Kosmetyki KALLOS - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 22:20   #691
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki KALLOS

dziś zauważyłam, że z mojego litrowego opakowania Latte zostało już tylko 1/3.
trzeba będzie rozejrzeć się za inną maską Kallosa, tak dla odmiany.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:42   #692
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Aggie125 dzięki Jak to mówią najciemniej pod latarnią
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:44   #693
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cześć Przepraszam, że piszę post pod postem, ale tamten był na inny temat Chciałam spytać jak długo czekacie na zamówione rzeczy z tej stronki 'U Radka'? Moja przesyłka została wysłana 12 czerwca we czwartek, zapłaciłam za priorytet, czyli teoretycznie powinnam mieć odżywki już w piątek.. mamy wtorek i ich nie ma. Nie panikuję, ale chciałabym mieć je już w domku Sprzedawca odpisał, że przesyłka jest już awizowana, a ja w skrzynce pocztowej żadnego awiza jak zwykle nie widzę. Nie wysłał przesyłki przez pocztę tylko jakimś PAF'em - też takim Wam wysyłał? Proszę o odpowiedź
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:29   #694
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja czekalam na priorytet z PAF-u 2 tygodnie i tak go nie dostalam, sama pojechalam do bydgoszczy, gdzie mieszkam( a zamawialam do torunia-gdzie studiuje)i odebralam, bo bym sie nigdy nie doczekala.

Zalezy skad jestes, a ze PAF to badziewna firma i ma 2 oddzialy na cala Polske to nie maja gdzie przechowywac paczek. W efekcie nie zostawiaja awiza, tylko trzeba do nich dzwonic i umawiac sie na konkretna godzine, kiedy sie bedzie w domu i wtedy oni teoretycznie maja być. W praktyce umawialam sie z nimi 3 razy i nigdy nie byli, wiec powiedzialam co o nich mysle, poklocilam sie i odebralam sama. Do tego p. Radek z hurtownii do mnie dzownil czy dostalam paczke, bo on od nich pieniedzy nie ma.. i poskarzylam sie u niego na ta firme kurierska.
Do tego pan z PAF-u byl niemily i zaczal unosic na mnie glos, co mu oczywiscie wypomnialam i przypomnialam, ze to ja jestem klientem a nie on ;]

Na drugi raz przy zamowieniu napisz, ze chcesz dostac paczke z Poczty Polskiej, bo oni jak widać nigdy sie nie naucza dostarczac paczek..


P.S ale zrobilam antyreklame..ale takie fakty
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:02   #695
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Olcik, dobrze wiedzieć takie rzeczy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 06:37   #696
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Pan Radek napisał mi maila, że 'paczka jest awizowana'... ehh muszę dziś się z nim skontaktować, bo nie zamierzam czekać 2 tygodznie;/ A w moim mieście nie ma PAF-u i zapłaciłam za priorytet, a nie płacenie przy odbiorze Myślałam, że skoro wszystkie tu na wizażu zamawiacie u Radka to jest uczciwym sprzedawcą... no nic, thx za odpowiedź
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:15   #697
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Pan Radek napisał mi maila, że 'paczka jest awizowana'... ehh muszę dziś się z nim skontaktować, bo nie zamierzam czekać 2 tygodznie;/ A w moim mieście nie ma PAF-u i zapłaciłam za priorytet, a nie płacenie przy odbiorze Myślałam, że skoro wszystkie tu na wizażu zamawiacie u Radka to jest uczciwym sprzedawcą... no nic, thx za odpowiedź
Hm, właściwie to nie hurtownia jest nieuczciwym sprzedawcą, tylko PAF nieterminowym dostawcą, który nie wywiązuje się ze zobowiązań
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 11:29   #698
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ok, właśnie dostałam te odżywki, była Pani z PAF-u, może pan Radek do nich dzwonił. Mój priorytet doszedł po tygodniu ale... zostały pomylone odżywki, maskę latte dostałam jak zamówiłam, ale 2 zamiast kokosowej z witaminami A i C dostałam owocową z witaminą C Porażka, już mi się odechciało zakupów w tym sklepie, mam nadzieję, że mi wymieni odżywkę i zwróci kasę za wysłanie ;/
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:59   #699
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Rozpisałyście się dziewczyny i trudno byłoby znaleźć jedną informację, więc zapytam, może ktoś będzie wiedział...
Gdzie na Śląsku (okolice Tarnowskich Gór - Bytomia - Chorzowa - Katowic) można kupić krem mleczny kallosa? Czy ktoś się orientuje czy można go gdzieś kupić w sklepach, czy tylko przez internet?
Chcę go wypróbować, dlatego na początek ten 275g. Kosztuje niecałe 7zł na allegro, a przesyłka- 11zł. Transport droższy od samego produktu. : (
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 19:53   #700
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Czym sie różni ta odżywka

