Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 09:29   #2611
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Tylko gorzej jak Ci to sam fryzjer zrobi na głowie jak mi.
No właśnie u Ciebie to można mowic o typowym pechu.Ale może źle się zrozumiałyście z fryzjerka.Ja odrazy określiłam twarde zasady.Ma mi zmniejszyć rudy odcień o trzy do czterech tonów to nie zdyb duzo ale na pierwszy raz wystarczy,następnym razem były jeszcze trzy tony w dol i wystarczyło.Bez kombinowania z jakimiś innymi odcieniami z pasemkami itp.I potem można robić w domu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:22   #2612
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mi sie wydaje, że sie nie przyłożyła bo zorientowała sie, iż chce robić blond w domu sama a to jej zabierze klientkę. Do tego farba Joanny zwykła, sklepowa. Zawsze widziałam jak profesjonalnymi wella robiły a tu nagle joanna?! Nawet nie wyjęła ich z półki gdzie zawsze te farby trzymały tylko jakby ze swojej torebki. Już nawet ie chce dochodzić. Chodziłam do tego fryzjera od 1998roku więc fryzjerka dobrze wiedziała co chcę i wymagam i zawsze to robiła. Dlatego perspektywa stracenia klientki najbardziej mi pasuje. Albo dawno nie robiła blondu poza balejażem...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:29   #2613
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula82 No można tylko współczuć.Ale na pewno się uda,prędzej czy później ale będą blond.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:13   #2614
katiuszka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A taki blondzik którą farbka otrzymam ???


http://blogginbanat.files.wordpress....ris-hilton.jpg
katiuszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:30   #2615
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Thumbs up Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość

Jak trzeba coś popielatego to zawsze mój umysł zwraca się w stronę Palette, wprawdzie te ich saszetki są na jakieś 600, a nie 6 myć jak na opakowaniu, ale właśnie przejrzałam ich stronę, bo pomyślałam o Palette Color Shampoo-szampon koloryzujący. Wyczytałam, że mają łagodniejszą formułę niż poprzednio i mają np kolor Gołębi nr 310, i nie zawiera amoniaku.
Widziałam też taką saszetkę z Joanny-srebrny blond czy coś takiego. Myślę że to też może ochłodzić odcień włosów.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
palette shampoo 310 gołębi dużo dziewczyn zachwalało na wizażu jak ja szukałam o nim info. Poszukaj sama
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
anngeli
Moze tam coś znajdziesz.Nie mam doświadczenia z farbkami zmywalnymi.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104&page=28 Powinnaś coś znaleźć.Powodzenia

Kajtolinka - Dziękuje, poszukam po drogeriach itp.

Kachula - skoro zachwalają to się chyba skuszę, zwłaszcza że nazwa koloru bardzo mnie przekonuje

Adzi - Również dziękuje za starania

Dziewczyny jesteście na prawdę kochane jak tylko zrobię zdam tu relacje
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:20   #2616
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny-przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć do grona blondynek. załączam zdjęcia w sztucznym i naturalnym świetle.
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:28   #2617
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
No proszę, czyżbym nie tylko ja nacięła się na tym odcieniu? wygląda na to, że to kolor dla tych, którzy lubią ryzyko
No nie tylko Ty...
Ja dzisiaj,dosłownie przed chwilą zrobiłam się fioletowa
Generalnie kolor włosków mi się ochłodził... No tylko ten fiolet
Ciekawe jak długo będę musiała z nim walczyć...

EDIT:po trzech myciach szamponem przeciwłupieżowym jest lepiej... Choć fiolet na głowie wciąż trzyma...
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!

