Kielce - dobry fryzjer - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 09:19   #1231
mysia_mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez oniaczeq Pokaż wiadomość
witam
przeszukalam watek i nie znalazlam nic o Kielcach
znacie moze jakis dobrych fryzjerow?
bo juz mam dosyc tych pseudo
prosze o pomoc
Ja właściwie z postulatem Może by się dało założyć (ja zwyczajnie nie umiem się do tego zabrać) taki "KWC" odnośnie salonów fryzjerskich w Kielcach? Miejsce, gdzie mogłybyśmy faktycznie dodawać recenzję salonu, konkretnego fryzjera, ze wskazaniem rodzaju włosów (np. kręcone, cienkie, grube itp.), rodzaju usługi i ceny. Może dzięki temu znajdziemy faktycznie dobrych fryzjerów, a nie tylko 3-4 panów, którzy być może nawet nie do końca się sprawdzają (a przynajmniej nie zawsze)?
mysia_mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 17:38   #1232
aanulaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

za krótkie włosy płacę 60 zł
aanulaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:17   #1233
Carmelovaxs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ma ktos może jakieś doświadczenia z salonem "Avangarde" na Romualda 3 i panią Dorotą Zawadzką???? jeżeli ktoś coś wie to piszcie proszę
Carmelovaxs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 17:22   #1234
AnKa0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

zauważyłam że na tym forum ciągle polecane są te same osoby. Czy w Kielcach nie ma innych dobrych fryzjerów. No wybaczcie mi ale nie wierze że w Ck są aż tak bogaci lubie że za strzyżenie płacą 60zł. Sorry kryzys jest. Może polecicie kogoś trochę tańszego, jak zadzwoniłam bodajże do Przemka i usłyszałam cenę za koloryzacje to normalnie buty mi z nóg spadły. Ja rozumiem że wszystko kosztuje ale bez przesady Kielce to nie Warszawa zejdźmy na ziemię
AnKa0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:14   #1235
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez AnKa0904 Pokaż wiadomość
zauważyłam że na tym forum ciągle polecane są te same osoby. Czy w Kielcach nie ma innych dobrych fryzjerów. No wybaczcie mi ale nie wierze że w Ck są aż tak bogaci lubie że za strzyżenie płacą 60zł. Sorry kryzys jest. Może polecicie kogoś trochę tańszego, jak zadzwoniłam bodajże do Przemka i usłyszałam cenę za koloryzacje to normalnie buty mi z nóg spadły. Ja rozumiem że wszystko kosztuje ale bez przesady Kielce to nie Warszawa zejdźmy na ziemię
Sory, ale czego oczekujesz? Usługi za 30zl? Jak ktoś umie coś perfekcyjnie robić to się ceni. Nie masz kasy - nie chodzisz do dobrego fryzjera. Proste. Rób farbowanie w domu.
Ja płacę ok 40-45zł za cięcie, choć uważam, że to za mało jak na nią.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:47   #1236
AnKa0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

wiesz ja mówię o strzyżeniu krótkich włosów za 60 czy 70 zł nie mówie o długich. Bo i ja za długie włosy płacę 40zł wiec to jest normalna cena. ale jak widziałam cennik któregoś z salonów i męskie strzyżenie zaczyna się od 50zł to już wydaje mi się to lekką przesadą czyż nie. Ja rozumiem że trzeba się cenić. Bo i sama wykonuje zawód gdzie najważniejsze są moje zdolności. Ale jak rozmawiam z klientkami to ludzie mają coraz mniej pieniędzy i każdy się niestety szczypie z groszem i ludzie niestety zaczną rezygnować z takich przyjemności
I wcale nie jest powiedziane że usługa za 30 zł nie jest wykonana bardzo dobrze. Kiedyś chodziłam do dziewczyny która strzygła mnie za 3o zł i fryzura układała się rewelacyjnie. A teraz jest taka konkurencja wśród salonów fryzjerskich i kosmetycznych że trzeba trochę też z cenami konkurować
AnKa0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:36   #1237
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

świetną usługe i w bardzo dobrych cenach masz w salonie Glamour na Ślichowicach. Ja za kolor plus obcięcie i modelowanie płacę 100 zł http://www.glamourkielce.pl/
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 10:59   #1238
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Sory, ale czego oczekujesz? Usługi za 30zl? Jak ktoś umie coś perfekcyjnie robić to się ceni. Nie masz kasy - nie chodzisz do dobrego fryzjera. Proste. Rób farbowanie w domu.
Ja płacę ok 40-45zł za cięcie, choć uważam, że to za mało jak na nią.

