Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 11:04   #2401
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja się bardzo zawiodłam na Chanel, kupiłam Rouge Coco Shine i to jest chyba jeden z najgorszych niewypałów ever. Nie wierzyłam własnym oczom, ale ta szminka sie nie trzyma na ustach nawet 15 minut, z bezbarwną konturówką przedłużam jej żywot do jakichś 2 godzin, ale to tylko i wyłącznie zasługa świetnej bezbarwnej Isadory. Szminka Chanel to dla mnie śmiech na sali za ponad 140 zł.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------


Dokładnie tak jest .
rouge coco shine nie jest dla mnie pomadka, tylko barwionym balsamem ja mówię o pomadkach pomadkach dajacych kolor najbardziej lubie allure velvet, ale wybór kolorów jest słaby niestety, dla mnie to Coco Shine faktycznie nie są warte kasy, bo to zwykły balsam dajacy kolor, który nigdy trwały nie bedzie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Boujois jest właścicielem marki Chanel I robią te róże w jednej fabryce

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

U mnie najlepiej sie trzymaja lakiery do ust z YSL. Uwielbiam je
wiem, ale właśnie nie zawsze tak jest, ze to taki sam produkt, np lakiery do ust YSL i Loreal, jednak trochę się różnia od siebie.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ja na razie odwyk kosmetyczny, nie wchodzę, nie kuszę się sama.
w Douglasie czekam na -20% bo chce Soft& Gentle i może tusz do rzęs Diora ionic albo ten z Mac.
i wmawiam sobie,że nic więcej mi nie potrzeba,chociaż tusz też mi nie potrzebny bo mam dwa w zapasie i miniaturkę benefit.
ostatnio jak weszłam wrzuciłam kosmetyki do koszyka za 1500 zł nie licząc perfum, powiedziałam sobie weź się ogarnij kobieto po co Ci to wszystko i szybko wyłączyłam stronkę . No ale co już siedzi w głowie to siedzi

a Wy jesteście typem zbieraczy czy raczej kupujecie jak coś się kończy?
ja nigdy nie robie tak że kupuje jak coś mi się kończy bo lubie mieć wybór, ale np tuszy nie kupuje nigdy na zapas, bo korciłoby mnie żeby otworzyć a używanie kilku tuszy na raz jest bez sensu.
Teraz owszem narobiłam wielkie zapasy w Mario, ale to inna sytuacja jest, a tak raczej staram sie znaleźć złoty srodek i zdecydowanie produkty które mi nie odpowiadaja bez wahania idą od razu na all, a nie czekają bo może mi sie zmieni skóra itd.
Z pomadkami szaleje, ale używam każdej (poza nieszczesną Russian Red z Mac).
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:10   #2402
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
a do kiedy obowiązuje??
6.04
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:13   #2403
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
rok temu po wyszczuplających był rabat na zestawy
zabiłaś moją nadzieję


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pielegnacja twarzy.moze byc , produkty przeciwsloneczne itp, kolorowka wydaje mi sie ze byla juz jeszcze przed noca zakupow ale moge sie mylic

.
oj na przeciwsłoneczne niech zrobią jak słońca będzie więcej
pielęgnacja twarzy całkiem możliwa ...


ehh no nic, będę czekać cierpliwie ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:13   #2404
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ja na razie odwyk kosmetyczny, nie wchodzę, nie kuszę się sama.
w Douglasie czekam na -20% bo chce Soft& Gentle i może tusz do rzęs Diora ionic albo ten z Mac.
i wmawiam sobie,że nic więcej mi nie potrzeba,chociaż tusz też mi nie potrzebny bo mam dwa w zapasie i miniaturkę benefit.
ostatnio jak weszłam wrzuciłam kosmetyki do koszyka za 1500 zł nie licząc perfum, powiedziałam sobie weź się ogarnij kobieto po co Ci to wszystko i szybko wyłączyłam stronkę . No ale co już siedzi w głowie to siedzi

