Jaki makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-08, 18:44   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Jaki makijaż


Jaki makijaż pasuje do mojej twarzy??? W załączniku wysyłam Pani moje zdjęcie. Z góry dziękuję za odpowiedź
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-08, 18:52   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Jaki makijaż

ale gdzie to zdjecie?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-08, 20:26   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jaki makijaż

Agusiu nie dostalam tego zdjecia [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-09, 06:47   #4
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Jaki makijaż

Za to ja dostałem na maila zdjęcia od Agusi, które już wkładam. [img]icons/icon7.gif[/img]

Problem był z ich wielkością, każde miało ponad 200 KB, a może mieć max 120 KB. [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (26,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aga_i_kotek.jpg (43,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg POLAROID.jpg (12,8 KB, 6 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-09, 10:17   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jaki makijaż

Droga Agnieszko [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie wiem dokladnie ile masz lat , ale masz bardzo dziewczeca i delikatna urode. Z tego jak widze na zdjeciach nie naduzywasz kosmetykow kolorowych - i bardzo dobrze !! [img]icons/icon7.gif[/img]
Masz bardzo ksztaltna glowe, delikatne rysy twarzy, idealny owal, ksztaltne brwi i ladne usta. Twoj makijaz powinien zdecydowanie byc delikatny, praktycznie transparentny, tak aby jedynie zatuszowac jakies drobne niedoskonalosci cery ( jezeli takie posiadasz [img]icons/icon12.gif[/img] ) i aby podkreslic delikatnie oczy i usta. To zawsze dodaje uroku I moim zdaniem nie nalezy calkowicie rezygnowac choc z odrobiny tuszu czy blyszczyka na usta [img]icons/icon7.gif[/img]

Co moge Ci radzic? Delikatny podklad ( moze byc rowniez krem koloryzujacy) do tego musniecie pudrem - osobiscie uwielbiam puder Guerlain'a - Meteoryty ( pieknie rozswietla buzie, jest delikatny praktycznie transparentny). Mozesz nalozyc na powieki cienie pudrowe lub o konsystencji kremu> Moga byc rowniez delikatnie opalizujace. Kolorkami mozesz bawic sie do woli tylko wybieraj raczej zgaszone kolory - szare roze w polaczeniu z szarosciami lub same jako jeden akcent kolorystyczny, chlodne brazy, zielen... Przy opalonej skorze moze rowniez byc losos, zloty, delikatna brzoskwinia.
Policzki musnij delikatnie rozem w odcieniu cieni a usta pomaluj blyszczykiem transparentnym albo delikatnie koloryzujacym. Na dzien unikaj raczej zdecydowanych, kryjacych kolorow szminki.

Serdecznie Cie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.