Edytowane przez PannaCola
Czas edycji: 2010-02-16 o 14:27
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 15:09   #2618
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny
na 85 stronie są zdjęcia moich włosków. Napiszcie proszę czy mogłabym nałożyć na to jakąś farbę czy dalej rozjaśniacz??;**
czekam na odpowiedź i pozdrawiam
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:20   #2619
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
na 85 stronie są zdjęcia moich włosków. Napiszcie proszę czy mogłabym nałożyć na to jakąś farbę czy dalej rozjaśniacz??;**
czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Masz juz tak jasne włosk,i ze rozjaśniaczem je sobie tylko popalisz. Ja proponuje farbę.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:25   #2620
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=8joja8;17229630]Masz juz tak jasne włosk,i ze rozjaśniaczem je sobie tylko popalisz. Ja proponuje farbę.[/QUOT

Tylko odrost mam taki jasny;* na dole mam jasne rude i z tyłu też więc...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:11   #2621
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej koleżanki....piszę o poradę nadszedł czas farbowania włosów a ja niewiem która farbą czytam forum na bierząco ale nie wiem już zgupiałam ostatnio nałożyłam garniera 111 ale najpierw były mocno siwe a potem strasznie sie wypłukał myśle ze śladu nie ma w sumie to rozjaśnił ale włosy są zniszczone i masakra siano...mysle o jakims lorealu chyba jednak tak nie niszczy no i włoski są błyszczace i ta rewelacyjna odżywka...o tych myśle doradżcie kochane...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 16:29   #2622
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Adzi07
No właśnie z tym fryzjerem to za cholerę nie moge dobrze trafić. Byłam raz na dekol. i miałam pierwszy raz w życiu rude, które o dziwo mi i znajomym bardzo się podobały 2 tyg. temu poszłam znowu do innego fryzjera na pasemka czego bardzo żałuje bo spodziewałam się lepszego efektu Prosiłam wyraźnie o 3/4 blond pasemek, ale niestety teraz to wygląda tak, że u góry mam jasne a im niżej tym ciemniejsze rude i te końcówki prawie czerwone Zrobię zdjęcia i wstawię Mam już dość tych różnych kolorów Miałam jechać dzisiaj po farbę, ale cały czas się wacham. Boję się strasznie, że będą jakieś sraczkowate albo co gorsza zielone czy coś
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-02-16 o 16:32
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:51   #2623
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tylko odrost mam taki jasny;* na dole mam jasne rude i z tyłu też więc...[/QUOTE]

Oj to chyba pozostałość z ciemnych farb jak sądzę, trudno będzzie to rozjaśnić bez zniszczeń, niestety
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:53   #2624
gattaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
już 3 raz piszę o Cool Blonds C12-mroźny blond (farbowałam wcześniej mroźnym blondem z XXL i był naprawde świetny) ta farba jest niebieska, wiec włosy powinny wyjść Ci popielate, mi złapalo na szaro-fioletowo, aczkolwiek przyciemniło wcześniej rozjaśniane włosy. Nie jestem zadowolona- Odrosty pomimo, że nie mam większych problemów z rozjaśnianiem wyszły jasne, ale nie bardzo jasne jak się spodziewałam Jeśli jednak zależy Ci na popielu, to ta farba powinna dać Ci spodziewane rezultaty. Ja już więcej się nie dam naciąć, że te same nazwy z różnych serii to to samo.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------


.
przepraszam ale ciężko przerzucic te 80 stron i znależć odpowiedź.
te moje włosy to taki średni blond ale ciepły. czy faktycznie po tych farbach nie ma jakis odcieni żółci? i jak to złapało na szaro-fioletowo? co to znaczy ? ja nie chcę żadnego fioletu ;D
a możesz porównać tę farbę Cool Blond i XXL? bo z tego co piszesz zrozumiałam że XXL jest lepsza od cool blonde ale pod jakim względem? pozdrawiam
gattaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:11   #2625
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez gattaco Pokaż wiadomość
przepraszam ale ciężko przerzucic te 80 stron i znależć odpowiedź.
te moje włosy to taki średni blond ale ciepły. czy faktycznie po tych farbach nie ma jakis odcieni żółci? i jak to złapało na szaro-fioletowo? co to znaczy ? ja nie chcę żadnego fioletu ;D
a możesz porównać tę farbę Cool Blond i XXL? bo z tego co piszesz zrozumiałam że XXL jest lepsza od cool blonde ale pod jakim względem? pozdrawiam

