Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 20:12   #931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Za to z dwustronnym Studio Conceal and Correct Duo nie umiem się dogadać Chętnie wymienię

Byłam dziś w Macu i wyszłam tylko z SOG

Miałam też Matchmastera brać, nastawiłam się na niego od pierwszego użycia, a taką mi dziś niespodziankę zrobił, że odechciało mi się go całkiem Dobrze w sumie, że mogłam go potestować dłuższy czas, bo dopiero teraz wyszło, że mnie przesusza... Może jeszcze wiosną/latem potestuję jeszcze raz, bo kolor ma naprawdę świetny, a i skórę będę mieć mniej suchą niż zimą.

W Macu widziałam też Dark Desires i spodobał mi się What's Your Fantasy. Jeśli da się nim robić fajne kreski, to chyba go wezmę Szminki bez szału...
Ja lubie Duo Conceal Rózowego uzywam jako korektor pod oczy, a zolty jako rozświetlacz pod oczy.

Mówiłam, ze Matchmaster jest dziwny i kaprysny, dlatego ja go nie polecam, raz miałam i starczy.
Na poczatku jak miałam próbki, to było jak u Ciebie - super hiper. jak kupiłam butelczynę to zaczeły sie jazdy, raz tak raz siak - myslalam, ze sie pochlastam

Jednak maja Dark Desires. Ja mam linerów w słoiczku pełno, wiec kolejny taki w cieniu to nie wiem czy mi potrzebny... może jakbym pomacała na zywo... ale po co isc i ewentualnie generowac sobie poptrzebę?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:16   #932
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Więcej swatchy kolekcji EG:
http://bubblymichelle.com/2015/11/28...otos-swatches/
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:36   #933
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja lubie Duo Conceal Rózowego uzywam jako korektor pod oczy, a zolty jako rozświetlacz pod oczy.

Mówiłam, ze Matchmaster jest dziwny i kaprysny, dlatego ja go nie polecam, raz miałam i starczy.
Na poczatku jak miałam próbki, to było jak u Ciebie - super hiper. jak kupiłam butelczynę to zaczeły sie jazdy, raz tak raz siak - myslalam, ze sie pochlastam

Jednak maja Dark Desires. Ja mam linerów w słoiczku pełno, wiec kolejny taki w cieniu to nie wiem czy mi potrzebny... może jakbym pomacała na zywo... ale po co isc i ewentualnie generowac sobie poptrzebę?
Mnie się to duo roluje na kremie pod oczy ale może to wina kremu, nie wiem...

Ano właśnie. Raz wygląda super, a dziś musiałam zmywać wszystko i robić makijaż od nowa

Ja też mam sporo linerów w słoiczku Z tych cieni np. czarnego czy brązowego bym nie kupiła, ale może ten drobinkowy będzie ciekawie wyglądał na oku Hah, może rzeczywiście lepiej nie generować Mam nadzieję, że testy mnie rozczarują
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
O, super Tu różo-bronzer wygląda dużo lepiej Za to paletki są całkiem inne niż sobie wyobrażałam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:00   #934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie się to duo roluje na kremie pod oczy ale może to wina kremu, nie wiem...

Ano właśnie. Raz wygląda super, a dziś musiałam zmywać wszystko i robić makijaż od nowa

Ja też mam sporo linerów w słoiczku Z tych cieni np. czarnego czy brązowego bym nie kupiła, ale może ten drobinkowy będzie ciekawie wyglądał na oku Hah, może rzeczywiście lepiej nie generować Mam nadzieję, że testy mnie rozczarują
Raczej wina kremu chyba, bo ja ten korektor uzuwałam na wielu bazach, kremach etc i na zadnym nic a nic mu nie było

No to po co podkład, który jest kaprysny jak pogoda na wiosne i niepewny ?

Lookałam na necie na swatche tych cieni i ten z drobinkami wydaje mi sie miec duzo za duzo tych drobin, co na oku niekoniecznie moze korzystnie wygladać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:23   #935
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Raczej wina kremu chyba, bo ja ten korektor uzuwałam na wielu bazach, kremach etc i na zadnym nic a nic mu nie było

No to po co podkład, który jest kaprysny jak pogoda na wiosne i niepewny ?

