piersi - dziwne schorzenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 18:52   #1
enkusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10

piersi - dziwne schorzenie


Witajcie.. Może zacznę od tego, że od początku swojego dzieciństwa mam pewien problem. Jestem w wieku 18 lat a nie mam kompletnie biustu, to już nawet nie jest miseczka A. Staję w lustrze bokiem i co widzę?- Brzuch jest większy od moich piersi. Byłam z tym u ginekologa ale każdy mnie olewa i mówi że zbytnio się tym przejmuję. Problem jednak już nie leży tylko w tym. Na sutkach od zawsze pojawiają mi się takie małe "rozstępy" nie wiem jak to nazwać, strasznie to boli... Tak jakby sutek miał odlecieć od reszty (może to brzmi idiotycznie ale nie wiem jak to określić) ... Nie leci z tego krew, ale piecze i boli jakbym się po prostu zacięła kartką papieru albo coś... W dzieciństwie zawsze bluzki zaczepiały mi się o tą skórę, myślałam z początku, że to tak przy okresie dojrzewania, ale coś tu najwyraźniej jest nie tak. Dodam tylko że miesiączkę dostałam też dosyć późno, bo w 3 klasie gimnazjum. Aha, no i co może być istotne- żadnego popędu płciowego też niestety nie wykazuję Nie należę jednak do najbrzydszych dziewczyn, więc nie wiem o co w tych wszystkich problemach chodzi. Pomóżcie
enkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:37   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: piersi - dziwne schorzenie

Idż do innego gina,endokrynologa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:20   #3
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: piersi - dziwne schorzenie

Niestety czasem tak jest, że lekarze nas olewają. W pewnych przypadkach jednak mają rację, czasem to pacjent widzi coś czego nie ma, bo jest przewrażliwiony. Czasem jednak lekarze zbywają pacjentów, bo np. nie wiedzą co to może być, więc wolą powiedzieć, że nie ma żadnych nnieprawidłowości.
Jedyne co możesz zrobić to uporczywie szukać lekarza, który Ci pomoże.

A nie zastanawiałaś się nad tym czy to nie jakiś problem skórny? Może warto się wybrać do dermatologa?

Co do popędu...myślę, że tym chyba na razie nie musisz się przejmować. Każdy odczuwa go inaczej. Poza tym masz problem z piersiami, który na pewno bardzo uprzykrza Ci życie, być może to w jakiś sposób wpływa także na Twoją psychikę. Podejrzewam, że gdyś się z tego wyleczyła, odczułabyś ulgę i wiele rzeczy w Tobie by się rozbudziło.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.