http://www.allegro.pl/item392621259_...leka_0_8l.html


od tej:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=392622854


zwracam sie do Was o pomoc bo sama już nie wiem która ja mam zamówić...??

BTW nie jestem pewna czy jak zamowie kazdy kosmetyk z osobna u tego susek5 to czy oni mi to w jednej paczce przesla...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-07-07 o 20:17
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:38   #701
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

To są te same odżywki, tylko 2 jest chyba ulepszona jakimś wyciągiem z pszenicy, ale nie pamiętam dokładnie. Ja mam tą z 1 linka i jest świetna A co do wysyłki to oni zawsze w 1 paczce wysyłają. Ten susek ma sklep 'u Radka' i tam ceny są połowę mniejsze, ale tak jak pisałam trochę się na nich wkurzyłam
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 22:41   #702
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
To są te same odżywki, tylko 2 jest chyba ulepszona jakimś wyciągiem z pszenicy, ale nie pamiętam dokładnie. Ja mam tą z 1 linka i jest świetna A co do wysyłki to oni zawsze w 1 paczce wysyłają. Ten susek ma sklep 'u Radka' i tam ceny są połowę mniejsze, ale tak jak pisałam trochę się na nich wkurzyłam
wlasnie przeczytalam;/
Kochana ja to bym się baardzo na nich wkurzyła na Twoim miejscu
jak mi cos pomyla to nie popuszcze

To ja tez zamowilam ta pierwszaciekawe kiedy mi odpisza meila ile za przesylke mam zaplacic...hmm jutro jade nad morze wiec jak do jutra meila nie dostane to hmm wracam za tydzien dopiero a na wczasach nie bede miala dostepu do internetu wiec nieciekawa sytuacja...;/

Ty ile czekalas na meile od tego pana??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:11   #703
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje,ze roznia sie tylko pojemnosciami(2 50, 800 i 1000ml- kazda ma inne opakowanie)
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:33   #704
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje,ze roznia sie tylko pojemnosciami(2 50, 800 i 1000ml- kazda ma inne opakowanie)
składem też się nieco różnią
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:42   #705
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
wlasnie przeczytalam;/
Kochana ja to bym się baardzo na nich wkurzyła na Twoim miejscu
jak mi cos pomyla to nie popuszcze

To ja tez zamowilam ta pierwszaciekawe kiedy mi odpisza meila ile za przesylke mam zaplacic...hmm jutro jade nad morze wiec jak do jutra meila nie dostane to hmm wracam za tydzien dopiero a na wczasach nie bede miala dostepu do internetu wiec nieciekawa sytuacja...;/

Ty ile czekalas na meile od tego pana??


Jeśli wyjeżdżasz to może napisz do niego pierwsza maila, że zapłacisz trochę później żeby nie było nieporozumień Ja dostałam tzw. dowód zakupu ze sklepu chyba na drugi dzień, i na każdy mail pan Radek odpisał tylko nie na tego, w którym napisałam, że chcę zwrócić pomyloną odżywkę i ma mi zwrócić kasę za wysyłkę No nic, może jej nie miał w hurtowni i wysłał mi tą Nie chce mi się już bawić w wysyłanie, więc po prostu będę ją używać. Aha BARDZO WAŻNE - zaznacz, że chcesz wysyłkę Pocztą Polską a nie PAF'em, bo wtedy czeka się baardzo długo.
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 21:21   #706
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość

Jeśli wyjeżdżasz to może napisz do niego pierwsza maila, że zapłacisz trochę później żeby nie było nieporozumień Ja dostałam tzw. dowód zakupu ze sklepu chyba na drugi dzień, i na każdy mail pan Radek odpisał tylko nie na tego, w którym napisałam, że chcę zwrócić pomyloną odżywkę i ma mi zwrócić kasę za wysyłkę No nic, może jej nie miał w hurtowni i wysłał mi tą Nie chce mi się już bawić w wysyłanie, więc po prostu będę ją używać. Aha BARDZO WAŻNE - zaznacz, że chcesz wysyłkę Pocztą Polską a nie PAF'em, bo wtedy czeka się baardzo długo.