Sorki ze sie wtrace ale ja tez uwazam ze niektóre salony maja wygórowane ceny w stosunku do tego co robią na głowie. Ja miałam długo fajna fryzjerkę ktora za ciecie brała 15 zł a za ciecie plus kolor 60-70 zł. Nie chodzi o to że skneruje by nie dac wiecej na jakiegos super fryzjera ale niektórzy poprostu przesadzają.

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
świetną usługe i w bardzo dobrych cenach masz w salonie Glamour na Ślichowicach. Ja za kolor plus obcięcie i modelowanie płacę 100 zł http://www.glamourkielce.pl/
OOooo to całkiem blisko mnie A która fryzjerkę polecasz?
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:38   #1239
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

zdecydowanie Agnieszkę Błaszczyk, chociaż i Ania i Karolina też są ok


jak ktoś chce jakieś radykalne cięcie to tutaj polecę Anię Tusień - ona bardzoo lubi ciąć włoski i robi to naprawdę fachowo

ceny w salonie jak najbardziej przystępne - za koloryzację nie zapłaci się więcej niż 120 zł (tak wynika z ich cennika). Za samo obcięcie długich włosów płace mniej niż 40 zł (dokładnie nie pamiętam w tej chwili, ale oscylowała w przedziale 30-40 zł).

Jeżeli chodzi o cięcie męskie to mojemu męzowi z kolei do gustu przypadła Karolina (gustu w sensie umiejętności obcięcia jego włosów). Płaci 15 zł za strzyżenie.

Taki off top - w podpisie widzę, że masz planowaną cesarkę i planujesz dać synowi na imię Mati Sytuacja identyczna jak moja, tylko mój Mati ma już2 ,5 roku i jako już trochę doświadczona mama powiem tak: nie chcecie dać synowi innego imienia niż Mateusz?

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2013-02-25 o 11:40
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:38   #1240
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
zdecydowanie Agnieszkę Błaszczyk, chociaż i Ania i Karolina też są ok


jak ktoś chce jakieś radykalne cięcie to tutaj polecę Anię Tusień - ona bardzoo lubi ciąć włoski i robi to naprawdę fachowo

ceny w salonie jak najbardziej przystępne - za koloryzację nie zapłaci się więcej niż 120 zł (tak wynika z ich cennika). Za samo obcięcie długich włosów płace mniej niż 40 zł (dokładnie nie pamiętam w tej chwili, ale oscylowała w przedziale 30-40 zł).

Jeżeli chodzi o cięcie męskie to mojemu męzowi z kolei do gustu przypadła Karolina (gustu w sensie umiejętności obcięcia jego włosów). Płaci 15 zł za strzyżenie.

Taki off top - w podpisie widzę, że masz planowaną cesarkę i planujesz dać synowi na imię Mati Sytuacja identyczna jak moja, tylko mój Mati ma już2 ,5 roku i jako już trochę doświadczona mama powiem tak: nie chcecie dać synowi innego imienia niż Mateusz?
dzieki za info o fryzjerkach. Po porodzie przejde sie do nich

a co do imienia to przekonałaś mnie Nie bedzie Mateusza bo....ja mam mieć Matyldę ale skraca sie podobnie jak u Mateusza więc sie nie dziwię że pomyślałaś w pierwszej kolejności o chlopaczku

Bylebys nie wykrakała i na porodowce nie powiedzieli ze ma Pani syna w sukienki ciezko mi go bedzie ubrać
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:46   #1241
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

hahahahaha a to sorki

to trzymam kciuki za Matyldę
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 12:50   #1242
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
hahahahaha a to sorki

to trzymam kciuki za Matyldę
a nie ma za co przepraszać a za kciuki nie dziekuję/my
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:02   #1243
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

ja do swoich krótkich włosów znalazłam fryzjerkę, na którą nie wydam fortuny. płacenie 60-70zł co miesiac to sporo dla mnie, zwłaszcza że się uczę więc nie zarabiam swoich pieniędzy a na fryzjera odkładam z kieszonkowych. Koleżanka poleciła mi panią Barbarę Pisarczyk w salonie Planeta fryzur (Toporowskiego 82). Za cięcie bierze 30-35zł. Mi jak najbardziej odpowiada, dobrze się włoski układają.
Chociaż pani Basia wydaje się być jedną z tych fryzjerek, które potrafią obciąć trochę za dużo mnie to akurat nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 21:02   #1244
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dziewczyny, a kogoś, kto potrafi ładnie uczesać na ślub polecacie?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 07:31   #1245
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a kogoś, kto potrafi ładnie uczesać na ślub polecacie?
acidkla ja polecam Anię Świebodę.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:50   #1246
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