Lookałam na necie na swatche tych cieni i ten z drobinkami wydaje mi sie miec duzo za duzo tych drobin, co na oku niekoniecznie moze korzystnie wygladać
Spróbuję na innym kremie jeszcze albo na bazie

Po nic, dlatego odpuściłam. Gdyby Studio Fix miał NC10, to nie szukałabym innego podkładu Nourishing też dalej lubię i polecam
Kusi mnie jeszcze YSL Touche Eclat, bo jest bardzo przyjemny i nawilżający

Dlatego chcę przetestować ten drobinkowy cień. Bez testów nie kupię, bo w tej cenie mam już sprawdzonego fluidka.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:39   #936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Spróbuję na innym kremie jeszcze albo na bazie

Po nic, dlatego odpuściłam. Gdyby Studio Fix miał NC10, to nie szukałabym innego podkładu Nourishing też dalej lubię i polecam
Kusi mnie jeszcze YSL Touche Eclat, bo jest bardzo przyjemny i nawilżający

Dlatego chcę przetestować ten drobinkowy cień. Bez testów nie kupię, bo w tej cenie mam już sprawdzonego fluidka.
No spróbuj, spróbuj Ja najczęsciej używam na Fast Response i bazach Le Blanc Chanela albo Blur YSL - dwie moje ulubione

O tak, Nourishing mimo początkowych zawirowań jest jednym z moich ulubionych podkładów
Zastanawiaałam sie ostatnio czemu ma taki krótki termin przydatności od otwarcia, a mój już go chyba przekroczył, ale nie zmienił kosnystencji ani nic, więc uzywam dalej ale i tak mam mysłówkę

Studio Fix mi sie prawie skończył i nie wiem, czy kupować nowy, czy na razie zuzywac istniejące zapasy Ale lubie miec jakoś zapas podkładów, które lubie i czesto używam, nawet jak inne mam

U mnie podkład Touche Eclat absolutnie sie nie sprawdził - znaczy przez pierwsza godzine swietnie wygladał, potem obraz nędzy i rozpaczy

A czemu od razu, jak byłas nie przetestowałas?

A w ogóle jak testy SOG ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:09   #937
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No spróbuj, spróbuj Ja najczęsciej używam na Fast Response i bazach Le Blanc Chanela albo Blur YSL - dwie moje ulubione

O tak, Nourishing mimo początkowych zawirowań jest jednym z moich ulubionych podkładów
Zastanawiaałam sie ostatnio czemu ma taki krótki termin przydatności od otwarcia, a mój już go chyba przekroczył, ale nie zmienił kosnystencji ani nic, więc uzywam dalej ale i tak mam mysłówkę

Studio Fix mi sie prawie skończył i nie wiem, czy kupować nowy, czy na razie zuzywac istniejące zapasy Ale lubie miec jakoś zapas podkładów, które lubie i czesto używam, nawet jak inne mam

U mnie podkład Touche Eclat absolutnie sie nie sprawdził - znaczy przez pierwsza godzine swietnie wygladał, potem obraz nędzy i rozpaczy

A czemu od razu, jak byłas nie przetestowałas?

A w ogóle jak testy SOG ?
Dopóki Nourishing nie zmienia konsystencji i właściwości, będę go używać Z tym zapasem sprawdzonych podkładów mam tak samo - muszę je mieć w szufladzie na wszelki wypadek.

U mnie ostatnio YSL TE trzymał się cały dzień i mimo wycierania nosa wyglądał dobrze. Może to sprawa tego, że zimą cera mi się przesusza. Latem pewnie nie zdałby egzaminu. Ciekawe jak będzie przy dalszym testowaniu...

Dziś miałam już kreskę i nie chciało mi się jej zmywać

SOG bardzo mi się podoba Myślałam, że nie udźwignę tego koloru, bo w panie wygląda na mocno ciepły i miedziany. Dobrze, że na policzkach subtelnieje i jako bronzer/róż wygląda super. Wykończenie też ma w sobie to coś - teraz rozumiem wątkowe zachwyty nad dimensionami
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 22:14   #938
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja też trochę poklikałam, ale tłumaczę to tym, że dawno już nie kupowałam ubrań Niestety dalej nie umiem znaleźć ładnego i ciepłego płaszcza Może na %%

Z Faerie chcę tylko róż, a z płynnych retro matów może wezmę jeden z ciekawości, jakoś bardzo na nie nie czekam.