a Wy jesteście typem zbieraczy czy raczej kupujecie jak coś się kończy?
Ktory Diorowy tusz polecacie?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:18   #2405
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ktory Diorowy tusz polecacie?
tylko Overcurl mój ulubiony ... miałam większość diorowych i żadnej miłości z tego nie bylo, overcurl najbardziej mi pasuje, ale wiesz wszystko zależy też od rzes
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:22   #2406
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
rouge coco shine nie jest dla mnie pomadka, tylko barwionym balsamem ja mówię o pomadkach pomadkach dajacych kolor najbardziej lubie allure velvet, ale wybór kolorów jest słaby niestety, dla mnie to Coco Shine faktycznie nie są warte kasy, bo to zwykły balsam dajacy kolor, który nigdy trwały nie bedzie



wiem, ale właśnie nie zawsze tak jest, ze to taki sam produkt, np lakiery do ust YSL i Loreal, jednak trochę się różnia od siebie.



ja nigdy nie robie tak że kupuje jak coś mi się kończy bo lubie mieć wybór, ale np tuszy nie kupuje nigdy na zapas, bo korciłoby mnie żeby otworzyć a używanie kilku tuszy na raz jest bez sensu.
Teraz owszem narobiłam wielkie zapasy w Mario, ale to inna sytuacja jest, a tak raczej staram sie znaleźć złoty srodek i zdecydowanie produkty które mi nie odpowiadaja bez wahania idą od razu na all, a nie czekają bo może mi sie zmieni skóra itd.
Z pomadkami szaleje, ale używam każdej (poza nieszczesną Russian Red z Mac).
ja mam zapas tuszy ale nie korci mnie żeby otwierać za to mam 6 podkładów i 6 pudrów - jak pudry są ok i jakoś je zużywam tak podkłady wszystkie pootwierałam a i tak codziennie nie używam bo mi szybciej machnąć buzie fajnie kryjącym pudrem prasowanym muszę rzucić z 2-3 na allegro,może pójdą
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:25   #2407
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
6.04
dziękuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 11:36   #2408
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
tylko Overcurl mój ulubiony ... miałam większość diorowych i żadnej miłości z tego nie bylo, overcurl najbardziej mi pasuje, ale wiesz wszystko zależy też od rzes
Dziekuje bardzo
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:43   #2409
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
rouge coco shine nie jest dla mnie pomadka, tylko barwionym balsamem ja mówię o pomadkach pomadkach dajacych kolor najbardziej lubie allure velvet, ale wybór kolorów jest słaby niestety, dla mnie to Coco Shine faktycznie nie są warte kasy, bo to zwykły balsam dajacy kolor, który nigdy trwały nie bedzie
Tak, to takie balsamowate to Rouge Coco Shine. Ale kolor jest piękny, chętnie bym go w innej wersji/konsystencji miała (mam Rebelle).

Nadal jednak nie wierzę, że ktokolwiek może być zadowolony z produktu, który dosłownie trzyma się 10-15minut. Takich rzeczy sie nie robi!
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ktory Diorowy tusz polecacie?
Ja tradycyjnie, DiorShow zwykły. Ale jednak nie używam go stale, bo za szybko mi sie kruszy.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

U mnie najlepiej sie trzymaja lakiery do ust z YSL. Uwielbiam je
Też je lubię, mam dwa kolory, jeden ze starej wersji i drugi Nude, miałam ten drugi na ślubie i ładnie przeżył sesję zdjęciową, jedzenie itp. Ale jednak ten lakier się błyszczy, a więc będąc na etapie matowych wykończeń, nie używam teraz YSL O ile Loreala da się zmatowić, to tego YSL nie za bardzo.
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a Wy jesteście typem zbieraczy czy raczej kupujecie jak coś się kończy?
Nie znoszę być typem zbieracza, jestem minimalistką, tylko te zastepy szminek mnie zdradzają Ale oddaję nietrafione siostrze Mam najwięcej własnie szminek i kredek do oczu.
Nie lubię mieć np. kilku tuszy, pudrów (tego w ogóle nie potrzebuję w nadmiarze, mam jeden na toaletce, drugi w torebce), a już najbardziej nie znoszę mieć np. kilku żeli pod prysznic czy balsamów.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:54   #2410
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja nie polecam Dior New Look (chyba tak nazwa była nie pamiętam już jak dla mnie robił tylko to co złe, nie wydłużał nie podkecał, pogrubiać pogrubiał bo wszystkie rzesy lepił w jedną Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam


Star puszczaj na all jak najbardziej wiadomo całej kasy nie odzyskasz, ale bardziej tracisz na nich jak leżą nie używane i i tak pójdą do wyrzucenia z czasem.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak, to takie balsamowate to Rouge Coco Shine. Ale kolor jest piękny, chętnie bym go w innej wersji/konsystencji miała (mam Rebelle).