Odpisał na szczęście dzisiaj już wiem ile muszę zapłacić za przesyłkę
tylko z ta Pocztą Polska nie wiedzialam nic nie zaznaczalam wiec pewnie tym FAF'em bedzie szlo...ehh no już trudno aż tak pilno mi nie jest...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:29   #707
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
składem też się nieco różnią
a to nie wiedzialam, dziekuje
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 18:07   #708
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cześć Dziewczyny

Ja też używam kosmetyki do włosów Kallos. Aktualnie mam odżywkę mleczna- zakochałam się w niej po prostu, boski zapach i włosy miękkie jak nigdy, używam jej dwa razy w tygodniu. Mam też maskę z wyciągiem z łożysk, którą używam sporadycznie, raz na 2 tygodnie, trzymam ją na głowie 2 godzinki a później spłukuje. Co prawda używam jej od 3 miesięcy i zauważyłam że włosy jakieś takie zdrowsze są, mniej wypadają Ostatnio kupiłam balsam do prostowania włosów 250 ml za 7zł. Ogólnie to jest ok ale trzeba uważać żeby nie nałożyć go za dużo bo później włosy są tłuste i oklapnięte, przynajmniej moje
Ogólnie lubię te kosmetyki, są tanie i faktycznie działają . Ja kupuje na allegro bo niestety u mnie w mieście nigdzie nie moge kupić produktów z kallosa
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 00:29   #709
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewczyny, mam pytanie - wiecie może gdzie (i czy w ogóle) można kupić mlecznego Kallosa w Warszawie albo w Łodzi?? U mnie w mieście niestety nie ma więc pozostaje mi jedynie allegro
Będę wdzięczna za jakieś informacje

W Wawie znalazłam tylko w przejściu podziemnych na Centralnym ale nie kupiłam bo nie było na pudełku daty wazności
A i pani w sklepiku była niesympatyczna - pyta mnie czy biorę tego Kallosa czy nie (kosztował 22 zł). Ja mówię, że się zastanawiam (ze względu na brak tej daty ważności) a ona mi wtedy wyrywa go z ręki, odkłada z powrotem na półkę i mówi „Jak nie to nie, ja nie mam czasu, żeby tu przy pani sterczeć i czekać aż się pani zastanowi.“ No co za babsztyl!

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-07-17 o 00:55 Powód: dopisek
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 09:09   #710
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - wiecie może gdzie (i czy w ogóle) można kupić mlecznego Kallosa w Warszawie albo w Łodzi?? U mnie w mieście niestety nie ma więc pozostaje mi jedynie allegro
Będę wdzięczna za jakieś informacje

W Wawie znalazłam tylko w przejściu podziemnych na Centralnym ale nie kupiłam bo nie było na pudełku daty wazności
A i pani w sklepiku była niesympatyczna - pyta mnie czy biorę tego Kallosa czy nie (kosztował 22 zł). Ja mówię, że się zastanawiam (ze względu na brak tej daty ważności) a ona mi wtedy wyrywa go z ręki, odkłada z powrotem na półkę i mówi „Jak nie to nie, ja nie mam czasu, żeby tu przy pani sterczeć i czekać aż się pani zastanowi.“ No co za babsztyl!
Jestem w szoku!! A na którą kobitkę trafiłaś? Młodszą czy starszą? Zawsze tam kupuję i nigdy nie spotkałam się tam z takim chamstwem. No i dobrze, że nie kupiłaś - niech się wypchają. Jeśli chodzi o Warszawę to jest jeszcze 1 sklep z Kallosem, ale jest to sklep tych samych ludzi, co prowadzą sklepik pod Centralnym. Tak więc nie wiem czy byłabyś zaineresowana...
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:21   #711
ana0502
Raczkowanie
 
Avatar ana0502
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 234
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W Wawie znalazłam tylko w przejściu podziemnych na Centralnym ale nie kupiłam bo nie było na pudełku daty wazności
Miesiac temu kupilam odzywki Kallosa w tym sklepiku i wszystkie maja date waznosci. Z tym ze jest ona wydrukowana na oryginalnej nalepce w jezyku wegierskim i wloskim.