fryzjerów polecanych na ślub było sporo, najwięcej informacji znajdziesz na pewno w wątku o Panna Młodych z Kielc

z tego co pamiętam to bardzo dobre opinie ma wyżej wspomniana Ania Świeboda, Sylwia z Salonu Awangarda na Wesołej, Agnieszka albo Ania z salonu Glamour na Ślichowicach
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:38   #1247
Muffinka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

witam, aktualnie na grouponie mozan kupic strzyżenie i malowanei za 69zł w salonei Try me na seminaryjskiej, chetnie skusilabym sie za ta ceneę, chce ścieniwoac włosy. dziewczyny poradźcie-warto tam iść ? Cena kusi....
proszę o odpowiedzi, pozdrawiam
Muffinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:22   #1248
brenda_walsh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 22
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

hej
byliśmy tam akurat wczoraj z moim chłopakiem na strzyżeniu męskim i wyszliśmy bardzo zadowoleni-nareszcie ktoś obciął go inaczej niż panie z osiedlowych "zakładów" czyli na "amerykańskiego marine"-podgolona głowa z dłuższą górą, jak od garnka.
Nie wiem natomiast jak by było z fryzurą damską.
Bo przyznam szczerze, że jak tam weszliśmy to pani fryzjerka okazała się dość przerażająca-odblaskowo-skórzano-świecące ubranie, czarne, spalone farbowaniem, matowe włosy pokręcone w loki typu "baranek" upięte wysoko a'la wesele we wczesnych latach 90tych.
Niby "szewc w dziurawych butach chodzi", ale jednak świadczy to o jej poczuciu estetyki...
brenda_walsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:16   #1249
panny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Oszin może być, byle nie do pani Agnieszki, kompletnie jej nie wychodzi to co robi

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Odradzam Agnieszkę z salonu Oszin. Kompletnie olewa klienta, do tego umawianie się "na godzinę" nie ma tutaj znaczenia, i tak trzeba czekać. Jest droga niedokładna. Jedna z gorszych fryzjerek w Kielcach, przynajmniej jeśli chodzi o koloryzację. Polecam panią Iwonkę z salonu na ulicy Klonowej
panny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 09:31   #1250
panny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Byłam w Kielcach u wielu fryzjerów i z tych, których mogę polecić to pani Świeboda (przyjmuje na ul. Wesołej) i pani Iwonka z salonu Image na ul Klonowej Przynajmniej jeśli chodzi o koloryzację włosów. Mają przystępną cenę i zawsze coś ciekawego doradzą. Jeśli chodzi o te pseudo fryzjerki to zalicza się do nich pan Agnieszka z salonu Oszin. Odradzam wszystkim wizytę tam, jeśli nie chcecie stracić dużo nerwów i pieniędzy. Wybrałam się tam kiedyś na rozjaśnianie włosów i wyszłam z ciemniejszymi niż przed wizytą, po prostu jakaś totalna porażka! Radzę omijać ten salon szerokim łukiem...
panny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:58   #1251
LondonElektricity
Raczkowanie
 
Avatar LondonElektricity
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 84
GG do LondonElektricity
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez panny Pokaż wiadomość
Byłam w Kielcach u wielu fryzjerów i z tych, których mogę polecić to pani Świeboda (przyjmuje na ul. Wesołej) i pani Iwonka z salonu Image na ul Klonowej Przynajmniej jeśli chodzi o koloryzację włosów. Mają przystępną cenę i zawsze coś ciekawego doradzą. Jeśli chodzi o te pseudo fryzjerki to zalicza się do nich pan Agnieszka z salonu Oszin. Odradzam wszystkim wizytę tam, jeśli nie chcecie stracić dużo nerwów i pieniędzy. Wybrałam się tam kiedyś na rozjaśnianie włosów i wyszłam z ciemniejszymi niż przed wizytą, po prostu jakaś totalna porażka! Radzę omijać ten salon szerokim łukiem...
Możesz mi napisać na priv jakieś wytyczne gdzie dokładnie przyjmuje pani Świeboda? Całe Kielce za nią obszukałam i nie mogę trafić
LondonElektricity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:04   #1252
panny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