Nadal jednak nie wierzę, że ktokolwiek może być zadowolony z produktu, który dosłownie trzyma się 10-15minut. Takich rzeczy sie nie robi!

Ja tradycyjnie, DiorShow zwykły. Ale jednak nie używam go stale, bo za szybko mi sie kruszy.

Też je lubię, mam dwa kolory, jeden ze starej wersji i drugi Nude, miałam ten drugi na ślubie i ładnie przeżył sesję zdjęciową, jedzenie itp. Ale jednak ten lakier się błyszczy, a więc będąc na etapie matowych wykończeń, nie używam teraz YSL O ile Loreala da się zmatowić, to tego YSL nie za bardzo.

Nie znoszę być typem zbieracza, jestem minimalistką, tylko te zastepy szminek mnie zdradzają Ale oddaję nietrafione siostrze Mam najwięcej własnie szminek i kredek do oczu.
Nie lubię mieć np. kilku tuszy, pudrów (tego w ogóle nie potrzebuję w nadmiarze, mam jeden na toaletce, drugi w torebce), a już najbardziej nie znoszę mieć np. kilku żeli pod prysznic czy balsamów.
mnie z Coco shine strasznie Pygmalion kusi , ale na szczęście to limitka wiec mnie moze kusić ile chce i tak go nie mam jak kupić, bo na nic sie zdaje tłumaczenie że CS są kiepskie Już mi chciejstwa urosły kolejne z pomadek, bo właczyła mi się faza na koral i pomarańcz- 2 udało mi się w mario na -70 dostać, ale nie pogardziłabym jeszcze 32 allure velvet i
136 allure
ja własnie niestety strasznie zbieram żele pod prysznic, bo to takie rzeczy co wrzuce sobie gdzieś w superpharm do koszyka i nawet nie zauważam a bo fajny zapach itp, potem mam za swoje, jeszcze z zelami jak z zelami ale z szamponami to całkowicie, dostałam ostatnio uczulenia od szamponu z tyłu za uchem wszystko mnie piekło i płaty suchej skóry mi teraz schodzą;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:07   #2411
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja nie polecam Dior New Look (chyba tak nazwa była nie pamiętam już jak dla mnie robił tylko to co złe, nie wydłużał nie podkecał, pogrubiać pogrubiał bo wszystkie rzesy lepił w jedną Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam


Star puszczaj na all jak najbardziej wiadomo całej kasy nie odzyskasz, ale bardziej tracisz na nich jak leżą nie używane i i tak pójdą do wyrzucenia z czasem.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



mnie z Coco shine strasznie Pygmalion kusi , ale na szczęście to limitka wiec mnie moze kusić ile chce i tak go nie mam jak kupić, bo na nic sie zdaje tłumaczenie że CS są kiepskie Już mi chciejstwa urosły kolejne z pomadek, bo właczyła mi się faza na koral i pomarańcz- 2 udało mi się w mario na -70 dostać, ale nie pogardziłabym jeszcze 32 allure velvet i
136 allure
ja własnie niestety strasznie zbieram żele pod prysznic, bo to takie rzeczy co wrzuce sobie gdzieś w superpharm do koszyka i nawet nie zauważam a bo fajny zapach itp, potem mam za swoje, jeszcze z zelami jak z zelami ale z szamponami to całkowicie, dostałam ostatnio uczulenia od szamponu z tyłu za uchem wszystko mnie piekło i płaty suchej skóry mi teraz schodzą;/
tak zrobię !