Btw. jestem bardziej zadowolona z latte niz z carotta. Po tej drugiej moje wlosy sa jakies takie sztywne.
ana0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:28   #712
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku!! A na którą kobitkę trafiłaś? Młodszą czy starszą? Zawsze tam kupuję i nigdy nie spotkałam się tam z takim chamstwem. No i dobrze, że nie kupiłaś - niech się wypchają. Jeśli chodzi o Warszawę to jest jeszcze 1 sklep z Kallosem, ale jest to sklep tych samych ludzi, co prowadzą sklepik pod Centralnym. Tak więc nie wiem czy byłabyś zaineresowana...
Taka starsza była.
Jakby była data ważności to bym kupiła więc możesz mi podac adres tego drugiego sklepu - dosyć rzadko jestem w Wawie, ale może uda mi się znaleźć

Cytat:
Napisane przez ana0502 Pokaż wiadomość
Miesiac temu kupilam odzywki Kallosa w tym sklepiku i wszystkie maja date waznosci. Z tym ze jest ona wydrukowana na oryginalnej nalepce w jezyku wegierskim i wloskim.

Btw. jestem bardziej zadowolona z latte niz z carotta. Po tej drugiej moje wlosy sa jakies takie sztywne.
Oglądałam pudełko z każdej strony i nigdzie nie widziałam daty a już na pewno nie było żadnej nalepki Tylko napisy w obcym języku. Nawet odkręciłam nakrętkę bo myślałam, że może na tej folii na wieczku ale też nie było. Może po prostu na jakąć felerną bez nalepki trafilam albo sie odkleiła A akurat była tylko jedna ta litrowa
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:29   #713
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez ana0502 Pokaż wiadomość
Btw. jestem bardziej zadowolona z latte niz z carotta. Po tej drugiej moje wlosy sa jakies takie sztywne.
Ja też mam po Carrotcie sztywniejsze włosy, ale mnie to akurat cieszy Latte też mam, ale jeszcze jej nie zaczęłam, najpierw skończę Carrottę i wtedy będę mogła porównać je obie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:07   #714
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Proszę FINLORO, to jest ich strona internetowa - na niej znajdziesz adresy sklepów:http://www.armod.pl/
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:13   #715
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Proszę FINLORO, to jest ich strona internetowa - na niej znajdziesz adresy sklepów:http://www.armod.pl/
Dzięki

Śliczny kociak - Twój?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:18   #716
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki

Śliczny kociak - Twój?
Nie ma za co Kotek jest mojej siostry.. Ja nie mogę niestety "hodować" kotków w domu, bo mój mąż ma na nie uczulenie
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:33   #717
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Kotek jest mojej siostry.. Ja nie mogę niestety "hodować" kotków w domu, bo mój mąż ma na nie uczulenie
Szkoda

Jak przed chwila przeczytałam w necie, ze Puławska jest najdłuższą ulicą w Wawie stwierdziłam, ze chyba jednak jej nie znajdę
Może tym razem na Centralnym trafię na Kallosa z datą ważności
Będę w Wawie w sobotę więc na pewno tam zajrzę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 20:13   #718
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Szkoda

Jak przed chwila przeczytałam w necie, ze Puławska jest najdłuższą ulicą w Wawie stwierdziłam, ze chyba jednak jej nie znajdę
Może tym razem na Centralnym trafię na Kallosa z datą ważności
Będę w Wawie w sobotę więc na pewno tam zajrzę
To prawda, ta ulica jest baaaardzo długa. To życzę powodzenia w poszukiwaniu Kallosa z datą ważności
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 10:42   #719
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Nie zamawiajcie nic w sklepie uRadka!!!

Zamisat maseczki i nabłyszczacza firmy Kallos, dostałam jakas jedna maske dail Plus mask nutri plus!! co to wogole jest!!!!;/

a zaplacilam grubo ponad 50zl;/

oszusci i tyle;/ napewno juz nigdy wiecej nic u nich nie kupie a tej maski nawet nie mam zamiaru uzywac;.

jak mi nie przesla odpowiedniego towaru to ja ich do sadu bez zastanowenia podam;/
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 10:47   #720
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki KALLOS

IncOrrect, może po prostu się pomylili? Nie sądzę, żeby chcieli Cię oszukać...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.