Wakacje a okres? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 13:41   #31
Coleen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wakacje a okres?

x

Edytowane przez Coleen
Czas edycji: 2014-07-15 o 22:09
Coleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:10   #32
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wakacje a okres?

dziewczyny, mam do Was pytanko, bo widze, ze mowicie tu a tamponach. ja mam taki problem, ze nie potrafie go zaaplikowac wchodzi do polowy dlugosci i dalej koniec. uzywam najmniejszego rozmiaru ob z otoczka silk touch. z aplikatorem tym bardziej nie potrafilam... na innym watku dziewczyny radzily aby "sprawdzic" swoja budowe przy uzyciu palca. no i wyprobowalam, a wiec czuje cos jakby skora(takie troche twardsze) dokladnie w tym miejscu gdzie dalej nie umiem wlozyc tampona. nie wiem co robic, czy to ja nie umiem aplikowac czy cos ze mna jest nie tak,pomozcie
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 15:10   #33
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wakacje a okres?

a czytalas ulotke?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 15:40   #34
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
a czytalas ulotke?
owszem czytalam, i mimo ze stosuje sie do instrukcji krok po kroku to nie potrafie, czuje ta skore. a co, jeszcze cos mialam wyczytac co mogloby mi pomoc?
pozdrawiam
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:44   #35
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wakacje a okres?

chodzilo mi o to zeby tampon prowadzic w gore i w tyl. hmmm a wspolzylas juz?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:50   #36
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanko, bo widze, ze mowicie tu a tamponach. ja mam taki problem, ze nie potrafie go zaaplikowac wchodzi do polowy dlugosci i dalej koniec. uzywam najmniejszego rozmiaru ob z otoczka silk touch. z aplikatorem tym bardziej nie potrafilam... na innym watku dziewczyny radzily aby "sprawdzic" swoja budowe przy uzyciu palca. no i wyprobowalam, a wiec czuje cos jakby skora(takie troche twardsze) dokladnie w tym miejscu gdzie dalej nie umiem wlozyc tampona. nie wiem co robic, czy to ja nie umiem aplikowac czy cos ze mna jest nie tak,pomozcie
Tez mialam z tym na poczatku problem, czasem mi sie udawalo czasem nie to wyciagalam go i wkladalam nastepny. Trening czyni mistrza
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:55   #37
ola_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje a okres?

uzyj tamponow od tego sie nie traci dziewictwa ....
ola_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 20:23   #38
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
chodzilo mi o to zeby tampon prowadzic w gore i w tyl. hmmm a wspolzylas juz?
no tak sie staram robic wlasnie, ale mam ta blokade w polowie dlugosci tamponu i koniec nie, nie wspolzylam, dziewica jestem, ale watpie, zeby ta "blokada" byla blona, bo to chyba ciut za blisko....

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Tez mialam z tym na poczatku problem, czasem mi sie udawalo czasem nie to wyciagalam go i wkladalam nastepny. Trening czyni mistrza
och, ja juz probuje od paru okresow i nic... na poczatku nie umialam wcale go zaaplikowac, teraz do polowy, ale dalej ani rusz. a zuzylam juz pare opakowan.... ale widac chyba trzeba probowac.

moze jak skonczy mi sie teraz okres to sprobuje palcem, wtedy lepiej wyczuje i moze w koncu sie uda...chociaz juz tez tak probowalam i dochodze do tej takiej "blokady", o ktorej juz pisalam. nie wiem czy cos z moja budowa jest nie tak czy ja po prostu zle aplikuje....
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:41   #39
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
no tak sie staram robic wlasnie, ale mam ta blokade w polowie dlugosci tamponu i koniec nie, nie wspolzylam, dziewica jestem, ale watpie, zeby ta "blokada" byla blona, bo to chyba ciut za blisko....
wlasnie nie chodzi mi o blone. raczej o to, ze moze po wspolzyciu bedzie Ci latwiej jak sie troche rozciagniesz w srodku. na razie po prostu probuj. najpierw z tymi mini, a pozniej jak sie uda to z wiekszymi. ja zaczelam tamponow uzywac chyba jeszcze przed wspolzyciem i uzywam zawsze tych zwyklych. ale po rozpoczeciu wspolzycia udalo mi sie nawet te wieksze zakaldac
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:06   #40
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
wlasnie nie chodzi mi o blone. raczej o to, ze moze po wspolzyciu bedzie Ci latwiej jak sie troche rozciagniesz w srodku. na razie po prostu probuj. najpierw z tymi mini, a pozniej jak sie uda to z wiekszymi. ja zaczelam tamponow uzywac chyba jeszcze przed wspolzyciem i uzywam zawsze tych zwyklych. ale po rozpoczeciu wspolzycia udalo mi sie nawet te wieksze zakaldac
aha, czyli mam rozumiec ze to normalne, ze nie potrafie zaaplikowac tamponu? wiadomo ze bede probowac(szczegolnie po okresie palcem, bo tak umiem wyczuc co tam w srodku jest) moze sie uda, bo na wspolzycie poki co w moim zyciu sie nie zanosi a tampony to ogromne udogodnienie. z podpaska czuje sie okropnie, nie dosc, ze przecieka czesto to plywac nie mozna, ani zalozyc krotkich spodenek, bo widac skrzydelka. masakra tampony by wszystko zmienily, wiec bede probowac, probowac i jeszcze raz probowac!
pozdrawiam
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:09   #41
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wakacje a okres?

z tego co wiem to duzo dziewczyn ma ten problem. sprobuj jeszcze przejrzec watek o tamponach. w koncu Ci sie uda
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 21:49   #42
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
z tego co wiem to duzo dziewczyn ma ten problem. sprobuj jeszcze przejrzec watek o tamponach. w koncu Ci sie uda
ok, to ze nie jestem sama jest pocieszajace. zastanawiam sie czy ta "skora" co czuje to faktycznie tak blisko wejscia moze byc blona, moze jak bede probowac palcem to poprostu mocniej ja popchac, a nie tak delikatnie. nie chcialam mocniej bo nie wiedzialam co to jest i balam sie cos uszkodzic...
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:11   #43
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wakacje a okres?

skora? moze po prostu bylo wasko ;p sprobuj jeszcze raz, tylko uwazaj zeby paznokciami sie nie podrapac ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 09:50   #44
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wakacje a okres?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
skora? moze po prostu bylo wasko ;p sprobuj jeszcze raz, tylko uwazaj zeby paznokciami sie nie podrapac ;p
a no moze w tej "skorze" bylo przejscie tylko waskie i nie wyczulam, ok, sproboje w takim razie, dzieki, zmobilizowalas mnie co do paznokci to juz na tyle mi na tym zalezy, ze obcielam moje piekne dlugie paznokcie, zeby tylko sie udalo.
buziaki;*
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.