New Romance wygląda ślicznie na swatchach, nigdy nie zwróciłam na niego uwagi. Jakbym miała wybrać tylko jeden korektor, to byłby właśnie Pro Long
Za to z dwustronnym Studio Conceal and Correct Duo nie umiem się dogadać Chętnie wymienię

Byłam dziś w Macu i wyszłam tylko z SOG

Miałam też Matchmastera brać, nastawiłam się na niego od pierwszego użycia, a taką mi dziś niespodziankę zrobił, że odechciało mi się go całkiem Dobrze w sumie, że mogłam go potestować dłuższy czas, bo dopiero teraz wyszło, że mnie przesusza... Może jeszcze wiosną/latem potestuję jeszcze raz, bo kolor ma naprawdę świetny, a i skórę będę mieć mniej suchą niż zimą.

W Macu widziałam też Dark Desires i spodobał mi się What's Your Fantasy. Jeśli da się nim robić fajne kreski, to chyba go wezmę Szminki bez szału...

Eyelinery w pisaku też wyglądały sympatycznie, zwłaszcza granatowy.

Ellie Goulding będzie w styczniu
Nic mi nie mów o płaszczach w tym roku, to jest jakaś masakra. Kupić, kupiłam, ale za ciepły to on nie jest. Wiesz, chodziło mi o podkład, pod niego mogę nałożyć mocno odżywczy krem i nic mnie nie wyświeca, fajnie się rozprowadza i nie emigruje z twarzy. Jak nałożyłam new romance na policzki, to oczywiście przesadziłam, bo nie spodziewałam się aż takiej pigmentacji. Siedziałam parę minut i rozcierałam ale kolor naprawdę ładny. Eyelinery w pisaku, to jest to! Gratki, że udało Ci się capnąć sog.
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Nic mnie nie rusza.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:22   #939
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Nic mnie nie rusza.
Mnie też nie, ale co z tego, skoro z regularnej kolekcji mam milion rzeczy na liście Mamy przechlapane z tą marką
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:33   #940
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów o płaszczach w tym roku, to jest jakaś masakra. Kupić, kupiłam, ale za ciepły to on nie jest. Wiesz, chodziło mi o podkład, pod niego mogę nałożyć mocno odżywczy krem i nic mnie nie wyświeca, fajnie się rozprowadza i nie emigruje z twarzy. Jak nałożyłam new romance na policzki, to oczywiście przesadziłam, bo nie spodziewałam się aż takiej pigmentacji. Siedziałam parę minut i rozcierałam ale kolor naprawdę ładny. Eyelinery w pisaku, to jest to! Gratki, że udało Ci się capnąć sog.

Nic mnie nie rusza.
Myślałam, że to ja się zrobiłam taka wybredna, jeśli chodzi o płaszcze. Niestety 50% wełny nie robi na mnie wrażenia, tak samo jak brak ocieplenia... No, ale jestem zmarzluchem

Podkład też jest w porządku

Mam czasem takie dni, że nawet z Well Dressed potrafię przesadzić

Dziękuję Mam nadzieję, że miłość do SOG nie minie

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Mnie też nie, ale co z tego, skoro z regularnej kolekcji mam milion rzeczy na liście Mamy przechlapane z tą marką
Właśnie

Przed chwilą czytałam Twoją recenzję Pink Lip Bag Mnie najbardziej podoba się błyszczyk
Dobrze, że skusiłam się na Red Lip Bag - jestem bardzo zadowolona z całego zestawu. O dziwo, dość często noszę błyszczyk, chociaż jest strasznym klejuchem, to przy spierzchniętych ustach daje radę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:37   #941
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dopóki Nourishing nie zmienia konsystencji i właściwości, będę go używać Z tym zapasem sprawdzonych podkładów mam tak samo - muszę je mieć w szufladzie na wszelki wypadek.

U mnie ostatnio YSL TE trzymał się cały dzień i mimo wycierania nosa wyglądał dobrze. Może to sprawa tego, że zimą cera mi się przesusza. Latem pewnie nie zdałby egzaminu. Ciekawe jak będzie przy dalszym testowaniu...