U pani Świebody byłam kiedyż na Wesołej, ale już blisko ul. Sw. Leonarda. Nie jestem pewna czy nadal tam przyjmuje, nie posiadam nr tel.
panny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:15   #1253
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Pani Świeboda przyjmuje teraz w salonie Image na ul. Nowy Świat tel. stacjonarny 3415945
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 12:08   #1254
LondonElektricity
Raczkowanie
 
Avatar LondonElektricity
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 84
GG do LondonElektricity
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Dzięki, dzięki stokrotne! Najwyższa pora podciąć końcówki po zimie
LondonElektricity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 12:02   #1255
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez panny Pokaż wiadomość
Oszin może być, byle nie do pani Agnieszki, kompletnie jej nie wychodzi to co robi

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Odradzam Agnieszkę z salonu Oszin. Kompletnie olewa klienta, do tego umawianie się "na godzinę" nie ma tutaj znaczenia, i tak trzeba czekać. Jest droga niedokładna. Jedna z gorszych fryzjerek w Kielcach, przynajmniej jeśli chodzi o koloryzację. Polecam panią Iwonkę z salonu na ulicy Klonowej
Cytat:
Napisane przez panny Pokaż wiadomość
Byłam w Kielcach u wielu fryzjerów i z tych, których mogę polecić to pani Świeboda (przyjmuje na ul. Wesołej) i pani Iwonka z salonu Image na ul Klonowej Przynajmniej jeśli chodzi o koloryzację włosów. Mają przystępną cenę i zawsze coś ciekawego doradzą. Jeśli chodzi o te pseudo fryzjerki to zalicza się do nich pan Agnieszka z salonu Oszin. Odradzam wszystkim wizytę tam, jeśli nie chcecie stracić dużo nerwów i pieniędzy. Wybrałam się tam kiedyś na rozjaśnianie włosów i wyszłam z ciemniejszymi niż przed wizytą, po prostu jakaś totalna porażka! Radzę omijać ten salon szerokim łukiem...
dwa posty traktujące o jednym
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 16:54   #1256
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej dziewczyny mam na głowie w tym momencie siano już nawet nie chcę wspominać o Adrianie bo od niego pasmo porażek się zaczęło. Przypomniałam sobie o p. Piotrze z Hair design kiedyś robił mi skomplikowane przejście z brązu na blond i wyszło super w ciągu jednej wizyty ale niestety nie ma wolnego terminu przed weselem na które się wybieram. Czytałam o pracowni Michała Libudy więc tam się umówiłam ale p. Michał też nie ma terminu i umówił mnie do pani Agnieszki i teraz pytanie do was czy któraś robiła u niej farbowanie? Co myślicie? Na prawdę moje włosy nie wytrzymają kolejnej pomyłki... Wizytę mam jutro jeszcze jest czas aby uciec...
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:39   #1257
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Bardzo prosiłabym o opinie na temat salonu 'ANNA' na Okrzei Na Grouponie jest oferta do tego salonu i zastanawiam sie nad nia... dodam ze chodzi o rozjasnianie/belejaż i boje sie zebym nie wyszla z sianem na glowie
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 19:16   #1258
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ostatnio obiła mi się o uszy jakaś informacja o panu z salonu na Urzędniczej- ktoś coś słyszał?
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:53   #1259
polusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: kielce/okolice
Wiadomości: 16
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Słyszałam o tym Panu niestety nie miałam możliwości skorzystać z jego usług więc nie wiem jakie są jego zdolności ale znajoma mówiła mi że strasznie arogancki i gwiazdę z siebie robi na miarę Czajki. Żenada. Może i świetnie robi i jest dobry w swoich fachu ale kultura i szanowanie klienta też się liczy. Mówię to co mi znajoma przekazała, bo też chciałam się do niego wybrać ale zrezygnowałam bo nie lubie takich osób w swoim otoczeniu

pozdrawiam
polusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 17:50   #1260
201805170915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 491
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

ja polecam pana z alter ego, ładnie mi pofarbował włosy i nie był drogi a no i był całkiem przystojny co prawda, nie jest za bardzo rozmowny, ale mi to pasuje no i włosy czeszą tam tanglee tezerem, co w ogóle mile mnie zaskoczyło
nie polecam za to pani moćko, farbuje może całkiem spoko, ale farba szybko mi się spłukała i w dodatku strasznie powyrywali mi tam włosy - wyobrażacie sobie, że robiąc ombre, najpierw natapirowała mi włosy, potem płucząc je z farby usiłowali mi je rozczesać wielką szczotką? w dodatku droga była, no i w ogóle łaskę robiła, że kogoś przyjęła, więc nie bardzo mi się tam podobało.
201805170915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.