kolorówki na szczęście dużo nie mam, pozbędę się jedynie tych 3 podkładów które najrzadziej używam a są jeszcze świeże.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 13:58   #2412
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

a ja znowu jestem typem zbieraczki na zapas. ;-) zawsze mam otwarty tylko 1-2 podkłady, 1-2 tusze do rzęs, tak samo 1 balsam, 1 żel pod prysznic, 2 do twarzy itd.. gdybym otworzyła całe swoje zapasy chybaby mnie szlag trafił. tak to wszystko leży w szufladzie- na później ;-) ale mam problem z błyszczykami- wszystkie gubię, albo mi kradną (!;/)
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:15   #2413
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mnie z Coco shine strasznie Pygmalion kusi , ale na szczęście to limitka wiec mnie moze kusić ile chce i tak go nie mam jak kupić, bo na nic sie zdaje tłumaczenie że CS są kiepskie Już mi chciejstwa urosły kolejne z pomadek, bo właczyła mi się faza na koral i pomarańcz- 2 udało mi się w mario na -70 dostać, ale nie pogardziłabym jeszcze 32 allure velvet i
136 allure
Witaj w gronie. Sądziłam, że mnie to nie trafi, bo nie znosze takich odcieni, ale po zmianie koloru wlosów bardzo mi pasuje (niestety) Ale na razie musi wystarczyć pomidorowa czerwień z Sephory Nie powiem, robi wrażenie
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:26   #2414
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
a ja znowu jestem typem zbieraczki na zapas. ;-) zawsze mam otwarty tylko 1-2 podkłady, 1-2 tusze do rzęs, tak samo 1 balsam, 1 żel pod prysznic, 2 do twarzy itd.. gdybym otworzyła całe swoje zapasy chybaby mnie szlag trafił. tak to wszystko leży w szufladzie- na później ;-) ale mam problem z błyszczykami- wszystkie gubię, albo mi kradną (!;/)

o boshh
kto może się połakomić na uzywane błyszczyki ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:02   #2415
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o boshh
kto może się połakomić na uzywane błyszczyki ...
wolę nie wiedzieć co taka osoba ma w głowie... ostatnio z 2 tygodnie temu w barze... leżał wraz z telefonem na stoliku. telefon został. błyszczyk w którymś momencie zniknął. pytałam koleżanek czy któraś przypadkiem nie schowała, ale nie. współcześni złodzieje wolą kraść kosmetyki niż telefony. telefony można namierzyć
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:07   #2416
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny mam pytanie nie związane z tematem ale może pomożecie. Czy w sklepie internetowym optique.pl dostanę oryginalne okulary Ray Ban?

I żeby było na temat dostałam takiego oto maila:
Pat&Rub- Skorzystaj z rabatu -50 %. Tylko 29 marca od 19:00 do 24:00 sześć produktów Pat&Rub zyskuje rabat -50 %. Dołącz do poszukiwań zegarka na www.patandrub.pl
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:45   #2417
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie nie związane z tematem ale może pomożecie. Czy w sklepie internetowym optique.pl dostanę oryginalne okulary Ray Ban?

I żeby było na temat dostałam takiego oto maila:
Pat&Rub- Skorzystaj z rabatu -50 %. Tylko 29 marca od 19:00 do 24:00 sześć produktów Pat&Rub zyskuje rabat -50 %. Dołącz do poszukiwań zegarka na www.patandrub.pl
A gdzies można znaleźć które to kosmetyki? Nie widze na stronie ale jestem obeznana z ich strona, ale pamiętam ze jak kiedyś tez była taka akcja to kosmetyki były znane wcześniej
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:15   #2418
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A gdzies można znaleźć które to kosmetyki? Nie widze na stronie ale jestem obeznana z ich strona, ale pamiętam ze jak kiedyś tez była taka akcja to kosmetyki były znane wcześniej
A nie mam pojęcia, dostałam tylko na maila takie cuś ale tam też nic nie pisze więcej i nie ma wyznaczonych produktów
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:24   #2419
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie nie związane z tematem ale może pomożecie. Czy w sklepie internetowym optique.pl dostanę oryginalne okulary Ray Ban?

