłam spać. Rano, ku mojemu milemu zaskoczeniu nie bylo już żadnych igiełek
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 11:22   #24
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, a czy któras z was wie co to za cudo? Czy warto kupić i jakie może mieć działanie? Troszke się boje eksperymentów...

http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 12:34   #25
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja czekam na moją przesyłkę Dzisiaj powinna już być, aż mi sięręce trzęsą jak sobie pomyślę, co sobie ukręce
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 14:45   #26
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam wszystkie Panie ja tez dzieki wizazowi wkrecilam sie w BH oraz mazidla i mam zamiar cos sobie wreszcie zamowic

mysle nad serum c+e i nad tonikiem z BHA co powiecie o toniku dziewczyny?? czy to cos podobnego do toniku aspirynowego?

i tez jestem ciekawa co to za zel hialuronowy warto kupic do mieszanej ale odwodnionej buzki??

prosze o rady bo straszna mam chrapke na takie naturalne kosmetyki
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 09:20   #27
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no właśnie mnie tez intryguje ten zel...
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 10:47   #28
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja zamówiłam kilka mazideł z BU - juz sie nie moge doczekac paczuszki....
nieiety miałam problem z mailem potwierdzjacym , jak sie okazało nie dochodziły do mnie przez kilka dni..... Ale bardzo miła kobietka do mnie zadzwoniła i wszysytko jest OK
Po zastosowaniu zdam relacje
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 10:48   #29
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie ja tez dzieki wizazowi wkrecilam sie w BH oraz mazidla i mam zamiar cos sobie wreszcie zamowic

mysle nad serum c+e i nad tonikiem z BHA co powiecie o toniku dziewczyny?? czy to cos podobnego do toniku aspirynowego?

i tez jestem ciekawa co to za zel hialuronowy warto kupic do mieszanej ale odwodnionej buzki??

prosze o rady bo straszna mam chrapke na takie naturalne kosmetyki
zamówiłam ten żel - więc dam za jakiś czas znać i tonik tez zamówiłam i serum też i hydrolat różany
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 10:52   #30
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Talking Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
zamówiłam ten żel - więc dam za jakiś czas znać i tonik tez zamówiłam i serum też i hydrolat różany
Gonia koniecznie daj znac!!! zwlaszcza ze zamowilas wszystkie kosmetyki o ktorych i ja mysle hihih obowiazkowo zdaj raport jak ich juz pouzywasz jak sie sprawuja
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.