Ja również naturalne włosy mam w odcieniu średni blond i rozjaśniają się na złoto. XXL dało mi najjaśniejszy jak do tej pory kolor blondu(jeśli chodzi o farby, bo na rozjaśniacz się nie porywam) odrosty nie różniły się od reszty włosów(nie były rude), kolor nie miał odcienia zółci, był raczej jasny słomkowy beż (nie szary) Właściwie mogę powiedzieć że dość zbliżony do tego z pudełka. Myślałam,że mroźny blond z serii Cool Blonds będzie podobny, ale efektem były włosy szare z niebieskimi pasemkami. Ten odcień oczywiście wypłukał się z czasem(po ok.tygodniu), ale włosy mam znacznie ciemniejsze niż miałam po XXL.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Tak przeglądam ten wątek o tym jak wychodzą różne farby i bardzo spodobał mi się efekt po Essential Color Schwarzkopf 205 (ekstra jasny blond). Używała go któraś blondyna?
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:19   #2626
gattaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby BLOND

bardzo dziękuję za odpowiedż. z tych odcieni XXl jest tylko jeden odcien blondu? ten o którym piszesz ??
gattaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:32   #2627
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez gattaco Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za odpowiedż. z tych odcieni XXl jest tylko jeden odcien blondu? ten o którym piszesz ??
Mroźny blond, Stalowy blond, Czysta platyna - tak właśnie myślę że pewnie stalowy wychodzi trochę bardziej popielaty, ale na moich włosach świetnie spisywał się mroźny, bo mi nie zależało na szarych włosach.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:39   #2628
gattaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tak wypytuje bo kiedyś się świetnie urządziłam - pofarbowałam się skandynawskim blondem z palette. pani na obrazku miała bardzo ładne, prawie że białe włosy. ja po farbowaniu wyglądałam jak kurczak. kolor na mojej głowie nie miał nic wspólnego z tym na opakowaniu.
zakupię sobię tę farbę xxl i dam znać jak mi wyszło dzięki za odradzenie tego cool blonde bo jakbym się zobaczyła w lustrze z fioletem na głowie to bym chyba padła.
gattaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:01   #2629
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Tak przeglądam ten wątek o tym jak wychodzą różne farby i bardzo spodobał mi się efekt po Essential Color Schwarzkopf 205 (ekstra jasny blond). Używała go któraś blondyna?

Mi również spodobał się efekt po tej farbce i z tego co wyczytałam tutaj to chyba chcemy taki sam odcień blondu, słoneczny beżowy, nie popielaty? Ale muszę Ci powiedzieć, że przynajmniej na próbniku w sklepie ten odcień jest za bardzo żółty.. Takie odniosłam wrażenie..
Bardzo spodobał mi się też efekt po garniere nutrisse 100 no ślicznie wyszło i po L'orealu 01 tyle że on został tam potem czymś przykryty, joanną bodajże..Ciekawe jak sam wychodzi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 18:30   #2630
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie polecam Essential, strasznie szybko się zmywa i żółknie, ma też za mocną wodę jak dla mnie (przy garnier 111 który ponoć ma 9% nic nie czułam, przy Essential mnie szczypało)
Co do Nutrisse 100 to sie zgadzam, szczególnie tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=40
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:36   #2631
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie polecam Essential, strasznie szybko się zmywa i żółknie, ma też za mocną wodę jak dla mnie (przy garnier 111 który ponoć ma 9% nic nie czułam, przy Essential mnie szczypało)
Co do Nutrisse 100 to sie zgadzam, szczególnie tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=40

Tak tak właśnie o te fotki mi chodziło cudnie to wygląda muszę zajrzeć do rossmana i zobaczyć jak ten kolor prezentuje się w próbniku, bo szczerze mówiąc nigdy nie zwróciłam na niego uwagi.. A może ktoś kiedyś używał hmm?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:48   #2632
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak tak właśnie o te fotki mi chodziło cudnie to wygląda muszę zajrzeć do rossmana i zobaczyć jak ten kolor prezentuje się w próbniku, bo szczerze mówiąc nigdy nie zwróciłam na niego uwagi.. A może ktoś kiedyś używał hmm?
Włoski na fotkach są przecudowne. Ja używałam już garnier 100. wklejam fotkę 1 ( nie wyszlo jak u tej dziewczyny) może dlatego ża nakładałam na bardzo rudy po loreal feria 102.( fot.2)
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:52   #2633
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