Dziś miałam już kreskę i nie chciało mi się jej zmywać

SOG bardzo mi się podoba Myślałam, że nie udźwignę tego koloru, bo w panie wygląda na mocno ciepły i miedziany. Dobrze, że na policzkach subtelnieje i jako bronzer/róż wygląda super. Wykończenie też ma w sobie to coś - teraz rozumiem wątkowe zachwyty nad dimensionami
Dokładnie tak, ale dalej ciekawam, czemu tylko 6 miechów od otwarcia mu daje producent Może macówki będa wiedziały?

Trzeba była kreska nad ta głowna namalować tez by było widac

W sumie to fakt, używałam Touche Eclat w lecie, nie zimą, ale i tak jakos nie mam zbytniej ochoty spróbowac znowu

Dimensiony sa obłedne Ale aby docenic ich urok trzeba je na sobie potestowac
Powinnaś być zadowolona na dłuższa mete z SOG
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 22:38   #942
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Właśnie

Przed chwilą czytałam Twoją recenzję Pink Lip Bag Mnie najbardziej podoba się błyszczyk
Dobrze, że skusiłam się na Red Lip Bag - jestem bardzo zadowolona z całego zestawu. O dziwo, dość często noszę błyszczyk, chociaż jest strasznym klejuchem, to przy spierzchniętych ustach daje radę
Najgorsze jest to, że jak już realizuję jakieś chciejstwo z listy, to oni zaraz wyskakują z jakąś nową limitowaną kolekcją, albo nagle są Święta i dużo pięknych rzeczy (oczywiście limitek, żeby trzeba było kupić na zaraz i na już, bo potem nie będzie), a potem nagle się okazuje, że to co kupiłam w żaden sposób nie pokrywało się z listą, albo że lista się wydłużyła i nawet kupując 5 rzeczy, na nią trafiło kolejne 10. Tak jest właśnie

Ja też właśnie błyszczyk noszę jak jest chłodniej, to taka ochrona dla ust, chociaż ogólnie fanką błyszczoli nie jestem, wolę pomadki. A ta pomadka z zestawu jest prześliczna moim zdaniem I chyba nawet nie mam jeszcze takiego koloru w kolekcji
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:55   #943
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Mnie też nie, ale co z tego, skoro z regularnej kolekcji mam milion rzeczy na liście Mamy przechlapane z tą marką
hehe fakt.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Myślałam, że to ja się zrobiłam taka wybredna, jeśli chodzi o płaszcze. Niestety 50% wełny nie robi na mnie wrażenia, tak samo jak brak ocieplenia... No, ale jestem zmarzluchem

Podkład też jest w porządku

Mam czasem takie dni, że nawet z Well Dressed potrafię przesadzić

Dziękuję Mam nadzieję, że miłość do SOG nie minie

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------


Właśnie

Przed chwilą czytałam Twoją recenzję Pink Lip Bag Mnie najbardziej podoba się błyszczyk
Dobrze, że skusiłam się na Red Lip Bag - jestem bardzo zadowolona z całego zestawu. O dziwo, dość często noszę błyszczyk, chociaż jest strasznym klejuchem, to przy spierzchniętych ustach daje radę
Oj ja też jestem zmarzluchem, jeszcze tutaj jest tak zimno, wieje i leje brrr. Najlepsze, że do latania z psiakami, zamiast traperów kupiłam kalosze Trzymam kciuki, żeby udało nam się capnąć na promocjach to co chcemy.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 23:02   #944
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, ale dalej ciekawam, czemu tylko 6 miechów od otwarcia mu daje producent Może macówki będa wiedziały?