I żeby było na temat dostałam takiego oto maila:
Pat&Rub- Skorzystaj z rabatu -50 %. Tylko 29 marca od 19:00 do 24:00 sześć produktów Pat&Rub zyskuje rabat -50 %. Dołącz do poszukiwań zegarka na www.patandrub.pl

Ja tam kupowalam ray bany za prawie 7 stowek, oryginalne, z gwarancja, wszystko oki, fajny wybor maja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 17:27   #2420
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
a ja znowu jestem typem zbieraczki na zapas. ;-) zawsze mam otwarty tylko 1-2 podkłady, 1-2 tusze do rzęs, tak samo 1 balsam, 1 żel pod prysznic, 2 do twarzy itd.. gdybym otworzyła całe swoje zapasy chybaby mnie szlag trafił. tak to wszystko leży w szufladzie- na później ;-) ale mam problem z błyszczykami- wszystkie gubię, albo mi kradną (!;/)
uuuu niefajnie, mi fakt faktem siostry podkradają non stop kosmetyki ale to podkradają nie kradną zawsze jest "a po co mam kupić jak mogę sobie użyć od Ciebie":d

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Witaj w gronie. Sądziłam, że mnie to nie trafi, bo nie znosze takich odcieni, ale po zmianie koloru wlosów bardzo mi pasuje (niestety) Ale na razie musi wystarczyć pomidorowa czerwień z Sephory Nie powiem, robi wrażenie
ja zawsze wolałam pomarańczowe odcienie czerwieni, bo mi chłodne nie pasują do karnacji , tak samo jak i chłodne róże, ale jakos do tej pory zawsze nosiłam albo własnie czerwienie, albo szminki w ładniejszym kolorze moich ust, a teraz mnie na takie żarówy wzięło mam już 96 allure i 43 (albo 42) allure velevet, chciałabym włąśnie jakiś stonowany pomarańcz jeszcze przede wszystkim, ale tu cieżko trafić mi z idealnym, bo albo są zbyt podbite brązem albo jakieś perłowe, myślę że 32 allure velvet byłaby idealna, ale nie znalazłam nigdzie testera i jeszcze coś arbuzowego, ale takiej jeszcze nie namierzyłam w swoich poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o boshh
kto może się połakomić na uzywane błyszczyki ...
może nie używa tylko się lansuje opakowaniem




Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie nie związane z tematem ale może pomożecie. Czy w sklepie internetowym optique.pl dostanę oryginalne okulary Ray Ban?

I żeby było na temat dostałam takiego oto maila:
Pat&Rub- Skorzystaj z rabatu -50 %. Tylko 29 marca od 19:00 do 24:00 sześć produktów Pat&Rub zyskuje rabat -50 %. Dołącz do poszukiwań zegarka na www.patandrub.pl
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A gdzies można znaleźć które to kosmetyki? Nie widze na stronie ale jestem obeznana z ich strona, ale pamiętam ze jak kiedyś tez była taka akcja to kosmetyki były znane wcześniej

kurde ja już sie cieszyłam, bo zrozumiałam że na 6wybranych kosmetyków bedzie rabat, po prostu taki limit zamówienia ale bierzesz co chcesz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:36   #2421
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
uuuu niefajnie, mi fakt faktem siostry


kurde ja już sie cieszyłam, bo zrozumiałam że na 6wybranych kosmetyków bedzie rabat, po prostu taki limit zamówienia ale bierzesz co chcesz
Ehhhh to bylaby piekna promocja......
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:38   #2422
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja tam kupowalam ray bany za prawie 7 stowek, oryginalne, z gwarancja, wszystko oki, fajny wybor maja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuje . Więc chyba i ja kliknę okularki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 20:11   #2423
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Gdzie sie podzialy wszystkie watkowe staruchy ? Widze tylko Taszante i Never. Reszta gdzie?
Wpadlam tylko na chwile sie przywitac i znikam zaraz znow do swej Otchlani Rozpaczy .

Cos kosmetyczne sie dzieje ciekawego? Cos trzeba miec?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 20:29   #2424
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45798710]Gdzie sie podzialy wszystkie watkowe staruchy ? Widze tylko Taszante i Never. Reszta gdzie?
Wpadlam tylko na chwile sie przywitac i znikam zaraz znow do swej Otchlani Rozpaczy .

