Godne polecenia sklepy z butami - te male i te duze:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 17:20   #1
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481

Godne polecenia sklepy z butami - te male i te duze:)


Dziewczyny gdzie kupujecie swoje buty, jesli nie na ebayu czy allegro, jakie sklepy odwiedzacie? jakie sa Wasze ulubione?
teraz chyba wszelkie centra handlowe zdominowaly mniejsze sklepy, tak mi sie wydaje bo jesli kupuje buty to najczesciej w centrach, ale mam tez pare swoich ulubionych sklepow
w Gliwicach - na Krupniczej bocznej od rynku, sklep ktory jest od lat, kiedys mieli baardzo duzo fajnych butkow, a ostatnio coraz mniej. Mam tam karte stalego klienta, zagladam czesto. A buty z tego sklepu mam od 4 lat i nic sie z nimi dzieje - znajdziemy tu Kazara, Karelusa, Gino Rossi, firmy wloskie i hiszpanskie.
w GCH natomias na pietrze buty Klaudia, te z naturalnej skorki albo kolekcji z koralikami (sylwestrowej czy slubnej) swietnie sie nosza
W Katowicach na Dyrektorskiej (chyba) sklep za butikiem Mrowki, tam kupuje Solo Femme sliczne buciki
i rowniez w Katowicach na 3 Maja, skle z butami i bielizna, na wystawie sa zawsze fajne buty, ale glownie polskich firm np Lux
oczywiscie we wszystkich centrach odwiedzam Deichamana i CCC cos mozna znalezc dla siebie

A Wy gdzie buszujecie za fajnymi butami?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.