Trzeba była kreska nad ta głowna namalować tez by było widac

W sumie to fakt, używałam Touche Eclat w lecie, nie zimą, ale i tak jakos nie mam zbytniej ochoty spróbowac znowu

Dimensiony sa obłedne Ale aby docenic ich urok trzeba je na sobie potestowac
Powinnaś być zadowolona na dłuższa mete z SOG
Nourishing jest bardzo podobny do Pro Longowego korektora, więc pewnie dlatego też dają 6 m-cy, chociaż mój korektor po przekroczeniu tego czasu nie zmienił właściwości aż do skończenia opakowania

Hehe, wtedy to mogłabym robić za Kleopatrę a miałam jeszcze iść na shopping i randkę

Ja potrzebuję czegoś lekkiego, nawilżającego i nie włażącego w linie mimiczne - metodą eliminacji do testów wybrałam YSL

Też myślę, że będę zadowolona Czekam na następne LE z dimensionami. Może tym razem będą róże
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że jak już realizuję jakieś chciejstwo z listy, to oni zaraz wyskakują z jakąś nową limitowaną kolekcją, albo nagle są Święta i dużo pięknych rzeczy (oczywiście limitek, żeby trzeba było kupić na zaraz i na już, bo potem nie będzie), a potem nagle się okazuje, że to co kupiłam w żaden sposób nie pokrywało się z listą, albo że lista się wydłużyła i nawet kupując 5 rzeczy, na nią trafiło kolejne 10. Tak jest właśnie

Ja też właśnie błyszczyk noszę jak jest chłodniej, to taka ochrona dla ust, chociaż ogólnie fanką błyszczoli nie jestem, wolę pomadki. A ta pomadka z zestawu jest prześliczna moim zdaniem I chyba nawet nie mam jeszcze takiego koloru w kolekcji
Na liście nie mam aż tak wielu pozycji, ale to jednak trochę $ a LE nie ułatwiają

Ja też jestem pomadkowa, co widać po ilości w porównaniu do błyszczyków. W każdym razie, warto mieć choć 1-2

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Oj ja też jestem zmarzluchem, jeszcze tutaj jest tak zimno, wieje i leje brrr. Najlepsze, że do latania z psiakami, zamiast traperów kupiłam kalosze Trzymam kciuki, żeby udało nam się capnąć na promocjach to co chcemy.
Mnie przerastają już pierwsze minusowe temperatury, najchętniej chodziłabym owinięta w kołdrę, także no

Też trzymam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 23:03   #945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nourishing jest bardzo podobny do Pro Longowego korektora, więc pewnie dlatego też dają 6 m-cy, chociaż mój korektor po przekroczeniu tego czasu nie zmienił właściwości aż do skończenia opakowania

Hehe, wtedy to mogłabym robić za Kleopatrę a miałam jeszcze iść na shopping i randkę

Ja potrzebuję czegoś lekkiego, nawilżającego i nie włażącego w linie mimiczne - metodą eliminacji do testów wybrałam YSL

Też myślę, że będę zadowolona Czekam na następne LE z dimensionami. Może tym razem będą róże
A fakt, zapomniałam ze korektor Pro Long tez ma taka date przydatnosci A uzywam i póltora roku i wsio jest ok

A no tak, to rozumiem Myslalam, ze juz do domu wracałas

No tak, a macowe Tinty?

Sama jestem ciekawa, kiedy beda kolejne Dimensiony. Ja bym na wiosne coś chciała
Jeden roz dimensionowy z Alluring własnie zbywam, kolor mi nie pasuje do końca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 23:28   #946
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość

pomadka Only You musi byc moja
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 00:08   #947
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A fakt, zapomniałam ze korektor Pro Long tez ma taka date przydatnosci A uzywam i póltora roku i wsio jest ok

A no tak, to rozumiem Myslalam, ze juz do domu wracałas

No tak, a macowe Tinty?

Sama jestem ciekawa, kiedy beda kolejne Dimensiony. Ja bym na wiosne coś chciała
Jeden roz dimensionowy z Alluring własnie zbywam, kolor mi nie pasuje do końca.
Tinty trochę za mało kryją, no i light nie jest jakiś super jasny