8joja8 nie wyszło może identycznie ale bardzo ładny kolorek też chyba co? taki beżowy blondzik? Czy w rzeczywistości był może bardziej żółtawy?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:55   #2634
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
8joja8 nie wyszło może identycznie ale bardzo ładny kolorek też chyba co? taki beżowy blondzik? Czy w rzeczywistości był może bardziej żółtawy?
Po jakimś czasie rzeczywiście troszkę zżółkł więc postanowiłam za Twoją radą pofarbować popielatym słynnym 111 i jestem bardzo zadowolona
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:59   #2635
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Po jakimś czasie rzeczywiście troszkę zżółkł więc postanowiłam za Twoją radą pofarbować popielatym słynnym 111 i jestem bardzo zadowolona
wiem wiem pamiętam nawet wklejałaś fotki "po" wyszło super bardzo się cieszę sama bym chętnie wróciła do 111 ale teraz mam w głowie (na głowie zresztą też) tylko słoneczne beżowe blondy
A pamiętasz może jak ta farbka złapała Twój odrost?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-16 o 19:07
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:11   #2636
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej koleżanki....piszę o poradę nadszedł czas farbowania włosów a ja niewiem która farbą czytam forum na bierząco ale nie wiem już zgupiałam ostatnio nałożyłam garniera 111 ale najpierw były mocno siwe a potem strasznie sie wypłukał myśle ze śladu nie ma w sumie to rozjaśnił ale włosy są zniszczone i masakra siano...mysle o jakims lorealu chyba jednak tak nie niszczy no i włoski są błyszczace i ta rewelacyjna odżywka...o tych myśle doradżcie kochane...

ja Ci radzę stockholm lub viking loreala - te odcienie 03 odradzam, mają wodę 9% (a skoro masz zniszczone włosy to lepsza 6%) i poza tym mi odrost wyszedł rudy, a popiel spłukał się po 2 myciach, jak dla mnie viking był najlepszy. Jutro robię znów.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:21   #2637
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny odpowiedzcie, please

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Tylko odrost mam taki jasny;* na dole mam jasne rude i z tyłu też więc...
Oj to chyba pozostałość z ciemnych farb jak sądzę, trudno będzzie to rozjaśnić bez zniszczeń, niestety[/QUOTE]

tak, bo wcześniej farbowałam na czarno, więc do blondu schodzę z czarnego;*
a na końcówkach włosów, jak to na końcach najgorzej się rozjaśnia włosy ale myślę, że i tak dobrze mi wyszło. bo na zdjęciu nr 2 rozjaśniałam włosy z czarnych tylko raz, więc i tak jak na pierwszy raz wyszło dobrze, tak sądzę zdjęcie nr 4 wyszło za rudo, nie mam takich włosów
pozdrawiam
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:38   #2638
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme13 dzieki za rady a myślisz ze ten viking w miare wyrówna mi i jasne i zółte i takie gdzieniegdzie rudawe włoski no i mam odrost tak 1 cm....wstawiałaś fotki masz super kolorek dlaczego kładziesz vikinga...???

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

a stockholm rozjaśnia chyba nieee.....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:13   #2639
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie polecam Essential, strasznie szybko się zmywa i żółknie, ma też za mocną wodę jak dla mnie (przy garnier 111 który ponoć ma 9% nic nie czułam, przy Essential mnie szczypało)
Co do Nutrisse 100 to sie zgadzam, szczególnie tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=40
Dziewczyny a patrzycie czasem jak ktoś pisze na jakie włosy kładł daną farbę? Dziewczyna miała swoje naturalne średni blond więc podejrzewam że były jasne włoski, nie za ciemne i nie nasiąknięte innymi farbami. Mnie też ten kolor zwalił z nóg ale ja do średniego blondu i naturalnych mam baardzo daleko. A co do Schwarzkopf 205 już znalazłam temacik na wizażu i pali włoski bo jest mocny. I żółknie. Ech... Poza tym cena 19,90 w rossmannie to nie dla mnie bo na swoją długość zawsze kładę dwie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:16   #2640
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny odpowiedzcie proszę;*
pozdrawiam
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.