Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 22:37   #1
Martaszul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66

Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego


CZeść dziewczyny. Chciałabym was prosić o radę w wyborze koloru kwiatów na poniższą salę. Moja wizja kręci się wokół pastelowych kolorów, różne odcienie pastelowego różu połączone z białym. Jak myślicie, czy to nie będzie wyglądało za mdło? dodam jeszcze, że gdzieś w tle przemycony będzie kolor miętowy, tzn zaproszenia, winietki mamy właśnie w tymm kolorze aaaaa i jeszcze mufinki na słodkim stole również będą miętowe.
Jak byście miały ochotę coś mi podpowiedzieć to byłoby fajnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zlota_podkowa_3.jpg (85,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5cpp3.jpg (68,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-reception-decor-tall-centerpieces.jpg (32,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3cpp3.jpg (88,4 KB, 37 załadowań)
Martaszul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 06:53   #2
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Wg mnie pastele będą pasowały.
Ode mnie kilka inspiracji:

http://www.bialeinspiracje.pl/?cat=207
http://www.bialeinspiracje.pl/?s=pastelowe
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 07:46   #3
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Oczywiście! pastelowa mięta, róż, odcienie nude, biel.. i będzie pięknie

Nie podobają mi się tylko te zasłony;(

Edytowane przez amb86
Czas edycji: 2013-04-12 o 07:55
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 11:11   #4
Martaszul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Oczywiście! pastelowa mięta, róż, odcienie nude, biel.. i będzie pięknie

Nie podobają mi się tylko te zasłony;(
Dzięki dziewczynki za wasze opinie. Niestety na zasłony nie mam wpływu, muszą zostać na swoim miejscu, ale podpicuje się dekoracjami z pudrowego różu i będzie dobrze, ogólnie rzecz biorąc to dekoracje sal są bardzo drogie, albo mnie chcą nakryć. Jak mi wyliczyła pewna Pani na dekoracje 4 długich stołów + stół młodych wyliczyła mi 2600zł przy wysokich wazonach i takich właśnie kulach z kwiatów. Chyba ją trochę poniosło nie?
Martaszul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 13:09   #5
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

A ja bym postawiła na inne kolory troszkę. Już piszę dlaczego Sala jest taka żółta-słoneczna(?), piszesz że zasłony zostają - one są z brązem? pokrowce z brązem też zostają? Dobrałabym właśnie taki jakiś kolor mocniejszy który pasuje do tego brązu (może zielony?) żeby komponował się z zasłonami i stanowił tak akcent jak tutaj ten ciemny brąz. Chociaż na tym zdjęciu co ja znalazłam ściany wyglądają już inaczej. Jeśli ściany są bardziej żółte to nie brałabym do tego mieszanki biało-różowo-miętowej bo jest za duży miks kolorów, jeśli są bardziej kremowe to już może być bo zostaną 3 kolory (akcenty brązowe, biel-krem, róż)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg top_foto_4_32.jpg (159,7 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-04-12 o 13:13
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 13:29   #6
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Cytat:
Napisane przez Martaszul Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki za wasze opinie. Niestety na zasłony nie mam wpływu, muszą zostać na swoim miejscu, ale podpicuje się dekoracjami z pudrowego różu i będzie dobrze, ogólnie rzecz biorąc to dekoracje sal są bardzo drogie, albo mnie chcą nakryć. Jak mi wyliczyła pewna Pani na dekoracje 4 długich stołów + stół młodych wyliczyła mi 2600zł przy wysokich wazonach i takich właśnie kulach z kwiatów. Chyba ją trochę poniosło nie?
Nie wiem gdzie mieszkasz..ale chyba ją poniosło
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:22   #7
Martaszul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
A ja bym postawiła na inne kolory troszkę. Już piszę dlaczego Sala jest taka żółta-słoneczna(?), piszesz że zasłony zostają - one są z brązem? pokrowce z brązem też zostają? Dobrałabym właśnie taki jakiś kolor mocniejszy który pasuje do tego brązu (może zielony?) żeby komponował się z zasłonami i stanowił tak akcent jak tutaj ten ciemny brąz. Chociaż na tym zdjęciu co ja znalazłam ściany wyglądają już inaczej. Jeśli ściany są bardziej żółte to nie brałabym do tego mieszanki biało-różowo-miętowej bo jest za duży miks kolorów, jeśli są bardziej kremowe to już może być bo zostaną 3 kolory (akcenty brązowe, biel-krem, róż)
ściany bardziej wpadają w krem, pokrowce i zasłony zostają, nie chce też zmieniać całego wystroju sali, bo to też są dodatkowe pieniądze, a w sumie to wszystko razem jakoś się ze sobą komponuje. To co myślisz, że ten pudrowy jednak może być? uparłam się na niego a to powiem dlaczego. Otoz wymyslilam sobie cały ten mój wizaż w romantycznym wydaniu, opaska na włosach, lekka dopasowana suknia, pastelowy bukiet, miętowo-pudrowe zaproszenia i inne papierowe gadżety i chciałąbym żeby było to zachowane w takiej samej tonacji. Nie lubie w kwiatach intensywnych kolorów, a jak patrzę na pomarańcz to już w ogóle ( to dlatego, że kiedyś miałam pomarańczowy pokój he).
Martaszul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 20:33   #8
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Moim zdaniem odciennie zieleni ,mięta zielone jabłuszko,poranna trawa,bez różu.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 11:17   #9
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Bo generalnie kolor ciemny brąz i słoneczno - kremowy jest nie do ruszenia. To już masz 2 kolory. Ja bym dobrała jeszcze jeden. Może ten zielonkawy? No już będziesz mieć 3 kolory i moim zdaniem inne to już za dużo... będzie bardzo duży miks chyba że tak chcesz. Ja nie lubię połączenia odcieni żółtego z różowym. Dlatego bym tego unikała. Jeśli faktycznie ściany są takie śmietankowo kremowe tak że je pod biel podciągniesz to jeszcze ale jeśli wyraźnie się odznaczają na żółtawo to bym darowała sobie róż.