Cos kosmetyczne sie dzieje ciekawego? Cos trzeba miec?[/QUOTE]

o jakie staruchy Ci chodzi? ja się chyba w to nie wliczam:P?

heh też lecę...niestety do książek, bo jutro zjazd, a ja już mam dość
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 21:11   #2425
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja się bardzo zawiodłam na Chanel, kupiłam Rouge Coco Shine i to jest chyba jeden z najgorszych niewypałów ever. Nie wierzyłam własnym oczom, ale ta szminka sie nie trzyma na ustach nawet 15 minut, z bezbarwną konturówką przedłużam jej żywot do jakichś 2 godzin, ale to tylko i wyłącznie zasługa świetnej bezbarwnej Isadory. Szminka Chanel to dla mnie śmiech na sali za ponad 140 zł.
Bo to bardziej balsam albo szminko-błyszczyk niż pomadka Rouge Allure są dużo trwalsze i mocniej napigmentowane.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a Wy jesteście typem zbieraczy czy raczej kupujecie jak coś się kończy?
Ja w sumie nie lubię chomikować Ale jeśli chodzi o kolorówkę, czekanie z zakupami aż coś się skończy mogłoby trwać i trwać Staram się nie dublować produktów, ale wychodzi różnie. Za to pielęgnacji raczej nie chomikuję. Teraz mam wprawdzie otwartych kilka kremów, ale to dlatego, że moja cera zrobiła się okropnie kapryśna i szukam czegoś co jej wreszcie przypasuje
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 23:00   #2426
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45798710]Gdzie sie podzialy wszystkie watkowe staruchy ? Widze tylko Taszante i Never. Reszta gdzie?
Wpadlam tylko na chwile sie przywitac i znikam zaraz znow do swej Otchlani Rozpaczy .

Cos kosmetyczne sie dzieje ciekawego? Cos trzeba miec?[/QUOTE]

Nic nie kupują to siedzą cicho. no bo tam ze brązer armaniego zapas trzeba robić to oczywista oczywistość jest i każdy wiedzieć powinien nawet jak go tu nie ma właśnie gdziezes ty była jak cię nie było? Martwiłam sie juz troszkę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 23:33   #2427
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45798710]Gdzie sie podzialy wszystkie watkowe staruchy ? Widze tylko Taszante i Never. Reszta gdzie?
Wpadlam tylko na chwile sie przywitac i znikam zaraz znow do swej Otchlani Rozpaczy .

Cos kosmetyczne sie dzieje ciekawego? Cos trzeba miec?[/QUOTE]


a miałam w PSie o Cię pytać na wątku nastąpiła zmiana warty

a do rzeczy, bo z tym przyszłam. jakiś czas temu tutaj Soso (jak dobrze pamiętam) wrzucała link do przecenionych produktów Sylveco, którym termin ważności się zbliżał. Skorzystalam (i bardzo dziekuje ), a ostatnio sama trafiłam na okazyjne ceny kosmetyków Decubal. Dla zainteresowanych:
http://bliskaapteka.pl/search?orderb...submit_search=
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 06:39   #2428
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
trafiłam na okazyjne ceny kosmetyków Decubal. Dla zainteresowanych:
http://bliskaapteka.pl/search?orderb...submit_search=
Aaaa, dzięki Ci wielkie! Uwielbiam ich olejek
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 07:47   #2429
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
a miałam w PSie o Cię pytać na wątku nastąpiła zmiana warty

a do rzeczy, bo z tym przyszłam. jakiś czas temu tutaj Soso (jak dobrze pamiętam) wrzucała link do przecenionych produktów Sylveco, którym termin ważności się zbliżał. Skorzystalam (i bardzo dziekuje ), a ostatnio sama trafiłam na okazyjne ceny kosmetyków Decubal. Dla zainteresowanych:
http://bliskaapteka.pl/search?orderb...submit_search=

Lubie kremy Sylveco


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:58   #2430
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja ostatnio uzywam niezmiennie Make me Bio!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.