Na wiosnę-lato byłyby akurat Macałam dimensionowe róże, jak ta LE weszła do Maca, ale kolory mi nie pasowały jakoś i nawet mimo boskiego opakowania nie kupiłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 00:25   #948
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach mi się nawet kilka rzeczy podoba. Pomadka, ciemniejszy patentpolish, duo, błyszczole... No i jeszcze myślałam nad lustre drops (nie ma ich na zdjęciach). Strasznie żałuję, że nie kupiłam "dropsów" z kolekcji Rihanny. Te niestety nie są podobne, a szkoda.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 12:58   #949
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Hejka, czy ta paleta Enchanted Eve Mauve jest fajna? Nie umiem nic znaleźć żadnych swatchy. Poza tym kolory wydają się fajne, ale nie wiem czy się nadają na ciemną karnację (czyli jednak żółtą). Macie może jakieś swoje wrażenia?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 18:50   #950
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Śliczna kolekcja EG, ale nic takiego, co bym chciała mieć, uff, mogę czekać na kolejne
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 19:04   #951
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Pytanie z innej beczki: warto zainteresować się cieniem pro longwear legendary black?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 21:10   #952
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hejka, czy ta paleta Enchanted Eve Mauve jest fajna? Nie umiem nic znaleźć żadnych swatchy. Poza tym kolory wydają się fajne, ale nie wiem czy się nadają na ciemną karnację (czyli jednak żółtą). Macie może jakieś swoje wrażenia?
Ja ją mam i bardzo lubię - to taka spokojna paletka ale ciężko mi powiedzieć, jak się będzie sprawdzać u Ciebie, bo jestem sporo jaśniejsza, jak wiesz
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 22:54   #953
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

sposób na organizację pomadek dla tych z Was, które trzymają je w szufladzie
https://www.youtube.com/watch?v=mDjn1lc76hs
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:43   #954
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
sposób na organizację pomadek dla tych z Was, które trzymają je w szufladzie
https://www.youtube.com/watch?v=mDjn1lc76hs
Niezły pomysł, ale wyrzucam zwykle pudełka Ja swoje upycham w prostopadłościennym pojemniczku i jak są upchane na maxa, to nie mam nawet bałaganu

Zajrzałam na chwilę do Maca, żeby zobaczyć raz jeszcze Dark Desires i odeszła mi ochota na cokolwiek Ten drobinkowy cień jest bardzo podobny do fluidka Blitz&Glitz - i jego pewnie capnę

No i SOG jest cudny, coraz bardziej mi się podoba
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:57   #955
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zajrzałam na chwilę do Maca, żeby zobaczyć raz jeszcze Dark Desires i odeszła mi ochota na cokolwiek Ten drobinkowy cień jest bardzo podobny do fluidka Blitz&Glitz - i jego pewnie capnę

No i SOG jest cudny, coraz bardziej mi się podoba
Ja miałam iść tam, ale odechciało mi się, stwierdziłam, ze nie ma po co Zresztą Oluś mi wygenerowała nowe wcale nie tanie i niemacowe chciejstwa
A Blitz&Glitz polecam - jest piękny

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:04   #956
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam iść tam, ale odechciało mi się, stwierdziłam, ze nie ma po co Zresztą Oluś mi wygenerowała nowe wcale nie tanie i niemacowe chciejstwa
A Blitz&Glitz polecam - jest piękny

Jakie?

B&G na pewno wezmę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:07   #957
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakie?

B&G na pewno wezmę
Eye Tinty Armaniaka, poległam, takie piękne... normalnie muszę, po prostu muszę ze 4 nabyć ale cena ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:21   #958
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eye Tinty Armaniaka, poległam, takie piękne... normalnie muszę, po prostu muszę ze 4 nabyć ale cena ...
Piękne są Mnie nie kuszą specjalnie, bo nie lubię takiej konsystencji cieni, ale kolory mają boskie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:24   #959
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękne są Mnie nie kuszą specjalnie, bo nie lubię takiej konsystencji cieni, ale kolory mają boskie
Ja Ci coś powiem - dopóki nie nałozyłam na oko jednego z nich, to mówiłam, jak Ty Teraz przepadłam i to pisze zagorzała zwolenniczka cieni MAC
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 01:02   #960
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eye Tinty Armaniaka, poległam, takie piękne... normalnie muszę, po prostu muszę ze 4 nabyć ale cena ...
Zaiste są genialne, mam ich pokaźny zbiór. Które najbardziej Cię kuszą - ostatnio popłynęłam na świątecznej limitce, całą trójcę zgarniając

Krakowskie MAC-ówki Dark Desires zachwalały na długo przed wejściem kolekcji, lecz wciąż nie mam czasu, by wpaść i in vivo się przekonać, czy warto.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.