W załączniku ci zestawiłam kolory tak prowizorycznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (12,7 KB, 6 załadowań)
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 20:09   #10
SaraStyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 31
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Cytat:
Napisane przez Martaszul Pokaż wiadomość
CZeść dziewczyny. Chciałabym was prosić o radę w wyborze koloru kwiatów na poniższą salę. Moja wizja kręci się wokół pastelowych kolorów, różne odcienie pastelowego różu połączone z białym. Jak myślicie, czy to nie będzie wyglądało za mdło? dodam jeszcze, że gdzieś w tle przemycony będzie kolor miętowy, tzn zaproszenia, winietki mamy właśnie w tymm kolorze aaaaa i jeszcze mufinki na słodkim stole również będą miętowe.
Jak byście miały ochotę coś mi podpowiedzieć to byłoby fajnie.
Pastele w tym roku to hit. Połącz róż lila krem pomarańcz kompozycje będą wyglądać bardzo stylowo.
SaraStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 23:59   #11
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Skoro dziewczynki tak ładnie pomagacie, to może i mnie pomożecie od kilku dni zastanawiam się nad wyborem koloru przewodniego na mój ślub. Problem jednak w tym, że moja sala ma taki dziwny kolor, że ciężko mi cokolwiek wybrać.. żaden mi jakoś nie pasuje
Wreszcie zaczęłam się zastanawiać żeby zmieszać fiolet z bielą żeby nadać sali troszkę wyrazu i świeżości zarazem.
Oto link do mojej sali: http://www.rekomendowanefirmy.pl/dom...kolajczyk.html
Zdjęcia są w zakładce. Co o tym myślicie? Dodam jeszcze, że pokrowce na stoły i krzesła też są w tym podobnym odcieniu co sala, co sprawia że zbyt dużo tych "pastelowych kolorów"... Myślałam o dekoracji stołów kwiatami biało-fioletowymi, reszte dekoracji na pewno też w tych kolorach. Co o tym myślicie Kochane? może macie jakieś pomysły??HELP
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 13:11   #12
hankasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Cytat:
Myślałam o dekoracji stołów kwiatami biało-fioletowymi, reszte dekoracji na pewno też w tych kolorach
Wydaje mi się że będzie pasowało rozświetli salę albo po prostu jakiś inny żywy kolor który skomponuje się z bielą i rozweseli całe wnętrze
__________________
29.09.2012
hankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 08:29   #13
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dekoracja sali - pomoc w wyborze koloru przeowdniego

Ja zawsze i wszędzie proponuję żółty Będzie radośniej
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.